Karta zawodnika

Imie: Robert

Nazwisko: Hestkowski

Rok urodzenia: 1968


Klasa: B2

Klub: U ROBSONÓW


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 ASTERIX 0/0/30,43
55 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 HIPOIDAS 9/72,27
O 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ASTERIX ELI
36 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) HIPOIDAS 12/71,65
29 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 ASTERIX 4/51,64
36 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 HIPOIDAS 28/68,66
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 5 / N / Zwykły 238.2.1 ASTERIX 0/53,87
2 6 / C / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/62,12
8 6 / C / Zwykły 238.2.1 ASTERIX 0/67.45
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 4/74,18
4 12 / N / Zwykły 238.2.1 ASTERIX 0/60,92
5 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 ASTERIX 0/0/27,44
8 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 HIPOIDAS 0/4/23,51
1 14 / CC / Dwufazowy 274.5.3 HIPOIDAS 0/0/28,07
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 ASTERIX 0/4/37,66
24 Konk nr 3 - CC Runda Złota zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 12/71,73
8 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 ASTERIX 0/74,32
18 Konk nr 6 - CC Runda Złota dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 4/52,58
18 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ASTERIX 6/85,58
19 Konk nr 10 - CC1 Grand Prix Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką HIPOIDAS 10/82,6
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 HIPOIDAS 95,28/12
33 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 21/84,44
18 CS1 - 155, Finał MP Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 HIPOIDAS 33/87,38
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 47/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/ 60,75
18 50/ CSI 2*/ Gold Tour LR 1 Qualifier/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 8/ 49,09
6 52/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. szybkości tab.C art.239/263 ASTERIX 66,07
54 56/ CSI 2*/ Gold Tour4 LR GP Qualifier/ 145 cm. zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 17/ 78,82
5 60/ CSI 1*/ Silver Gold 2/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ASTERIX 0/0/ 33,72
35 70/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 HIPOIDAS 13/ 78,86
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 5 / CC / DR zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 6/90,78
15 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 HIPOIDAS 4/52,30
11 15 / CC1 / Finał DR Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 HIPOIDAS 8/80,17
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 ASTERIX 0/84,74
5 5 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/55,04
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 HIPOIDAS 8/73,64
12 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), HIPOIDAS 0/8/51,68
28 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 HIPOIDAS 12/75,39
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 0/71,33
4 Konk nr 16 - CC1 Grand Prix Finał RDiamnetowej HIPOIDAS 1/0=1/61,37
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/2,56
18 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C ASTERIX 89,12/1
12 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 ASTERIX 0/0/39,48
8 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/63,97
16 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 HIPOIDAS 4/59,10
11 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 ASTERIX 0/8/38,33
15 15 / CC1 / Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 HIPOIDAS 10/97,00
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) ASTERIX 0/62,60
50 89 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - (1,40m) HIPOIDAS 4/69,86
7 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) ASTERIX 0/0/34,11
43 105 / Gold Tour 3 Final / 238.2.2 (1,45m) HIPOIDAS 31/105,41
09-10/04/2016 Finał V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 GRENOBLIS ? 4/55,48
24 3 / P / Eliminacja Juniorów zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/70,68
41 3 / P / Eliminacja Juniorów zwykły art. 238.2.1 GRENOBLIS ? 14/97,24
24 4 / N / Elim. Seniorów zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 4/74,11
2 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 0/0/39,59
6 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 ASTERIX 0/0/35,10
20 10 / N / Finał HPWiM Seniorów zwykły art. 238.2.2 ASTERIX 4/74,29
3 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 8/75,21
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 8/67,38
O 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 ASTERIX REZ
11 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 HIPOIDAS 7/81,46
14 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) HIPOIDAS 21/20/52,46
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/61,43
3 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/57,34
13 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 7/80,70
1 9 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 ASTERIX 0/61,70
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 ASTERIX 0/0/31,90
18 4 / N / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 2/55,74
2 6 / CC / Zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 6/65,32
11 9 / P / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/57,51
10 10 / N / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/57,94
2 12 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 0/8/31,52
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 2 - L - Dwufazowy art.274.5.3 CALETTO R 0/1/36,10
T 2 - L - Dwufazowy art.274.5.3 CALETTO R 0/0/31,40
18 3 - P - Dwufazowy art.274.5.3 ASTERIX 0/0/30,82
14 4 - N - Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/68,92
3 6 - CC - Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 12/75,97
7 8 - L - Dwufazowy art.274.5.3 CALETTO R 0/0/37,86
15 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/56,23
O 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 CALETTO R ELI
33 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 22/108,25
2 12 - CC - Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 6/78,47
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
64 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CALETTO R 6/77,41
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CALETTO R 0/55,98
18 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 ASTERIX 0/0/30,34
O 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 TINTA REZ
8 6 / N / Zwykły 238.2.1 ASTERIX 0/54,95
2 8 / CC / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/64,50
40 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CALETTO R 4/51,85
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CALETTO R 0/50,11
O 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 ASTERIX ELI
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/63,71
O 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 TINTA ELI
13 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 HIPOIDAS 0/0/36,06
12 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 ASTERIX 0/0/34,33
55 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 TINTA 19/88,60
63 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 ASTERIX 4/54,33
27 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 9/75,25
18 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 ASTERIX 0/4/43,49
20 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 HIPOIDAS 25/77,29
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 2 / P / Zwykły art.238.2.1 GRENOBLIS ? 0/63,40
4 3 / N / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/56,37
11 3 / N / Zwykły art.238.2.1 TINTA 0/62,55
33 3 / N / Zwykły art.238.2.1 GRENOBLIS ? 4/67,54
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 0/0/25,68
15 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 ASTERIX 0/4/26,02
15 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/60,49
17 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/62,64
1 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 0/0/30,50
13 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 1/72,98
14 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 1/73,82
10 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 4/70,35
O 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 TINTA ELI
2 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 1/75,29
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 TINTA 0/ELI
41 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) HIPOIDAS 13/71,60
O 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) TINTA ELI
35 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) HIPOIDAS 13/69,16
O 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) TINTA ELI
31 12 / 145 / Grand Prix, Against the clock with jump off (article 238.2. HIPOIDAS 34/91,68
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 ASTERIX 0/0/30,84
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/69,59
10 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 TINTA 2/75,19
13 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 HIPOIDAS 77,84/1
11 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 4/71,78
6 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 ASTERIX 0/78,11
20 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 14/102,46
8 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 4/73,78
9 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 ASTERIX 4/73,46
14 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 TINTA 8/71,84
6 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 HIPOIDAS 8/64,78
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 4 / P / Zwykły 238.2.1 ASTERIX 0/ 59,90
37 5 / N / Zwykły 238.2.1 ASTERIX 1/ 72,96
23 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 TINTA 4/56,59
3 7 / CC / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/74,53
8 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 ASTERIX 0/0/ 27,32
9 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ASTERIX 0/0/ 35,99
8 13 / C / Zwykły 238.2.1 TINTA 0/ 65,13
1 14 / CC / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/ 67,75
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 5 / P / zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/ 71,04
6 6 / N / zwykły art.238.2.1 TINTA 0/ 66,00
11 6 / N / zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/ 74,66
8 7 / C / zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 0/ 63,95
15 7 / C / zwykły art.238.2.1 TINTA 0/ 73,55
3 8 / CC / zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 0/ 70,92
6 13 / N / zwykły art.238.2.1 ASTERIX 0/ 67,92
7 14 / C / zwykły art.238.2.1 TINTA 0/ 69,96
3 15 / CC / zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 0/ 69,53
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 IWIANO 0/1/39,46
O 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 SAN WITO ELI
9 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/58,25
O 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 IWIANO ELI
15 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 4/51,77
6 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 17,76,35
O 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 FEUERFEE 15 REZ
O 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 SAN WITO ELI
9 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/63,09
50 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 IWIANO 16/86,30
12 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 5/79,85
4 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 4/76,33
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 HIPOIDAS 4/51,87
53 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 HIPOIDAS 13/86,08
47 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. HIPOIDAS 12/53,37
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) TINTA 0/65,28
24 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) SAN WITO 0/67,86
34 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) TINTA 4/50,48
48 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) SAN WITO 8/51,46
9 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) HIPOIDAS 0/72,70
17 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) SAN WITO 0/67,67
14 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) TINTA 0/60,72
34 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) SAN WITO 4/67,67
11 11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) TINTA 0/4/34,67
8 6 - CC - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) HIPOIDAS 12/66,02
13 12 - CC - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) HIPOIDAS 5/67,39
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
70 1 / MR / 238.2.1 zwykły WAITAKI 4/69,33
12 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły HIPOIDAS 0/64,16
O 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły TINTA ELI
O 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy HIPOIDAS ELI
45 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy TINTA 0/4/38,20
O 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy WAITAKI REZ
83 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy HIPOIDAS 7/71,77
33 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły HIPOIDAS 9/88,65
23 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix HIPOIDAS 12/81,58
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
77 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) TINTA 4/42,78
111 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) WAITAKI 8/56,11
114 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) SAN WITO 12/47,80
O 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) TINTA ELI
11 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) TINTA 0//22,43
74 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) SAN WITO 16/40,29
O 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) WAITAKI REZ
29 6 / HPP -N1-Open / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką TINTA 16/84,57
O 6 / HPP -N1-Open / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką SAN WITO REZ
50 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) TINTA 40/38,69
O 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) SAN WITO REZ
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 0/52,46
63 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 SAN WITO 8/83,01
7 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 0/0/31,35
39 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 4/41,35
40 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 SAN WITO 4/41,59
8 5 / C / Zwykły art.238..1 HIPOIDAS 4/61,90
10 5 / C / Zwykły art.238..1 TINTA 4/65,11
5 11 / CC / Zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 8/64,36
13 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 SAN WITO 0/52,92
15 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 0/54,43
48 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 TINTA 12/74,97
52 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 SAN WITO 17/85,02
O 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI REZ
10 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 0/4/28,31
21 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 8/53,74
6 12 / CC HIPOIDAS 14/94,36
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 6 / N / Zwykły 238.2.1 TINTA 0/56,25
11 7 / C / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/81,64
12 7 / C / Zwykły 238.2.1 TINTA 4/73,77
5 8 / CC / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 8/83,97
28 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 WAITAKI 0/8/49,50
29 12 / P1 / zwykły 238.2.1 WAITAKI 4/66,42
15 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 TINTA 39/68,83
16 14 / C / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 4/73,41
O 14 / C / Zwykły 238.2.1 TINTA REZ
2 15 / CC / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/71,74
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 TINTA 4/58,48
20 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 TINTA 4/63,68
5 3 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 HIPOIDAS 0/4/26,73
25 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 TINTA 4/48,91
20 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 TINTA 6/73,34
10 6 / CC / DR zwykły art.238.2.1 HIPOIDAS 8/67,10
16 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 TINTA 0/4/25,43
O 9 / CC / Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 HIPOIDAS ELI
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9-11 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca WAITAKI 3
6 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 TINTA 60,94/0
15 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 WAITAKI 65,47/0
13 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 TINTA 4/67,48
3 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/73,33
1 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 WAITAKI 0/60,64
7 12 / P / Zwykły 238.2.1 TINTA 0/69,61
9 12 / P / Zwykły 238.2.1 WAITAKI 0/72,54
23 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 TINTA 16/101,86
3 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/74,88
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A TINTA 0/66,31
8 NR 4-KL.C zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A HIPOIDAS 0/67,26
28 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A TINTA 4/72,93
35 NR 10 -KL.C dwufazowy art.274.5.3 Tab.A TINTA 11/68,31
8 NR 12 -KL.CC DR zwykły bez rozg Ary 238.2.1 Tab.A HIPOIDAS 4/71,85
15 NR 17 KL CC GRAND PRIX Art.238.2.2 Tab.A HIPOIDAS 12/75,17
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 NR 43 -1.40m Gold 3 CSI3* HIPOIDAS 0/76,46
O NR 48- 1.35m Gold 2 CSI3* TINTA ELI
43 NR 49 -1.40m Gold 3 CSI3* HIPOIDAS 12/50,71
O NR 54 - 1.30m Gold 1 CSI3* TINTA ELI
25 NR 56-1.45m Gold 3 CSI3* HIPOIDAS 17/ 76,25
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 4/ 69,85
29 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 TINTA 6/ 89,76
19 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 HIPOIDAS 96,27
20 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 TINTA 103,03
o Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. TINTA elim
13 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 HIPOIDAS 8/ 88,33
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 0/55,21
4 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/59,82
38 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 4/65,24
O 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 TINTA ELI
10 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 0/0/30,55
41 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 12/57,62
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 5/73,01
10 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 0/0/30,74
11 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Notaris 0/4/25,77
6 Konkurs nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 2/84,72
15 Konkurs nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 Notaris 13/97,56
3 Konkurs nr 5 - C Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 0/0/30,01
10 Konkurs nr 5 - C Dwufazowy art. 274.5.3 HIPOIDAS 5/60,81
4 Konkurs nr 5+ - CC Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 8/49,45
2 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 WAITAKI 0/0/23,92
2 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 WAITAKI 0/60,71
18 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 Notaris 8/59,84
3 Konkurs nr 9 - N O wzra. stopniu trud. z Joke. 269.5 HIPOIDAS 44/53,66
11 Konkurs nr 9 - N O wzra. stopniu trud. z Joke. 269.5 Notaris 21/69,77
5 Konkurs nr 10 - C Zwykły art. 238.2.1 TINTA 4/68,39
9 Konkurs nr 10 - C Zwykły art. 238.2.1 HIPOIDAS 12/86,19
1 Konkurs nr 10 + - CC Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/70,02
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 R2 / P / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/65,46
16 R2 / P / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/73,93
26 R2 / P / Zwykły 238.2.1 WAITAKI 4/75,55
9 R3 / N / Zwykły 238.2.1 HIPOIDAS 0/74,25
19 R3 / N / Zwykły 238.2.1 WAITAKI 9/97,46
26 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 TINTA 0/0/36,60
49 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 8/74,33
10 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 TINTA 0/73,20
2 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/27,20
11 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 HIPOIDAS 0/0/35,81
18 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI 0/9/56,57
8 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 HIPOIDAS 0/1/40,12
28 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 WAITAKI 15/ 84,75
23 4 / MR / Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/73,40
7 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 TINTA 0/0/39,73
13 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 TINTA 6/75,76
15 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/15/69,12
27 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 HIPOIDAS 14/85,19
21 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 TINTA 14/110.69
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-5 3 / P1 / Szyb I Półfinał Finału HPP Amatorów atr. 263 TINTA 61,70/0
4-5 3 / P1 / Szyb I Półfinał Finału HPP Amatorów atr. 263 Notaris 61,70/4
2 9 / N / Zwykły - II Półf. Finału HPP Amat Art. 238.2.1 TINTA 0/72,42
7 9 / N / Zwykły - II Półf. Finału HPP Amat Art. 238.2.1 Notaris 4/71,59
12 13 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 Notaris 8/71,35
1 15 / N/N / Dwun - Finał Finału HPP Amat, Art.273.3.2 TINTA 4/0=6,37
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/63,35
44 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Notaris 5/74,25
17 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/72,83
O Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Notaris ELI
29 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Notaris 4/57,68
15 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 TINTA 4/61,42
24 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 Notaris 4/41,12
6 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 TINTA 0/4/46,38
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A TINTA 0/0/30,00
45 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A Notaris 8/35,47
64 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A TINTA 11/78,06
71 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A Notaris 26/73,90
5 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg TINTA 0/59,83
7 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg Notaris 0/60,46
14 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A TINTA 0/0/28,33
O Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A Notaris REZ
27 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A TINTA 0/4/42,37
72 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A Notaris 8/37,14
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 R3 / P / Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 TINTA 0/0/ 27,45
50 R3 / P / Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 12/60,38
75 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 TINTA 11/79,20
83 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 Notaris 14/77,49
O 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 CONTI / DIONIZOS ELI
75 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Notaris 28/63,23
11 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 TINTA 0/55,99
60 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 Notaris 8/69,52
70 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 TINTA 13/59,90
76 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 Notaris 20/48,13
5 12 / N / MR Finał Rundy Amatorskiej- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238 TINTA 0/4/40,59
14 12 / N / MR Finał Rundy Amatorskiej- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238 Notaris 4/70,12
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 TINTA 4/71,56
18 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 0/4/29,56
28 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Notaris 8/40,42
12 Konk nr 5 - C Zwykły art. 238.2.1 Notaris 4/74,23
6 Konk nr 8 - L-1 Dwufazowy art.274.5.3 EL GRECCO 0/0/23,53
12 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 TINTA 0/64,14
9 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 TINTA 0/53,68
22 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 Notaris 4/53,25
3 Konk nr 11 - C wzr. stopniu trud z Jokerem art. 269.5 Notaris 44/50,03
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 Notaris 0/63,14
47 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 TINTA 4/69,83
8 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Notaris 0/49,84
22 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 TINTA 0/55,42
7 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Notaris 0/48,27
60 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 TINTA 4/59,68
8 12 / N / MR - Finał R.Amat. - zwy z rozgr- art.238.2.2 TINTA 0/17/45,10
14 12 / N / MR - Finał R.Amat. - zwy z rozgr- art.238.2.2 Notaris 4/60,07
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 TINTA 0/0/27,58
29 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Notaris 4/47,49
12 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/61,34
26 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 Notaris 12/58,32
10 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 Notaris 0/53,13
13 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 TINTA 0/56,73
20 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 Notaris 8/55,68
27 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 TINTA 16/58,31
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
55 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 Notaris 8/ 52,30
59 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 TINTA 10/ 69,49
13 3 / C / zwykły 238.2.1 TINTA 20/ 88,76
44 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 TINTA 12/65,21
O 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 Notaris ELI
23 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 Notaris 4/42,29
o 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 TINTA eli
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
69 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 TINTA 1/71,99
103 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Notaris 9/71,56
57 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 TINTA 4/64,27
82 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 Notaris 20/61,36
44 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Notaris 4/55,27
70 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 TINTA 16/60,56
75 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 Notaris 29/70,42
31 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Notaris 4/45,58
O 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 TINTA ELI
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 6 / N / Zwykły 238.2.1 Notaris 0/62,83
56 6 / N / Zwykły 238.2.1 TINTA 9/77,83
13 7 / C / Zwykły 238.2.1 TINTA 0/75,10
33 7 / C / Zwykły 238.2.1 Notaris 16/79,17
23 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 TINTA 0/58,76
54 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Notaris 4/65,79
12 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Notaris 44/45,52
39 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 TINTA 17/78,35
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
68 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 MENDOZA 4/52,72
7 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/ 54,43
17 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 TINTA 0/66,90
15 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Notaris 0/0/34,57
18 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 TINTA 0/1/39,65
42 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 8/41,46
60 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 EL GRECCO 9/91,41
21 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 TINTA 0/0/44,48
O Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 EL GRECCO ELI
34 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 TINTA 4/72,13
37 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 Notaris 4/79,99
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 Notaris 0/4/28,43
36 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 8/46,98
36 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 Notaris 12/44,01
33 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 Notaris 4/65,98
35 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/66,65
42 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 Notaris 14/93,95
47 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/4/28,46
52 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Notaris 4/49,59
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/56,90
6 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/0/32,42
58 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Notaris 8/ 50,89
o Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Notaris rez
29 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 Notaris 0/4/34,85
o Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 CONTI / DIONIZOS eli
43 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 Notaris 12/78,23
53 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 CONTI / DIONIZOS 23/100,85
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk,nr 3 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 SAN WITO 0/8/37,29
20 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 Notaris 1/82,97
28 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/72,09
47 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 SAN WITO 14/80,92
9 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS 0/4/26,87
30 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 Notaris 8/63,75
14 Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 SAN WITO 0/0/34,02
13 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 Notaris 0/73,58
38 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 5/78,50
48 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 SAN WITO 13/79,01
18 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/77,81
32 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 Notaris 12/77,42
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/82,04
42 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 Notaris 9/86,51
39 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 Notaris 12/80,88
o Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 CONTI / DIONIZOS eli
o Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 CONTI / DIONIZOS eli
12 Konk.nr.17- kl.N MR zwykły art.238.2.1 Notaris 4/72,58
13 Konk.nr.17- kl.N MR zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/74,48
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 GAIRANAS 0/0/40,54
6 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 0/56,58
37 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 SAN WITO 5/71,53
4 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 CONTI / DIONIZOS 44/44,47
14 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 Notaris 44/54,96
23 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 SAN WITO 33/55,27
7 Konk.nr.5-kl.C-zwykły art.238.2.1 Notaris 28/84,05
22 Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 GAIRANAS 0/6/49,01
20 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 4/54,30
23 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 SAN WITO 4/62,60
5 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 CONTI / DIONIZOS 64,53
13 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 Notaris 4/72,45
o Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 SAN WITO eli
8 Konk.nr 10-kl.C-zwykły z rozg.art.238.2.2 Notaris 20/89,30