Karta zawodnika

Imie: Łukasz

Nazwisko: Troszczyński

Rok urodzenia: 1983


Klasa: B1

Klub: NAD WIGRAMI


08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 COLTRANE 78,64/4
O CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 Djarvi B REZ
11 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 Djarvi B 4/78,65
25 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 COLTRANE 12/81,68
O CS1 - 155, Finał MP Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 COLTRANE WYC
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 85/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły Djarvi B 0/ 69,10
29 86/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 0/8/ 36,62
25 92/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 150 cm. zwykły aty. 238.2.1 Djarvi B 8/ 74,12
21 99/ CSI 3/ Gold Tour 2/ 135 cm. dwufayowz art. 274.5.3 COLTRANE 4/ 56,07
18 100/ CSI 3*/ Gold Tour 3 LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Djarvi B 4/ 73,12
24 105/ CSI 3*/ Gold Tour 2 Final/ 140 cm. szybkości tab.C art. 239/263 COLTRANE 8/81,32
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-6 Konie 4 -lettnie w reku na płycie Cordoba / Spartacus 1,20
12-15 Konie 4 -lettnie w reku na płycie ESSEX 1,16
37-38 Konie 4 -lettnie w reku na płycie Ganges / Spartacus 1,04
19-22 I polfinał konie 5-letnie na styl ALMQUIST 7,3
19-22 I polfinał konie 5-letnie na styl E GINEKE 7,3
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A COLUMBIA /ULTIMO 0
1-7 I półfinał konie 7 -letnie Art 238.1.1 Tab A CATLIN 0
8-11 FINAL KONI 4- LETNE Ganges / Spartacus 7,9
12-14 FINAL KONI 4- LETNE Cordoba / Spartacus 7,8
24-25 FINAL KONI 4- LETNE ESSEX 7,5
6-7 II półfinał konie 5-letnie na styl E GINEKE 8,2
11-13 II półfinał konie 5-letnie na styl ALMQUIST 7,8
10 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A COLUMBIA /ULTIMO 0/87,84
3 II półfinał konie 7- lat Art.238.2.1 Tab.A CATLIN 0/76,39
9-10 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału E GINEKE 8,1(6-7)=23,6
15 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału ALMQUIST 7,7(14)=22,8
2 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał COLUMBIA /ULTIMO 0/85,29(3) 0/32.69=0
3 WYNIKI KOŃCOWE 7 LATKI +wynik finalu CATLIN 0/87,48(4) 4/37,37=0
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 1 / P1 / Z oceną styu konia RMK 5 letnie C BAS 7,8
5 1 / P1 / Z oceną styu konia RMK 5 letnie ALMQUIST 7,0
12 1 / P1 / Z oceną styu konia RMK 5 letnie E GINEKE 5,5
2 6 / P1 / RMK 5 letnie z oceną stylu konia ALMQUIST 8,2
3 6 / P1 / RMK 5 letnie z oceną stylu konia E GINEKE 8,1
9 6 / P1 / RMK 5 letnie z oceną stylu konia C BAS 6,9
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 C UTOPIA ? 4/62,23
10 11 / N / Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia E GINEKE 7,2=20,8
6 11 / N / Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia ALMQUIST 6,2=21,4
4 11 / N / Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia C BAS 7,9=22,6
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 ESSEX 0/78,85
17 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Ganges / Spartacus 0/89,04
18 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 C UTOPIA ? 2/48,13
2 4 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 ESSEX 0/81,50
44 4 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Ganges / Spartacus 1/81,29
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
59 26 / CSI1* / 120, Small One Star art.274.5.3 Le Corbusier 13/52,02
49 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 COLTRANE 12/69,39
54 29 / CSI1* / 120, Small One Star art.238.2.1 Le Corbusier 9/73,64
38 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 COLTRANE 4/53,01
49 33 / CSI3* / 145, Gold Round LR art.238.2.1 Djarvi B 12/79,76
12 34 / CSI1* / 130, Medium art.238.2.1 COLUMBIA /ULTIMO 0/66,73
40 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 CATLIN 4/49,86
27 38 / CSI3* / 150 Gold Round LR art.274.5.3 Djarvi B 4/44,17
48 40 / CSI1* / 120 Small art.274.5.3 Le Corbusier 8/56,04
6 41 / CSI1* / 130 Medium art.238.2.1 COLUMBIA /ULTIMO 0/61,60
33 42 / CSI3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 CATLIN 8/64,88
30 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Djarvi B 12/74,86
30 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 CATLIN 4/53,99
34 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 COLTRANE 4/55,13
8 44 / CSI1* / 135, Medium joker art.269.5 COLUMBIA /ULTIMO 44/43,56
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 Le Corbusier 4/77,52
44 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 Le Corbusier 9/66,35
38 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 COLUMBIA /ULTIMO 4/65,30
11 10 / CSI3* / 135 Bronze Round art. 238.2.1 CATLIN 0/56,41
14 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 Djarvi B 0/58,75
38 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 COLTRANE 16/72,52
29 14 / CSI1* / 125, Small One Star Final art.274.5.3 Le Corbusier 4/53,81
26 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 COLUMBIA /ULTIMO 0/4/25,98
15 18 / CSI3* / 135, Bronze Round, art.274.5.3 CATLIN 0/4/28,98
35 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Djarvi B 4/48,35
32 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 COLTRANE 4/49,76
22 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 COLUMBIA /ULTIMO 4/69,00
10 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 CATLIN 44/43,80
33 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 COLTRANE 12/45,32
12 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 Djarvi B 70,18/0
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 3 - 6-latki eli.MPMK Le Corbusier 6,0
9 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 CATLIN 0/0/34,01
14 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 COLTRANE 6/80,01
8 Konkurs nr 8 - 6-latki eli.MPMK Le Corbusier 7,3
5 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 0/4/32,91
8 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 CATLIN 4/51,12
3 Konk nr 14 - 6-latki Finał RMK Le Corbusier 0/1/51,47
7 Konk nr 16 - CC1 Grand Prix Finał RDiamnetowej COLTRANE 4/0=4/56.06
14 Konk nr 16 - CC1 Grand Prix Finał RDiamnetowej CATLIN 12/76,75
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia ALMQUIST 7,9
6 1 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia E GINEKE 7,9
12 1 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia C BAS 7,8
5 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia COLUMBIA /ULTIMO 7,9
9 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia Le Corbusier 7,6
2 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia ALMQUIST 8,0
3 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia E GINEKE 8,0
6 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia C BAS 8,0
3 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia COLUMBIA /ULTIMO 8,2
12 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia Le Corbusier 6,9
29 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 CATLIN 4/67,17
16 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CATLIN 4/56,40
2 11 / N / Finał RMK 5-letnie z oceną stylu konia ALMQUIST 8,1
8 11 / N / Finał RMK 5-letnie z oceną stylu konia C BAS 7,9
12 11 / N / Finał RMK 5-letnie z oceną stylu konia E GINEKE 6,8
2 12 / C / Finał RMK 6-letnie dwufazowy art. 274.5.3 COLUMBIA /ULTIMO 0/0/32,64
10 12 / C / Finał RMK 6-letnie dwufazowy art. 274.5.3 Le Corbusier 8/57,82
09-12/06/2016 CSIO 5* B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 01/ Small Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/ 71,17
69 02/ Medium Tour/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 12/ 45,25
14 04/ Small Tour/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Djarvi B 0/ 35,00
o 05/ Medium Tour/ 150 cm. zwykły art. 238.2.1 COLTRANE rez
35 07/ Medium Tour/ 150 cm. szybkości tab.C art. 239 Djarvi B (73.43) 77.43
18 10/ 150 cm. wzrast.st trudn. z rozg art. 269.5 COLTRANE 64
02-05/06/2016 CSI 4*, CSICh-A, CSIYH 1* B-skoki Poznań
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 YH1 / 6yo/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 COLUMBIA /ULTIMO 0/ 63,99
28 2/ Middle Tour / 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 0/0/ 38,25
60 3/ Gig Tour LR / 145 cm. zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 16/ 73,31
5 YH3/ 6yo/ 125 cm. dwufazowy art. 247.5.3 COLUMBIA /ULTIMO 0/0/ 38,01
14 5/ Middle Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/ 71,79
63 6/ Big Tour LR/ 150 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 COLTRANE 17/ 79,72
2 yh 5 / 6YH final / 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 COLUMBIA /ULTIMO 0/0/ 36,01
8 8/ Middle Tour Final LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Djarvi B 0/12/ 48,44
9 10/ Last Chance, 140 cm. wzrast. st. trud. art.269.5 COLTRANE 64/ 58,67
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 12 / Gold Tour 2 13:00 B / 238.2.1 CATLIN 0/59,52
18 13 / Gold Tour 3 14:30 A / 238.2.1 COLTRANE 4/67,61
15 14 / Gold Tour 4 16:30 A / 274.5.3 Djarvi B 0/0/33,45
3 19 / Gold Tour 2 / 274.5.3 (1,35m) CATLIN 0/0/30,73
15 20 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1 (1.45) Djarvi B 4/65,90
37 28 / Gold Tour 3 / 238.2.2 (1.40) COLTRANE 20/79,20
O 33 / Gold Tour 2 / 239/263(1,35m) CATLIN ELI
14 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) COLTRANE 0/4/31,99
7 35 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) Djarvi B 0/4/38,29
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia ALMQUIST 8,3
4 1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia C BAS 8,0
9 1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia E GINEKE 7,9
11 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CATLIN 0/0/24,96
28 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 0/0/30,84
7 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/72,74
1 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK ESSEX 8,3
20 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK Cordoba / Spartacus 7,5
26 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK GANGES / CARETINO K 7,0
1 6 - P1 - 5 latki - na styl konia E GINEKE 8,2
5 6 - P1 - 5 latki - na styl konia ALMQUIST 8,1
13 6 - P1 - 5 latki - na styl konia C BAS 7,8
22 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 COLTRANE 3/74,36
4 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 CATLIN 0/0/35,79
10 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 Djarvi B 0/0/40,43
2 9R - L- 4 latki - na styl konia ESSEX 8,4
6 9R - L- 4 latki - na styl konia Cordoba / Spartacus 8,0
15 9R - L- 4 latki - na styl konia GANGES / CARETINO K 7,5
1 11 - N - 5 latki - na styl konia E GINEKE 8,2
5 11 - N - 5 latki - na styl konia ALMQUIST 8,0
9 11 - N - 5 latki - na styl konia C BAS 7,9
20 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 0/4/36,96
3 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Djarvi B 0/0/37,51
10 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) CATLIN 4/65,21
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Cordoba / Spartacus 1/67,57
90 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Cordoba / Spartacus 9,5/90,20
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 ALMQUIST 0
33-48 4 - P - Dokładności 238.1.1 E GINEKE 4
1-35 10-L1-dokładności art.238.1.1 Cordoba / Spartacus 0
1-35 10-L1-dokładności art.238.1.1 ESSEX 0
1-35 10-L1-dokładności art.238.1.1 GANGES / CARETINO K 0
36-51 10-L1-dokładności art.238.1.1 ESSEX 4
O 10-L1-dokładności art.238.1.1 GANGES / CARETINO K REZ
O 10-L1-dokładności art.238.1.1 Cordoba / Spartacus REZ
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 ALMQUIST 0
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 C BAS 0
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 E GINEKE 0
12-17/04/2016 CSI 3*, CSI1*, CSIYH1* B-skoki Lummen / Belgia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 III A- 7 latki- -130/135 cm. art. 238.2.1 CATLIN 0/ 68,42
27 C - Big Tour - 130 cm. zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/ 64,60
59 C - Big Tour - 130 cm. zwykły art. 238.2.1 JENNIFER II 10/ 76,15
2 01 A - Small Tour - 130 cm. zwykły art. 238.2.1 LA PLATA 0/ 72,44
11 03 - Big Tour - 140 cm. zwykly z rozg. art. 238.2.2 Djarvi B 0/8/ 41,81
51 04 B - Big Tour - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 9/ 81,42
23 F1 - Big Tour - 130 cm. dwufazowy art.274.5.3 LA CASA 0/8/ 31,61
25 F1 - Big Tour - 130 cm. dwufazowy art.274.5.3 JENNIFER II 0/8/ 32,43
49 VI B - 7 latki - 130/135 m. dwufazowy art. 274.5.3 CATLIN 4/ 60,87
49 09A - Big Tour - 140 cm. zwykły art. 238.2.1 CONTI / CONTENDER 8/ 68,53
8 09B - Big Tour - 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/ 60.30
3 07 - Small Tour - 130 cm. zwykły, art. 238.2.1 LA PLATA 0/ 63.15
17 H 1- Medium Tour - 120 cm. zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/ 54,21
56 J - Big Tour - Grand Prix CSI 1* - 130 cm. zwykły z rozg. art. 238.2. JENNIFER II 9/ 78.57
25 11 - Smll Tour - 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CONTI / CONTENDER 0/12/ 29,57
36 11 - Smll Tour - 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 LA PLATA 4/ 50,98
16 13A - Big Tour - 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Djarvi B 0/4/ 38,75
29 IX B - finał 7-latki - 130/135 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CATLIN 1/ 61,31
05-10/04/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1* B-skoki Lummen / Belgia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 C/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/ 63,79
60 C/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 JENNIFER II 8/ 67,31
7 III B/ CSIYH 1*/ 7yo / 130-135 cm. zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/ 68,27
3 01 A/ CSI 3*/ Small Tour/ 130 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CONTI / CONTENDER 0/0/ 33,29
8 03/ CSI 3*/ Big Tour/ 140 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Djarvi B 0/0/ 36,20
29 02 B/ CSI 3*/ Medium Tour/ 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 LA PLATA 4/ 66,61
18 F 1/ CSI 3*/ Big Tour cm. zwykły art.238.2.1 JENNIFER II 0/ 74,29
32 F 1/ CSI 3*/ Big Tour cm. zwykły art.238.2.1 LA CASA 4/ 71,80
5 VI B/ CSIYH 1*/ 7 yo/ 130-135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CATLIN 0/0/ 40,14
15 09/ CSI 3*/ Big Tour/ 140 cm. zwykły art.238.2.1 Djarvi B 0/ 66,21
67 09/ CSI 3*/ Big Tour/ 140 cm. zwykły art.238.2.1 CONTI / CONTENDER 4/ 70,81
12 08 A/ CSI 3*/ Medium Tour/ 130 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 LA PLATA 0/4/ 37,66
19 H 1/ CSI 1*/ Medium Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/ 63,85
46 J/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 JENNIFER II 4/ 76,35
36 IX A/ CSIYH 1*/ 7yu/ 130-135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CATLIN 8/ 74,90
31 13/ CSI 3*/ Big Tour/ 140 m. zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 4/ 65,43
72 12/ CSI 3*/ Medium Tour/ 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CONTI / CONTENDER 8/ 79,86
5 11/ CSI 3*/ Small Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.2 LA PLATA 0/ 60,48
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły JENNIFER II 0/57,11
28-29 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły LA CASA 4/59,68
6 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Djarvi B 0/57,17
28 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły LA CASA 4/60,84
31 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły CATLIN 4/61,55
44 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły JENNIFER II 8/65,08
10 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy LA PLATA 0/8/39,73
19 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy Djarvi B 4/40,88
6 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy LA CASA 0/0/25,26
8 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy JENNIFER II 0/0/26,37
4 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły LA PLATA 0/53,20
7 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły Djarvi B 0/53,70
16 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły CATLIN 0/57,32
5 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy CATLIN 0/0/37,08
14 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy LA CASA 4/51,14
15 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy JENNIFER II 4/51,61
9 Konkurs nr 11-CC (145) GRAND PRIX zwykły z rozg. Djarvi B 4/63,18
14 Konkurs nr 11-CC (145) GRAND PRIX zwykły z rozg. LA PLATA 8/61,99
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-5 2 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CATLIN 0/61,70
38 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) JENNIFER II 0/4/29,49
33 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) JENNIFER II 4/61,93
19 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CATLIN 4/62,38
3 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Djarvi B 0/61,05
26 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) LA PLATA 8/62,74
60 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) JENNIFER II 4/55,10
3 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Djarvi B 0/59,26
17 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) LA PLATA 8/58,97
23 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CATLIN 8/64,14
15 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) JENNIFER II 0/0/28,30
10 13 / 145 / Grand Prix, HPP, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) LA PLATA 4/70,70
14 13 / 145 / Grand Prix, HPP, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Djarvi B 8/70,93
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) CATLIN 0/0/ 32,27
33 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) LA PLATA 0/8/ 30,64
11 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) CATLIN 0/59,19
28 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) LA PLATA 4/55,09
17 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) Djarvi B 0/4/31,92
10 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) Djarvi B 0/57,89
8 Konkurs nr 9 - 140 Middle Round(Article 238.2.2) Djarvi B 0/4/41,72
6 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 CATLIN 0//33,94
12 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 LA PLATA 0/4/29,90
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/63,97
14 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 LA PLATA 0/62,34
26 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/67,53
37 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 CATLIN 4/59,57
8 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 Djarvi B 0/0/30,97
14 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 LA PLATA 0/4/29,95
7 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CATLIN 0/0/26,59
6 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 LA PLATA 0/61,97
22 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 Djarvi B 4/72,78
6 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CATLIN 0/0/29,27
11 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Djarvi B 4/69,22
13 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 LA PLATA 4/70,77
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 1 / L / Zwykły art.238.2.1 ALMQUIST 0/61,65
39 1 / L / Zwykły art.238.2.1 GINEKE ? 0/63,56
29 2 / P / Zwykły art.238.2.1 JENNIFER II 0/66,32
30 2 / P / Zwykły art.238.2.1 GINEKE ? 0/66,43
34 2 / P / Zwykły art.238.2.1 ALMQUIST 0/67.07
14 3 / N / Zwykły art.238.2.1 JENNIFER II 0/64,83
23 5 / P / Zwykły art.238.2.1 ALMQUIST 0/64,68
44 5 / P / Zwykły art.238.2.1 GINEKE ? 4/64,71
19 6 / N / Zwykły art.238.2.1 JENNIFER II 0/64,30
6 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 ALMQUIST 0/72,90
24 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 GINEKE ? 4/75,80
3 9 / N-1 / Zwykły art 238.2.1 JENNIFER II 0/61,22
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 nr 1 - SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) LA PLATA 8/67,00
56 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Djarvi B 4/42,24
7 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. CATLIN 0/0/35,26
48 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) Djarvi B 0/65,88
35 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 CATLIN 1/68,80
42 nr 8 - SR Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) LA PLATA 4/45,72
6 nr 9 - MR Middle Round, Against the clock with the jump off (article 2 Djarvi B 0/4/33,42
12 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic CATLIN 0/0/35,45
4 nr 11 - SRF Small Round Final, two phases against the clock (article 2 LA PLATA 0/0/27.55
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 /CSI1* Medium Round CATLIN 0/60,21
20 4 / CSI1* Medium Round CATLIN 4/52,26
1 6 / CSI2* Silver Tour LA PLATA 0/55,05
17 7 / CSI2* Gold Tour COLTRANE 0/0/28,94
33 7 / CSI2* Gold Tour Djarvi B 0/4/31,34
5 9 / CSI1* Medium Round Final CATLIN 0/0/28,50
8 11 / CSI2* Silver Tour Djarvi B 0/0/26,15
23 11 / CSI2* Silver Tour LA PLATA 0/4/25,34
16 12 / / CSI2* Gold Tour (LR) COLTRANE 4/74,48
14 14 / / CSI2* Silver Tour Final Djarvi B 4/70,28
19 14 / / CSI2* Silver Tour Final LA PLATA 8/69,66
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły CATLIN 0/74,60
45 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły LA CASA 0/74,66
14 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy LA PLATA 0/0/26,27
22 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy COLTRANE 0/4/26,61
39 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Djarvi B 4/61,96
31 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CATLIN 0/0/29,92
76 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LA CASA 4/53,83
7 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły COLTRANE 0/73,54
8 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły LA PLATA 0/79,62
27 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Djarvi B 8/77,50
11 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix Djarvi B 4/76,87
13 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix COLTRANE 4/81,37
9 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CATLIN 0/0/30,00
12 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LA PLATA 0/0/31,19
60 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LA CASA 8/46,10
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
94 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) ANIN 4/51,69
12 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) CATLIN 0/48,84
62 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) LA CASA 4/51,48
5 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) COLTRANE 0/0/24,12
12 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) Djarvi B 0/4/26,06
26 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) LA PLATA 4/44,02
14 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) ANIN 0/0/22,81
9 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) Djarvi B 0/57,54
17 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) COLTRANE 0/61,03
26 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) LA PLATA 4/57,37
3 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) CATLIN 0/0/29,84
30 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) LA CASA 0/4/32,78
49 9 / N / art. 269.5 z jokerem MR (wys. 120 cm) ANIN 40/37,73
3 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) CATLIN 0/0/28,96
38 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) LA CASA 4/47,64
40 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) LA PLATA 4/47,88
3 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c Djarvi B 0/0/45,64
13 12 / CC1 / art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką DR Grand Prix (wys. 145 c COLTRANE 4/66,40
09-11/10/2015 CSi 2*-W, CSIYH 1* B-skoki Siauliai / Litwa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 01 - CSIYH 1* - 120-125 cm. dwufazowy art.274.5.3 CATLIN 0/0/ 34,42
7 01 - CSIYH 1* - 120-125 cm. dwufazowy art.274.5.3 LA CASA 0/1/ 44,89
24 02 - CSI2*-W - 130 cm. zwykły art.238.2.1 Djarvi B 4/ 63.88
8 3 - CSI 2*-W - 140 cm. zwyklyz art.238.2.1 COLTRANE 1/ 73,90
21 3 - CSI 2*-W - 140 cm. zwyklyz art.238.2.1 LA PLATA 8/ 68,64
8 4 - CSIYH 1* - 120-125 cm. zwykły art.238.2.1 LA CASA 0/ 58,72
19 4 - CSIYH 1* - 120-125 cm. zwykły art.238.2.1 CATLIN 4/ 58,66
2 5 - CSI 2*-W - 135 cm. dwufazowy art.274.5.3 LA PLATA 0/0/ 30,97
19 6 - CSI 2*-W - 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 COLTRANE 4/ 86,37
24 6 - CSI 2*-W - 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Djarvi B 8/ 85,53
5 7 - CSIYH1* - 125-130 cm. zwykly z rozg. art. 238.2.2 CATLIN 0/4/ 34.86
17 7 - CSIYH1* - 125-130 cm. zwykly z rozg. art. 238.2.2 LA CASA 1/ 72.25
6 8 - CSI 2* - W - 130 cm. szybkości art.239 LA PLATA 61,69
10 9 - CSI 2*-W - 140-160 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2&261.5.1 Djarvi B 8/ 75,60
12 9 - CSI 2*-W - 140-160 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2&261.5.1 COLTRANE 8/ 78,83
01-04/10/2015 CSI 2*, CSIYH 1* B-skoki Talin / Estonia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 02 - 6/7 latki - 125/130 cm. dwufazowy art.274.5.6 CATLIN 0/0/ 24,96
12 03 - 130-135 cm. dwufazowy art.274.5.6 LA PLATA 0/0/ 29,03
30 04 - 140 cm. zwykły art.238.2.1 COLTRANE 4/ 61,67
8 06 - 125/130 cm. dwufazowy art. 274.5.6 CATLIN 0/0/ 30,42
6 07 - 135 cm. zwykły art.238.2.1 LA PLATA 0/ 68,90
23 07 - 135 cm. zwykły art.238.2.1 Djarvi B 4/ 71,87
46 08 - 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 COLTRANE 25/ 85,72
16 11 - 125/130 cm. zwykły rozg. art.238.2.2 CATLIN 2/ 76,56
5 12 - 135 cm. zwykły art.238.2.1 Djarvi B 0/ 56,02
11 12 - 135 cm. zwykły art.238.2.1 LA PLATA 0/ 59,04
5 13 - 140-160 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 &261.5.1 COLTRANE 0/4/ 41,63
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 5 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1, Table A Djarvi B 8/68,23
22 6 / CSI 3* LR / 145 Gold Round art.238.2.1 Table A COLTRANE 4/79,17
15 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A CATLIN 0/4/27,63
27 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A LA CASA 4/55,03
6 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A LA PLATA 0/62,34
25 12 / CSI 3* / 145 Silver Round,art.274.5.3, Table A Djarvi B 4/56,65
18 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A CATLIN 4/66,99
23 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A LA CASA 4/74,72
13 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A LA PLATA 0/4/29,65
29 17 / CSI 3* LR / 145 Silver Round Final art.239, Table C Djarvi B 76,15/2
33 18 / CSI 3* LR / 150 Gold Round In two phases, art. 274.5.3. Table A COLTRANE 12/55,03
9 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 LA CASA 0/59,60
12 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 CATLIN 4/55,13
30 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 COLTRANE 12/45,30
42 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 LA PLATA 5/48,16
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.2 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 26 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1 Table A Djarvi B 4/76,34
12 28 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A CATLIN 0/77,93
30 28 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A LA CASA 4/76,98
5 31 / CSI 3* / 140 Silver Round art.274.5.3 Table A Djarvi B 0/0/32,72
38 32 / CSI 3* / 145 Gold Ronud art.238.2.1 Table A COLTRANE 12/85,62
13 36 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 Table A LA PLATA 0/71,80
33 37 / CSI 3* / 150 Gold Round art.274.5.3 Table A COLTRANE 8/55,09
26 40 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1, Table A LA CASA 4/84,87
31 40 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1, Table A CATLIN 8/77,25
29 41 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.274.5.6 Table A LA PLATA 0/8=8/29,63
9 42 / CSI 3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Table A Djarvi B 0/4/42,82
8 44 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final art.269.5 CATLIN 44/44,75
14 44 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final art.269.5 LA CASA 36/46,50
15 47 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.274.5.3 Table A COLTRANE 0/0/33,27
30 47 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.274.5.3 Table A LA PLATA 4/48,82
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol LAMPEDUSA 16,35
o Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol C VELASQUEZ WYC.3 dzień
1 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.zagr. E GINEKE 17.65
3 Wyniki końcowe MPMK 5- letnir hod.pol. ANIN 23,3
3 Wyniki końcowe MPMK 6-letnich hod.pol. 4
4 Wyniki końcowe MPMK 6-letnich hod.pol. CATLIN 8
1 Wyniki końcowe MPMK 7-letnie hod.zagr. Djarvi B 4
9-12 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie LAMPEDUSA 1,15
19-21 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie C VELASQUEZ 1,05
3 4-letnie konie hod.zagr.ocena na płycie i trójkącie E GINEKE 1,25
10-11 I półfinał konie 5-letnie hod.pol. na styl ( 1.15m) ANIN 7,3
1-6 I półfinał konie 6-letnie hod.pol. ( 1.25m) CATLIN 0
8-9 I półfinał konie 6-letnie hod.pol. ( 1.25m) LA CASA 4
1-2 I półfinał konie 7-letnie hod.zagr. (1.30m) Djarvi B 0
13-14 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) LAMPEDUSA 7,4
22 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) C VELASQUEZ 6,3
2-3 półfinał konie 4-letnie hod.zagr (1.0m) E GINEKE 8,3
2 II półfinał konie 5-letnie hod.pol.z oceną stylu konia(1.2m) ANIN 8,1
1 II półfinał konie 6-letnie hod.pol.(1.3m) LA CASA 0/76,27
7 II półfinał konie 6-letnie hod.pol.(1.3m) CATLIN 4/75,53
2 II półfinał konie 7-letnie hod.zagr.(1.35m) Djarvi B 0/78,41
6-8 finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) LAMPEDUSA 7,8
O finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) C VELASQUEZ WYC
2 finał konie 4-letnie hod.zagr.z oceną stylu konia (1.0m) E GINEKE 8,1
5 finał konie 5-letnie hod,pol. z oceną stylu konia (1.2m) ANIN 7,9
1 finał konie 6- letnie hod.pol (1.3m) LA CASA 0/79,32
5 finał konie 6- letnie hod.pol (1.3m) CATLIN 4/79,75
3 finał konie 7-letnie hod.zagr (1.4m) Djarvi B 4/84,15
31-02/08/2015 CSI 2*, CSIYH 1* B-skoki Ryga / Łotwa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 - 6/7 latki - 120/125 cm. dwufazowy art.274.5.3 CATLIN 0/0/ 28.66
7 1 - 6/7 latki - 120/125 cm. dwufazowy art.274.5.3 LA CASA 0/0/ 31.90
17 3 - 140cm, zwykły art.238.2.1 COLTRANE 4/ 80.47.
24 3 - 140cm, zwykły art.238.2.1 Djarvi B 8/ 80,69
13 4 - 6/7 latki - 120/125 cm. zwykły art.238.2.1 LA CASA 4/ 54,17
15 4 - 6/7 latki - 120/125 cm. zwykły art.238.2.1 CATLIN 4/ 56,69
6 6 - 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 COLTRANE 0/0/ 41.30
26 6 - 140 cm. dwufazowy art.274.5.3 Djarvi B 8/ 49,44
3 7 - 6/7 latki - 125/130 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CATLIN 0/0/ 45,49
6 7 - 6/7 latki - 125/130 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 LA CASA 0/4/ 44,84
4 9 - Grand Prix - 160 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Djarvi B 4/ 86.03
17 9 - Grand Prix - 160 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 COLTRANE 14/ 94,99
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia ANIN 7,9
6 Konk nr 2 - N-1 Runda MK 6 letnie z oceną stylu konia LA CASA 7,1
8 Konk nr 2 - N-1 Runda MK 6 letnie z oceną stylu konia CATLIN 7,0
4 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/ 58,26
13 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 IZALCO 0/ 78,03
19 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/ 63,94
12 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 Djarvi B 84,31
11 Konk nr 6 - P-1 Runda MK 5 letniez oceną stylu konia art. 11.1.1.1 ANIN 7,1
3 Konk nr 7 - N-1 Runda MK 6 letniez oceną stylu konia art. 11.1.2.1 LA CASA 7,9
15 Konk nr 11 - N Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia art. 11.1.1.1 ANIN 6,2
2 Konk nr 12 - C Finał Rundy MK 6 letnie dwufazowy art. 274.5.3 LA CASA 0/0/ 33,34
16 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. CATLIN 8/ 81,71
2 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Djarvi B 0/0/ 45,92
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-8 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK C VELASQUEZ 7,8
3-4 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK ANIN 7,9
23 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 JAKADI NON STOP 1/72,55
15 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 0/0/30,96
10 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 COLTRANE 0/65,92
29 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 4/69,31
5 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK ANIN 7,4
5-6 8 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK JAKADI NON STOP 7,9
2 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 Djarvi B 0/0/26,36
24 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 4/55,70
12-13 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK C VELASQUEZ 6,9
3 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni ANIN 8,2=23,5
O 14 - C - 6-latki - Finał Rundy Młodych Koni JAKADI NON STOP ELI
4 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) Djarvi B 4/0=4
12 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) COLTRANE 8/83,87
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-6 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK E GINEKE 8,1
10-11 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK LAMPEDUSA 7,9
16-17 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK Le Corbusier 7,0
20-22 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK EROTYK / LEXICON 6,7
11 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK LA CASA 7,3
12-14 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK CATLIN 7,2
15 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 COLTRANE 0/6/49,62
8 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 Djarvi B 0/66,01
12 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 COLTRANE 0/72,63
1-2 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK E GINEKE 8.2
7-13 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK LAMPEDUSA 7,9
14-16 3MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje do MPMK EROTYK / LEXICON 6,9
19 3MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje do MPMK Le Corbusier 6,7
1 8 - C - Runda Złota seria A, zwykły art.:238.2.1 CATLIN 0/63,84
15 8 - C - Runda Złota seria A, zwykły art.:238.2.1 LA CASA 0/75,42
3 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 COLTRANE 0/61,26
16 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 Djarvi B 4/77,06
31 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 COLTRANE 9/84,00
13 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 Djarvi B 4/78,21
15 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 COLTRANE 4/79,42
7 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 LA CASA 0/4/44,95
14 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 CATLIN 1/80,60
06-07/06/2015 Elim. OOM- Region II oraz ZR i Elim. do MPMK - konie 4 B-skoki Mikołajewo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 2a - Elim. do MPMK 4 letnie z oceną stylu konia E GINEKE 8,2
3-4 Konk nr 2a - Elim. do MPMK 4 letnie z oceną stylu konia C VELASQUEZ 7,9
3-4 Konk nr 2a - Elim. do MPMK 4 letnie z oceną stylu konia LAMPEDUSA 7,9
16 Konk nr 3 - P dwufazowy art. 274.5.3 ANIN 0/0/ 34,56
23 Konk nr 3 - P dwufazowy art. 274.5.3 Le Corbusier 0/0/ 38,19
24 Konk nr 3 - P dwufazowy art. 274.5.3 EROTYK / LEXICON 0/0/ 38,83
7 Konk nr 4 - N zwykły art. 238.2.1 LA CASA 0/ 57,39
24 Konk nr 4 - N zwykły art. 238.2.1 CATLIN 4/ 70,15
9 Konk nr 5 - C dwufazowy art. 274.5.3 CATLIN 4/ 62,13
12 Konk nr 5 - C dwufazowy art. 274.5.3 LA CASA 8/ 62,22
1 Konk nr 7a - Elim. do MPMK 4 letnie z oceną stylu konia E GINEKE 8,2
5-9 Konk nr 7a - Elim. do MPMK 4 letnie z oceną stylu konia C VELASQUEZ 7,8
10 Konk nr 7a - Elim. do MPMK 4 letnie z oceną stylu konia LAMPEDUSA 7,1
12 Konk nr 8 - P zwykły ANIN 0/ 58,51
26 Konk nr 8 - P zwykły Le Corbusier 0/ 65,38
28 Konk nr 8 - P zwykły EROTYK / LEXICON 0/ 67,51
6 Konk nr 9 - N dwufazowy art. 274.5.3 LA CASA 0/0/ 35,46
1 Konk nr 10 - C zwykły z rozgrywką COLTRANE 0/0/ 45,87
2 Konk nr 10 - C zwykły z rozgrywką Djarvi B 0/0/ 47,88
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2-4 Konk nr 1 RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. ANIN 8.0
2-4 Konk nr 1 RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. Le Corbusier 8.0
2 Konk nr 2 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. CATLIN 8.3
4 Konk nr 2 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. LA CASA 8,0
7 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 COLTRANE 0/63,30
10 Konk nr 5 -KL.CC -DR Szybkości Art:263.2 COLTRANE 68,38
14 Konk nr 5 -KL.CC -DR Szybkości Art:263.2 Djarvi B 73,91
3 Konk nr 19 -115cm RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. ANIN 7,9
3 Konk nr 19 -115cm RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. Le Corbusier 7,9
3 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 CATLIN 0/63,62
6 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 LA CASA 0/70.59
9 Konk nr 14-kl.CC- 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 Djarvi B 0/81,01
17 Konk nr 14-kl.CC- 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 COLTRANE 12/74,39
3 Konk nr 18- 5L Z oceną stylu konia Art:7 ANIN 8,0
7 Konk nr 18- 5L Z oceną stylu konia Art:7 Le Corbusier 7,9
1 Konk nr 21 - 6L Dwufazowy Art:274.5.3. CATLIN 0/0/34,38
5 Konk nr 21 - 6L Dwufazowy Art:274.5.3. LA CASA 4/49,47
4 Konk nr 24 -145cm DR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 COLTRANE 0/4/37,26
7 Konk nr 24 -145cm DR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 Djarvi B 4/83,88
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 R1 / L / Dwufazowy 274.5.3 E GINEKE 0/0/35,69
19 R1 / L / Dwufazowy 274.5.3 C VELASQUEZ 4/61,25
19 R2 / P / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 1/78,44
12 R3 / N / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 1/79,43
14 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 0/0/29,41
6 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/63,72
25 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 Djarvi B 4/74,90
29-30 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 LA CASA 4/77,40
42 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 CONTI / CONTENDER 12/82,69
10 3 / DR / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 4/76,84
13 3 / DR / Zwykły 238.2.1 Djarvi B 4/80,25
11 4R / L / Zwykły 238.2.1 E GINEKE 0/62,19
20 4R / L / Zwykły 238.2.1 C VELASQUEZ 5/66,33
10 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 Le Corbusier 0/5/39,11
11 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 0/4/34,18
5 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 Djarvi B 0/0/29,75
15 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 COLTRANE 8/52,74
20 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 LA CASA 12/81,10
3 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Djarvi B 1/84,78
6 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 COLTRANE 4/83,09
3 R7 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 E GINEKE 0/0/36,16
6 R7 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 C VELASQUEZ 0/4/36,90
6 R8 / P1 / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 2/87,18
01-03/05/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 4 - N dwufazowy Art. 274.5.3 CATLIN 0/0/34,40
6 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 COLTRANE 0/70,89
9 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 LA PLATA 0/74,51
11 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 Djarvi B 0/75,19
2 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 CATLIN 0/0/29,06
3 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 COLTRANE 0/0/29,07
13 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 Djarvi B 0/8/46,30
2 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 COLTRANE 0/0/49,32
5 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 CATLIN 0/0/52,61
12 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 Djarvi B 4/0/64,11
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/65,19
26 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Le Corbusier 0/71,75
57 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 LA CASA 14/78,97
8 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 LA PLATA 0/62,58
12 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/64,13
14 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/66,74
15 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 COLTRANE 0/69,47
16 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 LA CASA 0/71,04
3 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. Djarvi B 0/0/33,62
12 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. COLTRANE 4/46,31
14 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. LA PLATA 8/44,72
28 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/57,65
7 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/61,97
18 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 4/64,78
5 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 COLTRANE 0/66,69
15 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 LA PLATA 8/58,28
15 Konk nr 7 - N-1 MR Dwufazowy art. 274.5.3 LA CASA 0/4/30,40
5 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CATLIN 0/4/43,72
17 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LA PLATA 4/74,19
5 Konk nr 9 - CC DR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Djarvi B 4/76,85
8 Konk nr 9 - CC DR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 COLTRANE 8/76,92
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 Le Corbusier 0/74,23
15 Konk nr 4 - P Dwufazowy art. 274.5.3 Le Corbusier 0/1/38,60
18 Konk nr 6 - P 1 Zwykły art. 238.2.1 Le Corbusier 10/82,99
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/58,57
4 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 LA PLATA 0/0/28,15
6 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Djarvi B 0/0/29,06
22 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 COLTRANE 4/55,78
6 6 / CC / Zwykły art. 238.2.1 LA PLATA 4/70,58
8 6 / CC / Zwykły art. 238.2.1 COLTRANE 4/76,01
3 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Djarvi B 0/57, 04
6 12 / CC / O wzr stopniu trud z Jokerem art. 269.5 LA PLATA 32/46,97
11 12 / CC / O wzr stopniu trud z Jokerem art. 269.5 COLTRANE 6/52,06
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 Le Corbusier 0/0/39,23
79 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 4/48,55
17 3 / N / Zwykły 238.2.1 CATLIN 0/62,21
19 3 / N / Zwykły 238.2.1 LA CASA 0/62,96
47 3 / N / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 5/69,03
10 4 / C / Zwykły 238.2.1 CATLIN 0/69,30
11 4 / C / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/69,45
16 4 / C / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 4/67,71
3 5 / CC / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 0/68,24
7 5 / CC / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 4/69,72
12 8 / N / Zwykły 238.2.1 LA CASA 0/63,07
25 8 / N / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 0/71,92
2 9 / C / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 0/60,29
9 9 / C / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/71,78
24 9 / C / Zwykły 238.2.1 CATLIN 4/71,45
5 10 / CC / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 4/71,60
6 10 / CC / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 4/78,10
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 2R / P / Zwykły 238.2.1 ANIN 0/72,84
29 2R / P / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 0/77,17
6 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 CATLIN 0/0/ 26,69
9 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 Djarvi B 0/0/ 28,11
26 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 LA CASA 0/0/ 35,64
12 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 Djarvi B 0/ 58,86
19 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 LA PLATA 0/ 65,19
33 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 COLTRANE 4/ 65,55
25 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 LA PLATA 4/ 48,51
22 4R / P / Zwykły 238.2.1 ANIN 0/67,47
29 4R / P / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 1/71,25
6 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 CATLIN 0/52,83
15 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 LA CASA 0/59,57
10 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 Djarvi B 0/1/43,90
15 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 COLTRANE 0/5/42,82
13 10 / DR / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 4/77,22
5 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 CATLIN 0/0/29,45
13 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 0/0/39,42
13 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/68,00
14 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 Djarvi B 0/68,26
14 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 LA PLATA 8/64,76
8 6R / P1 / Zwykły 238.2.1 ANIN 0/60 72
11 6R / P1 / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 0/ 64,97
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 ANIN 0/0/39,83
45 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Le Corbusier 0/0/43,85
24 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CATLIN 0/0/40,50
26 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Djarvi B 0/0/41,54
27 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 ANIN 0/0/42,57
28 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Le Corbusier 0/0/43,70
30 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 0/1/47,19
9 5 / N / Zwykły 238.2.1 CATLIN 0/61,68
12 5 / N / Zwykły 238.2.1 Djarvi B 0/63,19
19 5 / N / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/69,70
36 5 / N / Zwykły 238.2.1 LA CASA 4/74,79
12 6 / C / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 4/52,30
3 7 / CC / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 0/53,25
17 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Le Corbusier 2/78,26
16 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 ANIN 0/68,80
6 12 / N / Zwykły 238.2.1 CATLIN 0/52,58
7 12 / N / Zwykły 238.2.1 Djarvi B 0/53,08
19-20 12 / N / Zwykły 238.2.1 LA CASA 0/67,70
6 13 / C / Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/72,47
6 14 / CC / Zwykły 238.2.1 LA PLATA 4/64,86
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 COLTRANE 8/80,91
15 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 LA PLATA 12/80,19
4 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 CATLIN 0/0/29,92
10 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 0/0/34,40
11 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 LA PLATA 4/71,10
15 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 COLTRANE 4/77,46
23 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 CATLIN 0/73,08
44 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 LA CASA 4/74,54
11 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 LA PLATA 0/0/24,51
31 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 COLTRANE 8/49,60
6 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 LA PLATA 0/60,25
9 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 COLTRANE 0/ 64,49
27 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 LA CASA 0/63,29
34 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 LA CASA 0/0/25,87
58 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 CATLIN 4/55,56
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 CATLIN 0/54,40
18 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 LA CASA 0/63,08
29 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 LA CASA 0/4/37,86
33 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 CATLIN 0/8/36,02
4 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 LA PLATA 0/67,36
8 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 COLTRANE 0/75,25
2 Konkurs nr 7 - CC Zwyk ł y 238.2.1 o Puchar Komers Internationale LA PLATA 0/65,43
4 Konkurs nr 7 - CC Zwyk ł y 238.2.1 o Puchar Komers Internationale COLTRANE 0/78,12
11 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 LA CASA 0/75,39
29 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 CATLIN 4/74,02
5 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 LA PLATA 8/74,73
6 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 COLTRANE 8/82,46
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr 1-I półfinał 4 latki art.7 RRZK Le Corbusier 8,2
6-10 Konk.nr 1-I półfinał 4 latki art.7 RRZK ANIN 8,0
1-32 Konk nr 2- I półfinał 5 latki art.238.1.1 LA CASA 0/75,31
1-32 Konk nr 2- I półfinał 5 latki art.238.1.1 CATLIN 0/76,90
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 BALLADA 0
1-15 Konk nr 4 -I półfinał 7 latki art.238.1.1 LA PLATA 0
15 Konk nr 5- kl.C1 -I półfinał Mem.Jana K.Dąbrowskiego art.238.2.1 COLTRANE 0/77,61
2-5 Konk nr 6- II półfinał 4 latki art.7RRZK Le Corbusier 8,2
6-7 Konk nr 6- II półfinał 4 latki art.7RRZK ANIN 8,1
1-25 Konk.nr 7 -II półfinał 5 latki art.238.1.1 LA CASA 0
1-25 Konk.nr 7 -II półfinał 5 latki art.238.1.1 CATLIN 0
1-17 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 BALLADA 0
12-19 Konk nr 9 -II półfinał 7 latki art.238.1.1 LA PLATA 4
19 Konk,nr 10 -kl.C1 II półfinał Mem,Jana K.Dąbrowskiego art.274.5.3 COLTRANE 0/8/45,35
3 Konk nr 11 Finał i wynik końcowy 4 latki art.7RRZK Le Corbusier 8,1=24,5
5 Konk nr 11 Finał i wynik końcowy 4 latki art.7RRZK ANIN 8,2=24,3
8 Konk nr 12 Finał i wyniki końcowe 5 latki art.238.1.1 CATLIN 0/4/31,12
13-19 Konk nr 12 Finał i wyniki końcowe 5 latki art.238.1.1 LA CASA 4
12-14 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 BALLADA 8
9-14 Konk nr 14 - Finał i wyniki koncoew 7 latki art.238.1.1 LA PLATA 8
20 Konk nr 15- kl.CC Finał Mem.Jana K.Dąbrowskiego art.273.2.2(3.3)(4.3 COLTRANE 9/85,99
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-5 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia ANIN 1,16
8 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia Le Corbusier 1,12
15 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia LA CASA 6,40
o I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia CATLIN rez
1-4 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 BALLADA 0
13-14 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 Pacino 8
1-6 I- półfinał 7-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 LA PLATA 0
5-8 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia Le Corbusier 7,4
22-24 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia ANIN 6,2
18 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia LA CASA 5,5
3 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 BALLADA 0/79,63
o II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Pacino rez
7 II-półfinał 7-latki HOD.POL.zwyk.art.238.2.1 LA PLATA 4/72,35
19-21 FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia Le Corbusier 6,1
o FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia ANIN wyc
12 WYNIKI KOŃCOWE -4 latki HOD.POL Le Corbusier 14,62
o FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia LA CASA wyc
5 FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 BALLADA 4/80,15
o FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Pacino wyc
3 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.POL BALLADA 4/8
4 FINAŁ 7 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 LA PLATA 4/84,44
4 WYNIKI KOŃCOWE -7 latki HOD.POL LA PLATA 8/0
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konk nr.1 -kl.4L eli.MPMK 4-latki Le Corbusier 6,9
4-5 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki CATLIN 8,0
9-14 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki LA CASA 7,8
4-7 Konk.nr.3 -6L eli.MPMK - 6 latki BALLADA 7,9
10 Konk.nr.3 -6L eli.MPMK - 6 latki Pacino 7,0
7 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 LA PLATA 0/035,03
15 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 COLTRANE 0/4/42,22
6 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 LA PLATA 0/66,83
17 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 COLTRANE 4/75,98
5 KONK NR 17 KL.C - finał RMK - 6 latki, dwufazowy, art 274.5.3 Djarvi B 0/0/ 32,51
12 KONK NR 17 KL.C - finał RMK - 6 latki, dwufazowy, art 274.5.3 Pacino 4/ 70,77
3-4 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl LA CASA 8,0
3-4 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl CATLIN 8,0
1-2 Konk.nr 8-kl.6L eli MPMK 6-latki Pacino 8,2
5 Konk.nr 8-kl.6L eli MPMK 6-latki BALLADA 7,9
11 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 LA PLATA 4/82,56
17 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 COLTRANE 10/96,44
5-9 Konk nr 12-kl. 4L eli.MPMK 4-latki na styl Le Corbusier 7,8
3-5 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki CATLIN 8,0
13-14 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki LA CASA 6,2
4 Konk.nr 14 - kl.6Lfinał RMK 6-latki dwufazowy art.274.5.3 BALLADA 0/4/37,04
9 Konk.nr 14 - kl.6Lfinał RMK 6-latki dwufazowy art.274.5.3 Pacino 4/60,82
10 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 LA PLATA 4/4=8/49,25
14 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 COLTRANE 13/83,12
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 KONK NR.1 L DOKŁADNOŚCI ART.238.1.1 EROTYK / LEXICON 0 / 76,49
21 KONK NR.1 L DOKŁADNOŚCI ART.238.1.1 Le Corbusier 4 / 77,01
4 KONK NR 2 KL. P1 - RMK - 5 latki, styl konia CATLIN 8,00
13 KONK NR 2 KL. P1 - RMK - 5 latki, styl konia LA CASA 7,10
4 KONK NR 3 KL.N1 RMK - 6latki, styl konia Pacino 8,10
5 KONK NR 3 KL.N1 RMK - 6latki, styl konia Djarvi B 8,00
8 KONK NR 3 KL.N1 RMK - 6latki, styl konia BALLADA 7,90
25 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 COLTRANE 0/ 67,13
78 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 LA PLATA 8/ 68,60
17 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 COLTRANE 0/4/ 37,31
30 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 LA PLATA 4/ 53,67
6 KONK NR 9 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia LA CASA 7,80
2 KONK NR 9 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia CATLIN 8,30
10 KONK NR 8 KL.L - RMK- 4 latki -elim.MPMK, styl konia Le Corbusier 7,80
13 KONK NR 8 KL.L - RMK- 4 latki -elim.MPMK, styl konia EROTYK / LEXICON 7,60
16 KONK NR 10 KL.N1 - RMK - 6 letnie, styl konia Pacino 5,40
13 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 Djarvi B 0/0/ 44,36
65 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 BALLADA 12/49,28
12 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 LA PLATA 4/ 70,35
22 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 COLTRANE 12/ 96,99
24 KONK NR 15 KL.L - 4 latki - elim.MPMK, styl konia Le Corbusier 7,10
27 KONK NR 15 KL.L - 4 latki - elim.MPMK, styl konia EROTYK / LEXICON 6,20
3 KONK NR 16 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia LA CASA 7,90
4 KONK NR 16 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia CATLIN 7,80
5 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności BALLADA 65/ 54,35
47 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 LA PLATA 4/ 54,31
53 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 COLTRANE 5/ 62,10
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 LA PLATA 0/0/34,81
43 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 COLTRANE 7/85,62
12 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 LA PLATA 0/65,87
36 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 COLTRANE 0/3/47,92
10 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 LA PLATA 0/0/33,59
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr.2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Le Corbusier rez
o Konk.nr.2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 EROTYK / LEXICON rez
3 Konk.nr 3 -kl.L eli.MPMK 4 LATKI NA STYL EROTYK / LEXICON 7,9
5-6 Konk.nr 3 -kl.L eli.MPMK 4 LATKI NA STYL Le Corbusier 7,5
10 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg LA CASA 0/0/44,43
4 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 BALLADA 0/68,75
5 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 Djarvi B 0/72,85
6 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 Pacino 4/64,18
2 Konk.nr6 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 LA PLATA 0/0/40,06
3 Konk.nr6 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 COLTRANE 0/0/48,02
27 Konk.nr 8 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 ANIN 4/58,15
2 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl ANIN 8,2
4-5 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl EROTYK / LEXICON 7,9
4-6 Konk.nr 9 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl Le Corbusier 7,9
14 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 LA CASA 43/58,04
1 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 BALLADA 0/69,65
4 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 Djarvi B 0/71,21
17 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 Pacino 8/81,44
1 Konk.nr.12-kl.C zwykły z rozg.art.238.2.2 LA PLATA 0/0/47,82
3 Konk.nr.12-kl.C zwykły z rozg.art.238.2.2 Pacino 0/rez
4 Konk.nr.12-kl.C zwykły z rozg.art.238.2.2 COLTRANE 1/85,04
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11-13 Konk.nr.1 -kl.P1 elim.do MPMK 5-latki CATLIN 7,9/73.40
6-8 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki BALLADA 7,9/73.69
9-10 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki Djarvi B 7,8/77.44
12-13 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki Pacino 7,1/78.12
22 Konk.nr 3- kl.N szybkości MR art.263 LA PLATA 79,26 /0
17 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 LA PLATA 0/0/30,87
O Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 COLTRANE ELI
11-14 Konk.nr 6 kl.P1 elim.do MPMK 5-latki CATLIN 7,8/82.03
7-10 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki BALLADA 7,9/82.27
7-10 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki Djarvi B 7,9/83,75
14 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki Pacino 7,1/83.59
11 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 COLTRANE 0/0/31,44
28 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 LA PLATA 4/64,17
33 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 COLTRANE 4/69,13
7 Konk.nr 11 -kl.N finał RMK 5-latki CATLIN 7,8/71/02
5 Konk nr 12 kl.C finał RMK 6-latki ,dwufazowy art.274.5.3 Djarvi B 0/0/30,82
8 Konk nr 12 kl.C finał RMK 6-latki ,dwufazowy art.274.5.3 BALLADA 0/4/30,59
1 Konk nr.13-kl.N finał MR ,zwykły art.238.2.1 Pacino 0/55,79
12 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 COLTRANE 0/0/36,82
10 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 LA PLATA 0/0/35,19
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 BALLADA 0/64,06
34 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 CATLIN 4/64,16
3 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 LA PLATA 44/42,99
5 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 Djarvi B 44/44,53
8 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 BALLADA 44/45,75
11 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 Pacino 44/52,38
13 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 COLTRANE 44/53,05
3 Konk.nr.5-kl.C-zwykły art.238.2.1 COLTRANE 0/63,69
6 Konk.nr.5-kl.C-zwykły art.238.2.1 LA PLATA 8/68,06
33 Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 Le Corbusier 4/60,43
13 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 CATLIN 0/63,94
6 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 Djarvi B 0/65,62
7 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 BALLADA 0/67,35
11 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 Pacino 4/70,57
1 Konk.nr 10-kl.C-zwykły z rozg.art.238.2.2 LA PLATA 0/4/32,57
6 Konk.nr 10-kl.C-zwykły z rozg.art.238.2.2 COLTRANE 4/70,34
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 YH1 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) CATLIN 0/65,62
30 1 / 135 / Small Tour, Acc. to Article: 274.5.3 Djarvi B 0/4/36,43
48 2 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 COLTRANE 10/84,47
7 YH2 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) CATLIN 0/0/34,57
9 4 / 135 / Small Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Djarvi B 0/66,68
60 5 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 COLTRANE 8/77,54
12 7 / 135 / Small Tour, Final Acc. to Article: 274.5.3 Djarvi B 0/0/37,80
24 YH3 / 130/135 / Yuongster Tour Final Acc. to Article: 238.2.2 CATLIN 4/78,12
9 10 / 140 / Joker cup, Acc. to Article: 269.5 & 215 COLTRANE 65/59,18