Karta zawodnika

Imie: Dominika

Nazwisko: Hestkowska (Adamiak)

Rok urodzenia: 1983


Klasa: r

Klub: U ROBSONÓW


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 GRENOBLIS ? ELI
O 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 GRENOBLIS ? ELI
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 GRENOBLIS ? 0/4/22,34
12 5 / N / Zwykły 238.2.1 GRENOBLIS ? 0/61,41
25 11 / P / Zwykły 238.2.1 GRENOBLIS ? 4/61,60
19 12 / N / Zwykły 238.2.1 GRENOBLIS ? 8/63,58
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 8/64,19
31 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 CHUCK-CHIN LE 11/87,30`
16 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 4/48,82
30 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 CHUCK-CHIN LE 7/70,44
30 Konk nr 8 - N1 Finał Rundy Brązowej dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 12/46,83
O Konk nr 8 - N1 Finał Rundy Brązowej dwufazowy art. 274.5.3 CHUCK-CHIN LE ELI
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 47/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. zwykły art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 4/ 62,77
13 52/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. szybkości tab.C art.239/263 GRENOBLIS ? (12) 76,88
o 60/ CSI 1*/ Silver Gold 2/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? elim
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 GRENOBLIS ? 0/71,96
26 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 TINTA 0/72,15
5 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 GRENOBLIS ? 0/0/29,63
O 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 TINTA REZ
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 12/64,51
O 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 GRENOBLIS ? REZ
45 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 8/70,68
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 0/72,52
28 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 4/46,75
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 0/75,16
O 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 TINTA ELI
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) GRENOBLIS ? 4/63,38
O 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) TINTA ELI
11 91 / Silver Tour 1 / 274.5.3 -(1,05m) GRENOBLIS ? 0/8/28,41
O 91 / Silver Tour 1 / 274.5.3 -(1,05m) TINTA ELI
O 99 / Silver Tour 1 Final / 238.2.2 (1,10m) TINTA ELI
21 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) GRENOBLIS ? 8/44,26
09-10/04/2016 Finał V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 0/4/32,19
14 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 0/4/34,68
13 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 GRENOBLIS ? 0/12/33,35
30 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 TINTA 5/85,72
O 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 CONTI / DIONIZOS REZ
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS ELI
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 0/0/30,56
25 1 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 6/66,05
T 1 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 5/62,48
10 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/59,36
14 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 0/4/29,00
22 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 0/53,10
8 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/22,91
30 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 4/53,64
37 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 8/53,07
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 11 / P / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 6/81,52
53 12 / N / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 16/92,87
6 19 / L / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/54,56
24 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/8/57,91
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 2 - L - Dwufazowy art.274.5.3 FEUERFEE 15 0/2/39,01
23 2 - L - Dwufazowy art.274.5.3 TINTA 0/REZ
14 3 - P - Dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/25,80
34 3 - P - Dwufazowy art.274.5.3 TINTA 8/64,44
26 4 - N - Zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/68,69
9 8 - L - Dwufazowy art.274.5.3 TINTA 0/0/38,40
O 8 - L - Dwufazowy art.274.5.3 FEUERFEE 15 ELI
12 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/54,95
O 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 TINTA ELI
13 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/61,95
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/26,83
O 6 / N / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS ELI
50 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 TINTA 13/76,19
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 TINTA 5/62,44
38 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 9/83,58
35 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 8/57,67
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS REZ
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 1 / L / Zwykły art.238.2.1 CALETTO R 0/57,46
84 2 / P / Zwykły art.238.2.1 CALETTO R 22/95,32
3 3 / N / Zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/54,58
O 4 / L / Zwykły art. 238.2.1 CALETTO R ELI
32 6 / N / Zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/56,94
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 0/10/35,36
30 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 7/71,11
21 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/56,66
9 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/51,95
22 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 4/52,31
27 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 32/117,78
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 1 / L / Zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/42,53
12 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 4/40.90
12 3 / N / Zwykły art.238.2.1 SMARTI 16/54,74
15 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 SMARTI 42/39,92
28 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 CONTI / DIONIZOS 16/60,00
7 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/4/27,46
3 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/51,09
12 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 4/40,11
17 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 SMARTI 8/39,70
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/4/ 33,59
55 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI 4/ 57,97
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI T/ elim
55 4 / P / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/ 64,32
33 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 4/ 40,23
o 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI rez
o 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI wyc
4 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/ 25,25
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 / L / dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/ 21,48
o 4 / L / dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI elim
o 4 / L / dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI rez
7 5 / P / zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/ 60,63
o 5 / P / zwykły art.238.2.1 WAITAKI wyc
34 6 / N / zwykły art.238.2.1 SMARTI 16/ 76,90
o 11/ L1 / dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS wyc
1 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/ 50,44
26 13 / N / zwykły art.238.2.1 SMARTI 24/ 76,10
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 10/90,07
54 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 9/63,00
56 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 11/87,92
53 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 28/62,68
54 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 32/120,51
9 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 0/0/26,94
56 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 15/85,14
O 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI ELI
44 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 12/62,94
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) WAITAKI 0/0/32,16
67 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) CONTI / DIONIZOS 23/112,97
47 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) SMARTI 8/49,28
O 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) CONTI / DIONIZOS ELI
14 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) WAITAKI 0/0/28,96
39 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) CONTI / DIONIZOS 0/4/30,06
T 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) CONTI / DIONIZOS 4
29 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) WAITAKI 4/57,66
39 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) SMARTI 8/58,36
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
70 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy SMARTI 8/42,78
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
78 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) SMARTI 4/43,39
82 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) CONTI / DIONIZOS 4/45,72
34 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) SMARTI 0/4/26,33
76 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) CONTI / DIONIZOS 17/73,34
O 6 / HPP -N1-Open / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką CONTI / DIONIZOS ELI
60 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) SMARTI 39/40,98
O 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) CONTI / DIONIZOS ELI
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
57 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FEUERFEE 15 8/79,88
20 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/52,71
8 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/31,75
50 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 8/37,21
O 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FEUERFEE 15 ELI
10 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/50,91
43 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 4/50,92
8 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/58,23
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FEUERFEE 15 0/10/49,18
2 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/28,99
O 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 FEUERFEE 15 REZ
25 6 / N / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/55,70
46 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 FEUERFEE 15 18,87,10
47 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 FEUERFEE 15 18/90,10
2 12 / P1 / zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/52,52
17 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 CONTI / DIONIZOS 36/45,90
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/61,93
16 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 FEUERFEE 15 0/62,95
21 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/4/25,32
29 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 FEUERFEE 15 4/58,64
O 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 FEUERFEE 15 ELI
O 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS ELI
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22-23 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca FEUERFEE 15 4,25
7 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 CONTI / DIONIZOS 60,96/0
17 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 FEUERFEE 15 66,61/4
25 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 8/78,99
6 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 FEUERFEE 15 0/55,92
6 12 / P / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/66,99
35 12 / P / Zwykły 238.2.1 FEUERFEE 15 12/77,19
6 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS /65,99
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A CONTI / DIONIZOS 0/67,48
40 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A CONTI / DIONIZOS 8/70,61
17 NR 15 -KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A CONTI / DIONIZOS 0/12/48,98
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 NR 51- 1.10m Silver 1 CSI1* CONTI / DIONIZOS 0/63,52
8 NR 57 - 1.10m Silver 1 CSI1* CONTI / DIONIZOS 8/57,87
6 NR 64 - 1.10m Silver 1 CSI1* CONTI / DIONIZOS 0/69,65
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/ 46,96
11 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 FEUERFEE 15 0/ 54,03
T Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 FEUERFEE 15 T 0/ 58,21
5 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 0/0/ 21,60
41 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 4/ 49,84
3 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/ 19,68
12 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 FEUERFEE 15 0/0/ 22,84
12-13 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 FEUERFEE 15 44/ 45,86
52 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 SMARTI 30/ 57,90
o Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 CONTI / DIONIZOS elim
16 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 4/ 64,36
17 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/ 65,30
43 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 FEUERFEE 15 11/ 89,69
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 0/50,87
9 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/59,49
10 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 FEUERFEE 15 0/61,40
5 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/24,94
21 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 8/51,45
11 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 FEUERFEE 15 0/0/26,95
24 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 4/46,85
41 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 24/91,84
6 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/62,64
26 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 SMARTI 16/57,90
1-3 Konkurs nr 2a - L Licencyjny FEUERFEE 15 2
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 CZUBAJKA 0/REZ
23 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 CZUBAJKA 2/
24 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 4/48,59
25 Konk nr 1 - L Dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 4/52,70
32 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 8/56,00
O Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 SMARTI ELI
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/68,00
63 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 SMARTI 16/61,65
29 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 CONTI / DIONIZOS 0/REZ
54 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 SMARTI 12/ 65,53
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk nr 8 - L-1 Dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 4/52,27
28 Konk nr 8 - L-1 Dwufazowy art.274.5.3 SMARTI 8/49,37
06-08/02/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 1 / L / Zwykły art. 238.2.1 CZUBAJKA ELI
46 2 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 SMARTI 8/65,94
O 3 / L / Zwykły art.238.2.1 SMARTI ELI
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 3 / L / LICENCYJNY CZUBAJKA B.O
32 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 0/4/26,67
62 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 8/43,76
54 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 4/37,96
O 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CZUBAJKA ELI
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CZUBAJKA ELI
32 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 SMARTI 4/50,41
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 0/0/21,12
54 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 EL GRECCO 0/9/54,00
40 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 SMARTI 4/60,76
O Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 EL GRECCO ELI
4 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 SMARTI 0/50,59
23 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/66,99
51 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 CZUBAJKA 5/72,22
32 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 4/44,88
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 0/0/25,13
o Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 EL GRECCO rez
20 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 SMARTI 0/65,74
15 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 SMARTI 0/66,65
23 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 0/73,56
59 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 SMARTI 12/56,38
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk,nr 3 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 EL GRECCO 0/10/63,23
51 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 EL GRECCO 22/104,22
o Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 EL GRECCO eli
o Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 EL GRECCO rez
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 SMARTI 4/58,12
50 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 EL GRECCO 25/114,84
1 Konk.nr .7a kl.L-licencyjny na styl jeź. SMARTI 2,5/zalicz
12 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 SMARTI 0/62,84
38 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 EL GRECCO 9/88,11