Karta zawodnika

Imie: Ludmiła

Nazwisko: Siergiej - Krzysztofiak

Rok urodzenia: 1984


Klasa: B2

Klub: SALIO


01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 Jamal Van Orti 4/69,50
33 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 4/55,30
44 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Jamal Van Orti 8/55,54
21 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 16/71,99
23 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 Jamal Van Orti 0/8/34,79
32 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 8/60,15
41 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 Jamal Van Orti 12/67,57
15 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 8/49,77
15 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 4/48,47
18 Konk nr 17 - N Finał RSrebrnej zwykły art. 238.2.1 Jamal Van Orti 4/52,32
29-01/05/2016 ZO-B2* (CSN) Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 1 - N Runda Brązowa - konk zwykły art. 238.2.1 CORJANA P 4/57,50
15 Konk nr 1 - N Runda Brązowa - konk zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 4/63,42
20 Konk nr 1 - N Runda Brązowa - konk zwykły art. 238.2.1 Jamal Van Orti 8/66,73
10 Konk nr 2 - C Runda Srebrna - dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 4/56,93
1-14 Konkurs nr 3ZR - L -dokł.art. 238.1.1 Raphaella P 0
1 Konk nr 4ZR - P zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) Raphaella P 0/55,16
5 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufaz.art. 274.5.3 CALIDOS 0/0/32,95
14 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufaz.art. 274.5.3 CORJANA P 4/46,81
15 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufaz.art. 274.5.3 Jamal Van Orti 4/48,83
7 Konk nr 5 - C Runda Srebrna- zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 8/73,99
12 Konk nr 12ZR - P z jokerem art. 269.5 Raphaella P 12/42,72
8 Konk nr 8 - N1 Runda Brązowa -dwuf. art. 274.5.3 Jamal Van Orti 0/8/35,38
13 Konk nr 8 - N1 Runda Brązowa -dwuf. art. 274.5.3 CORJANA P 4/51,29
5 Konk nr 9 - C1 Runda Srebrna-zwykły z rozg.art. 238.2.2 CALIDOS 0/0/35,79
15-17/04/2016 ZO-B1* B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17-18 R2 - L - Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 Dakota / Zurich 1
2 R3 - P - Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 Erina 0/0/30,83
25 R3 - P - Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 Dakota / Zurich 4/54,68
4 1 - N - Zwykły - MR - Tabela A, Art. 238.2.1 Erina 0/67,22
15 2 - C - Zwykły - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Landliebe Jo We 6/85,06
18 2 - C - Zwykły - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CALIDOS 10/98,28
5 3 - CC - Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 CALIDOS 4/55,04
8 3 - CC - Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 Landliebe Jo We 27/85,70
31 R5 - L - Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 Dakota / Zurich 5
1 R6 - P - Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 Erina 0/71,10
28 R6 - P - Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 Dakota / Zurich 8/89,48
16 4 - N - Dwufazowy - MR- Tabela A, Art. 274.5.3. Erina 4/53,83
21 5 - C - Dwufazowy - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 Landliebe Jo We 16/94,55
7 6 - CC - Zwykły - DR - Tabela A, Art. 238.2.1 CALIDOS 28/83,06
3 R9 - P - Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 Dakota / Zurich 0/59,45
15 7 - N1 - O wzr.stopniu trudności- MR Tabela A, Art. 269.5 Erina 16/81,76
19 7 - N1 - O wzr.stopniu trudności- MR Tabela A, Art. 269.5 Landliebe Jo We 1/45,17
10 8 - C1 - Dwufazowy- \"Finał ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 CALIDOS 8/49,44
19-20/03/2016 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 6 / N / zwykły art.238.2.1 CALIDOS 0/64,03
6 6 / N / zwykły art.238.2.1 Jamal Van Orti 0/65,34
1 7 / C / zwykły art.238.2.1 CALIDOS 0/64,70
3 7 / C / zwykły art.238.2.1 Jamal Van Orti 8/71,78
18 14 / P / zwykły art.238.2.1 Raphaella P 8/63,62
1 15 / N / dwufazowy art.274.5.3 CORJANA P 0/0/35,25
7 15 / N / dwufazowy art.274.5.3 Raphaella P 4/52,42
2 16 / C / zwykły art.238.2.1 CORJANA P 8/65,06
04-06/03/2016 HZO+ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły CORJANA P 4/63,48
O Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły Jamal Van Orti ELI
5 Konkurs nr 2 ŚR - C - Zwykły Landliebe Jo We 0/65,98
14 Konkurs nr 2 ŚR - C - Zwykły Jamal Van Orti 8/71,28
2 Konkurs nr 4 MR - N - Dwufazowy Landliebe Jo We 0/0/34,52
6 Konkurs nr 4 MR - N - Dwufazowy CORJANA P 0/4/37,02
3 Konkurs nr 5 ŚR - C - Dwufazowy Landliebe Jo We 0/0/34,90
16 Konkurs nr 5 ŚR - C - Dwufazowy Jamal Van Orti 8/48,89
5 Konkurs nr 7 Finał MR - N - Zwykły CORJANA P 4/61,86
7 Konkurs nr 7 Finał MR - N - Zwykły Jamal Van Orti 9/69,32
7 Konkurs nr 8 Finał ŚR - C1 - Zwykły z rozgrywką Landliebe Jo We 4/62,87
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Landliebe Jo We 12/43,20
o 4 / P / Puissance (article 262.2) CALIDOS ELI
48 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CALIDOS 8/58,58
59 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Landliebe Jo We 19/78,58
13 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Landliebe Jo We 0/4/31,34
O 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) CALIDOS ELI
30-31/01/2016 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 5 / P / o wzrastającym stopniu trudności art.269.5 (zwykły) Erina 44/43,12
5 6 / N / dwufazowy art.274.5.3 Erina 0/0/38,08
8 7 / C / zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Landliebe Jo We 8/63,54
5 13 / P / dwufazowy art.274.5.3 Dakota / Zurich 0/0/35,36
11 14 / N / zwykły art.238.2.1 Dakota / Zurich 4/72,00
1 16 / CC / zwykły art.238.2.1 CALIDOS 0/63,28
19-20/12/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-21 nr 4 - L dokładności art.238.1.1 Dakota / Zurich 0
27 nr 5 - P dwufazowy art.274.5.3 Dakota / Zurich 12/43,53
10 nr 6 - N zwykły art.238.2.1 CORJANA P 4/67,58
12 nr 6 - N zwykły art.238.2.1 Jamal Van Orti 4/71,24
1 nr 7 - N1 zwykły art.238.2.1 CORJANA P 0/67,75
2 nr 8 - C dwufazowy art. 274.5.3 Jamal Van Orti 5/71,61
8 nr 13 - P zwykły art. 238.2.1 Raphaella P 0/63,25
15 nr 13 - P zwykły art. 238.2.1 Dakota / Zurich 2/83,30
2 nr 14 - N dwufazowy art.274.5.3 CORJANA P 0/0/36,42
23 nr 14 - N dwufazowy art.274.5.3 Dakota / Zurich 12/69,43
5 nr 15 - N1 zwykły art.238.2.1 Jamal Van Orti 4/64,29
1 nr 16 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Jamal Van Orti 4/64,28
2 nr 16 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CORJANA P 8/60,41
20-22/11/2015 HZO1* +RZ +DiM B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 NR 2 -ŚR ( 1.30) zwykły Landliebe Jo We 0/59,80
2 NR 3 - DR (1.40) zwykły Landliebe Jo We 0/68,14
5 NR 3 - DR (1.40) zwykły CALIDOS 4/66,90
11 NR 5 - ŚR ( 1.30)dwufazowy Landliebe Jo We 4/50,76
3 NR 6 - DR ( 1.40) dwufazowy CALIDOS 0/4/46,05
3 NR 8 -FINAŁ ŚR (1.30) zwykły z rozg. Landliebe Jo We 0/4/33,99
6 NR 9 - GRAND PRIX CALIDOS 9/69,09
2 R 4 - P zwykły CORJANA P 0/60,62
1 R 5 -N zwykły CORJANA P 0/59,05
2 R 9 -P dwufazowy CORJANA P 0/0/22,38
2 R 10 -N dwufazowy CORJANA P 0/0/24,29
O R 12 - L dokładności Mer II - LP ELI
O R 12 - L dokładności Mer II - LP ELI
1 R 14 -N zwykły CORJANA P 0/58,27
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
55 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) Landliebe Jo We 4/48,76
86 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) CALIDOS 8/53,17
10 6 / HPP -N1-Open / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką Landliebe Jo We 4/63,02
1 7 / C1 / art. 262.3 Bariery (wys. 135 cm) CALIDOS 0/0/0/0/0
25 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) Landliebe Jo We 0/4/29,04
25 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) CALIDOS 0/8/27,66
33 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) Landliebe Jo We 4/46,05
11-13/09/2015 ZO-B1* i ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12-17 nr ZR - 1 - L dokładności Art. 238.1.1 Dakota / Zurich 4
5 nr ZR - 2 - P zwykły Art. 238.2.1 CORJANA P 0/70,56
16 nr ZR - 2 - P zwykły Art. 238.2.1 Jamal Van Orti 5/81,74
2 nr ZR - 3 - N zwykły Art. 238.2.1 Jamal Van Orti 0/82,98
6 nr ZR - 3 - N zwykły Art. 238.2.1 CORJANA P 4/79,26
3 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 PASCAL S 0/61,71
4 nr ZO - 1 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Erina 0/63,24
8 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 Landliebe Jo We 0/68,67
21 nr ZO - 2 - C - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 CALIDOS 4/66,72
13 nr ZO - 3 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 CALIDOS 4/52,53
14 nr ZO - 3 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Landliebe Jo We 8/50,69
11 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 Dakota / Zurich 1
12 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 Dakota / Zurich 2
13-19 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 Raphaella P 4
13-19 nr ZR - 4 - L dokładności Art. 238.1.1 Raphaella P 4
13 nr ZR - 5 - P zwykły Art. 238.2.1 CORJANA P 4/66,40
15 nr ZR - 5 - P zwykły Art. 238.2.1 Jamal Van Orti 4/71,03
8 nr ZR - 6 - N zwykły Art. 238.2.1 Jamal Van Orti 0/69,53
11 nr ZR - 6 - N zwykły Art. 238.2.1 CORJANA P 4/66,93
1 nr ZO - 4 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 Erina 0/53,67
24 nr ZO - 4 - N - Mała Runda zwykły Art. 238.2.1 PASCAL S 14/85,12
10 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Landliebe Jo We 4/50,41
17 nr ZO - 5 - C - Średnia Runda dwufazowy Art. 274.5.3 CALIDOS 4/52,48
7 nr ZO - 6 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Landliebe Jo We 0/12/37,80
16 nr ZO - 6 - CC - Duża Runda dwufazowy Art. 274.5.3 CALIDOS 8/57,81
14 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 Erina 0/4/28,25
21 nr ZO - 7 - N1 - Mała Runda dwufazowy Art. 274.5.3 PASCAL S 4/43,63
11 nr ZO - 8 - C1 - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 CALIDOS 4/66,68
16 nr ZO - 8 - C1 - Średnia Runda zwykły Art. 238.2.1 Landliebe Jo We 8/69,24
10 nr ZR - 7 - L dwufazowy Art. 274.5.3 Dakota / Zurich 1/67,36
5 nr ZR - 8 - P dwufazowy Art. 274.5.3 CORJANA P 0/0/32,34
6 nr ZR - 8 - P dwufazowy Art. 274.5.3 Jamal Van Orti 0/0/32,72
12 nr ZR - 8 - P dwufazowy Art. 274.5.3 Dakota / Zurich 10/71,80
3 nr ZR - 9 - N zwykły Art. 238.2.1 CORJANA P 0/66,30
7 nr ZR - 9 - N zwykły Art. 238.2.1 Jamal Van Orti 4/89,99
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Landliebe Jo We 4/51,81
52 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 4/53,43
8 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 0/53,88
40 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Landliebe Jo We 8/51,67
26-27 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 4/59,49
34 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Landliebe Jo We 8/58,24
16-17/05/2015 I Elim. Summer Salio Cup 2015 B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / L / szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca Art. 238.1.2 CORJANA P 6,5
13 4 / L / szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca Art. 238.1.2 CORJANA P 10.5
27 5 / L / zwykły Art. 238.2.1 Dakota / Zurich 2/92,65
27 6 / P / zwykły Art. 238.2.1 Erina 0/81,55
11 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 CALIDOS 0/64,45
18 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 Landliebe Jo We 0/72,53
37 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 Erina 4/63,90
O 7 / N / zwykły Art. 238.2.1 PASCAL S REZ
32 8 / C / zwykły Art. 238.2.1 Landliebe Jo We 8/84,15
34 8 / C / zwykły Art. 238.2.1 CALIDOS 12/75,46
39 13 / L / zwykły Art.238.2.1 CORJANA P 10/101,61
41 13 / L / zwykły Art.238.2.1 Dakota / Zurich 18/134,82
8 14 / P / zwykły Art.238.2.1 Erina 0/53,84
10 15 / N / zwykły Art.238.2.1 Erina 0/57,00
16 15 / N / zwykły Art.238.2.1 CALIDOS 0/66,31
17 15 / N / zwykły Art.238.2.1 Landliebe Jo We 0/67,78
21 16 / C / zwykły Art.238.2.1 CALIDOS 4/75,82
27 16 / C / zwykły Art.238.2.1 Landliebe Jo We 8/77,34
08-10/05/2015 CSN B-skoki Drzonków
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 3 / N1 / MK 6-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 PASCAL S 6.9
23 3 / N1 / MK 6-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 Erina 2,7
10 4 / N / Konkurs zwykły Art.: 238.2.1 PASCAL S 0/45,85
27 4 / N / Konkurs zwykły Art.: 238.2.1 Erina 0/51,98
11-12 9 / N1 / Młodych koni 6.-letnich z oceną stylu konia: Art. 13.1.2.1 PASCAL S 7,5
70 10 / N / Runda: Otwarta o wzrastającym st. trudności z Jokerem Art.: Erina 12/42,25
16 14 / C / Runda: MK 6.-letnich dwufazowy Art.: 274.5.3 PASCAL S 13/80,98
10 17 / N1 / Runda:Otwarta - finał - zwykły Art.: 238.2.1 ERICE 0/70,96
11-12/04/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 5 - L z oceną stylu jeźdźca CORJANA P 3,5
12-14 Konk nr 5 - L z oceną stylu jeźdźca CORJANA P 5
1 Konk nr 6 - P dwufazowy art.274.5.3 Erina 0/0/33,64
1 Konk nr 7 - N zwykły art.238.2.1 PASCAL S /52,07
8 Konk nr 7 - N zwykły art.238.2.1 Erina 8/60,86
1 Konk nr 8 - C zwykły art.238.2.1 PASCAL S 4/55,61
8 Konkurs nr 13 - L z trafieniem w normę CORJANA P 80,67/1
4 Konk nr 15 - P zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CORJANA P 0/0/30,79
8 Konk nr 15 - P zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Erina 0/4/29,30
1 Konk nr 16 - N dwufazowy art.274.5.2 PASCAL S /0/33,01
6 Konk nr 16 - N dwufazowy art.274.5.2 Erina 0/4/34,66
O Konk nr 17 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2 PASCAL S ELI
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A CALIDOS 4/59,85
40 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A CALIDOS 4/38,45
59 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg CALIDOS 16/70,30
13-15/03/2015 HZO-B1* + RZ B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr r3 - L1 - (105) dokł. bez rozgr Erina 0/79,54
32 Konk nr r4 - P - (110) zwykły Erina 4/60,13
8 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CALIDOS 0/66,51
15 Konk nr 2 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 Landliebe Jo We 4/65,68
54 Konk nr r9 - P - (110) zwykły Erina 5/84,30
5 Konk nr r10 - N - (120) zwykły Erina 0/67,46
12 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 CALIDOS 0/57,59
28 Konk nr 5 - C ŚR - zwykły - art.238.2.1 Landliebe Jo We 12/58,72
2 Konk nr r15 - N - (120) zwykły Erina 0/53,03
12 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 CALIDOS 4/46,53
23 Konk nr 8 - C Finał ŚR - dwufazowy - art.274.5.3 Landliebe Jo We 8/49,58
06-08/03/2015 CSI2* / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 3 / / Small Round CALIDOS 0/75,58
O 8 / / Small Round CALIDOS REZ
30 13 / / FINAL Small Round (1.25) CALIDOS 8/ 46,11
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
76 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases Landliebe Jo We 17/59,10
79 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock Landliebe Jo We 8/62,94
63 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 Landliebe Jo We 16/61,96
14-15/02/2015 HZR B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 4 - LL z trafieniem w normę czasu dodatek S CORJANA P 71,89/1
10-15 Konk. nr 5 - L dokładności art.238.1.1 CORJANA P 4
1 Konk nr 6 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca Erina 1 ( 0+1)
4 Konk nr 7 - P dwufazowy art. 274.5.3 Erina 0/0/32,86
5 Konk nr 13 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S Erina 82,74/0
9 Konk nr 13 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S CORJANA P 73,18/2
7 Konk.nr 15 - P zwykły art.238.2.1 Erina 4/67,90
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
98 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 8/60,94
7 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 CALIDOS 64/60,12
15 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 Landliebe Jo We 56/64,91
50 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 CALIDOS 4/58,49
53 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 Landliebe Jo We 8/58,86
13 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C Landliebe Jo We 76,39/3
54 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 CALIDOS 8/49,50
45 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Landliebe Jo We 12/63,76
13-14/12/2014 HZR Finał Pucharu Gajewnik B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-7 Konk nr 4 - L szkoleniowy Erina 3
9 Konk nr 5 - P dwufazowy art.274.5.3 HARCOWNIK 4/50,23
O Konk nr 5 - P dwufazowy art.274.5.3 Erina ELI
1-11 Konk nr 11 - L dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Erina 0
1 Konk nr 13 - P zwykły art.238.2.1 Erina 0/50,35
14-16/11/2014 HZO-B3* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 Konk. nr 2 - N Eli. HPL 5 lat - dokł. bez roz- art.238.1.1 PASCAL S 0
8-13 Konk. nr 3 - C I półf HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 CALIDOS 4
1 Konk nr 5 - kl.N -MR - seria A (RO) - zwyk.- art.238.2.1 PASCAL S 0/61,97
6 Konk nr 5 - kl.N -MR - seria A (RO) - zwyk.- art.238.2.1 CALIDOS 0/68,74
1-14 Konk. nr 9 - N Elim. HPL 5 lat - dokł. bez roz- art.238.1.1 PASCAL S 0
16 Konk. nr 10 - C II półf.HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 CALIDOS 12
1 Konk. nr 18 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 PASCAL S 0/49,53
10 Konk. nr 18 - N MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CALIDOS 4/ 59,13
25-26/10/2014 ZR-B B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9-14 Konkurs nr 4 - L dokładności art.238.1.1 Dakota / Zurich 4
9-14 Konkurs nr 4 - L dokładności art.238.1.1 Dakota / Zurich 4
2 Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1 PASCAL S 0/ 51,75
6 Konkurs nr 6 - N dwufazowy art.274.5.3 PASCAL S 4/59,52
2 Konkurs nr 7 - N1 zwykły art.238.2.1 CALIDOS 4/81,70
1 Konkurs nr 8 - C o wzrastającym stopniu trudności art.269 CALIDOS 44/49,87
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk. nr 2 KL.P - ZR, zwykły, art. 238.2.1 PASCAL S 4/ 56,69