Karta zawodnika

Imie: Agnieszka

Nazwisko: Kiewrel

Rok urodzenia: 2002


Klasa: A3 B3

Klub: KRAKUS


08-11/09/2016 Puchar Polski Dzieci grupa I B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 KL. N - 120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 Trok - K 0/83,49
O KL. N - 120, I półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 Newada REZ
3 KL. N - 120, II półfinał PP Dzieci I, zwykły art.238.2.1 Trok - K 0/75,81
5 125/125 - N1/N1 - Finał PP Dzieci I, dwunawrotowy art.273.3.2 Trok - K 4/0/50,63
26-28/07/2016 CH-EU-Ch-S, CH-EU- J-S B-skoki Millstreet / Irlandia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
89 01/ 1st Individual Qualifier - Children/ 125 cm. zwykły art. 238.2.1 Trok - K 12/ 82,59
66 05/ 1st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier, Individu Trok - K 8/8/ 78,89
14 05T/ 1st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier, Team, d Trok - K 8/8
24 07/ 120 cm. Children - Farewell Trok - K 4/ 75,62
73 FEI European Championship 2016 - Children Individuals Final Ranking Trok - K 28
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 1 / Ch / 120, Children Round,art.238.2.1, Table A Trok - K 0/79,10
5 7 / Ch / 120, Children Round art. 238.2.1 Trok - K 0/61,34
7 13 / Ch / 125, Children Round Final art.274.5.3 Trok - K 0/0/27,91
09-12/06/2016 CSIOCh, CSIOJ, CSIOCh B-skoki Hagen / Niemcy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 18/ CSIO Ch/ 120 cm. zwykły art.238.2.1 Trok - K 4/ 65,71
9 21/ CSIO Ch/ Puchar Narodów/ 120 cm. dwunawrotowy art. 264.10 I nawr Trok - K 8/ 79,35
34 23/ CSIO Ch/ 130 cm. zwykły z rozg. Trok - K 4/ 83,58
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 52 / Children Tour / 238.2.1 - (1,20m) Trok - K 0/63,15
4 60 / FEI Nations Cup Children Tour dwa nawroty 1.25 Trok - K 0/8
7 74 / FEI Children Tour GP / 238.2.2 (1,25m) Trok - K 0/8/29,51
13-15/05/2016 CSIOCh, CSIOJ, CSIOY B-skoki Lamprechtshausen / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 4/ Children Tour 115cm. dwufazowy art. 274.5.6 CLINTERO 0/ 39,24
56 4/ Children Tour 115cm. dwufazowy art. 274.5.6 Trok - K 8/ 44,14
- 14/FEI Children Nations Cup, 125 cm dwunawrotowy Art.264.10 + 264.7, Trok - K 0/ 75,64
5 14/FEI Children Nations Cup, 125 cm dwunawrotowy Art.264.10 + 264.7, Trok - K (13/ 79,35)
6 12/ Children Tour 115cm. zwykły art. 238.2.1 CLINTERO 0/ 66,33
60 6/ Children Tour 120cm. wzrast. st. trudności art.269.5 CLINTERO 41/ 71,37
41 19/ FEI Children Grand Prix 130cm zwykły z rozg. art. 238.2.2 Trok - K 13/ 76,61
21-24/04/2016 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde Fes B-skoki Linz/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 12/ CSICh-A/ Children Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Trok - K 0/ 75,72
5 12/ CSICh-A/ Children Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Newada 4/ 79,82
2 15/ CSICh-A/ Children Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Newada 0/ 70,08
5 15/ CSICh-A/ Children Tour/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Trok - K 4/ 68,74
1 23/ CSICh-A/ Children Grand Prix/ 130 cm. dokł. z rozg. Trok - K 0/0/ 38,40
o 23/ CSICh-A/ Children Grand Prix/ 130 cm. dokł. z rozg. Newada elim
01-03/04/2016 HPP-B K/MK/Dz B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I Trok - K 0/63,62
11 Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I Newada 6/79,72
3 Konkurs nr 17 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I Trok - K 0/73,28
13 Konkurs nr 17 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I Newada 8/82,84
2 Konkurs nr 25 - 125/125 cm Finał gr. Dzieci I Trok - K 0/0/=0
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Newada 0/0/29,65
12 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) Newada 0/0/31,98
22 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Newada 0/53,30
32 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) Newada 0/5/41,27
26-28/02/2016 HZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 KONK NR 1 -KL.N MR dwufazowy art.274.5.3 tab.A Trok - K 0/0/30,73
6 KONK NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg.art.238.2.1.tab.A Trok - K 0/58,32
27 KONK NR 9 -KL. N1 FINAŁ MR dwufaz.art.274.5.3Tab.A Trok - K 4/37,21
12-14/02/2016 HZO DiM B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-10 DK -KL.L NR 9 dokł.bez tozg.art.238.1.1tab,A Newada 0
4 DK-KL.P NR 10 dwufazowy art 274.5.3 tab.A Trok - K 0/0/30,08
14 DK-KL.P NR 10 dwufazowy art 274.5.3 tab.A Newada 4/47,89
7 DK-KL.N NR 11 dwufazowy art 274.5.3 tab.A Trok - K 4/47,38
1 NR 13 DK KL.L styl Newada 2,0
2-4 NR 14 DK KL.P styl Newada 2,5
5-8 NR 15 DK KL.N styl Trok - K 3,5
1 NR 30 - 110 cm FINAŁ GR DZIECI II Newada 0/0/35,99
1 NR 32 -125 cm GP DZIECI I Trok - K 0/64,63
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) Trok - K 4/55,86
O 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Trok - K ELI
84 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 Trok - K 15/60,01
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 nr OS1 - 1* SR Small Round, Against the clock (article 238.2.1) Trok - K 4/57,06
2 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 Trok - K 0/0/29,10
43 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 Trok - K 8/61,37
20-22/11/2015 CSI 2*, CSIYH 1*, CSICh-A Magna Racino B-skoki Ebreichsdorf / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4/0 - Children Tour - 115 cm. zwykły art.238.2.1 Trok - K 0/ 52,42
2 7/0 - Children Tour - 115 cm. zwykły art.238.2.1 Trok - K 8/ 53,58
1 13/0 - Final Children Tour - 120 m. zwykły art.238.2.1 Trok - K 0/ 53,40
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / Ch / 115 Children Round art.238.2.1, Table A Trok - K 0/63,76
4 13 / Ch / 120 Children Round art.274.5.3, Table A Trok - K 4/50,65
3 21 / Ch / 125 Children Round Final, With Jump Off art.238.2.2. Table A Trok - K 0/8/27,58
14-16/08/2015 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 NR 3-KL N zwykły bez rozg art.238.2.1 Tab,A Trok - K 4/66,80
8 NR 9 - KL.N MR zwykly bez rozg.art.238.2.1 Tab.A Trok - K 0/68,76
30 NR 15 -KL.N1 FINAŁ MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A Trok - K 4/46,74
29-31/05/2015 ZR B-skoki WLKS KRAKUS SWOSZOWICW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 KONKURS nr 3 - kl.P - dwufazowy - art.274.5.3 Trok - K 4/62,06
19 KONKURS nr 4 - kl. N - zwykły - art.238.2.1 Trok - K 2/85,43
13 KONKURS nr 12 - kl.P - zwykły - art.238.2.1 Trok - K 0/81,53
14 KONKURS nr 13 - kl.N - dwufazowy - art.274.5.3 Trok - K 0/8/52,28
6 KONKURS nr 20 - kl. P1 – dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ MLJ Trok - K 0/0/29,75
08-10/05/2015 ZO 3* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-16 kONK NR 1 ZR kl.L dokł,bez rozg.art.238.1.1 Trok - K 0
13 Konk nr 2 ZR KL.P zwykły.art.238.2.1 Trok - K 0/72, 23
26 Konk nr 4 ZR KL.P zwykły 238.2.1 Trok - K 5/78,51
16 Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 Trok - K 0/74,29
16 Konk nr 6 ZR KL.P1 dwufaz.art.274.5.3 Trok - K 4/56,34
01-03/05/2015 Towarzyski Puchar Małopolski B-skoki WLKS KRAKUS SWOSZOWICW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 KONKURS nr 3 - kl.P - dwufazowy - art.274.5.3 Trok - K 0/0/34,94
10 KONKURS nr 12 - kl.P - zwykły - art.238.2.1 Trok - K 0/68,84
12 KONKURS nr 19 seria B - kl.L1 - zwykły- art.238.2.1 Trok - K 1/63,28
15 KONKURS nr 20 - kl. P1 – dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ MLJ Trok - K 1/53,82
21 KONKURS nr 2 - L - seria B – zwykły - art.238.2.1 Trok - K 0/69,04
12 KONKURS nr 10 - kl.L - zwykły - art.238.2.1 Trok - K 0/60,52
10-12/04/2015 HPP DiM B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr C - C I Półfinał - 90 cm HERMES / kuc 0/72,98
14 Konk nr Dz II - Dzieci II I Półfinał - 110 cm Trok - K 8/76,98
1 Konk nr C - C II Półfinał - 95 cm HERMES / kuc 0/72,19
4 Konk nr Dz II - Dzieci II II Półfinał - 110 cm Trok - K 0/82,88
2 Konk nr C - C FINAŁ - 95/95 cm HERMES / kuc 0/0/ELI
9-10 Konku nr Dz II - Dzieci II FINAŁ - 115/115 cm Trok - K 8/8=24
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 Konk nr 2R -KL.L zwyk.bez rozg Trok - K 4/56,69
20 Konk nr 3 R- KL.P dwufaz. Trok - K 0/0/31,45
8 Konk nr 6R -KL L zwyk.bez rozg Trok - K 0/56,41
18 Konk nr 7R -KL.P zwyk.bez rozg Trok - K 0/63,37
13 Konk nr 11R- KL.P zwyk.bez roz Trok - K 0/56,62
27-01/03/2015 HZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 konk nr 2 kl.L zwyk.bez rozg.art.238.2.1 tab.A Trok - K 4/62,53
36 Konk nr 10 n-kl.L zwyk.bez.rozg art.238.2.1 Trok - K 8/58,32
7 Konk.nr 18 - kl.L zwykł. bez rozg.art.238.2.1 Trok - K 0/55,35
12-14/09/2014 Mistrzostwa Małopolski B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 I półfinał J.MŁ.KUCE HERMES / kuc 4/62,75
4 II półfinał J. MŁ. KUCE HERMES / kuc 0/56,46
3 Finał J.M-KUCE dwu nawrotowy 85/85cm HERMES / kuc 0/0=0/43,25
13-16/06/2014 ZR B-skoki Facimiech
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 2 kl.LL seria B 90cm zwykły art 238.2.1 HERMES / kuc 0/ 54,12
14-15/06/2014 Eliminacje OOM, region III B-skoki Facimiech
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3-4 Konk kl. 90 cm - z oceną stylu jezdzca - I Półfinał kuce OOM HERMES / kuc 3,00
2-3 Konk kl. 90 cm, z oceną stylu jeźdzca- II Półfinał Kuce - OOM HERMES / kuc 2,50
1-8 Konk kl 95 cm dokładności - I nawrót Finału Kuce OOM HERMES / kuc 0/ 58,41
1-9 Konk kl. 95 cm, dokładności - II nawrót Finał kuce OOM HERMES / kuc 0/ 51,12
2 Wyniki elim. OOM, kuce HERMES / kuc 5,5