Karta zawodnika

Imie: Witold

Nazwisko: Burzyński

Rok urodzenia: 1991


Klasa: B2 Cw

Klub: ZASTAWNO


25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Kalahari / Colox Cup 4/41,69
O 5 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops ELI
O 6 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops ELI
55 11 / P / Zwykły 238.2.1 Kalahari / Colox Cup 19/93,31
31 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/44,67
O 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 Cheops ELI
49 10 / L / Zwykły 238.2.1 Kalahari / Colox Cup 4/63,87
43 17 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Kalahari / Colox Cup 7/65,37
35 19 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 17/74,03
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 17 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Cheops 12/68,50
O 19 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Cheops ELI
4 28 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Cheops 4/73,97
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Kalahari / Colox Cup ELI
6 6 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 0/71,57
5 7 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/87,20
15 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Kalahari / Colox Cup 0/78,94
7 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/61,55
3-5 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/68,37
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 Cheops 4/63,72
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 Cheops 4/51,70
9 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Cheops 4/61,07
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Cheops 19/110,54
50 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 Cheops 13/71,51
15 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Cheops 4/59,02
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 120cm MR Zwykły Art:238.2.1. Cheops 4/62,58
17 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. Cheops 14/85,00
8 100cm L Zwykły Art:238.2.1. Gentille 0/49,76
47 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 Gentille 5/67,09
O 120cm MR Zwykły Art:238.2.1 Cheops REZ
20 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 Cheops 23/95,96
13-15/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 12 / N / Zwykły 274.5.3 Cheops 4/64,81
2 13 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/76,80
O 17 / L1 / Dwufazowy 238.2.1 Gentille ELI
T 17 / L1 / Dwufazowy 238.2.1 Gentille 0
5 19 / N1 / Dwufazowy 238.2.1 Cheops 0/8/29,47
3 20 / C / Zwykły 274.5.3 Cheops 9/102,88
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/64,17
O 6 - C - Zwykły 238.2.1 Cheops ELI
20 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 Cheops 9/66,49
O 13-c-dwufazowy 274.5.3 Cheops ELI
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 4 / N / Półfinał HPP OPEN zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Cheops ELI
24 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Cheops 8/42,23
41 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Cheops 14/60,74
17 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Cheops 4/58,73
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 5 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 8/63,79
20 6 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 10/88,48
26 12 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/63,22
11 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 Cheops 0/4/27,77
17 17 / C / Finał Rundy Bursztynowej Zwykły 238.2.1 Cheops 18/86,12
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 6 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 0/58,35
O 7 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops ELI
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
59 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 DŻESER 4/59,02
O 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Cheops ELI
44 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Cheops 4/63,19
4 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 DŻESER 0/0/28,01
77 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Cheops 12/71,88
40 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Cheops 12/44,96
9 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DŻESER 5/72,76
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 6 / N / Zwykły art.238.2.1 DŻESER 4/55,03
13-15/02/2016 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 4 / P / Zwykły 238.2.1 DŻESER 0/56,01
16 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 DŻESER 0/ELI
25 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 DŻESER 21/91,22
9 12 / N / Zwykły 238.2.1 DŻESER 4/60,54
06-07/02/2016 VII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 6 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 0/51,05
O 7 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops REZ
14 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 0/REZ
9 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/61,03
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 5 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 0/ 51,86
18 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/44,61
35 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/ 42,64
17 13 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/ 67,45
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 6 / N / zwykły art.238.2.1 Cheops 8/ 61,69
19 7 / C / zwykły art.238.2.1 Cheops 4/ 73,58
o 13 / N / zwykły art.238.2.1 Cheops rez
12 14 / C / zwykły art.238.2.1 Cheops 4/ 78,51
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 5 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 0/54,10
9 6 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/67,90
17 13 / N / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/58,54
4 14 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/55,12
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
68 nr 5 - L Dwufazowy Gentille 9/67,92
O 6 - P Zwykły 238.2.1 Gentille ELI
53 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 Gentille 4/59,01
51 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Gentille 8/66,70
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / MR / 238.2.1 zwykły DŻESER 0/59,06
62 1 / MR / 238.2.1 zwykły Cheops 4/61,35
65 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Cheops 4/69,76
O 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły DŻESER ELI
49 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy DŻESER 0/8/29,18
59 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Cheops 0/4/31,46
11 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką DŻESER 0/4/39,23
66 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Cheops 12/42,37
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Gentille 0/0/21,68
3 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Gentille 0/54,40
3 Konkurs nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 Gentille 0/0/29,22
O Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Gentille ELI
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 DŻESER 4/55,59
29 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Cheops 4/62,17
28 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 Cheops 8/67,43
30 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 DŻESER 12/65,58
22 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 DŻESER 0/8/25,18
22 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 Cheops 8/56,39
25 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 DŻESER 12/66,26
23 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 DŻESER 12/57,30
11 8 / C / FŚR zwykły art.238.2.1 Cheops 13/79,58
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 Cheops ELI
20 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 Cheops 14/93,21
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Gentille 0/0/22,27
17 4 / P / Zwykły 238.2.1 Gentille 4/56,82
1 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 DŻESER 0/0/27,21
22 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 Cheops 4/56,51
6 6 / C / Zwykły 238.2.1 Cheops 4/61,94
15 6 / C / Zwykły 238.2.1 DŻESER 8/61,73
22-23/08/2015 ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 KONKURSU Nr 12. KL P - zwykły art.. 238.2.1 DŻESER 0/56,92
6 KONKURSU Nr 12. KL P - zwykły art.. 238.2.1 Cheops 0/65,54
5 KONKURSU Nr 13. KL N - Z Jokerem art.269,5 DŻESER 44/48,58
13 KONKURSU Nr 13. KL N - Z Jokerem art.269,5 Cheops 7/69,92
30-31/05/2015 ZR B-skoki Starogard Gdański
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 DŻESER 4/ 51,00
6 konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 Cheops 4/ 55,02
4 konk nr 5 kl. N wzras.st. trud. z jokerem art.269.5 Cheops 38/ 37,12
7 konk nr 5 kl. N wzras.st. trud. z jokerem art.269.5 DŻESER 24/ 55,07
19 konk nr 9 kl. L dwufazowy art 274.5.3 Gentille 4/ 56,28
10 konk nr 10 kl.P z wyboru trasy art. 271 tab. C Gentille 8/ 104,86
14-15/03/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk.nr.4 - L - Dwufazowy 274.5.3 Gentille 0/4/57,11
O Konk. Nr .5 - P - Zwykły 238.2.1 Gentille ELI
07-08/03/2015 HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. Gentille 4/61,44
14 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 Gentille 36/48,74
20 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 Gentille 4/42,45
27 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 Gentille 12
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
83 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Gentille 12/45,12
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. Gentille 0/40,85
9 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 Gentille 0/47,60
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 Gentille 0/68,55
23-24/08/2014 ZR B-skoki Stado Starogard
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Gentille 0/0/39,50
1 Konk nr 3- kl.P zwykły art.238.2.1 Cheops 0/54,86
8 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 Cheops 4/62,74
02-03/08/2014 ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014 B-skoki Damaszka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 Cheops 4/ 52,36
8 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C Cheops 56,31
7 Kokn nr 8 Kl.P - szybkości , Art.239 tab.C Cheops 73,24
17 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 Cheops 12/ 65,13