Karta zawodnika

Imie: Angelika

Nazwisko: Ojczenasz

Rok urodzenia: 1973


Klasa: A3 B1

Klub: BPK-KPO


25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 5 / N / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 1/69,55
5 6 / C / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/65,35
11 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 CASQUELL 4/64,30
23 10 / L / Zwykły 238.2.1 FOCUS / Fidjy of Colors 0/58,92
6 17 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FOCUS / Fidjy of Colors 0/0/31,34
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 39/ CSIYH 1*/ 7 yh. 130 cm. zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/ 65,84
4 42/ CSIYH1*/ 7YH/ 135 cm. dwufazowy art. 274.5.6 CASQUELL 0/4/ 28,53
7 45/ CSIYH 1*/ 7YH/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CASQUELL 11/ 86,89
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 CASQUELL 0/75,17
2 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 CASQUELL 0/57,04
34 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 CARMEN C / Qumball 8/58,07
27 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CARMEN C / Qumball 12/62,23
5 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 CARMEN C / Qumball 0/4/30,54
13-24 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 CASQUELL 4/46,99
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 40 / Youngster Tour 7 y.o. / 238.2.1 (1.30) CASQUELL 0/66,52
10 43 / Youngster Tour 7 y.o. / 274.5.6 (1.30) CASQUELL 0/0=0/34,71
31 46 / Youngster Tour Final 7 y.o. / 238.2.2 (1,35) CASQUELL 12/78,66
21/05/2016 ZR B-skoki TURZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 N1 Dwufazowy Art:274.5.3 Himalajus 0/4/29,01
1 C Dwufazowy Art:274.5.3 Himalajus 4/52,43
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/51,74
14 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 CASQUELL 0/61,81
14 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CASQUELL 0/0/25,49
39 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CARMEN C / Qumball 0/8/25,87
4 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/60,64
26 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 CARMEN C / Qumball 4/60,27
13 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 CARMEN C / Qumball 0/3/53,11
27 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CASQUELL 4/44,68
28 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CARMEN C / Qumball 4/45,24
22-24/04/2016 ZR B-skoki BARLINEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs Nr.11 Kl. N dwufazowy CARMEN C / Qumball 0/0/25,72
10 Konkurs Nr.11 Kl. N dwufazowy Himalajus 0/0/30,75
1 Konkurs Nr.12 Kl. C zwykły CARMEN C / Qumball 0/54,17
O Konkurs Nr.12 Kl. C zwykły Himalajus REZ
2 Konkurs Nr.17 Kl. N dwufazowy CARMEN C / Qumball 0/0/27,37
4 Konkurs Nr.17 Kl. N dwufazowy Himalajus 0/0/31,14
4 Konkurs Nr.18 Kl. C zwykły z rozgrywką Himalajus 0/0/28,27
O Konkurs Nr.18 Kl. C zwykły z rozgrywką CARMEN C / Qumball REZ
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/50,86
12 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 CASQUELL 0/56,74
2 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 CASQUELL 0/64,77
21 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 CARMEN C / Qumball 4/61,76
16 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 CARMEN C / Qumball 0/4/35,49
21 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 CASQUELL 0/REZ
2 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 CARMEN C / Qumball 0/0/30,84
12 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 CASQUELL 0/4/33,59
11-13/03/2016 HZR (przy HZO DiM-B) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 13 - N zwykły art.238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/66,24
4 Konkurs nr 13 - N zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/72,32
2 Konkurs nr 14 - C zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/74,29
O Konkurs nr 14 - C zwykły art.238.2.1 CARMEN C / Qumball REZ
1 20 / N / zwykły art.238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/62,55
1 21 / C / zwykły art.238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/63,94
3 21 / C / zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/68,40
13-15/02/2016 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CARMEN C / Qumball 0/0/27,23
3 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CASQUELL 0/0/29,05
7 6 / C / Zwykły 238.2.1 CARMEN C / Qumball 4/64,67
8 6 / C / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 4/67,09
1 12 / N / Zwykły 238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/58,92
5 12 / N / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/65,10
6 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 CASQUELL 4/48,58
7 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 CARMEN C / Qumball 8/46,70
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Quello 0/4/ 41,93
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Quello T 0/ 64,81
26 4 / P / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/ 57,72
8 5 / N / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/ 56,06
55 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Quello 18/ 65,20
T 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Quello T 12/ 68,41
24 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 CASQUELL 0/4/ 37,40
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 6 - P Zwykły 238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/59,74
5 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 CARMEN C / Qumball 0/54,53
36 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 CASQUELL 6/82,09
11 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/74,58
5 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/63,80
9 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 CARMEN C / Qumball 4/54,35
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) CASQUELL 8/52,34
3 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) CASQUELL 0/59,34
4 11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) CASQUELL 0/0/30,61
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 6 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/61,52
7 11 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/57,49
14 17 / N1 / Finał Małej Rundy – dwufazowy art.274.5.3 CASQUELL 0/4/28,41
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR 47-1.30m Gold 1 CSI3* Himalajus 0/60,59
11 NR 54 - 1.30m Gold 1 CSI3* Himalajus 0/8/39,86
5 NR 61 -1.35m Gold 1 CSI3* Himalajus 73,35/4
01-02/08/2015 VII Zawody Jeździeckie ZR B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 KL.L- 100cm L Dwufazowy Art:274.5.3 Quello 1/67,16
1 KL.C Himalajus 0/0/38,51
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK CASQUELL 8,1
4 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Himalajus 0/0/26,10
14 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Himalajus 4/59,66
1 8 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK CASQUELL 8,3
29 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Himalajus 4/58,27
1 14 - C - 6-latki - Finał Rundy Młodych Koni CASQUELL 0/0/28,93
4 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Himalajus 0/0/26,34
29-31/05/2015 ZR i eli.MPMK B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 NR.7 - KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 Quello 0/REZ
7 NR.8 -MPMK 4L Z oceną stylu konia Art:7. Quello 7,6
15 NR.11 - KL.P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art:269.5 CASQUELL 44/52,24
10 NR.12 - KL.N Zwykły Art:238.2.1 CASQUELL 0/63,56
2 NR 13 - KL.C- 130cm C Dwufazowy Art:274.5.3 Himalajus 0/0/30,80
2 NR.14 - KL.CC- 130cm Dwufazowy Art:274.5.3 Himalajus 0/0/35,87
1 NR 17 -100cm MPMK 4L Z oceną stylu konia Art:7. Quello 8,0
30 NR 20 -KL.N- 120cm N O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art: CASQUELL 6/50,22
3 NR 19 - KL.C- 130cm C Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 Himalajus 0/0/31,91
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 R2 / P / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/73,62
7 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 Himalajus 0/0/26,67
33 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CASQUELL 0/REZ
4 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 Himalajus 0/61,60
12 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 CASQUELL 0/0/36,13
13 4 / MR / Zwykły 238.2.1 CASQUELL 0/75,11
3 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 Himalajus 0/0/33,66
23 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CASQUELL 7/74,63
1 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 Himalajus 0/68,91
09/05/2015 ZR B-skoki TURZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34-35 Konk kl ,L dokł. bez rozg.art.238.1.1 Quello 5
44-45 Konk kl ,L dokł. bez rozg.art.238.1.1 Quello 9
15 Konk kl.P zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/73,86
O Konk kl.P zwykły art.238.2.1 DEVITA ELI
4 Konk kl.N zwykły art.238.2.1 Himalajus 0/64,01
6 Konk kl.N zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/73,74
2 Konk kl.C dwufaz.art.274.5.3 Himalajus 0/0/38,86
03/05/2015 VI Zawody Jeździeckie Młyńska Struga B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr.3 kl.L dwufazowy, art.274.5.3, o nagrodę firmy TOFM Mieczysł Quello 14/ 73,01
25-26/04/2015 ZR- I eli. Pucharu KJ Dilmar B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk kl.P o wzras.stop.trud.z Jokerem art.269.5 CASQUELL 44/50,06
7 Konk kl.N zwykły art.238.2.1 CASQUELL 0/69,66
7 Konk kl.N o wzras.st.trud z Jokerem art.269.5 Himalajus 44/42,95
20 Konk kl.N o wzras.st.trud z Jokerem art.269.5 CASQUELL 32/51,76
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 CELTIC 0/62,54
18 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 Reasy Easy 0/64,19
11 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 CELTIC 0/0/28,66
27 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Reasy Easy 5/52,61
18 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 Reasy Easy 0/69,86
15 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 CELTIC 0/63,20
19 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 Reasy Easy 1/74,11
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 CELTIC 0/0/28,36
9 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 CELTIC 0/52,90
23 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 CELTIC 8/59,72
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły CASQUELL 9/91,35
1-12 Konk. nr 2 - kl.N Eli. HPL 5 lat - dokł. bez rozg - art.238.1.1 CASQUELL 0
7 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Himalajus 0/62,90
15 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 Himalajus 4/70,51
1-8 Konk nr 7 -kl. N Eli. HPL 5 lat - dokł. bez rozg - art.238.1.1 CASQUELL 0
14 Konk. nr 10 - kl.CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Himalajus 4/50,76
1-10 Konk. nr 12 - N1 Elim HPL 5 lat - dokł. bez roz - art.238.1.1 CASQUELL 0
6 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 Himalajus 0/4/28,03
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 CASQUELL 0/ 66,80
25 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 CASQUELL 6/ 90,07
14 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 Himalajus 4/ 77,02
7 konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 Himalajus 1/ 84,36
16 Konk nr 9 kl. P - ZR, zwykły, art.238.2.1. CASQUELL 0/ 66,60
6 Konk nr 10 kl.N - ZR, zwykły, art 238.2.1 CASQUELL 0/ 68,99
3 Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 Himalajus 0/0/ 38,08
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk nr 40 Gold 1 (1.35) zwykły Himalajus 4/68,46
24 Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C Himalajus 76,27/8
o Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy Himalajus rez
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 konk nr 13 Gold 1 (1.30) zwykły Himalajus 4/72,42
5 Konk nr 19 Gold 1 (1.30) zw.tab.C Himalajus 68,27/0
10 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy Himalajus 0/0/29,31
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki CASQUELL 7,6
3 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 Himalajus 0/0/31,80
18 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 Himalajus 4/76,33
16 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl CASQUELL 6,8
8 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 Himalajus 63,36/0
3-5 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki CASQUELL 8,0
10 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Himalajus 0/4/30,24
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 Himalajus 0/61,56
4 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. Himalajus 0/67,88
6 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. Himalajus 0/69,77
3 Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 Himalajus 0/0/35,24
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 Himalajus 0/53,75
17 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 CHEYENNE 0/60,52
7 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 Himalajus 0/0/30,06
46 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 CHEYENNE 8/49,91
53 Konk nr.19-kl.N1 MR finał zwykły art.238.2.1 CHEYENNE 13/72,40
29 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 Himalajus 0/4/38,10