Karta zawodnika

Imie: PIOTR

Nazwisko: ZIELONKA

Rok urodzenia: 1993


Klasa: B2

Klub: SENNY


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 5 / P / Zwykły 238.2.1 CADORO 0/60,96
11 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 CADORO 0/0/33,24
3 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 CADORO 0/0/27,55
10 13 / N / Zwykły 283.2.1 CADORO 0/63,25
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 5 / P / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 Daravell 0/0/27,59
23 5 / P / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 GORDON / Cantanis 16/74,65
1 7 / N / Szybkości - otwarty 269.5 L HETMAN 53,80/0
3 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 L HETMAN 67,07/0
O 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 GORDON / Cantanis ELI
6 9 / C / Zwykły otwarty 238.2.1 Daravell 18/85,67
32 14 / L1 / Zwykły 238.2.1 GORDON / Cantanis 8/58,42
5 15 / P / Zwykły - otwarty 238.2.1 GORDON / Cantanis 0/71,82
17 15 / P / Zwykły - otwarty 238.2.1 Daravell 4/72,16
O 17 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Daravell ELI
9 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 L HETMAN 4/70,50
2 24 / L1 / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 Daravell 0/0/23,76
3 25 / P1 / Dwufazowy - otwarty 238.2.1 GORDON / Cantanis 0/0/26,25
7 29 / C1 / FINAŁ SENIORZY - Dwuna. 273.2.1-273.3.3.1-273.4.3 L HETMAN 4/4/60,08
27-28/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 5 / P / Zwykły 238.2.1 Daravell 4/59,72
11 6 / N / Zwykły 238.2.1 Daravell 4/69,70
21 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 GORDON / Cantanis 11/68,22
3 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Daravell 0/0/31,32
16 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 GORDON / Cantanis 5/62,13
12 12 / N1 / Zwykły 238.2.1 Daravell 12/72,51
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Daravell 0/9/45,02
23 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Czardżil 0/9/45,78
20 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 Daravell 8/63,72
O 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 Czardżil ELI
3 7 / C / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 4/76,05
2 8 / CC / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 4/83,69
2 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Daravell 0/53,74
15 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Daravell 8/66,39
18 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 GORDON / Cantanis 10/90,67
3-5 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 4/58,34
3 15 / CC / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 8/69,57
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 L HETMAN 0/62,03
35 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 4/56,45
13 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 0/4/35,54
37 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 L HETMAN 8/69,98
24 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 4/55,39
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 L Zwykły Art:238.2.1 Daravell 0/71,33
15 L Zwykły Art:238.2.1 Czardżil 0/71,44
25 P Dwufazowy Art:274.5.3 Czardżil 4/55,02
31 P Dwufazowy Art:274.5.3 Daravell 8/57,77
3 120cm N Zwykły Art:238.2.1. L HETMAN 0/69,61
7 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. L HETMAN 0/77,86
40 100cm L Zwykły Art:238.2.1. Czardżil 9/60,15
44 100cm L Zwykły Art:238.2.1. Daravell 11/68,11
23 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 Daravell 0/1/43,01
46 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 Czardżil 4/59,76
7 120cm N Szybkości Art:263.2 L HETMAN 67,81/0
15 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 L HETMAN 5/87,11
11 105cm L-1 Dwufazowy Art:274.5.3. Czardżil 0/0/39,07
31 105cm L-1 Dwufazowy Art:274.5.3. Daravell 8/53,62
5 135cm Finał SR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 L HETMAN 0/4/42,09
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A SCYTIA ? 0/0/29,54
31 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A SCYTIA ? 9/75,52
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ L HETMAN 0/71,71
20 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ JASKIER 8/64,94
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 0/0/ 28,86
12 5 / N / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/64,65
3 12 / N / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/59,46
5 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 0/0/29,95
6 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 0/0/28,74
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 L HETMAN 44/38,55
7 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 1/50,74
4 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 L HETMAN 0/60,79
7 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 L HETMAN 4/69,39
13-14/02/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 0/0/26,15
5 Konkurs nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2. L HETMAN 12/71,97
12 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 JAGA / HALOGEN M.JODŁA 4/53,25
9 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 L HETMAN 4/60,21
16-17/01/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 3 kl.P – o wzr. stopniu trud. z jokerem art.269.5 L HETMAN 44/40,60
5 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 0/4/32,48
8 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate L HETMAN 4/62,46
3 Konkurs nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.3 L HETMAN 4/44,00
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o 6 / N / zwykły art.238.2.1 L HETMAN wyc
o 7 / C / zwykły art.238.2.1 L HETMAN wyc
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 2 / L / Dwufazowy 274.5.3 FORDROS 8/52,96
12 5 / N / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/69,45
5 6 / C / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/60,68
44 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FORDROS 25/108,31
6 13 / N / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/59,66
7 14 / C / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 4/55,87
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 nr 5 - L Dwufazowy FORDROS 0/0/34,59
3 6 - P Zwykły 238.2.1 AVANKA 0/53,73
32 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 AVANKA 4/66,70
29 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 FORDROS 0/4/27,41
3 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 AVANKA 0/0/22,40
3 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 AVANKA 0/0/23,92
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 1 / MR / 238.2.1 zwykły L HETMAN 0/62,15
25 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły L HETMAN 0/69,04
9 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy L HETMAN 0/0/29,83
36 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy L HETMAN 0/0/31,45
42 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy L HETMAN 0/12/45,24
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
65 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 FORDROS 12/72,26
3 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 AVANKA 0/54,40
6 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 AVANKA 0/56,60
40 Konkurs nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 FORDROS 4/48,81
1 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 AVANKA 0/0/22,96
25 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 AVANKA 4/62,12
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 L HETMAN 4/74,50
26 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 L HETMAN 8/63,72
11 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 L HETMAN 0/0/22,02
21 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 L HETMAN 8/54,67
7 8 / C / FŚR zwykły art.238.2.1 L HETMAN 4/72,30
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 FORDROS 10/65,16
4 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 0/0/28,15
19 6 / C / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 13/86,20
14 12 / N / Zwykły 238.2.1 L HETMAN 8/69,04
6 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 4/49,18
22-23/08/2015 ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 KONKURSU Nr 5. KL .P - dwufazowy art..274.5.3 tab.A AVANKA 5/67,41
4 KONKURSU Nr 6. KL N - zwykły art.. 238.2.1 L HETMAN 0/66,05
11 KONKURSU Nr 6. KL N - zwykły art.. 238.2.1 AVANKA 8/65,97
5 KONKURSU Nr 7. KL C- zwykły art.. 238.2.1 L HETMAN 5/88,07
3 KONKURSU Nr 12. KL P - zwykły art.. 238.2.1 AVANKA 0/57,29
3 KONKURSU Nr 13. KL N - Z Jokerem art.269,5 AVANKA 44/45,15
8 KONKURSU Nr 13. KL N - Z Jokerem art.269,5 L HETMAN 37/47,22
6 KONKURSU Nr 14. KL C - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 L HETMAN 8/74,84
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 3 -kl.N MR Zwykły Art:238.2.1 L HETMAN 0/58,78
O Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 L HETMAN ELI
14 Konk nr 12 kl.N- MR Zwykły Art:238.2.1 L HETMAN 4/60,92
14 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 L HETMAN 4/76,48
15 Konk nr 22 MR Dwufazowy Art:274.5.3 L HETMAN 9/61,77
08-10/05/2015 ZR-III Jeźd.Mistrz.Kaszub B-skoki RUNOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 11 kl. P – o wzr.st.trud.z Jokerem art.269 AVANKA 38/49,12
3 Konk nr 11 kl. P – o wzr.st.trud.z Jokerem art.269 GERMINA 36/43,06
1 Konk nr 12 kl. N – Grand Prix Stajni Pałac Runowo ( art. 261.5.1 AVANKA 0/65,06
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) AVANKA 0/49,26
14 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) Grassi 0/59,52
26 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) L HETMAN 0/1/37,97
32 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) AVANKA 0/4/28,90
33 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) L HETMAN 4/74,38
1 Konk nr8 - kl.L - dwufazowy (art. 274.5.3) AVANKA 0/0/28,5
40 Konk nr8 - kl.L - dwufazowy (art. 274.5.3) Grassi 4/63,80
35 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) Grassi 37/58,12
45 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) AVANKA 12/47,60
34 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) L HETMAN 4/58,34
9 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) L HETMAN 0/78,78
1 Konk nr14 -kl. L - zwykły (art. 238.2) AVANKA 0/57,58
7 Konk nr14 -kl. L - zwykły (art. 238.2) Grassi 0/67,47
3 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) AVANKA 0/0/29,80
41 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) Grassi 9/64,62
6 Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/61,21
4 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) L HETMAN 0/74,99
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 GERMINA eli
26 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 L HETMAN 12/78,23
17 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 L HETMAN 9/59,11
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk,nr 3 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 HOOLIGAN 0/22/63,31
49 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 GERMINA 16/91,40
o Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 HOOLIGAN rez
4 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 GERMINA 0/0/20,86
15 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 L HETMAN 4/55,40
6 Konk nr 6 -kl.C zwykły art.238.2.1 L HETMAN 8/65,36
02-03/08/2014 ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014 B-skoki Damaszka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C L HETMAN 64,09
5 Konk nr 5 Kl.C - dwufazowy, Art.274.5.3 tab.A L HETMAN 4/ 48,38
2 Kokn nr 8 Kl.P - szybkości , Art.239 tab.C L HETMAN 60,51
8 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 L HETMAN 4/ 65,71
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk. nr 2, Kl. L, zwykły Art.238.2.1 AVANKA 0/55,78
30 konk.nr 3 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art. 269.5 AVANKA 36/61,93
42 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 L HETMAN 4/68,59
20 Konk.nr 5-kl.C zwykły art 238.2 L HETMAN 12/68,13
1 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 AVANKA 0/0/28,51
58-59 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 AVANKA 9/63,05
10 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 L HETMAN 0/60,31
5 Konk.nr 10- kl.C zwykły art.238.2.2 L HETMAN 0/74,85
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg L HETMAN 0/0/34,87
6 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg GERMINA 0/0/37,83
3 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 L HETMAN 0/67,27
7 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 GERMINA 4/64,47
5 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 L HETMAN 44/48,04
19 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 GERMINA 30/65,89
3 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 L HETMAN 0/71,14
16 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 GERMINA 8/80,44
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.nr R2-kl.L zwykły art.238.2.1 AVANKA 0/52,12
2 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 L HETMAN 0/0/28,94
6 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 AVANKA 0/0/59,97
3 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 L HETMAN 44/43,01
2 Konk.nr R8 - kl. L dwufazowy art.274.5.3 AVANKA 0/0/25,95
8 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 AVANKA 38/60,47
9 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 L HETMAN 38/61,96
10 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 L HETMAN 4/41,92