Karta zawodnika

Imie: Agnieszka

Nazwisko: RĄBCA

Rok urodzenia: 1983


Klasa: A3 B3

Klub: TRÓJMIASTO


21-23/04/2017 ZK C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 1 CNC / L Calhedron 66,7
20 2 CNC / P CA IRAH 59,3
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 4/33,59
29 5 / N / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 16/65,98
26 11 / P / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 4/63,10
23 12 / N / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 11/80,36
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 4/42,59
28 5 / N / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 5/70,17
20 6 / C / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 16/65,01
36 11 / P / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 4/48,87
42 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 19/79,23
20 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 CHIRON / MALMO 12/65,56
22 19 / N / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 4/58,80
4 20 / C / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 8/62,13
30-02/10/2016 Horse Sale Show C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konkurs nr 2 - P WENDHETTA 99,4
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 CHIRON / MALMO 75,56/8
15 14 / L1 / Zwykły 238.2.1 WENDHETTA 4/57,58
26 15 / P / Zwykły - otwarty 238.2.1 WENDHETTA 12/73,70
4 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/73,16
11 25 / P1 / Dwufazowy - otwarty 238.2.1 WENDHETTA 4/51,98
6 29 / C1 / FINAŁ SENIORZY - Dwuna. 273.2.1-273.3.3.1-273.4.3 CHIRON / MALMO 4/0/62,65
20-21/08/2016 ZK- CIC* C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 L . Klasyfikacja łączna WENDHETTA 51,5
O CNC* . Klasyfikacja łączna CA IRAH ELI.CROS
18-19/06/2016 ZK C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 CNC* . Klasyfikacja łączna CA IRAH 125.1
29-01/05/2016 ZK i CIC 3* C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 KL.L Negro Avharro 71,8
32 KL.P CA IRAH 86,9
01-03/04/2016 CNC 1* C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 CNC -L Calhedron 121,2
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 0/4/ 35,14
66 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 4/ 42,76
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 3R / L / konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) CA IRAH 0/46,73
3 4R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) CA IRAH 0/55,43
26 7R / L / konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) CA IRAH 4/44,25
58 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) CA IRAH 6/54,12
38 12R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) CA IRAH 8/56,78
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/0/19,35
66 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 16/73,44
23 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/5/47,84
45 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 18/71,25
06-07/02/2016 VII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Calhedron 0/0/27,60
9 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Calhedron 0/0/40,06
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 5 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/ 67,24
25 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 8/46,32
29 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/4/ 42,27
o 13 / C / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO elim
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 4 / L / dwufazowy art. 274.5.3 CYNA 8/ 46,15
13 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 CYNA 0/4/ 19,11
o 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 CYNA T 4/49,53
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 13 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 5/70,94
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/71,41
9 nr 9 - CC Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 16/76,34
35 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 7/79,98
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CYNA 0/0/19,55
25 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/52,89
7 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/77.07
21 Konkurs nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CYNA 0/4/30,47
8 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/4/28,32
8 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/71,77
17-18/10/2015 ZK C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 WYNIKI KOŃCOWE KL.LL Calhedron 68,2
5 WYNIKI KOŃCOWE KL. CNC 1* CA IRAH 102,4
02-04/10/2015 Finał Pucharu Polski C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 KL.L CYNA 47,4
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości CHIRON / MALMO 67,98 (4/4,77)
15 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/79,28
8 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 CYNA 0/64,81
29 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 CA IRAH 3/78,24
33 12 / P / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 8/77,45
13 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/80,47
11 16 / SEN / II Nawrót Finału CHIRON / MALMO 8/67,14
21-23/08/2015 ZK C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 wyniki końcowe kl .LL CYNA 48.3
O wyniki końcowe kl.P CA IRAH ELI-CROS
06-09/08/2015 CIC3* MP Seniorów ZK C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 CNC-L Negro Avharro 56,5
16 CNC-L Nikifor 58,0
25-26/07/2015 ZK C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 KL.L -wyniki końcowe Nikifor 54,5
20-21/06/2015 ZK- ELI.OOM C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O KL.L wyniki końcowe Negro Avharro WYC.PO UJ
30-31/05/2015 ZR B-skoki Starogard Gdański
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o konk nr 3 kl. L dwufazowy art.274.5.3 ALASKA / Weltino han T 12/ 68,23
20 konk nr 3 kl. L dwufazowy art.274.5.3 ALASKA / Weltino han 8/ 55,33
3 konk nr 5 kl. N wzras.st. trud. z jokerem art.269.5 CHIRON / MALMO 44/ 41,80
4 konk nr 6 kl.C zwykły art.238.2.1 CHIRON / MALMO 8/ 67,20
16-17/05/2015 ZK eli. Pucharu Polski C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 KL.L wyniki końcowe Negro Avharro 88,7
33 KL.P wyniki końcowe CA IRAH 74,4
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) CHIRON / MALMO 0/0/29,69
55 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) WENDHETTA 16/65,19
7 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) CHIRON / MALMO 0/70.08
31 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) WENDHETTA 4/71,88
8 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) WENDHETTA 44/52,34
16 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) WENDHETTA 0/4/29,26
23 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) CHIRON / MALMO 0/6/44,47
6 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) CHIRON / MALMO 0/76,49
23-25/04/2015 CIC 1* 2* 3* CNC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk nr 1 - L CNC Negro Avharro 67
26 Konk nr 2 - P CNC CA IRAH 69,5
28-29/03/2015 CNC / 2* / C- wkkw Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 CNC - L Nikifor 68,9
18 CNC - L CA IRAH 74,6
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 0/8/31,14
73 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 8/ 43,22
65 3 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 21/101,80
29 6 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 0/4/25,00
56 8 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 10/81,79
14-15/03/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr.4 - L - Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/4/39,06
18 Konk. Nr .5 - P - Zwykły 238.2.1 CA IRAH 19/80,37
18 Konk.nr 8 - L - Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 4/52,07
O Konk . nr 9 - P - Zwykły 238.2.1 CA IRAH ELI
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 5 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 2/85,75
53 12 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 13/99,61
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/0/26,24
3 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 ROHAN 0/0/27,35
32 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/4/29,23
34 5 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/65,94
30 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/4/34,57
56 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 8/43,22
39 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 10/79,14
25 12 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/65,76
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/0/24,37
16 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cyklon / Likwor 0/0/29,15
54 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 4/45,01
O 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 WENDHETTA ELI
46 6 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/61,57
O 6 / N / Zwykły 238.2.1 WENDHETTA ELI
37 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CA IRAH 0/4/21,04
61 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 4/41,12
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Negro Avharro 0/37,55
36 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CA IRAH 4/52,33
28 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 CHIRON / MALMO 31/55,87
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cyklon / Likwor 0/ 43,57
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 WENDHETTA 0/50,49
12 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/0/31,42
47 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 WENDHETTA 9/57,75
5 Konk nr.6 /-kl.N o wzr. stopniu trud. z Jokerem 269.5 CHIRON / MALMO 36/38,14
16 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/69,23
43 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 WENDHETTA 8/79,14
6 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/4/27,24
9 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 WENDHETTA 4/46,02
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 ALASKA / Weltino han 8/61,54
O Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 WENDHETTA ELI
51 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 WENDHETTA 4/54,33
5 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/51,45
3 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/0/28,06
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 CA IRAH 4/53,06
02-05/10/2014 Zawody Międzynarodowe i Krajowe C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 CNC -KL.L Negro Avharro 49,1
18-21/09/2014 Mistrzostwa Polski Młodych Koni C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Wyniki końcowe 4 latki Negro Avharro REZ
O Wyniki końcowe 4 latki CA IRAH eli/cros
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 CA IRAH 0/0/27,82
27 Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 Negro Avharro 0/4/30,66
07-10/08/2014 CIC 3* MP-S i MJ Zawody Krajowe C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12-13 Wyniki końcowe kl.L CA IRAH 53,1
33 Wyniki końcowe kl.L Negro Avharro 70,8
O Wyniki końcowe kl.L WENDHETTA eli/cros
26-27/07/2014 ZO C- wkkw Kwieki
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 kl. L CA IRAH 62,0
19 kl. L KASTHALIA 83,9
19-20/06/2014 Ogólnopolskie Zawody C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 wyniki końcowe-kl.LL Negro Avharro 60,8
8 wyniki końcowe- kl.L CA IRAH 57,5
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 CHIRON / MALMO 44/42,95
6 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 4/67,77
17-18/05/2014 CNC-2* C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk. nr.1 -kl.LL wyniki końcowe ALASKA / Weltino han 148,5
o Konk.nr.2-kl. L-wyniki końcowe CA IRAH eli/cros
o Konk.nr 3-kl.P -wyniki końcowe CHIRON / MALMO ELI-cros
25-27/04/2014 CNC/CIC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 KL .L CHIRON / MALMO 68,0
19 KL .L ROHAN 68,0