Karta zawodnika

Imie: Łukasz

Nazwisko: Jończyk

Rok urodzenia: 1977


Klasa: B1

Klub: BPK-POM


10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 5 / N / Zwykły 238.2.1 SPARTAN L 13/77,80
11 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 SPARTAN L 0/4/28,5
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Stacudo 0/8/36,00
12 5 / N / Zwykły 238.2.1 Stacudo 0/59,88
30 5 / N / Zwykły 238.2.1 SPARTAN L 8/52,99
46 11 / P / Zwykły 238.2.1 Stacudo 4/62,75
4 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 SPARTAN L 0/0/25,04
35 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Stacudo 4/49,24
O 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 SPARTAN L ELI
14 19 / N / Zwykły 238.2.1 SPARTAN L 0/64,54
21 19 / N / Zwykły 238.2.1 Stacudo 4/58,75
24-25/09/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 5 - N, zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/48,74
3 Konkurs nr 5 - N, zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/54,69
2 Konkurs nr 11 - N1 zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/65,46
4 Konkurs nr 11 - N1 zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/72,09
27-28/08/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/49,71
5 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/57,99
19 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 Stacudo 0/75,07
8 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/27,75/0
25 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 TREZOR 4/54,03
32 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 Stacudo 8/53,98
5 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/55,17
12 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/63,84
1 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/55,84
27 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 Stacudo 4/72,72
37 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 12/63,42
30-31/07/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konkurs nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 Stacudo 0/0/33,77
2 Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 TREZOR 0/53,66
8 Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/63,50
11 Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 Stacudo 0/71,10
2 Konkurs nr 6 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 TREZOR 0/23,09/0
11 Konkurs nr 6 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/29,13/3
19 Konkurs nr 10 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 Stacudo 0/4/41,48
1 Konkurs nr 12 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 TREZOR 0/51,30
8 Konkurs nr 12 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/59,29
20 Konkurs nr 12 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 Stacudo 0/71,66
1 Konkurs nr 13 - N (120 cm), zwykły Art.238.2.1 TREZOR 0/54,61
4 Konkurs nr 13 - N (120 cm), zwykły Art.238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/63,67
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 SPARTAN L 0/66,99
31 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 ALPENREICHE 0/REZ
3 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 SPARTAN L 0/60,64
31 42 / CSI3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 ALPENREICHE 8/54,49
43 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 ALPENREICHE 10/64,45
18 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 SPARTAN L 36/43,15
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 LA VAWETTA 0/0/32,92
14 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 SPARTAN L 0/4/28,15
7 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 LA VAWETTA 0/55,54
26 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 EXTRA DOLLARS 4/69,56
35 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 SPARTAN L 8/68,41
1 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 EXTRA DOLLARS 0/0/28,08
26 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 SPARTAN L 4/63,18
33 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 LA VAWETTA 8/63,10
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-20 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) TREZOR 0/78,54
28 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) TREZOR 0/4=4/34,30
14 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) TREZOR 0/8/29,75
41 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) ALPENREICHE 16/66,14
2 57 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1,30m) SPARTAN L 0/0/31,85
8 58 / Gold Tour 2 / 239/263 Table C, (1,35m) ALPENREICHE 65,13/4
14 65 / Gold Tour 1 / 238.2.1 (1,30m) SPARTAN L 12/74,77
3 66 / Gold Tour 2 / 274.5.3 1,35m) ALPENREICHE 0/0/29,29
7 71 / Gold Tour 1 / 239/263 Table C, speed competition (1,30m) SPARTAN L 60,36/4
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/52,28
2 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 TREZOR 0/36,64/0
9 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/44,91/0
36 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Madżil 4/52,40
6 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 Madżil 0/68,00
27 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/57,64
6 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/66,29
17 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Madżil 4/57,90
36 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 14/86,61
2 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Madżil 0/32,99/0
14-15/05/2016 ZR- II.eli.Summer JumpOFF B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konk nr 4 - L zwykły art.238.2.1 Stacudo 24/9,24
41 Konk nr 6 - P zwykły art.238.2.1 Stacudo 12/83,25
3 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 Madżil 0/0/38,96
36 Konk nr 7 - N dwufazowy art. 274.5.2 LA VAWETTA 7/63,41
2 Konk nr 8 - C zwykły art. 238.2.1 LA VAWETTA 0/75,64
26 Konk nr 13 - L zwykły art.238.2.1 Stacudo 5/64,26
2 Konk nr 15 - N zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 0/53,80
7 Konk nr 16 - C zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 4/73,43
06-08/05/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A SPARTAN L 4/52,57
13 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A ALPENREICHE 0/4/26,95
23 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A SPARTAN L 4/41,57
2 Konk nr 4 kl.N dwufaz.Art274.5.3 Tab.A SPARTAN L 0/0/27,49
1 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A ALPENREICHE 0/52,12
4 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A SPARTAN L 0/61,47
18 Konk nr 6 kl.CC dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A ALPENREICHE 4/48,95
4 Konk nr 9 kl.C1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A SPARTAN L 0/0/32,20
O Konk nr 10 kl.CC1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A ALPENREICHE REZ
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/47,50
13 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/54,84
4 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Madżil 0/52,37
5 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/52,75
34 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/48,60
40 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 SPARTAN L 4/63,93
O Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 SPARTAN L ELI
O Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 Madżil ELI
3 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 Madżil 0/58,43
8 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/62,79
O Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 TREZOR REZ
1 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 TREZOR 0/47,86
4 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Madżil 0/50,71
14 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/59,65
36 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 SPARTAN L 4/64,00
7 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 SPARTAN L 0/3/35,21
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 SPARTAN L 0/55,14
54 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 SPARTAN L 15/80,85
22 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 SPARTAN L 4/54,00
38 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 SPARTAN L 8/60,09
29 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 SPARTAN L 4/47,90
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) PEARL NIGHT 0/59,39
3 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) LA VAWETTA 0/59,65
7 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) PEARL NIGHT 0/56,86
8 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) LA VAWETTA 0/57,07
10 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) PEARL NIGHT 0/12/42,62
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 EMAR 0/50,64
43 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 EXTRA DOLLARS 0/63,59
52 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/56,60
18 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 EXTRA DOLLARS 0/63,70
62 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 LA VAWETTA 8/63,51
8 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 EMAR 0/0/30,46
40 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/51,37
13 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 LA VAWETTA 0/0/31,27
57 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 EXTRA DOLLARS 4/52,86
11 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/52,49
7 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 LA VAWETTA 0/0/30,22
24 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 EXTRA DOLLARS 0/8/41,78
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 3 / N / Zwykły art.238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/65,18
9 6 / N / Zwykły art.238.2.1 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/55,58
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 7 / C / zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 0/ 59,55
10 14 / C / zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 4/ 65,77
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 LA VAWETTA 4/54,13
3 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 LA VAWETTA 0/62,82
32 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. LA VAWETTA 4/54,17
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-12 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 TREZOR 0
1 6 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 TREZOR 0/48,14
22 9 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 4/61,54
2 11 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 TREZOR 0/55,34
3 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 0/66,97
9 17 / N1 / Finał Małej Rundy – dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/4/24,71
7 19 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 LA VAWETTA 4/64,58
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły The Neighbour 0/55,66
68 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Madżil 4/70,73
92 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły LA VAWETTA 12/62,22
47 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy SPARTAN L 9/71,23
4 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy Madżil 0/0/28,41
82 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LA VAWETTA 7/68,65
O 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły SPARTAN L ELI
15 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LA VAWETTA 0/0/31,47
31 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Madżil 0/4/30,66
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 /CSI1* Medium Round art.238.2.1 Madżil 0/58,70
22 4 /CSI1* Medium Round art.274.5.3 Madżil 4/53,51
30 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 SPARTAN L 8/61,48
16 9 / CSI1* Medium Round Final art.274.5.3 Madżil 4/44,35
46 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 SPARTAN L 15/60,90
8 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 SPARTAN L 0/ELI
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) TREZOR 0/49,26
1 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) LA VAWETTA 0/59,52
33 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) TREZOR 8/65,69
2 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) LA VAWETTA 0/0/24,90
4 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) The Neighbour 0/0/27,02
11 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) SPARTAN L 0/4/24,21
7 2 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 135 cm) SPARTAN L 4/63,79
1 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) TREZOR 0/0/19,43
16 8R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) TREZOR 4/49,50
2 3 / C / art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) SPARTAN L 0/63,06
6 3 / C / art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) LA VAWETTA 4/70,32
11 4 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 135 cm) SPARTAN L 4/52,95
4 6 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Finał Średniej Rundy (wys. 135 cm) LA VAWETTA 0/63,75
1 8 / CC / art. 238.2.2 zwykły z rozg. Grand Prix Finał Dużej Rundy ( SPARTAN L 0/0/49,37
1 9R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) TREZOR 0/55,31
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 TREZOR 0/74,96
14 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk SPARTAN L 4/74,46
47 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( TREZOR 16/85,32
18 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb SPARTAN L 0/4/25,07
22 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. SPARTAN L 16/82,92
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 NR 4-KL.C zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A SPARTAN L 0/59,39
8 NR 5 - KL.C1 zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Madżil 4/62,47
21 NR 10 -KL.C dwufazowy art.274.5.3 Tab.A SPARTAN L 4/52,01
9 NR 11 - KL. C1 ŚR dwufazowy Art.274.5.3 Tab .A Madżil 4/51,48
2 NR 11 - KL. C1 ŚR dwufazowy Art.274.5.3 Tab .A SPARTAN L 0/0/38,25
7 NR 16 - KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły bez rozg Art238.2.2 Tab.A Madżil 4/82,70
18 NR 16 - KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły bez rozg Art238.2.2 Tab.A SPARTAN L 12/103,68
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR 12 - 1.20m Silver 2 CSI1* LA VAWETTA 0/67.19
17 NR 13 - 1.30m Silver 4 CSI1* Madżil 4/50,81
21 NR 20 - 1.25m Silver 3 CSI1* LA VAWETTA 4/56,50
O NR 22 - 1.35m Gold 2 CSI3* SPARTAN L ELI
4 NR 26 - 1.25 m Silver 3 CSI1* LA VAWETTA 75,99
1 NR 27 -1.30m Silver 4 CSI1* Madżil 0/65,71
9 NR 33 - 1.35m Silver 4 CSI1* Madżil 4/79,36
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) Madżil 0/4/18,91
4 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) SPARTAN L 0/55,30
40 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Madżil 12/67,77
2 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 LA VAWETTA 0/58,66
16 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 Madżil 4/61,94
4 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) SPARTAN L 0/0/26,05
5 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) ALPENREICHE 0/0/26,90
24 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) LA VAWETTA 4/49,99
28 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) Madżil 4/52,43
3 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) LA VAWETTA 0/65,47
18 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) SPARTAN L 8/80,17
O 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) Madżil REZ
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 3 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK Marawel 7,1
3 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Madżil 0/0/25,68
9 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 LA VAWETTA 0/0/26,98
64 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 SPARTAN L 8/50,53
13 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 ALPENREICHE 4/59,44
33 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 SPARTAN L 8/60,87
11-12 8 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK Marawel 7,1
1 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 SPARTAN L 0/49,66
15 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 SPARTAN L 0/4/35,34
22 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 Madżil 4/54,58
O 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) ALPENREICHE REZ
O 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) SPARTAN L REZ
19 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Marawel 12/50,26
26-27 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Madżil 4/59,49
13/06/2015 ZR Bajardo B-skoki AUGUSTÓWEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konkurs nr 4, „Open” klasa L, dwufazowy wys. 100 cm (art.274.5.2) TREZOR 0/4/28,84
23-27 Konkurs nr 4, „Open” klasa L, dwufazowy wys. 100 cm (art.274.5.2) DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 4/52,89
11 Konkurs nr 6, klasa P, zwykły z rozgrywką natychmiastową, wys. 110 TREZOR 0/4/29,44
12 Konkurs nr 6, klasa P, zwykły z rozgrywką natychmiastową, wys. 110 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 0/0/33,52
1 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo SPARTAN L 65/49,93
26 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo Marawel 9/53,80
1 Konkurs nr 8, klasy C, dwufazowy (dokładności, szybkości, tab.C) wy SPARTAN L 0/0/29,75
12 Konkurs nr 8, klasy C, dwufazowy (dokładności, szybkości, tab.C) wy LA VAWETTA 8/56,33
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 NR 46 Silver 4 CSI1* 1.30m Madżil 4/44,17
8 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m SPARTAN L 0/70,66
11 NR 60 Silver 4 CSI1* 1.30m Madżil 4/66,58
10 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m SPARTAN L 0/4/29,54
7 NR 66 Silver 4 CSI1* 1.35m Madżil 0/4/31,27
31 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m SPARTAN L 92,72/8
23-24/05/2015 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 konk nr 12 - kl C(130 cm), dwufazowy art.274;5.5 Madżil 0/0/25,56
23/05/2015 ZR B-skoki AUGUSTÓWEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 6, klasa P, zwykły, o wzr. stopniu trud z jokerem Madżil 19/57,3
1 Konk nr 7, kl. N, zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) SPARTAN L 0/0/31,20
4 Konk nr 7, kl. N, zwykły z rozgrywką(art. 238.2.2) The Neighbour 0/0/32,03
1 Konk nr 8, klasy C, dwufazowy(dokładności, szybkości, tab.C) LA VAWETTA 0/0/37,64
3 Konk nr 8, klasy C, dwufazowy(dokładności, szybkości, tab.C) SPARTAN L 1/50,15
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 R3 / N / Zwykły 238.2.1 Marawel 0/63,91
9 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 LA VAWETTA 0/0/27,26
3 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/61,36
13 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 LA VAWETTA 0/73,40
4 3 / DR / Zwykły 238.2.1 ALPENREICHE 4/68,62
10 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 Madżil 0/4/32,03
31 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 LA VAWETTA 8/ 45,27
6 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 Madżil 4/67,29
O 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 LA VAWETTA REZ
9 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 ALPENREICHE 8/75,25
4 R8 / P1 / Zwykły 238.2.1 SPARTAN L 0/77,21
25-26/04/2015 ZR Puchar Sielanki I kwal. B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwuf. art.274;5.5 Madżil 25,95/0
2 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwuf. art.274;5.5 BATMAN 26,07/0
3 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwuf. art.274;5.5 LA VAWETTA 26,56/0
10 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwuf. art.274;5.5 ALPENREICHE 29,12/3
1 konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 Madżil 0/57,63
2 konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 ALPENREICHE 0/60,86
4 konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 LA VAWETTA 0/62,31
5 konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 BATMAN 4/61,13
2 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 LA VAWETTA 0/21,80/0
3 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 Madżil 0/22,05/0
19 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 BATMAN 0/28,63/0
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A LA VAWETTA 0/4/27,15
69 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A LA VAWETTA 15/75,77
5 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A ALPENREICHE 0/54,48
O Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A ALPENREICHE REZ
2 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg LA VAWETTA 0/56,01
55 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A LA VAWETTA 4/44,43
29 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 ALPENREICHE 4/43,16
13 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg ALPENREICHE 4/64,04
34 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg LA VAWETTA 4/71,40
O Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC ALPENREICHE REZ
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 / N / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/47,67
3 4 / C / Zwykły 238.2.1 The Neighbour 0/63,83
8 4 / C / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/67,58
O 5 / CC / Zwykły 238.2.1 The Neighbour ELI
28 8 / N / Zwykły 238.2.1 Madżil 4/52,97
13 9 / C / Zwykły 238.2.1 The Neighbour 0/73,45
19 9 / C / Zwykły 238.2.1 Madżil 4/68,31
9 10 / CC / Zwykły 238.2.1 The Neighbour 5/84,36
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A BATMAN 12/63,20
3 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 BATMAN 0/0/23,23
7 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 BATMAN 0/0/25,43
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 5 / N / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/55,10
8 6 / C / Zwykły 238.2.1 Madżil 4/78,89
4 7 / CC / Zwykły 238.2.1 The Neighbour 4/79,93
3 12 / N / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/51,43
1 13 / C / Zwykły 238.2.1 The Neighbour 0/54,74
7 13 / C / Zwykły 238.2.1 Madżil 4/58,08
3 14 / CC / Zwykły 238.2.1 The Neighbour 0/60,82
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 BATMAN 0/ 55,73
27 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 BATMAN 4/ 49,28
16 10 / DR / Zwykły 238.2.1 BATMAN 8/63,25
25 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 BATMAN 12/58,01
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 6 / N / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/53,19
4 7 / C / Zwykły 238.2.1 ALPENREICHE 0/56,21
16 7 / C / Zwykły 238.2.1 Madżil 4/61,88
5 8 / CC / Zwykły 238.2.1 ALPENREICHE 4/56,92
17 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Madżil 39/35,31
6 14 / C / Zwykły 238.2.1 ALPENREICHE 0/53,94
7 14 / C / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/56,00
3 15 / CC / Zwykły 238.2.1 ALPENREICHE 4/59,12
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Madżil 0/0/25,15
20 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 PROMETHEUS 0/4/26,39
4 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 PROMETHEUS 0/72,66
11 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 Madżil 4/ 62,21
21 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 BATMAN 8/79,14
6 Konk nr.8 kl. CC Zwykły 238.2.1 BATMAN 4/75,38
2 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 Madżil 0/50,33
3 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 PROMETHEUS 0/58,68
2 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 Madżil 0/59,94
17 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 PROMETHEUS 8/59,05
4 Konk nr.16 kl. CC Zwykły 238.2.1 BATMAN 0/69,29
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 ALPENREICHE 4/76,85
8 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 Madżil 0/75,00
9 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 BATMAN 0/77,95
o Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 C / PHIN PHIN eli
20 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 ALPENREICHE 16/69,18
3 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 Madżil 0/0/26,82
12 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 BATMAN 0/4/31,76
13 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 ALPENREICHE 0/4/22,444
13 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 ALPENREICHE 4/51,82
3 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 C / PHIN PHIN 0/59,39
4 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 Madżil 0/62,63
6 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 BATMAN 0/66,80
9 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 C / PHIN PHIN 0/0/ 19,41
38 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 BATMAN 0/4/19,70
54 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Madżil 4/51,94
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 The Neighbour 0/63,36
1 Konkurs nr 7 - CC Zwyk ł y 238.2.1 o Puchar Komers Internationale The Neighbour 0/63,88
1 Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 The Neighbour 58,04 / 0
1 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 The Neighbour 0/64,87
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 Madżil 0
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 Madżil 4
12-14 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 Madżil 8
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-12 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 Madżil 4
7 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Madżil 4/61,44
1 FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Madżil 0/82,19
4 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.POL Madżil 8
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy Madżil 0/0/31,16
23 Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy BATMAN 8/54,82
5 Konk.nr 12 Silver 3 (1.40) dwufazowy ALPENREICHE 4/56,83
2 Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły BATMAN 0/62,30
13 Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły Madżil 4/65,77
2 Konk nr 18 Silver 3 (1.40) zwykły ALPENREICHE 5/78,51
4 Konk nr.23 Silver 2(1.30) zwy.tab C Madżil 67,17
7 Konk nr.23 Silver 2(1.30) zwy.tab C BATMAN 74,44 / 8
o Konk nr.24 Silver 3 (1.40) dwufazowy ALPENREICHE rez
26-27/07/2014 ZR B-skoki Warka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 PROMETHEUS 0/0/23,96
6 Konk.nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 C / PHIN PHIN 0/0/23,97
25 Konk.nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 BATMAN 4/57,58
4 Konk.nr.6 -kl.C zwykły art.238.2.1 Madżil 0/63,71
5 Konk.nr.6 -kl.C zwykły art.238.2.1 C / PHIN PHIN 0/66.22
6 Konk.nr.6 -kl.C zwykły art.238.2.1 SPARTAN L 0/73,23
9 Konk.nr.6 -kl.C zwykły art.238.2.1 BATMAN 4/71,44
15 Konk.nr.6 -kl.C zwykły art.238.2.1 PROMETHEUS 12/62,71
2 Konk.nr 12 -kl.C zwykły.art.238.2.1 Madżil 0/69,75
5 Konk.nr 12 -kl.C zwykły.art.238.2.1 BATMAN 0/76,15
10 Konk.nr 12 -kl.C zwykły.art.238.2.1 PROMETHEUS 4/77,35
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-7 Konk.nr.3 -6L eli.MPMK - 6 latki Madżil 7,9
12 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 ALPENREICHE 4/65,38
3 KONK NR 17 KL.C - finał RMK - 6 latki, dwufazowy, art 274.5.3 Madżil 0/0/ 30,19
4 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 ALPENREICHE 0/80,59
18 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 Madżil 71,71/0
1 Konk.nr 14 - kl.6Lfinał RMK 6-latki dwufazowy art.274.5.3 Madżil 0/0/35,02
6 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 ALPENREICHE 4/0=4/48,35
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 KONK NR 3 KL.N1 RMK - 6latki, styl konia Madżil 7,80
5 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 C / PHIN PHIN 0/53,62
12 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 0/56,91
42 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 BATMAN 4/55,33
o KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 BAD BOY elim
12 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 BATMAN 0/ 60,76
47 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 C / PHIN PHIN 4/ 60,00
53 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 ALPENREICHE 4/ 64,00
25 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 ALPENREICHE 4/ 51,16
46 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 STEWARD 6/ 63,36
5 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 Madżil 0/0/ 37,62
20 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 C / PHIN PHIN 0/4/ 41,79
47 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 BATMAN 4/ 53,96
14 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 ALPENREICHE 4/ 72,29
36 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności STEWARD 41/ 82,98
44 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności C / PHIN PHIN 25/ 54,11
46 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 ALPENREICHE 4/ 53,35
49 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 BATMAN 4/ 54,96
07-08/06/2014 ZR B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk.nr.4-kl.P zwykły art.238.2.1 STEWARD 0/55,97
7 Konk.nr.5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 Madżil 0/0/28,84
12 Konk.nr.5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 STEWARD 0/0/31,67
22 Konk.nr.5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 C / PHIN PHIN 0/3/41,87
29 Konk.nr.5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 BATMAN 4/52,67
5 Konk. nr .6 -kl.C zwykły art.238.2.1 C / PHIN PHIN 0/62,88
9 Konk. nr .6 -kl.C zwykły art.238.2.1 BATMAN 4/58,75
15 Konk. nr .6 -kl.C zwykły art.238.2.1 Madżil 12/65,08
3 Konk.nr.10 -kl.P zwykły art.238.2.1 STEWARD 0/52,13
2 Konk.nr.11 - kl.N dwufzowy art.274.5.5 C / PHIN PHIN 0/0/20,48
3 Konk.nr.11 - kl.N dwufzowy art.274.5.5 Madżil 0/0/20.63
8 Konk.nr.11 - kl.N dwufzowy art.274.5.5 BATMAN 0/0/21,58
22 Konk.nr.11 - kl.N dwufzowy art.274.5.5 STEWARD 1/60,61
1 Konk.nr 12 -kl.C zwykły art.238.2.1 C / PHIN PHIN 0/69,75
8 Konk.nr 12 -kl.C zwykły art.238.2.1 Madżil 4/73,09
10 Konk.nr 12 -kl.C zwykły art.238.2.1 BATMAN 8/76,45
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 Madżil 0/0/25,49
18 Konk.nr 4 -kl.N1 eli.MPMK 6 latki na styl Madżil 6.0
2 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Madżil 0/64,82
9-11 Konk.nr 10 - kl.N1 eli.MPMK 6 latki na styl Madżil 7,8
2 Konk.nr 14 -kl.N1 finał MR seria A art.274.5.3 The Neighbour 0/0/28,75
13 Konk.nr 16 -kl.C finał RMK 6 latki dwufazowy Madżil 4/51,49