Karta zawodnika

Imie: JULIANA

Nazwisko: SUSKA

Rok urodzenia: 2003


Klasa: R

Klub: BPK-MAZ


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 Gilea 0/52,36
77 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 PIEROT 12/58,88
49 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 TOKAJER 8 4/42,42
25 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 TOKAJER 8 0/68,16
O 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 PIEROT REZ
14 7 / Knock-out / Venus vs Mars, Knock-out, Table C, art. 272 Gilea 6/31,18-I
51 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 PIEROT 4/46,90
22 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Gilea 4/46,16
29 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 TOKAJER 8 4/49,79
21-23/10/2016 ZO 2*, ZRiT B-skoki Łąck
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1/ Runda Brązowa/ kl. N, zwykły art. 238.2.1 ALOUBETTE 0/ 71,84
7 2/ Runda Srebrna/ kl. C dwufazowy art. 274.5.3 Gilea 0/0/ 36,29
15 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 ALOUBETTE 0/6/ 52,29
10 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 Gilea 4/ 61,71
6 7/ Finał Rundy Brązowej kl. N1 dwufazowy art. 274.5.3 Gilea 0/4/ 28,84
o 7/ Finał Rundy Brązowej kl. N1 dwufazowy art. 274.5.3 ALOUBETTE rez
08-11/09/2016 Puchar Polski Dzieci grupa I B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 KL. N - 120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 Gilea 0/87,40
22 KL. N - 120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 ALOUBETTE 10/115,86
6 KL. N - 120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 Gilea 0/78,73
15 KL. N - 120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 ALOUBETTE 4/77,19
3 125/125 - N1/N1 - Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2 Gilea 0/0/8/29,66
26-28/07/2016 CH-EU-Ch-S, CH-EU- J-S B-skoki Millstreet / Irlandia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 01/ 1st Individual Qualifier - Children/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 Gilea 4/ 76,71
1 05/ 1st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier, Individu Gilea 0/0/ 71,10
26 09/ Children - Individual Final, 2 Rounds/ 130 cm Gilea 8/4
25 FEI European Championship 2016 - Children Individuals Final Ranking Gilea 16
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 GOLDIK GIRL 4/61,22
43 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Gilea 4/35,68
16 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 GOLDIK GIRL 0/4/26,40
29 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 Gilea 4/49,83
29 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 GOLDIK GIRL 4/60,94
46 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 Gilea 8/71,34
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 92 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C, (1,20m) Gilea 50,57/0
1 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) Gilea 0/0/26,54
2 102 / Silver Tour Speed & Fun / 239/263 -(1,20m) Gilea 55,45/4
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 52 / Children Tour / 238.2.1 - (1,20m) Gilea 4/59,05
O 52 / Children Tour / 238.2.1 - (1,20m) ALOUBETTE ELI
3 60 / FEI Nations Cup Children Tour dwa nawroty 1.25 Gilea 12/4
3 68 / Children Tour / 274.5.3 Competition in two phases (1,20m) Gilea 0/0/36,40
6 68 / Children Tour / 274.5.3 Competition in two phases (1,20m) ALOUBETTE 0/ELI
O 74 / FEI Children Tour GP / 238.2.2 (1,25m) ALOUBETTE ELI
13-15/05/2016 CSIOCh, CSIOJ, CSIOY B-skoki Lamprechtshausen / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 4/ Children Tour 115cm. dwufazowy art. 274.5.6 Gilea 0/ 36,72
15 4/ Children Tour 115cm. dwufazowy art. 274.5.6 ALOUBETTE 0/ 39,86
- 14/FEI Children Nations Cup, 125 cm dwunawrotowy Art.264.10 + 264.7, Gilea 4/ 77,5
5 14/FEI Children Nations Cup, 125 cm dwunawrotowy Art.264.10 + 264.7, Gilea 4/ 73,38
61 6/ Children Tour 120cm. wzrast. st. trudności art.269.5 ALOUBETTE 25/ 54,17
26 19/ FEI Children Grand Prix 130cm zwykły z rozg. art. 238.2.2 ALOUBETTE 6/ 80,67
26-01/05/2016 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde Fes B-skoki Linz/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 12/ CSICh-A/ Children Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 ALOUBETTE 0/ 66,31
6 15/ CSICh-A/ Children Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 ALOUBETTE 4/ 74,35
1 23/ CSICh-A/ Children Grand Prix/ 130 cm. dokł. z rozg. ALOUBETTE 0/0/ 40,21
7 23/ CSICh-A/ Children Grand Prix/ 130 cm. dokł. z rozg. Gilea 4/ 74,52
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 Gilea 0/55,69
44 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 ALOUBETTE 4/56,44
3 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Gilea 0/51,79
11 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 ALOUBETTE 0/56,54
09-10/04/2016 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 3 - L (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 ALOUBETTE 0/0/22,48
01-03/04/2016 HPP-B K/MK/Dz B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I Gilea 0/60,51
O Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I Aloubetta REZ
1 Konkurs nr 17 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I Gilea 0/67,55
O Konkurs nr 17 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I Aloubetta REZ
5 Konkurs nr 25 - 125/125 cm Finał gr. Dzieci I Gilea 4/4/=8
11-13/03/2016 HZR Finał HPWiM B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 4 - P1 I półfi, Junior, zwykły (art. 238.2.1) Gilea 8/50,15
2 Konk nr 14 - P1 II półfinał, Junior, zwykły (art. 238.2.1 Gilea 0/49,06
2 Konk nr 26 - 115/120cm Finał Juniorzy Gilea 4/0/35,88
04-06/03/2016 HZO+ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 9ZR-KL P - Dwufazowy GLEA ? 0/4/33,94
2 Konkurs nr 10ZR-KL N - Dwufazowy GLEA ? 0/0/34,50
04-06/03/2016 HZO DiM B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 10 P DK - Zwykły Gilea 0/57,51
3 Konkurs nr 11 N DK - Zwykły Gilea 4/66,97
1 Konkurs nr 32 Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką Gilea 0/58,31
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Gilea 0/0/26.47
2 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Gilea 0/51,43
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Gilea 0/48,38
24 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Gilea 4/56,97
38 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Gilea 4/64,90
23-24/01/2016 HZRiT , IV Eliminacja ZPP, III Eliminacja HPWiM B-skoki Poczernin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 3, Seria A - HPWiM Kuce gr. C, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2 Nonsens 10 /DRP 0/ 44,77
3 Konk nr 8, kl P, HPWiM, kategoria Junior, dwufazowy (zwykły, zwykły) Gilea 0/0/ 27,93
4 Konk nr 10, kl N, HPWiM kategoria Senior, zwykły, wys. 120 cm (art. 2 Gilea 4/ 51,47
5 Konk nr 14, Seria A - ZPP Kuce gr. C, D, E, zwykły, wys. 80 cm (art. Nonsens 10 /DRP 4/ 42,88
7 Konk nr 15, Seria A - ZPP Kuce gr. C, D, E, zwykły, wys. 90 cm (art. Nonsens 10 /DRP 10/ 71,56
17 Konk nr 19, kl P (w tym ZPP - kat. Jun. Młodsi, Juniorzy), dwufazowy Gilea 8/ 39,42
12 Konk nr 20, kl N (w tym ZPP - kat. Jun, Mł Jeźdźcy, Sen.), dwufazow Gilea 4/ 40,45
18-19/07/2015 IV i V eliminacja Letniego Pucharu Poczernina B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 5, kl. L, LICENCYJNY / z oceną stylu jeźdźca Gilea 3
3 Konk nr 12, Kuce, dokładności z rozgrywką, wys. 80 cm Nonsens 10 /DRP 0/4/36,27
9 Konk nr 15, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm Gilea 0/10/43,45
22-24/05/2015 ZO DiM ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8-12 4 / 80 / -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców Nonsens 10 /DRP 3,5
7-8 5 / 90 / -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców Nonsens 10 /DRP 3,0
13 17 / 90 / -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 Nonsens 10 /DRP 4/65, 99
O 29 / C / Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2 Nonsens 10 /DRP ELI
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konk nr 4 - 80 80 na styl jeźdźca Nonsens 10 /DRP BO
4-6 Konk nr 3 - 70 70 na styl jeźdźca Nonsens 10 /DRP 3,5
10-11 Konk nr.19 / 70 / dokładności art.238.1.1 Nonsens 10 /DRP 4
11 20 / 80 / dwufazowy art.274.5.3 Nonsens 10 /DRP 0/4/28,52