Karta zawodnika

Imie: Bartłomiej

Nazwisko: Włodarski

Rok urodzenia: 1982


Klasa:

Klub: MŁYŃSKA STRUGA


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 4 / L / Zwykły 238.2.1 NIRGUN S 0/66,17
3 5 / P / Zwykły 238.2.1 Cevilla S 0/53,31
5 5 / P / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/54,83
7 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/0/29,69
44 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 6/57,51
10 11 / L / Dwufazowy 274.5.3 NIRGUN S 0/0/24,91
2 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/0/27,50
24 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/4/29,10
4 13 / N / Zwykły 283.2.1 DARTAGO Z 0/57,45
25 13 / N / Zwykły 283.2.1 Cevilla S 4/57,29
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/0/23,64
25 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 0/4/25,80
13 5 / N / Zwykły 238.2.1 Cevilla S 4/59,42
19 5 / N / Zwykły 238.2.1 Nicky Boy 8/62,60
16 11 / P / Zwykły 238.2.1 Cevilla S 0/70,89
24 11 / P / Zwykły 238.2.1 Nicky Boy 4/70,63
9 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/0/26,26
29 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 4/44,05
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 0/0/34,26
19 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/0/27,18
21 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 0/0/29,26
6 5 / N / Zwykły 238.2.1. Cevilla S 0/55,82
O 5 / N / Zwykły 238.2.1. DARTAGO Z ELI
O 6 / C / Zwykły 238.2.1. DARTAGO Z REZ
19 11 / P / Zwykły 238.2.1. Nicky Boy 0/68,79
22 11 / P / Zwykły 238.2.1. Cevilla S 0/70,97
13 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 0/0/29,81
26 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 4/52,86
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23-27 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A DARTAGO Z 4
16 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A DARTAGO Z 0/91,15
18 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał DARTAGO Z 8/89,20(20)=12
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / N1 / Z oceną styu konia RMK 6 letnie DARTAGO Z 8,5
1 7 / N1 / RMK 6 letnie z oceną stylu konia DARTAGO Z 8,6
6 12 / C / Finał RMK 6 letnie dwufazowy art.274.5.3 DARTAGO Z 8/50,67
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Cevilla S 1/45,07
7 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 Cevilla S 7/93,19
8 5 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Cevilla S 0/61,34
15 6 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Cevilla S 4/57,70
3 8 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Cevilla S 0/57,38
11-12/06/2016 ZR B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 Nicky Boy 0/0/30,73
12 KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 NIRGUN S 0/0/32,29
T KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 NIRGUN S 5/55,28
13 P Zwykły Art:238.2.1. Cevilla S 0/52,50
14 P Zwykły Art:238.2.1. AVINELLA S ? 0/53,46
20 P Zwykły Art:238.2.1. Nicky Boy 4/50,43
9 N Dwufazowy Art:274.5.3 AVINELLA S ? 0/4/28,02
26 N Dwufazowy Art:274.5.3 Cevilla S 11/66,71
4 L Dwufazowy Art:274.5.3 Nicky Boy 0/0/28,51
9 L Dwufazowy Art:274.5.3 NIRGUN S 0/0/31,17
T L Dwufazowy Art:274.5.3 NIRGUN S 4/51,09
6 P - o wzrast. stopniu trudności z Jokerem Art:269.5. Nicky Boy 44/51,84
17 P - o wzrast. stopniu trudności z Jokerem Art:269.5. AVINELLA S ? 12/43,65
18 P - o wzrast. stopniu trudności z Jokerem Art:269.5. Cevilla S 12/48,62
4 N Zwykły Art:238.2.1 AVINELLA S ? 0/61,54
12 N Zwykły Art:238.2.1 DARTAGO Z 4/64,94
24 N Zwykły Art:238.2.1 Cevilla S 12/81,79
5 C Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 DARTAGO Z 4/61,20
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 L Zwykły Art:238.2.1 AVINELLA S ? 0/60,92
12 L Zwykły Art:238.2.1 Cevilla S 0/70,60
26 L Zwykły Art:238.2.1 NIRGUN S 1/77,77
5 P Dwufazowy Art:274.5.3 AVINELLA S ? 0/0/26,08
9 P Dwufazowy Art:274.5.3 Cevilla S 0/0/29,33
1 125cm 6L Z oceną stylu konia Art:7. DARTAGO Z 8,2
3 100cm L Zwykły Art:238.2.1. AVINELLA S ? 0/48,17
7 100cm L Zwykły Art:238.2.1. Cevilla S 0/49,55
2 100cm 4L Z oceną stylu konia Art:7. NIRGUN S 7,1
15 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 Cevilla S 0/0/31,04
28 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 AVINELLA S ? 0/4/37,42
1 125cm 6L Z oceną stylu konia Art:7 DARTAGO Z 8,3
1-2 100cm 4L Z oceną stylu konia Art:7. NIRGUN S 7,9
8 115cm P1 Dwufazowy Art:274.5.3 AVINELLA S ? 0/0/31,16
33 115cm P1 Dwufazowy Art:274.5.3 Cevilla S 4/49,84
2 130cm Fin6L Dwufazowy Art:274.5.3 DARTAGO Z 0/0/33,55
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 AVINELLA S ? 0/53,03
33 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Cevilla S 0/57,74
37 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Nicky Boy 0/59,26
41 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 NIRGUN S 0/61,64
50 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 NIRGUN S 4/61,53
T 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Nicky Boy 0
18 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 AVINELLA S ? 0/52,66
31 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Cevilla S 0/56,36
1 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia DARTAGO Z 8,5
11 4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 AVINELLA S ? 0/59,34
13 4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Nicky Boy 0/60,93
16 4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Cevilla S 0/62,60
3 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK NIRGUN S 8,2
21 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 AVINELLA S ? 0/67,78
43 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Cevilla S 4/66,94
47 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Nicky Boy 4/68,98
3 7 - N1 - 6 latki - na styl konia DARTAGO Z 8,2
17 9R - L- 4 latki - na styl konia NIRGUN S 7,1
4 12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, dwufazowy art. 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/29,18
23-24/04/2016 ZR B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-9 Konkurs nr 6, kl. L, dokładności, (art. 238.1.1 AVINELLA S ? 0/76,35
1-9 Konkurs nr 6, kl. L, dokładności, (art. 238.1.1 NIRGUN S 0/77,77
1-9 Konkurs nr 6, kl. L, dokładności, (art. 238.1.1 AVINELLA S ? 0/74,50
1-9 Konkurs nr 6, kl. L, dokładności, (art. 238.1.1 Cevilla S 0/77,16
10 Konkurs nr 6, kl. L, dokładności, (art. 238.1.1 Cevilla S 4/76,79
14 Konkurs nr 6, kl. L, dokładności, (art. 238.1.1 NIRGUN S 12/100,57
8 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły z rozgrywką, DARTAGO Z 16/90,99
3 Konkurs nr 9, kl. C, zwykły, wys. 130 cm DARTAGO Z 16/76,71
8 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy Cevilla S 0/4/38,91
9 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy AVINELLA S ? 4/59,19
9 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy NIRGUN S 4/60,32
3-10 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy AVINELLA S ? 4
12 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy Cevilla S 8
2 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły z rozgrywką DARTAGO Z 0/66,49
3 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły, wys. 130 cm DARTAGO Z 0/76,76
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/0/30,19
21 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 AVINELLA S ? 0/4/33,24
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 0/50,84
1 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/22,31
5 6 / N / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 4/57,31
T 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 AVINELLA S ? 0/78,50
20 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Cevilla S 4/84,33
15 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 AVINELLA S ? 4/67,75
T 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Cevilla S 4/81,52
2 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/4/27,16
5 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 8/59,03
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/ 27,59
4 5 / N / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/55,66
70 10 / L / Finał Rundy Srebrnej Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 8/47,53
T 10 / L / Finał Rundy Srebrnej Dwufazowy 274.5.3 Cevilla S 4/48,31
2 11 / P / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/54,70
46 12 / N / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 12/69,91
9 19 / L / Zwykły 238.2.1 Cevilla S 0/59,33
11 19 / L / Zwykły 238.2.1 NIRGUN S 0/61,07
7 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/29,02
19-21/02/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 DARTAGO Z 8/52,05
O 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 DARTAGO Z ELI
28 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 DARTAGO Z 8/67,52
19 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 DARTAGO Z 8/42,91
19-21/02/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 8 / P / zwykły art.238.2.1 DARTAGO Z 0/55,93
06-07/02/2016 VII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 PAOLLA S WYC
11 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/38,52
18 6 / N / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 4/62,70
9 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/71,46
4 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/29,34
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 4 / P / Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 0/ 56,38
27 4 / P / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/ 58,83
21 5 / N / Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 0/ 62,65
33 5 / N / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/ 65,69
19 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/0/ 30,41
39 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 4/ 45,71
42 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 4/ 46,61
24 13 / C / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 8/ 73,59
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Nicky Boy 0/0/33,26
9 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) DARTAGO Z 0/55,58
27 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) PAOLLA S 0/70,44
50 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) PAOLLA S 8/57,14
52 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) DARTAGO Z 12/47,77
23 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Nicky Boy 0/0/32,47
T 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Nicky Boy 4
54 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) PAOLLA S 12/71,83
22 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) PAOLLA S 0/67,19
50 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) DARTAGO Z 20/64,70
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 0/4/25,44
22 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/65,99
25 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 PAOLLA S 0/67,65
28 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 4/67,07
47 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 PAOLLA S 16/91,38
14 Konkurs nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 Nicky Boy 0/0/37,14
18 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/29,71
36 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 PAOLLA S 5/64,06
22 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 4/60,04
34 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 PAOLLA S 8/60,85
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 PAOLLA S 4/REZ
56 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 D GRAMANT Z 8/61,54
50 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 DARTAGO Z 4/65,14
60 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 PAOLLA S 8/65,31
42 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 DARTAGO Z 4/44,54
9 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 D GRAMANT Z 0/0/37,50
13 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 PAOLLA S /4/35,20
24 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 PAOLLA S 0/56,99
28 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 DARTAGO Z 0/58,78
53 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 D GRAMANT Z 4/63,54
24 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 DARTAGO Z 4/61,23
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Wyniki końcowe MPMK 5-letnie hod.zagr. DARTAGO Z 22,6
15-17 I półfinał konie 5-letnie hod.zagr.na styl (1.15m) DARTAGO Z 6,6
4-5 II półfinał konie 5-letnie hod.zagr.z ocena stylu konia (1.2m) DARTAGO Z 7,8
3-4 finał konie 5-letnie hod,zagr. z oceną stylu konia (1.2m) DARTAGO Z 8,2
01-02/08/2015 VII Zawody Jeździeckie ZR B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 KL.L- 100cm L Dwufazowy Art:274.5.3 PAOLLA S 0/0/33.41
23 KL.L- 100cm L Dwufazowy Art:274.5.3 D GRAMANT Z 1/69,21
16 KL.P -Zwykły Art:238.2.1. DARTAGO Z 0/69,18
22 KL.P -Zwykły Art:238.2.1. D GRAMANT Z 6/77,76
25 KL.P -Zwykły Art:238.2.1. PAOLLA S 11/80,54
13 KL.N -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art:269.5 DARTAGO Z 36/56,37
32 KL.N -O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art:269.5 GOOD BOY 6/48,19
12 KL.C-Zwykły Art:238.2.1 GOOD BOY 9/81,70
3 KL.L -Dwufazowy Art:274.5.3 PAOLLA S 0/0/29,49
4 KL.L -Dwufazowy Art:274.5.3 D GRAMANT Z 0/0/41,96
24 KL.L -Dwufazowy Art:274.5.3 Centille S 11/76,90
14 KL.P -Zwykły Art:238.2.1 PAOLLA S 0/64,98
18 KL.P -Zwykły Art:238.2.1 D GRAMANT Z 2/72,06
7 KL.N Zwykły Art:238.2.1 DARTAGO Z 0/71,18
19 KL.N Zwykły Art:238.2.1 GOOD BOY 8/63,32
6 KL.C GOOD BOY 4/70,40
29-31/05/2015 ZR i eli.MPMK B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 NR.2- KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 Nicky Boy 0/0/41,97
23 NR.2- KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 D GRAMANT Z 5/61,98
8 NR.4 - KL.P1- MPMK 5L Z oceną stylu konia Art:7 DARTAGO Z 5,8
11 NR.7 - KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 D GRAMANT Z 0/1/50,88
11 NR.8 -MPMK 4L Z oceną stylu konia Art:7. Nicky Boy 5,5
2-3 NR.9 - MPMK 5L Z oceną stylu konia Art:7 DARTAGO Z 8,2
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 7- kl.L dwufaz.atr.274.5.3 Nicky Boy 0/4/39,67
11-12 Konk nr 1 RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. DARTAGO Z 7.5
18 Konk nr 3 -kl.N MR Zwykły Art:238.2.1 GOOD BOY 4/54,75
25 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 GOOD BOY 8/64,35
11 Konk nr 19 -115cm RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. DARTAGO Z 7,3
14 Konk nr 10 -kl.L Zwykły Art:238.2.1. Nicky Boy 2/74,62
15 Konk nr 10 -kl.L Zwykły Art:238.2.1. D GRAMANT Z 3/77.15
7 Konk nr 18- 5L Z oceną stylu konia Art:7 DARTAGO Z 7,9
7 Konk nr 23 ŚR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 GOOD BOY 4/83,34
16 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 D GRAMANT Z 1/60,39
26 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 Nicky Boy 8/58,67
03/05/2015 VI Zawody Jeździeckie Młyńska Struga B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk nr.3 kl.L dwufazowy, art.274.5.3, o nagrodę firmy TOFM Mieczysł Nicky Boy 4/ 60,80
20 Konk nr. 4 kl. P zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy babell DARTAGO Z 5/ 76,90
1 Konk nr.5 kl. N zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy JURMET GOOD BOY 0/ 56,95
20 Konk nr.5 kl. N zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy JURMET DARTAGO Z 13/ 76,45
6 Konk nr.6 kl. C zwykły z rozg. art.238.2.2 o nagrodę BMW GOOD BOY 4/ 78,68
25-26/04/2015 ZR- I eli. Pucharu KJ Dilmar B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk kl.P zwykly art 238.2.1 DARTAGO Z 0/70,57
3 Konk kl.N o wzras.st.trud z Jokerem art.269.5 GOOD BOY 44/41,25
17 Konk kl.N o wzras.st.trud z Jokerem art.269.5 DARTAGO Z 36/54,79
6 Konk kl.C dwufaz.art.274.5.3 GOOD BOY 4/62,33
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/37,23
56 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/4/36,69
21 3 / N / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/66,54
5 4 / C / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/65,87
32 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/65,35
16 8 / N / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/65,41
44 8 / N / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 469,77
18 9 / C / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 4/67,93
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/24,31
48 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/5/43,02
5 5 / N / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/64,85
10 6 / C / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 8/67,85
26 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/27,17
33 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 4/69,94
7 12 / N / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/57,09
4 13 / C / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/62,86
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/43,55
65 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 12/ 53,86
30 5 / N / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 4/60,44
13 6 / C / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 4/56,43
O 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z ELI
11 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/66,60
12 12 / N / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/57,62
18 13 / C / Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 11/86,64
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/0/30,27
28 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/33,43
45 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/4/31,52
65 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 8/51,93
33 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/35,68
47 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/4/36,27
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 4/44,90
24 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 0/58,94
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
71 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 4/57,62
25 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 0/74,84
23 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 GOOD BOY 0/5/37,43
11 Konk nr.6 /-kl.N o wzr. stopniu trud. z Jokerem 269.5 BARRICHELLO 25/53,74
o Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 GOOD BOY eli
33 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 0/ 72,07
19 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO /0/43,09
19 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 0/ 73,36
O Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 GOOD BOY ELI
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/0/28,88
26 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 0/0/29,84
48 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 4/77,96
21 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 GOOD BOY 0/0/39,12
15 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 6/85,60
21 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 0/71,94
42 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 DARTAGO Z 5/78,02
31 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/4/41,56
45 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 13/105,23
16 Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 GOOD BOY 79,84/4
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/0/26,37
26 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/64,41
39 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 4/64,61
19 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 GOOD BOY 0/0/27,10
12 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 BARRICHELLO 0/0/34,66
32 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 BARRICHELLO 9/77,19
8 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 GOOD BOY 0/83,26
11 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 GOOD BOY 4/55,71
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr R2-kl.L zwykły art.238.2.1 BARRICHELLO 1/58,92
14 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 BARRICHELLO 0/4/40.01
7 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 GOOD BOY 44/49,00
O Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 GOOD BOY ELI
12 Konk.nr R8 - kl. L dwufazowy art.274.5.3 BARRICHELLO 0/1/36,05
13 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 BARRICHELLO 32/56,60
17 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 GOOD BOY 26/81,02
13 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 GOOD BOY 9/85,02