Karta zawodnika

Imie: Julia

Nazwisko: Ostrowska

Rok urodzenia: 1998


Klasa: A3 B2

Klub: Polski Polo Club


21-23/10/2016 ZO 2*, ZRiT B-skoki Łąck
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 Evening Breeze 0/0/ 39,22
14 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 Evening Breeze 9/ 74,26
10 8/ Finał Rundy Srebrnej kl. C1 zwykły z rozg. art. 238.2.2 Evening Breeze 4/ 70,59
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 Evening Breeze 115,09/4
O C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 Evening Breeze ELI
O 140 - CC - 140, Finał MP Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 Evening Breeze WYC
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 98 / Junior Tour / 1,25m / 274.5.3 (1,25m) Evening Breeze 7/64,86
7 98 / Junior Tour / 1,25m / 274.5.3 (1,25m) Goliath J& JZ 11/64,66
7 107 / Junior Tour / 1,30m / 238.2.1 Goliath J& JZ 20/75,27
O 107 / Junior Tour / 1,30m / 238.2.1 Evening Breeze ELI
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Evening Breeze 0/7/56,23
5 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) Goliath J& JZ 0/65,19
22 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) Evening Breeze 4/70,54
O 70 / Silver Tour 3 Grand Prix / 238.2.2 (1,35m) Goliath J& JZ ELI
14-15/05/2016 ZR- II.eli.Summer JumpOFF B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk nr 6 - P zwykły art.238.2.1 Evening Breeze 0/6,95
18 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 Evening Breeze 4/46,61
36 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 Goliath J& JZ 7/60,10
13 Konk nr 8 - C zwykły art. 238.2.1 Goliath J& JZ 13/100,54
4 Konk nr 9 - C1 zwykły art. 238.2.1 CARPEDIEM 4/81,99
33 Konk nr 15 - N zwykły art.238.2.1 Goliath J& JZ 14/94,99
O Konk nr 15 - N zwykły art.238.2.1 Evening Breeze REZ
O Konk nr 16 - C zwykły art.238.2.1 Evening Breeze ELI
4 Konk nr 17 - C1 zwykły art.238.2.1 CARPEDIEM 4/82,84
16-17/04/2016 ZR -I .Elim.Summer JumpOff B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 Got to be golden Z 0/0/31,45
1 8 / C / zwykły art.238.2.1 Got to be golden Z 0/68,61
4 9 / C1 / zwykły art.238.2.1 CARPEDIEM 0/74,71
O 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Got to be golden Z ELI
8 16 / C / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Got to be golden Z 8/74,64
4 17 / C1 / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO CARPEDIEM 0/76,68
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 CARPEDIEM 6/75,41
45 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Got to be golden Z 8/68,93
O 8 / C1 / Półfinał HPP Juniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Got to be golden Z ELI
25 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Got to be golden Z 5/72,39
35 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 CARPEDIEM 12/43,63
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) CARPEDIEM 4/42,80
76 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) CARPEDIEM 20/66,67
O Konkurs nr 9 - 140 Middle Round(Article 238.2.2) CARPEDIEM REZ
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) Got to be golden Z 4/59,68
52 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) CARPEDIEM 31/79,42
39 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CARPEDIEM 4/62,71
54 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Got to be golden Z 8/51,67
28 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 Got to be golden Z 0/4/36,67
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Got to be golden Z 6/82,86
7 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 Got to be golden Z 0/64,41
15 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 CARPEDIEM 85,36/3
11 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Got to be golden Z 4/68,00
13 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 CARPEDIEM 16/74,74
7 8 / N-1 (FMR) / Dwufazowy art.274.5.3 Got to be golden Z 4/41,10
10 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CARPEDIEM 16/65,47
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 5 / CSI2* Bronze Tour Got to be golden Z 0/5/44,28
21 6 / CSI2* Silver Tour CARPEDIEM 8/68,87
O 10 / / CSI2* Bronze Tour Got to be golden Z ELI
35 11 / CSI2* Silver Tour CARPEDIEM 4/41,50
34 14 / / CSI2* Silver Tour Final CARPEDIEM 16/71,68
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
89 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Got to be golden Z 8/92,35
24 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy CARPEDIEM 0/4/28,40
38 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Got to be golden Z 0/0/31,59
O 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły CARPEDIEM REZ
13 10 / HPP J MJ - C1/CC / HPP J MJ- C1/CC 238.2.2 z rozgrywką CARPEDIEM 4/78,30
51 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Got to be golden Z 4/45,21
09-11/10/2015 HZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 NR 1 -KL. N dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Got to be golden Z 6/47,65
14 NR 4 -KL,CC DR zwykły bez rozg.art.238.2.1 Tab.A CARPEDIEM 8/64,92
29 NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg. art.238.2.1 Tab A Got to be golden Z 0/65,78
17 NR 8 -KL.CC DR zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A CARPEDIEM 4/66,81
14 NR 9 - KL.N1 Finał MR dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Got to be golden Z 0/0/46,57
16 NR 12 -KL. CC1 Art.238.2.2 Tab A CARPEDIEM 16/68,76
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) Got to be golden Z 0/74,10
11 2 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 135 cm) CARPEDIEM 8/70,19
4 8R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) Got to be golden Z 0/0/36,34
13 4 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 135 cm) CARPEDIEM 4/56,39
2 5 / C / art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) Konkurs poci Got to be golden Z 8/62,09
3 8 / CC / art. 238.2.2 zwykły z rozg. Grand Prix Finał Dużej Rundy ( CARPEDIEM 0/16/46,67
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.2 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 29 / J / 130 Junior Round art.274.5.3 Table A CARPEDIEM 4/52,10
5 34 / J / 135 Junior Round, art.238.2.1 Table A CARPEDIEM 4/83,86
5 45 / J / 140 Junior Round Final art.274.5.3 Table A CARPEDIEM 8/52,32
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 NR 45 -1.20m Silver 2 CSI1* Got to be golden Z 0/64,69
17 NR 46 -1.30m Silver 4 CSI1* CARPEDIEM 0/7/48,88
19 NR 52 - 1.20m Silver 2 CSI1* Got to be golden Z 84,80/8
16 NR 59 - 1.25 m Silver 3 CSI1* Got to be golden Z 69,89/0
4 NR 60 - 1.30m Silver 4 CSI1* CARPEDIEM 0/70,65
17 NR 66- 1.35m Silver 4 CSI1* CARPEDIEM 20/92,78
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 NR 13 - 1.30m Silver 4 CSI1* CARPEDIEM 18/65,25
32 NR 27 -1.30m Silver 4 CSI1* CARPEDIEM 8/82,08
16 NR 33 - 1.35m Silver 4 CSI1* CARPEDIEM 24/77,79
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) CARPEDIEM 12/64,01
15 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) CARPEDIEM 0/0/34,08
7 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) CARPEDIEM 4/78,77
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 CARPEDIEM 4/50,42
25 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 CARPEDIEM 4/48,56
9 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 CARPEDIEM 0/71,14
25 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 CARPEDIEM 5/80,16
05-07/06/2015 ZO 1* B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 3 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CARPEDIEM 9/67,07
12 4 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 CARPEDIEM 12/54,70
22 7 / C / Dwufazowy Średnia Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 CARPEDIEM 5/66,70
9 8 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1 CARPEDIEM 17/96,53
15 11 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3. CARPEDIEM 12/ 52,64
22-24/05/2015 ZO 2*+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 Konk nr 3r -kl.P zwykły 238.2.1 Got to be golden Z 6/73,42
O Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 Got to be golden Z ELI
46 Konkurs nr 4 - ŚR-A 130 zwykły 238.2.1 CARPEDIEM 8/67,42
22 Konkurs nr 10 - ŚRA 130 Dwufazowy 274.5.3 CARPEDIEM 4/40,41
31 Konkurs nr 16 - FŚR zwykły z rozgrywką 238.2.2 CARPEDIEM 8/89,91
08-10/05/2015 ZO 3* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konk nr 2 ZR KL.P zwykły.art.238.2.1 Got to be golden Z 4/69,31
27 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 Got to be golden Z 0/13/49,38
36 Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 CARPEDIEM 10/89,17
35 Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 Got to be golden Z 7/87,26
34-35 Konk nr 9 ZO KL.C Runda ZŁOTA zwykły art.238.2.1 CARPEDIEM 8/73,4
40 Konk nr 14 ZO KL.N1 Finał RŚ dwufaz.art.274.5.3 Got to be golden Z 12/67,87
30 Konk nr 15 ZO KL.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 CARPEDIEM 12/ 79,98
25-26/04/2015 ZR Puchar Sielanki I kwal. B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 CARPEDIEM ELI
42 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 CARPEDIEM 7/70,56
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
58 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A UP TO DATE 8/52,77
O Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A UP TO DATE ELI
51 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg UP TO DATE 4/69,19
94 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A UP TO DATE 16/ 58,28
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 UP TO DATE elim
o 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 CARPEDIEM elim
4 4R / P / Zwykły 238.2.1 UP TO DATE 0/51,59
34 4R / P / Zwykły 238.2.1 CARPEDIEM 4/63,12
8 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 UP TO DATE 0/54,30
10 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 UP TO DATE 0/0/36,63
32 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 CARPEDIEM 8/42,77
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
109 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 UP TO DATE 19/94,50
5 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 CARPEDIEM 65/61,60
74 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 UP TO DATE 9/69,85
O 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 CARPEDIEM REZ
52 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 UP TO DATE 8/57,12
66 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CARPEDIEM 12/60,73
54 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 UP TO DATE 16/65,24
O 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CARPEDIEM ELI
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 UP TO DATE 4/53,98
34 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 UP TO DATE 4/66,00
67 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 Lady Canta 16/79,14
13 Konkurs nr 6 ZR- P1 zwykły art.238.2.1 Lady Canta 0/61,16
9 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 UP TO DATE 0/59,14
12 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Lady Canta 0/60,33
48 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 Lady Canta 4/64,54
44 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Lady Canta 0/4/25,31
o Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 UP TO DATE eli
10-12/10/2014 ZO DiM B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-3 Konk nr 11 - N DK (120 cm) z oceną stylu jeźdź UP TO DATE 2,5
o Konk nr 11 - N DK (120 cm) z oceną stylu jeźdź CARPEDIEM bo
2-3 Konk nr 12- C DK (130cm) z oceną stylu jeźdź CARPEDIEM 3,5
o Konk nr 12- C DK (130cm) z oceną stylu jeźdź UP TO DATE bo
5 Konk nr 24 - N DK (120 cm) dwufazowy art.274.5.3 UP TO DATE 0/0/29,88
12 Konk nr 24 - N DK (120 cm) dwufazowy art.274.5.3 CARPEDIEM 4/48,84
12 Konk nr 25- C DK (130cm) dwufazowy art.274.5.3 UP TO DATE 8/59,09
13 Konk nr 25- C DK (130cm) dwufazowy art.274.5.3 CARPEDIEM 13/62,66
7 Konk nr 34 DK Finał Jun/Mł 130 RJ/135RMł zwykł.z rozg.art.238.2.2 CARPEDIEM 8/72,87
o Konk nr 34 DK Finał Jun/Mł 130 RJ/135RMł zwykł.z rozg.art.238.2.2 UP TO DATE eli
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 5 kl. N - RO, zwykły, art 238.2.1 UP TO DATE 4/ 67,01
20 Konk nr 5 kl. N - RO, zwykły, art 238.2.1 Whin Whin W H 4/ 68,02
18 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 UP TO DATE 4/ 83,75
38 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 CARPEDIEM 14/ 90,29
o Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 Whin Whin W H Elim
o konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 CARPEDIEM Elim
o Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 UP TO DATE elim
o Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 Whin Whin W H elim
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk nr 38 Silver 2 (1.25) dwufazowy UP TO DATE 14/59,98
22 Konk.nr 44 Silver 2 (1.25) zwykł.tab.C UP TO DATE 89,18/8
3 Konk nr 50 Silver 2 (1.30) dokł z rozg UP TO DATE 0/4/38,06
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 I PÓŁFINAŁ - klasa C(130 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 UP TO DATE 8/76,87
O I PÓŁFINAŁ - klasa C(130 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 CARPEDIEM ELI
16 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238 UP TO DATE 8/75,11
24 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238 CARPEDIEM 39/92,71
o WYNIKI KOŃCOWE-JUNIORZY UP TO DATE eli
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 UP TO DATE 0/65,07
o KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 KRYKIET rez
19 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 KRYKIET 0/0/ 40,51
59 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 UP TO DATE 15/ 70,20
67 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 UP TO DATE 12/ 58,50
21 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności UP TO DATE 55/ 66,09
O KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności KRYKIET REZ
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr 5 Runda Juniorska -1.35m dwufazowy art.274.5.3 CARPEDIEM 20/49,42
9 Konk.nr 10- Runda Juniorska 1.35m zwykły art.238.2.1 CARPEDIEM 15/86,16
8 Konk.nr 14 -Finał Rundy Juniorskiej dokł.z rozg.art.238.2.2 CARPEDIEM 8/68,85