Karta zawodnika

Imie: Paulina

Nazwisko: FABISIEWICZ

Rok urodzenia: 1995


Klasa: B2

Klub: U ROBSONÓW


29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 7 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 GOLIAT / Glucksburg 6/61,50
18 8 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 GOLIAT / Glucksburg 8/69,53
O 8 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Irgiz REZ
09-10/04/2016 Finał V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 17/62,51
O 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz ELI
O 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 FEUERFEE 15 ELI
8 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 18/83,27
O 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz ELI
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 5 / C / Zwykły art.238.2.1 Irgiz 12/75,98
5 6 / CC / Zwykły art.238.2.1 Irgiz 21/63,12
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/67,30
4 11 - C - Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/62,89
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 6 / N / Zwykły 238.2.1 Irgiz 0/63,76
O 7 / C / Zwykły 238.2.1 Irgiz ELI
37 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 Irgiz 12/72,11
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/59,60
66 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 12/59,64
13 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 0/0/34,47
39 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 0/4/39,27
10 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Irgiz 4/50,78
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 1 / L / Zwykły art.238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 12/48,60
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 0/7/42,19
44 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 Pistacja / Grey 5/62,74
T 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 Pistacja / Grey 12/46.68
36 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 38/80,31
14 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/60,48
4 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 0/0/28,54
19 8 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/39,00
21 8 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Pistacja / Grey 4/41,36
T 8 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Pistacja / Grey 4/41,29
T 8 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci REZ
27 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 6/65,98
12 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 1/71,20
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 1 / L / Zwykły art.238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 4/40,13
1 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 0/0/28,08
19 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 16/58,36
9 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Irgiz 4/54,28
23 4 / L / Dwufazowy art.274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/36,00
16 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 ARON / Leonardo Da Vinci 42/41,31
17 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 Irgiz 42/42,70
14 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 6/68,54
17 7 / L-1 / Dwufazowy art.274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 9/54,85
1 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 Irgiz 0/47,55
15 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 8/53,42
3 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 0/4/30,18
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/ 57,32
11 4 / P / Zwykły 238.2.1 Irgiz 0/ 52,05
49 4 / P / Zwykły 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 4/ 60,42
53 5 / N / Zwykły 238.2.1 Irgiz 8/ 68,09
2 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 0/0/ 23,19
30 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Irgiz 0/elim
45 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 8/ 55,11
37 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Irgiz 4/ 44,86
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 5 / P / zwykły art.238.2.1 Irgiz 0/ 67,91
34 5 / P / zwykły art.238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 20/ 90,93
23 6 / N / zwykły art.238.2.1 Irgiz 5/ 79,58
o 6 / N / zwykły art.238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci elim
16 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 WAITAKI 0/8/ 20,45
24 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 CANTURA M 4/ 53,52
29 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 22/ 81,64
o 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 WAITAKI T 0/ 44
10 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 Irgiz 4/ 52,75
15 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 4/ 6427
5 13 / N / zwykły art.238.2.1 Irgiz 0/ 65,02
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 4/61,11
15 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 0/1/36,31
44 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/55,87
20 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/65,94
52 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/38,93
8 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/58,56
38 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 4/68,60
35 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 7/84,71
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) KANTOS 0/1/37,98
31 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) ARON / Leonardo Da Vinci 0/1/38,90
11 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Irgiz 0/56,47
24 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Irgiz 0/10/64,32
33 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) ARON / Leonardo Da Vinci 0/1/37,55
41 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) KANTOS 0/6/42,46
T 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) KANTOS 4
T 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) ARON / Leonardo Da Vinci 4
12 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Irgiz 0/61,24
16 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Irgiz 0/61,84
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/52,87
50 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 KANTOS 4/57,52
7 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/47,21
13 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 0/0/36,32
60 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 KANTOS 32/96,96
O 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci ELI
47 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 4/54,47
14 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/65,70
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 KANTOS 9/57,72
O 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 KANTOS ELI
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/69,45
22 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 Irgiz 4/67,88
27 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 4/51,32
26 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 16/61,96
O 8 / C / FŚR zwykły art.238.2.1 Irgiz ELI
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
63 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A Irgiz 9/85,39
14 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A Irgiz 0/74,19
40 NR 10 -KL.C dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Irgiz 15/68,91
57 NR 15 -KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A Irgiz 15/66,96
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Władca Pierścieni 0/ 66,94
23 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 0/4/ 21,43
55 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Władca Pierścieni 4/ 64,41
8 Konk nr 3 - N Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 4/ 69,37
46 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Władca Pierścieni 4/ 48,48
41 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Irgiz 37/ 69,54
46 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Władca Pierścieni 35/ 79,29
13 Konk nr 6 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 4/ 56,75
42 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Władca Pierścieni 10/ 99,01
15 Konk nr 9 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 0/10/ 42,43
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Irgiz 21/88,38
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/68,60
35 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 4/66,99
17 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 4/66,45
O Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci ELI
4 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 0/0/25,14
28 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/52,52
7 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/62,79
28 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 20/89,84
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 R1 / L / Dwufazowy 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 0/4/34,12
27 R2 / P / Zwykły 238.2.1 Irgiz 6/83,13
32 R2 / P / Zwykły 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 20/74,25
44 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 Irgiz 6/66,57
22 4R / L / Zwykły 238.2.1 ARON / Leonardo Da Vinci 8/52,55
26 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/53,14
33 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 Irgiz 11/68,32
32 4 / MR / Zwykły 238.2.1 Irgiz 7/93,37
O 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 Irgiz ELI
12 R7 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 ARON / Leonardo Da Vinci 4/64,M84
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Irgiz ELI
56 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 25/103,08
27 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 7/55,60
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 Konk nr 4 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 4/57,97
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 Irgiz 0/65,34
13 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 Irgiz 0/65,31
16 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 Irgiz 0/66,90
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz 4/40,33
21 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 Irgiz 4/52,30
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Irgiz ELI
O 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Irgiz ELI
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 Irgiz 0/74,33
18 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 4/57,35
27 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 Irgiz 10/84,68
9 Konk nr 13 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 4/63,65
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 Irgiz 4/83,72
20 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 Irgiz 0/8/42,60
16 Konk.nr.17- kl.N MR zwykły art.238.2.1 Irgiz 8/61,27