Karta zawodnika

Imie: Agnieszka

Nazwisko: KOKOT

Rok urodzenia: 1990


Klasa: A3 B3

Klub: SOPOCKI KJ


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 13 / N / Zwykły 283.2.1 TANGO / Biskwit 4/61,69
18 14 / C / Zwykły 283.2.1 TANGO / Biskwit 10/77,33
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 5 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/52,87
18 6 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 13/97,02
O 12 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit ELI
17 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 11/77,51
10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 5 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/51,37
8 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/26,60
31 13 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/59,07
10 14 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 5/77,,22
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 5 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/54,47
32 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/45,40
4 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 TANGO / Biskwit 0/0/42,25
2 19 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/49,22
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 4 / P / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/54,53
8 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/28,72
3 12 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/49,26
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 TANGO / Biskwit 80,43/4
1 9 / C / Zwykły otwarty 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/69,00
3 17 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/59,96
1 26 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/56,36
27-28/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 6 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/61,89
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/76,60
9 12 / N1 / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 7/89,12
4 13 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/75,02
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/64,00
O 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit ELI
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 0/63,51
32 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C TANGO / Biskwit 86,58/1
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 TANGO / Biskwit 4/57,11
28 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 5/86,41
22 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 TANGO / Biskwit 8/66,62
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/75,78
11 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/38,43
18 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/62,95
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 TANGO / Biskwit 0
18 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/1/45,57
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 TANGO / Biskwit 0
7 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 TANGO / Biskwit 0/1/45,21
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 15/66,35
8 Konk Nr 5. KL N- SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C TANGO / Biskwit 64,04/0
17 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C TANGO / Biskwit 60,42/4
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 6 / N / zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 22/ 116,80
23 7 / C / zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 9/ 97,61
20 13 / N / zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 6/ 85,07
o 14 / C / zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit elim
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 TANGO / Biskwit 40/58,18
22 14 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 12/77,55
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/32,61
8 6 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/62,39
22 12 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 20/102,53
12 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 12/59,74
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/ 68,74
28 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 TANGO / Biskwit 12/ 71,44
13 Konk nr 13 - N-1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/ 56,33
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 3 - N Zwykły art. 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/ 65,87
1 Konk nr 6 - N Dwufazowy art. 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/ 32,88
29-31/05/2015 ZR i eli.MPMK B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 NR.12 - KL.N Zwykły Art:238.2.1 TANGO / Biskwit 4/68,01
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/30,07
39 4 / MR / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 14/90,73
18 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/57,06
09/05/2015 ZR B-skoki TURZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk kl.N zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 4/58,66
2 Konk kl.N1- dwufaz.art.274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/45,70
25-26/04/2015 ZR- I eli. Pucharu KJ Dilmar B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konk kl.P o wzras.stop.trud.z Jokerem art.269.5 TANGO / Biskwit 12/46,40
11 Konk kl.N zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 0/79,71
27 Konk kl.P zwykly art 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/59,19
10 Konk kl.N o wzras.st.trud z Jokerem art.269.5 TANGO / Biskwit 39/67,64
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/ 33,09
17 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/59,78
27 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/47,31
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 5 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/69,89
32 12 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 10/78,72
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/26,99
20 6 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/64,19
9 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 TANGO / Biskwit 44/40,19
17-18/01/2015 Winter Dressage Cup II A- ujeżdzenie Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 6 / N – 6 TANGO / Biskwit 54,236%
2 7 / N – 8 TANGO / Biskwit 54,357%
5 19 / N – 7 TANGO / Biskwit 54,118%
4 20 / N – 9 TANGO / Biskwit 52,073%
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 5/58,94
8 Konk nr.6 /-kl.N o wzr. stopniu trud. z Jokerem 269.5 TANGO / Biskwit 34/62,44
18 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/ 72,75
10 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 TANGO / Biskwit 7/58,54
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 0/58,84
47 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/51,91
50 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 TANGO / Biskwit 4/61,67
31 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 TANGO / Biskwit 4/77,97
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/34,38
35 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 4/65,92
9 Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 TANGO / Biskwit 0/0/59,56
37 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 TANGO / Biskwit 8/83,42