Karta zawodnika

Imie: Sławomir

Nazwisko: Hartman

Rok urodzenia: 1974


Klasa: B1

Klub: LOTAR Biskupiec


08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Goldenboy GR 0/0/40,08
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Goldenboy GR 0
23 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 GOLDMAN S 0/0/31,81
14 5 / N / Zwykły 238.2.1. EMPIRE / Cartano 0/61,72
17 5 / N / Zwykły 238.2.1. GOLDMAN S 0/70,47
26 10 / L / Zwykły 238.2.1. Goldenboy GR 0/62,39
24 11 / P / Zwykły 238.2.1. GOLDMAN S 0/75,44
39 11 / P / Zwykły 238.2.1. Goldenboy GR 4/74,13
O 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 EMPIRE ? REZ
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Goldenboy GR 0/1/48,64
18 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 GOLDMAN S 0/5/45,52
T 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 GOLDMAN S 0
2 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 COLUMBUS 64 0/0/33,03
14 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 Goldenboy GR 1/70,40
4 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Goldenboy GR 0/81,83
9 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 GOLDMAN S 4/80,85
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 EDJIN 0/76,45
25 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 EDJIN 1/66,58
48 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/59,15
20 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 DREAM ON 0/65,44
30 14 / CSI1* / 125, Small One Star Final art.274.5.3 EDJIN 4/55,53
39 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 EMPIRE / Cartano 4/58,91
10 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 DREAM ON 0/0/32,09
46 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 EMPIRE ? 12/76,29
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/57,55
8 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 DREAM ON 0/0/32,39
21 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 DREAM ON 0/70,93
22 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 EMPIRE / Cartano 0/4/27,62
13 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 DREAM ON 0/78,08
47 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/72,13
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 EDJIN 0/73,90
12 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia Goldenboy GR 7,0
43 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 EDJIN 8/72,25
3 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 DREAM ON 0/0/20,70
12 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 EDJIN 0/69,12
2 15 / CC1 / Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DREAM ON 0/0/36,96
02-05/06/2016 CSI 4*, CSICh-A, CSIYH 1* B-skoki Poznań
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o 1/ Small Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 EDJIN rez
50 2/ Middle Tour / 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 0/8/ 43,81
30 5/ Middle Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 2/ 85,95
42 8/ Middle Tour Final LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 DREAM ON 18/ 87,11
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 13 / Gold Tour 3 14:30 A / 238.2.1 DREAM ON 0/64,38
18 18 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1.30) EDJIN 8/56,14
14 27 / Gold Tour 1 / 239/263 Table C (1.30) EDJIN 95,09/8
33 28 / Gold Tour 3 / 238.2.2 (1.40) DREAM ON 12/81,32
14 32 / Gold Tour 1 / Article: 238.2.1(1,30m) EDJIN 12/73,37
37 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) DREAM ON 8/56,10
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Goldenboy GR 0/58,76
26 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 GOLDMAN S 0/55,76
44 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 4/45,65
27 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Goldenboy GR 0/70.90
29 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 GOLDMAN S 8/70,56
16 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Pillkallen Havbek 0/0/45,14
35 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Pillkallen Havbek 5/66,30
45 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 DREAM ON 12/65,25
O 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 EDJIN REZ
31 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 EDJIN 4/64,17
O 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Pillkallen Havbek ELI
8 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 0/0/28,39
T 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Goldenboy GR 4
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 GOLDMAN S 0.5 / 65,33
2 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 D JAN 1/63,38
3 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 D JAN 1/65,76
13 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 GOLDMAN S 2,5/71,67
O 4 - P - Dokładności 238.1.1 GOLDMAN S WYC
33 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 EDJIN 4/63,24
8 6 - C - Zwykły 238.2.1 EDJIN 0/70,91
1-35 10-L1-dokładności art.238.1.1 GOLDMAN S 0
1-35 10-L1-dokładności art.238.1.1 GOLDMAN S 0
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 Portofina 0
O 11--P1 - dokładności art.238.1.1 D JAN ELI
10 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 Portofina 0/4/34,85
11 13-c-dwufazowy 274.5.3 EDJIN 4/64,54
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A D JAN 0/1/34,19
T Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A D JAN 0/1/32,50
11 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 2/61,26
5 Konk Nr 6. KL C - zwykły art.. 238.2.1 DREAM ON 75,18/9
24 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A GOLDMAN S 4/72,09
26 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A D JAN 5/75,99
T Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A GOLDMAN S 0/72,74
T Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A D JAN 12/73,46
20 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C Portofina 62,56/0
5 Konk Nr 11. KL N-1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 Portofina 0/4/38,45
6 Konk Nr 12. KL C- zwykły art.. 238.2.1 EDJIN 13/70,50
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 EDJIN /62,21
16 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 EDJIN 0/6/51,06
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 GOLDMAN S 8/56,35
T 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 GOLDMAN S 4/56,60
43 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Portofina 12/95,60
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 EMPIRE / Cartano 4/44,60
40 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 EDJIN 4/47,03
91 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 EDJIN 13/71,90
64 2 / C / Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/69,44
12 3 / CC / Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 0/4/30,43
49 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 EDJIN 4/46,29
65 5 / C / Średnia Runda - dwufazowy art. 274.5.3 EMPIRE / Cartano 20/64,53
26 6 / CC / Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 8/65,57
12 9 / CC / Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DREAM ON 4/79,28
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) DREAM ON 0/0/ 35,27
47 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) DREAM ON 4/64,57
21 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) CASCH M.E. 0/8/34,23
51 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) CASCH M.E. 8/63,61
30 Konkurs nr 9 - 140 Middle Round(Article 238.2.2) CASCH M.E. 8/69,73
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 4/64,01
20 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 DREAM ON 0/8/34,77
73 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 DREAM ON 8/56,22
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 6 / N / Zwykły art.238.2.1 D JAN 16/63,00
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 DREAM ON 12/44,59
42 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) CASCH M.E. 13/71,97
12 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) DREAM ON 0/57,21
39 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) CASCH M.E. 17/69,27
18 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) DREAM ON 0/12/31,35
14 12 / 145 / Grand Prix, Against the clock with jump off (article 238.2. CASCH M.E. 4/68,06
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 1 / L / Zwykły art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/47,21
17 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 EMPIRE / Cartano 8/44,86
27 4 / L / Dwufazowy art.274.5.3 EMPIRE / Cartano 4/40,69
19 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 EMPIRE / Cartano 36/52,99
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 ENZO 8/75,93
20 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 DREAM ON 8/62,24
8 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 ENZO 1/74,75
5 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 CASH MAN 0/66,89
6 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 4/70,73
2 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CASH MAN 0/0/38,53
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 CASCH M.E. 0/0/29,82
31 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 DREAM ON 0/8/38,49
32 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 CASCH M.E. 5/71,82
34 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 DREAM ON 6/77,01
16 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. DREAM ON 1/56,89
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 EDJIN 0/71,03
25 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 ENZO 0/75,83
9 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 CASCH M.E. 0/73,43
16 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 DREAM ON 4/64,98
18 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 ENZO 0/0/31,40
15 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 DREAM ON 0/0/35,59
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 1 / MR / 238.2.1 zwykły EDJIN 0/68,06
75 1 / MR / 238.2.1 zwykły ENZO 4/73,59
32 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły DREAM ON 0/70,53
41 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy CASCH M.E. 4/63,15
42 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy EDJIN 0/4/34,61
46 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy ENZO 0/4/39,52
20 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły CASCH M.E. 4/78,44
22 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły DREAM ON 4/84,29
17 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix CASCH M.E. 8/81,83
22-25/10/2015 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 3 /Young Horses Round (6 years old) art.238.2.1 EDJIN 4/79,37
13 4 / Young Horses Round (7 years old) art. 238.2.1 DREAM ON 0/68,33
31 6 / Silver Tour art.238.2.1 CASCH M.E. 8/56,64
27 9 / / Young Horses Round (6 years old) art.238.2.1 EDJIN 4/72,96
20 10 / / Young Horses Round (7 years old) art.238.2.1 DREAM ON 4/68,93
25 12 / / Silver Tour art.274.5.3 CASCH M.E. 8/54,07
25 15 / / Young Horses Round Final (6 years old) art.238.2.2 EDJIN 8/71,81
16 16 / / Young Horses Round Final (7 years old) art.238.2.2 DREAM ON 4/69,88
21 17 / Silver Tour Final art.238.2.1 CASCH M.E. 4/72,66
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 ENZO 0/0/40,52
24 6 / N / Zwykły 238.2.1 EDJIN 1/81,23
6 7 / C / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 0/71,29
14 12 / P1 / zwykły 238.2.1 ENZO 0/67,97
8 14 / C / Zwykły 238.2.1 CASCH M.E. 0/68,65
24-27/09/2015 CSI 4*, CSI 1*, CSIYH 1* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 CSI 1* - 22 - 125 cm. zwykly art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/ 63,30
26 CSI 1* - 25 - Medium Tour - 130 cm. zwykły art.238.2.1 DREAM ON 4/ 74,69
27 CSI 1* - 23 - Small Tour - 125 cm. zwykły art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/ 78,97
49 CSI 1* - 26 - Medium Tour 130 cm. wzrast. st. trudności art. 269 DREAM ON 10/ 66,11
9 CSI 1* - 29 - Big Tour 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 CASCH M.E. 0/4/ 35,31
9 CSI 1* - 27 - Medium Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 DREAM ON 0/ 67,57
14 CSI 1* - 30 - Big Tour 140 cm zwykły z rozg. art. 238.2.2 CASCH M.E. 12/ 87,00
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 2 / CSI 1* / 120 Small Onea rt.238.2.1, Table A EMPIRE / Cartano 0/66,76
25 7 / CSI 1* / 120 Small One art.238.2.1, Table A EMPIRE / Cartano 4/66,98
41 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A DREAM ON 9/58,41
9 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A CASCH M.E. 0/64,12
13 14 / CSI 1* / 120 Small One Star Final CSI 1* art.274.5.3, Table A EMPIRE / Cartano 1/53,37
25 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A DREAM ON 4/75,69
32 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A CASCH M.E. 4/62,81
14 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 DREAM ON 4/59,51
36 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 CASCH M.E. 9/48,77
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.2 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 25 / CSI 1* / 120 Small One Star art.238.2.2, art.245.3 EMPIRE / Cartano 0/4/34,78
32 27 / CSI 1* / 120 Small One Star art.238.2.1 Table A EMPIRE / Cartano 8/80,68
7 28 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A DREAM ON 0/70,31
10 36 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 Table A CASCH M.E. 0/69,41
28 39 / CSI 1* / 120 Small One Star art.274.5.3 Table A EMPIRE / Cartano 4/61,05
38 40 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1, Table A DREAM ON 8/86,21
35 41 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.274.5.6 Table A CASCH M.E. 4/8=12/47,60
10 44 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final art.269.5 DREAM ON 44/51,53
28 47 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.274.5.3 Table A CASCH M.E. 4/48,29
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 D JAN 8/56,78
48 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 EDJIN 8/57,57
7 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 0/66,21
19 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 0/79,94
8 3 / DR / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 4/73,09
31 4 / MR / Zwykły 238.2.1 EDJIN 5/88,32
36 4 / MR / Zwykły 238.2.1 D JAN 9/85,90
13 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 DREAM ON 0/4/36,07
26 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 EMPIRE / Cartano 4/52,50
10 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 DREAM ON 0/8/31,52
26 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 EDJIN 11/74,19
14 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/83,81
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 4 / P / Zwykły 238.2.1 EDJIN 4/62,03
3 5 / N / Dwufazowy CORINJO Z 0/0/28,74
17 5 / N / Dwufazowy EMPIRE / Cartano 8/44,55
4 6 / C / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 4/72,57
3 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 4/ 77,73
10 12 / N / Zwykły 238.2.1 EDJIN 4/89,46
6 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 EMPIRE / Cartano 4/57,49
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 0/57,68
25 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CORINJO Z 0/7,68
32 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CASCH M.E. 4/71,78
48 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 12/71,73
20 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. CASCH M.E. 12/43,31
41 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CORINJO Z 4/69,05
O Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano REZ
35 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 9/72,13
3 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 CASCH M.E. 0/63,52
2 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 0/0/25,09
14 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 CORINJO Z 0/4/28,69
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 6 - P 1 Zwykły art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 0/57,39
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 EDJIN 0/67,14
26 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 CORINJO Z 461,12
26 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 12/48,65
7 6 / CC / Zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 4/71,56
45 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 EDJIN 4/70,72
24 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 CORINJO Z 4/69,30
10 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 4/54,64
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
69 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 EDJIN 1/59,01
18 3 / N / Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 0/62,69
4 4 / C / Zwykły 238.2.1 CASCH M.E. 0/64,30
7 4 / C / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 0/67,39
40 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 EDJIN 0/71,09
36 8 / N / Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/61,76
3 9 / C / Zwykły 238.2.1 CASCH M.E. 0/61,80
28 9 / C / Zwykły 238.2.1 DREAM ON 4/78,16
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CORINJO Z 4/60,10
56 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/60,85
23 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 DREAM ON 0/55,63
57 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 DREAM ON 12/49,96
10 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 CASCH M.E. 0/0/27,53
61 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/60,74
66 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CORINJO Z 4/65,42
11 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 CASCH M.E. 0/57,28
40 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 DREAM ON 8/57,98
28 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 DREAM ON 4/60,84
43 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 CORINJO Z 4/73,31
49 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/73,03
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 DREAM ON 0/0/ 33,70
57 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 CORINJO Z 8/ 58,98
1 3 / C / zwykły 238.2.1 CORINJO Z 0/ 64,61
23 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 CORINJO Z 0/63,29
30 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/58,61
4 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 DREAM ON 0/0/32,27
15 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 CORINJO Z 0/0/41,25
18 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 DREAM ON 0/4/33,40
6 11 / C / Z Jokerem 269.5 EMPIRE / Cartano 28/46,50
06-08/02/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7-8 2 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 EMPIRE / Cartano 0/60,25
8 6 / P1 / Zwykły art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 0/ 56,62
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 0/61,60
61 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CORINJO Z 0/68,17
4 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 DREAM ON 0/51,75
55 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 EMPIRE / Cartano 4/61,97
68 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CORINJO Z 14/72,50
9 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 DREAM ON 0/0/28,15
36 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 CORINJO Z 4/46,38
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CONDI 4/60,31
20 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 0/56,63
17 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 DREAM ON 0/0/23,56
31 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 EMPIRE / Cartano 4/51,74
8 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 CASCH M.E. 4/56,83
19 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 CONDI 1/75,15
20 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 EMPIRE / Cartano 8/72,54
21 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 DREAM ON 8/73,20
7 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 CASCH M.E. 0/4/37,87
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk,nr 3 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 CONDI 0/6/47,58
5 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 CASCH M.E. 0/63,05
20 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 CASCH M.E. 4/57,62
33 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 DON DULANA 17/66,19
22 Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 CONDI 0/0/37,24
12 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 CONDI 0/73,08
13 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 CASCH M.E. 4/67,24
20 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 DON DULANA 5/79,50
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 CORINJO Z 0/61,70
49 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 7/79,76
49 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 CORINJO Z 0/62,67
81 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 D JAN 4/64,24
6-7 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia DREAM ON 8,1
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk. nr 2, Kl. L, zwykły Art.238.2.1 EMPIRE / Cartano 1/70,77
8 konk.nr 3 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art. 269.5 CORINJO Z 44/48,20
19 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 DREAM ON 0/0/28,20
31 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 CORINJO Z 0/4/28,64
16 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 CONDI 0/2/47,35
32 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 CONDI 0/51,46
28 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 EMPIRE / Cartano 0/4/41,01
28 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 DREAM ON 4/65,39
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg DREAM ON 4/86,33
9 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 DREAM ON 4/70,17
16 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 DREAM ON 40/51,78
5 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 DREAM ON 0/71,26