Karta zawodnika

Imie: Agnieszka

Nazwisko: Gaborska

Rok urodzenia: 1997


Klasa:

Klub: BPK-DOS


09-11/10/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 nr 7 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 For Casparo 2 0/81,31
35 nr 9 - P zwykły art.238.2.1 For Casparo 2 1/95,24
36 nr 14 - P zwykły art.238.2.1 For Casparo 2 4/60,68
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A Narnia 7/93,00
7 NR 15 -KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A Narnia 0/0/48,6
30-31/05/2015 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Narnia 44/37,48
17 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Narnia 0/56,44
8 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 Narnia 0/56,81
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Narnia 6/45,96
20 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg Narnia 0/68,09
86 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A Narnia 11/53,23
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Narnia 0/58,07
65 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Narnia 4/64,56
8 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Narnia 0/56,43
01/02/2015 ZR B-skoki KJ.PARTYNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk nr 6 - kl.N dwufazowy Narnia 0/4/42,94
O Konk nr 7 - kl. C zwykły art 238.2.1 Narnia ELI
12-14/12/2014 HZO B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 1 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Narnia 0/ 55,07
3 Konk nr 4 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Narnia 0/57,98
20 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 Narnia 6/78,62
2 Konk nr 7 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Narnia 0/47,44
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Narnia 0/62,88
12 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Narnia 0/61,17
13 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Narnia 0/61,13
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły Narnia 0/64,81
50 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Narnia 6/78,98
24 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły Narnia 0/70,46
5 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły Narnia 0/71,28
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Narnia 1/90,63
29 Konk nr 4A - kl.N MR seria A-otwarty, dwufazowy art.274.5.3 Narnia 0/4/35,79
o Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 Narnia eli
9 Konk nr 8A -KL.N finał MR seria A- otwarty zwykły art.238.2.1 Narnia 0/60,47
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 Narnia 0/0/21,16