Karta zawodnika

Imie: MAREK

Nazwisko: PAWLUCZUK

Rok urodzenia: 1971


Klasa: B3

Klub: U ROBSONÓW


24-25/09/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 0/61,68
23 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 F Cadans Z 4/59,69
28 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 BAJRON 4/63,97
36 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 KALINA / ILOCZYN 4/70,45
4 Konkurs nr 5 - N, zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 0/54,92
7 Konkurs nr 9 - L1, zwykły Art. 238.2.1 KALINA / ILOCZYN 0/63,63
35 Konkurs nr 9 - L1, zwykły Art. 238.2.1 BAJRON 25/91,65
2 Konkurs nr 10 - P1 zwykły Art. 238.2.1 F Cadans Z 0/56,37
4 Konkurs nr 10 - P1 zwykły Art. 238.2.1 BAJRON 0/59,77
38 Konkurs nr 10 - P1 zwykły Art. 238.2.1 KALINA / ILOCZYN 20/87,20
15 Konkurs nr 11 - N1 zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 12/70,52
27-28/08/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 Konkurs nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 KALINA / ILOCZYN 5/68,94
51 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 KALINA / ILOCZYN 12/69,09
10 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 WHO KNOWS 0/28,48/0
17 Konkurs nr 6 - C, zwykły Art.238.2.1 WHO KNOWS 12/77,02
31 Konkurs nr 9 - L dwufazowy Art. 274.5.3 KALINA / ILOCZYN 4/58,62
10 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 F Cadans Z 0/61,91
19 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 BAJRON 0/69,30
39 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 KALINA / ILOCZYN 8/61,08
5 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 0/66,37
16 Konkurs nr 12 - C dwufazowy Art. 274.5.5 WHO KNOWS 4/62,22
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 WHO KNOWS 0/62,03
18 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C WHO KNOWS 79,13/1
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 WHO KNOWS 4/55,19
41 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 WHO KNOWS 16/95,48
12 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 WHO KNOWS 4/63,51
13 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 DAMAI 4/64,00
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 1 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia HUNCWOT 6,9
28 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 WHO KNOWS 4/60,49
14 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C WHO KNOWS 86,82/3
16 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C Zhin Zhin 87,72/3
13 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia HUNCWOT 6,7
19 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 WHO KNOWS 0/434,01
31 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Zhin Zhin 24/56,06
13 11 / N / Finał RMK 5-letnie z oceną stylu konia HUNCWOT 6,0
9 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 DAMAI 0/63,95
17 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 WHO KNOWS 4/62,12
03-05/06/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWIE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 KONK NR 1 KL.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 WHO KNOWS 4/60,23
17 KONK NR 2 KL. C ŚR dwufazowy Art..274.5.3 WHO KNOWS 0/8/29,47
33 KONK NR 5 KL.N MR dwufazowy Art.274.5.3 WHO KNOWS 4/54,99
28 KONK NR 6 KL.C ŚR zwykły bez rozg,Art.238.2.1 WHO KNOWS 10/82,58
14 KONK NR 9 KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.4.3 WHO KNOWS 0/4/34,49
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konkurs nr 3 - L, dwufazowy Art. 274.5.3 HUNCWOT 0/0/27,37
48 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 HUNCWOT 4/61,66
8 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 WHO KNOWS 0/44,77/0
42 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Zhin Zhin 8/51,31
13 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 WHO KNOWS 8/72,38
11 Konkurs nr 9 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 HUNCWOT 0/0/23,21
10 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAMAI 0/60,20
29 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 HUNCWOT 4/61,97
O Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 DAMAI ELI
17 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 WHO KNOWS 4/46,90
22 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Zhin Zhin 16/46,90
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 Konkurs nr 3 - L (100 cm), zwykły Art. 238.2.1 HUNCWOT 19/86,62
10 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 0/52,62
56 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Zhin Zhin 12/61,11
58 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 12/63,46
48 Konkurs nr 9 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 HUNCWOT 13/94,61
47 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 8/66,81
27 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 WHO KNOWS 4/55,04
47 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Zhin Zhin 8/61,12
09-10/04/2016 Finał V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
T 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 HUNCWOT 0/0/31,01
34 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 HUNCWOT 4/43,30
27 3 / P / Eliminacja Juniorów zwykły art. 238.2.1 WHO KNOWS 4/58,00
25 4 / N / Elim. Seniorów zwykły art. 238.2.1 WHO KNOWS 6/82,98
T 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 HUNCWOT 0/0/34,71
33 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 HUNCWOT 20/87,68
24 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 WHO KNOWS 4/72,57
18 10 / N / Finał HPWiM Seniorów zwykły art. 238.2.2 WHO KNOWS 4/70,62
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 8/59,89
20 4 / N / Półfinał HPP OPEN zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Zhin Zhin 12/58,98
17 7 / N1 / Finał OPEN dwunawrotowy art.273.3.2 (2.2)(3.2) Zhin Zhin 24/73,79
35 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 24/51,25
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32-50 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.2 HUNCWOT 4
18 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Zhin Zhin 0/4/28,39
22 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 DAMAI 0/4/33,83
34 4 / N / Zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 8/48,28
13 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 DAMAI 0/0/32,19
24 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 HUNCWOT 0/8/35,04
T 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 HUNCWOT 0/0/35,35
40 9 / P / Zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 12/53,63
29 10 / N / Zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 8/55,94
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Zhin Zhin 8/50,06
22 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Zhin Zhin 24/66,38
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 0/58,12
24 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 8/60,13
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
76 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) Zhin Zhin 12/58,64
62 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Zhin Zhin 16/39,85
82 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 Zhin Zhin 12/47,67
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Zhin Zhin 8/43,92
10 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 Zhin Zhin 4/52,42
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 8/62,95
O 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin REZ
12 8 / N-1 (FMR) / Dwufazowy art.274.5.3 Zhin Zhin 12/38,01
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / P / Zwykły 238.2.1 Zhin Zhin 0/ 47,68
51 5 / N / Zwykły 238.2.1 Zhin Zhin 8/ 58,90
24 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Zhin Zhin 0/4/ 29,21
25 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Zhin Zhin 0/4/ 37,84
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 5 / P / zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 4/ 57,69
17 6 / N / zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 4/ 66,40
5 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 0/ 57,41
9 13 / N / zwykły art.238.2.1 Zhin Zhin 4/ 62,63
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 APOLLO ? 0/63,20
48 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 4/62,68
14 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 EL GRECCO 0/0/35,66
25 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 0/4/33,56
41 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Zhin Zhin 4/55,03
30 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 4/64,77
33 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 4/65,51
8 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 APOLLO ? 0/0/26,90
60 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 4/49,68
7 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 0/57,25
15 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 0/64,50
32 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 4/57,68
46 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 12/73,18
O 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO ELI
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) SONICA ? 0/0/28,06
77 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) APOLLO ? 8/56,72
7 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) EL GRECCO 0/53,95
17 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) SONICA ? 0/58,87
33 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) EL GRECCO 4/50,17
43 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Zhin Zhin 8/45,01
O 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Zhin Zhin REZ
25 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) APOLLO ? 0/0/32,72
T/44 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) APOLLO ? 0/9/38,40
26 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) EL GRECCO 4/55,97
36 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) SONICA ? 4/63,47
40 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Zhin Zhin 4/68,60
35 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) EL GRECCO 4/72,83
37 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Zhin Zhin 8/56,68
47 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) SONICA ? 12/67,98
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 1 / MR / 238.2.1 zwykły EL GRECCO 0/68,36
82 1 / MR / 238.2.1 zwykły Zhin Zhin 8/62,81
18 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 Zhin Zhin 0/4/27,75
54 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy Zhin Zhin 4/45,96
74 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy EL GRECCO 8./72,73
20 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką Zhin Zhin 4/61,17
42 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką EL GRECCO 11/84,31
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) EL GRECCO 0/46,00
O 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) EL GRECCO ELI
66 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) EL GRECCO 8/68,75
5 6 / HPP -N1-Open / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką EL GRECCO 0/0/48,58
26 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) WAITAKI 44/42,63
37 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) EL GRECCO 44/47,17
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 APOLLO ? 0/0/26,59
43 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 4/56,56
56 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 EL GRECCO 8/70,58
59 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 12/71,82
O 5 / C / Zwykły art.238..1 EL GRECCO ELI
39 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 APOLLO ? 4/54,22
44 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 Zhin Zhin 4/59,85
52 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 APOLLO ? 8/52,87
7 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 0/45,61
17 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 0/55,24
59 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 8/53,50
9 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 0/60,05
47 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 12/70,54
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI 0/0/29,19
3 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI 0/0/29,68
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 4/63,20
15 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 EL GRECCO 0/0/24,62
15 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 EL GRECCO 0/0/28,07
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 EL GRECCO 78,14/4
9 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 0/72,36
4 12 / P / Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 0/65,72
22 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 9/86,17
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 0/ 61,49
6 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 0/ 58,53
14 Konk nr 13 - N-1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 4/ 56,89
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 0/0/ 23,56
13 Konk nr 3 - N Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 7/ 87,09
3 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 EL GRECCO 44/ 40,28
14 Konk nr 6 - N Dwufazowy art. 274.5.3 EL GRECCO 4/ 57,74
1 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 0/ 56,26
7 Konk nr 9 - N Dwufazowy art. 274.5.3 EL GRECCO 0/0/ 26,08
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 8/59,68
60 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 5/58.54
24 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 4/43,44
O 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 WAITAKI REZ
17 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Irgiz 9/72,51
O 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 WAITAKI REZ
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 0/64,99
3 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Zhin Zhin 0/0/24,22
18 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 4/67,20
11 Konkurs nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 8/64,93
16 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 0/4/24,27
32 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 DAMAI 6/6,37
11 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 DAMAI 4/60,82
31 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 SONICA ? 25/109,26
1 Konkurs nr 9 - N O wzra. stopniu trud. z Joke. 269.5 Zhin Zhin 44/41,68
11 Konkurs nr 10 - C Zwykły art. 238.2.1 Zhin Zhin 24/59,17
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 R2 / P / Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 0/72,44
7 R3 / N / Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 0/72,02
13 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CHAMONIX 0/0/29,39
35 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 CHAMONIX 8/71,59
5 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 EL GRECCO 0/0/29,12
26 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 EL GRECCO 12/ 87,21
18 4 / MR / Zwykły 238.2.1 CHAMONIX 4/65,24
12 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 CHAMONIX 0/4/35,50
11 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CHAMONIX 0/4/29,32
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 3 / P1 / Szyb I Półfinał Finału HPP Amatorów atr. 263 CHAMONIX 64,62/4
11 9 / N / Zwykły - II Półf. Finału HPP Amat Art. 238.2.1 CHAMONIX 8/70,42
8 15 / N/N / Dwun - Finał Finału HPP Amat, Art.273.3.2 CHAMONIX 13/4=28,83
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CHAMPIER 4/55,56
11 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 BARBI /NN 0/63,54
O Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. BARBI /NN REZ
o Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CHAMPIER ELI
5 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 BARBI /NN 0/59,46
23 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BARBI /NN 8/66,98
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 EL GRECCO 0/0/23,02
15 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 0/REZ
31 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 SONICA ? 4/60,26
1 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 CHAMPIER 0/52,65
23 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 4/65,40
1 Konk nr 3 - L Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 0/46,15
32 Konk nr 4 - P Dwufazowy art. 274.5.3 EL GRECCO 8/75,02
15 Konk nr 6 - P 1 Zwykły art. 238.2.1 EL GRECCO 5/79,01
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A CHAMPIER 4/33,07
39 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A BARBI /NN 4/56,99
19 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A BARBI /NN 4/57,89
68 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg CHAMPIER 8/59,67
39 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A BARBI /NN 4/37,80
3 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A BARBI /NN 0/0/36,04
64 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A CHAMPIER 4/41,99
5 Konk nr 7R -KL.P zwyk.bez rozg CHAMPIER 0/53,03
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 R3 / P / Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 CHAMPIER 12/ 44,33
76 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 CHAMPIER 12/61,76
5 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 BARBI /NN 0/59,04
7 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. BARBI /NN 0/0/27,86
31 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 CHAMPIER 4/52,79
O 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 CHAMPIER REZ
10 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 BARBI /NN 4/55,27
3 12 / N / MR Finał Rundy Amatorskiej- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238 CHAMPIER 0/0/38,55
31 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. BARBI /NN 16,67,11
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 CHAMPIER 4/72,72
2 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 BARBI /NN 0/0/20,29
3 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 CHAMPIER 0/0/20,73
21 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 CHAMONIX 4/36,10
4 Konk nr 5 - C Zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 4/63,06
1 Konk nr 6 - CC Dwufazowy art. 274.5.3 BARBI /NN 4/68,77
2 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 CHAMPIER 0/50,96
2 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 BARBI /NN 0/49,00
5 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 CHAMPIER 0/51,82
24 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 CHAMONIX 8/50,23
10 Konk nr 11 - C wzr. stopniu trud z Jokerem art. 269.5 CHAMONIX 31/43,47
6 Konk nr 12 - CC ZwykŁy art. 238.2.1 BARBI /NN 20/83,44
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
55 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CHAMONIX 8/55,84
11 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 BARBI /NN 0/0/ 27,55
5 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CHAMONIX 0/47,42
17 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 CHAMONIX 4/50,42
2 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 BARBI /NN 0/47,44
24 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 BARBI /NN 0/8/23,89
12 12 / N / MR - Finał R.Amat. - zwy z rozgr- art.238.2.2 CHAMONIX 4/59,49
38 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 BARBI /NN 8/76,58
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 0/52,29
8 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 BARBI /NN 0/ 52,59
1 Konk nr 5 - C O wzr. stop. trud .art. 269.5 BARBI /NN 44/37,67
3 Konk nr 5 - C O wzr. stop. trud .art. 269.5 CHAMONIX 44/42,80
4 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 BARBI /NN 0//47,94
6 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 0/48,76
4 Konk nr 11 - C Dwufazowy art. 274.5.3 BARBI /NN 0/4/26,25
10 Konk nr 11 - C Dwufazowy art. 274.5.3 CHAMONIX 8/39,89
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 0/62,01
66-67 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 8/62,20
5 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 0/51,91
31 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CHAMONIX 4/54,69
2 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 CHAMONIX 0/0/24,27