Karta zawodnika

Imie: Krzysztof

Nazwisko: Gozdek

Rok urodzenia: 1979


Klasa:

Klub: JUMPING TEAM Brynica


23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 74/ CSIYH 1*/ 6yh/ 125 cm. dokładności art. 238.1.1 Clintord s Son M 4/ 67,48
15 74/ CSIYH 1*/ 6yh/ 125 cm. dokładności art. 238.1.1 Champerelle M 5/ 69,24
6 75/ CSIYH1*/ 7yh/ 135 cm. zwykly art. 238.2.1 JUST AN HERO ? 0/ 60,34
3 77/ CSIYH 1*/ 6yh/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Champerelle M 0/0/ 34,06
17 77/ CSIYH 1*/ 6yh/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Clintord s Son M 4/8/ 37,99
4 78/ CSIYH 1*/ 7yh/ 135 cm. dwufazowy art. 274.5.6 JUST AN HERO ? 0/0/ 37,21
5 80/ CSIH 1*/ 6yh/ 120 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Champerelle M 0/4/ 40,25
13 80/ CSIH 1*/ 6yh/ 120 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Clintord s Son M 5/ 81,84
5 79/ CSIH 1*/ 7yh/ 140 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 JUST AN HERO ? 5/ 84,61
28-31/07/2016 CSIO3*, CSI 2, CSIYH 1*, CSIU25* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 N°1 / YH 5/6 latki/ 115/125 cm. dokładności art. 238.1.1 Clintord s Son M 4/ 64,85
33 N°1 / YH 5/6 latki/ 115/125 cm. dokładności art. 238.1.1 Champerelle M 4/ 77,24
25 N°4 / YH 7 latki/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 JUST AN HERO ? 0/ 72,42
30 N°5 / YH 7 latki / 130 cm. zwykły art. 238.2.1 JUST AN HERO ? 5/ 89,21
1 N°2 / YH 5/6 latki / 115/125 cm. dokładności art. 238.1.1 Champerelle M 0/ 76,96
28 N°2 / YH 5/6 latki / 115/125 cm. dokładności art. 238.1.1 Clintord s Son M 5/ 82,83
22 N°6 / YH 7 latki / 130 cm. dwufazowy art. 274.5.6 JUST AN HERO ? 1/0/ 27,17
10 N°3 / YH 5/6 latki / 115 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Champerelle M 0/0/ 32,65
15 N°3 / YH 5/6 latki / 115 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Clintord s Son M 0/0/ 33,87
01-03/07/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk RMK-6 lat KL.N1 na styl konia Champerelle M 8,2
5 Konk RMK-6 lat KL.N1 na styl konia Clintord s Son M 7,8
53 Konk nr 1 MR KL.N Art.238.2.1 Tab A CALL OF DUTY M 5/74,33
11 Konk nr 3 ŚR b KL.C1 Art.274.5.3 Tab.A JUST AN HERO ? 5/56,16
12 Konk nr 4 KL.CC Art 238.2.1Tab.A JUST AN HERO ? 5/90,52
1 Konk RMK -6 LAT KL N1 na styl konia Champerelle M 8,3
6 Konk RMK -6 LAT KL N1 na styl konia Clintord s Son M 7,2
22 Konk nr 5 KL.N MR Art.274.5.3 Tab A CALL OF DUTY M 0/4/36,86
6 Kokn nr 7 KL.C1 ŚR b Art 238.2.1 Tab A JUST AN HERO ? 1/86,73
9 Konk nr 8 KL.CC DR Art.238.2.1 Tab.A JUST AN HERO ? 1/79,02
3 Konk KL C FINAŁ RUNDY MK 6 -LAT Clintord s Son M 4/59,56
7 Konk KL C FINAŁ RUNDY MK 6 -LAT Champerelle M 16/95,09
37 KONK NR 9 KL.N1 FINAŁ MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A CALL OF DUTY M 4/63,55
17 KONK N1 11 KL.CC1 FINAŁ DR Art.238.2.2 Tab.A JUST AN HERO ? 22/100,38
14-15/05/2016 ZR B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-36 Konk nr 2 -KL.L dokład bez rozg. art.238.1.1 Scarlet / Stakkato 0
1-36 Konk nr 2 -KL.L dokład bez rozg. art.238.1.1 Scarlet / Stakkato 0
1-36 Konk nr 2 -KL.L dokład bez rozg. art.238.1.1 Erudyta 0
8 Konk nr 3 -KL.P dwufazowy.art.274.5.3 Erudyta 0/4/48,62
2 Konk nr 5 - N-1 dwufazowy art 274.5.3 Champerelle M 0/0/35,22
4 Konk nr 5 - N-1 dwufazowy art 274.5.3 Clintord s Son M 0/0/36,98
12 Konk nr 5 - N-1 dwufazowy art 274.5.3 JUST AN HERO ? 0/0/56,07
2 Konk nr 6 kl.C dwufazowy art 274.5.3 JUST AN HERO ? 0/0/50,29
4-7 Konk nr 6 kl.C dwufazowy art 274.5.3 Champerelle M 4/63,56
4-7 Konk nr 6 kl.C dwufazowy art 274.5.3 Clintord s Son M 4/70,55
1-36 Konk nr 8 - L dokła bez rozgrywki art.2 38.1.1 Erudyta 0
1-36 Konk nr 8 - L dokła bez rozgrywki art.2 38.1.1 Scarlet / Stakkato 0
37-40 Konk nr 8 - L dokła bez rozgrywki art.2 38.1.1 Scarlet / Stakkato 1
6 Konk nr 10 - P zwykły art.238.2.1 Erudyta 0/71,30
1 Konk nr 11 - N dwufazowy 274.5.3 Champerelle M 0/0/35,71
6 Konk nr 11 - N dwufazowy 274.5.3 Clintord s Son M 0/0/39,93
31 Konk nr 11 - N dwufazowy 274.5.3 JUST AN HERO ? 6/85,98
6 Konk nr 12 - C zwykly art.238.2.1 JUST AN HERO ? 0/87,62
7 Konk nr 12 - C zwykly art.238.2.1 Champerelle M 4/82,19
9 Konk nr 12 - C zwykly art.238.2.1 Clintord s Son M 6/100,97
29-01/05/2016 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-59 KONK NR 3 -KL.L dokł.bez rozg.art 238.1.1 Erudyta 0
7 KONK NR 4 -KL.P zwykły art.238.2.1 Champerelle M 0/52,62
38 KONK NR 4 -KL.P zwykły art.238.2.1 Erudyta 0/64,46
59 KONK NR 4 -KL.P zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 4/61,79
16 Konk nr 5 - N 120 dwufazowy art.274.5.3 JUST AN HERO ? 0/0/57,79
22 Konk nr 5 - N 120 dwufazowy art.274.5.3 Clintord s Son M 0/4/43,34
36 Konk nr 5 - N 120 dwufazowy art.274.5.3 Champerelle M 4/53,40
20 Konk nr 6 - C 130 dwufazowy art.274.5.3 JUST AN HERO ? 6/69,29
68 Konk nr 9 - L 100 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Erudyta 3
22 Konk nr 10 - P 110 o wzr,st trud z jokerem art.269.5 Erudyta 44/52,81
10 Konk nr 11 - N 120 zwykły art.238.2.1 JUST AN HERO ? 0/67,38
12 Konk nr 11 - N 120 zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 0/68,36
28 Konk nr 11 - N 120 zwykły art.238.2.1 Champerelle M 4/63,73
20 Konk nr 12 - C 130 z wyboru trasy art.271 JUST AN HERO ? 82,69/4
23 Konk nr 12 - C 130 z wyboru trasy art.271 Champerelle M 93,41/0
24 Konk nr 12 - C 130 z wyboru trasy art.271 Clintord s Son M 94,84/4
1-29 Konk nr 15 - L 100 dokł. bez rozgr art.238.1.1 Scarlet / Stakkato 0
10 Konk nr 16 - P 110 dwufazowy art.274.5.3 Erudyta 0/0/33,16
19 Konk nr 17 - N 120 zwykły art.238.2.1 Champerelle M 4/61,37
25 Konk nr 17 - N 120 zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 4/75,68
20 Konk nr 18 - C 130 zwykły z rozg. art.238.2.2 JUST AN HERO ? 6/89,55
1-57 Konk nr 9 - L 100 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Scarlet / Stakkato 0
76 Konk nr 9 - L 100 dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Scarlet / Stakkato 6
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 0/61,84
32 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 8/71,84
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 Clintord s Son M 0/63,75
25 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 Champerelle M 2/72,15
11 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 Clintord s Son M 4/62,99
13 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 Champerelle M 4/64,26
7 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Clintord s Son M 0/0/21,56
9 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Champerelle M 0/0/23,14
14 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 4/67,80
18 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 14/74,05
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 4R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) Clintord s Son M 0/71,70
71 4R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) Champerelle M 12/102,94
42 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Champerelle M 0/4/31,04
79 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Clintord s Son M 8/52,88
9 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) Champerelle M 0/0/30,44
57 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) Clintord s Son M 4/47,03
27 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Champerelle M 0/53,85
78 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Clintord s Son M 8/65,22
30 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Champerelle M 0/4/31,05
59 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Clintord s Son M 4/46,67
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 8/63,70
18 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 8/67,42
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 0/65,89
32 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 0/64,64
40 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 8/68,04
41 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 9/73,47
21 5 / P / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 0/63,31
55 5 / P / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 10/91,91
18 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Champerelle M 0/63,32
45 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Clintord s Son M 8/64,03
09-11/10/2015 HZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg. art.238.2.1 Tab A Clintord s Son M 1/72,65
30-31/05/2015 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-63 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Szalony Chicco 0
1-63 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Szalony Chicco 0
1-63 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dante S 0
1-63 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 AVIGAIL ? 0
64-68 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Erudyta 1
69-71 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Erudyta 3
69-71 nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 AVIGAIL ? 3
50 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Dante S 37/38,56
1-63 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Szalony Chicco 0
1-63 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Szalony Chicco 0
1-63 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Erudyta 0
1-63 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Dante S 0
1-63 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 AVIGAIL ? 0
64-98 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 AVIGAIL ? 4
109 nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 Erudyta 11
19 nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3 Dante S 0/0/23,58
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-43 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Dante S 0
44-57 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Champerelle M 1
15 Konk nr 4- kl.P o wzrast.st.trud.z Jokerem art.269.5 Dante S 42/47,56
25 Konk nr 4- kl.P o wzrast.st.trud.z Jokerem art.269.5 Champerelle M 36/53,95
17 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Dante S 0/57,02
39 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Champerelle M 4/63,00
6 R16 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Champerelle M 0/54,86
35 R16 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Dante S 14/88,55
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 2 L dokładności Champerelle M 0/63,31
10 Konk nr 2 L dokładności Clintord s Son M 13/92,02
9 Konk nr 3 L dwufazowy Champerelle M 0/0/27,58
12 Konk nr 3 L dwufazowy Clintord s Son M 0/0/28,45
1 Konk nr 7 L dokładności Champerelle M 0/70,06
7 Konk nr 7 L dokładności Clintord s Son M 4/72,07
9 Konk nr 8 L dwufazowy Champerelle M 0/0/24,09
12 Konk nr 8 L dwufazowy Clintord s Son M 0/0/25,18
1-7 Konk nr 12 L dokładności Champerelle M 0
1-7 Konk nr 12 L dokładności Clintord s Son M 0
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 2R -KL.L zwyk.bez rozg Champerelle M 2/62,41
18 Konk nr 6R -KL L zwyk.bez rozg Champerelle M 3/70,4
7 Konk nr 10R- KL L zwyk.bez rozg Champerelle M 1/64,86
20-22/03/2015 HZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 R1 / LL / Dokł bez rozgr , Art. 238.1.1 Champerelle M 0
2-5 R1 / LL / Dokł bez rozgr , Art. 238.1.1 Champerelle M 4
1-5 R6 / LL / dokł bez rozgr CONCCETTA 0
17 R6 / LL / dokł bez rozgr CONCCETTA 27
1-12 R7 / L / dokł bez rozg Champerelle M 0
1-16 R8 / L1 / dokładności bez rozgrywki Champerelle M 0
2 R11 / LL / dokładności bez rozgrywki CONCCETTA 1
3 R11 / LL / dokładności bez rozgrywki CONCCETTA 2
1-6 R13 / L1 / dokł bez rozgrywki Champerelle M 0
20-21/09/2014 ZR i MO B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-11 Konk nr 3 B -kl.L otwarta dokł.bez rozg.art.238.1.1 Dante S 0/69,91
1-11 Konk nr 3 B -kl.L otwarta dokł.bez rozg.art.238.1.1 Dante S 0/72,74
12 Konk nr 3 B -kl.L otwarta dokł.bez rozg.art.238.1.1 Erudyta 1/74,66
6 Konk nr5 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269.5 Erudyta 44/55,51
1-13 Konk nr 10 -kl.L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Dante S 0/84,25
1-13 Konk nr 10 -kl.L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Erudyta 0/85,17
23-24 Konk nr 10 -kl.L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Dante S 8/86,47
11 Konk nr 11 -kl.P dwufazowy art.274.5.3 Erudyta 8/67,15
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 CORFINA 8/ 69,75
11 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 CLINTON 0/ 57,94
30 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 STUNTMAN 10 4/ 49,71
49 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 CLEARCAP 4/ 70,21
11 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 CLINTON 0/0/ 31,23
15 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 ESCATO 0/4/ 26,88
35 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 STUNTMAN 10 8/ 57,61
19 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 CORFINA 0/4/ 24,64
26 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 STUNTMAN 10 4/ 57,32
30 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 CLEARCAP 4/ 64,86
21 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg CLINTON 5/ 87,84
28 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg ESCATO 9/ 87,61
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
79 Konk R1 -kl.L.dokl.bez.rozg.art.238.1.1 ILWANDERO 11/70,85
52 Konk.nr R2-kl.P zwykły art.238.2.1 ILWANDERO 9/70,56
75 Konk nr 1A -kl. N MR seria A zwykły art.238.2.1 CANTANIS SON 4/53,05
68 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CLEARCAP 5/72,90
21 Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 PABLO I 0/8/34,88
42 Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 PABLO / Pik Labionica 4/57,44
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 CORFINA 0/51,08
22 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 CLINTON 0/62,33
8 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 STUNTMAN 10 0/ 57,71
16 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 CLINTON 0/ 64,83
62 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 ESCALONA 4/ 68,61
10 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 ESCALONA 0/4/ 31,04
16 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 STUNTMAN 10 0/4/ 34,87
33 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 ESCATO 4/ 56,27
15 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 CORFINA 0/3/ 38,33
11 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 CLINTON 0/0/ 42,43
5 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 STUNTMAN 10 0/ 70,93
17 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 ESCATO 8/ 78,30
7 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności CORFINA 65/ 55,27
10 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 CLINTON 0/0/ 29,02
8 KONK NR 21 KL.CC1- GRAND PRIX GAJEWNIK , zwykły, art 238.2.2 ESCATO 4/ 85,01
6 KONK NR 21 KL.CC1- GRAND PRIX GAJEWNIK , zwykły, art 238.2.2 STUNTMAN 10 4/ 82,61
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr 2 - kl.N zwykły art.238.2.1 CLEARCAP 0/70,13
10 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 CLEARCAP 0/69,38
20 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 CLINTON 0/79,75
14 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. CLINTON 0/73,83
16 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. ESCALONA 0/75,65
14 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły ESCATO 1/80,41
23 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły PABLO / Pik Labionica 4/75,56
15 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 CLINTON 0/0/33,39
22 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy TPPŻ art.274.5.3 CLEARCAP 0/4/32,36
28 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 CLEARCAP 0/eli
8 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. ESCALONA 0/71,08
25 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. CLINTON 4/71,66
10 Konk.nr 10- kl.CC II półfinał Grand Prix Nadzieji Olimpijskich zwyk ESCATO 2/88,68
18 Konk.nr 10- kl.CC II półfinał Grand Prix Nadzieji Olimpijskich zwyk PABLO / Pik Labionica 5/82,96
10 Konk.nr 11- kl.N TPPŻ zwykły art.238.2.1 CLEARCAP 0/67,35
3 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 ESCATO 0/61,89
33 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 CLINTON 13/97,73
5 Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 ESCALONA 4/49,72
10 Konk nr 14 -kl.CC1 finał Grand Prix Nadziei Olimpijskich dwunaw.art.2 PABLO / Pik Labionica 6/eli
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 STUNTMAN 10 4/69,17
56 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 PONITA 18 10/80,98
60 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 PABLO I 13/79,23
17 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 PABLO I 0/6/39,26
55 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 STUNTMAN 10 4/44,12
41 Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 PONITA 18 13/85,05
15 Konk.nr 12-ŚR 1.40m z Jokerem aer.269.5&215 PABLO I 51/73,36
32 Konk.nr 15 -1.50m Grand Prix ,dwu nawrotowy art.261.5.3&273.2.2 PONITA 18 21/84,16
35 Konk. nr 16 - 1.40m ŚR dwufazowy art.274.5.3 STUNTMAN 10 13/51,38
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 PABLO / Pik Labionica 0/55,46
37 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 STUNTMAN 10 4/63,25
46 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 ESCATO 4/67,59
3 Konk .r 6 - kl CC DR zwykły bez rozg. art.238.2.1 PABLO I 0/58,83
2 Konk .r 6 - kl CC DR zwykły bez rozg. art.238.2.1 PONITA 18 0/56,26
2 Konk nr.11 -kl.C dwufazowy ŚR art.274.5.3 PABLO I 0/0/25,56
18 Konk nr 12 -kl.CC zwykły DR art.238.2.1 PABLO / Pik Labionica 4/76,66
23 Konk nr 12 -kl.CC zwykły DR art.238.2.1 ESCATO 5/84,95
25 Konk nr 12 -kl.CC zwykły DR art.238.2.1 STUNTMAN 10 6/88,60
1 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 PABLO I 0/0/27,27
4 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 ESCATO 0/0/28,38
8-9 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 PABLO / Pik Labionica 0/0/28,76
1 Konk nr 18 -kl CC1 GRAND PRIX dwunawrotowy PONITA 18 0/0/42,66
19 Konk nr 18 -kl CC1 GRAND PRIX dwunawrotowy STUNTMAN 10 12/80,40
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 ESCATO 0/0/28,13
14 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 PABLO / Pik Labionica 0/0/29,05
59 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 STUNTMAN 10 4/55,41
18 Konk nr 5-kl.CC DR zwykły art.238.2.1 PONITA 18 5/80,99
20 Konk nr 5-kl.CC DR zwykły art.238.2.1 PABLO I 8/64,24
9 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 PABLO / Pik Labionica 0/61,26
56 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 ESCATO 18/100,70
3 Konk nr.10 -kl CC DR dwufazowy art.274.5.3 STUNTMAN 10 0/0/32,19
7 Konk nr.10 -kl CC DR dwufazowy art.274.5.3 PABLO I 0/4/28,60
13 Konk nr.10 -kl CC DR dwufazowy art.274.5.3 PONITA 18 1/69,13
4 Konk.nr.15 kl.CC Grand Prix finał DR zwykłyz rozg.art.238.2.2 PONITA 18 0/8/42,91
14 Konk.nr.15 kl.CC Grand Prix finał DR zwykłyz rozg.art.238.2.2 PABLO I 10/86,41
13 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 ESCATO 0/0/36,82
20 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 PABLO / Pik Labionica 0/4/32,55
28 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 STUNTMAN 10 0/8/32,06
25-27/04/2014 ZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk. nr.2-kl.N Mała Runda-seria A-zwykły-art.238.2.1 ESCATO 8 / 95,97
8 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 ESCATO 0 / 78,30
2 Konk.nr.3-kl.C Średnia Runda-zwykły art.238.2.1 STUNTMAN 10 0 / 65,81
26 Konk.nr.r 5-kl.P regio.zwykły CLEARCAP 1/82.18
12 Konk.nr.r 6-kl.N regio. zwykły CLEARCAP 0/75.05
6 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 STUNTMAN 10 0 / 70,17
13 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 PONITA 18 4 / 81,71
15 Konk.nr.4-kl.C1 Średnia Runda-zwykły-art.238.2.1 PABLO I 8 / 69,23
2 Konk.nr.5-kl.CC Duża Runda-zwykły-art.238.2.1 PONITA 18 0 / 67,99
7 Konk.nr.5-kl.CC Duża Runda-zwykły-art.238.2.1 PABLO I 4 / 74,19
o Konk.nr.r11-kl.P regio-zwykły CLEARCAP ELI
35 Konk.nr.r12-kl.N regio.zwykły CLEARCAP 10/84,27
6 Konk.nr.8-kl.C ŚR-zwykły-art.238.2.1 ESCATO 0/75,59
21 Konk.nr.8-kl.C ŚR-zwykły-art.238.2.1 STUNTMAN 10 8/82,55
4 Konk.nr.9-kl.C1 ŚR-zwykły-art.238.2.1 STUNTMAN 10 0/74,26
7 Konk.nr.9-kl.C1 ŚR-zwykły-art.238.2.1 ESCATO 0/82,66
4 Konk.nr.10-kl.CC DR-dwufazowy-art.274.5.3 PONITA 18 0/0/30,17
7 Konk.nr.10-kl.CC DR-dwufazowy-art.274.5.3 PABLO I 0/4/34,33
17 Konk nr.r18-kl.N regio.zwykły CLEARCAP 0/1,25
3 Konk nr.13-kl.C Finał ŚR-dwufazowy-art.274.5.3 ESCATO 0/0/27,62
9 Konk.nr.14-kl.C1 Finał ŚR-dwufazowy-art.274.5.3 STUNTMAN 10 9/69,50
6 Konk.nr15-kl.CC Grand Prix-zwykły z rozg-art.238.2.2 PONITA 18 4/86,47
8 Konk.nr15-kl.CC Grand Prix-zwykły z rozg-art.238.2.2 PABLO I 8/89,97