Karta zawodnika

Imie: Jarosław

Nazwisko: Skrzyczyński

Rok urodzenia: 1978


Klasa: B1

Klub: AGRO-HANDEL


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Casanova 468 0/0/22,51
14 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Silver Shine 0/68,27
22 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CALEVO 2 1/72,86
2 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Casanova 468 0/53,24
30 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Silver Shine 0/72,69
2 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) CALEVO 2 0/0/41,01
20 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Casanova 468 0/8/28,56
8 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 Silver Shine 4/62,59
06-09/10/2016 CSI 2*/ CSIYH 1* B-skoki Wiener Neustadt / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 5/ Big Tour / 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 4/ 59,99
7 04/ Small Tour/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 CHACCLANA 0/ 54,71
29 04/ Small Tour/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 2/ 69,72
1 2/ Youngster Tour/ 120 cm. dokładności art. 238.1.1 Cassia de Lys L 0/ 63,03
1 7/ Youngster Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Cassia de Lys L 0/ 45,43
25 10/ Medium Tour/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 6/ 73,53
7 12/ Big Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CHACCLANA 0/4/ 39,61
25 12/ Big Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 11/ 76,00
10 18/ Big Tour/ 140 cm. zwykły , art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 68,37
11 18/ Big Tour/ 140 cm. zwykły , art. 238.2.1 Silver Shine 4/ 52,00
2 19/ Medium Tour/ 135. dwufazowy art. 274.5.3 CHACCLANA 0/0/ 29,06
3 21/ Medium Tour/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Silver Shine 0/0/ 36,00
6 22/ Grosser Preis / 145 cm. dwunawrotowy art. 273.3.3.1 Quintella (ex Sanbette) 0/4/ 43,84
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 Staccolue ? 0/52,07
2 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 Hanta 0/52,83
5 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 Staccolue ? 0/0/40,37
30 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 Hanta 4/57,60
42 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 16/55,17
3 Konk nr 3 - CC Runda Złota zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 0/59,92
10 Konk nr 3 - CC Runda Złota zwykły art. 238.2.1 Casanova 468 0/70,47
1 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 Hanta 0/0/25,64
3 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/28,35
2 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 Staccolue ? 0/62,91
5 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 Hanta 0/70,40
2 Konk nr 6 - CC Runda Złota dwufazowy art. 274.5.3 Casanova 468 0/0/32,45
16 Konk nr 6 - CC Runda Złota dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 4/50,83
3 Konk nr 7 - 120-130 Drużynowy konkurs zwykły z rozgrywka 238.2. Cassia de Lys L 0
1 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Staccolue ? 0/0/38,65
2 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Hanta 0/0/41,12
5 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Cassia de Lys L 0/4/39,05
1 Konk nr 10 - CC1 Grand Prix Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką Silver Shine 0/0/36,49
18 Konk nr 10 - CC1 Grand Prix Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką Casanova 468 9/81,64
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26-30 Konie 4 -lettnie w reku na płycie HUSH HUSH ? 1,09
19-22 I polfinał konie 5-letnie na styl Quentin Z 7,3
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A Hanta 0
27 FINAL KONI 4- LETNE HUSH HUSH ? 7,3
20-22 II półfinał konie 5-letnie na styl Quentin Z 7,3
15 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A Hanta 0/90.00
16-17 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Quentin Z 8,1(6-7)=22,7
11 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał Hanta 4/84,18(11)=4
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 12/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ 135 cm. zwykly art. 238.2.1 Silver Shine 0/ 60,62
13 12/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ 135 cm. zwykly art. 238.2.1 Casanova 468 0/ 65.87
13 13/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 m. zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 2/ 85,36
1 17/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm dwufazowy art. 274.5.3 LAMBI 0/0/ 21,44
5 17/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm dwufazowy art. 274.5.3 Quiro 5 0/0/ 24,17
33 20/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 12/ 68,82
1 25/ CSI 1*/ Silver Tour 3 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Quiro 5 0/ 60,55
13 25/ CSI 1*/ Silver Tour 3 130 cm. zwykły art. 238.2.1 LAMBI 5/ 80,46
1 27/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Silver Shine 0/0/ 41,77
6 27/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Casanova 468 0/0/ 50,34
3 30/ CSI 1*/ Silver Tour GP/ 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Quiro 5 0/0/ 35,20
5 30/ CSI 1*/ Silver Tour GP/ 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 LAMBI 0/ 73,80
15 34/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 4/ 71,84
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 26 / CSI1* / 120, Small One Star art.274.5.3 CELUETTE ? 0/0/24,42
1 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/59,25
26 29 / CSI1* / 120, Small One Star art.238.2.1 CELUETTE ? 0/71,22
36 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 CHACCLANA 4/52,72
42 33 / CSI3* / 145, Gold Round LR art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 8/80,22
11 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Quiro 5 0/65,37
23 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 Staccolue ? 0/75,16
19 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 CHACCLANA 0/4/24,08
28 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 Silver Shine 0/8/24,52
1 38 / CSI3* / 150 Gold Round LR art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/26,01
1 40 / CSI1* / 120 Small art.274.5.3 CELUETTE ? 0/0/25,82
16 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Staccolue ? 0/68,91
48 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 Quiro 5 8/58,15
10 42 / CSI3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 Silver Shine 0/56,77
15 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 CHACCLANA 4/76,83
21 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 Silver Shine 0/16/40,77
10 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Quiro 5 44/44,76
35 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 Staccolue ? 5/52,69
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 Hanta 0/80,80
17 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 Hanta 0/61,94
1 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Casanova 468 0/49,52
11 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Staccolue ? 0/59,50
34 10 / CSI3* / 135 Bronze Round art. 238.2.1 Cassia de Lys L 8/45,67
5 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/54,14
1 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 CRAZY QUICK 0/61,49
1 14 / CSI1* / 125, Small One Star Final art.274.5.3 Hanta 0/0/24,32
6 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 Staccolue ? 0/0/26,06
33 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 Casanova 468 0/9/35,18
1 18 / CSI3* / 135, Bronze Round, art.274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/25,84
1 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/26,11
29 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 CRAZY QUICK 4/48,96
30 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Staccolue ? 4/76,49
37 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Casanova 468 8/64,51
37 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 Cassia de Lys L 10/39,02
21 24 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round LR CRAZY QUICK 8/68,56
13 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 Quintella (ex Sanbette) 72,43/8
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Silver Shine 4/41,01
65 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Cassia de Lys L 8/39,24
44 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CRAZY QUICK 8/69,06
2 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Cassia de Lys L 0/54,04
4 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Silver Shine 0/56,07
25 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), CRAZY QUICK 8/65,99
17 9 / Joker Cup / Accumulator, art. 269.5 & 215 (135 cm) Cassia de Lys L 50/53,38
2 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 Silver Shine 0/0/34,12
1 3K / CF / Sztafeta Cassia de Lys L 60,77/4
9 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 CRAZY QUICK 4/68,62
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 2 / / EMPMK 6-latki Carla /Cartoon 7,1
3 3 / N / RB Carla /Cartoon 0/61,32
9 3 / N / RB Staccolue ? 0/71,53
24 3 / N / RB Hanta 2/88,43
26 3 / N / RB CALUETTE 4/64,69
6 4 / C / RS CALUETTE 0/55,73
8 4 / C / RS LAMBI 0/56,92
13 4 / C / RS Quiro 5 0/65,40
3 5 / CC / RZ LAMBI 0/65,97
6 7 / EMPMK 6-latki Carla /Cartoon 7,0
9 7 / EMPMK 6-latki Hanta 6,6
2 8 / N / RB Staccolue ? 0/65,23
1 9 / C / RS Hanta 0/0/25,97
4 9 / C / RS CALUETTE 0/0/28,08
8 9 / C / RS Quiro 5 0/0/28,76
36 9 / C / RS Staccolue ? 4/47,78
7 14 / N1 / RB finał Hanta 0/4/29,25
8 14 / N1 / RB finał Carla /Cartoon 0/4/29,86
6 15 / C1 / RS finał Staccolue ? 0/0/29,56
13 15 / C1 / RS finał Quiro 5 0/5/45,67
32 15 / C1 / RS finał CALUETTE 9/84,10
17 15 / CC1 / RZ finał - GRAND PRIX LAMBI 13/101,58
09-12/06/2016 CSIO 5* B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 01/ Small Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 69,53
31 02/ Medium Tour/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Ares / Cantanis 0/4/ 33,93
2 03/ Big Tour/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 CRAZY QUICK 0/ 54,82
32 04/ Small Tour/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 4/ 32,36
2 05/ Medium Tour/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 Ares / Cantanis 0/ 59,15
13 06 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP 160 cm. dwunawrotowy art.264 I nawrót CRAZY QUICK 8/ 72,83
9 07/ Medium Tour/ 150 cm. szybkości tab.C art. 239 Ares / Cantanis (63,75) 67,75
35 10/ 150 cm. wzrast.st trudn. z rozg art. 269.5 Quintella (ex Sanbette) 50
36 11/ Grand Prix LR/ 160 cm. dwunawrotowy art. 273.3.3.1 CRAZY QUICK 20/ 70,63
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-16 78 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 -(1,25m) Carla /Cartoon 0/65,80
1 79 / Youngster Tour 7 y.o. / 238.2.1 - (1,35m) CHACCLANA 0/53,56
4 79 / Youngster Tour 7 y.o. / 238.2.1 - (1,35m) Silver Shine 0/57,06
1 81 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,25 Carla /Cartoon 0/0/26,53
7 82 / Youngster Tour 7 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,35 CHACCLANA 0/4=4/28,11
8 82 / Youngster Tour 7 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,35 Silver Shine 0/4=4/28,26
22 84 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 Carla /Cartoon 8/65,64
1 85 / Youngster Tour Final 7 y.o. / 238.2.2(1.40) Silver Shine 0/0/28,86
3 85 / Youngster Tour Final 7 y.o. / 238.2.2(1.40) CHACCLANA 0/0/30,31
16 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) Staccolue ? 0/71,86
17 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) Quiro 5 0/73,20
2 88 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) Cassia de Lys L 0/51,27
48 89 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - (1,40m) CRAZY QUICK 4/68,2
3 90 / Gold Tour 4 LR Class / 274.5.3 -(1,45m Quintella (ex Sanbette) 0/0/31,14
9 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Quiro 5 0/0/29,59
18 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Staccolue ? 0/4/32,15
2 96 / Gold Tour 4 LR Class Grand Prix / 238.2.1 (1,50m) CRAZY QUICK 0/67,20
5 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) Staccolue ? 0/0/32,82
9 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) Quiro 5 0/4/26,39
21 104 / Gold Tour 2 / 274.5.3 Competition in two phases (1,35m) Cassia de Lys L 4/49,69
13 105 / Gold Tour 3 Final / 238.2.2 (1,45m) Quintella (ex Sanbette) 4/74,91
5 110 / Gold Tour 2 Final / 239/263 Table C, speed competition (1,40m) Cassia de Lys L 58,38/4
4 111 / Gold Tour 4 GP / 273.2.2 +273.3.3.1 + 273.4.3 (+ Annex VIII, Poi CRAZY QUICK 0/4=4/43,20
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-20 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) Carla /Cartoon O/80,75
2 40 / Youngster Tour 7 y.o. / 238.2.1 (1.30) Silver Shine 0/57,37
5 40 / Youngster Tour 7 y.o. / 238.2.1 (1.30) CHACCLANA 0/60,03
4 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) Carla /Cartoon 0/0=0/34,49
1 43 / Youngster Tour 7 y.o. / 274.5.6 (1.30) Silver Shine 0/0=0/29,83
7 43 / Youngster Tour 7 y.o. / 274.5.6 (1.30) CHACCLANA 0/0=0/33,41
15 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) Carla /Cartoon 0/12/29,76
2 46 / Youngster Tour Final 7 y.o. / 238.2.2 (1,35) Silver Shine 0/0/27,70
13 46 / Youngster Tour Final 7 y.o. / 238.2.2 (1,35) CHACCLANA 1/80,16
21 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) Quiro 5 1/84,82
30 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) Staccolue ? 5/83,18
36 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) Cassia de Lys L 8/63,24
15 50 / Gold Tour 3 / 238.2.1 -(1,40m) Quintella (ex Sanbette) 0/77,88
51 51 / Gold Tour 4 GP Qualifier / 238.2.2 (1.45) CRAZY QUICK 14/81,81
5 55 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C,(1,20m) Staccolue ? 68,66/0
20 55 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C,(1,20m) Quiro 5 84,47/0
3 58 / Gold Tour 2 / 239/263 Table C, (1,35m) Cassia de Lys L 61,65/4
3 63 / Silver Tour2 / 274.5..3(1,25m) Staccolue ? 0/0/30,59
5 63 / Silver Tour2 / 274.5..3(1,25m) Quiro 5 0/0/37,06
1 66 / Gold Tour 2 / 274.5.3 1,35m) Cassia de Lys L 0/0/27,02
13 67 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1(1.45) Quintella (ex Sanbette) 4/63,07
15 73 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) CRAZY QUICK 4/72,56
28-29/05/2016 XII ZO Grand Prix PP Żywności B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 19/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 0/0/ 21,28
11 19/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ dwufazowy art. 274.5.3 Casanova 468 0/0/ 26,65
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Hanta 0/57,50
41 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Staccolue ? 0/58,79
2 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia Hanta 8,3
35 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 CALUETTE 4/62,23
36 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Staccolue ? 4/64,98
1 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CHACCLANA 0/0/22,00
3 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/22,99
20 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CALUETTE 0/0/27,28
36 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Challenger 0/4/29,97
10 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 CHACCLANA 4/56,42
15 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 Challenger 4/71,27
15 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Staccolue ? 1/72,49
1 7 - N1 - 6 latki - na styl konia Hanta 8,3
3 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 CALUETTE 0/0/31,99
14 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Staccolue ? 0/0/41,28
19 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Hanta 0/0/46,23
2 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Cassia de Lys L 0/54,81
16 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 CALUETTE 1/66,47
21 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 CHACCLANA 2/73,10
18 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 Challenger 4/45,77
1 12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, dwufazowy art. 274.5.3 Hanta 0/0/24,90
32 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Staccolue ? 4/64,59
1 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/24,81
12 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CALUETTE 0/0/36,67
2 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) CHACCLANA 0/0/35,59
13 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Challenger 5/79,94
05-08/05/2016 CSIO4*-NC EUD2, CSIYH 2* B-skoki Linz/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 2/ CSIO4*-NC EUD2 / Silver Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 69,46
38 1/ CSIYH 2*/ Youngster Tour 7 & 8 year old horses/ 135/140 cm. zwykły QUITOKI 8/ 67,55
24 1/ CSIYH 2*/ Youngster Tour 7 & 8 year old horses/ 135/140 cm. zwykły Silver Shine 4/ 71,65
o 3/ CSIO4*-NC EUD2/ Gold Tour/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 CRAZY QUICK elim
35 4/ CSIO4*-NC EUD2/ Silver Tour/ 145 cm. dwufazowy, art. 274.5.3 Ares / Cantanis 0/12/ 36.59
1 05/ CSIO4* / FURUSIYYA FEI NATIONS CUP / 160 cm. art. 264 nawrót 1 CRAZY QUICK 0/ 71,70
1 05/ CSIO4* / FURUSIYYA FEI NATIONS CUP / 160 cm. art. 264 nawrót 2 CRAZY QUICK 4/ 70,81
1 6/ CSIYH 2*/ Youngster Tour 7 & 8 year old horses/ 135/140 cm. zwykły QUITOKI 0/ 61,36
22 6/ CSIYH 2*/ Youngster Tour 7 & 8 year old horses/ 135/140 cm. zwykły Silver Shine 4/ 65,99
26 7/ CSIO4*-NC EUD2/ Gold Tour/ 155 cm. zwykły art. 238.2.1 Ares / Cantanis 12/ 74,16
8 8/ CSIO4*-NC EUD2/ Silver Tour/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/4/ 38,50
3 9/ CSIYH 2* / Youngster Tour 7 & 8 year old horses/ 140-145 cm. zwykł Silver Shine 0/0/ 40,28
10 9/ CSIYH 2* / Youngster Tour 7 & 8 year old horses/ 140-145 cm. zwykł QUITOKI 0/8/ 37,45
4 10/ CSIO4*-NC EUD2 / Grand Pric of Linz / 160 cm. zwykly z rozg. art. CRAZY QUICK 0/4/ 42,83
15-17/04/2016 ZO1* B-skoki STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 - 6-latki - Runda Młodych Koni 6-latki wys. 125 cm CHICKA BAY 8,2
19 3 - N - MR, konkurs dwufazowy wys. 120 cm CALUETTE 4/57,93
37 3 - N - MR, konkurs dwufazowy wys. 120 cm Silver Shine 9/80,54
1 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm Challenger 0/59,47
2 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm Silver Shine 0/59,92
4 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm CHACCLANA 0/60,58
15 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm CALUETTE 0/69,13
33 4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm Cassia de Lys L 5/75,86
20 5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm Challenger 4/57,59
8 7 - 6-latki - Runda Młodych Koni 6-latki wys. 125 cm CHICKA BAY 7,5
1 8 - N - Mała Runda konkurs zwykły 120 cm Silver Shine 0/61,14
26 8 - N - Mała Runda konkurs zwykły 120 cm CALUETTE 8/90,47
1 9 - C - Średnia Runda konkurs dwufazowy 130 cm Cassia de Lys L 0/0/35,46
2 9 - C - Średnia Runda konkurs dwufazowy 130 cm Silver Shine 0/0/36,18
27 9 - C - Średnia Runda konkurs dwufazowy 130 cm CALUETTE 4/50,69
1 10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm Challenger 0/71,42
15 10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm CHACCLANA 5/84,30
2 12 - 6-latki - Finał MK 6-latki; wys. 130 cm CHICKA BAY 0/0/29,43
1 13 - N1 - Finał MR konkurs dwufazowy wys. 125 CALUETTE 0/0/27,17
1 14 - C1 - Finał ŚR konkurs zwykły z rozgrywką wys. 135 Cassia de Lys L 0/0/32,62
6 14 - C1 - Finał ŚR konkurs zwykły z rozgrywką wys. 135 Silver Shine 0/4/34,09
4 15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 CHACCLANA 0/4/36,65
O 15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 Challenger REZ
09-10/04/2016 HZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 1 / L / -dwufazowy - Tab. A, Art. 274.5.3 LA SCALA 0/0/42,60
T 1 / L / -dwufazowy - Tab. A, Art. 274.5.3 LA SCALA 4/53,40
2 2 / P / -dwufazowy - Tab A, Art. 274.5.3 Carla /Cartoon 0/0/22,75
24 2 / P / -dwufazowy - Tab A, Art. 274.5.3 Quiro 5 1/57,92
27 2 / P / -dwufazowy - Tab A, Art. 274.5.3 Ducati 4/50,48
8 3 / N / -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 Carla /Cartoon 4/69,14
16 3 / N / -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 Quiro 5 5/87,35
18 3 / N / -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 Ducati 8/73,06
24-28/03/2016 LONGINES FEI World Cup™ Jumping - Final - Gothenbur B-skoki Goteborg / Szwecja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 01/ 140 cm. zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/ 59,53
18 02/ 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/8/ 28,31
20 05/ 160 cm. szybkości tab.239/263 CRAZY QUICK (69,26) 73,26
2 07/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 53,49
7 08/ 145 cm. wzrast. st. trudn. art.269 Ares / Cantanis 65/ 55,87
10 10/ 150-160cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK 4/ 76,25
20 16c/ 150-160 cm. II nawrót CRAZY QUICK 28
20 Longines FEI World Cup™ Jumping Final - Ranking końcowy CRAZY QUICK 32
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Quamar 0/0/35,84
35 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Ducati 4/41,96
36 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Hanta 4/43,08
33 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Quamar 0/66,75
82 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Hanta 8/65,53
95 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Ducati 20/64,19
6 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Casanova 468 0/61,29
8 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 0/62,95
27 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Cassia de Lys L 0/68,15
1 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/24,90
2 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 0/0/25,04
9 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Casanova 468 0/0/28,82
18-20/03/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-13 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Quiro 5 0
17 4 / P / zwykły art.238.2.1 Quiro 5 0/61,65
1-32 7 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Quiro 5 0
5 8 / P / zwykły art.238.2.1 Ducati 0/52,85
15 8 / P / zwykły art.238.2.1 Hanta 0/62,64
22 8 / P / zwykły art.238.2.1 Quiro 5 0/65,85
25 8 / P / zwykły art.238.2.1 Quamar 0/66,52
11-13/03/2016 HZR (przy HZO DiM-B) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-9 Konk nr 2 - L dokł.bez rozgrywki art.238.1.1 Quiro 5 0
20 Konk nr 2 - L dokł.bez rozgrywki art.238.1.1 LA SCALA 15
22 Konk nr 2 - L dokł.bez rozgrywki art.238.1.1 LA SCALA 20
1-10 Konk nr 3 - L1 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Quiro 5 0
1-10 Konk nr 3 - L1 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Hanta 0
1 Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1 Cos I Can 0/60,85
7 Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1 Hanta 2/79,00
9 Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1 Carla /Cartoon 4/72,54
2 Konkurs nr 6 - N zwykły art.238.2.1 Cos I Can 0/65,65
11 Konkurs nr 6 - N zwykły art.238.2.1 Carla /Cartoon 4/65,99
03-06/03/2016 Halowy Puchar Leszna HZO-1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Challenger 0/73,65
15 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Cassia de Lys L 4/53,05
1 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 0/0/24,26
2 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 CHACCLANA 0/0/24,34
7 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 Challenger 1/71,07
4 8 / C / Średnia Runda 1- dwufazowy art. 274.5.3 Challenger 0/0/26,69
11 8 / C / Średnia Runda 1- dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/4/23,34
3 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 CHACCLANA 0/60,12
13 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 12/71,19
2 13 / C / Finał Średniej Rundy 1 - zwykły art. 238.2.1 Cassia de Lys L 0/63,22
1-3 14 / / Sześciu barier art. 262.3 Challenger 0/0/0/4
1 16 / C1 / finał Średniej Rundy 2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CHACCLANA 0/0/32,03
6 16 / C1 / finał Średniej Rundy 2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Silver Shine 0/8/31,71
15 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 Challenger 8/69,77
03-06/03/2016 HZR ( przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-2 1 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Staccolue ? 0
3-5 1 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Staccolue ? 1
1-14 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Staccolue ? 0
1-14 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Staccolue ? 0
1-12 5 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Staccolue ? 0
2 6 / P / zwykły art.238.2.1 Staccolue ? 0/63,48
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) Quintella (ex Sanbette) 0/4/27,77
51 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) CRAZY QUICK 6/47,78
1 Konkurs nr 3 - 145 Big Round (Article 239 Table C) Ares / Cantanis 60,10/0
1 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) Ares / Cantanis 0/51,86
3 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) Quintella (ex Sanbette) 0/55,43
20 Konkurs nr 6 - 150 Big Round (Article 238.2.2) CRAZY QUICK 8/66,84
11 Konkurs nr 9 - 140 Middle Round(Article 238.2.2) Quintella (ex Sanbette) 0/ELI
3 Konkurs nr 10 - S&M Speed & Music Middle Round (1.45) Ares / Cantanis 59,88/0
1 Konkurs nr 12 - 155 Grand Prix, CEL Final - FEI World Cup, CRAZY QUICK 0/0/41,73
19-21/02/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/22,60
9 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Challenger 0/0/27,09
1 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Cassia de Lys L 0/56,37
5 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Challenger 0/65,02
10 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 0/69,94
2 5 / C / Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 0/0/24,75
6 5 / C / Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Challenger 0/0/26,07
16 5 / C / Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 4/51,84
1 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 0/0/25,73
7 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Cassia de Lys L 0/4/26,55
10 8 / C / Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Challenger 0/8/29,17
19-21/02/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-9 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 LA SCALA 0
17-18 2 / L / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 LA SCALA 12
1-4 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 GOLD QUATERBACK ? 0/62,22
1-4 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Quamar 0/63,63
1-4 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Hanta 0/62,80
10 4 / P / zwykły art.238.2.1 Quamar 0/57,96
12 4 / P / zwykły art.238.2.1 CALUETTE 0/58,78
18 4 / P / zwykły art.238.2.1 GOLD QUATERBACK ? 4/56,91
23 4 / P / zwykły art.238.2.1 Hanta 8/58,55
11-14/02/2016 HZO-B1* Halowy Puchar Leszna B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 4/53,94
1 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Silver Shine 0/0/25,47
2 4 / C1 / Średnia Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 CHACCLANA 0/0/25,94
1 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 Ares / Cantanis 0/59,15
2 5 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/60,60
18 8 / C / Średnia Runda 1- dwufazowy art. 274.5.3 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 4/54,73
1 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 CHACCLANA 0/55,57
18 9 / C1 / Średnia Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Silver Shine 8/64,42
1 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Ares / Cantanis 0/0/26,60
3 10 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/27,26
1 16 / C1 / GP Jun. i Mł. Jeź. oraz finał ŚR 2 - zwykły z rozgrywk CHACCLANA 0/0/30,88
9 16 / C1 / GP Jun. i Mł. Jeź. oraz finał ŚR 2 - zwykły z rozgrywk Silver Shine 4/70,10
13 16 / C1 / GP Jun. i Mł. Jeź. oraz finał ŚR 2 - zwykły z rozgrywk CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 10/78,57
1 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 Ares / Cantanis 0/0/28,05
2 17 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywaką art.238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/0/28,07
11-14/02/2016 HZR ( przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15-22 9 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 GOLD QUATERBACK ? 4
23 9 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Hanta 7
10 10 / P / zwykły art.238.2.1 Hanta 0/60,17
18 10 / P / zwykły art.238.2.1 GOLD QUATERBACK ? 8/62,14
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 ZAZOU SZUMAWA 0/0/25,51
4 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Silver Shine 0/0/26,55
28 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) CONTI / CONTENDER 8/56,90
4 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Silver Shine 0/50,18
5 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) ZAZOU SZUMAWA 0/4/42,37
24 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Silver Shine 4/46,84
16 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 CONTI / CONTENDER 67,61/8
6 12 / 145 / Grand Prix, Against the clock with jump off (article 238.2. ZAZOU SZUMAWA 0/4/40,69
28-31/01/2016 CSI3*, CSIYH1* B-skoki Villach, Treffen / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 10 - 140 cm zwykły Art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 66,28
11 01 - CSIYH1* - 130 dm. zwykły art.238.2.1 CHACCLANA 0/ 66,49
20 11 - CSI3* - 140 cm. wzrastający st.trud z jokerem art. 269 Quintella (ex Sanbette) 59/ 53,50
26 12 - CSI3* - 150 cm. dwunawrotowy art.273.3.3.1, 273.4.3 CRAZY QUICK 4/ 69,67
13 02 - CSIYH1*- 130 cm. dwufazowy art.274.5.6 CHACCLANA 0/1/ 36,70
27 13 - CSI3* - 145 cm. dwufazowy art.274.5.6 Quintella (ex Sanbette) 0/8/ 41,03
2 14 - CSI3* - 150 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK 0/0/ 40,76
3 03 - CSIYH1* - 135 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CHACCLANA 0/0/ 38,47
36 15 - CSI3* - 155 cn. zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK 12/ 75,63
15-17/01/2016 CSI 5*-W, CSIYH 1*, CSIAm-B B-skoki Lipsk / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 01 - 145 cm. zwykły Ares / Cantanis 9/ 64,51
4 03 - 145 cm. szybkości art. 263 Ares / Cantanis 51,86
33 04 - 145 cm. zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 4/ 62,12
15 05 - 150 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK 4/ 60,31
18 06 - 150 cm. zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK 4/ 62,68
36 07 - 155 cm. Grand Prix of Lipsk, zwykły z rozg. art. 238.2.2 CRAZY QUICK 10/ 75,47
5 08 - CSIYH 1* - 8 latki - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 62,68
15 09 - CSIYH 1* - 8 latki - 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 63,27
7 10 - CSIYH 1* - 8 latki - 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/4/ 32,89
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 nr 1 - SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) ZAZOU SZUMAWA 0/54,12
44 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Ares / Cantanis 0/8/25,96
21 nr 3 - BR Big Round, Against the clock (article 238.2.1) CRAZY QUICK 1/79,00
1 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Silver Shine 0/0/33,05
2 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Quintella (ex Sanbette) 0/0/33,12
21 nr 6 - BR Big Round, Agains the clock with jump off (article 238.2.2) CRAZY QUICK 4/65,31
78 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) Ares / Cantanis 8/51,04
1 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/48,93
39 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Silver Shine 2/71,16
32 nr 8 - SR Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) ZAZOU SZUMAWA 0/8/33,95
1 nr 9 - MR Middle Round, Against the clock with the jump off (article 2 Ares / Cantanis 0/0/30,02
23 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Quintella (ex Sanbette) 0/4/33,65
56 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Silver Shine 4/46,82
O nr 11 - SRF Small Round Final, two phases against the clock (article 2 ZAZOU SZUMAWA REZ
6 nr 12 - GP Grand Prix CEL FEI World Cup, Big Round (article 238.2.2 CRAZY QUICK 0/4/35,16
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 2 /CSI1* Medium Round Cassia de Lys L 4/55,88
8 4 / CSI1* Medium Round Cassia de Lys L 0/4/24,93
19 6 / CSI2* Silver Tour QUITOKI 8/63,38
21 7 / CSI2* Gold Tour CRAZY QUICK 0/4/23,39
39 7 / CSI2* Gold Tour Ares / Cantanis 0/REZ
9 9 / CSI1* Medium Round Final Cassia de Lys L 0/4/25,40
17 11 / CSI2* Silver Tour QUITOKI 0/4/22,85
22 12 / / CSI2* Gold Tour (LR) Ares / Cantanis 8/71,13
6 13 / / CSI2* Bronze Tour Final QUITOKI 4/69,67
8 14 / / CSI2* Silver Tour Final Ares / Cantanis 0/20/31,54
O 15 / GRAND PRIX (LR) CRAZY QUICK REZ
26-29/11/2015 CSI 2*-W, B-skoki Budapeszt / Węgry
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 2 - 135 cm. zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 54,95
4 3 - 145 cm. zwykly art.238.2.1 CRAZY QUICK 0/ 67,22
2 5 - 140 cm. szybkości tab.C Quintella (ex Sanbette) (0) 58,45
o 6 - Grand Prix - 140-160 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK rez
1 8 - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 53,90
o 9 - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK rez
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0
1-12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0
1-12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0
1-12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 0
12 6 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 Coca Szumawa 0/56,36
1 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/49,07
2 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 0/49,40
17 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 4/51,34
1-7 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Coca Szumawa 0
1-9 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0
1-9 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0
1-9 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0
10-11 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 4
1 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 0/54,03
1-11 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Coca Szumawa 0
1-6 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 0
1-6 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0
1-6 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0
1-6 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0
1 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 CONTI / CONTENDER 0/0/30,11
6 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 Ares / Cantanis 0/4/28,67
12 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 ZAZOU SZUMAWA 4/43,22
2 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 0/52,26
1 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Ares / Cantanis 0/4/35,49
4 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CONTI / CONTENDER 4/61,54
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / C / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0/73,14
8 3 / C / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0/78,66
9 3 / C / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/78,70
11 3 / C / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 0/80,34
1 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 BOOGIE WOOGIE 0/58,46
20 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 10/85,51
21 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 12/71,34
5 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/66,05
7 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0/66,90
9 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 4/63,08
13 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 4/66,78
1 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/55,23
7 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 4/50,41
2 13 / C1 / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0/65,59
5 13 / C1 / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/69,92
7 13 / C1 / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0/71,85
8 13 / C1 / Elim HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 0/71,94
1 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/49,86
1 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 CONTI / CONTENDER 0/0/25,08
18 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 ZAZOU SZUMAWA 0/REZ
23 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 BOOGIE WOOGIE 4/48,55
1 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 ZAZOU SZUMAWA 0/52,89
2 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/57,38
O 21 / CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 BOOGIE WOOGIE REZ
O 21 / CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CONTI / CONTENDER REZ
22-25/10/2015 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 2 /Diamond Tour art.274.5.3 Ares / Cantanis 4/51,44
1 4 / Young Horses Round (7 years old) art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/54,40
13 7 / Gold Tour (Qualifier for competition 18) art.238.2.1 INFERNO 0/64,57
44 8 / Diamond Tour LR – art.238.2.1 CRAZY QUICK 10/100,03
6 10 / / Young Horses Round (7 years old) art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) O/66,41
40 13 / / Gold Tour art.274.5.3 Ares / Cantanis 8/46,70
2 14 / / Diamond Tour - FEI WC™ - LR art.238.2.2 CRAZY QUICK 0/0/30,76
2 16 / / Young Horses Round Final (7 years old) art.238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/0/28,06
2 17 / Silver Tour Final art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/53,09
16 18 / / Final Gold Tour (LR) art.238.2.2 INFERNO 4/78,89
14 19 / / Grand Prix (LR) art.238.2.2 CRAZY QUICK 4/72,67
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 /CSI1* Medium Round art.238.2.1 Cassia de Lys L 0/56,69
2 4 /CSI1* Medium Round art.274.5.3 Cassia de Lys L 0/0/26,80
O 6 / CSI2* Silver Tour art.238.2.1 INFERNO REZ
5 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 CONTI / CONTENDER 0/0/26,71
47 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 CRAZY QUICK 5/47,80
12 9 / CSI1* Medium Round Final art.274.5.3 Cassia de Lys L 0/4/25,99
3 11 /CSI2* Silver Tour art.274.5.3 CONTI / CONTENDER 0/0/24,79
2 12 / CSI2* Gold Tour (LR) art.238.2.2 INFERNO 0/0/35,15
15 14 /CSI2* Silver Tour Final art.238.2.2 CONTI / CONTENDER 4/78,48
13 15 /GRAND PRIX (LR) art.238.2.2 CRAZY QUICK 4/77,22
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/82,37
7 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0/82,75
11 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0/91,21
12 3 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 4/83,43
1 4 / CC / Duża Runda - zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 0/65,03
4 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0/77,52
5 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/79,10
7 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 0/80,64
12 8 / C / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 4/76,38
14 9 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 ARTINUS 4/58,71
2 10 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/60,75
1 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Cassia de Lys L 0/72,92
6 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Silver Shine 0/78,64
7 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CHACCLANA 0/80,07
12 13 / C1 / Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 4/78,39
14 14 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 ARTINUS 12/73,70
9 15 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 4/67,22
15 16 / CC/CC/CC1 / Duża Runda - dwufazowy art.274.5.32.1 CONTI / CONTENDER 4/53,37
8 19 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 ARTINUS 8/58,09
1 20 / C1 / Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/55,89
12 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CONTI / CONTENDER 4/66,38
24-27/09/2015 CSIO 5* B-skoki Barcelona / Hiszpania
Miejsce Konkurs Koń Wynik
83 Coca-Cola Trophy - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 12/ 75,07
18 Furusiyya FEI Nations Cup - 160 cm. dwunawrotowy - 1 nawrót CRAZY QUICK 20
11 El Periodico Trophy - 145 cm. szybkości art. 239 CONTI / CONTENDER (0) 79,66
10 Furusiyya FEI Nations Cup - 160 cm. dwunawrotowy - 2 nawrót CRAZY QUICK 12
14 Negrita Cup - 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / CONTENDER 0/0/ 25,88
23 Queen`s Cup - Segura Viudas Trophy - 150 cm. zwykły z rozg. art. 238. CRAZY QUICK 4/ 81,64
35 CaixaBank Trophy - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 8/ 80,87
48 Longines Cup of the City of Barcelona - 155 cm dwunawrotowy art. 273.3 CRAZY QUICK 12/ 76,10
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) Quamar 8,3
5 3 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 6-tetnich (1 Cassia de Lys L 0/72,17
14 3 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 6-tetnich (1 CHACCLANA 0/76,62
25 3 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 6-tetnich (1 Silver Shine 4/75,29
20 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk Maestro Dive Z 8/65,29
1-2 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) Quamar 8,3
1-10 8 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 6-letnich ( CHACCLANA 0
1-10 8 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 6-letnich ( Cassia de Lys L 0
13-18 8 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 6-letnich ( Silver Shine 4
21 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb Maestro Dive Z 0/12/23,04
2 11 / 4-L / art. 7 RZK - finał koni 4-letnich (105 cm) WYNIKI KOŃCOWE Quamar 8,4
1 13 / 6-L / art. 238.1.1 - finał koni 6-letnich (130 cm) Cassia de Lys L 0/0/38,21
2 13 / 6-L / art. 238.1.1 - finał koni 6-letnich (130 cm) CHACCLANA 0/0/43,43
15 13 / 6-L / art. 238.1.1 - finał koni 6-letnich (130 cm) Silver Shine 4/83,88=12
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 6 / CSI 3* LR / 145 Gold Round art.238.2.1 Table A INFERNO 0/68,27
2 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A Silver Shine 0/0/26,56
5 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A CHACCLANA 0/0/27,59
3 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A Quintella (ex Sanbette) 0/59,29
8 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A CHACCLANA 0/80,90
26 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A Silver Shine 4/76,29
4 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A Quintella (ex Sanbette) 0/0/25,50
11 18 / CSI 3* LR / 150 Gold Round In two phases, art. 274.5.3. Table A INFERNO 4/50,28
11 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 Silver Shine 0/67,78
26 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 CHACCLANA 8/60,71
6 20 / CSI 3* LR / 160 Grand Prix Gold Round 261.5.3,273.2.2, INFERNO 0/8=8/54,21
03-06/09/2015 CSIO 3*, CSI 2*, CSI 1*, CSIYH 1*, CSIV-B C- wkkw Arezzo / Włochy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 O-01 CSIO 3* - 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 INFERNO 0/0/ 27,38
o O-02 CSIO 3* - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK elim
3 I-03 CSIYH 1* - 7 latki - 135 cm. dwufazowy art.274.5.6 Quintella (ex Sanbette) 0/0/ 31,60
6 O-04 - CSIO 3* - Furusiyya FEI Nations Cuo, 150-160cm art.264.7.3.1 CRAZY QUICK (16 /72,04) // 8/70,41
1 I-16 - CSIYH1* - 7 latki - 135cm. zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 62,87
1 S-05 - CSIO 3* - 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 CRAZY QUICK 0/0/ 25,72
7 S-06 - CSIO 3* - 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 INFERNO 0/0/ 40,02
1 I-29 -CSIYH1* - 7 latki - 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 QUINCHELLA 0/0/ 40,39
19-23/08/2015 ME Seniorów B-skoki Aachen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 S1 - 150 cm. - 1st team competition and 1st individual qualifier CRAZY QUICK (8) 76,41
12 S1 - 150 cm. - 1st team competition CRAZY QUICK 4.37
23 S2 - 160 cm. - Team final and 2nd individual qualifier CRAZY QUICK 4/4/ 86,68
13 S2 - 160 cm. - Team final CRAZY QUICK 4
22 European Championship Jumping Individual CRAZY QUICK 4,37/ 4 /4 /8 /5
20 S3 160 cm. Individual Final, Jumping competition over two rounds CRAZY QUICK 8/5 74,97
31-02/08/2015 CSI 3*, CSIYH1*, CSIAm, CSI 1* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 CSIYH 1* - 5 - Young Horses - 7 latki - 135/140 cm. zwykły art. 238.2 Quintella (ex Sanbette) 4/ 75,18
25 CSIYH 1* - 6 - Young Horses - 5/6 latki - 135/140 cm. dokładności z Quintella (ex Sanbette) 4/ 68,41
24 CSI 3* - 19 - Platinum Tour gr.B - 140 cm. zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK 4/ 69,11
20 CSI 3* - 20 - Platinum Tour gr.A - 140 cm. zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK 2/ 84,38
9 CSI 3* - 23 - Diamond Tour gr.A - 140/145 cm. zwykły art.238.2.1 INFERNO 0/ 68,94
35 CSI 3* - 24 - Diamond Tour - 145 cm. zwykły art. 238.2.1 INFERNO 4/ 72,49
13 CSI 3* - 25 - Grand Prix - 150 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 INFERNO 4/ 78,25
5 CSI 3* - Puchar Narodów - 140-160 cm. dwunawrotowy art.264 CRAZY QUICK 12/4
23-26/07/2015 CSIO 3* B-skoki Bratysława / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 01 - Small Tour - 130/135 cm. dwufazowy art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/ 28,00
31 02 - Medium Tour - 135/140 cm. dwufazowy art.274.5.3 CRAZY QUICK 0/2 /47,21
41 03 - Big Tour - 150 cm zwykły art.238.2.1 INFERNO 9/ 80,13
8 04 - Small Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 60,63
8 05 - Furusiyya FEI Nations Cup - 160 cm. dwunawrotowy - 1 nawrót CRAZY QUICK 8/ 75,23
5 05 - Furusiyya FEI Nations Cup - 160 cm. dwunawrotowy - 2 nawrót CRAZY QUICK 0/ 74,80
13 06 - Small Tour Final - 140 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2. Quintella (ex Sanbette) 4/ 78,41
13 08 - Big Tour - 150 cm. zwykły art, 238.2.1 INFERNO 0/ 75,21
1 11 - Grand Prix of Bratislava - 160 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK 0/0/ 33,33
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C INFERNO 66,38/0
37 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C CRAZY QUICK 92,31/4
3 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 INFERNO 0/73,72
O II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 CRAZY QUICK REZ
1-3 I NAWRÓT FINAŁU CRAZY QUICK 0
1-3 II NAWRÓT FINAŁU CRAZY QUICK 0
1 WYNIKI KOŃCOWE MP -SENIORÓW CRAZY QUICK 0,00
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK CHACCLANA 8,4
4-6 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 8,1
16 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK Silver Shine 7,0
20 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Staccolue ? 0/70,93
32 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Cassia de Lys L 4/55,13
50 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Silver Shine 8/72,61
2 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 CHACCLANA 0//36,11
1-2 4MK6L - N1 - 6-latki - eliminacje do MPMK Cassia de Lys L 8,3
3-4 4MK6L - N1 - 6-latki - eliminacje do MPMK CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 8,2
14 4MK6L - N1 - 6-latki - eliminacje do MPMK CHACCLANA 6,8
2 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Cassia de Lys L 0/55,08
25 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Staccolue ? 2/82,12
31 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 Silver Shine 4/66,62
38 8 - C - Runda Złota seria A, zwykły art.:238.2.1 Silver Shine 9/80,70
2 6MK6L - C - 6-latki - Finał MPMK CHACCLANA 0/0/27,69
4 6MK6L - C - 6-latki - Finał MPMK Cassia de Lys L 0/4/27,00
15 6MK6L - C - 6-latki - Finał MPMK CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 12/ 57,16
04-07/06/2015 CSIO 5* B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 NR 2 Table A, FEI Art. 274.5.3 INFERNO 0/4/40,62
30 NR 3 (1.50 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 CRAZY QUICK 4/65,91
17 NR 7 (1.50 m) Table C, FEI Art. 239 INFERNO 67,25(63.25)
1 NR 8 LONGINES (1.60 m) Table A, FEI Art. 238.2.2 CRAZY QUICK 0/0/38,35
25 NR 10 GRAND PRIX 1.60 Table A, FEI Art. 273.3.3.1 CRAZY QUICK 4/84,89
8 NR 11 (1.50 m) Table A, FEI Art. 269.5 INFERNO 65/51,97
30-31/05/2015 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-63 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 0
6 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Cassia de Lys L 44/34,61
25 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 CHACCLANA 44/41,27
31 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 BONGO 44/42,83
32 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Staccolue ? 44/43,46
41 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Silver Shine 41/38,37
49 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 37/32,48
4 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 CHACCLANA 0/49,05
22 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/62,25
24 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Staccolue ? 0/62,38
37 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Cassia de Lys L 4/55,97
42 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Silver Shine 4/61,08
24 nr 7 - C (130) zwykły o Nagrodę Grupy Azoty art.238.2.1 Maestro Dive Z 8/50,28
2 nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3 Silver Shine 0/0/20,21
27 nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3 BONGO 0/0/25,99
28 nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3 Staccolue ? 0/0/27,00
46 nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3 Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 4/49,34
2 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 Cassia de Lys L 0/49,88
22 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 Silver Shine 0/66,59
23 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 Staccolue ? 0/66,84
4 nr 13 - C (130) dwunawrotowy o Nagrodę Gurpy Azoty art.273.3.3.1 Maestro Dive Z 0/0/37,71
8 nr 13 - C (130) dwunawrotowy o Nagrodę Gurpy Azoty art.273.3.3.1 CHACCLANA 0/0/38,87
22-25/05/2015 Magna Racino Spring Festival B-skoki Ebreichsdorf/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1/0 - CSIYH 1* - 7/8 latki - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 65,31
2 3/0 - CSI 4* - Diamond Tour - 150 cm. dwufazowy art.274.5.3 CRAZY QUICK 0/0/ 39,98
11 8/0 - CSI 4* - Diamond Tour - 145 cm. dwufazowy art.274.5.3 INFERNO 0/0/ 35,17
o 10/0 - CSIYH 1* - Final 7/8 latki - 140/145cm. zwykły z rozg art.238. Quintella (ex Sanbette) elim
16 11/0 - CSI 4* - Final Gold Tour - 155 cm, zwykły z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK 1/ 88,28
2 7/0 - CSI 4* - Diamond Tour - 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 INFERNO 0/0/ 44,91
o 13/0 - CSI 4* - Final Diamond Tour -160 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2 CRAZY QUICK elim
14-17/05/2015 CSIO 3*, CSI 1* B-skoki Odense / Dania
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 40 - CSI 1* - Small Tour - 130cm. dwufazowy art. 274.5.3 Maestro Dive Z 0/0/ 30,13
5 40 - CSI 1* - Small Tour - 130cm. dwufazowy art. 274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/ 31,15
20 44 - CSIO 3* - 150 cm. zwykły art.238.2.1 INFERNO 4/ 65,76
8 45 - CSI 1* - Small Tour - 130 cm. zwykly art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 65,31
40 45 - CSI 1* - Small Tour - 130 cm. zwykly art. 238.2.1 Maestro Dive Z 8/ 67,69
9 48 - CSIO 3* - Furusiyya FEI Nations Cup CRAZY QUICK 8/ 70,03
16 49 - CSI 1* - Small Tour - 135 cm. dwufazowy, art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/4/ 27,07
36 49 - CSI 1* - Small Tour - 135 cm. dwufazowy, art.274.5.3 Maestro Dive Z 8/ 45,31
6 52 - CSIO 3* - 150 cm. dwufazowy art.274.5.3 INFERNO 0/0/ 35,90
11 55 - CSIO 3* - Grand Prix of Odense - 160 cm. dwunawrotowy, art.273.2. CRAZY QUICK 0/16/ 34,54
22-26/04/2015 CSI 4* B-skoki Hagen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 Konk 9 - CSI 4* - 140 cm Dwufazowy art.274.5.3 CRAZY QUICK 0/4/ 44,19
50 Konk 17 - CSIYH 1* - 135 cm zwykły art. 238.2.1 CENDIAMO 4/ 74,04
8 Konk 13 - CSI 4* - 145 cm. zwykły art.238.2.1 INFERNO 0/69,23
45 Konk 18 - CSIYH 1* - 140 cm, zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 4/ 68,56
22 Konk 10 - CSI 4* - 140 cm. szybkości art.239/263 INFERNO 63,20
25 Konk 14 - CSI 4* - 150 cm. dwufazowy art.274.5.3 CRAZY QUICK 0/8/ 28,70
31 Konk 15 - CSI4* - 150 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CRAZY QUICK 5/ 77,35
16 Konk 16 - CSI 4* - 160 cm. dwufazowy art.273.3.3.1 CRAZY QUICK 4/ 72,91
7 Konk 11 - CSI 4* - 145 cm. art.276.2 INFERNO 0/4/ 34,89
15-19/04/2015 CSI2* CSIYH1* MAGNA RACINO Spring Tour Week 1 B-skoki Ebreichsdorf- Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3/0 - 7 latki - 125cm - zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/ 76,68
34 4/2 - Silver Tour - 130cm. zwykły art.238.2.1 CHADOSSO 3/ 80,51
3 5/0 - Platin Tour - 140 cm., zwykły art.238.2.1 INFERNO 0/ 72,99
52 6/0 - Diamond Tour - 145 cm., zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK 10/ 78,10
13 8/0 - 7 latki - 135 cm. dwufazowy art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/4/ 39,44
30 15/0 - Gold Tour - 135 cm. dwufazowy art.274.5.3 CENDIAMO 0/4/ 44,18
22 16/0 - Platin Tour - 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 INFERNO 0/4/ 38,02
41 18/0 - Silver Tour - 130 cm. zwykły art.238.2.1 CHADOSSO 8/ 76,23
2 22/0 - 7 latki - Finał - 135 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/0/ 53,59
3 24/0 - Diamond Tour - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK 0/ 63,19
38 28/0 - Gold Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 4/ 73,51
8 29/0 - Final Gold Tour - 135cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CENDIAMO 0/4/ 39,83
54 30/0 - Final Platin Tour - 140 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 INFERNO 12/ 67,72
27 31/0 Final Diamond Tour MAGNA RACINO - 145 cm. zwykły z rozg. art.238 CRAZY QUICK 9/ 82,73
52 33/0 - Final Silver Tour - 130 cm. zwykły art.238.2.1 CHADOSSO 16/ 81,96
27-29/03/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-5 R2 / L / Dokł bez rozgrywki , Art. 238.1.1 CHADOSSO 0
1-5 R2 / L / Dokł bez rozgrywki , Art. 238.1.1 Staccolue ? 0
3 r5 / P / zwykły Staccolue ? 0/61,87
13 r5 / P / zwykły CHADOSSO 0/73,58
16 r5 / P / zwykły Silver Shine 4/67,26
21 r5 / P / zwykły Chantilly 9/92,09
1 r6 / N / zwykły Chantilly 0/56,72
7 r6 / N / zwykły Quintella (ex Sanbette) 0/66,22
22 r6 / N / zwykły Silver Shine 8/67,00
1 c6 / C / zwykły Quintella (ex Sanbette) 0/ 58,51
1-20 r10 / L1 / dokładności bez rozgrywki Staccolue ? 0
1 r11 / P / zwykły Silver Shine 0/51,53
13 r11 / P / zwykły Chantilly 0/61, 16
22 r11 / P / zwykły Staccolue ? 0/64,05
23 r11 / P / zwykły CHADOSSO 0/64,65
3 r12 / N / zwykły Silver Shine 0/54,27
13 r12 / N / zwykły Quintella (ex Sanbette) 0/65,74
17 r12 / N / zwykły CHADOSSO 0/68,30
30 r12 / N / zwykły Chantilly 4/66,97
2 c12 / C / zwykły Quintella (ex Sanbette) 0/57,68
19-22/03/2015 CSI 4* B-skoki Braunschweig / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk 1 - 145cm, zwykły INFERNO 0/ 58,73
36 Konk 2 - 145cm, dwufazowy, art, 274.5.3 INFERNO 4/ 42,73
5 Konk 3 - 150 , zwykły z rozg. 238.2.2 INFERNO 1/ 66,39
19 konk 4 - 150 cm. zwykły 238.2.1 CRAZY QUICK 4/ 55,94
9 kon 5 - 150cm., dwunawrotowy art 273.3.3.1 CRAZY QUICK 0/4/ 39,19
32 konk 6 - 155cm., zwykły z rozg. art. 238.2.2 CRAZY QUICK 15/ 82,08
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 CENDIAMO 8/42,06
2 Konk, nr 3 - 145 Big Round,art.: 239 Table C INFERNO 55,16/0
5-7 Konk nr 4 - 170 Puissance, art.: 262,2 CENDIAMO 0/4
8 Konk nr 6 - 150cm DR art.: 238.2.2 CRAZY QUICK 0/8/34,37
13 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 CENDIAMO 0/4/23,38
8 Konk nr.9 - 145 - Middle Round, art.: 238.2.2 INFERNO 0/7/47,16
9 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 CENDIAMO 0/0/26,36
4 Konk,nr.12 - 155 - Big Round Grand Prix CRAZY QUICK 0/0/42,90
06-08/03/2015 CSI2* / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / / Young Horses Round (7 years) QUITOKI 0/54,12
8 2 / / Young Horses Round (7 years) Quintella (ex Sanbette) 0/65,95
4 5 / / Big Round- dwufazowy INFERNO 0/0/26,60
1 7 / / Young Horses Round (7 years) QUITOKI 0/65,33
7 7 / / Young Horses Round (7 years) Quintella (ex Sanbette) 0/75,58
1 12 / / FINAL Young Horses Round (7 years) QUITOKI 0/0/34,96
5 12 / / FINAL Young Horses Round (7 years) Quintella (ex Sanbette) 4/76,19
15 15 / / GRAND PRIX (Longines Ranking Points)(1.45) INFERNO 4/80,84
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases CENDIAMO 0/4/25,95
19 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc INFERNO 0/66,52
20 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc CRAZY QUICK 0/68,00
64 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock CENDIAMO 4/68,89
3 Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 INFERNO 0/0/38,81
5 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 CENDIAMO 0/53,83
5 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 CRAZY QUICK 0/4/38,52
13-15/02/2015 HZO-B1* +ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-18 r2 / L / regionalny - (100) dokładności bez rozgr. Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 0
1-7 r3 / L1 / regionalny - (105) dokładności bez rozg Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 0
29 1 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Silver Shine 0/66,42
47 1 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Chantilly 9/71,59
35 2b / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/66,84
32 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Chantilly 1/71,52
29 2a / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Silver Shine 0/67,20
2 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/52,79
40 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/67,79
47 3 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 2/81,95
1-25 r7 / L1 / - (105) dokł. bez rozg Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 0
17 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CORRADINO 0/70,88
18 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Chantilly 1/73,44
19 5 / P1 / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Silver Shine 1/74,23
43 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Chantilly 0/71,62
47 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 1/73,45
87 6 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Silver Shine 14/76,64
44 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 4/64,15
48 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 6/71,85
55 7 / C / ŚR - zwykły - art.238.2.1 Maestro Dive Z 8/58,73
4 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 CENDIAMO 0/0/26,76
1-5 r11 / L1 - (105) dokł. bez rozgrywki Patagonia / Abraxis-Z-Plus-S 0
26 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Silver Shine 0/67,31
33 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 Chantilly 0/73,46
64 10 / N / MR - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1 CORRADINO 11/85,89
16 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/4/30,67
47 11 / C / Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 Maestro Dive Z 8/49,74
20 12 / CC / GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką - art.238.2.2 CENDIAMO 4/66,44
29-01/02/2015 CSI3* B-skoki Villach / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 OPENING COMPETITION 1.40 m FEI - Art. 238.2.1 - CSI3* INFERNO 2/83,62
4 YOUNGSTER TOUR -1.30m FEI - Art. 238.2.1 - CSIYH1* CENDIAMO 0/50,66
5 PERFECTION TOUR 1.40 m FEI - Art. 269.5 INFERNO 65 p/53,51
20 PERFECTION TOUR 1.50 m FEI - Art. 273.3.3.1 CRAZY QUICK 0/10/67,35
21 YOUNGSTER TOUR 1.30m FEI - Art. 274.5.6 - CSIYH1* CENDIAMO 0/4/30,58
16 PERFECTION TOUR 1.45m FEI - Art. 274.5.6 - CSI3* INFERNO 0/4/28,91
4 PERFECTION TOUR 1.55m FEI - Art. 238.2.2 - CSI3* CRAZY QUICK 0/0/32,39
30 YOUNGSTER TOUR FINAL 1.35m FEI - Art. 238.2.2 - CSIYH1* CENDIAMO 12/70,17
4 GRAND PRIX 1.55m FEI - Art. 238.2.2 - CSI3* CRAZY QUICK 0/4/34,97
15-18/01/2015 CSI5*-W ,CSIYH1* B-skoki Leipzig (Niemcy)
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 nr 8 - 1.40 m CENDIAMO 0/70,33
51 nr.1- 1.45 m CRAZY QUICK 6/71,71
35 nr 4 - kl.1.45m INFERNO 4/59,46
18 nr 6 - kl.1.50 m CRAZY QUICK 4/58,60
37 nr.9 - kl .1.40 m CENDIAMO 4/58,73
22 nr3 - kl 1.45 m szybkości INFERNO 54,27/ 4(50,19)
24 NR 7 - GRAND PRIX ( 1.55 m ) CRAZY QUICK 8/70,34
08-11/01/2015 CSI2* B-skoki Neustadt Dosse
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 01- (1.40 m) FEI Art. 238.2.1 INFERNO 0/54,49
41 09-(1.35 m) FEI Art. 238.2.1 - CSIYH1* CENDIAMO 6/68.10
17 02-(1.45 m) FEI Art. 238.2.1 - CSI2* CRAZY QUICK 1/70,71
4 04- (1.50 m) FEI Art. 273.2.2 + 273.3.3 - CSI2* INFERNO 0/4/36,90
16 10-(1.35 m) FEI Art. 238.2.1 - CSIYH1* CENDIAMO 1/60,95
2 12-(1.40 m) FEI Art. 274.5.3 - CSIYH1* CENDIAMO 0/0/29.05
1 06- (1.45 m) FEI Art. 238.2.2 - CSI2*Großer Preis CRAZY QUICK 0/0/38,22
12-14/12/2014 HZO B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-12 Konk nr r3 - L1 regio - (105) dokład bez rozgrywki Silver Star / Legolas 0
1-12 Konk nr r3 - L1 regio - (105) dokład bez rozgrywki Silver Star / Legolas 0
1 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły BONGO 0/53,97
4 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/55,68
27 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły Cascaretto 0/76,74
36 Konk nr r4 - P regio- (110) zwykły Silver Shine 7/93,59
3 Konk nr r5 - N regio. - (120) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/54,76
4 Konk nr r5 - N regio. - (120) zwykły BONGO 0/59,42
29 Konk nr r5 - N regio. - (120) zwykły Cascaretto 8/75,47
30 Konk nr r5 - N regio. - (120) zwykły Silver Shine 10/86,79
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk. nr 1 - SR (MR-1.35), art. 238.2.1, Table A CENDIAMO 0/61,14
75 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, INFERNO 8/35,17
64 Konk. nr 3 - BR (DR-1.45), art. 238.2.1, Table A CRAZY QUICK 10/91,73
9 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, Quintella (ex Sanbette) 0/0/33,95
45 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, Maestro Dive Z 0/12/31,29
2 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A INFERNO 0/55,45
1 Konk. nr 6 - BR (DR-1.50), art. 238.2.2, Table A CRAZY QUICK 0/0/33,12
44 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 Quintella (ex Sanbette) 1/77,54
51 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 Maestro Dive Z 4/54,71
28 Konk. nr 8 - SM Small Round(1.35), art. 274.5.3, CENDIAMO 1/48,67
42 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 Quintella (ex Sanbette) 4/44,46
46 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 Maestro Dive Z 4/44,84
9 Konk nr 11 - S&M PGE Speed and Music, art. 239, Table C INFERNO 62,02/4
9 Konk. nr 12 -Grand Prix - CEL FEI World CupTM, art. 238.2.2. CRAZY QUICK 4/ 61,03
10 Konk. nr 13 - (1.35) Small Round Final, art 274.5.3 CENDIAMO 0/4/27,48
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk. nr 5 - Medium Round(130) - art. 238.2.1 INFERNO 4/52,71
2 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 KING CORNET L 0/0/30,76
15 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 CRAZY QUICK 0/4/29,98
3 Konk. nr 12 - Big Round(140) - art. 238.2.1 INFERNO 0/59,32
43 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) KING CORNET L 68,04/4
54 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) INFERNO 78,35/8
1 Konk nr 18 - GRAND PRIX (Longines Rankings)145 - art. 238.2.2 CRAZY QUICK 0/0/36,18
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-10 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg Silver Star / Legolas 0
1-10 Konk nr r3 - L1 regionalny - (105) dokł bez rozg Silver Star / Legolas 0
46 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Chantilly 0/83,96
53 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Cascaretto 1/85,65
73 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 8/65,68
89 Konk. nr r4 - P regionalny - (110) zwykły Silver Shine 22/104,88
2 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/53,75
22 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły BONGO 0/69,92
39 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Silver Shine 4/69,57
62 Konk nr r5 - N regionalny - (120) zwykły Chantilly 12/73,22
1-7 Konk. nr 3 - C I półf HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Quintella (ex Sanbette) 0
8-13 Konk. nr 3 - C I półf HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 QUITOKI 4
7 Konk nr 6 - kl.C -ŚR- zwykły - art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/53,46
35 Konk nr 6 - kl.C -ŚR- zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 0/69,48
22 Konk nr 7 - kl.CC- DR- zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 14/82,87
1-25 Konk. nr r8 -Kl. L1 - (105) dokł. bez rozg Silver Star / Legolas 0
19 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły Chantilly 0/61,88
30 Konk.nr r9 - KL.P - (110) zwykły Silver Shine 0/65,53
21-22 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Chantilly 0/65,99
61 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły BONGO 4/68,49
68 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 8/54,21
80 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Cascaretto 8/67,59
82 Konk .nr r10 - kl.N - (120) zwykły Silver Shine 8/68,12
1-12 Konk. nr 10 - C II półf.HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Quintella (ex Sanbette) 0
1-12 Konk. nr 10 - C II półf.HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 QUITOKI 0
1 Konk.nr 13 - kl.C ŚR- zwykły - art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/52,91
4 Konk.nr 13 - kl.C ŚR- zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 0/57,37
1-17 Konk. nr r13 - L1 - (105) dokł. bez rozgr Silver Star / Legolas 0
12 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/60,71
36 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły BONGO 4/5,76
60 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Chantilly 4/73,86
61 Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Cascaretto 5/75,21
O Konk. nr r15 - N - (120) zwykły Silver Shine REZ
1 Konk. nr 17 - C1 Finał HPL 6 lat - zwykły z rozg - art.238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/0/38,14
8 Konk. nr 17 - C1 Finał HPL 6 lat - zwykły z rozg - art.238.2.2 QUITOKI 4/65,59
8 Konk. nr 20 - C1 Finał ŚR- dwufazowy - art.274.5.3 Maestro Dive Z 0/4/27,93
29 Konk. nr 20 - C1 Finał ŚR- dwufazowy - art.274.5.3 CENDIAMO 4/ 46,49
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 1 - Young Horses (6 years old) - art. 238.2.1 DORELLA HBC 0/61,98
5 Konkurs nr 5 - Medium Round (130)- art. 238.2.1 INFERNO 0/55,86
3 Konkurs nr 6 - Big Round(140) - art. 274.5.3 KING CORNET L 0/0/27,62
27 Konkurs nr 6 - Big Round(140) - art. 274.5.3 CRAZY QUICK 4/53,17
8 Konkurs nr 7 - Young Horses (6 years- 125) - art. 238.2.1 DORELLA HBC 8/59,54
1 Konkurs nr 12 - Big Round(145) - art. 238.2.1 CRAZY QUICK 0/54,57
25 Konkurs nr 12 - Big Round(145) - art. 238.2.1 INFERNO 8/58,41
4 Konkurs nr 13 - FINAL Young Horses (6 years -130) - art. 238.2.1 DORELLA HBC 4/70,43
3 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) KING CORNET L 61,91/4
1 Konkurs nr 18 - GRAND PRIX (150) (Longines Rankings) - art. 238.2.2 CRAZY QUICK 0/0/39,03
10 Konkurs nr 18 - GRAND PRIX (150) (Longines Rankings) - art. 238.2.2 INFERNO 4/63,10
26-29/10/2014 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 3 - Diamond Tour(1.45)- art. 238.2.1 KING CORNET L 4/61,89
1 Konkurs nr 8 - Gold Tour (1.40)- art. 238.2.1 INFERNO 0/54,78
13 Konk. nr 9 - Diamond Tour (Longines Rankings)1.50 - art. 238.2.1 CRAZY QUICK 4/60,29
17 Konkurs nr 13 - Silver Tour(1.35) - art. 238.2.1 INFERNO 2/81,06
3 Konkurs nr 14 - Gold Tour(1.40) - art. 274.5.3 KING CORNET L 0/0/27,08
3 Konk nr 18 - FINAL Gold Tour (Longines Rankings)1.45 - art. 239 (Table INFERNO 4/65,67
17 Konk nr 15 - Diamond Tour - FEI World CupTM (Longines Rankings) 1.60- CRAZY QUICK 8/64,85
10 Konk nr 19 - GRAND PRIX (Longines Rankings)1.40-1.60 - art. 238.2.2 CRAZY QUICK 4/76,88
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-25 Konk nr R 2 -kl. L dokładności bez rozgrywki Silver Star / Legolas 0
1-25 Konk nr R 2 -kl. L dokładności bez rozgrywki CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0
1-25 Konk nr R 2 -kl. L dokładności bez rozgrywki Lord Ludger 0
1-25 Konk nr R 2 -kl. L dokładności bez rozgrywki Lord Ludger 0
26-34 Konk nr R 2 -kl. L dokładności bez rozgrywki Silver Star / Legolas 4
15 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły Silver Shine 0/66,63
22 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły Chantilly 0/70,82
31 Konk nr R4 - kl.P regionalny - (110) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 4/59,76
27 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Silver Shine 0/69,14
31 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Quintella (ex Sanbette) 1/73,14
48 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły Chantilly 5/75,61
1-8 Konk.nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 QUITOKI 0
1-8 Konk.nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 Quintella (ex Sanbette) 0
1 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/58,79
25 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 0/78,32
7 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 0/76,13
1-8 Konk. nr R7 -kl. L - (100) dokł.bez rozgrywki Lord Ludger 0
1-19 Konk. nr R8 - kl.L1 - (105) dokł. bez rozgrywki Silver Star / Legolas 0
1-19 Konk. nr R8 - kl.L1 - (105) dokł. bez rozgrywki Silver Star / Legolas 0
39 Konk.nr R9 - kl.P - (110) zwykły Silver Shine 4/75,72
43 Konk.nr R9 - kl.P - (110) zwykły Chantilly 4/78,40
46 Konk.nr R9 - kl.P - (110) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 8/63,04
28 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły Chantilly 1/74,60
43 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły Silver Shine 4/65,97
57 Konk. nr R 10 -kl. N - (120) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 12/59,49
1-9 Konk nr 8 -kl. C II półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg - art.238. QUITOKI 0
10-15 Konk nr 8 -kl. C II półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg - art.238. Quintella (ex Sanbette) 4
2 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/57,61
10 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 CENDIAMO 0/68,97
28 Konk. nr 10 - kl.CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CENDIAMO 8/55,45
5-7 Konk nr R12 - kl.L - (100) dokł.bez rozgrywki Lord Ludger 4
1-9 Konk.nr R13 -kl. L1 - (105) dokł. bez rozgrywki Silver Star / Legolas 0
2 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły CARETINA SHOSTAKOV EX BAMA 0/65,29
27 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły Silver Shine 6/82,09
38 Konk nr R15 - kl. N - (120) zwykły Chantilly 11/97,58
1 Konk.nr 13 - C1 Finał HPL 6 lat - zwy. z rozg - art.238.2.2 QUITOKI 0/0/40,31
6 Konk.nr 13 - C1 Finał HPL 6 lat - zwy. z rozg - art.238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/84.23=4
26 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 CENDIAMO 4/58,95
32 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 Maestro Dive Z 8/52,95
7 Konk. nr 15 - CC GRAND PRIX - zwy. z rozg - art.238.2.2 INFERNO 0/4/36,35
11 Konk. nr 15 - CC GRAND PRIX - zwy. z rozg - art.238.2.2 CRAZY QUICK 0/10/59,45
10-12/10/2014 ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-5 Konk nr .R 2 -kl.L dokł.bez rozg. Silver Star / Legolas 0
1-5 Konk nr .R 2 -kl.L dokł.bez rozg. Silver Star / Legolas 0
1-5 Konk nr .R 2 -kl.L dokł.bez rozg. Lord Ludger 0
1-5 Konk nr .R 2 -kl.L dokł.bez rozg. Lord Ludger 0
4 Konk nr R 5 -KL.P zwykły Chantilly 0/66,77
5 Konk nr R 5 -KL.P zwykły Silver Shine 0/71,25
1 Konk nr R 6 -kl.N zwykły CENDIAMO 0/57,75
6 Konk nr R 6 -kl.N zwykły Silver Shine 4/63,57
12 Konk nr R 6 -kl.N zwykły Chantilly 16/57,05
25-28/09/2014 CSI 3* + CSI 1* B-skoki LA BAGNAIA - ITALY
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 3, wys. 135cm, zwykły, art.238.2.1 INFERNO 0/ 62,49
10 Konk nr 4, wys.145cm, zwykły, art. 238.2.1 CRAZY QUICK 0/ 63,10
8 Konk nr 6, wys.130 cm., zwykły, art.238.2.1 INFERNO 0/ 65,53
44 Konk nr 7 wys.135cm, dwufazowy, art. 274.5.3 KING CORNET L 4/ 51,54
30 Konk nr 8, wys.145cm, dwufazowy, art.274.5.3 CRAZY QUICK 4/ 49,26
4 Konk nr 10, wys.130cm, zwykły, art.238.2.1 KING CORNET L 0/ 59,60
3 Konk nr 11, wys.140cm, dokładności z rozg., art. 238.2.2 INFERNO 0/0/ 40,43
15 Konk nr 14, wys.135cm,wzr.stop.trud z Jokerem art.269 KING CORNET L 25/ 49,81
14 Konk nr 15, Grand Prix, dwunawrotowym, art.273.3.1 2.2 4.3 CRAZY QUICK 4/8=12/ 38,52
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr 1A -kl.N MR seria A otwarta,zwykły art/238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/83,73
7 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 CENDIAMO 0/0/34,67
15 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 QUITOKI 0/4/31,28
39 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 PLEASE FITTA 4/57,05
9 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 CENDIAMO 0/0/35,13
13 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 BONGO 0/0/38,48
35 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 Maestro Dive Z 8/56,67
17 Konk nr 4A - kl.N MR seria A-otwarty, dwufazowy art.274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/37,56
19 Konk nr 5-kl.C1 ŚR seria B -zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 4/64,98
1 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 PLEASE FITTA 0/52,21
14 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 0/66,89
15 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 0/66,96
20 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 QUITOKI 4/57,41
49 Konk nr 5A- kl.C ŚR seria A -zwykły art.238.2.1 BONGO 16/54,82
8 Konk nr 6- kl.CC1 DR -dwufazowy art.274.5.3 BONGO 0/16/37,03
32 Konk nr 6- kl.CC1 DR -dwufazowy art.274.5.3 Maestro Dive Z 20/47,42
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 41 Gold 2 ( 1.40) dwufazowy INFERNO 0/0/24,21
66 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy KING CORNET L 4/56,45
75 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy CRAZY QUICK 8/54,47
22 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. INFERNO 0/72,23
44 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. KING CORNET L 8/61,47
o Konk nr 48 Gold 3 (1.50) dokł.z rozg. CRAZY QUICK rez
6 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy INFERNO 0/0/29,91
35 Konk nr 53 Gold 2 (1.45) zwykł. KING CORNET L 8/58,59
4 Konk nr 54 Gold 3 Grand Prix (1.50) dwu-nawrotowy CRAZY QUICK 0/4/43,07
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły CENDIAMO 9/78,53
32 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły Maestro Dive Z 24/69,80
14 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy CENDIAMO 0/0/39,11
23 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy Maestro Dive Z 4/0/37,46
23 Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg CENDIAMO 12/82,46
o Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg Maestro Dive Z rez
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy KING CORNET L 0/0/29,33
80 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy INFERNO 8/51,28
6 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły INFERNO 0/66,39
27 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły KING CORNET L 4/69,24
18 Konk nr 21 Gold 3 (1.40) zwykły CRAZY QUICK 4/61,30
11 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły INFERNO 4/55,36
19 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły KING CORNET L 4/61,97
24 Konk nr 27 Gold 3 Grand Prix (1.45) dokł z rozg. CRAZY QUICK 4/74,52
05-07/08/2014 Baltica Tour- 1-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki CENDIAMO 0/78,24
15 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki Maestro Dive Z 4/56,78
17 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy CENDIAMO 0/4=4/39,74
20 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy Maestro Dive Z 0/8=8/36,65
5 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg CENDIAMO 1/86,60
13 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg Maestro Dive Z 4/83,11
26-27/07/2014 ZO 1* B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 20 Kl.C - dwufazowy, Art 274.5.3 BONGO 0/8/ 39,12
11 Konk nr 20 Kl.C - dwufazowy, Art 274.5.3 CENDIAMO 0/8/ 49,60
2 Konk nr 21 Kl.CC - Grand Prix, zwykły z rozg. KING CORNET L 0/0/ 44,83
26-27/07/2014 ZR B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 13 Kl.P, dwufazowy, Art 274.5.3 Quintella (ex Sanbette) 0/0/ 39,40
31 Konk nr.14 Kl. N , zwykły, Art. 238.2.1 Quintella (ex Sanbette) 4/ 67,37
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 PLEASE FITTA 0/ 51,87
3 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 QUITOKI 0/ 51,22
51 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 BONGO 6/ 76,72
12 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 INFERNO 0/4/ 25,01
18 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 PLEASE FITTA 0/4/ 22,17
1 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 QUITOKI 0/0/ 26,92
8 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 BONGO 0/0/ 31,30
1 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg INFERNO 0/0/41,35
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 Cascaretto 0/49,92
65 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 1/67,69
11-13 Konk.nr 2-kl.P1 RMK -5 loatki na styl konia Cascaretto 7,4
2 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia QUITOKI 8,4
3 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Maestro Dive Z 0/57,81
4 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 KING CORNET L 0/58,78
39 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 1/72,48
2 Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 INFERNO 0/0/31,51
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta CRAZY QUICK 73,10
2 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 CRAZY QUICK 0/71,42
1 WYNIKI KOŃCOWE- SENIORZY CRAZY QUICK 4/4 =11,72
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr 1 - kl. P z Jokerem TPPŻ art.269.5 PLEASE FITTA 65/51,86
34 Konk.nr 1 - kl. P z Jokerem TPPŻ art.269.5 Cascaretto 55/71,71
27 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 PLEASE FITTA 4/66,43
22 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 CENDIAMO 2/85,45
17 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. BONGO 0/75,82
28 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. QUITOKI 4/75,50
4 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły CASSINI VAN HAMOND 0/69,35
1 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 QUITOKI 53,99/ 0
25 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 PLEASE FITTA 66,10 / 0
39 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 PLEASE FITTA 4/48,96
54 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 QUITOKI 8/50,57
14 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 Cascaretto 0/0/29,24
11 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. BONGO 0/71,99
34 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. Cascaretto 12/72,82
3 Konk.nr 10- kl.CC II półfinał Grand Prix Nadzieji Olimpijskich zwyk CASSINI VAN HAMOND 0/77,53
3 Konk.nr 11- kl.N TPPŻ zwykły art.238.2.1 PLEASE FITTA 0/58,17
11 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 Cascaretto 0/77,65
23 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 QUITOKI 8/66,04
10-11 Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 BONGO 9/51,19
2 Konk nr 14 -kl.CC1 finał Grand Prix Nadziei Olimpijskich dwunaw.art.2 CASSINI VAN HAMOND 0/0/0/40,65
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 Maestro Dive Z 4/63,52
42 Konk.nr .2 - 1.35m dwufazowy art.274.5.3 CASSINI VAN HAMOND 4/42,38
42 Konk.nr. 3 - 1.40m zwykły art.238.2.1 INFERNO 8/62,92
3 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 CRAZY QUICK 0/65,70
30 Konk.nr 6 - 1.35 m zwykły art.238.2.1 CASSINI VAN HAMOND 8/62,88
2 Konk nr.7 PUCHAR NARODÓW 1.60m CRAZY QUICK 0/72,54 - 4/72,91
3 Konk.nr.8 - 1.40m dwufazowy art.274.5.3 INFERNO 0/0/21.59
39 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 Maestro Dive Z 0/5/35,18
16 Konk.nr 11 -1.35m zwykły art.238.2.1 CASSINI VAN HAMOND 4/70,35
37 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 Maestro Dive Z 20/76,26
13 Konk nr.14 - 1.40m konkurs szybkości art.239 INFERNO 71,25
7 Konk.nr 15 -1.60m GRAND PRIX dwunawrotowy art.273.3.3.1 CRAZY QUICK 4/4/45,51
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 INFERNO 0/0/36,49
30 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 8/56,90
8 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 PLEASE FITTA 0/50,07
1 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 PLEASE FITTA 0/0/18,06
38 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 QUITOKI 4/65,57
2 Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 INFERNO 0/0/31,73
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 YH1 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) Quintella (ex Sanbette) 0/56,05
O 2 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 INFERNO REZ
36 3 / 145 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.1 CRAZY QUICK 4/67,82
4 YH2 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) Quintella (ex Sanbette) 0/0/33,02
40 5 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 CRAZY QUICK 4/67,03
37 6 / 150 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.2 INFERNO 9/77,26
2 YH3 / 130/135 / Yuongster Tour Final Acc. to Article: 238.2.2 Quintella (ex Sanbette) 0/0/32,94
O 8 / 145 / Middle Tour, Final Acc. to Article: 275 INFERNO REZ
9 9 / 160 / Grand Prix, Acc. to Article: 261.5.3 & 273.2.2 & 273.3.3.1 & CRAZY QUICK 4/4=8