Karta zawodnika

Imie: Justyna

Nazwisko: Kurek

Rok urodzenia: 1989


Klasa:

Klub: WECHTA


08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr 19 Kl. L dwufazowy - Art.: 274.5.2 Celtic Boy 0/0/39,97
9 1 / L / Młodych koni 4-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Celtic Boy 6.8
22 3 / N1 / MK 6-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 Quintman 3.4
16 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 Limtender 0/0/36,09
22 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 ROCCO / ULCO 0/4/33,01
12 6 / CC / Runda: Duża - zwykły Art.: 238.2.1 CELTIA II 4/65, 61
7 7 / L / Młodych koni 4.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Celtic Boy 7,1
17 9 / N1 / Młodych koni 6.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 Quintman 6,7
3 11 / C / Runda: Średnia zwykły Art.: 238.2.1 Limtender 0/67,42
O 11 / C / Runda: Średnia zwykły Art.: 238.2.1 ROCCO / ULCO ELI
41 12 / CC / Runda: Duża dwufazowy Art.: 274.5.3 CELTIA II 24/88,27
O 22 / L / dwufazowy - Art.: 274.5.2 Celtic Boy ELI
13 14 / C / Runda: MK 6.-letnich dwufazowy Art.: 274.5.3 Quintman 4/61,79
1 15 / C1 / Runda: Średnia - finał - dwufazowy Art.: 274.5.2 Limtender 0/0/27,64
6 15 / C1 / Runda: Średnia - finał - dwufazowy Art.: 274.5.2 CELTIA II 0/0/29,64
36 17 / N1 / Runda:Otwarta - finał - zwykły Art.: 238.2.1 ROCCO / ULCO 18,92,73
24-26/04/2015 ZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk nr 2-kl.N Runda Srebrna ART.238.2.1 Quintman 1/69,77
10 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 Limtender 0/60,6
28 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 ROCCO / ULCO 4/57,07
4 Konk nr 4- kl.C1 Runda Złota art.238.2.1 CELTIA II 0/58,83
18 Konk nr 7 kl.N Runda Srebrna art. 238.2.1 Quintman 0/68,22
20 Konk nr 8 -kl.C Runda Złota seria A atr.238.2.1 ROCCO / ULCO 4/64,43
7 Konk nr 9 -KL.C1 Złota Runda art238.2.1 Limtender 0/69,07
16 Konk nr 10 -kl.CC Runda Diamentowa art.238.2.1 CELTIA II 10/84,31
28 Konk nr 3R -KL.L art.238.2.1 Celtic Boy 4/65,99
29 Konk.nr 15-KL.N1 Finał Rundy Srebrnej ROCCO / ULCO 4/51,11
39 Konk.nr 15-KL.N1 Finał Rundy Srebrnej Quintman 6/61,21
39 Konk nr 16- kl.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 CELTIA II 8/74,99
40 Konk nr 16- kl.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 Limtender 9/75,42
13 RUNDA SREBRNA ( 1.25) ROCCO / ULCO 4/51,11
29 RUNDA ZŁOTA (1.35) CELTIA II 8/74,99
36 RUNDA ZŁOTA (1.35) Limtender 9/75,42
17 Konk nr 5R KL.L art 238.2.1 Celtic Boy 5/62,79
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 1 LL dokładności Celtic Boy 0/73,93
3 Konk nr 1 LL dokładności Celtic Boy 0/71,88
20 Konk nr 2 - MR - dwufazowy Quintman 0/0/33,12
26 Konk nr 4 - ŚR - zwykly ROCCO / ULCO 0/67,24
41 Konk nr 4 - ŚR - zwykly Limtender 4/66,19
9 Konk nr 5 - DR - dwufazowy CELTIA II 0/0/37,64
1 Konk nr 6 LL dokładności Celtic Boy 0/64,17
24 Konk nr 7 - MR - zwykły Quintman 0/70,33
15 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy Limtender 0/0/38,97
21 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy ROCCO / ULCO 0/4/38,46
8 Konk nr 10 - DR - zwykły CELTIA II 4/69,62
1-4 Konk nr 11 LL dokładności Celtic Boy 0
O Konk nr 13 - MR finał - dwufazowy Quintman ELI
14 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły ROCCO / ULCO 0/72,54
34 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły Limtender 8/68,31
10 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr CELTIA II 0/4/35,34
27-29/03/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-12 r1 / LL / dokł.bez rozgr. Celtic Boy 0
25 r1 / LL / dokł.bez rozgr. Celtic Boy 10
13 r6 / N / zwykły Quintman 1/76,44
20 r6 / N / zwykły Limtender 4/74,94
8 c6 / C / zwykły ROCCO / ULCO 4/73,74
16 r7 / LL / dokła bez rozgr Celtic Boy 3
23 r7 / LL / dokła bez rozgr Celtic Boy 9
27 r12 / N / zwykły Quintman 4/64,95
3 c12 / C / zwykły Limtender 0/61,30
12 c12 / C / zwykły ROCCO / ULCO 4/63, 68
4 Konk nr r13 - LL dokł.bez rozg Celtic Boy 2
10 Konk, nr r18 - N zwykły Quintman 0/74,38
6 Konk nr c18 - C zwykły ROCCO / ULCO 0/74,22
7 Konk nr c18 - C zwykły Limtender 0/76,65
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A CELTIA II 8/78,27
54 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 CELTIA II 8/51,47
52 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 CELTIA II 12/49,90
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintman 4/63,27
49 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 ROCCO / ULCO 4/58,83
45 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 CELTIA II 8/74,26
27 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 ROCCO / ULCO 0/ 58,42
57 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintman 4/58,03
54 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 CELTIA II 8/45,92
19 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintman 0/69,64
47 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 ROCCO / ULCO 8/68,11
4 11 / C / ŚR - RO- dwufazowy - art.274.5.3 CELTIA II 0/0/29,02
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 r4 / P / regionalny - (110) zwykły ROCCO / ULCO 0/80,39
37 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintman 0/70,95
27-28 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CELTIA II 0/63,01
24 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 ROCCO / ULCO 4/58,76
36 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintman 0/65,37
6 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 CELTIA II 0/0/27,64
5 9 / P1 / MR- seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 ROCCO / ULCO 0/61,34
23 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintman 0/65,48
12 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 CELTIA II 0/4/29,61
28-30/11/2014 HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-6 KONKURS NR 1 KLASY LL DOKŁADNOŚ CHUPALINO ? 5
9 KONKURS NR 1 KLASY LL DOKŁADNOŚ CHUPALINO ? 10
8 KONKURS NR 4 KLASY P ZWYKŁY NR ART. 238.1 Quintman 0/ 65,13
18 KONKURS NR 4 KLASY P ZWYKŁY NR ART. 238.1 CARRAVAGGIO 4/72,92
7-8 KONKURS NR 6 KLASY LL DOKŁADNOŚ CHUPALINO ? 1
14 KONKURS NR 6 KLASY LL DOKŁADNOŚ CHUPALINO ? 11
7 KONKURS NR 9 KLASY P DWUFAZOWY Quintman 0/0/35,85
10 KONKURS NR 9 KLASY P DWUFAZOWY CARRAVAGGIO 0/036,26
6 KONKURS NR 10 KLASY N DWUFAZOWY CARRAVAGGIO 0/0/39,72
1 KONKURS NR 11 KLASY LL DOKŁADNOŚCI CHUPALINO ? 0/66,45
7 KONKURS NR 11 KLASY LL DOKŁADNOŚCI CHUPALINO ? 5/69,27
9 KONKURS NR 13 KLASY P ZWYKŁY Quintman 0/70,82
5 KONKURS NR 14 KLASY N ZWYKŁY CARRAVAGGIO 0/70,66
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10-12 Konk. nr r1 - LL regionalny - (do 90) dokł. bez rozg CHUPALINO ? 1
17 Konk. nr r1 - LL regionalny - (do 90) dokł. bez rozg CHUPALINO ? 10
21-22 Konk. nr r2 - L regionalny - (100) dokł. bez rozg Quintman 1
15-20 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg Quintman 4
21 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg CARRAVAGGIO 5
45 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły CARRAVAGGIO 0/83,72
8-13 Konk. nr 3 - C I półf HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Limtender 4
46 Konk nr 6 - kl.C -ŚR- zwykły - art.238.2.1 CELTIA II 4/65,03
19 Konk nr 7 - kl.CC- DR- zwykły - art.238.2.1 CELTIA II 8/74,94
1-16 Konk nr r6 - LL region- (do 90) dokł.bez rozg CHUPALINO ? 0
25 Konk nr r6 - LL region- (do 90) dokł.bez rozg CHUPALINO ? 22
1-25 Konk. nr r8 -Kl. L1 - (105) dokł. bez rozg Quintman 0
44 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły CARRAVAGGIO 0/ 70,60
13-15 Konk. nr 10 - C II półf.HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Limtender 4
29 Konk.nr 13 - kl.C ŚR- zwykły - art.238.2.1 CELTIA II 4/62,79
20 Konk. nr 14 - kl.CC DR - dwufa- art.274.5.3 CELTIA II 4/51,98
9 Konk. nr r11 - kl.LL - (do 90) dokł.bez rozg. CHUPALINO ? 11
1-17 Konk. nr r13 - L1 - (105) dokł. bez rozgr Quintman 0
10-11 Konk. nr r14 - P - (110) zwykły CARRAVAGGIO 0/59,63
13 Konk. nr 17 - C1 Finał HPL 6 lat - zwykły z rozg - art.238.2.2 Limtender 16/71,49
6 Konk. nr 20 - C1 Finał ŚR- dwufazowy - art.274.5.3 CELTIA II 0/0/32,41
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły CELTIA II 0/53,26
1-8 Konk.nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Limtender 0
9-18 Konk.nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 QUINCHELLA 4
45 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Torado 2 8/73,30
1-9 Konk nr 8 -kl. C II półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg - art.238. QUINCHELLA 0
16-18 Konk nr 8 -kl. C II półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg - art.238. Limtender 8
17 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 CELTIA II 4/67,77
24 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Torado 2 8/63,50
9 Konk.nr 13 - C1 Finał HPL 6 lat - zwy. z rozg - art.238.2.2 QUINCHELLA 4/82,72=8
16 Konk.nr 13 - C1 Finał HPL 6 lat - zwy. z rozg - art.238.2.2 Limtender 16/85,63=24
25 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 CELTIA II 4/57,56
27 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 Torado 2 7/69,11
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 Limtender 5
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 QUINCHELLA 0
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 Lucinda ex Ani 4 0
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 ROCCO / ULCO 0
1-17 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 Limtender 0
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 Lucinda ex Ani 4 4
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 ROCCO / ULCO 4
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 QUINCHELLA 4
10-11 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 QUINCHELLA 5
10-11 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 Lucinda ex Ani 4 5
19-20 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 ROCCO / ULCO 13
21-22 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 Limtender 15
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-12 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 ROCCO / ULCO 4
1-8 I- półfinał 6-latki HOD.ZAGR. dokł.art.238.1.1 Limtender 0
9-11 I- półfinał 6-latki HOD.ZAGR. dokł.art.238.1.1 Lucinda ex Ani 4 4
12 I- półfinał 6-latki HOD.ZAGR. dokł.art.238.1.1 QUINCHELLA 8
o II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 ROCCO / ULCO rez
3 II-półfinał 6-latki HOD.ZAGR.zwyk.art.238.2.1 QUINCHELLA 0/87,65
4 II-półfinał 6-latki HOD.ZAGR.zwyk.art.238.2.1 Limtender 1/91,75
9 II-półfinał 6-latki HOD.ZAGR.zwyk.art.238.2.1 Lucinda ex Ani 4 8/86,04
o FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 ROCCO / ULCO wyc
7 FINAŁ 6 latki HOD.ZAGR. zwyk.art.238.2.1 Lucinda ex Ani 4 4/82,77
8 FINAŁ 6 latki HOD.ZAGR. zwyk.art.238.2.1 QUINCHELLA 4/88,18
11 FINAŁ 6 latki HOD.ZAGR. zwyk.art.238.2.1 Limtender 8/87,66
4 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.ZAGR Limtender 9
5 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.ZAGR QUINCHELLA 12
9 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.ZAGR Lucinda ex Ani 4 16
26-27/07/2014 ZO 1* B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 7 kl.N1 - el.MPMK, 6 latki, styl ROCCO / ULCO 8,2
3-4 Konk nr 7 kl.N1 - el.MPMK, 6 latki, styl QUINCHELLA 8,0
6 Konk nr 7 kl.N1 - el.MPMK, 6 latki, styl Limtender 7,3
11 Konk nr 9 kl.C, dwufazowy, Art.274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/0/ 32,85
o Konk nr 9 kl.C, dwufazowy, Art.274.5.3 CALANDA REZ
1 Konk nr 18 Kl.N1 -el.MPNK, 6 latki, styl ROCCO / ULCO 8,3
2-3 Konk nr 18 Kl.N1 -el.MPNK, 6 latki, styl QUINCHELLA 8,1
19 Konk nr 20 Kl.C - dwufazowy, Art 274.5.3 CALANDA 4/ 53,43
20 Konk nr 20 Kl.C - dwufazowy, Art 274.5.3 SINGULORD SAPHIR 4/ 54,05
o Konk nr 20 Kl.C - dwufazowy, Art 274.5.3 Limtender REZ
26-27/07/2014 ZR B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 3 Kl.P, zwykły, Art. 238.2.1 Alvaro 121 0/ 62,93
5 Konk nr 4 Kl.N - dwufazowy, Art 274.5.3 ROCCO / ULCO 0/0/ 26,34
31 Konk nr 4 Kl.N - dwufazowy, Art 274.5.3 Alvaro 121 0/8/ 29,59
33 Konk nr 4 Kl.N - dwufazowy, Art 274.5.3 QUINCHELLA 1/ 60,29
6 Konk nr 13 Kl.P, dwufazowy, Art 274.5.3 Alvaro 121 0/0/ 32,57
23 Konk nr.14 Kl. N , zwykły, Art. 238.2.1 Alvaro 121 4/ 58,99
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
63 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 Limtender 0/66,61
64 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 Lucinda ex Ani 4 0/66,70
68 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 QUINCHELLA 1/70,76
71 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 ROCCO / ULCO 2/74,62
20 Konk.nr 2-kl.P1 RMK -5 loatki na styl konia CARRAVAGGIO 6,3
11 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia Lucinda ex Ani 4 7,8
13-14 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia ROCCO / ULCO 7,4
13-14 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia QUINCHELLA 7,4
o Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia Limtender rez
41 Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 Torado 2 4/54,63
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk.nr 1 - kl. P z Jokerem TPPŻ art.269.5 ROCCO / ULCO 65/51,62
45 Konk.nr 1 - kl. P z Jokerem TPPŻ art.269.5 STAKKATA 25/70,84
7 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 STAKKATA 0/64,72
39 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 5/81,37
41 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 ROCCO / ULCO 8/63,34
18 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 CALANDA 8/78,01
19 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 QUINCHELLA 0/78,57
26 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 SINGULORD SAPHIR 0/83,27
38 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. CALANDA 8/75,86
39 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. QUINCHELLA 9/79,62
40 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. SINGULORD SAPHIR 9/79,92
2 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 ROCCO / ULCO 54,19/0
51 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 Alvaro 121 92,86 / 0
7 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 STAKKATA 0/0/30,76
10 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 Alvaro 121 0/0/30,99
41 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 ROCCO / ULCO 4/50,18
10 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 QUINCHELLA 0/0/26,44
16 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 SINGULORD SAPHIR 0/0/29,48
23 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 STAKKATA 0/4/27,12
13 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. SINGULORD SAPHIR 0/72,57
4 Konk.nr 11- kl.N TPPŻ zwykły art.238.2.1 STAKKATA 0/59,91
18 Konk.nr 11- kl.N TPPŻ zwykły art.238.2.1 CALANDA 4/59,78
2 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 QUINCHELLA 0/61,81
17 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 ROCCO / ULCO 4/65,51
37 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 29/114,03
o Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 SINGULORD SAPHIR eli
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 SINGULORD SAPHIR eli
13 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 Torado 2 0/4/28,30
32 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 AMORNIEK 4/72,41
22 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 Torado 2 4/66,48
60 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 AMORNIEK 8/39,90
9 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 Torado 2 0/0/32,72
36 Konk. nr 16 - 1.40m ŚR dwufazowy art.274.5.3 AMORNIEK 15/58,45
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk.nr 1R-kl.L zwykły art.238.2.1 Lucinda ex Ani 4 0/65,20
10 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 Alvaro 121 0/0/27,23
20 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 Lucinda ex Ani 4 0/4/25,52
32 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 ROCCO / ULCO 4/41,32
31 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 Alvaro 121 4/56,15
5 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 AMORNIEK 0/4/39,51
O Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 CALANDA REZ
23 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 Lucinda ex Ani 4 0/49,90
40 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 Alvaro 121 4/54,28
47 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 ROCCO / ULCO 12/43,94
11 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 CALANDA 0/0/21,88
55 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 ROCCO / ULCO 12/61,62
o Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 AMORNIEK rez
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-10 Konk.nr.1 -kl.P1 elim.do MPMK 5-latki CARAVAGGIO 8,0/81.15
6-8 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki Limtender 7,9/79.40
12-13 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki QUINCHELLA 7,1/77.16
20 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 STAKKATA 78,33/4
29 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 SINGULORD SAPHIR 83,06/0
o Konk nr 5-kl.CC DR zwykły art.238.2.1 AMORNIEK rez
6-7 Konk.nr 6 kl.P1 elim.do MPMK 5-latki CARAVAGGIO 8,0/86,11
7-10 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki Limtender 7,9/81,53
15 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki QUINCHELLA 7,0/81,64
42 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 STAKKATA 15/74,11
47 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 SINGULORD SAPHIR 7/86,06
24 Konk nr.10 -kl CC DR dwufazowy art.274.5.3 AMORNIEK 5/70,57
1-3 Konk.nr 11 -kl.N finał RMK 5-latki CARAVAGGIO 8,2/72,96
1 Konk nr 12 kl.C finał RMK 6-latki ,dwufazowy art.274.5.3 Limtender 0/0/28,16
7 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 QUINCHELLA 0/60,38
18 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 SINGULORD SAPHIR 2/78,03
30 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 STAKKATA 4/68,02
o Konk.nr.15 kl.CC Grand Prix finał DR zwykłyz rozg.art.238.2.2 AMORNIEK rez
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 Konk.nr.r 4-kl.L1 regio.dokł.bez rozg. CARRAVAGGIO 0/86.07
18 Konk. nr.2-kl.N Mała Runda-seria A-zwykły-art.238.2.1 Limtender 4 / 77,21
12 Konk. nr.2-kl.N Mała Runda-seria A-zwykły-art.238.2.1 QUINCHELLA 2 / 86,99
10 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 Limtender 0 / 82,00
11 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły STAKKATA 0/70.40
19 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły CARRAVAGGIO 0/76.67
30 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły QUINCHELLA 4/75.69
42 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły ROCCO / ULCO 19/107,67
4 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły ROCCO / ULCO 9/62,88
5 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły STAKKATA 0/64,73
5 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 AMORNIEK 0 / 70,07
5 Konk.nr.5-kl.CC Duża Runda-zwykły-art.238.2.1 AMORNIEK 0 / 74,35
11 Konk.nr.r10-kl.L1 regio.dokł,bez rozgr. CARRAVAGGIO 1 / 86,70
7 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły ROCCO / ULCO 0/61,38
11 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły STAKKATA 0 / 66,92
15 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły CARAVAGGIO 0 / 71,25
18 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły QUINCHELLA 0 /73,24
3 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły STAKKATA 0 / 64,51
23 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły ROCCO / ULCO 4 / 67,81
8 Konk.nr 7-kl.N -MR -seria A -zwykły-art.238.2.1 QUINCHELLA 0/69,24
7 Konk.nr.8-kl.C ŚR-zwykły-art.238.2.1 Limtender 0/78,73
11 Konk.nr.10-kl.CC DR-dwufazowy-art.274.5.3 AMORNIEK 4/62,09
23 Konk.nr r17-kl.P regio.zwykły CARRAVAGGIO 0/81,93
2 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły ROCCO / ULCO 0/60,37
3 Konk nr.12-kl.N MR-seria A zwykły-art.238.2.1 QUINCHELLA 0/67,86
9 Konk nr.12-kl.N MR-seria A zwykły-art.238.2.1 STAKKATA 4/67,09
o Konk nr.13-kl.C Finał ŚR-dwufazowy-art.274.5.3 Limtender eli
5 Konk.nr15-kl.CC Grand Prix-zwykły z rozg-art.238.2.2 AMORNIEK 4/83,24