Karta zawodnika

Imie: Małgorzata

Nazwisko: Koszucka

Rok urodzenia: 1992


Klasa: B2

Klub: WECHTA


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 CHARLENE 0/0/19,98
15 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Number One 28 0/0/27,77
52 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Alvaro 121 8/70,91
14 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Number One 28 0/61,91
58 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 CHARLENE 4/66,36
31 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) Alvaro 121 12/69,50
15 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Number One 28 0/4/31,68
12 10 / SM / Speed & Music, Middle Round, Table C, art. 239 CHARLENE 59,25/4
17 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 Alvaro 121 4/64,57
08-11/09/2016 MP Ladies Cup B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 C - 130, I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 Alvaro 121 61,49/0
9 C - 130, I półfinał Ladies Cup, szybkości art.263 Number One 28 65,55/4
10 C1 - 135, II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 Number One 28 0/81,99
O C1 - 135, II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 REZ
1 CC - 140, Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2 Alvaro 121 0/0/49,80=0.87
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o 83/ CSi 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 CHUPALINO ? elim
o 88/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. szybkości atb.C art.239/263 CHUPALINO ? elim
6 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Quintman 0/0/ 32,54
4 95/ CSI 1*/ Silver Tour 1 Final/ 110 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CHUPALINO ? 1/ 90,85
20 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Quintman 4/ 70,53
11 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Quintman 6/ 91,50
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26-30 Konie 4 -lettnie w reku na płycie CALLIHALL 1,09
31-32 Konie 4 -lettnie w reku na płycie Chepettano 1.08
9 I polfinał konie 5-letnie na styl Fibonacci S 8,2
1-7 I półfinał konie 7 -letnie Art 238.1.1 Tab A Number One 28 0
12-14 FINAL KONI 4- LETNE CALLIHALL 7,8
19-23 FINAL KONI 4- LETNE Chepettano 7,6
15-16 II półfinał konie 5-letnie na styl Fibonacci S 7,5
5 II półfinał konie 7- lat Art.238.2.1 Tab.A Number One 28 0/78,05
1 GRAND PRIX OGIERÓW II -półfinał 140 Art.238.2.1 Tab A Alvaro 121 0/76,24
9-10 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Fibonacci S 7,9(12)=23,6
1 WYNIKI KOŃCOWE 7 LATKI +wynik finalu Number One 28 0/87,35(3) 0/37,80=0
3 GRAND PRIX OGIERÓW I PÓŁFINAŁ Alvaro 121 0
1 FINAŁ GRAND PRIX OGIERÓW + wynik finału Alvaro 121 0/77,5=0
12-14/08/2016 ZO-B2* (Liga Jeździecka) B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 1 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - zwykły, 238.2.1 CHUPALINO ? 1/78,59
72 1 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - zwykły, 238.2.1 Coris 5/9,14
39 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 Number One 28 0/4/34,01
55 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 Donatella 4/53,66
67 2 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - dwufazowy, 274.5.3 Coris 8/51,58
18 3 / ZO CC (140 cm) / Runda Złota - zwykły, 238.2.1 Alvaro 121 4/64,68
60 4 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - dwufazowy, 274.5.3 CHUPALINO ? 4/50,98
40 5 / ZO C (130 cm) / Runda Srebrna - zwykły, 238.2.1 Coris 8/59,67
22 6 / ZO CC (140 cm) / Runda Złota - dwufazowy, 274.5.3 Alvaro 121 0/REZ
29 6 / ZO CC (140 cm) / Runda Złota - dwufazowy, 274.5.3 Number One 28 5/66,15
38 8 / ZO N1 (125 cm) / Runda Brązowa - dwufazowy, 274.5.3 Coris 4/54,59
3 9 / ZO C1 (135 cm) / Runda Srebrna - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 Donatella 0/0/38,20
8 9 / ZO C1 (135 cm) / Runda Srebrna - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 Number One 28 0/0/40,62
17 10 / ZO CC1 (145 cm) / Runda Złota - Grand Prix Zielonej Góry o nagr Alvaro 121 8/66,79
29-31/07/2016 ZO-B2* Polska Liga Jeździecka, elim. MPMK B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1 / 4-l / Elim. MPMK koni 4-le CALLIHALL 8,0
4 1 / 4-l / Elim. MPMK koni 4-le Chepettano 8,0
5 2 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich Fibonacci S 8,1
9 2 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich Celtic Boy 7,9
11 2 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich ALEX / Acodetto 7,8
2 7 / 4-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 4-letnich + wynik końcowy Chepettano 7,9=15,9
11 7 / 4-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 4-letnich + wynik końcowy CALLIHALL 4,9=12,9
3 8 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich, Fibonacci S 8,2
5 8 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich, Celtic Boy 8,1
12 8 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich, ALEX / Acodetto 7,8
1 14 / 5-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 5-letnich +wynik końowy Fibonacci S 8,4=24,7
6 14 / 5-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 5-letnich +wynik końowy Celtic Boy 7,8=23,8
12 14 / 5-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 5-letnich +wynik końowy ALEX / Acodetto 6,7=22,3
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 Number One 28 0/74,51
2 31 / U25 / 135, U25 art.274.5.3 Alvaro 121 0/0/31,07
42 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Limtender 4/54,65
1 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Donatella de Wulf Selection 0/59,73
57 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Quintman 9/95,08
3 36 / U25 / 140 U25 Round art.238.2.1 Alvaro 121 0/65,00
5 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 Limtender 0/0/25,98
23 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 Number One 28 0/4/27,33
42 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Quintman 4/73,69
O 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Donatella de Wulf Selection REZ
13 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Limtender 4/75,53
29 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 Number One 28 4/53,97
3 46 / U25 / 145, U25 Round Final Alvaro 121 4/69,81
11 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Quintman 44/45,45
15 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Donatella de Wulf Selection 39/43,66
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Donatella de Wulf Selection 0/54,28
34 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Quintman 4/59,45
32 10 / CSI3* / 135 Bronze Round art. 238.2.1 Number One 28 5/67,73
20 4 / U25 / 135, U25 Round, EY-CUP art.238.2.1 Alvaro 121 12/60,79
34 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 Limtender 4/61,61
25 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 Donatella de Wulf Selection 0/4/25,13
44 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 Quintman 4/61,45
11 17 / U25 / 140, U25 Round EY-CUP art.238.2.1 Alvaro 121 5/86,79
14 18 / CSI3* / 135, Bronze Round, art.274.5.3 Number One 28 0/4/27,41
34 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Limtender 4/48,25
24 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Donatella de Wulf Selection 4/69,89
31 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Quintman 4/78,39
10 22 / U25 / 145, U25 Round Final art.238.2.2 Alvaro 121 8/75,48
9 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 Number One 28 44/43,66
15 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 Limtender 76,39/8
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3-4 1 / / EMPMK 5-latki Fibonacci S 8,1
11 3 / N / RB Donatella de Wulf Selection 0/75,47
7 4 / C / RS Donatella de Wulf Selection 0/55,83
48 4 / C / RS Coris 16/69,71
2-4 6 / / EMPMK 5-latki Fibonacci S 8,4
25 9 / C / RS Coris 0/4/29,86
2-3 12 / / EMPMK 5-latki finał Fibonacci S 8,2
1 14 / N1 / RB finał Coris 0/0/30,86
7 15 / C1 / RS finał Donatella de Wulf Selection 0/0/29,57
9 15 / C1 / RS finał Quintman 0/0/30,46
23-26/06/2016 CSI3*-W, CSIU25, CSIJ-A, CSIYH 1* B-skoki Olomuc / Czechy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 1/ Youngster Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Number One 28 5/ 80,23
65 7/ Gold Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Limtender 8/ 56,61
11 2/ Youngster tour/ 125 cm art. 274.5.6 NUMBER ONE / /Numero Uno 0/ 36,48
2 17/ European Youngster Cup tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Alvaro 121 0/ 66,17
38 10/ Diamond tour/ 145 cm.zwykły art. 238.2.1 Limtender 4/ 72,40
11 2/ Youngster tour/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.6 NUMBER ONE / /Numero Uno 0/0/ 36,48
10 18/ European Youngster cup/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Alvaro 121 4/ 76,61
8 3/ Youngster tour final/ 130 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 NUMBER ONE / /Numero Uno 0/0/ 38,15
50 9/ Gold tour final/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 Limtender 12/ 73,46
16-19/06/2016 CSI 2*, CSIYH 1* B-skoki Budapeszt / Węgry
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 16/ European Youngster cup tour/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Alvaro 121 5/ 43,34
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 47 / Silver Tour 1 / 238.2.1 -(1,00m) CHUPALINO ? 1/85,37
20 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) Quintman 1/83,14
35 50 / Gold Tour 3 / 238.2.1 -(1,40m) Limtender 8/75,10
O 50 / Gold Tour 3 / 238.2.1 -(1,40m) Alvaro 121 ELI
31 55 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C,(1,20m) CHUPALINO ? 111,88/8
9 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Number One 28 0/0/32,46
24 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Quintman 0/1/50,26
55 59 / Gold Tour 3 / 274.5.3 (1,40m) Limtender 4/59,51
64 59 / Gold Tour 3 / 274.5.3 (1,40m) Alvaro 121 8/77,86
17 62 / Silver Tour 1 / 238.2.2 (1,10m) CHUPALINO ? 8/100,57
24 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) Number One 28 4/73,69
25 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) Quintman 4/74,15
19 67 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1(1.45) Limtender 4/68,58
15 70 / Silver Tour 3 Grand Prix / 238.2.2 (1,35m) Number One 28 4/73,73
29 72 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - Competition against the clock (1,40m) Alvaro 121 4/58,84
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / P1 / RMK 5 letnich, Fibonacci S 8,1
1 3 / CC / 140, DR, dwufazowy art.274.5.3 Alvaro 121 0/0/27,57
3 2 ZR / L / 100, elim. MPMK 4 letnich z oceną stylu konia art.7 COUNTDOWN 8,2
18 2 ZR / L / 100, elim. MPMK 4 letnich z oceną stylu konia art.7 CALLIHALL 6,9
9 ZR / L / 100, Finał RMłodych Koni 4-letnich z oceną stylu konia art CALLIHALL 7,8
18 ZR / L / 100, Finał RMłodych Koni 4-letnich z oceną stylu konia art COUNTDOWN 6,0
2 4 / P1 / 115, RMK 5 letnich, elim MPMK Fibonacci S 8,2
22 5A / C / 130 ŚR, seria A dwufazowy art.274.5.3 Coris 0/8/34,74
2 5B / C1 / 135 ŚR, seria B dwufazowy art.274.5.3 Coris 0/0/36,37
13 6 / CC / 140 Duża Runda, zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 0/88,81
1-32 ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 CHUPALINO ? 0
1-32 ZR 3 / L / 100, dokł. bez rozgr. art.238.1.1 CHUPALINO ? 0
22 ZR 7 / P / 110, zwykły art.238.2.1 CHUPALINO ? 1/84,62
2 7 / N / 120 Finał RMK 5 letnich, Elim MPMK Fibonacci S 8,2
19 9B / C1 / 135 ŚR seria B zwykły art.238.2.1 Coris 4/80,18
19 ZR 9 / P / 110, zwykły art.238.2.1 CHUPALINO ? 0/79,83
30 13 / C1 / 135 Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Coris 8/50,42
5 14 / CC1 / 145 Grand Prix dwunawrotowy art.273.3.3.1 Alvaro 121 0/4=4/52,60
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Quintman 0/57,24
39 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Chepettano 0/59,75
47 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 COUNTDOWN 4/58,13
53 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 CALLIHALL 4/70,41
T 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 COUNTDOWN 4
36 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Quintman 0/57,49
18 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Coris 0/64,72
22 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Number One 28 1/67,22
5 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Number One 28 0/0/23,91
40 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Coris 0/16/72,25
22 4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 COUNTDOWN 0/65,82
2 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK Chepettano 8,2
16 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK CALLIHALL 7,8
19 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK COUNTDOWN 7,5
30 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Quintman 0/71,35
13 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Quintman 0/71,62
15 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Number One 28 1/66,33
34 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Coris 4/65,37
1 9R - L- 4 latki - na styl konia Chepettano 8,5
3 9R - L- 4 latki - na styl konia COUNTDOWN 8,3
19 9R - L- 4 latki - na styl konia CALLIHALL 7,0
4 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Number One 28 0/0/27,27
18 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Coris 0/4/34,34
05-08/05/2016 ZO-B2* (CSN)+ ZR B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 19 / L / ZR dwufazowy - Art.: 274.5.2) Chepettano 2/69,75
34 19 / L / ZR dwufazowy - Art.: 274.5.2) COUNTDOWN 3/69,36
T 19 / L / ZR dwufazowy - Art.: 274.5.2) COUNTDOWN 2
T 19 / L / ZR dwufazowy - Art.: 274.5.2) Chepettano 2
31 21 / L1 / ZR -zwykły - Art.: 238.2.1 Fibonacci S 1/71,90
32 21 / L1 / ZR -zwykły - Art.: 238.2.1 CHUPALINO ? 1/73,64
7 1 / RMK-4 (L) / z oceną stylu konia: Art. 7 RZ dla koni 4. letnich Chepettano 7,8
11 1 / RMK-4 (L) / z oceną stylu konia: Art. 7 RZ dla koni 4. letnich COUNTDOWN 4,5
12 2 / RMK-5 (P1) z oceną stylu konia: Art. 7 i Art. 11.1.1.1 Fibonacci S 6,2
7 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 Alvaro 121 0/0/33,13
8 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 Limtender 0/0/33,75
22 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/REZ
7 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 Limtender 0/67,39
21 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 SINGULORD SAPHIR 9/80,02
45 23 / P / ZR -o wzra.stopniu trud. z Jokerem - Art.: 269 CHUPALINO ? 26/82,13
46 23 / P / ZR -o wzra.stopniu trud. z Jokerem - Art.: 269 Quintman 25/86,08
10 7 / RMK-4 (L) z oceną stylu 4 -latki COUNTDOWN 5,7
11 7 / RMK-4 (L) z oceną stylu 4 -latki Chepettano 2,8
1 8 / RMK-5 (P1) z oceną stylu 5 latki Fibonacci S 8,2
27 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 Alvaro 121 6/64,79
31 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 Limtender 8/54,11
32 10 / N /- o wzra. stopniu trudności z Jokerem Art.: 269 Quintman 21/95,33
1 13 / RMK-5 (N)na styl konia 5 latki Fibonacci S 8,4
7 16 / CC1 / DR- Grand Prix - dwunawrotowy Art. 273.2.2 (3.4.1) Limtender 1/83,26
16 16 / CC1 / DR- Grand Prix - dwunawrotowy Art. 273.2.2 (3.4.1) Alvaro 121 17/98,84
34 17 / N1 / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1. Quintman 14/113,23
15-17/04/2016 ZO1* B-skoki STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 - 5-latki - Runda Młodych Koni 5-latki wys. 115 cm Fibonacci S 8,3
10 1 - 5-latki - Runda Młodych Koni 5-latki wys. 115 cm ALEX / Acodetto 6,9
40 3 - N - MR, konkurs dwufazowy wys. 120 cm Number One 28 12/92,12
14 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm Number One 28 0/66,89
32 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm SINGULORD SAPHIR 5/74,96
24 5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm Limtender 5/76,33
27 5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm SINGULORD SAPHIR 9/77,65
7 6 - 5-latki - Runda Młodych Koni 5-latki wys. 115 cm ALEX / Acodetto 7,8
8 6 - 5-latki - Runda Młodych Koni 5-latki wys. 115 cm Fibonacci S 7,5
5 9 - C - Średnia Runda konkurs dwufazowy 130 cm Number One 28 0/0/42,00
17 10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm SINGULORD SAPHIR 5/85,39
22 10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm Limtender 9/87,39
9 11 - 5-latki - Finał Runda MK 5-latki; wys. 120 cm Fibonacci S 6,2
10 11 - 5-latki - Finał Runda MK 5-latki; wys. 120 cm ALEX / Acodetto 4,9
3 14 - C1 - Finał ŚR konkurs zwykły z rozgrywką wys. 135 Number One 28 0/0/35,56
13 15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 Limtender 4/80,58
20 15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 SINGULORD SAPHIR 16/83,47
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
58 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Coris 4/63,35
94 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Quintman 18/94,78
37 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Coris 4/63,50
49 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 SINGULORD SAPHIR 4/69,99
50 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Quintman 4/70,65
4 3 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Alvaro 121 0/0/28,82
30 3 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 11/58,89
6 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Quintman 0/0/28,15
11 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/0/29,22
28 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Coris 0/4/33,11
20 6 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 Alvaro 121 5/72,55
8 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/4/27,49
14 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Coris 0/4/32,81
31 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Quintman 4/53,31
4 9 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Alvaro 121 0/4/46,61
18-20/03/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-13 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 0
43 4 / P / zwykły art.238.2.1 ALEX / Acodetto 4/66,13
27 8 / P / zwykły art.238.2.1 ALEX / Acodetto 0/67,04
39 12 / P / zwykły art.238.2.1 ALEX / Acodetto 4/63,84
04-06/03/2016 HZO+ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-7 Konkurs nr 2ZR-KL L - Dokładności Celtic Boy 4
5-7 Konkurs nr 2ZR-KL L - Dokładności Celtic Boy 4
5 Konkurs nr 4 ZR-KL.P - Zwykły Fibonacci S 0/80,56
10 Konkurs nr 4 ZR-KL.P - Zwykły CHUPALINO ? 11/106,44
6-8 Konkurs nr 7ZR-KL. L - Dokładności Celtic Boy 4
6-8 Konkurs nr 7ZR-KL. L - Dokładności Celtic Boy 4
7 Konkurs nr 9ZR-KL P - Dwufazowy Fibonacci S 0/1/44,18
20 Konkurs nr 9ZR-KL P - Dwufazowy CHUPALINO ? 21/92,19
1-4 Konkurs nr 12ZR KL. L - Dokładności Celtic Boy 0
5-7 Konkurs nr 12ZR KL. L - Dokładności CHUPALINO ? 1
6 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły Coris 4/62,63
6 Konkurs nr 2 ŚR - C - Zwykły Coris 0/69,99
7 Konkurs nr 2 ŚR - C - Zwykły Number One 28 0/74,76
3 Konkurs nr 3 DR - CC - Zwykły Limtender 4/75,62
2 Konkurs nr 5 ŚR - C - Dwufazowy Number One 28 0/0/32,08
13 Konkurs nr 5 ŚR - C - Dwufazowy Coris 4/48,79
3 Konkurs nr 6 DR - CC - Dwufazowy Limtender 0/4/39,35
4 Konkurs nr 7 Finał MR - N - Zwykły Coris 4/60,74
2 Konkurs nr 8 Finał ŚR - C1 - Zwykły z rozgrywką Number One 28 0/0/39,86
3 Konkurs nr 9 Grand Prix - Zwykły z rozgrywką Limtender 0/ELI
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) Quintman 0/6/ 52,84
16 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) Alvaro 121 0/63,56
78 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) Quintman 19/94,25
23 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) Limtender 0/8/36,52
20 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) Limtender 0/65,75
71 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) Alvaro 121 13/83,95
23 Konkurs nr 9 - 140 Middle Round(Article 238.2.2) Alvaro 121 4/68,78
21 Konkurs nr 10 - S&M Speed & Music Middle Round (1.45) Limtender 72,63/4
61 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 Quintman 18/65,36
11-14/02/2016 HZO-B1* Halowy Puchar Leszna B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 SINGULORD SAPHIR 1/79,57
39 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 NIKIDAM DU CHATEAU 5/76,01
14 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 NIKIDAM DU CHATEAU 0/70,24
7 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Alvaro 121 0/0/31,61
23 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 Alvaro 121 8/72,68
7 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/0/32,17
14 8 / C / Średnia Runda 1- dwufazowy art. 274.5.3 NIKIDAM DU CHATEAU 0/4/32,65
23 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Alvaro 121 4/47,01
29 12 / N / Finał Małej Rundy 2 - zwykły art. 238.2.1 SINGULORD SAPHIR 5/80,64
13 13 / C / Finał Średniej Rundy 1 - zwykły art. 238.2.1 NIKIDAM DU CHATEAU 4/56,74
8 14 / / Sześciu barier art. 262.3 NIKIDAM DU CHATEAU 12
11-14/02/2016 HZR ( przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-13 1 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 CHUPALINO ? 0/73,66
1-13 1 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 CHUPALINO ? 0/71,03
14-18 1 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 4/75,38
19 1 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 10/98,43
1-21 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/70,05
22-23 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 1/74,14
27-35 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 4/71,48
46 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 13/76,01
1-8 5 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 CHUPALINO ? 0
14 6 / P / zwykły art.238.2.1 ALEX / Acodetto 4/73,73
17 6 / P / zwykły art.238.2.1 Fibonacci S 7/82,48
20 10 / P / zwykły art.238.2.1 Fibonacci S 9/76,67
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) Number One 28 5/63,71
35 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Quintman 4/44,59
50 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Limtender 12/45,17
15 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Limtender 0/60,98
43 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Quintman 6/74,97
17 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Number One 28 0/4/34,09
32 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Quintman 4/48,74
o 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 Limtender ELI
3 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 Number One 28 0/0/30,45
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 nr 1 - SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Limtender 4/73,40
15 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Number One 28 0/0/37,99
51 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Quintman 0/5/55,64
5 nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Coris 0/51,76
41 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 Alvaro 121 4/51,67
19 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 Coris 0/4/30,58
26 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Number One 28 0/65,64
31 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Quintman 1/67,81
31 nr 8 - SR Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Limtender 0/8/30,57
8 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 Alvaro 121 0/66,88
58 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 Coris 12/70,68
47 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Number One 28 4/44,84
80 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Quintman 8/48,87
25 nr 11 - SRF Small Round Final, two phases against the clock (article 2 Limtender 4/42,33
2 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. Alvaro 121 0/0/28,70
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-8 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 0
13 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Celtic Boy 5
1-12 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 0
1-12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 0
1-12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 0
4 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 Limtender 0/51,57
1-8 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Celtic Boy 0
9-10 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 1
9-15 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 4
1-9 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 0
12 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 11
21 9 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Coris 4/57,30
12-15 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 4
7-8 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 4
7-8 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 4
12 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Coris 4/65,93
9 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 Limtender 0/8/34,41
1-7 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 0
8-13 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Celtic Boy 4
23 19 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Coris 12/66,33
21 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Limtender 16/64,18
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Limtender 0/70,34
35 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Alvaro 121 0/71,26
28 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Limtender 0/12/27,99
29 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Alvaro 121 4/55,33
19 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Alvaro 121 4/76,62
31 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Limtender 8/84,31
18 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Alvaro 121 0/0/32,30
28 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Limtender 0/4/28,98
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 1 / L1 / Elim. HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/66,37
14 1 / L1 / Elim. HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 0/70,58
16 2 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 4/76,47
4 3 / C / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 0/76,30
6 3 / C / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 0/78,04
1 5 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/65,53
15 5 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 4/67,52
8 6 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 Coris 0/59,26
12 7 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 0/66,79
3 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 0/64,65
10 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 4/65,42
18 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 8/65,47
19 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 8/63,58
11 13 / C1 / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 4/66,87
12 13 / C1 / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 8/66,27
2 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Coris 0/59,57
18 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 9/84,34
4 18 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/60,05
19 18 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 4/66,70
12 19 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Coris 8/62,59
4 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 0/63,38
22-25/10/2015 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 3 /Young Horses Round (6 years old) art.238.2.1 Quintman 0/75,55
4 4 / Young Horses Round (7 years old) art. 238.2.1 Limtender 0/58,97
35 9 / / Young Horses Round (6 years old) art.238.2.1 Quintman 12/73,53
10 10 / / Young Horses Round (7 years old) art.238.2.1 Limtender 0/69,86
20 15 / / Young Horses Round Final (6 years old) art.238.2.2 Quintman 8/66,34
13 16 / / Young Horses Round Final (7 years old) art.238.2.2 Limtender 4/65,27
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/76,00
25 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 19/97,73
13 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 0/85,49
5 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 0/82,17
8 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 0/83,02
12 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/74,14
25 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 4/75,06
16 6 / N / Mała Runda - zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 0/80,02
11 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 0/80,04
6 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 0/79,49
8 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 0/80,76
3 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 Limtender 0/65,56
23 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quvee Prestige 9/85,33
2 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Number One 28 0/77,25
5 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quintman 0/78,37
8 14 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 4/74,19
1 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 Limtender 0/61,29
6 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fibonacci S 0/65,72
19 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 ALEX / Acodetto 4/69.96
7 19 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 5/90,14
2 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 Limtender 0/56,19
11-13/09/2015 ZO-B1* i ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-11 nr ZR - 1 - L dokładności Art. 238.1.1 ALEX / Acodetto 0
9 nr ZR - 2 - P zwykły Art. 238.2.1 Quvee Prestige 1/80,51
10 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Coris 0/73,12
6 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 Quintman 0/67,13
28 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 Limtender 4/81,32
26-27 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 ALEX / Acodetto 9
10 nr ZR - 5 - P zwykły Art. 238.2.1 Quvee Prestige 0/77,41
19 nr ZO - 4 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Coris 4/72,32
23 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Quintman 8/55,09
2 nr ZO - 6 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Limtender 0/0/32,47
6 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Coris 0/0/29,26
32 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Quintman 9/75,45
12 nr ZO - 8 - C1 - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 Limtender 4/68,94
5 nr ZR - 7 - L dwufazowy Art. 274.5.3 ALEX / Acodetto 0/0/37,59
8 nr ZR - 8 - P dwufazowy Art. 274.5.3 Quvee Prestige 0/0/39,38
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.zagr. Fibonacci S 17,00
13 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.zagr. ALEX / Acodetto 15,55
6 Wyniki końcowe MPMK 6-letnie hod.zagr. Quintman 4
3 Wyniki końcowe MPMK 7-letnie hod.zagr. Limtender 12
12-13 4-letnie konie hod.zagr.ocena na płycie i trójkącie Fibonacci S 1,10
15 4-letnie konie hod.zagr.ocena na płycie i trójkącie ALEX / Acodetto 1,05
1-9 I półfinał konie 6-letnie hod .zagr. (1.25m) Quintman 0
3 I półfinał konie 7-letnie hod.zagr. (1.30m) Limtender 8
4 półfinał konie 4-letnie hod.zagr (1.0m) Fibonacci S 8,2
15 półfinał konie 4-letnie hod.zagr (1.0m) ALEX / Acodetto 6,7
9 II półfinał konie 6-letnie hod.zagr.(1.3m) Quintman 4/76,28
3 II półfinał konie 7-letnie hod.zagr.(1.35m) Limtender 4/80,82
4-5 finał konie 4-letnie hod.zagr.z oceną stylu konia (1.0m) ALEX / Acodetto 7,8
6-7 finał konie 4-letnie hod.zagr.z oceną stylu konia (1.0m) Fibonacci S 7,7
5 finał konie 6-letnie hod.zagr.(1.3m) Quintman 0/82,09
1 finał konie 7-letnie hod.zagr (1.4m) Limtender 0/86,33
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 NR 46 -1.30m Silver 4 CSI1* Limtender 4/47,73
6 NR 53 - 1.25m Silver 3 CSI1* Quintman 0/4/36,40
21 NR 59 - 1.25 m Silver 3 CSI1* Quintman 72,36/0
1 NR 60 - 1.30m Silver 4 CSI1* Limtender 0/63,45
13 NR 65 - 1.30m Silver 3 CSI1* Quintman 0/4/37,52
12 NR 66- 1.35m Silver 4 CSI1* Limtender 4/75,41
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-8 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Celtic Boy 7,8
11 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Fibonacci S 7,3
1-3 3 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK Quintman 8,2
14 3 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK Coris 6,5
19 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 SINGULORD SAPHIR 0/66,78
55 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Limtender 4/53,97
8-10 8 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK Quintman 7,3
8-10 8 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK Coris 7,3
10 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Limtender 0/55.63
11 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 SINGULORD SAPHIR 0/58,91
1 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Fibonacci S 8,1
12-13 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Celtic Boy 6,9
O 14 - C - 6-latki - Finał Rundy Młodych Koni Quintman ELI
4 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Coris 0/58,51
5 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Limtender 0/0/26,50
14 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/4/27,27
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3-4 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Fibonacci S 8,2
23 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Celtic Boy 7,1
31 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK ALEX / Acodetto 6,5
1-2 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Fibonacci S 8.2
18 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Celtic Boy 7,4
38 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK ALEX / Acodetto 4,0
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 7- kl.L dwufaz.atr.274.5.3 Fibonacci S 0/2/50,34
8 Konk nr 7- kl.L dwufaz.atr.274.5.3 ALEX / Acodetto 0/3/52,13
19 Konk. nr 8-KL.P Zwykły Art:238.2.1. SINGULORD SAPHIR 2/79,35
16 Konk nr 2 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. Coris 5,0
9 Konk nr 20 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. Coris 7.1
16 Konk nr 10 -kl.L Zwykły Art:238.2.1. Fibonacci S 3/78,95
25 Konk nr 10 -kl.L Zwykły Art:238.2.1. ALEX / Acodetto 12/98,81
6 Konk nr 12 kl.N- MR Zwykły Art:238.2.1 SINGULORD SAPHIR 0/63,79
12 Konk nr 21 - 6L Dwufazowy Art:274.5.3. Coris 8/48,66
3 Konk nr 22 MR Dwufazowy Art:274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/0/41,31
15 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 ALEX / Acodetto 4/56,80
23 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 Fibonacci S 6/67,99
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 Konk.nr 19 Kl. L dwufazowy - Art.: 274.5.2 Fibonacci S 0/30,00
38 Konk.nr 19 Kl. L dwufazowy - Art.: 274.5.2 ALEX / Acodetto 1/56,39
2 1 / L / Młodych koni 4-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Fibonacci S 8.3
15 1 / L / Młodych koni 4-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 ALEX / Acodetto 5.0
54 4 / N / Konkurs zwykły Art.: 238.2.1 Coris 2/66,63
2 7 / L / Młodych koni 4.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Fibonacci S 8,2
O 7 / L / Młodych koni 4.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 ALEX / Acodetto B.O
18-19 9 / N1 / Młodych koni 6.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 Coris 6,0
25 22 / L / dwufazowy - Art.: 274.5.2 Fibonacci S 5/49,30
32 22 / L / dwufazowy - Art.: 274.5.2 ALEX / Acodetto 17/66,49
26 17 / N1 / Runda:Otwarta - finał - zwykły Art.: 238.2.1 Coris 5/75,87
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1 LL dokładności ALEX / Acodetto 0/67,14
5 Konk nr 1 LL dokładności Fibonacci S 0/70,23
6 Konk nr 1 LL dokładności ALEX / Acodetto 4/69,94
7 Konk nr 1 LL dokładności Fibonacci S 4/73,36
2 Konk nr 6 LL dokładności Fibonacci S 0/66,69
3 Konk nr 6 LL dokładności ALEX / Acodetto 4/61,04
1-4 Konk nr 11 LL dokładności ALEX / Acodetto 0
1-4 Konk nr 11 LL dokładności Fibonacci S 0/46,67
27-29/03/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-12 r1 / LL / dokł.bez rozgr. Fibonacci S 0
1-12 r1 / LL / dokł.bez rozgr. Fibonacci S 0
15-20 r1 / LL / dokł.bez rozgr. ALEX / Acodetto 4
O r1 / LL / dokł.bez rozgr. ALEX / Acodetto ELI
10 r5 / P / zwykły Coris 0/70,86
8 r6 / N / zwykły Coris 0/66,31
5 c6 / C / zwykły Torado 2 4/62,19
1-15 r7 / LL / dokła bez rozgr ALEX / Acodetto 0
1-15 r7 / LL / dokła bez rozgr Fibonacci S 0
1-15 r7 / LL / dokła bez rozgr Fibonacci S 0
1-15 r7 / LL / dokła bez rozgr ALEX / Acodetto 0
12 r12 / N / zwykły Coris 0/63, 16
7 c12 / C / zwykły Torado 2 4/55,89
3 Konk nr r13 - LL dokł.bez rozg Fibonacci S 1
5 Konk nr r13 - LL dokł.bez rozg ALEX / Acodetto 4
11 Konk, nr r18 - N zwykły Coris 0/76,83
3 Konk nr c18 - C zwykły Torado 2 0/57,76
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Torado 2 0/4/27,15
21 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 Torado 2 4/53,21
12 11 / C / ŚR - RO- dwufazowy - art.274.5.3 Torado 2 0/4/31,07
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 r4 / P / regionalny - (110) zwykły Coris 5/85,96
34 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Coris 0/65,88
66 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Torado 2 4/68,88
41 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Coris 0/68,01
42 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Torado 2 4/58,37
24 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Coris 0/65,77
29 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 Torado 2 4/47,23
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, Torado 2 0/4/28,46
30 Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, Torado 2 4/61,63
26 Konk.nr OS6 - 135 One Star Challenge Final, Art. 238. 2.2 Torado 2 5/75,83
28-30/11/2014 HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 KONKURS NR 4 KLASY P ZWYKŁY NR ART. 238.1 Coris 1/ 75,15
13 KONKURS NR 5 KLASY N ZWYKŁY NR ART. 238.1 Coris 9/75,54
18 KONKURS NR 9 KLASY P DWUFAZOWY Coris 4/59,98
9 KONKURS NR 10 KLASY N DWUFAZOWY Coris 0/4/43,34
7 KONKURS NR 13 KLASY P ZWYKŁY Coris 0/69,75
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13-14 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg Coris 2
68 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Coris 5/84,53
17 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Torado 2 0/66,87
48 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły Coris 1/72,66
48 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Torado 2 4/61,79
17 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Torado 2 0/ 64,32
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11-20 Konk.nr R 3 - L1 - (105) dokładności bez rozgrywki Coris 4
42 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły Coris 8/71,78
2 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły CALANDA 0/49,87
o Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 CALANDA eli
1-19 Konk. nr R8 - kl.L1 - (105) dokł. bez rozgrywki Coris 0
54 Konk.nr R9 - kl.P - (110) zwykły Coris 9/80,64
30 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły CALANDA 4/52,54
17 Konk. nr R14 - kl.P - (110) zwykły Coris 6/78,11
7 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły CALANDA 0/71,56
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-59 Konk R1 -kl.L.dokl.bez.rozg.art.238.1.1 Coris 0/55,62
30 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 Coris 3/77,81
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk.nr5-2-kl.N MR zwykły art.238.2.1 Lucky Lord Loxgraf II 0/59,90
42 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 Lucky Lord Loxgraf II 5/57,08
42 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 Lucky Lord Loxgraf II 4/45,11