Karta zawodnika

Imie: Martyna

Nazwisko: Rynkiewicz

Rok urodzenia: 1999


Klasa: B2

Klub: GAŁKOWO


08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 Nirmette 95,17/8
O C1 - 135, I półfinał Juniorów, szybkości art.263 Nela ELI
6 C1 - 135, II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1 Nirmette 4/79,35
11 140 - CC - 140, Finał MP Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 Nirmette 0/8/56,68=24,78
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 83/ CSi 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Nela 4/ 61,25
24 84/ CSI 3*/ Gold Tour 2/ 135 m. zwykły art. 238.2.1 Nirmette 5/ 82,72
32 91/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm.dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 4/ 54,17
o 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Nela rez
14 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Nela 8/ 80,65
6 105/ CSI 3*/ Gold Tour 2 Final/ 140 cm. szybkości tab.C art. 239/263 Nirmette (4) 68,64
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 Nela 0/58,65
4 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Nirmette 70,10/1
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 Nela 4/49,12
21 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Nirmette 12/48,44
1 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Nela 0/55,59
1 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Nirmette 0/0/22,86
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 6 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Nela 0/4/24,22
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/57,84
55 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 Nela 17/97,16
4 Konk nr 4B - N/ZR zwykły art. 238.2.1 Nela 0/62,22
3 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 0/0/29,42
34 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 Nela 4/57,59
7 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 4/50,73
9 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 0/4/31,35
5 Konk nr 17 - N Finał RSrebrnej zwykły art. 238.2.1 Nela 0/51,03
09-12/06/2016 CSIOCh, CSIOJ, CSIOCh B-skoki Hagen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
90 1/ CSIOJ/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 Nirmette 12/ 71,44
3 2 / CSIO J/ 140 cm. dwufazowy Nirmette 0/0/ 36,07
48 4/ CSIO J/ 140 cm. Nirmette 22/ 105,77
75 5/ CSIO J/ 140 cm. zwykły z rozg. Nirmette 23/ 85,77
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 53 / Junior Tour / 238.2.1 - (1,30m) Nirmette 16/74,44
O 53 / Junior Tour / 238.2.1 - (1,30m) Nela ELI
O 69 / Junior Tour / 274.5.3 Competition in two phases (1,30m) Nela ELI
9 75 / FEI Junior Tour GP / 238.2.2 (1.40) Nirmette 8/73,10
O 76 / Consolation Class for Juniors / Art. 274.5.3 (1.35) Nela ELI
13-15/05/2016 CSIOCh, CSIOJ, CSIOY B-skoki Lamprechtshausen / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
66 5/1 / Junior Tour 135cm. zwykły art. 238.2.1 Nirmette 8/ 73,12
o 5/1 / Junior Tour 135cm. zwykły art. 238.2.1 Nela elim
- 7/ FEI Junior Nations Cup 130 cm. Art.264.10 + 264.7, nawrót 1 Nirmette (8/ 72,66)
4 7/ FEI Junior Nations Cup 130 cm. Art.264.10 + 264.7, nawrót 2 Nirmette elim
5 17/ Junior/Young Rider Tour 130cm wzrast. st. trudności art. 269.5 Nela 65/ 48,64
o 17/ Junior/Young Rider Tour 130cm wzrast. st. trudności art. 269.5 Nirmette elim
16 11/ Junior / Young Rider Tour 120cm. szybkosci tab.C Nela 82,92
45 21/ FEI Junior Grand Prix 140cm cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Nirmette 15/ 83,17
21-24/04/2016 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde Fes B-skoki Linz/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 13/ CSIJ-A/ Junior Tour/ 130 cm. zwykły, art,238.2.1 Nirmette 5/ 85,17
41 14/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art.238.2.1 Nela 8/ 78,89
19 16/ CSIJ-A/ junior Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Nirmette 12/ 75,36
8 17/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Nela 0/ 86,76
18 24/ CSIJ-A/ Junior Grand Prix/ 135/140 cm. zwykly z rozg. art. 238.2.2 Nirmette 19/ 101,54
14 25/ CSI 1*/ Big Tour/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 Nela 4/ 70,47
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Nela 10/76,69
6 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/63,69
25 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Nela 4/45,33
2 8 / C1 / Półfinał HPP Juniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Nirmette 0/0/35,72
2 13 / C1/CC / Finał HPP Juniorów dwunaw art.273.3.2 (2.2)(3.2) Nirmette 0/8/49,15
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły Nela 4/49,69
35 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Nirmette 4/62,58
24 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy Nela 4/45,38
9 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły Nirmette 0/54,36
6 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy Nela 0/4/36,96
4 Konkurs nr 10 -C1-HPPJ i MJ -zwykły z rozg. Nirmette 0/0/28,61
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Nirmette 4/56,08
26 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Nirmette 15/80,92
17 12 / 135/140 / HPP J i MJ, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Nirmette 8/81,45
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) Nirmette 4/ 37,79
39 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) Nirmette 4/59,49
21 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 Nirmette 4/38,98
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 Nela 4/49,85
30 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 Nirmette 4/53,29
60 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Nela 4/53,44
26 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 Nirmette 8/69,24
1 10 / C1/CC HPP J i MJ / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Nirmette 0/0/30,38
21 10 / C1/CC HPP J i MJ / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Nela 12/62,25
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Nela 4/46,84
2 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 Nela 4/43,62
1 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/61,58
5 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Nela 4/60,30
3 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 4/66,40
4 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Nela 16/68,34
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Nirmette 4/49,97
7 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Nela 4/50,28
11 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 Nela 4/54,21
O 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 Nirmette ELI
1 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Nela 0/52,14
2 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/52,30
14 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 8/62,35
17 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Nela 12/62,10
1 8 / N-1 (FMR) / Dwufazowy art.274.5.3 Nela 0/0/21,57
12 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 Nirmette 8/64,73
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Nela 0/67,56
15 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 8/67,00
7 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 8/70,07
9 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Nela 17/79,23
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 Nela 0/0/31,27
60 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 Nirmette 12/73,60
41 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 Nirmette 8/84,74
59 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 Nela 17/71,35
34 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. Nirmette 8/50,73
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Nirmette 6/76,49
40 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Nela 8/59,96
26 4 / N / Dwufazowy Mała Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 Nirmette 0/8/40,33
40 4 / N / Dwufazowy Mała Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 Nela 4/50,49
27 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Nirmette 0/REZ
53 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Nela 16/51,83
16 7 / N / O wzr. stop trud. Mała Runda Tabela A, Art. 269.5. Nela 38/32,92
1 10 / C1/CC / HPP J i MJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2.2 Nirmette 0/0/38,70
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Nela 0/68,02
55 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Nirmette 4/59,01
11 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Nirmette 0/0/25,03
54 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Nela 0/4/27,02
11 10 / HPP J MJ - C1/CC / HPP J MJ- C1/CC 238.2.2 z rozgrywką Nirmette 4/76,12
6 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Nela 0/0/28,28
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 4/57,86
39 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Nela 8/71,95
1 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 0/0/20,89
7 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Nela 0/4/24,27
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 2 /CSI1* Medium Round art.238.2.1 Nirmette 4/60,81
19 2 /CSI1* Medium Round art.238.2.1 Nela 8/60,79
1 4 /CSI1* Medium Round art.274.5.3 Nirmette 0/0/25,57
5 4 /CSI1* Medium Round art.274.5.3 Nela 0/0/29,27
15 9 / CSI1* Medium Round Final art.274.5.3 Nirmette 4/41,22
24 9 / CSI1* Medium Round Final art.274.5.3 Nela 12/50,60
24-27/09/2015 CSI 4*, CSI 1*, CSIYH 1* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 CSI 1* - 22 - 125 cm. zwykly art.238.2.1 Nela 0/ 55,40
38 CSI 1* - 25 - Medium Tour - 130 cm. zwykły art.238.2.1 Nirmette 12/ 80,07
18 CSI 1* - 23 - Small Tour - 125 cm. zwykły art.238.2.1 Nela 4/ 66,32
30 CSI 1* - 26 - Medium Tour 130 cm. wzrast. st. trudności art. 269 Nirmette 25/ 57,57
35 CSI 1* - 24 - Small Tour - 125 cm. dwufazowy art.274.5.3 Nela 8/ 54,59
28 CSI 1* - 27 - Medium Tour - 135 cm. zwykły art.238.2.1 Nirmette 8/ 62,01
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 3 / J / 130 Junior Round art.274.5.3, Table A Nirmette 12/51,86
O 3 / J / 130 Junior Round art.274.5.3, Table A Nela ELI
7 9 / J / 135 Junior Round art.238.2.1, Table A Nirmette 19/80,90
O 9 / J / 135 Junior Round art.238.2.1, Table A Nela ELI
3 22 / J / 140 Junior Round Final, With Jump Off, art.238.2.2 Nirmette 8/79,58
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 Nirmette 4/ 60,52
3 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 Nela 0/ 55,76
31 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 Nirmette 8/ 64,52
2 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/ 54,08
11 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. Nirmette 8/ 72,31
12 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. Nela 8/ 75,62
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C Nela 77,56/4
21 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C Nirmette 82,90/8
11 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Nirmette 4/78,79
27 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Nela 12/81,85
4-8 I nawrót finału Nirmette 4
16-17 II nawrót finału Nirmette 16
12 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW Nirmette 28,27
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18-19 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Nirmette 4/63,29
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m Nirmette 0/69,97
O NR 48 Gold 2 CSI3* 1.35m Nela ELI
20 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m Nela 4/59,71
41 NR 55 Gold 2 CSI3* 1.35m Nirmette 105.71/8
25 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m Nela 80,99/12
26 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m Nirmette 81.17/12
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 Nirmette 4/50,91
9 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 Nela 0/70,00
40 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 Nirmette 8/78,59
37 4 / MR / Zwykły 238.2.1 Nirmette 12/77,89
14 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 Nirmette 0/4/38,15
9 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 Nela 0/4/32,87
10 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 Nirmette 4/80,97
12 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Nela 14/89,41
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 Nela 65,10/8
o 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 Nirmette REZ
1 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 Nela 0/66,07
1 13 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 Nirmette 0/61,02
10 16 / C1/CC / Dwu - Finał Finału HPP Junio, Art.273.3.2 Nela 12/ELI
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 4/66,90
45 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Nirmette 16/68,64
28 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Nirmette 12/69,00
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Nirmette 0/0/24,73
35 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A Nela 4/52,53
66 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A Nirmette 12/57,72
44 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A Nirmette 4/40,75
33 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 Nirmette 8/40,75
12 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg Nela 0/8/43,13
53 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg Nirmette 12/69,35
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
81 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 Nirmette 13/86,99
28 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Nela 4/58,49
64 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Nirmette 12/62,90
2 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 Nirmette 0/51,29
38 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 Nela 4/47,03
56 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 Nirmette 8/49,43
16 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. Nela 8/64,99
22 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. Nirmette 12/64,69
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A Nela 8/81,02
32 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 Nela 4/46,59
43 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 Nela 4/52,92
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/46,79
5 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 0/0/21,22
1 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 Nirmette 0/49,32
3 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 Nirmette 0/50,11
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 Nirmette 0/45,36
28 3a / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Nirmette 4/46,67
31 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Nela 4/45,15
16 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 Nela 4/46,62
37 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 Nirmette 8/49,31
7 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 Nela 0/4/29,12
12 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 Nirmette 4/67,94
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 Nirmette 0/4/ 30,17
25 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 Nela 4/ 50,77
1 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 Nirmette 0/46,21
15 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 Nirmette 4/40,75
12 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 Nela 0/4/30,34
24 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 Nirmette 4/44, 52
2 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 Nela 0/56,25
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/53,75
37 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 Nela 4/54,88
37 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Nirmette 4/47,29
25 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 Nela 4/52,62
9 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C Nirmette 70,64/2
38 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Nirmette 4/47,03
7 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Nela 0/0/29,21
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Nirmette 0/0/23,43
39 6 / N / Zwykły 238.2.1 Nirmette 4/55,95
55 6 / N / Zwykły 238.2.1 Nela 8/63,31
7 7 / C / Zwykły 238.2.1 Nela 0/61,77
3 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Nela 44/35,18
42 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Nirmette 12/34,10
4 14 / C / Zwykły 238.2.1 Nela 0/52,55
30 14 / C / Zwykły 238.2.1 Nirmette 14/80,90
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 Konkurs nr OS2 - 120 Art. 238.2.1, Nirmette 8/56,44
34 Konk. nr OS3 -120 Art. 274.5.3, Nirmette 8/48,97
3 Konk. nr OS5 - 120 Art. 238.2.1, Table A Nirmette 0/55,83
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 Nela 4/53,24
32 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 Nirmette 8/45,05
o Konkurs nr 9 - ŚR-B 135 dwufazowy art.274.5.3 Nela eli
5 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 Nirmette 0/56,25
2 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Nirmette 0/50,45
18 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 Nela 4/66,39
53 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 Nirmette 5/74,91
6 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Nirmette 0/0/18,71
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 6 -kl.C zwykły art.238.2.1 Nela 4/64,36
16 Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 Nirmette 0/0/34,67
6 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 Nirmette 0/66,17
1 Konk nr 13 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 Nela 0/0/29,52
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 konk nr 13 Gold 1 (1.30) zwykły Nela 0/63,56
19 Konk nr 19 Gold 1 (1.30) zw.tab.C Nela 78,24/4
19 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy Nela 0/4/35,51
09-10/07/2014 FINAŁ OOM B-skoki Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk .nr 2 -kl.P na styl jeźdź. I pólfinał -konie Nela 1.67
1 Konk.nr 4- kl. P1 na styl jeźdź. II półfinał-konie Nela 2,00
1 Konk.nr.6 wyniki końcowe finał OOM Nela 5,67
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk.nr.4- kl.P1 dzieci do lat 15 art.238.2.1 Marea 12/47,78
32 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 Marea 4/56,56
35 Konk.nr5-1-kl.N MR zwykły art.238.2.1 Nela 4/58,05
24 Konk.nr.6-2-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 Nela 0/4/38,05
1 Konk nr.11-kl.P1 dzieci do lat 15 z Jokerem art.269 Marea 44/35,70
25 Konk.nr.12-1-kl.N z Jokerem art.269 Marea 38/34,94
12 Konk.nr.13-2-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Nela 4/58,83
54 Konk nr.19-kl.N1 MR finał zwykły art.238.2.1 Marea 16/58,72
25 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 Nela 0/4/30,06