Karta zawodnika

Imie: Julia

Nazwisko: Przeździęg

Rok urodzenia: 2000


Klasa: B2

Klub: PRZYLEP Lotnisko


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Puszta DYQW
O 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Puszta REZ
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 Clean ELI
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Clean 9/ 69,45
29 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Clean 8/ 81,68
15 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Clean 8/ 80,90
12-14/08/2016 ZO-B2* (Liga Jeździecka) B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 1 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - zwykły, 238.2.1 Clean 0/69,63
26 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 Clean 0/0/34,30
36 6 / ZO CC (140 cm) / Runda Złota - dwufazowy, 274.5.3 Clean 8/64,17
30 9 / ZO C1 (135 cm) / Runda Srebrna - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 Clean 4/73,10
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Clean 0/76,99
57 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Clean 11/89,76
13 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Clean 41/59,62
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Clean 0/4/41,61
75 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Clean 8/75,04
6 9 / Joker Cup / Accumulator, art. 269.5 & 215 (135 cm) Clean 65/77,88
25-26/06/2016 ZR + elim.OOM B-skoki WIELKA LIPA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 7 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) Clean 0/91,23
7 8 - N - Dwufazowy (Art. 274.5.3) Clean 4/58,57
8 NR 17 kl. N1 zwykły art. 238 pkt. 2.1 Clean 4/87,46
05-08/05/2016 ZO-B2* (CSN)+ ZR B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 Puszta 4/50,48
17 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 Puszta 7/88,65
O 11 / C / Runda Średnia - zwykły Art.: 238.2.1. Puszta ELI
O 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 Puszta ELI
29-01/05/2016 ZO-B2* (CSN) Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 1 - N Runda Brązowa - konk zwykły art. 238.2.1 Puszta 0/62,92
11 Konk nr 2 - C Runda Srebrna - dwufazowy art. 274.5.3 Puszta 4/61,02
5 Konk nr 5 - C Runda Srebrna- zwykły art. 238.2.1 Puszta 4/70,28
6 Konk nr 9 - C1 Runda Srebrna-zwykły z rozg.art. 238.2.2 Puszta 0/5/48,96
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Puszta 0/62,10
22 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Puszta 0/67,35
40 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Puszta 4/44,29
46 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Puszta 17/79,37
26-28/02/2016 HZO DiM B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 10 / P / DK zwykły art.238.2.1 Puszta 0/73,06
7 11 / N / DK zwykły art.238.2.1 Puszta 0/69,43
4 15 / N / DK na styl jeźdźca Puszta 2,5/79,88
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Adampol 4/73,47
67 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 Adampol 12/53,26
59 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 Adampol 12/76,63
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 1 / CSI1* Small Round Adampol 0/66,03
19 3 / CSI1* Small Round Adampol 5/54,56
10 8 /CSI1* Small Round Final Adampol 0/4/26,12
15-19/04/2015 CSI2* CSIYH1* MAGNA RACINO Spring Tour Week 1 B-skoki Ebreichsdorf- Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 4/1 - Silver Tour - 130cm. zwykły art.238.2.1 Puszta 0/ 70,20
o 15/0 - Gold Tour - 135 cm. dwufazowy art.274.5.3 Puszta elim.
o 29/0 - Final Gold Tour - 135cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Puszta elim
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A Puszta 4/54,37
26 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 Puszta 0/12/31,09
30 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 Puszta 0/ELI
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Puszta 0/51,13
48 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Puszta 4/55,56
1 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Puszta 0/44,99
31 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 Puszta 4/47,60
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, Puszta 0/0/22,95
47 Konkurs nr OS2 - 120 Art. 238.2.1, Adampol 12/61,31
36 Konk. nr OS3 -120 Art. 274.5.3, Adampol 8/54,48
7 Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, Puszta 0/52,93
30 Konk.nr OS6 - 135 One Star Challenge Final, Art. 238. 2.2 Puszta 8/65,74
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Walkover 0/83,45
27 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Walkover 0/72,39
18 Konk nr 5 - kl.N -MR - seria A (RO) - zwyk.- art.238.2.1 Puszta 4/63,47
1 Konk nr 6 - kl.C -ŚR- zwykły - art.238.2.1 Puszta 0/5102
34 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły Walkover 0/66,65
25 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Walkover 0/66,95
38 Konk.nr 13 - kl.C ŚR- zwykły - art.238.2.1 Puszta 8/57,81
25 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Walkover 0/68,51
1 Konk. nr 20 - C1 Finał ŚR- dwufazowy - art.274.5.3 Puszta 0/0/27,33
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 3 - Children Round (120)- art. 238.2.1 Walkover 14/81,92
8 Konkurs nr 9 - Children Round (120)- art. 274.5.3 Walkover 12/44,83
6 Konkurs nr 15 - FINAL Children Round(120) - art. 238.2.2 Walkover 5/87,01
24-27/07/2014 MISTRZOSTW EUROPY JUN. i MŁ.J i Dzieci B-skoki AREZZO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 FINAŁ ME DZIECI Puszta 8
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 I PÓŁFINAŁ - klasa N(120 cm) - DZIECI, zw ykły, art. 238.2.1 Puszta 4/70,80
1 II PÓŁFINAŁ - klasa N(120 cm) - DZIECI, zwykły, art. 238.2 Puszta 0/70,91
4 WYNIKI KOŃCOWE -DZIECI Puszta 4/0 =8 roz8/30,79
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr 4. Runda Dzieci- 1.2.m dwufazowy art.274.5.3 Puszta 4/43,76
1 Konk.nr 9 -Runda Dzieci 1.25m zwykły art.238.2.1 Puszta 0/68,52
11 Konk.nr 13 -1.30m Finał Rundy Dzieci dokł. z rozg.art.238.2.2 Puszta 12/65,84
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 Puszta 4/46,91
2 Konk.nr.12-2-kl.N z Jokerem art.269 Puszta 44/36,15
13 Konk.nr.13-2-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Puszta 4/59,26
8 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 Puszta 0/0/31,05