Karta zawodnika

Imie: Dawid

Nazwisko: CZARNECKI

Rok urodzenia: 1988


Klasa: B1

Klub: CONTENDROS Barlinek


23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 82/ CSI 1*/ Silver Tour 1/ 100cm. zwykly art. 238.2.1 Van Persie Dh Z 3/ 89,81
14 87/ CSI 1*/ Silver Tour 1/ 105 cm dwufazowy art. 274.5.3 Van Persie Dh Z 8/ 52,22
18 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Chacco One 0/9/ 59,18
14 95/ CSI 1*/ Silver Tour 1 Final/ 110 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Van Persie Dh Z 17/ 92,19
35 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Chacco One 12/ 82,50
19 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Chacco One 12/ 80,13
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1/ CSIYH 1*/ 5yh 115 cm. dokładności art.238.1.1 Chin Champer 0/ 62,53
1 02/ CSIYH 1*/ 6yh 125 cm.dokładności art.238.1.1 Chacco One 0/ 62,27
8 04/ CSIYH 1*/ 5 yh 115 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Chin Champer 4/0/ 31,98
13 05/ CSIYH 1*/ 6 yh 125 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Chacco One 4/ ret
10 07/ CSIYH 1*/ 5YH 115 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2. Chin Champer 8/ 79,99
8 08/ CSIYH 1*/ 6 YH 130 cm. zwykły z rozg. art 238.2.2 Chacco One 8/ 79,39
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / P1 / Z oceną styu konia RMK 5 letnie Chin Champer 8,0
35 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Chacco One 91,16/1
7 6 / P1 / RMK 5 letnie z oceną stylu konia Chin Champer 7,8
29 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 Chacco One 6/87,65
3 11 / N / Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia Chin Champer 7,1=22,9
11 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Chacco One 0/4/31,83
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
57 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Van Persie Dh Z 2/85,19
13 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Warta 0/4/37,79
19 4 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Van Persie Dh Z 0/76,28
21 5 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Warta 4/57,34
29 7 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Van Persie Dh Z 8/52,31
9 8 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Warta 4/59,16
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 2 - 5-latki eli.MPMK Chin Champer 7,9
21 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/74,99
38 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Chacco One 4/57,47
3 Konkurs nr 7 - 5-latki eli.MPMK Chin Champer 7,9
11 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/65,04
3 Konk nr 13 - 5-latki Finał RMK Konie 5-letnie Chin Champer 8,0
19 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 Chacco One 4/51,88
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia Chin Champer 7,8
18 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/76,13
29 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 4/61,31
16 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia Chin Champer 4,0
35 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 Chacco One 4/48,65
35 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 4/48,55
10 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/67,94
O 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II REZ
7 11 / N / Finał RMK 5-letnie z oceną stylu konia Chin Champer 7,9
36 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 12/61,00
43 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Chacco One 13/91,74
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 38 / Youngster Tour 5 y.o. / 238.1.1 (1.10) Chin Champer 0/85,08
1-20 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) GRANADA 0/75,34
1-20 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) Chacco One 0/83,36
8 41 / Youngster Tour 5 y.o. / 274.5.6 (1.10) Chin Champer 0/0=0/39,41
5 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) GRANADA 0/0=0/34,56
12 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) Chacco One 0/0=0/37,56
6 44 / Youngster Tour Final 5 y.o. / 238.2.2 + 245.3 (1.15) Chin Champer 0/0/33,18
18 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) GRANADA 4/79,98
28 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) Chacco One 4/84,45
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Watra 0/50,00
25 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 0/54,45
11 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 0/58,65
15 1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia Chin Champer 6,7
11 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia GRANADA 8,0
24 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Chacco One 2/72,49
47 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Chacco One 4/49,39
3 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Watra 0/54,56
10 6 - P1 - 5 latki - na styl konia Chin Champer 7,9
19 7 - N1 - 6 latki - na styl konia GRANADA 7,1
25 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/4/47,78
32 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Chacco One 4/52,80
13 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Chacco One 0/65,56
10 11 - N - 5 latki - na styl konia Chin Champer 7,8
11 12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, dwufazowy art. 274.5.3 GRANADA 0/4/26,88
10 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 0/55,89
17 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/62,64
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/ 33,57
7 5 / N / Zwykły 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 0/62,27
8 5 / N / Zwykły 238.2.1 GRANADA 0/62,32
16 5 / N / Zwykły 238.2.1 Chacco One 0/70,25
O 6 / C / Zwykły 238.2.1 GRANADA WYC
O 6 / C / Zwykły 238.2.1 Chacco One WYC
54 11 / P / Zwykły 238.2.1 Chin Champer 8/73,09
25 12 / N / Zwykły 238.2.1 GRANADA 4/62,37
51 12 / N / Zwykły 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 12/74,23
6 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 0/0/30,01
14 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/37,59
42 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 4/47,58
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Watra 0/0/18,85
16 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/0/22,14
34 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/27,60
4 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/0/24,46
29 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/33,58
49 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 4/64,58
O 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Watra REZ
4 6 / N / Zwykły 238.2.1 GRANADA 0/53,95
22 6 / N / Zwykły 238.2.1 Chacco One 0/61,19
5 7 / C / Zwykły 238.2.1 GRANADA 0/62,46
15 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Watra 0/4/25,08
15 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Chin Champer 0/57,45
22 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 4/48,15
O 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Chacco One WYC.
10 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 0/0/33,69
15 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 0/4/27,09
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 GRANADA 0/57,72
40 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/62,27
6 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 GRANADA 0/0/30,29
38 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Chacco One 4/49,07
14 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 GRANADA 4/54,22
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 1 / L / Zwykły art.238.2.1 Watra 0/57,83
3 2 / P / Zwykły art.238.2.1 GRANADA 0/51,94
35 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Chin Champer 0/67,18
54 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Watra 4/58,58
10 5 / P / Zwykły art.238.2.1 Watra 0/59,87
47 5 / P / Zwykły art.238.2.1 Chin Champer 5/69,06
31 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 Chin Champer 6/83,31
35 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 Watra 8/73,95
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/ 37,82
3 4 / P / Zwykły 238.2.1 GRANADA 0/ 46,83
24 4 / P / Zwykły 238.2.1 Chacco One 0/ 56,97
25 4 / P / Zwykły 238.2.1 Hydron 0/ 57,18
32 4 / P / Zwykły 238.2.1 Chin Champer 0/ 62,80
19 5 / N / Zwykły 238.2.1 Chacco One 0/ 60,99
27 5 / N / Zwykły 238.2.1 GRANADA 0/ 64,03
o 5 / N / Zwykły 238.2.1 Hydron rez
14 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/ 37,75
T 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer T 4/ 48,27
1 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 0/0/ 32,25
12 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 0/0/ 28,08
14 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Hydron 0/0/ 28,53
15 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 0/0/ 40,83
20 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 0/4/ 35,61
26 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Hydron 0/4/ 38,81
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 Chin Champer 1/70,99
1 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 GRANADA 0/0/27,95
20 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Chacco One 0/2/40,86
34 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 GRANADA 4/67,55
37 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Chacco One 4/72,96
58 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Chin Champer 4/41,62
4 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Chacco One 0/55,60
44 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 GRANADA 4/74,43
26 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Chacco One 4/63,44
33 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 GRANADA 4/71,12
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 nr 5 - L Dwufazowy Chin Champer 0/0/28,92
26 nr 5 - L Dwufazowy HAGIRIA 0/0/34,17
36 nr 5 - L Dwufazowy Chacco One 0/1/41,56
23 6 - P Zwykły 238.2.1 Hydron 0/67,36
30 6 - P Zwykły 238.2.1 Chacco One 0/71,54
13 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 Hydron 0/67,87
54 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 4/60,45
4 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Hydron 0/0/23,03
48 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 8/61,19
24 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 0/5/39,41
42 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 Hydron 12/67,59
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Watra 0/0/25,84
29 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Chacco One 0/1/36,23
34 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Chin Champer 0/2/40,60
22 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) GRANADA 0/63,77
26 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Hydron 0/70,41
39 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Watra 4/56,19
47 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Chacco One 4/70,47
40 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) GRANADA 4/52,91
30 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Chacco One 0/1/37,17
T/55 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Chin Champer 0/2/41,14
66 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Watra 4/38,81
O 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Chin Champer ELI
22 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Chacco One 0/72,02
23 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Hydron 0/73,69
32 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) GRANADA 4/61,74
38 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Watra 4/67,03
33 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) GRANADA 4/64,52
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/41,91
35 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 4/47,91
37 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 4/50,41
27 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 0/4/38,92
37 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 4/53,50
38 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Hydron 4/54,14
17 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 GRANADA 0/4/23,59
23 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 Chin Champer 0/4/33,69
35 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 Chacco One 4/53,77
11 12 / P1 / zwykły 238.2.1 GRANADA 0/64,63
30 12 / P1 / zwykły 238.2.1 Chacco One 4/71,89
O 12 / P1 / zwykły 238.2.1 Hydron ELI
30 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Hydron 31/59,74
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 GRANADA 0/0/23,35
30 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Chacco One 0/0/33,21
31 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/0/34,22
9 4 / P / Zwykły 238.2.1 GRANADA 0/64,53
29 4 / P / Zwykły 238.2.1 Chacco One 6/70,09
8 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Chin Champer 0/1/39,05
7 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Chacco One 2/76,45
11 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 GRANADA 4/68,49
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) Chin Champer 7,8
42 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) G SHOCK 6,1
13-16 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) Chin Champer 8,0
34-37 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) G SHOCK 7,0
16 11 / 4-L / art. 7 RZK - finał koni 4-letnich (105 cm) WYNIKI KOŃCOWE Chin Champer 7,1
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol G SHOCK 16,33
7 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.zagr. Chin Champer 16,28
19 Wyniki końcowe MPMK 5- letnir hod.pol. Hydron 19,7
13 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie G SHOCK 1,13
2 4-letnie konie hod.zagr.ocena na płycie i trójkącie Chin Champer 1,28
9 I półfinał konie 5-letnie hod.pol. na styl ( 1.15m) Hydron 7,4
15-18 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) G SHOCK 7,3
10-12 półfinał konie 4-letnie hod.zagr (1.0m) Chin Champer 7,3
19-20 II półfinał konie 5-letnie hod.pol.z oceną stylu konia(1.2m) Hydron 5,9
5 finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) G SHOCK 7,9
6-7 finał konie 4-letnie hod.zagr.z oceną stylu konia (1.0m) Chin Champer 7,7
17 finał konie 5-letnie hod,pol. z oceną stylu konia (1.2m) Hydron 6,4
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia Hydron ELIM
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Watra 0/ 45,03
8 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 GRANDA 0/ 52,77
37 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Chin Champer 0/ 66,15
58 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 G SHOCK 6/ 71,35
T Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 G SHOCK T 4/ 57,42
17 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 GRANDA 0/0/ 27,25
24 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Watra 0/4/ 22,01
6 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 GRANADA 0/0/ 20,41
22 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Chin Champer 0/0/ 29,94
23 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Hydron 0/0/ 31,94
35 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 G SHOCK 0/8/ 26,94
58 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Watra 8/ 45,89
T Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 G SHOCK T 8/ 48,17
T Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Chin Champer T 8/ 52,27
38 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Watra 37/ 42,58
50 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Hydron 32/ 60,29
55 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 GRANADA 27/ 53,99
2 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 GRANADA 0/0/ 23,35
19 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Chin Champer 0/5/ 35,30
30 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 G SHOCK 4/ 50,00
13 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Hydron 1/ 81,78
37 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Watra 8/ 66,38
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Chin Champer 5,0
1-2 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK Hydron 8,0
13 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK Hydron 6,9
28 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 Hydron 4/49,29
2-5 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Chin Champer 8,0
4 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni Hydron 8,1=23,0
30-31/05/2015 ZR B-skoki Starogard Gdański
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o konk nr 3 kl. L dwufazowy art.274.5.3 GRANADA T 0/0/ 39,30
15 konk nr 3 kl. L dwufazowy art.274.5.3 Watra 4/ 52,12
17 konk nr 3 kl. L dwufazowy art.274.5.3 GRANADA 4/ 54,70
9 konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 Watra 8/ 53,22
17 konk nr 9 kl. L dwufazowy art 274.5.3 Watra 0/4/ 29,51
18 konk nr 9 kl. L dwufazowy art 274.5.3 GRANADA 4/ 49,56
tren konk nr 9 kl. L dwufazowy art 274.5.3 GRANADA T 0/8/ 30,32
7 konk nr 10 kl.P z wyboru trasy art. 271 tab. C Hydron 4/ 66,44
2 konk nr 10 kl.P z wyboru trasy art. 271 tab. C Watra 8/51,21 = 59,21
2 konk nr 11 kl. N zwykły art.238.2.1. Hydron 0/ 60,80
15-17/05/2015 ZR B-skoki BARLINEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs Nr.4 Kl. P, Dwufazowy Hydron 0/0/43,19
12 Konkurs Nr.4 Kl. P, Dwufazowy CATOKI 0/4/46,03
14 Konkurs Nr.4 Kl. P, Dwufazowy Watra 8/53,65
1 Konkurs Nr.5 Kl. N Zwykły CONTINIA 0/60,31
4 Konkurs Nr.5 Kl. N Zwykły Prestige 0/73,89
5 Konkurs Nr.5 Kl. N Zwykły CONTENDROS 0/76,48
14 Konkurs Nr.5 Kl. N Zwykły Hydron 4/84,91
1 Konkurs Nr.6 Kl. C Dwufazowy CONTINIA 0/0/28,11
3 Konkurs Nr.6 Kl. C Dwufazowy DIANA / DUROS 3471 0/0/33,63
16 Konkurs Nr.9 Kl. L zwykły GRANADA 4/57,52
18 Konkurs Nr.9 Kl. L zwykły CATOKI 4/66, 68
7 Konkurs Nr.10 Kl. P, dwufazowy Hydron 0/0/40,34
15-19 Konkurs Nr.10 Kl. P, dwufazowy CATOKI 4/49,90
22 Konkurs Nr.10 Kl. P, dwufazowy Watra 13/57,16
6 Konkurs Nr.11 Kl. N szybkości CONTINIA 62,59
11 Konkurs Nr.11 Kl. N szybkości CONTENDROS 66,88
15 Konkurs Nr.11 Kl. N szybkości Prestige 69,90
2 Konkurs Nr.12 Kl. C zwykły CONTINIA 0/60,52
7 Konkurs Nr.12 Kl. C zwykły DIANA / DUROS 3471 4/57,04
12 Konkurs Nr.16 Kl. P, Zwykły CATOKI 4/73,63
3 Konkurs Nr.17 Kl. N Dwufazowy Prestige 0/0/28,45
11 Konkurs Nr.17 Kl. N Dwufazowy CONTENDROS 0/8/32,52
8 Konkurs Nr.18 Kl. C Zwykły z rozgrywką CONTINIA 4/79,52
O Konkurs Nr.18 Kl. C Zwykły z rozgrywką DIANA / DUROS 3471 REZ
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr 19 Kl. L dwufazowy - Art.: 274.5.2 Watra 0/0/31,44
14-15 2 / P1 / MK 5-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Hydron 7.1
O 2 / P1 / MK 5-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Catokis REZ
9-10 3 / N1 / MK 6-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 Prestige 7.9
1 4 / N / Konkurs zwykły Art.: 238.2.1 CONTINIA 0/40,34
39 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 DIANA / DUROS 3471 1/54,78
O 5 / C / RŚ- dwufazowy Art.: 274.5.3 CONTINIA ELI
8 6 / CC / Runda: Duża - zwykły Art.: 238.2.1 DIANA / DUROS 3471 0/69,38
10-14 8 / P1 / Młodych koni 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Hydron 7,8
23 8 / P1 / Młodych koni 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Catokis 5,5
22 9 / N1 / Młodych koni 6.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 Prestige 5,2
42 10 / N / Runda: Otwarta o wzrastającym st. trudności z Jokerem Art.: CONTINIA 30/37,35
O 11 / C / Runda: Średnia zwykły Art.: 238.2.1 CONTINIA ELI
28 12 / CC / Runda: Duża dwufazowy Art.: 274.5.3 DIANA / DUROS 3471 8/53,16
2 23 / P / o wzra. stop. trudności z Jokerem - Art.: 269 Watra 44/38,93
20 23 / P / o wzra. stop. trudności z Jokerem - Art.: 269 Catokis 44/53,65
O 13 / N / Runda: MK 5.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.1.1 Hydron REZ
9 14 / C / Runda: MK 6.-letnich dwufazowy Art.: 274.5.3 Prestige 4/57, 19
O 16 / CC1 / Runda: Duża – Finał Grand Prix dwunawrotowy Art. 273.2. DIANA / DUROS 3471 REZ
14 17 / N1 / Runda:Otwarta - finał - zwykły Art.: 238.2.1 CONTINIA 4/60,76
18/04/2015 ZR B-skoki BARLINEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 4, Kl. P, zwykły (Art. 238.2.1 Hydron 0/43,99
36 Konk nr 4, Kl. P, zwykły (Art. 238.2.1 Watra 4/54,21
O Konk nr 4, Kl. P, zwykły (Art. 238.2.1 Catokis ELI
1 Konk nr 5, Kl. N dwufazowy (Art. 274.5.2 CONTINIA 0/42,35
19 Konk nr 5, Kl. N dwufazowy (Art. 274.5.2 Prestige 0/45,44
31 Konk nr 5, Kl. N dwufazowy (Art. 274.5.2 Hydron 0/43,45
O Konk nr 5, Kl. N dwufazowy (Art. 274.5.2 CONTENDROS ELI
8 Konk nr 6 , Kl. C, zwykły (Art. 238.2.1 DIANA / DUROS 3471 4/57,91
9 Konk nr 6 , Kl. C, zwykły (Art. 238.2.1 CONTINIA 4/61,58
24 Konk nr 10, Kl. P,o wzr.st.trud.z Jokerem art.274.5.3 Hydron 38/71,41
33 Konk nr 10, Kl. P,o wzr.st.trud.z Jokerem art.274.5.3 Watra 30/51,26
39 Konk nr 10, Kl. P,o wzr.st.trud.z Jokerem art.274.5.3 Catokis 11/69,52
2 Konk nr 11, Kl. N szybkosci (Art. 239, tab.C CONTINIA 0/55,53
29 Konk nr 11, Kl. N szybkosci (Art. 239, tab.C Prestige 0/91,13
1 Konk nr 12, Kl. C, zwykły z rozg(Art. 238.2.2 Tab. A) CONTINIA 0/71,82
3 Konk nr 12, Kl. C, zwykły z rozg(Art. 238.2.2 Tab. A) DIANA / DUROS 3471 0/74,29
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 2 L dokładności Watra 0/63,28
17 Konk nr 4 P zwykły Hydron 0/71,23
40 Konk nr 4 P zwykły Watra 8/71,80
10 Konk nr 5 N zwykły Hydron 0/73,74
19 Konk nr 5 N zwykły Prestige 4/73,37
22 Konk nr 2 - MR - dwufazowy CONTINIA 0/4/28,05
46 Konk nr 2 - MR - dwufazowy Prestige 16/61,56
8 Konk nr 3 - C - zwykly CONTINIA 8/61,86
31 Konk nr 4 - ŚR - zwykly DIANA / DUROS 3471 4/57,95
25-28 Konk nr 5 - DR - dwufazowy DIANA / DUROS 3471 8
1 Konk nr 9 P dwufazowy Hydron 0/0/25,45
12 Konk nr 9 P dwufazowy Watra 0/0/30,40
4 Konk nr 10 N dwufazowy Hydron 0/0/27,86
9 Konk nr 7 - MR - zwykły CONTINIA 0/53,70
40 Konk nr 7 - MR - zwykły Prestige 8/64,28
10 Konk nr 8 - C - dwufazowy CONTINIA 0/4/39,73
3 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy DIANA / DUROS 3471 0/0/34,27
O Konk nr 10 - DR - zwykły DIANA / DUROS 3471 REZ
14 Konk nr 13 P zwykły Watra 4/64,67
11 Konk nr 14 N zwykły Hydron 0/66,67
3 Konk nr 13 - MR finał - dwufazowy CONTINIA 0/4/29,14
22 Konk nr 13 - MR finał - dwufazowy Prestige 8/51,71
16 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr DIANA / DUROS 3471 4/62,97
27-29/03/2015 HZO +ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 ŚR - C - ZWYKŁY DIANA / DUROS 3471 0/65,76
O MR - N - ZWYKŁY CONTENDROS REZ
17 MR - N - ZWYKŁY CONTINIA 16/80,45
4 MR - N - ZWYKŁY PRETIGE ? 0/66,47
6 ŚR - C - DWUFAZOWY CONTENDROS 0/4/34,40
17 MR - N - DWUFAZOWY CONTINIA 4/55,52
9 MR - N - DWUFAZOWY Prestige 0/4/43,67
3 DR- CC - ZWYKŁY DIANA / DUROS 3471 4/67,66
O ŚR - C - ZWYKŁY CONTENDROS ELI
6 ŚR - C - ZWYKŁY CONTINIA 0/76,44
2 DR- CC - Grand Prix zwykły z rozgrywką DIANA / DUROS 3471 5/82,43
11 ŚR - C1 - zwyk z rozgr. - finał ŚR CONTENDROS 22/93,28
6 MR - N - zwykły Prestige 0/73,98
4 MR - N - zwykły CONTINIA 0/65,58
1 DR- CC - DWUFAZOWY DIANA / DUROS 3471 0/0/36,14
15 ŚR - C - DWUFAZOWY CONTINIA 8/ 64,10
5 KL. L. -dokładności Watra 2/72,78
7-10 KL.L- dwufazowy Hydron 4/59,12
1 KL.P- zwykły Hydron 0/59,37
3 KL.P- zwykły Watra 0/70,63
2 KL.N- zwykły PRETIGE ? 4/66,79
10 nr 9.KL. P dwufazowy Hydron 0/4/59,21
21 nr 9.KL. P dwufazowy Watra 13/64,74
3 nr 10 KL.N dwufazowy Prestige 0/0/57,13
4 nr 10 KL.N dwufazowy Hydron 0/0/58,52
10 nr 13 KL.P zwykły Watra 0/73,51
2 nr 14 KL.N zwykły Hydron 0/68,05
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A DIANA / DUROS 3471 ELI
O Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A CONTENDROS REZ
57 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A DIANA / DUROS 3471 8/66,22
52 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 CONTENDROS 8/49,76
29 Konk.nr.10 - 145 - Speed with Music, Table C, art.: 239 DIANA / DUROS 3471 87,09/20
38 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 CONTENDROS 4/49,85
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-18 r1 / L / dokł. bez rozg - art.238.1.1 Hydron 0
22-26 r1 / L / dokł. bez rozg - art.238.1.1 Watra 4
22-26 r1 / L / dokł. bez rozg - art.238.1.1 Watra 4
22 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 Hydron 0/72,25
4 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CONTINIA 0/46,97
47 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Prestige 4/62,80
8 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CONTENDROS 0/47,37
34 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CONTENDROS 4/49,34
59 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CONTINIA 13/58,47
22 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 DIANA / DUROS 3471 0/4/29,39
42 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Prestige 4/52,44
28 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 DIANA / DUROS 3471 4/70,93
1-20 r3 / L / dokł. bez rozgr- art.238.1.1 Hydron 0
34 r4 / P / zwykły - art.238.2.1 Watra 4/65,88
36 r4 / P / zwykły - art.238.2.1 Hydron 4/67,16
72 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CONTINIA 8/51,66
27 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 Prestige 4/60,10
13 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 CONTENDROS 0/59,72
5 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 DIANA / DUROS 3471 0/0/22,12
6 r6 / P / zwykły - art.238.2.1 Hydron 0/57,31
19 r6 / P / zwykły - art.238.2.1 Watra 8/63,07
18 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Prestige 0/68,98
30 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CONTINIA 4/63,13
30 11 / C / ŚR - RO- dwufazowy - art.274.5.3 CONTENDROS 4/46,00
16 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 DIANA / DUROS 3471 0/8/41,77
06-08/02/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / L / Zwykły art. 238.2.1 Hydron 0/62,06
29 1 / L / Zwykły art. 238.2.1 Watra 4/69,84
37 2 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Hydron 4,64m65
6 3 / L / Zwykły art.238.2.1 Watra 0/ 51,39
10 3 / L / Zwykły art.238.2.1 Hydron 0/53,33
O 4 / P 1 / O wzras stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 Hydron ELI
13 5 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Watra 4/ 43,54
17 6 / P1 / Zwykły art. 238.2.1 Hydron 4/62,39
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CONTINIA 0/56,45
15 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CONTENDROS 0/56,93
89 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 PRETIGE ? 4/67,78
10 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 Prestige 62/65,33
11 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 CONTINIA 60/61,26
2 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 DIANA / DUROS 3471 0/55,37
18 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 CONTENDROS 0/62,22
10 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 DIANA / DUROS 3471 0/0/39,74
3 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 CONTINIA 0/49,55
15 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 CONTENDROS 0/5,94
33 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Prestige 0/63,10
21 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 DIANA / DUROS 3471 4/48,17
41 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CONTENDROS 4/60,88
7 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C DIANA / DUROS 3471 61,21/1
14 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C CONTENDROS 76,83
14 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 CONTINIA 1/73,10
O 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Prestige REZ
52 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CONTENDROS 12/84,63
O 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CONTINIA REZ
21 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DIANA / DUROS 3471 8/75,44
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
73,90 Konk.nr 1-I półfinał 4 latki art.7 RRZK Hydron 7,8
11-13 Konk nr 6- II półfinał 4 latki art.7RRZK Hydron 7,9
11 Konk nr 11 Finał i wynik końcowy 4 latki art.7RRZK Hydron 7,8=23,5
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia Markiza / Colox Cup 1.07
23-24 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia Tercyna 1.01
35-36 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia Hydron 0.96
o I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 WANAD eli
26-27 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia Hydron 6,0
28-29 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia Tercyna 5,9
30 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia Markiza / Colox Cup 5,4
o II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 WANAD eli
15 FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia Hydron 6,4
24-26 FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia Tercyna 5,7
24-26 FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia Markiza / Colox Cup 5,7
20 WYNIKI KOŃCOWE -4 latki HOD.POL Hydron 13,36
25 WYNIKI KOŃCOWE -4 latki HOD.POL Tercyna 12,61
26 WYNIKI KOŃCOWE -4 latki HOD.POL Markiza / Colox Cup 12,17
o FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 WANAD wyc
23-24/08/2014 ZR B-skoki Stado Starogard
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Hydron 0/0/37,36
13 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Markiza / Colox Cup 0/0/38,67
14 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Quadrigo B 0/0/38,99
19 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Tercyna 4/46,67
11 Konk nr 3- kl.P zwykły art.238.2.1 Quadrigo B 5/83,72
13 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 WANAD 8/75,30
4 Konk nr 5 -kl.C zwykły art.238.2.1 WANAD 8/73,79
19 konk.nr 7- kl.L dwufazowy art.274.5.3 Markiza / Colox Cup 0/0/28,57
23 konk.nr 7- kl.L dwufazowy art.274.5.3 Quadrigo B 0/0/31,95
24 konk.nr 7- kl.L dwufazowy art.274.5.3 Tercyna 0/9/37,38
26 konk.nr 7- kl.L dwufazowy art.274.5.3 Hydron 4/45,06
13 Konk.nr 8-kl.P zwykły art.238.2.1 Quadrigo B 5/80,53
5 Konk nr 9 -kl.N szybkości art.239 tab.C WANAD 0/67,59
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6-8 Konk nr.1 -kl.4L eli.MPMK 4-latki Tercyna 7,8
9 Konk nr.1 -kl.4L eli.MPMK 4-latki Hydron 7,6
15 Konk nr.1 -kl.4L eli.MPMK 4-latki Markiza / Colox Cup 6,9
19 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki Quadrigo B 6,8
8 Konk.nr.3 -6L eli.MPMK - 6 latki WANAD 7,8
17 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 WANAD 0/83,15
20 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl Quadrigo B 1,3
4 Konk.nr 8-kl.6L eli MPMK 6-latki WANAD 8,0
10 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 WANAD 0/0/41,72
1 Konk nr 12-kl. 4L eli.MPMK 4-latki na styl Markiza / Colox Cup 8,1
2 Konk nr 12-kl. 4L eli.MPMK 4-latki na styl Tercyna 8,0
5-9 Konk nr 12-kl. 4L eli.MPMK 4-latki na styl Hydron 7,8
8 Konk.nr 14 - kl.6Lfinał RMK 6-latki dwufazowy art.274.5.3 WANAD 4/59,96
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk. nr 2, Kl. L, zwykły Art.238.2.1 Quadrigo B 2/75,70
52 Konk. nr 2, Kl. L, zwykły Art.238.2.1 Chelivia 14/74,49
20 konk.nr 3 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art. 269.5 WANAD 44/58,01
52 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 WANAD 8/86,47
39-56 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 Chelivia 4/45,54
9 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 WANAD 0/0/33,12
51-57 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Quadrigo B 8/53,02
60-61 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Chelivia 12/51,60
31 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 WANAD 4/71,21
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk.nr.2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/1/49,90
7 Konk.nr.2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 LAZUR/ COLOX CUP 0/2/60,07
17 Konk.nr.2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Hydron 8/64,29
o Konk.nr.2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 CHALIVIA ELI
5-6 Konk.nr 3 -kl.L eli.MPMK 4 LATKI NA STYL LAZUR/ COLOX CUP 7,5
11-12 Konk.nr 3 -kl.L eli.MPMK 4 LATKI NA STYL Hydron 6,0
13 Konk.nr 3 -kl.L eli.MPMK 4 LATKI NA STYL TREZOR 5,9
9 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg WANAD 0/0/41,87
15 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 WANAD 10/88,85
10 Konk.nr 8 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Hydron 0/0/39,10
11 Konk.nr 8 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/0/39,61
16 Konk.nr 8 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 CHALIVIA 0/4/39,69
25 Konk.nr 8 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Markiza / Colox Cup 4/57,50
28 Konk.nr 8 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 LAZUR/ COLOX CUP 4/61,50
3 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl Markiza / Colox Cup 8,0
4-6 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl TREZOR 7,9
7-8 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl LAZUR/ COLOX CUP 7,8
13-14 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl Hydron 6,9
15 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 WANAD 43/58,81
11 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 WANAD 4/78,17
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk.nr.2- kl.L dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/0/34,24
30 Konk.nr.2- kl.L dwufazowy art.274.5.3 LAZUR/ COLOX CUP 6/61,18
11 Konk.nr 3 -kl.P zwykły art.238.2.1 WANAD 0/66,56
4-5 Konk.nr 5 - kl.N1 elim.MPMK 6-latki na styl konia WANAD 7.8/70,96
4 Konk.nr 18 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/0/31,56
5 Konk.nr 18 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 LAZUR/ COLOX CUP 0/0/33,42
14 Konk.nr 18 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Hydron 4/53,47
O Konk nr. 21 -kl.C 6-latki dwufazowy art.274.5.3 WANAD REZ
3-4 Konk.nr 13 -kl.N1 6 latki na styl konia WANAD 7,9/71,75
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 TREZOR 0/63,43
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 TREZOR 0/61,27
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 LAZUR/ COLOX CUP 0/64,39
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 LAZUR/ COLOX CUP 0/64,35
41-44 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 Hydron 8/61,56
17 Konk nr 11-kl.P dwufazowy art.274.5.3 WANAD 4/57,90
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 LAZUR/ COLOX CUP 0/1/42,46
23 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/1/44,21
24 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 WANAD 2/75,95
20 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 WANAD 36/53,82
15 Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 LAZUR/ COLOX CUP 0/1/43,01
16 Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 TREZOR 0/1/44,00
17 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 WANAD 0/65,79
8 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 WANAD 0/72,31