Karta zawodnika

Imie: Weronika

Nazwisko: Minkiewicz

Rok urodzenia: 1997


Klasa:

Klub: U ROBSONÓW


24-25/09/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 FISTON VAN T&L ? 0/71,50
26 Konkurs nr 10 - P1 zwykły Art. 238.2.1 FISTON VAN T&L ? 4/70,22
27-28/08/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 FISTON VAN T&L ? 13/85,78
22 Konkurs nr 10 - P zwykły Art. 238.2.1 FISTON VAN T&L ? 0/79,40
30-31/07/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konkurs nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 4/67,30
40 Konkurs nr 5 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 FISTON VAN T&L ? 12/82,74
4 Konkurs nr 7 - C (130 cm), zwykły Art. 238.2.1 WEIDA 4/78,18
22 Konkurs nr 12 - P (110 cm), zwykły Art.238.2.1 FISTON VAN T&L ? 1/78,58
O Konkurs nr 14 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 WEIDA ELI
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 WEIDA 0/45,68/3
8 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 WEIDA 0/71,83
37 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 WEIDA 15/90,72
19 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 WEIDA 8/48,82
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 WEIDA 5/70,62
8 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 WEIDA 4/71,75
48 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 WEIDA 8/61,96
12 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 WEIDA 4/50,53
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 4 / N / Półfinał HPP OPEN zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 WEIDA 18/90.69
18 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 0/8/34,84
32 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 4/49,59
31 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 WEIDA 8/41,97
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 1 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 4/52,59
28 1 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 8/49,41
24 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 4/60,03
T 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 8/61,63
10 7 / L1 / Dwufazowy art.274.5.3 FISTON VAN T&L ? 9/51,92
T 7 / L1 / Dwufazowy art.274.5.3 FISTON VAN T&L ? 8/48,91
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / N / Zwykły art.238.2.1 WEIDA 0/44,55
14 5 / C / Zwykły art.238.2.1 WEIDA 13/61,64
26 10 / N / Zwykły art.238.2.1 WEIDA 8/53,14
7 11 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 4/53,44
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 4 - N - Zwykły art.238.2.1 WEIDA 4/67,27
13 5 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 16/51,66
23 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/61,85
9 11 - C - Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 8/63,71
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/57,17
74 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 19/79,42
21 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 WEIDA 0/4/35,23
52 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 WEIDA 4/50,27
5 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 WEIDA 4/65,99
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 FISTON VAN T&L ? 4/51,22
23 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/57,76
10 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 4/43,48
8 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 0/60,04
14 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 18/92,21
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 / N / Zwykły art.238.2.1 WEIDA 0/58,56
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 WEIDA 4/68,32
19 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 11/85,04
21 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 15/90,23
4 8 / N-1 (FMR) / Dwufazowy art.274.5.3 WEIDA 0/0/27,78
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 4 / P / Zwykły 238.2.1 WEIDA 4/ 59,21
35 5 / N / Zwykły 238.2.1 WEIDA 0/ 67,78
42 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 WEIDA 4/ 59,74
40 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 WEIDA 4/ 46,23
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 5 / P / zwykły art.238.2.1 WEIDA 4/ 72,46
31 6 / N / zwykły art.238.2.1 WEIDA 9/ 96,92
22 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 WEIDA 14/ 95,24
16 13 / N / zwykły art.238.2.1 WEIDA 4/ 70,77
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 1/69,31
53 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 9/60,55
29 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 0/1/40,88
31 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Remi 0/4/33,58
41 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/72,12
45 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Remi 5/77,64
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) WEIDA 0/0/35,86
79 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Remi 8/58,15
61 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Remi 10/75,03
73 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Remi 4/43,11
77 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) WEIDA 6/56,01
50 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) WEIDA 8/67,95
58 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Remi 18/83,71
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 NR 4-KL.C zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A WEIDA 4/74,15
13 NR 5 - KL.C1 zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A WEIDA 4/74,65
37 NR 10 -KL.C dwufazowy art.274.5.3 Tab.A WEIDA 12/54,26
20 NR 12 -KL.CC DR zwykły bez rozg Ary 238.2.1 Tab.A WEIDA 15/92,08
O NR 16 - KL.C1 FINAŁ ŚR zwykły bez rozg Art238.2.2 Tab.A WEIDA ELI
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 WEIDA 0/ 79,02
10 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 WEIDA 0/ 71,25
18 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/ 68,32
o Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 Remi rez
14 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. WEIDA 8/ 77,57
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Remi 0/4/ 24,07
17 Konk nr 3 - N Zwykły art. 238.2.1 Remi 8/ 74,56
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Remi 17/73,68
36 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 4/49,72
22 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/64,26
35 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 Remi 12/50,53
31 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/60,74
53 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Remi 16/63,67
O 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA ELI
46 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Remi 15/75,10
O 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA ELI
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 Władca Pierścieni 8/85,67
8 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Remi 0/0/26,71
27 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Władca Pierścieni 11/77,14
13 Konkurs nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 Remi 8/68,55
7 Konkurs nr 5 - C Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 4/46,73
3 Konkurs nr 5+ - CC Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 8/47,36
35 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Władca Pierścieni 8/61,81
15 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 Remi 4/64,51
25 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 Władca Pierścieni 14/80,44
8 Konkurs nr 9 - N O wzra. stopniu trud. z Joke. 269.5 Remi 37/53,87
3 Konkurs nr 10 - C Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 2/78,50
4 Konkurs nr 10 + - CC Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 5/77,45
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 4 / MR / Zwykły 238.2.1 WEIDA 0/81,67
26 4 / MR / Zwykły 238.2.1 Remi 4/77,33
19 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 WEIDA 4/45,90
32 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 Remi 8/45,77
15 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 WEIDA 8/76,87
22 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 Remi 16/81,79
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 0/69,86
43 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Remi 4/70,59
33 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/60,35
40 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Remi 4/68,1
36 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 9/74,74
48 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Remi 24/1,95
23 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 Remi 4/40,16
37 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 WEIDA 22/68,04
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 Remi 0/69,78
30 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 WEIDA 5/78,27
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 WEIDA 0/60,70
45 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 Remi 4/66,64
30 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 WEIDA 4/65,86
45 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 Remi 26/79,26
24 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 Remi 0/8/43,75
49 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 WEIDA 8/65,80
36 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 Remi 9/71,39
39 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 WEIDA 22/94,87
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 WEIDA 8/59,51
8 Konk nr 8 - L-1 Dwufazowy art.274.5.3 Remi 0/0/26,47
10 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 WEIDA 0/62,86
16 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 Remi 0/67,52
13 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 WEIDA 0/57,66
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 WEIDA 0/79,07
49 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 Remi 16/80,82
13 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 Remi 0/0/44,11
29 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 WEIDA 4/58,17
25 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 WEIDA 80,73/4
28 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 Remi 94,39/12
28 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Remi 8/60,39
30 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 WEIDA 11/70,23
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 WEIDA 6/74,71
43 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 Remi 10/73,61
12 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 WEIDA 44/52,49
25 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 Remi 28/54,68
27 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 Remi 4/68,82
39 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 WEIDA 10/91,02
16 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 WEIDA 4/74,07
25 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 Remi 12/77,93