Karta zawodnika

Imie: Tomasz

Nazwisko: Klein

Rok urodzenia: 1968


Klasa: B1

Klub: PRZYBYSZEWO Leszno


08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 CHASSOT 84,78/8
O CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 GRAND ROBIN REZ
17 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 CHASSOT 8/79,53
31 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 GRAND ROBIN 18/90,98
O CS1 - 155, Finał MP Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 CHASSOT ELI
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konie 4 -lettnie w reku na płycie Lordanos PS 1,22
28 FINAL KONI 4- LETNE Lordanos PS 7,2
6 GRAND PRIX OGIERÓW II -półfinał 140 Art.238.2.1 Tab A CHASSOT 4/74,54
1 GRAND PRIX OGIERÓW I PÓŁFINAŁ CHASSOT 0
4 FINAŁ GRAND PRIX OGIERÓW + wynik finału CHASSOT 4/82,91 =8
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 QUADRIFOGLIO 4 0/61,66
1 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 QUADRIFOGLIO 4 0/51,79
17 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 GRAND ROBIN 4/71,39
6 14 / CSI1* / 125, Small One Star Final art.274.5.3 QUADRIFOGLIO 4 0/0/25,92
38 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 GRAND ROBIN 8/48,68
26 24 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round LR GRAND ROBIN 8/79,19
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 1 - 4-latki MPMK Lordanos PS 7,5
4 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 GRAND ROBIN 0/0/30,09
9 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 GRAND ROBIN 4/60,38
2 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 GRAND ROBIN 0/51,11
O Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 GRAND ROBIN REZ
2 Konk nr 16 - CC1 Grand Prix Finał RDiamnetowej GRAND ROBIN 0/0=0/52,38
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 Cliffhanger 3 0/72,70
56 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 BIANCO 6/99,41
10 3 / CC / 140, DR, dwufazowy art.274.5.3 GRAND ROBIN 0/4/28,58
6 2 ZR / L / 100, elim. MPMK 4 letnich z oceną stylu konia art.7 ARBUZIA ? 8,0
2 ZR / L / 100, Finał RMłodych Koni 4-letnich z oceną stylu konia art ARBUZIA ? 8,2
24 5A / C / 130 ŚR, seria A dwufazowy art.274.5.3 Cliffhanger 3 1/70,18
1 5B / C1 / 135 ŚR, seria B dwufazowy art.274.5.3 BIANCO 0/0/32,18
3 6 / CC / 140 Duża Runda, zwykły art.238.2.1 GRAND ROBIN 0/69,88
3-4 10 / / od 150, Konkurs Sześciu Barier art.262.3 BIANCO 0/0/0/4
25 13 / C1 / 135 Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 BIANCO 4/51,75
32 13 / C1 / 135 Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Cliffhanger 3 13/71,53
12 14 / CC1 / 145 Grand Prix dwunawrotowy art.273.3.3.1 GRAND ROBIN 8/81,92
07/05/2016 ZR B-skoki PRUDNIK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / N - 120 cm / Zwykły bez rozgrywki Art. 238 p 2.1 Cliffhanger 3 0/65,19
3 5 / N - 120 cm / Dwufazowy Art. 274.5.3 Cliffhanger 3 0/4/39,27
29-01/05/2016 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
63 KONK NR 4 -KL.P zwykły art.238.2.1 Cliffhanger 3 4/65,39
21 Konk nr 5 - N 120 dwufazowy art.274.5.3 Cliffhanger 3 0/4/38,34
1 Konk nr 6 - C 130 dwufazowy art.274.5.3 GRAND ROBIN 0/0/29,77
12 Konk nr 10 - P 110 o wzr,st trud z jokerem art.269.5 Cliffhanger 3 44/43,23
53 Konk nr 11 - N 120 zwykły art.238.2.1 Cliffhanger 3 12/68,80
1 Konk nr 17 - N 120 zwykły art.238.2.1 Cliffhanger 3 059,16
5 Konk nr 18 - C 130 zwykły z rozg. art.238.2.2 GRAND ROBIN 0/4/33,54
15-17/04/2016 ZO1* B-skoki STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm GRAND ROBIN 0/63,15
3 5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm GRAND ROBIN 0/60,49
O 10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm GRAND ROBIN REZ
14 15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 GRAND ROBIN 4/81,86
03-06/03/2016 Halowy Puchar Leszna HZO-1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 CON POLYDOR 0/0/26,12
9 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 CON POLYDOR 4/61,32
11-14/02/2016 HZO-B1* Halowy Puchar Leszna B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Cliffhanger 3 5/79,07
33 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 COESTER 4 21/109,72
1 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 BIANCO 0/58,26
47 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Cliffhanger 3 10/81,10
50 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 COESTER 4 11/101,62
17 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 BIANCO 4/56,39
6 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 CON POLYDOR 0/0/28,34
3 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 CON POLYDOR 0/62,69
2 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 COESTER 4 0/0/29,76
12 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Cliffhanger 3 0/0/38,36
3 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 BIANCO 0/59,47
24 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 BIANCO 4/50,10
21 12 / N / Finał Małej Rundy 2 - zwykły art. 238.2.1 Cliffhanger 3 4/74,13
O 12 / N / Finał Małej Rundy 2 - zwykły art. 238.2.1 COESTER 4 ELI
4 13 / C / Finał Średniej Rundy 1 - zwykły art. 238.2.1 CON POLYDOR 0/58,68
2 14 / / Sześciu barier art. 262.3 BIANCO 0/0/0/8
14 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 CON POLYDOR 4/71,94
16 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 BIANCO 5/76,57
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 7 / CSI2* Gold Tour CHASSOT 4/43,22
O 12 / / CSI2* Gold Tour (LR) CHASSOT REZ
17 15 / GRAND PRIX (LR) CHASSOT 4/71,55
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 POLANSKY ? 0/52,57
6 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 CHASSOT 0/53,80
19 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 CHASSOT 8/47,80
20 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 POLANSKY ? 9/51,07
16 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CHASSOT 8/71,05
O 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 POLANSKY ? REZ
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 POLANSKY ? 0/63,09
11 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 CHASSOT 4/67,73
14 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 CHASSOT 0/4/30,74
24 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 POLANSKY ? 4/51,29
19 21 / CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 POLANSKY ? 14/92,84
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 4 / CC / Duża Runda - zwykły art.238.2.1 GRAND ROBIN 0/69,75
11 4 / CC / Duża Runda - zwykły art.238.2.1 CHASSOT 4/68,64
17 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda - dwufazowy art.274.5.32.1 GRAND ROBIN 4/56,28
18 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda - dwufazowy art.274.5.32.1 CHASSOT 4/59,17
13 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CHASSOT 4/73,91
O 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND ROBIN REZ
09-11/10/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 nr 13 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Kashmir / Bajou Du Rouet 0/58,31
8 nr 14 - P zwykły art.238.2.1 Kashmir / Bajou Du Rouet 0/53,03
24-27/09/2015 ZO-B2* CSN +ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, zwykły art.2 GRAND ROBIN 0/67,52
5 1 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, zwykły art.2 CHASSOT 0/71,67
1 4 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, dwufazowy, ar GRAND ROBIN 0/0/35,79
2 4 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, dwufazowy, ar CHASSOT 0/0/36,91
6 7 / / Masters Bingo* CHASSOT 0/0/REZ
3 10 / CC1 / 145 Finał DR Diamentowej, Grand Prix o Puchar Prezesa Grup GRAND ROBIN 1/0/59,21
9 10 / CC1 / 145 Finał DR Diamentowej, Grand Prix o Puchar Prezesa Grup CHASSOT 12/74,89
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 Latina 9/94,57
24 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk CHASSOT 9/84,09
O 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk GRAND ROBIN ELI
29-34 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( Latina 5/88,68
13 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb GRAND ROBIN 0/0/24,90
16 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb CHASSOT 0/0/27,99
12 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. GRAND ROBIN 4/83,27
13 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. CHASSOT 4/83,97
01-02/08/2015 ZOB1* (CSN) i ZR Grand Prix ZM B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 3R / N / art. 269.5 z jokerem (wys. 120 cm) Latina 32/94,61
26 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) CASTA DIVA 4 10/88,38
12 3 / CC / art.274.5.5 dwufazowy DR (wys. 140 cm) CHASSOT 4/58,23
4 6R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) Latina 0/0/29,43
O 5 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) CASTA DIVA 4 ELI
7 6 / CC / art. 273.2.2 & 273.3.3.1 & 273.4.3 Grand Prix dwunawrotowy (w CHASSOT 0/4/49,88
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW Linsabelle Rouge 34,14
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 CASTA DIVA 4 0/0/29,37
5 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 CHASSOT 0/63,98
18 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 CHASSOT 8/75,86
21 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 CASTA DIVA 4 4/76,70
05-07/06/2015 ZO 1* B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1B / N1 / - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.) BE CLEAR SR 5,3
32 2 / N / Zwykły Mała Runda - MR - Tabela A, Art. 238.2.1 BE CLEAR SR 8/64,36
4 3 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CHASSOT 0/59,57
8 4 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 CHASSOT 4/56,17
1 8 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1 CHASSOT 4/78,59
7 12 / CC / Grand Prix- Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2.2 CHASSOT 12/ 79,91
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 3 / N1 / MK 6-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 BOLONIA / MAAIK 5.4
3 4 / N / Konkurs zwykły Art.: 238.2.1 CASTA DIVA 4 0/44,12
18 4 / N / Konkurs zwykły Art.: 238.2.1 BOLONIA / MAAIK 0/49,03
66 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 CASTA DIVA 4 17/ 86,62
20 9 / N1 / Młodych koni 6.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 BOLONIA / MAAIK 5,8
7 10 / N / Runda: Otwarta o wzrastającym st. trudności z Jokerem Art.: BOLONIA / MAAIK 44/39,97
2 15 / C1 / Runda: Średnia - finał - dwufazowy Art.: 274.5.2 CASTA DIVA 4 0/0/27,80
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
58-60 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Cliffhanger 3 2
33 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 CASTA DIVA 4 4/67,55
42 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 Arco 08 8/67,17
40 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Cliffhanger 3 5/65,43
2 R12 / C / (130) zwykły, art.238.2.1 CASTA DIVA 4 0/47,97
O R12 / C / (130) zwykły, art.238.2.1 Arco 08 REZ
O R18 / C / (130) Grand Prix , zwy z rozgr art.238.2.2 Arco 08 ELI
o R18 / C / (130) Grand Prix , zwy z rozgr art.238.2.2 CASTA DIVA 4 rez
16 R17 / N / (120) zwykły art.238.2.1 Cliffhanger 3 4/72,90
61-79 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Cliffhanger 3 4
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 2 - MR - dwufazowy Arco 08 0/0/26,11
3 Konk nr 3 - C - zwykly CASTA DIVA 4 0/56,33
28 Konk nr 4 - ŚR - zwykly CASTA DIVA 4 4/54,45
35 Konk nr 4 - ŚR - zwykly Arco 08 4/59,74
8 Konk nr 8 - C - dwufazowy Arco 08 0/4/38,44
5 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy Arco 08 0/0/35,24
O Konk nr 10 - DR - zwykły CASTA DIVA 4 REZ
4 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły CASTA DIVA 4 0/58,21
36 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły Arco 08 8/69,71
13-15/03/2015 HZO-B1* + RZ B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 1 - N MR- seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 0/54,12
17 Konk nr 1 - N MR- seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 QUANTERO 2 0/69,82
6 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 QUANTERO 2 0/59,62
25 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 11/84,57
3 Konk nr 4 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 0/54,42
19 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 4/56,40
15 Konk nr 6 - CC DR - dwufazowy - art.274.5.3 QUANTERO 2 9/48,62
8 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 BE CLEAR SR 0/4/33,83
10 Konk nr 9 - CC GRAND PRIX - zw z rozgr - art.238.2.2 QUANTERO 2 8/70,57
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 Arco 08 4/59,30
27 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 1/71,11
41 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Arco 08 4/59,94
51 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 4/60,75
41 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 LANTINO 25 5/58,73
28 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 BE CLEAR SR 0/4/36,58
12 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 0/52,83
67 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Arco 08 4/65,66
39 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 Arco 08 8/58,20
35 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 4/63,50
42 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 8/67,28
7 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 0/60, 19
23 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 0/79,13
18 11 / C / ŚR - RO- dwufazowy - art.274.5.3 Arco 08 0/4/42,57
20-22/02/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 r11 / P / zwykły QUANTERO 2 4/46,23
12 r12 / N / zwykły QUANTERO 2 4/51,60
5 r17 / P / zwykły QUANTERO 2 0/55,63
6 r18 / N / zwykły QUANTERO 2 4/61,01
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 0/79,13
43 1 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CASTA DIVA 4 8/48,29
9 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 0/54,52
44 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 CASTA DIVA 4 4/67,54
23 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 0/64,28
13 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 0/59,93
7 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 0/53,85
54 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 8/58,02
67 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 14/88,54
48 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 LANTINO 25 4/66,24
54 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 BE CLEAR SR 8/56,96
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konkurs nr 6 - Big Round(140) - art. 274.5.3 QUININE DE LA VAULX 4/54,06
13 Konkurs nr 11 - Medium Round(130) - art. 274.5.3 QUININE DE LA VAULX 0/4/31,05
6 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) QUININE DE LA VAULX 63,25/4
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Ashford 4 4/78,18
33 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 Ashford 4 17/85,28
20-21/09/2014 ZR i MO B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr5 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269.5 LACOSTE 44/40,57
4 Konk nr 6B -kl.N otwarta,szybkości art.263 tab.C LACOSTE 77,92
2 Konk nr 11 -kl.P dwufazowy art.274.5.3 LACOSTE 0/0/24,43
15 Konk nr 12 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 LACOSTE 15/74,61
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 QUININE DE LA VAULX 4/60,07
29 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 GRAND ROBIN 8/74,12
40 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 QUININE DE LA VAULX 24/91,86
4 Konk nr 5-kl.C1 ŚR seria B -zwykły art.238.2.1 QUININE DE LA VAULX 0/55,37
19 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 QUININE DE LA VAULX 4/55,77
14 Konk nr.9B - KL.C1 finał ŚR seria B -dwufazowy nart.274.5.3 QUININE DE LA VAULX 0/8/35,22
26-27/07/2014 ZO 1* B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-2 Konk nr 9 kl.C, dwufazowy, Art.274.5.3 GRAND ROBIN 0/0/ 26,83
23 Konk nr 10 Kl.CC, dwufazowy, Art. 274.5.3 GRAND ROBIN 9/ 79,22
o Konk nr 21 Kl.CC - Grand Prix, zwykły z rozg. GRAND ROBIN ELIM
26-27/07/2014 ZR B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-7 Konk nr 7 Kl.L1 - el.MPMK - 4 latki, styl STACHATO 7,8
16 Konk nr 7 Kl.L1 - el.MPMK - 4 latki, styl Chicanta JM 5,5
13 Konk nr 16 Kl.L1 - el.MPMK, 4 latki, styl STACHATO 6,9
8 Konk nr 16 Kl.L1 - el.MPMK, 4 latki, styl Chicanta JM 7,6
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 IZOLA 0/48,77
73 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 SOPRAN 10 4/48,82
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 QUININE DE LA VAULX 24/73,44
o Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 QUININE DE LA VAULX REZ
25 Konk. nr 16 - 1.40m ŚR dwufazowy art.274.5.3 QUININE DE LA VAULX 4/48,61
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 Konk.nr.r 4-kl.L1 regio.dokł.bez rozg. BOLONIA / MAAIK 0/69.50
20 Konk. nr.2-kl.N Mała Runda-seria A-zwykły-art.238.2.1 IZOLA 8 / 69.37
38 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły BOLONIA / MAAIK 8/63.94
4 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 GRAND ROBIN 0 / 66,13
3 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły Mirabel 0 / 59,07
4 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły BOLONIA / MAAIK 0 / 59,78
31 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły Mirabel 8/69,85
16 Konk.nr 7-kl.N -MR -seria A -zwykły-art.238.2.1 IZOLA 4/63,04
3 Konk.nr.10-kl.CC DR-dwufazowy-art.274.5.3 GRAND ROBIN 0/0/30,15
6 Konk.nr r17-kl.P regio.zwykły BOLONIA / MAAIK 0/59,16
O Konk.nr r17-kl.P regio.zwykły Mirabel REZ