Karta zawodnika

Imie: Aleksandra

Nazwisko: Furgo

Rok urodzenia: 1976


Klasa: A2 B2

Klub: LEŚNA PODKOWA


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 4 / L / Zwykły 238.2.1 Magnifico C 4/52,33
14 5 / P / Zwykły 238.2.1 Magnifico C 0/59,09
34 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/8/47,39
23 7 / C / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 24/90,00
49 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 Magnifico C 8/45,81
11 13 / N / Zwykły 283.2.1 MELISSA C 0/63,77
20 13 / N / Zwykły 283.2.1 Magnifico C 0/73,88
20 14 / C / Zwykły 283.2.1 MELISSA C 12/68,67
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Magnifico C 0/9/34,40
37 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Magnifico C 8/35,72
7 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 0/55,31
24 5 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 8/53,92
15 6 / C / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 8/75,03
16 6 / C / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 8/78,00
10 10 / L / Zwykły 238.2.1 Magnifico C 0/49,68
37 11 / P / Zwykły 238.2.1 Magnifico C 8/72,52
25 12 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 12/66,56
30 12 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 17/72,81
13 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 4/41,20
18 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 12/41,33
10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 1 / L / Zwykły 238.2.1 Magnifico C 4/54,41
25 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/56,22
26 5 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/57,16
16 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 4/46,37
17 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/47,94
57 11 / L / Dwufazowy 274.5.3 Magnifico C 8/42,43
14 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 Magnifico C 0/0/28,97
26 13 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/55,84
45 13 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 8/62,51
7 14 / C / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 2/78,27
18 14 / C / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 19/85,17
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/60,95
34 5 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 9/67,08
10 6 / C / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 5/74,44
17 6 / C / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 12/69,88
11 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/0/29,60
19 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/4/29,74
21 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 MOLLY C 20/65,81
O 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 MELISSA C REZ
11 19 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 0/58.45
16 19 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/53,88
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/40,67
34 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 8/60,00
29 12 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/59,54
38 12 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 16/67,54
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 8/66,84
28 5 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 8/72,07
10 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/0/26,40
23 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/ELI
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 5 / N / Zwykły 238.2.1. MOLLY C 4/59,82
34 5 / N / Zwykły 238.2.1. MELISSA C 12/58,13
16 6 / C / Zwykły 238.2.1. MOLLY C 12/76,08
O 6 / C / Zwykły 238.2.1. MELISSA C ELI
23 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 4/50,81
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 7 / N / Szybkości - otwarty 269.5 MOLLY C 61,00/0
5 7 / N / Szybkości - otwarty 269.5 MELISSA C 61,00/0
4 17 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 MOLLY C 0/61,12
8 17 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 MELISSA C 14/85,18
5 26 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 MOLLY C 4/63,52
8 26 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 MELISSA C 15/86,00
10-11/09/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 6 / N / Szybkości 269.5 MOLLY C 80,53/8
O 6 / N / Szybkości 269.5 MELISSA C ELI
6 7 / C / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 26/105,01
3 12 / N1 / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/71,73
6 12 / N1 / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 8/72,81
5 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 8/54,65
27-28/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 4 / L / Zwykły 238.2.1 WAWRZYN ? 18/108,77
T 4 / L / Zwykły 238.2.1 WAWRZYN ? REZ
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/4/31,69
15 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 20/83,91
3-5 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/68,99
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 MOLLY C 0/65,57
36 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 MELISSA C 4/69,37
27 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C MOLLY C 85,29/1
44 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C MELISSA C 110,61/5
18 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 MOLLY C 0/8/29,35
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 MELISSA C 4/56,22
37 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 MELISSA C 9/83,18
42 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 MOLLY C 18/90,82
25 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 MELISSA C 9/79,67
30 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 MOLLY C 16/72,27
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 MELISSA C 4/77,18
52 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 MOLLY C 16/80,81
13 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 MOLLY C 0/0/40,58
24 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 MELISSA C 0/4/40,16
20 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 MELISSA C 4/64,08
21 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 MOLLY C 4/65,02
13-15/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-7 4 / P / Dokładności 238.1.1 MOLLY C 0
8-9 4 / P / Dokładności 238.1.1 MELISSA C 4
2 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/4/33,13
3 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/4/35,43
5 18 / P1 / Dwufazowy 238.2.1 MOLLY C 0/0/37,31
11 18 / P1 / Dwufazowy 238.2.1 MELISSA C 4/44,06
O 19 / N1 / Dwufazowy 238.2.1 MELISSA C ELI
O 19 / N1 / Dwufazowy 238.2.1 MOLLY C REZ
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 MOLLY C 0
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 MELISSA C 0
24 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/8/41,64
38 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 8/58,76
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 MOLLY C 0
30-35 11--P1 - dokładności art.238.1.1 MELISSA C 8
13 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 MELISSA C 0/8/39,63
24 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 MOLLY C 16/62,97
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 MOLLY C 4/51,56
19 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 MELISSA C 4/52,35
12 Konk Nr 5. KL N- SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C MELISSA C 72,28/12
14 Konk Nr 5. KL N- SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C MOLLY C 77,57/16
12 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C MOLLY C 55,85/0
25 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C MELISSA C 67,64/8
7 Konk Nr 11. KL N-1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 MELISSA C 0/4/41,25
12 Konk Nr 11. KL N-1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 MOLLY C 8/59,10
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ MOLLY C 4/63,67
19 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ MELISSA C 8/61,96
14 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ MELISSA C 8/75,40
18 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ MOLLY C 16/70,62
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/0/25,29
8 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/4/26,85
6 6 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/61,02
7 6 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/68,48
17 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/83,51
O 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 MELISSA C REZ
4 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/9/36,94
12 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 12/73,21
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Cortez 0/4/ 31,32
62 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/ 42,05
72 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 10/ 71,23
19 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 0/71,71
41 5 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/78,24
9 11 / P / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 0/61,01
35 11 / P / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/63,36
36 11 / P / Zwykły 238.2.1 Cortez 4/63,38
44 12 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 8/77,50
48 12 / N / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 12/71,86
44 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 Cortez 4/49,64
27 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 4/45,25
38 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 8/46,75
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 MELISSA C 39/49,39
19 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 MOLLY C 5/42,88
9 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 MELISSA C 4/4568
12 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 MOLLY C 13/51,39
13-15/02/2016 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cortez 4/62,07
27 4 / P / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 8/78,16
28 4 / P / Zwykły 238.2.1 Cortez 8/83,25
29 4 / P / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 10/92,46
9 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/0/34,13
o 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C WYC
3 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Cortez 0/0/31,09
7 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/0/27,42
18 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Cortez 0/9/39,12
16 12 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 12/74,76
4 18 / P/P1 / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 0/51,76
4 19 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/45.67
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/0/ 32,23
69 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cortez 12/ 61,32
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cortez T 4/ 68,21
47 4 / P / Zwykły 238.2.1 MOLLY C 4/ 59,99
56 4 / P / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/ 65,57
47 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/ 69,21
9 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 0/0/ 29,12
23 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Cortez 0/4/ 30,45
o 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Cortez wyc
41 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 MOLLY C 4/ 59,15
49 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 9/ 64,62
o 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C rez
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 4 / P / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 8/92,66
39 5 / N / Zwykły 238.2.1 MELISSA C 11/103,89
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 6 - P Zwykły 238.2.1 MELISSA C 0/70,29
42 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/62,11
40 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 12/60,93
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
72 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 30/97,71
38 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 MELISSA C 4/61,39
36 Konkurs nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/47,12
26 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 0/8/25,03
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 MELISSA C 4/44,78
13 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 MELISSA C 0/0/28,10
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 DONNA LARRA P 0/ 53,92
16 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Vatra 0/ 57,29
39 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 DONNA LARRA P 0/12/ 28,64
49 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Vatra 4/ 60,40
42 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Vatra 4/ 47,21
62 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 DONNA LARRA P 13/ 61,57
62 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 DONNA LARRA P 7/ 49,13
o Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Vatra -1/ 69,28
11 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Vatra 0/0/ 27,81
32 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 DONNA LARRA P 8/ 42,37
27 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Vatra 4/ 72,94
46 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 DONNA LARRA P 16/ 74,82
03-04/07/2015 ZR B-skoki Kwidzyn
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 konk 3 - kl.L, zwykły art.238.2.1 Vatra 0/ 56,77
22 konk 4 kl.P - wzrast. st. trud. z jockerem art.269 Vatra 6/ 63,25
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 KONKURSUNr 6. KL .L dwufazowy art..274.5.3 tab.A DONNA LARRA P 4/45,06
30 KONKURSUNr 6. KL .L dwufazowy art..274.5.3 tab.A Vatra 10/60,68
10 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A DONNA LARRA P 0/0/24,52
14 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A Vatra 0/0/26,42
23/05/2015 ZR B-skoki BRACHLEWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14-18 Konkurs nr 3 kl. L – dwufazowy art. 274.5.2 Merry Jane 4/62,47
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) Merry Jane 4/46,98
45 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) Merry Jane 16/70,75
29 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) Merry Jane 41/62,09
50 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) Merry Jane 12/ 63,03
29 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) Merry Jane 4/54,55
31 Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 Merry Jane 12/65,40
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 Merry Jane 0/47,40
7 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem Merry Jane 44/41,45
07-08/03/2015 Finał Winter Dressage Cup A- ujeżdzenie Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 C-1 DONNA LARRA P 57,941%
4 C-3 DONNA LARRA P 56,272%
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 5 / N / Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 12/77,89
51 12 / N / Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 12/68,74
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 5 / N / Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 4/63,24
33 12 / N / Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 12/56,95
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 DONNA LARRA P eli
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 0/53,50
29 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Mon Scheri C 4/49,12
22 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 4/61,66
14 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 4/74,79
04-05/10/2014 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 3 - P Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 8/65,59
9 Konkurs nr 4 - N Dwufazowy 274.5.3 Mon Scheri C 12/48,05
9 Konkurs nr 8 - P Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C 4/60,45
o Konkurs nr 9 - N Zwykły 238.2.1 Mon Scheri C eli
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 Mon Scheri C 8/72,02
29 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 Mon Scheri C 8/60,53
33 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 Mon Scheri C 4/74,20
23 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 Mon Scheri C 8/70,59