Karta zawodnika

Imie: Mściwoj

Nazwisko: Kiecoń

Rok urodzenia: 1987


Klasa: B1

Klub: AGRO-HANDEL


08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 Urbane 74,72/4
15 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 CELANA Z 77,49/8
8 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 CELANA Z 4/75,98
O CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 Urbane REZ
5 CS1 - 155, Finał MP Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 Urbane 4/8/48,99=20.31
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 85/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły ROMINA L 4/ 66,37
33 86/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CELANA Z 4/ 52,53
5 91/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm.dwufazowy art. 274.5.3 ROMINA L 0/0/ 29,03
3 92/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 150 cm. zwykły aty. 238.2.1 Urbane 0/ 71,57
o 99/ CSI 3/ Gold Tour 2/ 135 cm. dwufayowz art. 274.5.3 CELANA Z elim
4 100/ CSI 3*/ Gold Tour 3 LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Urbane 0/0/ 35,74
10 105/ CSI 3*/ Gold Tour 2 Final/ 140 cm. szybkości tab.C art. 239/263 ROMINA L (4)71,70
13 106/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 150 cm. dwunawrotowy art. 273.2.2 CELANA Z 4/ 79,55
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12-13 I polfinał konie 5-letnie na styl Corleone G 7,9
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A CARETANA 0
14 II półfinał konie 5-letnie na styl Corleone G 7,6
5 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A Digisport Contendrix 0/85,94
O II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A CARETANA ELI
13-14 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Corleone G 7,4(15-16)=22,9
16 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał Digisport Contendrix 8/89,09(19)=8
O WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał CARETANA WYC
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 13/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 m. zwykły art. 238.2.1 Urbane 0/ 69,13
9 14/ CSI 2* /Gold Tour 4 / 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CELANA Z 0/4/ 32,06
17 14/ CSI 2* /Gold Tour 4 / 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ROMINA L 4/ 48,64
2 20/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 CELANA Z 0/ 67,60
5 20/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 Urbane 0/ 69,24
8 27/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ROMINA L 0/4/ 43,56
3 33/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ final/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ROMINA L 0/0/ 33,22
7 34/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Urbane 0/4/ 40,52
o 34/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CELANA Z rez
29-31/07/2016 ZO-B2* Polska Liga Jeździecka, elim. MPMK B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 3 / 6-l / Elim. MPMK koni 6-letnich CARETANA 8,4
5 5 / C / Runda Srebrna, dwufazowy, art. 274.5.3 Anabell 0/0/28,25
22 5 / C / Runda Srebrna, dwufazowy, art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/REZ
4 6 / CC / Runda Złota, zwykły, art. 238.2.1 DANTOS 0/59,68
15 6 / CC / Runda Złota, zwykły, art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 8/57,12
10 9 / 6-l / Elim. MPMK koni 6-letnich CARETANA 7,5
O 11 / C / Runda Srebrna, zwykły, art. 238.2.1 Anabell ELI
1 12 / CC / Runda Złota, dwufazowy, art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/30,91
6 12 / CC / Runda Złota, dwufazowy, art. 274.5.3 DANTOS 4/65,19
4 15 / 6-l / Elim. MPMK, Finał Rundy Koni 6-letnich, dwufazowy, art. 27 CARETANA 0/0/29,09
12 16 / N1 / Finał Rundy Brązowej, dwufazowy, art. 274.5.3 Anabell 0/4/41,13
3 18 / CC1 / Grand Prix, Runda Złota, zwykły z rozgrywką, art. 238.2. CRONOS / CONTENDRO I 0/4/46,85
5 18 / CC1 / Grand Prix, Runda Złota, zwykły z rozgrywką, art. 238.2. DANTOS 0/8/48,71
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 26 / CSI1* / 120, Small One Star art.274.5.3 CARETANA 0/4/39,63
6 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 DANTOS 0/61,36
47 29 / CSI1* / 120, Small One Star art.238.2.1 CARETANA 4/71,98
3 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/31,82
4 33 / CSI3* / 145, Gold Round LR art.238.2.1 Urbane 0/64,37
37 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 DANTOS 4/48,89
11 38 / CSI3* / 150 Gold Round LR art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/30,59
39 40 / CSI1* / 120 Small art.274.5.3 CARETANA 5/57,27
31 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 DANTOS 12/77,86
33 48 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round Final LR CRONOS / CONTENDRO I 13/75,99
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Digisport Contendrix 0/68,08
24 10 / CSI3* / 135 Bronze Round art. 238.2.1 DANTOS 4/53,28
32 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 ROMINA L 4/57,02
11 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 CELANA Z 4/66,23
28 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 Digisport Contendrix 0/4/27,42
13 18 / CSI3* / 135, Bronze Round, art.274.5.3 DANTOS 0/4/26,58
25 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 ROMINA L 4/44,19
23 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 CELANA Z 4/46,01
21 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Digisport Contendrix 4/68,55
4 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 DANTOS 44/41,42
14 24 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round LR CELANA Z 4/70,48
25 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 ROMINA L 82,77/16
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Anabell 0/0/30,78
2 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CELANA Z 0/61,37
58 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 ROMINA L 12/62,99
5 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ROMINA L 0/57,17
42 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Anabell 4/65,80
1 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), CELANA Z 0/0/41,72
16 9 / Joker Cup / Accumulator, art. 269.5 & 215 (135 cm) Anabell 54/60,94
5 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 ROMINA L 0/4/36,73
5 3K / CF / Sztafeta Anabell 72,74/0
5 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 CELANA Z 0/4/35,97
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18-19 1 / / EMPMK 5-latki Corleone G 6,0
9-10 6 / / EMPMK 5-latki Corleone G 7,8
8-10 12 / / EMPMK 5-latki finał Corleone G 7,9
09-12/06/2016 CSIO 5* B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 01/ Small Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 0/ 69,06
49 02/ Medium Tour/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Urbane 0/8/ 38,88
35 03/ Big Tour/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 CELANA Z 4/ 58,73
3 04/ Small Tour/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ROMINA L 0/ 31,90
3 05/ Medium Tour/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 Urbane 0/ 59,43
o 07/ Medium Tour/ 150 cm. szybkości tab.C art. 239 Urbane rez
30 08/ Big Tour / max. 160 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CELANA Z 4/ 69,76
26 10/ 150 cm. wzrast.st trudn. z rozg art. 269.5 ROMINA L 60
o 11/ Grand Prix LR/ 160 cm. dwunawrotowy art. 273.3.3.1 CELANA Z rez
02-05/06/2016 CSI 4*, CSICh-A, CSIYH 1* B-skoki Poznań
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 YH1 / 6yo/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 Digisport Contendrix 4/ 67,94
34 1/ Small Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/ 62,47
38 2/ Middle Tour / 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ROMINA L 0/4/ 32,57
7 3/ Gig Tour LR / 145 cm. zwykły art. 238.2.1 Urbane 0/ 65,96
5 4/ Small Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/ 56,36
10 YH3/ 6yo/ 125 cm. dwufazowy art. 247.5.3 Digisport Contendrix 0/4/ 47,31
35 5/ Middle Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 4/ 66,67
42 6/ Big Tour LR/ 150 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Urbane 8/ 70,11
13 yh 5 / 6YH final / 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Digisport Contendrix 4/ 47,03
o 8/ Middle Tour Final LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ROMINA L rez
5 9/ Masters / specjal art. 262.4 CRONOS / CONTENDRO I 0/8/
21 10/ Last Chance, 140 cm. wzrast. st. trud. art.269.5 CRONOS / CONTENDRO I 25/ 52,10
o 11/ Grand Prix LR/ 160 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Urbane rez
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) DANTOS 0/61,77
55 51 / Gold Tour 4 GP Qualifier / 238.2.2 (1.45) CRONOS / CONTENDRO I 27/85,57
4 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Anabell 0/0/30,11
21 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Digisport Satisfaction 0/0/44,97
19 58 / Gold Tour 2 / 239/263 Table C, (1,35m) CELANA Z 78,33/0
6 59 / Gold Tour 3 / 274.5.3 (1,40m) DANTOS 0/0/26,18
12 59 / Gold Tour 3 / 274.5.3 (1,40m) CRONOS / CONTENDRO I 0/0/27,38
15 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) Anabell 4/62,64
34 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) Digisport Satisfaction 8/74,14
12 67 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1(1.45) CELANA Z 4/62,31
6 70 / Silver Tour 3 Grand Prix / 238.2.2 (1,35m) Anabell 0/4/32,04
6 72 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - Competition against the clock (1,40m) CRONOS / CONTENDRO I 0/57,18
32 72 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - Competition against the clock (1,40m) DANTOS 4/60,26
5 73 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) CELANA Z 0/0/46,52
19-22/05/2016 CSIO3*-W-NC EUD2, CSI 1* B-skoki Odense / Dania
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 42/ CSIO 3*/ Small Tour/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 8/ 61,63
20 43/ CSIO 3*/ Medium Tour/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CELANA Z 0/0/ 33,01
43 44/ CSIO 3*/ Grand Prix qualifier / 150 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Urbane 0/8/ 30,54
35 47/ CSIO 3*/ Medium Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 4/ 60,83
13 48/CSIO3* /FURUSIYYA FEI NATIONS CUP/ 160 cm. dwunawrotowy art. 264, I CELANA Z (27/ 82,97)
3 51/ CSIO 3*/ Medium Tour/ 145 cm. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 0/ 60,29
18 52/ CSIO 3*/ Grand Prix Qualifier/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 Urbane 4/ 63,09
36 55/ CSIO 3*/ Grand Prix 160 m. art. 273.2.2,3.3.1&4,3 Urbane 18/ 81,35
05-08/05/2016 ZO-B2* (CSN)+ ZR B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 2 / RMK-5 (P1) z oceną stylu konia: Art. 7 i Art. 11.1.1.1 Corleone G 7,8
1 3 / RMK-6 (N1) /z oceną stylu konia: Art. 7 i Art. 11.1.2.1 Digisport Contendrix 8,4
13 3 / RMK-6 (N1) /z oceną stylu konia: Art. 7 i Art. 11.1.2.1 CONCETTA MK 7,5
2 4 / N / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1 Digisport Satisfaction 0/50,56
15 4 / N / Runda Otwarta - zwykły Art.: 238.2.1 Anabell 0/61,57
12 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 Anabell 0/0/36,01
15 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 DANTOS 0/0/41,46
31 5 / C / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.3 Digisport Satisfaction 8/51,37
13 6 / CC / Runda Duża - zwykły Art.: 238.2.1 DANTOS 4/63,85
8 8 / RMK-5 (P1) z oceną stylu 5 latki Corleone G 7,8
2 11 / C / Runda Średnia - zwykły Art.: 238.2.1. Anabell 0/59,03
7 11 / C / Runda Średnia - zwykły Art.: 238.2.1. Digisport Satisfaction 0/60,20
1 9 / RMK-6 (N1) z oceną stylu 6 latki Digisport Contendrix 8,5
4-7 9 / RMK-6 (N1) z oceną stylu 6 latki CONCETTA MK 8,1
24 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 DANTOS 4/53,45
O 12 / CC / Runda Duża - dwufazowy Art.: 274.5.3 Digisport Satisfaction REZ
14 13 / RMK-5 (N)na styl konia 5 latki Corleone G 5,5
6 14 / RMK-6 (C) / Konkurs dwufazowy Art.: 274.5.3 CONCETTA MK 0/4/30,41
7 14 / RMK-6 (C) / Konkurs dwufazowy Art.: 274.5.3 Digisport Contendrix 0/7/51,15
10 15 / C1 / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.2 Anabell 0/0/30,53
17 15 / C1 / Runda Średnia - dwufazowy Art.: 274.5.2 Digisport Satisfaction 0/4/30,12
9 16 / CC1 / DR- Grand Prix - dwunawrotowy Art. 273.2.2 (3.4.1) DANTOS 5/82,20
26-01/05/2016 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde Fes B-skoki Linz/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 04/ CSI 2*/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/ 70,57
5 05/ CSI 2*/ Gold Tour/ 140-145 cm. zwykły art. 238.2.1 CELANA Z 0/ 73,16
6 22/ CSI 2*/ Gold Tour/ 145 cm. zwykły art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/ 75,83
33 22/ CSI 2*/ Gold Tour/ 145 cm. zwykły art.238.2.1 CELANA Z 4/ 85,87
8 26/ CSI 2*/ Silver Tour/ 135 cm.dwufayowz art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/ 35,91
1 27/ CSI 2*/ Grand Prix of LINZ/ 145cm.dokł z rozg. art. 238.2.2 CELANA Z 0/0/ 40,68
15-17/04/2016 CSI 3*, CSI1* Eschweiler Jumping Festival B-skoki Eschweiler / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 11/ CSI1* - Diamond Tour / 135 cm. dwufazowy art.274.5.3 ROMINA L 0/0/ 28,57
1 01/ CSI3* - Masters Welcome Class/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 CELANA Z 0/ 52,98
19 01/ CSI3* - Masters Welcome Class/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Urbane 0/ 63,52
6 12/ CSI1* - Diamond Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 0/ 53,34
54 02/ CSI3* - Masters/ 145cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Urbane 12/ 61.97
25 13/ CSI 1* Diamond Grand Prix/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ROMINA L 4/ 71.55
17 03/ CSI3* - Masters/ 150 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CELANA Z 4/ 64.43
12 04/ Masters Grand Prix CSI3*/ 150 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CELANA Z 4/ 71.21
05-10/04/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1* B-skoki Lummen / Belgia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 04 A/ CSI 3*/ Big Tour/ 145 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 4/ 65,86
3 04 C/ CSI 3*/ Big Tour/ 145 cm. zwykły art.238.2.1 CELANA Z 0/ 62,73
36 02 A/ CSI 3*/ 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 ROMINA L 4/ 62,41
22 05/ CSI 3*/ Big Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Urbane 0/8/ 37,12
54 06/ CSI 3*/ Big Tour/ 145 cm. zwykłY z rozg. art.238.2.2 CELANA Z 8/ 71,56
49 09/ CSI 3*/ Big Tour/ 140 cm. zwykły art.238.2.1 ROMINA L 4/ 63,21
52 10/ CSI 38/ Big Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CELANA Z 8/ 78,08
31 14/ CSI 3*/ Grand Prix Spring Tour LR/ Big Tour/ 150 cm. zwykły z roz Urbane 8/ 81,30
27 13/ CSI 3*/ Big Tour/ 140 m. zwykły art. 238.2.1 ROMINA L 4/ 62,16
03-06/03/2016 Halowy Puchar Leszna HZO-1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Satisfaction 0/61,39
1 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/56,12
23 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Satisfaction 8/54,80
3 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/24,98
5 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 DANTOS 0/0/26,87
2 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/59,93
8 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 DANTOS 4/60,54
16 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 8/63,07
19 6 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 CONCETTA MK 9/84,32
12 8 / C / Średnia Runda 1- dwufazowy art. 274.5.3 Digisport Satisfaction 0/4/33,85
2 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/57,20
9 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Satisfaction 4/74,79
8 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 4/41,60
9 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 DANTOS 4/43,56
7 13 / C / Finał Średniej Rundy 1 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Satisfaction 0/74,33
1-3 14 / / Sześciu barier art. 262.3 DIGISPORT CALISTA 0/0/0/4
2 16 / C1 / finał Średniej Rundy 2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DIGISPORT CALISTA 0/0/33,06
2 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/31,64
7 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 DANTOS 0/8/31,23
03-06/03/2016 HZR ( przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-12 5 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 CONCETTA MK 0
5 6 / P / zwykły art.238.2.1 CONCETTA MK 0/77,71
2 10 / P / zwykły art.238.2.1 CONCETTA MK 0/65,65
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) CELANA Z 4/39,40
38 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) ROMINA L 4/41,03
13 Konkurs nr 3 - 145 Big Round (Article 239 Table C) Urbane 69,39/4
13 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) ROMINA L 0/58,14
30 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) Urbane 4/62,53
10 Konkurs nr 6 - 150 Big Round (Article 238.2.2) CELANA Z 4/65,62
6 Konkurs nr 9 - 140 Middle Round(Article 238.2.2) ROMINA L 0/4/36,83
10 Konkurs nr 10 - S&M Speed & Music Middle Round (1.45) CELANA Z 63,94/4
7 Konkurs nr 12 - 155 Grand Prix, CEL Final - FEI World Cup, Urbane 4/65,94
11-14/02/2016 HZO-B1* Halowy Puchar Leszna B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Anabell 0/69,73
14 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Contendrix 0/75,48
29 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 CONCETTA MK 8/74,26
13 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Anabell 0/69,45
22 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Contendrix 0/72,78
51 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 CONCETTA MK 12/71,73
3 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 DANTOS 0/0/27,55
13 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 5/59,51
5 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/63,24
22 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 DANTOS 8/70,25
8 6 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 CONCETTA MK 0/78,51
1 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Anabell 0/0/29,51
32 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Digisport Contendrix 4/54,11
5 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/62,57
4 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 DANTOS 0/0/27,70
7 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/29,27
20 11 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 CONCETTA MK 18/76,00
7 12 / N / Finał Małej Rundy 2 - zwykły art. 238.2.1 Digisport Contendrix 0/72,78
O 12 / N / Finał Małej Rundy 2 - zwykły art. 238.2.1 Anabell ELI
12 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 4/69,94
13 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 DANTOS 4/71,60
11-14/02/2016 HZR ( przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 10 / P / zwykły art.238.2.1 CONCETTA MK 0/58,95
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Urbane 0/0/34,81
1 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) CELANA Z 0/54,52
38 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) ROMINA L 12/65,11
1 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) ROMINA L 0/48,76
16 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CELANA Z 0/61,91
2 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) Urbane 0/0/28,16
4 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 ROMINA L 59,81/0
3 12 / 145 / Grand Prix, Against the clock with jump off (article 238.2. CELANA Z 0/4/36,67
20-24/01/2016 CSI 1*, CSI2* B-skoki Schwerin / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 04 - Big Tour CSI 1*, 130 zwykły ROMINA L 4/ 50,26
3 05 - Big Tour CSI 1*, 135cm. zwykły ROMINA L 0/ 48,02
22 07 - Medium Tour CSI 2* - 130 cm. zwykły CELANA Z 0/ 54,88
17 08 - Medium Tour CSI 2* - 130 cm zwykły Urbane 0/ 56,29
6 10 - Weltranglistenspringen - Longines Ranking Big Tour CSI 2* - 145 c CELANA Z 0/ 52,50
33 11 - Weltranglistenspringen - Longines Ranking Big Tour CSI 2* - 145 c Urbane 4/ 59,24
28 09 - Medium Tour CSI 2* - 140 cm z jokerem CELANA Z 25/ 45,51
26 13 - Weltranglistenspringen - Longines Ranking Big Tour Finale CSI 2* Urbane 8/ 63,47
24 06 - Big Tour Finale - CSI 1* - 140 cm. zwykly z rozg. ROMINA L 8/ 57,41
15-17/01/2016 CSI 5*-W, CSIYH 1*, CSIAm-B B-skoki Lipsk / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 01 - 145 cm. zwykły Urbane 4/ 53,06
10 03 - 145 cm. szybkości art. 263 Urbane 55,78
60 04 - 145 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 16/ 58,44
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 nr 1 - SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) ROMINA L 0/61,64
34 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Urbane 0/4/32,05
5 nr 3 - BR Big Round, Against the clock (article 238.2.1) CELANA Z 0/61,18
26 nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Digisport Satisfaction 0/65,18
4 nr 6 - BR Big Round, Agains the clock with jump off (article 238.2.2) Urbane 0/0/38,47
28 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) CELANA Z 0/57,74
25 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 Digisport Satisfaction 0/4/34,21
50 nr 8 - SR Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) ROMINA L 8/45,36
11 nr 10 - S&M Middle Round, Speed competition (article 239) CELANA Z 56,55/0
20 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 Digisport Satisfaction 0/75,55
31 nr 11 - SRF Small Round Final, two phases against the clock (article 2 ROMINA L 4/43,26
16 nr 12 - GP Grand Prix CEL FEI World Cup, Big Round (article 238.2.2 Urbane 4/62,67
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 6 / CSI2* Silver Tour ROMINA L 0/56,84
6 7 / CSI2* Gold Tour CELANA Z 0/0/24,81
36 7 / CSI2* Gold Tour Stakudo Miralex 0/4/33,33
16 11 / CSI2* Silver Tour Stakudo Miralex 0/0/32,55
19 11 / CSI2* Silver Tour ROMINA L 0/4/24,50
15 12 / / CSI2* Gold Tour (LR) CELANA Z 4/74,09
9 14 / / CSI2* Silver Tour Final ROMINA L 4/64,99
O 14 / / CSI2* Silver Tour Final Stakudo Miralex REZ
4 15 / GRAND PRIX (LR) CELANA Z 0/4/32,83
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/52,24
20 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 Weltdame 4/54,15
23 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 DANTOS 4/58,38
8 9 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 ROMINA L 0/62,38
6 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 ROMINA L 4/51,87
15 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 DANTOS 8/59,45
6 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 DANTOS 4/62,49
12 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/75,32
8 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/31,04
10 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 Weltdame 1/48,93
14 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 ROMINA L 4/45,34
1 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 ROMINA L 0/50,88
3 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 DANTOS 0/55,36
2 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/38,64
18 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Weltdame 12/65,07
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) Digisport Satisfaction 0/50,27
38 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) Digisport Satisfaction 0/53,28
68 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) Stakudo Miralex 4/54,05
6 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) Stakudo Miralex 0/0/25,18
15 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) DANTOS 0/8/25,41
28 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) ROMINA L 4/44,68
17 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) Digisport Contendrix 0/61,69
19 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) Digisport Contendrix 0/0/24,45
19 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) DANTOS 4/53,97
21 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) ROMINA L 4/55,51
70 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) Digisport Satisfaction 10/61,94
35 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) Digisport Contendrix 44/46,49
18 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) Digisport Satisfaction 0/4/31,06
19 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c ROMINA L 8/62,29
21 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c DANTOS 8/65,08
22-25/10/2015 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 1 /Bronze Tour art.238.2.1 Urbane 0/68,21
19 2 /Diamond Tour art.274.5.3 Weltdame 0/4/29,30
34 3 /Young Horses Round (6 years old) art.238.2.1 Cayenne / Cancara 9/83,15
3 4 / Young Horses Round (7 years old) art. 238.2.1 ROMINA L 0/58,36
19 6 / Silver Tour art.238.2.1 Weltdame 4/55,22
42 7 / Gold Tour (Qualifier for competition 18) art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 8/66,35
1 8 / Diamond Tour LR – art.238.2.1 Urbane 0/66,23
11 10 / / Young Horses Round (7 years old) art.238.2.1 ROMINA L 0/70.68
29 13 / / Gold Tour art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 4/48,87
28 14 / / Diamond Tour - FEI WC™ - LR art.238.2.2 Weltdame 12/70,91
10 16 / / Young Horses Round Final (7 years old) art.238.2.2 ROMINA L 0/8/28,64
45 18 / / Final Gold Tour (LR) art.238.2.2 DIGISPORT CALISTA 20/83,11
O 19 / / Grand Prix (LR) art.238.2.2 Urbane REZ
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 1 / CSI1* Small Round art.238.2.1 Cayenne / Cancara 4/72,72
23 2 /CSI1* Medium Round art.238.2.1 Digisport Satisfaction 12/75,47
10 3 / / CSI1* Small Round art.274.5.3 Cayenne / Cancara 0/0/31,25
25 4 /CSI1* Medium Round art.274.5.3 Digisport Satisfaction 8/54,13
5 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 DANTOS 0/58,55
1 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 CELANA Z 0/0/25,67
45 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 4/44,68
2 8 /CSI1* Small Round Final art.274.5.3 Digisport Satisfaction 0/0/28,48
28 8 /CSI1* Small Round Final art.274.5.3 Cayenne / Cancara 4/49,20
2 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/24,77
39 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 DANTOS 4/48,50
3 12 / CSI2* Gold Tour (LR) art.238.2.2 CELANA Z 0/0/35,48
13 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 4/78,25
21 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 DANTOS 4/80,26
10 15 /GRAND PRIX (LR) art.238.2.2 CELANA Z 4/75,37
09-11/10/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 nr 9 - P zwykły art.238.2.1 Digisport Satisfaction 0/78,32
43 nr 9 - P zwykły art.238.2.1 Cayenne / Cancara 4/77,30
1 nr 10 - N zwykły art.238.2.1 Digisport Satisfaction 0/64,70
10 nr 10 - N zwykły art.238.2.1 Cayenne / Cancara 0/86,80
24-27/09/2015 CSIO 5* B-skoki Barcelona / Hiszpania
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 El Periodico Trophy - 145 cm. szybkości art. 239 CELANA Z (0) 72,44
12 Coca-Cola Trophy - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CELANA Z 0/ 60,81
18 Furusiyya FEI Nations Cup - 160 cm. dwunawrotowy - 1 nawrót Urbane (46)
10 Furusiyya FEI Nations Cup - 160 cm. dwunawrotowy - 2 nawrót Urbane (elim)
8 Negrita Cup - 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CELANA Z 0/0/ 27,85
32 CaixaBank Trophy - 145 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 8/ 75,07
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 7-tetnich (1 DANTOS 0/76,37
8 4 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 7-tetnich (1 ROMINA L 4/74,31
4 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk DIGISPORT CALISTA 0/70,40
11 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk CELANA Z 4/70,85
1-8 9 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 7-letnich ( ROMINA L 0
9-11 9 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 7-letnich ( DANTOS 4
2 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb CELANA Z 0/0/22,33
22 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb DIGISPORT CALISTA 0/REZ
3 14 / 7-L / art. 238.1.1 - finał koni 7-letnich (135 cm) ROMINA L 0/0/37,04=4
4 14 / 7-L / art. 238.1.1 - finał koni 7-letnich (135 cm) DANTOS 0/0/38,77=4
6 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. CELANA Z 4/4/49,21
O 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. DIGISPORT CALISTA ELI
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 5 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1, Table A CELANA Z 0/60,28
14 6 / CSI 3* LR / 145 Gold Round art.238.2.1 Table A Urbane 4/70,88
3 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A ROMINA L 0/0/26,66
18 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A CELANA Z 0/71,12
17 12 / CSI 3* / 145 Silver Round,art.274.5.3, Table A Weltdame 4/54,09
36 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A ROMINA L 8/70,97
21 17 / CSI 3* LR / 145 Silver Round Final art.239, Table C CELANA Z 69,83/2
37 18 / CSI 3* LR / 150 Gold Round In two phases, art. 274.5.3. Table A Weltdame 20/54,75
16 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 ROMINA L 4/60,12
4 20 / CSI 3* LR / 160 Grand Prix Gold Round 261.5.3,273.2.2, Urbane 4/4=8 / 53,62
25 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 Weltdame 12/41,01
03-06/09/2015 CSIO 3*, CSI 2*, CSI 1*, CSIYH 1*, CSIV-B C- wkkw Arezzo / Włochy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 O-01 CSIO 3* - 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Weltdame 0/0/ 29,76
11 O-02 CSIO 3* - 145 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 0/ 65,67
6 O-04 - CSIO 3* - Furusiyya FEI Nations Cuo, 150-160cm art.264.7.3.1 Urbane 4/70,93 // 8/,70,58
29 O-03 CSIO 3* - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Weltdame 8/ 65,69
o S-06 - CSIO 3* - 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Weltdame rez
29 S-07 - CSIO 3* - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Weltdame 8/ 70,16
19-23/08/2015 ME Seniorów B-skoki Aachen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 S1 - 150 cm. - 1st team competition and 1st individual qualifier Urbane (4) 76,03
12 S1 - 150 cm. - 1st team competition Urbane 4,18
78 S2 - 160 cm. - Team final and 2nd individual qualifier Urbane 17/ 90,78
13 S2 - 160 cm. - Team final Urbane (17)
18 S7 - 150 cm - zwykły art. 238.2.1 Urbane 4/ 75,66
73 European Championship Jumping Individual Urbane 4.15/ 17
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 NR 43 -1.40m Gold 3 CSI3* CRONOS / CONTENDRO I 0/63,48
4 NR 44- 1.45 m Gold 4 CSI3* Weltdame 0/0/ 48,69
4 NR 46 -1.30m Silver 4 CSI1* ROMINA L 0/0/32,88
14 NR 49 -1.40m Gold 3 CSI3* CRONOS / CONTENDRO I 0/4/29,29
34 NR 49 -1.40m Gold 3 CSI3* Weltdame 4/55,08
2 NR 50 -1.50m Gold 4 CSI3* Urbane 0/0/30,66
15 NR 56-1.45m Gold 3 CSI3* CRONOS / CONTENDRO I 8/71,06
14 NR 60 - 1.30m Silver 4 CSI1* ROMINA L 4/64,71
25 NR 63 - 1.50m Gold 4 CSI3* Weltdame 27/91,38
8 NR 66- 1.35m Silver 4 CSI1* ROMINA L 4/69,18
31-02/08/2015 CSI 3*, CSIYH1*, CSIAm, CSI 1* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 CSI 3* - 19 - Platinum Tour gr.A- 140 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 0/ 74,91
14 CSI 3* - 20 - Platinum Tour gr.A - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 0/ 79,21
43 CSI 3* - 20 - Platinum Tour gr.A - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Weltdame 8/ 78,33
23 CSI 3* - 21 - Platinum Tour Final - 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2 CELANA Z 8/ 80,15
8 SI 3* - 22 - Prima Masters - 135 cm. bariery art.262.4 Weltdame 0/4
13 CSI 3* - 23 - Diamond Tour gr.B - 140/145 cm. zwykły art.238.2.1 CELANA Z 0/ 70,86
29 CSI 3* - 23 - Diamond Tour gr.B - 140/145 cm. zwykły art.238.2.1 Weltdame 4/ 70,37
40 CSI 3* - 24 - Diamond Tour - 145 cm. zwykły art. 238.2.1 CELANA Z 4/ 76,73
28 CSI 3* - 25 - Grand Prix - 150 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Weltdame 5/ 81,59
5 CSI 3* - Puchar Narodów - 140-160 cm. dwunawrotowy art.264 Urbane (R/9)
24-26/07/2015 XV CSN (2*) i ZR B-skoki ZAGÓRÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 2R / P / Zwykły, art. 238.2.1 Digisport Satisfaction 0/70,80
9 3R / N / Zwykły, art. 238.2.1 Digisport Satisfaction 0/66,96
1 1 / C / Dwufazowy, art. 274.5.3 DANTOS 0/0/31,27
12 1 / C / Dwufazowy, art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/9/44,31
18 1 / C / Dwufazowy, art. 274.5.3 ROMINA L 4/53,17
1 2 / CC / Zwykły, art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/69,50
2 2 / CC / Zwykły, art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/71,12
10 2 / CC / Zwykły, art. 238.2.1 ROMINA L 12/72,96
6 6R / N / Szybkości, art. 263, tabela C Digisport Satisfaction 64,15/0
21 3 / C / Zwykły, art. 238.2.1 ROMINA L 12/60,11
1 4 / CC / Dwufazowy, art. 274.5.5 tabela A/C DANTOS 0/0/33,40
8 4 / CC / Dwufazowy, art. 274.5.5 tabela A/C DIGISPORT CALISTA 4/42,91
10 4 / CC / Dwufazowy, art. 274.5.5 tabela A/C CRONOS / CONTENDRO I 4/52,07
2 9R / N / O wzrastającym stopniu, art. 269.5 Digisport Satisfaction 44/42,73
3 5 / C / Dwufazowy, art. 274.5.3 DANTOS 0/4/43,50
6 5 / C / Dwufazowy, art. 274.5.3 ROMINA L 0/8/42,43
1 6 / CC / Grand Prix, art. 238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/47,13
3 6 / CC / Grand Prix, art. 238.2.2 DIGISPORT CALISTA 0/8/41,50
08-12/07/2015 CSIO 5* B-skoki Falsterbo / Szwecja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
60 1 - Stiftelsen Falsterbo Horse Show Prize - 140 cm, zwykły art.238.2. Weltdame 4/ 66,28
39 2 - Vellinge Kommun Prize - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 4/ 71,88
29 3 - Stiftelsen Falsterbo Horse Show Prize - 145 cm. zwykły art.238.2. Weltdame 4/ 65,26
22 4 - Agria Trophy - 145 cm. zwykły art.238.2.1 Weltdame 8/ 83,60
7 6 - Runsten Equestrian Trophy - 150 cm. zwykły, art 238.2.1 Urbane 0/ 77,57
55 6 - Runsten Equestrian Trophy - 150 cm. zwykły, art 238.2.1 Weltdame 12/ 84,59
27 9 - Longines Falsterbo Grand Prix - 160 cm. dwunawrotowy, art Urbane 8/ 82,00
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C Urbane 67,17/0
35 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C Weltdame 88,62/20
11 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Weltdame 4/77,76
13 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Urbane 5/79,75
7-9 I NAWRÓT FINAŁU Urbane 5
5-8 II NAWRÓT FINAŁU Urbane 4
8 WYNIKI KOŃCOWE MP -SENIORÓW Urbane 13,40
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 ROMINA L 0/0/37,10
7 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 DANTOS 0/0/37,15
11 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 Withney 350 0/4/28,48
29 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 8/45,77
4 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/63,12
18 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 4/61,69
29 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 Withney 350 8/70,78
1 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 DANTOS 0/61,03
4 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 ROMINA L 0/62,15
6 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 Withney 350 0/67,31
2 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/69,32
4 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/70,42
24 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 Withney 350 8/70,48
2 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/49,7
6 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 DIGISPORT CALISTA 0/8/48,90
1 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 DANTOS 0/0/40,30
3 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 ROMINA L 0/0/41,75
31 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 Withney 350 9/79,88
04-07/06/2015 CSIO 5* B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 NR 1 (1.40 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/70,84
57 NR 2 Table A, FEI Art. 274.5.3 Weltdame 8/52,30
64 NR 3 (1.50 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 Urbane 8/73,56
37 NR 4 (1.40 m) Table A, FEI Art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 4/49,70
26 NR 5 (1.50 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 Weltdame 4/62,83
30 NR 7 (1.50 m) Table C, FEI Art. 239 Weltdame 71,11(67,11)
13 NR 8 LONGINES (1.60 m) Table A, FEI Art. 238.2.2 Urbane 0/0/41,40
o NR 9 POTĘGA SKOKU Weltdame ELI/ 1 rund
22 NR 11 (1.50 m) Table A, FEI Art. 269.5 CRONOS / CONTENDRO I 56/53,56
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 NR 43 Gold 3 CSI3* 1.40m CELANA Z 0/53,62
32 NR 44 Gold 4 CSI3* 1.45m Weltdame 4/50,79
14 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m RADOMIR H 8/70,27
18 NR 48 Gold 2 CSI3* 1.35m ROMINA L 4/51,49
6 NR 49 Gold 3 CSI3* 1.40m CELANA Z 0/0/39,96
12 NR 50 Gold 4 CSI3* 1.50m Weltdame 1/90,54
15 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m RADOMIR H 4/47,41
13 NR 55 Gold 2 CSI3* 1.35m ROMINA L 59,75/4
11 NR 56 Gold 3 CSI3* 1.45m CELANA Z 0/8/41,41
7 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m RADOMIR H 63,25/0
21 NR 62 Gold 2 CSI3* 1.40m ROMINA L 4/61,70
35 NR 63 Gold 4 CSI3* 1.50m Weltdame 15/85,12
22-24/05/2015 CSN Cottbus - Sielow B-skoki Cottbus / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 11 Springprüfung Kl.M* RADOMIR H 0/ 47,02
9 11 Springprüfung Kl.M* INTRYGA 0/ 52,58
2 1 Springprüfung Kl.M** ROMINA L 0/ 56,44
5 1 Springprüfung Kl.M** DANTOS 0/ 62,39
3 4 Springprüfung Kl.S* CELANA Z 0/ 62,57
26 4 Springprüfung Kl.S* CRONOS / CONTENDRO I 8/ 70,13
2 2 Zeitspringprfg. Kl.M** ROMINA L 0 = 59,73
35 2 Zeitspringprfg. Kl.M** DANTOS 0 = 64,22
37 5 Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.S* CELANA Z 6,25/ 69,34
48 5 Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.S* CRONOS / CONTENDRO I 17/ 64,33
1 12 Springprüfung Kl.M* RADOMIR H 0/ 52,76
4 12 Springprüfung Kl.M* INTRYGA 0/ 58,45
14 3 Springprfg.Kl.S m.St.* CRONOS / CONTENDRO I 0/17/ 59,79
21 3 Springprfg.Kl.S m.St.* DANTOS 4/ 66,72
34 3 Springprfg.Kl.S m.St.* ROMINA L 8/ 67,35
13 3 Springprfg.Kl.S m.St.* CELANA Z 4/ 75,27
14-17/05/2015 CSIO 3*, CSI 1* B-skoki Odense / Dania
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 42 - CSIO 3* - Small Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 Withney 350 12/ 66,89
7 44 - CSIO 3* - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 0/ 73,74
6 46 - CSIO 3* - Small Tour - 135 cm. dwufazowy art.238.2.1 Withney 350 0/ 33,94
4 47 - CSIO 3* - Medium Tour - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Weltdame 0/ 71,46
9 48 - CSIO 3* - Furusiyya FEI Nations Cup Urbane elim
8 52 - CSIO 3* - 150 cm. dwufazowy art.274.5.3 Weltdame 0/0/ 36,16
8 53 - CSIO 3* Small Tour - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Withney 350 0/ 67,49
22 55 - CSIO 3* - Grand Prix of Odense - 160 cm. dwunawrotowy, art.273.2. Urbane 8/ 75,23
08-10/05/2015 Reit und Springturnier B-skoki Forst - Lausita / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 06 - kl. M** - wzrastającego st. trud DIGISPORT CALISTA 65/ 51,096
6 10 - kl. S** - zwykły CELANA Z 0/ 55,18
o 10 - kl. S** - zwykły Urbane rez
2 07 - kl. S* - zwykły DIGISPORT CALISTA 0/ 57,31
3 07 - kl. S* - zwykły Weltdame 0/ 57,54
3 11 - kl.S*** - dwufazowy Urbane 0/0/ 32,78
5 11 - kl.S*** - dwufazowy CELANA Z 0/0/ 34,10
2 08 - kl.S m.S** - zwykły z rozg. DIGISPORT CALISTA 0/0/ 40,25
3 08 - kl.S m.S** - zwykły z rozg. Weltdame 0/0/ 42,71
1 12 - kl.S m.st.S*** - zwykły z rozg. Urbane 0/0/ 44,20
7 12 - kl.S m.st.S*** - zwykły z rozg. CELANA Z 0/4/ 67,78
22-26/04/2015 CSI3* CSIYH1* MAGNA RACINO Spring Tour Week 2 B-skoki Ebreichsdorf/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 42/0 - Platin Tour- 140cm, zwykły art.238.2.1 Weltdame 4/ 76,39
61 43/0 -Diamond Tour Preis - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 16/ 74,71
4 50/1 - Gold Tour - 135 cm. dwufazowy art.274.5.3 Withney 350 0/0/ 30,09
60 51/0 - Platin Tour - 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 Weltdame 4/ 50,41
29 60/0 - Diamand Tour - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Urbane 8/ 76,98
37 64/0 - Gold Tour - 135 cm zwykły art.238.2.1 Withney 350 4/ 60,50
14 65/0 - Finał Gold Tour - 140 cm zwykły z rozg. art.238.2.2 Withney 350 4/ 66,25
4 67/0 Finał Diamond Tour -Jaques Lemans Grand Prix - 150 cm. zwykły z Urbane 0/0/ 40,12
34 66/0 Finał Platin Tour - 145 cm zwykły z rozg. art.238.2.2 Weltdame 5/ 79,01
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A ROMINA L 0/0/30,05
1 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A ROMINA L 0/50,10
11 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A DIGISPORT CALISTA 0/56,23
10 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A CELANA Z 0/57,89
8 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A CRONOS / CONTENDRO I 0/55,49
O Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A DIGISPORT CALISTA REZ
15 Konk nr 2R -KL.L zwyk.bez rozg Digisport Satisfaction 0/51,67
19 Konk nr 2R -KL.L zwyk.bez rozg Digisport Contendrix 0/53,54
15 Konk nr 3 R- KL.P dwufaz. Digisport Contendrix 0/0/29,89
53 Konk nr 3 R- KL.P dwufaz. Digisport Satisfaction 4/46,62
73 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg Digisport Satisfaction 8/71,10
24 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 ROMINA L 4/41,96
2 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg CELANA Z 0/59,28
12 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg DIGISPORT CALISTA 4/63,39
O Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg CRONOS / CONTENDRO I REZ
4 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A Digisport Satisfaction 0/0/36,27
27 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg DIGISPORT CALISTA 4/69,41
28 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg ROMINA L 4/69,57
1 Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC CRONOS / CONTENDRO I 0/0/33,97
11 Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC CELANA Z 0/12/46,75
14 Konk nr 7R -KL.P zwyk.bez rozg Digisport Satisfaction 0/62,57
19 Konk nr 7R -KL.P zwyk.bez rozg Digisport Contendrix 0/63,40
14 Konk nr 11R- KL.P zwyk.bez roz Digisport Contendrix 0/57,20
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 Withney 350 4/40,73
O Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 Weltdame ELI
9 Konk, nr 3 - 145 Big Round,art.: 239 Table C Urbane 59,22/4
3 Konk nr 4 - 170 Puissance, art.: 262,2 Weltdame 0/0/4
9 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A Weltdame 0/59,97
50 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A Withney 350 8/60,65
28 Konk nr 6 - 150cm DR art.: 238.2.2 Urbane 8/64,04
11 Konk nr.9 - 145 - Middle Round, art.: 238.2.2 Weltdame 4/72,94
21 Konk.nr.10 - 145 - Speed with Music, Table C, art.: 239 Withney 350 71,67/4
3 Konk,nr.12 - 155 - Big Round Grand Prix Urbane 0/0/39,45
06-08/03/2015 CSI2* / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / / Young Horses Round (6 years) INTRYGA 8/71,40
10 2 / / Young Horses Round (7 years) CHRISTIANO I L 4/57,02
8 4 / / Medium Round DANTOS 0/57,11
24 5 / / Big Round- dwufazowy CRONOS / CONTENDRO I 0/4/28,31
44 5 / / Big Round- dwufazowy Weltdame 4/44,40
4 6 / / Young Horses Round (6 years) INTRYGA 0/57,74
13 7 / / Young Horses Round (7 years) CHRISTIANO I L 8/64,15
9 9 / / Medium Round( 1.30) DANTOS 0/0/26,09
5 10 / / Big Round (1,45) CRONOS / CONTENDRO I 0/62,87
30 10 / / Big Round (1,45) Weltdame 8/63,24
5 11 / / FINAL Young Horses Round (6 years) INTRYGA 0/4/34,83
o 12 / / FINAL Young Horses Round (7 years) CHRISTIANO I L rez
5 14 / / FINAL Medium Round (1.35) CRONOS / CONTENDRO I 0/0/29,70
14 14 / / FINAL Medium Round (1.35) DANTOS 4/0/30,14
26 15 / / GRAND PRIX (Longines Ranking Points)(1.45) Weltdame 8/82,79
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
67 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases CRONOS / CONTENDRO I 11/67,20
15 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc Weltdame 0/63,69
23 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc Urbane 4/58,46
17 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock Urbane 0/56,85
40 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock CRONOS / CONTENDRO I 4/53,15
O Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 Weltdame REZ
13 10 / S&M / Middle Round art. 239 Table C Speed and Music CRONOS / CONTENDRO I 64, 93/8
44 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 Weltdame 8/54,98
10 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 Urbane 4/61,89
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-18 r2 / L / regionalny - (100) dokładności bez rozgr. Digisport Contendrix 0
3-28 r2 / L / regionalny - (100) dokładności bez rozgr. Digisport Cresus 4
4 r4 / P / regionalny - (110) zwykły INTRYGA 0/59,30
6 r4 / P / regionalny - (110) zwykły Digisport Cresus 0/66,31
10 r4 / P / regionalny - (110) zwykły Digisport Contendrix 0/70 72
10 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 CHRISTIANO I L 0/56,74
15 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 INTRYGA 0/59,27
16 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/60,38
17 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Withney 350 0/60,39
80 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHRISTIANO I L 12/61,15
7 4 / CC / DR - zwykły - art.238.2.1 Withney 350 0/59,13
14 4 / CC / DR - zwykły - art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 4/56,85
12 r8 / P - (110) zwykły Digisport Cresus 0/71,92
40 r8 / P - (110) zwykły Digisport Contendrix 4/75,09
52 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 INTUICJA-KOPACZ 4/53,74
56 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 INTRYGA 4/57,68
3 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 INTUICJA-KOPACZ 0/46,74
5 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CHRISTIANO I L 0/48,45
1 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 0/0/23,52
22 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 Withney 350 4/39,30
13 r12 / P / regionalny - (110) zwykły Digisport Cresus 0/64,71
16 r12 / P / regionalny - (110) zwykły Digisport Contendrix 0/65,54
9 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 INTRYGA 0/57,05
21 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 CHRISTIANO I L 0/8/30,68
27 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 INTUICJA-KOPACZ 4/46,16
4 12 / CC / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką - art.238.2.2 Withney 350 0/0/38,75
13 12 / CC / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką - art.238.2.2 DIGISPORT CALISTA 4/60,82
12-14/12/2014 HZO B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-9 Konk nr r2 - L regio - (100) dokład.bez rozgrywki EXODUS W 0
1-12 Konk nr r3 - L1 regio - (105) dokład bez rozgrywki INTRYGA 0
9 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły INTRYGA 0/60,19
32 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły EXODUS W 4/71,11
7 Konk nr 1 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 DANTOS 0/52,67
10 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 Weltdame 0/56,74
14 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 DANTOS 0/ 60,37
26 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/61,47
2 Konk nr 3 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/57,81
12 Konk nr 3 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 Weltdame 8/58,11
1-9 Konk nr r8 - L1 regio- (105) dokład bez rozgrywki EXODUS W 0
7 Konk nr r9 - P regio - (110) zwykły EXODUS W 0/64,84
28 Konk nr r9 - P regio - (110) zwykły INTRYGA 4/84,30
25 Konk nr r10 - N regio - (120) zwykły INTRYGA 4/ 74,27
4 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 DANTOS 0/57,08
2 Konk nr 6 - CC DR - dwufazowy - art.274.5.3 Weltdame 0/0/27,00
13 Konk nr 6 - CC DR - dwufazowy - art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 4/ 50,70
4 Konk nr r14 - P regio - (110) zwykły EXODUS W 0/49,52
18 Konk nr r15 - N regio - (120) zwykły INTRYGA 4/58,68
7 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 DANTOS 0/4/31,92
2 Konk nr 9 - CC GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką - art.238.2.2 Weltdame 0/0/31,43
3 Konk nr 9 - CC GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką - art.238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 0/0/32,87
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 Konk. nr 1 - SR (MR-1.35), art. 238.2.1, Table A Withney 350 4/54,98
3 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, CELANA Z 0/0/26,51
67 Konk. nr 3 - BR (DR-1.45), art. 238.2.1, Table A Urbane 12/63,66
80 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, CHRISTIANO I L 12/40,19
83 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, DIGISPORT CALISTA 16/37,99
71 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A CELANA Z 12/55,73
39 Konk. nr 6 - BR (DR-1.50), art. 238.2.2, Table A Urbane 8/74,87
25 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 CHRISTIANO I L 0/61,63
52 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 DIGISPORT CALISTA 4/56,99
19 Konk. nr 8 - SM Small Round(1.35), art. 274.5.3, Withney 350 0/5/41,65
21 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 DIGISPORT CALISTA 0/8/29,53
38 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 CHRISTIANO I L 4/ 43,99
26 Konk. nr 10 - MR ( ŚR-1.40) art. 238.2.2, T CELANA Z 4/64,42
12 Konk. nr 12 -Grand Prix - CEL FEI World CupTM, art. 238.2.2. Urbane 4/ 64,77
5 Konk. nr 13 - (1.35) Small Round Final, art 274.5.3 Withney 350 0/0/26,90
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk. nr 1 - Young Horses (6 years 125) - art. 238.2.1 DANTOS 0/62,25
7 Konk. nr 2 - Young Horses (7 years 130) - art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 4/60,84
19 Konk. nr 5 - Medium Round(130) - art. 238.2.1 CELANA Z 0/76,03
14 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 Urbane 0/4/28,92
25 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 Weltdame 0/8/40,48
10 Konk. nr 7 - Young Horses (6 years 125) - art. 238.2.1 DANTOS 4/63,09
5 Konk. nr 8 - Young Horses (7 years 130 ) - art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 4/60,83
24 Konk. nr 11 - Medium Round 130- art. 274.5.3 Urbane 0/0/41,39
2 Konk. nr 12 - Big Round(140) - art. 238.2.1 CELANA Z 0/59,16
29 Konk. nr 12 - Big Round(140) - art. 238.2.1 Weltdame 8/70,59
4 Konk. nr 13 - FINAL Young Horses (6 years 130 ) - art. 238.2.1 DANTOS 0/62,33
3 Konk. nr 14 - FINAL Young Horses (7 years 135) - art. 238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/61,08
8 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) Weltdame 51,59/0
9 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) CELANA Z 51,86/4
25 Konk nr 18 - GRAND PRIX (Longines Rankings)145 - art. 238.2.2 Urbane 12/93,14
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 1 - Young Horses (6 years old) - art. 238.2.1 DANTOS 0/69,93
9 Konkurs nr 1 - Young Horses (6 years old) - art. 238.2.1 CHRISTIANO I L 8/58,16
8 Konkurs nr 5 - Medium Round (130)- art. 238.2.1 Withney 350 0/59,84
2 Konkurs nr 6 - Big Round(140) - art. 274.5.3 Urbane 0/0/27,59
37 Konkurs nr 6 - Big Round(140) - art. 274.5.3 Weltdame 8/ 54,58
4 Konkurs nr 7 - Young Horses (6 years- 125) - art. 238.2.1 DANTOS 0/69,98
o Konkurs nr 7 - Young Horses (6 years- 125) - art. 238.2.1 CHRISTIANO I L rez
9 Konkurs nr 11 - Medium Round(130) - art. 274.5.3 Withney 350 0/0/ 32,95
23 Konkurs nr 11 - Medium Round(130) - art. 274.5.3 Urbane 0/rez
17 Konkurs nr 12 - Big Round(145) - art. 238.2.1 Weltdame 4/59,66
2 Konkurs nr 13 - FINAL Young Horses (6 years -130) - art. 238.2.1 CHRISTIANO I L 0/75,76
8 Konkurs nr 13 - FINAL Young Horses (6 years -130) - art. 238.2.1 DANTOS 8/82,97
5 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) SKIPIO K 63,14/8
34 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) Withney 350 87,34/4
12 Konkurs nr 18 - GRAND PRIX (150) (Longines Rankings) - art. 238.2.2 Urbane 4/64,86
25 Konkurs nr 18 - GRAND PRIX (150) (Longines Rankings) - art. 238.2.2 Weltdame 8/68,35
26-29/10/2014 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 1 - Young Horses Round (6 years old)1.25 - art. 238.2.1 CHRISTIANO I L 4/56,03
12 Konk. nr 2 - Young Horses Round (7 years old)1.30 - art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/62,55
17 Konk nr 3 - Diamond Tour(1.45)- art. 238.2.1 Urbane 4/61,21
3 Konk.nr 4 - Young Horses Round (6 years old) 1.25- art. 238.2.1 CHRISTIANO I L 0/57,08
14 Konk nr 5 - Young Horses Round (7 years old)1.30 - art. 238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 8/55,56
2 Konkurs nr 7 - Silver Tour(1.35) - art. 238.2.1 Withney 350 0/55,23
4 Konkurs nr 8 - Gold Tour (1.40)- art. 238.2.1 CELANA Z 0/59,75
38 Konk. nr 9 - Diamond Tour (Longines Rankings)1.50 - art. 238.2.1 Urbane 16/67,94
9 Konk.nr 10 - FINAL Young Horses Round (6 years old)(1.30) - art. 238.2 CHRISTIANO I L 4/58,66
8 Konk. nr 11 - FINAL Young Horses Round (7 years old)1.35 - art. 238.2. CRONOS / CONTENDRO I 4/56,77
5 Konkurs nr 13 - Silver Tour(1.35) - art. 238.2.1 Withney 350 0/59,08
2 Konkurs nr 14 - Gold Tour(1.40) - art. 274.5.3 CELANA Z 0/0/26,51
12 Konk nr 18 - FINAL Gold Tour (Longines Rankings)1.45 - art. 239 (Table CELANA Z 8/69,47
29 Konkurs nr 17 - FINAL Silver Tour (1.35)- art. 238.2.1 Withney 350 8/60,75
22 Konk nr 19 - GRAND PRIX (Longines Rankings)1.40-1.60 - art. 238.2.2 Urbane 8/79,65
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły CHRISTIANO I L 0/59,97
34 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Withney 350 4/53,38
9-18 Konk.nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 CHRISTIANO I L 4
8 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Withney 350 0/62,97
37 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Weltdame 4/71,79
44 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 8/71,98
13-14 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 Weltdame 4/69,88
12 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/67,67
2 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 CELANA Z 0/64,22
1-9 Konk nr 8 -kl. C II półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg - art.238. CHRISTIANO I L 0
23 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Withney 350 8/57,79
2 Konk. nr 10 - kl.CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Weltdame 0/0/30,45
4 Konk. nr 10 - kl.CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/26,48
33 Konk. nr 10 - kl.CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CELANA Z 14/79,00
8 Konk.nr 13 - C1 Finał HPL 6 lat - zwy. z rozg - art.238.2.2 CHRISTIANO I L 4/81,67=8
17 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 Withney 350 4/52,76
20 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 4/54,06
2 Konk. nr 15 - CC GRAND PRIX - zwy. z rozg - art.238.2.2 CELANA Z 0/0/36,11
o Konk. nr 15 - CC GRAND PRIX - zwy. z rozg - art.238.2.2 Weltdame rez
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Withney 350 0/79,90
42 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 CHRISTIANO I L 4/86,68
6 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 0/0/34,21
34 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 Withney 350 4/56,34
51 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 CHRISTIANO I L 8/58,68
o Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 Weltdame rez
2 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 CELANA Z 0/69,12
o Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 Weltdame rez
32 Konk nr 5-kl.C1 ŚR seria B -zwykły art.238.2.1 Weltdame 12/64,86
7 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/57,38
25 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 Withney 350 4/62,11
41 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 CHRISTIANO I L 8/61,19
12 Konk nr 6- kl.CC1 DR -dwufazowy art.274.5.3 CELANA Z 4/48,30
13 Konk nr.9B - KL.C1 finał ŚR seria B -dwufazowy nart.274.5.3 Weltdame 0/8/30,67
10 Konk nr 9A -kl.C Finał ŚR seria A -dwufazowy art.274.5.3 Withney 350 0/4/31,59
23 Konk nr 9A -kl.C Finał ŚR seria A -dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 4/55,78
33 Konk nr 9A -kl.C Finał ŚR seria A -dwufazowy art.274.5.3 CHRISTIANO I L 8/58,58
19 Konk nr 10 -kl.CC1 /CS Grand Prix -dwunawrotowy art.273.3.3.1 CELANA Z 12/79,68
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 Konk nr 41 Gold 2 ( 1.40) dwufazowy Weltdame 4/48,82
78 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy CELANA Z /55,28
89 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy Urbane 12/71,36
8 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. CELANA Z 0/61,01
46 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. Weltdame /69,12
11 Konk nr 48 Gold 3 (1.50) dokł.z rozg. Urbane 4/66,48
o Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy Weltdame eli
7 Konk nr 53 Gold 2 (1.45) zwykł. CELANA Z 0/57,58
12 Konk nr 54 Gold 3 Grand Prix (1.50) dwu-nawrotowy Urbane 4/8/47,59
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 Konk nr 29-(1.25)MK 6 latki dokł bez rozg. CHRISTIANO I L 0/67,54
20 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły RADOMIR H 8/74,38
24 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły CRONOS / CONTENDRO I 12/73,10
20 Konk nr 32-(1.25) MK 6 latki specj.dwie fazy CHRISTIANO I L 0/4/32,65
5 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy RADOMIR H 0/0/33,63
9 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy CRONOS / CONTENDRO I 0/0/37,05
26 Konk nr 35 (1.30) MK 6 latki dokł z rozg CHRISTIANO I L 8/84,43
2 Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg CRONOS / CONTENDRO I 0/0/34,99
15 Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg RADOMIR H 8/74,99
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy Weltdame 0/4/28,68
5 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy CELANA Z 0/0/29,34
48 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy Urbane o/rez
9 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły Weltdame 0/69,81
26 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły CELANA Z 4/68,44
30 Konk nr 21 Gold 3 (1.40) zwykły Urbane 8/67,00
3 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły CELANA Z 0/59,79
5 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły Weltdame 0/60,17
34 Konk nr 27 Gold 3 Grand Prix (1.45) dokł z rozg. Urbane 4/80,72
05-07/08/2014 Baltica Tour- 1-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22-25 Konk.nr.2 -(1.25) MK 6 latki CHRISTIANO I L 8/74,64
5 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki RADOMIR H 0/62,41
6 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki CRONOS / CONTENDRO I 0/62,56
23 Konk.nr 5-(1.25) MK 6 latki dwufazowy CHRISTIANO I L 0/8=8/34,88
3 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy RADOMIR H 0/0=0/33,05
14 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy CRONOS / CONTENDRO I 0/4=4/34,16
16 Konk nr 8 -Finał MK 6-latki (1.30) zwykły z rozg. CHRISTIANO I L 4/81,45
7 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg RADOMIR H 4/78,20
17 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg CRONOS / CONTENDRO I 5/87,53
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 Withney 350 0/ 57,16
16 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 RADOMIR H 0/ 62,38
22 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 Walkover 0/ 66,01
43 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 CHRISTIANO I L 8/ 57,61
22 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 0/ 63,07
36 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 Weltdame 4/ 60,77
59 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 CHRISTIANO I L 8/ 63,75
4 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 Weltdame 0/0/ 27,22
14 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/ 25,78
5 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 CHRISTIANO I L 0/0/ 23,65
22 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 Withney 350 0/ elim
25 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 Walkover 4/ 67,64
4 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 RADOMIR H 0/0/ 28,37
20 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg Weltdame 4/ 83,70
25 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg CRONOS / CONTENDRO I 8/ 83,32
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta Urbane 76,30
14 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta CELANA Z 75,30
4 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 Urbane 4/70,16
20 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 CELANA Z 12/75,46
o WYNIKI KOŃCOWE- SENIORZY Urbane eli
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr 1 - kl. P z Jokerem TPPŻ art.269.5 CHRISTIANO I L 65/51,66
13 Konk.nr 1 - kl. P z Jokerem TPPŻ art.269.5 DIGISPORT LAVIANO 65/54,16
4 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 CHRISTIANO I L 0/60,99
33 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 DIGISPORT LAVIANO 4/76,34
35 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. RADOMIR H 8/71,10
44 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. CRONOS / CONTENDRO I 11/106,15
5 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły CELANA Z 0/70,66
15 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły Weltdame 4/70,12
7 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 DIGISPORT LAVIANO 55,,80 / 0
15 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 CHRISTIANO I L 61,43 / 4
2 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 CHRISTIANO I L 0/0/26,37
5 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 DIGISPORT LAVIANO 0/0/28,35
10 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. CRONOS / CONTENDRO I 0/71,83
o Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. RADOMIR H Eli
8 Konk.nr 10- kl.CC II półfinał Grand Prix Nadzieji Olimpijskich zwyk CELANA Z 0/80,81
26 Konk.nr 10- kl.CC II półfinał Grand Prix Nadzieji Olimpijskich zwyk Weltdame 25/97,93
5 Konk.nr 11- kl.N TPPŻ zwykły art.238.2.1 DIGISPORT LAVIANO 0/60,79
8 Konk.nr 11- kl.N TPPŻ zwykły art.238.2.1 CHRISTIANO I L 0/61,81
1 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 Weltdame 0/57,36
7 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 RADOMIR H 0/69,41
12 Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 CRONOS / CONTENDRO I 12/51,53
3 Konk nr 14 -kl.CC1 finał Grand Prix Nadziei Olimpijskich dwunaw.art.2 CELANA Z 8/40,54
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 HERODOT 4/0/37,56
35 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 Weltdame 4/74,79
11 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 Urbane 0/65,31
23 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 HERODOT 4/68,18
54 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 Weltdame 4/42,18
6 Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 Urbane 0/78,25
14 Konk.nr 15 -1.50m Grand Prix ,dwu nawrotowy art.261.5.3&273.2.2 Urbane 8/76,84
5 Konk. nr 16 - 1.40m ŚR dwufazowy art.274.5.3 HERODOT 0/0/36,55
26 Konk. nr 16 - 1.40m ŚR dwufazowy art.274.5.3 Weltdame 4/49,40
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/63,55
14 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 HERODOT 0/66,69
o Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CHRISTIANO I L rez
40 Konk.nr .2 - 1.35m dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT CANAVERAL 4/41,69
8 Konk.nr. 3 - 1.40m zwykły art.238.2.1 CELANA Z 0/62,09
16 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 Urbane 4/63,77
8 Konk.nr 5a -1.25-1.30m dwufazowy 6 latki art.274.5.3 CHRISTIANO I L 0/0/29,83
33 Konk.nr 6 - 1.35 m zwykły art.238.2.1 DIGISPORT CANAVERAL 8/67,12
2 Konk.nr.8 - 1.40m dwufazowy art.274.5.3 Urbane 0/0/21.35
4 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 HERODOT 0022,57
29 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CHRISTIANO I L 0/0/29,83
47 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 DIGISPORT CALISTA 4/47,75
14 Konk.nr 9 - 1.30m MK-6 latki dokład.z rozg.art.238.2.2 CHRISTIANO I L 10/82.15
2 Konk.nr 11 -1.35m zwykły art.238.2.1 DIGISPORT CANAVERAL 0/62,54
15 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 HERODOT 4/73,59
O Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 DIGISPORT CALISTA REZ
42 Konk.nr.13 1.50m dwufazowy art.274.5.3 CELANA Z 13/53,34
o Konk nr.14 - 1.40m konkurs szybkości art.239 CELANA Z REZ
40 Konk.nr 15 -1.60m GRAND PRIX dwunawrotowy art.273.3.3.1 Urbane 16/73,16
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 CHRISTIANO I L 0/0/26,86
18 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT LAVIANO 0/0/32,13
10 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 DIGISPORT LAVIANO 0/54,15
28 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/54,77
2 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 RADOMIR H 0/0/36,53
6 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/43,74
12 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 DIGISPORT LAVIANO 0/45,10
13 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 CHRISTIANO I L 0/45,26
17 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 CHRISTIANO I L 0/0/23,24
45 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 CHRISTIANO I L 8/54,44
o Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 RADOMIR H rez
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki CHRISTIANO I L bo/115,68
32 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 CHRISTIANO I L 83,56/0
49 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 DIGISPORT LAVIANO 91,18/4
7 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 0/0/26,96
8 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 HERODOT 0/0/27,00
41 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/12/37,75
13 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki CHRISTIANO I L 7,5/74.06
33 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT LAVIANO 4/64,79
15 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 HERODOT 0/66,65
38 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 CRONOS / CONTENDRO I 4/73,66
5 Konk nr.10 -kl CC DR dwufazowy art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 0/4/27,82
10 Konk nr 12 kl.C finał RMK 6-latki ,dwufazowy art.274.5.3 CHRISTIANO I L 4/50,82
8 Konk.nr.15 kl.CC Grand Prix finał DR zwykłyz rozg.art.238.2.2 DIGISPORT CALISTA 4/73,42
18 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 CRONOS / CONTENDRO I 0/4/31,25
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 CHRONOS 27 4 / 69,88
4 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 HERODOT 0 / 66,45
3 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0 / 66,21
12 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły Walkover 0/70.67
13 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły DANTOS 0/71.43
20 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły DIGISPORT LAVIANO 0/77.05
8 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły Walkover 0/72,15
11 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły DIGISPORT LAVIANO 0/74,92
14 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły DANTOS 0/79.84
7 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 CHRONOS 27 0 / 70,51
26 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły DIGISPORT LAVIANO 0 / 75,45
41 Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły Walkover 4 / 66,66
11 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły Walkover 0 / 72,21
15 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły DANTOS 0 /77,04
30 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły DIGISPORT LAVIANO 7/86,54
18 Konk.nr.8-kl.C ŚR-zwykły-art.238.2.1 CHRONOS 27 8/68,72
1 Konk.nr.9-kl.C1 ŚR-zwykły-art.238.2.1 DIGISPORT CALISTA 0/66,10
2 Konk.nr.9-kl.C1 ŚR-zwykły-art.238.2.1 HERODOT 0/70,11
9 Konk.nr.9-kl.C1 ŚR-zwykły-art.238.2.1 CHRONOS 27 4/69,27
1 Konk.nr.10-kl.CC DR-dwufazowy-art.274.5.3 HERODOT 0/0/29,19
2 Konk.nr.10-kl.CC DR-dwufazowy-art.274.5.3 DIGISPORT CALISTA 0/0/29,23
11 Konk.nr r17-kl.P regio.zwykły DIGISPORT LAVIANO 0/66,21
12 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły DANTOS 0/72,19
22 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły Walkover 4/74,07
7 Konk nr.13-kl.C Finał ŚR-dwufazowy-art.274.5.3 CHRONOS 27 4/58,26
2 Konk.nr.14-kl.C1 Finał ŚR-dwufazowy-art.274.5.3 HERODOT 0/0/29,10
9 Konk.nr15-kl.CC Grand Prix-zwykły z rozg-art.238.2.2 DIGISPORT CALISTA 9/94,36
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 YH1 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) ROMINA L 0/60,25
33 1 / 135 / Small Tour, Acc. to Article: 274.5.3 Withney 350 0/4/40,01
24 2 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 CELANA Z 4/69, 18
6 3 / 145 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Urbane 0/68,49
30 YH2 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) ROMINA L 4/43,53
36 4 / 135 / Small Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Withney 350 8/68,44
9 5 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 CELANA Z 0/64,76
43 6 / 150 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.2 Urbane 12/ 74,78
24 7 / 135 / Small Tour, Final Acc. to Article: 274.5.3 Withney 350 4/51, 77
16 YH3 / 130/135 / Yuongster Tour Final Acc. to Article: 238.2.2 ROMINA L 4/72,17
28 8 / 145 / Middle Tour, Final Acc. to Article: 275 CELANA Z 8/69,63
5 9 / 160 / Grand Prix, Acc. to Article: 261.5.3 & 273.2.2 & 273.3.3.1 & Urbane 0/4=4