Karta zawodnika

Imie: ŁUKASZ

Nazwisko: BRZÓSKA

Rok urodzenia: 1985


Klasa: B1

Klub: BPK-WIE


19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konie 4 -lettnie w reku na płycie COCORRADO BB 1,13
38 FINAL KONI 4- LETNE COCORRADO BB 6,3
29-31/07/2016 ZO-B2* Polska Liga Jeździecka, elim. MPMK B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / 4-l / Elim. MPMK koni 4-le CRAX ? 8,2
11 1 / 4-l / Elim. MPMK koni 4-le Cassini Zar 7,8
23 1 / 4-l / Elim. MPMK koni 4-le COCORRADO BB 3,8
26 2 / 5-l / Elim. MPMK koni 5-letnich Quicklensky B,O
12 3 / 6-l / Elim. MPMK koni 6-letnich WESFALIA 7,9
24 3 / 6-l / Elim. MPMK koni 6-letnich GRANADA 5,0
O 4 / N / Runda Brązowa, zwykły, art. 238.2.1 Quicklensky REZ
4 7 / 4-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 4-letnich + wynik końcowy Cassini Zar 7,9=15,7
7 7 / 4-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 4-letnich + wynik końcowy CRAX ? 6,8=15,0
17 7 / 4-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 4-letnich + wynik końcowy COCORRADO BB 7,8=11,6
8 9 / 6-l / Elim. MPMK koni 6-letnich GRANADA 7,6/73,31
19 9 / 6-l / Elim. MPMK koni 6-letnich WESFALIA 5,5
15 10 / N / Runda Brązowa, dwufazowy, art. 274.5.3 Quicklensky 0/4/38,65
7 15 / 6-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 6-letnich, dwufazowy, art. 27 WESFALIA 0/4/27,66
13 15 / 6-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 6-letnich, dwufazowy, art. 27 GRANADA 4/57,55
36 16 / N1 / Finał Rundy Brązowej, dwufazowy, art. 274.5.3 Quicklensky 8/61,73
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
71 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 WESFALIA 8/42,71
73 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 CASALLETTO 8/42,99
85 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 CASALLETTO 12/77,69
18 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 WESFALIA 0/4/26,73
21 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 WESFALIA 0/71,27
54 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 CASALLETTO 10/86,70
02-03/07/2016 ZR Sedina Horse Show B-skoki SZCZECIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 14 / C / Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 WESFALIA 0/8/35,30
15 14 / C / Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CASALLETTO 16/76,8
02-05/06/2016 CSI 4*, CSICh-A, CSIYH 1* B-skoki Poznań
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 YH1 / 6yo/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 WESFALIA 0/ 58,12
2 YH3/ 6yo/ 125 cm. dwufazowy art. 247.5.3 WESFALIA 0/0/ 33,24
9 yh 5 / 6YH final / 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 WESFALIA 0/8/ 40,68
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 CRAX ? ELI
O 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 EMICA ? ELI
35 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 IZAURA 0/57,45
2 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 KARTAGINA J 0/48,15
18 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 IZAURA 4/56,14
4 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK CRAX ? 8,1
22 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK EMICA ? 7,3
5 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 KARTAGINA J 0/54,96
16 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Kobi 0/65,26
39 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 DOMINATOR 4/58,51
26 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 IZAURA 5/73,27
4 9R - L- 4 latki - na styl konia CRAX ? 8,1
18 9R - L- 4 latki - na styl konia EMICA ? 7,0
6 11R - N/120 -zwykły art. 238.2.1 IZAURA 0/60,00
01-03/05/2016 ZR Błękitna Wstęga Wielkopolski B-skoki IWNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 GRAND PRIX -kl.C1-dwunawrotowy -XLIV Błękitna Wstęga Wielkopolski WESFALIA 0/0/41,85
6 GRAND PRIX -kl.C1-dwunawrotowy -XLIV Błękitna Wstęga Wielkopolski CASALLETTO 0/0/47,17
02/05/2016 ZR B-skoki CHRZYPSKO WIELKIE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 2ZR / N / Grand Prix, dwunawrotowy art.:273 (2.2) (3.3) (4.3) WESFALIA 0/8/45,40
10 2ZR / N / Grand Prix, dwunawrotowy art.:273 (2.2) (3.3) (4.3) Gardenia / Abke 8/6/54,19
23-24/04/2016 MAJÓWKA Z KONIEM B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-27 3R / L / dokładności art. 238.1.1 CRAX ? 0
1-27 3R / L / dokładności art. 238.1.1 CANDOR 21 0
1-27 3R / L / dokładności art. 238.1.1 Kobi 0
1-27 3R / L / dokładności art. 238.1.1 Gardenia / Abke 0
1-27 3R / L / dokładności art. 238.1.1 ORLANDO B 0
43-47 3R / L / dokładności art. 238.1.1 EMICA ? 8
17 4R / P / dwufazowy art. 274.5.3 CANDOR 21 0/4/31,18
20 4R / P / dwufazowy art. 274.5.3 DOMINATOR 0/8/30,25
21 4R / P / dwufazowy art. 274.5.3 Gardenia / Abke 0/8/41,23
34 4R / P / dwufazowy art. 274.5.3 Quicklensky 4/45,82
41 4R / P / dwufazowy art. 274.5.3 Kobi 4/47,37
O 4R / P / dwufazowy art. 274.5.3 ORLANDO B REZ
10 5R / N / konkurs zwykły art. 238.2.1 Quicklensky 0/51,60
23 5R / N / konkurs zwykły art. 238.2.1 Tequila Sunrise 4/51,90
8 6R / C / konkurs dwufazowy art. 275.5.5 WESFALIA 0//33,92/0
21 6R / C / konkurs dwufazowy art. 275.5.5 CASALLETTO 0//47,23/9
11 9R / L / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 EMICA ? 0/0/27,29
16 9R / L / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 ORLANDO B 0/0/31,36
26 9R / L / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 CRAX ? 4/40,86
T 9R / L / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 CRAX ? 4
T 9R / L / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 ORLANDO B 4
T 9R / L / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 EMICA ? 8
7 10R / P / konkurs zwykły art. 238.2.1 Gardenia / Abke 0/47,91
1 11R / N / konkurs szybkości art. 263 Mister Du Libaire 53,88/0
8 11R / N / konkurs szybkości art. 263 Quicklensky 59,93/0
17 11R / N / konkurs szybkości art. 263 Gardenia / Abke 67,78/0
6 13R / C1 / Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2 CASALLETTO 1/69,78
18 13R / C1 / Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2 WESFALIA 8/68,35
08-10/04/2016 HZR (przy XII HAMP) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konkurs nr 12 - P zwykły EL-SAHARA oo ? 13/90,82
3 Konk nr 19 - P zwykły EL-SAHARA oo ? 0/80,32
4 Konk nr 20 - N zwykły KARTAGINA J 4/81,47
02/04/2016 HZR B-skoki POZNAŃ WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-23 Konk nr 4R - L - dokła. bez rozgrywki art. 238.1.1 CANDOR 21 0
1-23 Konk nr 4R - L - dokła. bez rozgrywki art. 238.1.1 CANDOR 21 0
2 Konk 6R - N - Grand Prix zwykły z naty rozgrywką art. 238.2.2 WESFALIA 0/0/27,89
15 Konk 6R - N - Grand Prix zwykły z naty rozgrywką art. 238.2.2 CASALLETTO 4/59,54
4 Konk 7R - C - zwykły art. 238.2.1. WESFALIA 4/57,72
7 Konk 7R - C - zwykły art. 238.2.1. CASALLETTO 12/57,41
11-13/03/2016 HZR (przy HZO DiM-B) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1 Quicklensky 8/70,03
17 Konkurs nr 6 - N zwykły art.238.2.1 Quicklensky 12/67,49
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
60 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) WESFALIA 8/54,58
83 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) JAKADI NON STOP 22/66,78
22 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 CARRERA SJ 0/10/49,30
39 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 CASALLETTO 4/47,39
6-8 4 / P / Puissance (article 262.2) CARRERA SJ 0/4
23 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CARRERA SJ 4/53,31
55 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CASALLETTO 12/63,72
21 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) WESFALIA 0/8/29,45
O 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) JAKADI NON STOP ELI
49 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) CARRERA SJ 8/49,87
34 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 CASALLETTO 90,38/8
32 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 WESFALIA 0/8/29,57
18-20/12/2015 ZR-B B-skoki Wolica
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3-4 Nr 2 - kl. L - dokładności Golden Eye 4/ 70,13
3-4 Nr 2 - kl. L - dokładności Golden Eye 4/ 66,32
2 nr 4 - kl.P - zwykły Quicklensky 0/ 54,17
4 nr 4 - kl.P - zwykły Goethe 0/ 69,02
6 nr 4 - kl.P - zwykły ODRECKA 0/ 69,39
3 nr 5 - kl.N - zwykły GAUST 4/ 61,45
5 nr 5 - kl.N - zwykły ODRECKA 4/ 71,00
o nr 5 - kl.N - zwykły Goethe rez
3 nr 9 - kl.P - dwufazowy ODRECKA 0/0/ 28,72
13 nr 9 - kl.P - dwufazowy Quicklensky 4/ 57,41
17 nr 9 - kl.P - dwufazowy WOLF 11/ 77,13
5 nr 10 - kl.N - dwufazowy WOLF 0/8/ 32,97
9 nr 10 - kl.N - dwufazowy Goethe 4/ 50,41
10 nr 12 - kl. L - zwykły Golden Eye 4/ 62,36
14 nr 12 - kl. L - zwykły Golden Eye 9/ 74,34
O nr 13 - kl.P - zwykly Quicklensky elim
4 nr 14 - kl. N - zwykły ODRECKA 4/ 67,16
7 nr 14 - kl. N - zwykły Goethe 6/ 83,85
18-20/12/2015 HZO B-skoki Wolica
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 nr 1 - MR - 120 cm. zwykły CASALLETTO 0/ 49,24
13 nr 1 - MR - 120 cm. zwykły WESFALIA 4/ 70,37
15 nr 1 - MR - 120 cm. zwykły WOLF 19/ 99,43
4 nr 2 - ŚR - 130 cm. zwykły CARRERA SJ 0/ 67,12
14 nr 2 - ŚR - 130 cm. zwykły Tequila Sunrise 4/ 70,73
8 nr 4 - MR - 120 cm. dwufazowy Tequila Sunrise 0/4/ 25,76
7 nr 5 - ŚR - 130 cm. dwufazowy CASALLETTO 0/0/ 42,52
16 nr 5 - ŚR - 130 cm. dwufazowy WESFALIA 4/ 51,54
o nr 6 - DR - 140 cm. dwufazowy CARRERA SJ elim
2 nr 7 - MR - 120 cm. zwykły WESFALIA 0/ 67,60
4 nr 7 - MR - 120 cm. zwykły CASALLETTO 4/ 63,91
1 nr 8 - ŚR - 135 cm. zwykly z rozg. CARRERA SJ 0/0/ 39,02
12-13/12/2015 CAVALIADA FUTURE B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-5 2 / CF / Konkurs pokazowy - Sztafeta (wys. 65 cm i 80 cm) Tequila Sunrise 0/64,97
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 nr 1 - SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) CARRERA SJ 6/78,26
65 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) APLAUZ MIRALEX 4/44,05
6 nr 4 - P Puissance (article 262.2) APLAUZ MIRALEX 0/WYC
36 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Ulysse De Granderie 0/0/42,83
79 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) APLAUZ MIRALEX 8/63,96
32 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Ulysse De Granderie 1/67,97
33 nr 9 - MR Middle Round, Against the clock with the jump off (article 2 APLAUZ MIRALEX 13/70,02
67 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Ulysse De Granderie 4/48,91
26 nr 11 - SRF Small Round Final, two phases against the clock (article 2 CARRERA SJ 4/42,55
05/12/2015 ZR Cavaliada Prolog B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
58 Konkurs nr 1 - L art. 238.2.1 zwykły ORLANDO B 5/65,31
65 Konkurs nr 1 - L art. 238.2.1 zwykły Golden Eye 12/62,70
17 Konkurs nr 2 - P art. 238.2.1 zwykły Goethe 0/56,00
25 Konkurs nr 3 - N art. 238.2.1 zwykły Goethe 4/70,06
27 Konkurs nr 3 - N art. 238.2.1 zwykły CASALLETTO 8/51,85
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CARRERA SJ 0/56,86
8 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/8/37,91
12 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Ulysse De Granderie 0/0/28,45
13 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. APLAUZ MIRALEX 4/68,60
5 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 CARRERA SJ 0/0/30,62
17 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 Ulysse De Granderie 4/57,25
15 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. APLAUZ MIRALEX 12/69,86
1-4 R7 / LL / Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 Golden Eye 0
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9-12 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 4
1-12 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0
1-12 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0
14 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 5/74,10
1-7 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0
1-7 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0
1-11 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0
1-11 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0
8-13 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 4
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły CARRERA SJ 0/72,44
9 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy APLAUZ MIRALEX 0/0/24,46
60 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CARRERA SJ 0/4/31,99
21 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix APLAUZ MIRALEX 12/79,33
62 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CARRERA SJ 8/49,95
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1 / L1 / Elim. HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 0/66,36
2 2 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0/71,97
10 2 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0/77,09
16 5 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 4/68,18
2-3 7 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0/62,86
14 7 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0/67,78
4 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0/61,95
5 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0/62,05
17 18 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 4/64,77
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 5 /CSI2* Bronze Tour art.274.5.3 Contessa 183 0/16/33,44
32 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 CARRERA SJ 11/88,67
42 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 4/44,01
9 10 / CSI2* Bronze Tour art.238.2.1 CARRERA SJ 0/64,66
17 10 / CSI2* Bronze Tour art.238.2.1 Contessa 183 4/60,62
30 12 / CSI2* Gold Tour (LR) art.238.2.2 APLAUZ MIRALEX 12/69,93
3 13 / CSI2* Bronze Tour Final art.238.2.2 APLAUZ MIRALEX 0/0/35,68
9 13 / CSI2* Bronze Tour Final art.238.2.2 CARRERA SJ 0/4/41,88
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 0/78,10
13 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fortuna / Romario 0/78,39
4 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0/81,82
21 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 4/86,68
10 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fortuna / Romario 0/73,49
15 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 0/74,55
1 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 0/72,82
7 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0/77,12
1 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CASALLETTO 0/75,13
17 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 WESFALIA 4/77,61
12 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quicklensky 0/68,75
17 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Fortuna / Romario 4/67,68
09-11/10/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 nr 4 - P zwykły art.238.2.1 Lady Canta 6/87,25
3 nr 5 - N zwykły art.238.2.1 WOLF 0/64,92
11 nr 5 - N zwykły art.238.2.1 Ulysse De Granderie 0/78,31
15 nr 10 - N zwykły art.238.2.1 WOLF 4/69,83
13 nr 15 - N zwykły art.238.2.1 WOLF 4/52,16
17-20/09/2015 CH-H-YH-S B-skoki Lanaken / Belgia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
190 01 - 5 latki - 1 kwalifikacja do finału - 125 cm. dokładnoćsi art.2 WESFALIA 12
155 04 - 5 latki - 2 kwalifiacja do finału, 125 cm. dokładności art.238 WESFALIA 8
121 08 - 5 latki - Konkurs pocieszenia - 125 cm. zwykły art.238.2.1 WESFALIA 13/ 92,10
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) Quicklensky 7,2
34 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) Cialdini 6,7
8 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 CASALLETTO 0/81,80
18 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk Stakudo Miralex 4/77,35
21 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk APLAUZ MIRALEX 8/68,07
7-12 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) Quicklensky 8,1
40 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) Cialdini 6,7
18-28 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( CASALLETTO 4/83,76
11 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb APLAUZ MIRALEX 0//23,87
14 11 / 4-L / art. 7 RZK - finał koni 4-letnich (105 cm) WYNIKI KOŃCOWE Quicklensky 7,9
16 12 / 5-L / art. 238.1.1 - finał koni 5-letnich (120 cm) CASALLETTO 4/82,23=8
23 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. APLAUZ MIRALEX 16/98,19
O 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. Stakudo Miralex REZ
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol H-CANTERINO 17,75
16 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol Fortuna / Romario 15,65
1 Wyniki końcowe MPMK 5- letnir hod.pol. WESFALIA 24,4
1 GRAND PRIX OGIERÓW Stakudo Miralex 4
2-4 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie H-CANTERINO 1.25
9-12 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie Fortuna / Romario 1.15
2 I półfinał konie 5-letnie hod.pol. na styl ( 1.15m) WESFALIA 8,3
1 I półfinał GP ogierów (1.40m) Stakudo Miralex 0/78,61
3 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) H-CANTERINO 8,2
11-12 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) Fortuna / Romario 7,5
3 II półfinał konie 5-letnie hod.pol.z oceną stylu konia(1.2m) WESFALIA 7,9
1 II półfinał ogierów (1.4m) Stakudo Miralex 0/69,92
2 finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) H-CANTERINO 8,3
16 finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) Fortuna / Romario 7,0
2-3 finał konie 5-letnie hod,pol. z oceną stylu konia (1.2m) WESFALIA 8,2
2 finał GRAND PRIX (1.45m) Stakudo Miralex 4/78,64
24-26/07/2015 XV CSN (2*) i ZR B-skoki ZAGÓRÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 1R / L / Zwykły, art. 238.2.1 H-CANTERINO 1/70,53
26 1R / L / Zwykły, art. 238.2.1 Quicklensky 1/72,79
T 1R / L / Zwykły, art. 238.2.1 H-CANTERINO 0
T 1R / L / Zwykły, art. 238.2.1 Quicklensky 1
27 2R / P / Zwykły, art. 238.2.1 WOLF 4/60,43
32 3R / N / Zwykły, art. 238.2.1 WOLF 6/78,50
O 3R / N / Zwykły, art. 238.2.1 Mister Du Libaire ELI
7 1 / C / Dwufazowy, art. 274.5.3 Stakudo Miralex 0/4/28,82
4 2 / CC / Zwykły, art. 238.2.1 APLAUZ MIRALEX 4/67,26
9 2 / CC / Zwykły, art. 238.2.1 Stakudo Miralex 9/86,79
13 4R / L / Dwufazowy, art. 274.5.3 H-CANTERINO 0/0/28,01
19 4R / L / Dwufazowy, art. 274.5.3 Quicklensky 0/4/26,25
T 4R / L / Dwufazowy, art. 274.5.3 H-CANTERINO 0/0/
T 4R / L / Dwufazowy, art. 274.5.3 Quicklensky 8
34 5R / P / Dwufazowy, art. 274.5.3 WOLF 4/60,71
46 5R / P / Dwufazowy, art. 274.5.3 Mister Du Libaire 6/72,42
30 6R / N / Szybkości, art. 263, tabela C WOLF 90,84/8
35 6R / N / Szybkości, art. 263, tabela C Mister Du Libaire 97,77/8
2 4 / CC / Dwufazowy, art. 274.5.5 tabela A/C Stakudo Miralex 0/9/40,13
11 4 / CC / Dwufazowy, art. 274.5.5 tabela A/C APLAUZ MIRALEX 8/43,54
4 7R / L / Dwufazowy, art. 274.5.3 Quicklensky 0/0/22,46
4 8R / P / O wzrastającym stopniu, art. 269.5 WOLF 44/44,95
6 6 / CC / Grand Prix, art. 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 4/79,13
O 6 / CC / Grand Prix, art. 238.2.2 Stakudo Miralex REZ
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C APLAUZ MIRALEX 82,84/8
30 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C Stakudo Miralex 84,28/12
O II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 APLAUZ MIRALEX REZ
O II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Stakudo Miralex WYCOF
O I NAWRÓT FINAŁU APLAUZ MIRALEX WYCOF
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3-4 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK WESFALIA 7,9
15 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK FINLANDIA / MARS 6,0
22 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 CASALLETTO 0/69,77
37 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Contessa 183 4/68,92
1 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK WESFALIA 8,2
6-7 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK FINLANDIA / MARS 7,3
12 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 Contessa 183 0/4/24,59
13 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 CASALLETTO 0/4/25,46
1 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni WESFALIA 8,3=24,4
11 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni FINLANDIA / MARS 7,8=21,2
1 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Contessa 183 0/53,00
5 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 CASALLETTO 0/59,15
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7-9 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK H-CANTERINO 8,0
16-18 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Quicklensky 7,6
28 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK CASANDER AK 6,8
37 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Fortuna / Romario 5,3
9-11 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK WESFALIA 7,9
14 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK FINLANDIA / MARS 7,6
49 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 CASALLETTO 8/65,65
7-13 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK H-CANTERINO 7,9
17 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Quicklensky 7,6
23-24 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Fortuna / Romario 6,9
29 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK CASANDER AK 6,1
23 3MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje do MPMK FINLANDIA / MARS 4,2
16 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 CASALLETTO 0/66,12
38 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 WESFALIA 8/74,51
41 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 FINLANDIA / MARS 12/89,92
10 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 CASALLETTO 0/0/31,98
O 13 - N1 - Finał Rundy Srebrnej, dwufazowy art.: 274.5.3 WESFALIA REZ
30/05/2015 Pilska Majówka z Koniem B-skoki PIŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 NR 2 - KL.P WOLF 4/67,08
30 NR 2 - KL.P WESFALIA 9/76,03
1 NR 3 -KL.N wzr.st.trud z jockerem Contessa 183 65/48,31
13 NR 3 -KL.N wzr.st.trud z jockerem Catrina? 61/56,88
5 NR 4 -KL. P Toyota i koń WOLF 108,31/0
16 nr. 5 - KL.C - Konkurs Grand Prix Contessa 183 8/76,12
19 nr. 5 - KL.C - Konkurs Grand Prix Catrina? 8/79,99
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 1 / L / Młodych koni 4-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Quicklensky 7.5
7-8 2 / P1 / MK 5-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 FINLANDIA / MARS 7.8
10-11 2 / P1 / MK 5-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 CASALLETTO 7,5
4 7 / L / Młodych koni 4.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Quicklensky 7,6
10-14 8 / P1 / Młodych koni 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 FINLANDIA / MARS 7,8
15 8 / P1 / Młodych koni 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 CASALLETTO 7,6
3-5 13 / N / Runda: MK 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 FINLANDIA / MARS 8,0
9-11 13 / N / Runda: MK 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 CASALLETTO 7,8
25-26/04/2015 ZR Majówka z Koniem B-skoki Szczepankowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konk nr 4 kl.P - dwufazowy, art.274.5.3 WOLF 0/4/ 32,39
2 Konk nr.5 kl.N - zwykły, aty.238.2.1 Contessa 183 0/ 48,17
52 Konk nr.5 kl.N - zwykły, aty.238.2.1 Catrina? 8/ 57,92
24 Konk nr.6 kl.C - dwufazowy, art.274.5.5 Catrina? 4/ 44,68
27 Konk nr.6 kl.C - dwufazowy, art.274.5.5 Stakudo Miralex 4/ 48,61
6-8 Konk nr.7 - C - Barier, art.262.3 Otello / Quamiro. 0/4
12 Konk nr.9 kl. L - zwykły, art.238.2.1 WOLF 0/ 57,58
28 Konk nr.10 kl. N1 - z jockerem, art.269.5 Contessa 183 33/ 45,88
39 Konk nr.10 kl. N1 - z jockerem, art.269.5 Catrina? 12/ 52,47
3 Konk nr 12 kl. C1 - Grand Prix - zwykły z rozg. art.238.2.2 Stakudo Miralex 4/ 52,73
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 6 / CC / Szybk I Półfinał Finału HPP Senio atr. 263 APLAUZ MIRALEX 64,85/4
4 6 / CC / Szybk I Półfinał Finału HPP Senio atr. 263 Stakudo Miralex 65,06/8
9 12 / CC1 / Zwykły - II Półf Finału HPP Seni. Art. 238.2.1 Stakudo Miralex 8/68,71
13 12 / CC1 / Zwykły - II Półf Finału HPP Seni. Art. 238.2.1 APLAUZ MIRALEX 9/72,30
7 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. GRACJA ?? 4/50,40
14 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. Stakudo Miralex 12/ 53,13
9 18 / CS/CS / Dwun - Finał Finału HPP Seni, Art.273.3.2 APLAUZ MIRALEX 8/4=22,8
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 5 - DR - dwufazowy Stakudo Miralex 0/0/32,27
16-24 Konk nr 5 - DR - dwufazowy APLAUZ MIRALEX 4
5 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr APLAUZ MIRALEX 0/0/32,43
20 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr Stakudo Miralex 8/ 57,75
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 Contessa 183 0/58,17
47 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 CASALLETTO 4/67,77
56 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 VOLVOX 5/72,88
71 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 Explosief 8/69,28
9 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 Milton - K 0/54,92
26 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 CASALLETTO 0/60,62
O 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 Stakudo Miralex REZ
13 10 / N / Zwykły Mała Runda - MR (RO) - seria A - Tabela A, Art. 238. Contessa 183 4/53,99
12 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. Stakudo Miralex 4/66,90
25 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. APLAUZ MIRALEX 8/ 71,93
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 Stakudo Miralex 0/4/25,53
48 Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 APLAUZ MIRALEX 8/41,57
25 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A Stakudo Miralex 4/54,86
39 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A APLAUZ MIRALEX 4/64,48
7 Konk nr.9 - 145 - Middle Round, art.: 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 0/4/42,06
19 Konk.nr.10 - 145 - Speed with Music, Table C, art.: 239 Stakudo Miralex 71,00/8
07-08/03/2015 HZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 3 / P / Dwufazowy Tabela A, Art. 274.5.3 WOLF 0/0/43,07
15 4 / N / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 CASALLETTO 4/77,61
O 4 / N / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 DIABLO / TALENT REZ
O 5 / C / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 DIABLO / TALENT REZ
15 7 / L / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 Quicklensky 15/101,01
17 8 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 WOLF 4/69,64
25 8 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 DIABLO / TALENT 14/78,68
17 9 / N / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 CASALLETTO 4/72,45
21 9 / N / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 DIABLO / TALENT 10/78,01
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Explosief 4/66,38
1 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 Stakudo Miralex 0/57,85
18 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 APLAUZ MIRALEX 0/80,41
32 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Explosief 0/60,45
40 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Explosief 4/70,77
25 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 APLAUZ MIRALEX 4/74,20
41 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 Stakudo Miralex 12/71,29
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 Contessa 183 0/58,56
55 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc APLAUZ MIRALEX 12/65,22
7 Konk nr 4 - Potęga Skoku art. 262.2 APLAUZ MIRALEX 0/rez
O Konk nr 7 - K-O KNOCK-OUT art. 272 Table A against the clock \"Ladies Contessa 183 ELI
16 Konk nr 8 - SRF Small Round Final art. 274.5.3 two phases Contessa 183 0/0/38,88
28 Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 8/76,25
29 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 12/ 63,65
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 r8 / P - (110) zwykły CASALLETTO 0/80,81
26 r8 / P - (110) zwykły WOLF 0/86,63
26 r12 / P / regionalny - (110) zwykły CASALLETTO 4/66,56
28 r12 / P / regionalny - (110) zwykły WOLF 4/72,60
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 11/64,92
2 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 APLAUZ MIRALEX 0/49,18
3 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 APLAUZ MIRALEX 0/66,91
30 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 16/72,64
19-21/12/2014 Halowe Gwiazdkowe ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 1 - L - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) CASINO P 0/0/ 30,08
20 1 - L - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) CASALLETTO 0/0/30,92
T 1 - L - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) CASALLETTO 4/51,54
21 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) WOLF 0/4/31,30
32 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) CASINO P 0/8/32,83
34 2 - P - Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3 (19-12-2014) COSMO 0/8/40,18
31 9 - L - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 CASINO P 0/54,85
23 10 - P - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 CASALLETTO 0/61,80
24 10 - P - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 COSMO 0/62,63
58 10 - P - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 WOLF 8/60,88
41 11 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 COSMO 8/63,19
O 11 - N - Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1 WOLF REZ
1 12 - C Grand Prix zwyk z rozgrywką Art. 238.2.2 Stakudo Miralex 0/0/30,44
14 12 - C Grand Prix zwyk z rozgrywką Art. 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 4/62,03
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 Konk. nr 1 - SR (MR-1.35), art. 238.2.1, Table A Stakudo Miralex 8/55,76
52 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, APLAUZ MIRALEX 4/34,07
73 Konk. nr 3 - BR (DR-1.45), art. 238.2.1, Table A OCEANE DU LIBAIRE 14/76,28
6-9 Konk. nr 4 - Potęga skoku, art. 262.2.2 OCEANE DU LIBAIRE 0/4
6 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, Otello / Quamiro. 0/0/22,61
80 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A OCEANE DU LIBAIRE 16/59,50
1 Konk. nr 7 - K-O (kolejnych eliminacji 1.25), art. 272, Stakudo Miralex 0/0/1/0
39 Konk. nr 8 - SM Small Round(1.35), art. 274.5.3, Stakudo Miralex 5/46,63
53 Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, Otello / Quamiro. 10/73,61
o Konk. nr 9 - LCh ,Jocker (1.40 )art. 269.5 OCEANE DU LIBAIRE eli
o Konk. nr 9 - LCh ,Jocker (1.40 )art. 269.5 APLAUZ MIRALEX rez
37 Konk.nr OS6 - 135 One Star Challenge Final, Art. 238. 2.2 Otello / Quamiro. 12/71,55
13 Konk. nr 13 - (1.35) Small Round Final, art 274.5.3 Stakudo Miralex 4/30,62
30/11/2014 Cavaliada Prolog ZR B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 1 - L art. 238.2.1 zwykły CASALLETTO 0/51,77
10 Konk nr 1 - L art. 238.2.1 zwykły FINLANDIA / MARS 0/53,27
22 Konk nr 2 - P art. 238.2.1 zwykły WOLF 4/50,02
24 Konk nr 2 - P art. 238.2.1 zwykły CASINO P 4/52,29
38 Konk nr 2 - P art. 238.2.1 zwykły COSMO 4/63,11
31 Konk nr 3 - N art. 238.2.1 zwykły COSMO 4/63,13
58 Konk nr 3 - N art. 238.2.1 zwykły WOLF 12/65,76
21-23/11/2014 HZO-1* B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.NR 1 - 120 cm zwykły 238.2.1.1 DANSING SONG VD CUMUL 0/47,15
6 Konk.NR 1 - 120 cm zwykły 238.2.1.1 Contessa 183 0/48,23
1 Konk. NR 2 - 130 CM dwufazowy ART.274.5.3.3 Stakudo Miralex 0/0/24,67
2 Konk. NR 2 - 130 CM dwufazowy ART.274.5.3.3 DANSING SONG VD CUMUL 0/0/25,53
4 Konk nr 3 -140 cm zwykły art.238.2.1 OCEANE DU LIBAIRE 0/50,35
9 Konk nr 3 -140 cm zwykły art.238.2.1 APLAUZ MIRALEX 4/ 50,82
1 Konk nr 4 -120 dwufazowy art.274.5.3 Contessa 183 0/0/25,26
1 Konk nr 5-130 dwufazowy art.274.5.3 Stakudo Miralex 0/0/26,43
10 Konk nr 5-130 dwufazowy art.274.5.3 DANSING SONG VD CUMUL 0/9/37,42
4 Konk nr 6 140 dwufazowy art.274.5.3 OCEANE DU LIBAIRE 0/0/43,80
5 Konk nr 6 140 dwufazowy art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/4/32,31
2 Konk nr 7 - 120 cm Zwykły Contessa 183 0/ 44.77
1 Konk nr 8 - 130 cm Finał ŚR, zwykły z rozgrywką Stakudo Miralex 0/0/ 30.72
7 Konk nr 8 - 130 cm Finał ŚR, zwykły z rozgrywką DANSING SONG VD CUMUL 0/4/ 34.25
3 Konk nr 9 - 140 cm Grand Prix zwykły z rozg. OCEANE DU LIBAIRE 0/0/ 29.60
4 Konk nr 9 - 140 cm Grand Prix zwykły z rozg. APLAUZ MIRALEX 0/4/ 33.60
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Stakudo Miralex 0/66,37
13 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Dancing Song VD Cumul 0/77,50
64 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Contessa 183 12/86,30
19 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 Dancing Song VD Cumul 0/4/44,36
57 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 Contessa 183 12/53,14
6 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/0/33,76
12 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 OCEANE DU LIBAIRE 4/67,12
2 Konk nr 4A - kl.N MR seria A-otwarty, dwufazowy art.274.5.3 Stakudo Miralex 0/0/30,88
6 Konk nr 4A - kl.N MR seria A-otwarty, dwufazowy art.274.5.3 Contessa 183 0/0/32,45
12 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 Dancing Song VD Cumul 0/64,82
22 Konk nr 6- kl.CC1 DR -dwufazowy art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 8/47,29
28 Konk nr 6- kl.CC1 DR -dwufazowy art.274.5.3 OCEANE DU LIBAIRE 12/49,54
4 Konk nr 8A -KL.N finał MR seria A- otwarty zwykły art.238.2.1 Stakudo Miralex 0/54,21
28 Konk nr 8A -KL.N finał MR seria A- otwarty zwykły art.238.2.1 Contessa 183 4/53,54
3 Konk nr.9B - KL.C1 finał ŚR seria B -dwufazowy nart.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/0/29,88
8 Konk nr 9A -kl.C Finał ŚR seria A -dwufazowy art.274.5.3 Dancing Song VD Cumul 0/4/30,76
9 Konk nr 10 -kl.CC1 /CS Grand Prix -dwunawrotowy art.273.3.3.1 OCEANE DU LIBAIRE 4/9=13/56,99
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14-16 Konk.nr 1-I półfinał 4 latki art.7 RRZK FINLANDIA / MARS 7,8
21-22 Konk.nr 1-I półfinał 4 latki art.7 RRZK CASALLETTO 7,5
1-32 Konk nr 2- I półfinał 5 latki art.238.1.1 Alcapone 0/73,77
39-43 Konk nr 2- I półfinał 5 latki art.238.1.1 COSMO 8/78,39
44 Konk nr 2- I półfinał 5 latki art.238.1.1 CALASS 26/119,32
1-15 Konk nr 4 -I półfinał 7 latki art.238.1.1 APLAUZ MIRALEX 0
14-18 Konk nr 6- II półfinał 4 latki art.7RRZK FINLANDIA / MARS 7,8
14-18 Konk nr 6- II półfinał 4 latki art.7RRZK CASALLETTO 7,8
1-25 Konk.nr 7 -II półfinał 5 latki art.238.1.1 COSMO 0
o Konk.nr 7 -II półfinał 5 latki art.238.1.1 Alcapone eli
o Konk.nr 7 -II półfinał 5 latki art.238.1.1 CALASS rez
12-19 Konk nr 9 -II półfinał 7 latki art.238.1.1 APLAUZ MIRALEX 4
13 Konk nr 11 Finał i wynik końcowy 4 latki art.7RRZK CASALLETTO 7,9=23,2
14-16 Konk nr 11 Finał i wynik końcowy 4 latki art.7RRZK FINLANDIA / MARS 7,3=22,9
34-37 Konk nr 12 Finał i wyniki końcowe 5 latki art.238.1.1 COSMO 8-...
42 Konk nr 12 Finał i wyniki końcowe 5 latki art.238.1.1 Alcapone 22-...
43-44 Konk nr 12 Finał i wyniki końcowe 5 latki art.238.1.1 CALASS 48-...
17-19 Konk nr 14 - Finał i wyniki koncoew 7 latki art.238.1.1 APLAUZ MIRALEX 16
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia IZALCO 7,50
17-18 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia Alcapone 6,00
14 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia Alcapone 6,2
16-17 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia IZALCO 5,8
16 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia Alcapone 3,9
17 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia IZALCO 2,7
16 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL Alcapone 16,10
17 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL IZALCO 16,00
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr.10 Silver 1 (1.15) zwykły Contessa 183 4/64,30
8 Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy APLAUZ MIRALEX 0/4/30,03
2 Konk.nr 12 Silver 3 (1.40) dwufazowy OCEANE DU LIBAIRE 0/0/32,04
13 Konk nr 16 Silver 1 (1.15) dwufazowy Contessa 183 0/4/39,71
20 Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły APLAUZ MIRALEX 8/69,95
5 Konk nr 18 Silver 3 (1.40) zwykły OCEANE DU LIBAIRE 12/69,56
15 Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły Contessa 183 4/72,92
2 Konk nr.23 Silver 2(1.30) zwy.tab C APLAUZ MIRALEX 63,61
1 Konk nr.24 Silver 3 (1.40) dwufazowy OCEANE DU LIBAIRE 0/0/44,27
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki IZALCO 8,2
19 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 Contessa 183 4/61,16
31 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 DANSING SONG VD CUMUL 4/77,37
17 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 AVERO BOY M 0/8/28,74
43 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 DANSING SONG VD CUMUL 12/66,23
1 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 OCEANE DU LIBAIRE 0/63,04
10 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 APLAUZ MIRALEX 4/63,58
1 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl IZALCO 8,3
15 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 Contessa 183 0/4/31,13
34 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 DANSING SONG VD CUMUL 7/76,30
5 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 AVERO BOY M 61,94/8
o Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 APLAUZ MIRALEX eli
2 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki IZALCO 8,1
17 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 AVERO BOY M 4/54,62
8 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 OCEANE DU LIBAIRE 4/4=8/40,88
9 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 APLAUZ MIRALEX 4/4=8/44,57
2 Konk.nr.17- kl.N MR zwykły art.238.2.1 DANSING SONG VD CUMUL 0/53,10
8 Konk.nr.17- kl.N MR zwykły art.238.2.1 Contessa 183 4/56,07
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta OCEANE DU LIBAIRE eli
o II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 OCEANE DU LIBAIRE wyco.
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 APLAUZ MIRALEX 0/0/25,97
4 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 OCEANE DU LIBAIRE 0/61,50
30 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 APLAUZ MIRALEX 8/62,52
18 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 APLAUZ MIRALEX 0/7/53,30
36 Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 OCEANE DU LIBAIRE 12/77,15
31 Konk.nr 15 -1.50m Grand Prix ,dwu nawrotowy art.261.5.3&273.2.2 OCEANE DU LIBAIRE 21/81,58
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 APLAUZ MIRALEX 4/62,64
39 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CURACAO 4/70,86
24 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 OCEANE DU LIBAIRE 4/68,42
18 Konk.nr 5a -1.25-1.30m dwufazowy 6 latki art.274.5.3 CURACAO 4/52,09
34 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/4/23,33
57 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CURACAO 4/52,09
18 Konk.nr.13 1.50m dwufazowy art.274.5.3 OCEANE DU LIBAIRE 4/44,99
o Konk.nr 15 -1.60m GRAND PRIX dwunawrotowy art.273.3.3.1 OCEANE DU LIBAIRE REZ
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk.nr 1R-kl.L zwykły art.238.2.1 COSMO 0/61,64
27 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 COSMO 0/4/32,96
O Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 CALASS REZ
46 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 WOLF 4/48,95
27 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 AVERO BOY M 8/54,82
34 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 APLAUZ MIRALEX 9/67,13
4 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 AVERO BOY M 0/40.74
15 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 WOLF 0/45,99
50 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 COSMO 12/48,05
O Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 CALASS ELI
2 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 AVERO BOY M 0/0/18,50
O Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 AVERO BOY M REZ
4 Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 APLAUZ MIRALEX 00/35,02
12 Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 OCEANE DU LIBAIRE 4/65,33
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr.2A -kl.L dwufazowy art.274.5.2 Latina eli
8-9 Konk.nr 1 MK-4 latki na styl art.13.1.1.1 CASALLETTO 7,0/71,36
18-21 Konk nr.2 -kl.P1 MK 5-latki na styl art.13.1.1.1. IZALCO 7,0/68,30
10-11 Konk.nr 3 -kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 CURACAO 7,5/77,16
51 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 SMARTE DU LIBAIRE 12/63,38
19 Konk.nr.9A- kl.L1 zwykły art.238.2.1 Latina 0/72,94
6 Konk.nr.8-kl.L MK 4-latki na styl art.13.1.1.1 CASALLETTO 7,8/61,63
7-12 Konk nr.9-kl.P1 MK 5-latki na styl art.13.1.1.1 IZALCO 8,0/63,15
2 Konk.nr.10-kl.N1 MK 6-latki na styl art.13.1.2.1 CURACAO 8,2/65,56
19 Konk.nr.12-1-kl.N z Jokerem art.269 SMARTE DU LIBAIRE 44/52,23
23 Konk.nr.13-1-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 HANDIKAP 4/68,05
8 Konk.nr.15-kl.L dwufazowy art.274.5.2 CASALLETTO 0/1/36,22
10-12 Konk.nr.15-kl.N MK-5 latki na styl art.13.1.1.1 IZALCO 7,2/69,36
o Konk.nr 16-kl.C MK-6 latki dwufazowy art.274.5.3 CURACAO eli
38 Konk nr.19-kl.N1 MR finał zwykły art.238.2.1 SMARTE DU LIBAIRE 8/65,15
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk.nr.1 -kl.P1 elim.do MPMK 5-latki IZALCO 5,9/83.85
2 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki CURACAO 8,3/76.73
39 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/8/27,91
3 Konk nr 5-kl.CC DR zwykły art.238.2.1 OCEANE DU LIBAIRE 0/63,83
4 Konk nr 5-kl.CC DR zwykły art.238.2.1 APLAUZ MIRALEX 0/66,70
8-10 Konk.nr 6 kl.P1 elim.do MPMK 5-latki IZALCO 7,9/76.54
13 Konk.nr 11 -kl.N finał RMK 5-latki IZALCO 6,7/67,57
11 Konk nr 12 kl.C finał RMK 6-latki ,dwufazowy art.274.5.3 CURACAO 4/51,81
15 Konk.nr.15 kl.CC Grand Prix finał DR zwykłyz rozg.art.238.2.2 OCEANE DU LIBAIRE 12/71,65
30 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 APLAUZ MIRALEX 0/8/33,05
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konk .nr. r 2-kl.LL regio. dokład.bez rozgr CALVADOS / CANTO ELI
14 Konk.nr.r 3-kl.L regio. dokł.bez rozg. CALVADOS / CANTO 4/75.76
2 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły CORIDO MIRALEX 0/57.56
1 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły HANDIKAP 0/54,12
2 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły CORIDO MIRALEX 0/57,26
10 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły SMARTE DU LIBAIRE 0/74,74
1-9 Konk. nr.r9-kl.L regio.dokł bez rozg. CALVADOS / CANTO 0 / 77,24
16-18 Konk. nr.r9-kl.L regio.dokł bez rozg. CALVADOS / CANTO 9 / 96,17
50 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły CORIDO MIRALEX 12 / 71,93
1 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły HANDIKAP 0/58,41
38 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły CORIDO MIRALEX 15/86,21
1-8 Konk.nr.r15-kl.L regio.dokł.bez rozgr. CALVADOS / CANTO 0/72,54
25 Konk.nr r17-kl.P regio.zwykły CORIDO MIRALEX 4/54,06
1 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły HANDIKAP 0/55,64
3 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły SMARTE DU LIBAIRE 0/61,29
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 2 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Stakudo Miralex 8/70,33
46 3 / 145 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.1 APLAUZ MIRALEX 4/83,07
51 5 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Stakudo Miralex 8/63,77
38 6 / 150 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.2 APLAUZ MIRALEX 9/77,38
5 10 / 140 / Joker cup, Acc. to Article: 269.5 & 215 APLAUZ MIRALEX 65/50,60
15 10 / 140 / Joker cup, Acc. to Article: 269.5 & 215 Stakudo Miralex 57/49,06