Karta zawodnika

Imie: Mateusz

Nazwisko: Kiempa

Rok urodzenia: 1991


Klasa: A2 B2 Cw

Klub: COVAL Biały Bór


28-30/04/2017 International Three Day Event- CCI3*;CCI,CIC2*, CCI,CIC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 CIC 2 LASSBAN RADOVIX 40,1
13 CCI 3 GRAND SUPREME 83,2
21-23/04/2017 ZK C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 1 / CIC* GRAND SUPREME 64,3
16 2 / CIC** JAK CHEF 60,9
O 3 / CIC*** Libertina WYC PO SK
O 3 / CIC*** Ambrozjo J ELI,CROS UPADEK
08-09/04/2017 International Three Day Event - CIC**, C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 4 / CIC* JAK CHEF 50,5
1 5 / CIC** Ambrozjo J 49,1
2 5 / CIC** Libertina 54,4
6 5 / CIC** LASSBAN RADOVIX 66
02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 LASSBAN RADOVIX 0/4/25,61
74 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 JALANDAHAR 8/43,85
4 4 / P / Puissance, art. 262.2 JALANDAHAR 0/4
91 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 LASSBAN RADOVIX 12/73,02
98 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 JALANDAHAR 16/70,19
22 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 LASSBAN RADOVIX 0/8/43,09
03-03/02/2017 Cavaliada Eventing Tour C- wkkw LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / N / II elim. HPP WKKW, konkurs derby (120 cm) LASSBAN RADOVIX 4/0/38,13
28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 JALANDAHAR 0/0/29,12
43 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 LASSBAN RADOVIX 4/50,95
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 0/56,76
20 7 / C / Zwykły 238.2.1 LASSBAN RADOVIX 9/79,94
5 13 / N / Zwykły 283.2.1 JALANDAHAR 0/57,58
24 13 / N / Zwykły 283.2.1 LASSBAN RADOVIX 2/83,82
5 14 / C / Zwykły 283.2.1 LASSBAN RADOVIX 1/74,97
10 14 / C / Zwykły 283.2.1 JALANDAHAR 4/63,77
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 6 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/63,60
1 13 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/55,53
1 14 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/61,44
30-02/10/2016 Horse Sale Show C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 4 - CIC2* Libertina 47,6
15-20/09/2016 CNC L, P, 3*/MP Seniorów C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konkurs nr CNC - 4-latk Teddington 29,0
12 Konkurs nr CNC - 5-latk WATERLOO 26,7
7 Konkurs nr CNC - 3* GRAND SUPREME 88,7
O Konkurs nr CNC - 3* Ambrozjo J WYC.PO UJ
10-11/09/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 6 / N / Szybkości 269.5 GRAND SUPREME 78,20/0
20 6 / N / Szybkości 269.5 Ambrozjo J 81,37/4
5 7 / C / Zwykły 238.2.1 Ambrozjo J 13/84,21
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-7 I półfinał konie 7 -letnie Art 238.1.1 Tab A CATALAYA 0
1-7 I półfinał konie 7 -letnie Art 238.1.1 Tab A Silvana / Stakkato 0
1 II półfinał konie 7- lat Art.238.2.1 Tab.A Silvana / Stakkato 0/73,99
8 II półfinał konie 7- lat Art.238.2.1 Tab.A CATALAYA 4/78,71
2 WYNIKI KOŃCOWE 7 LATKI +wynik finalu Silvana / Stakkato 0/84,62(2) 0/39.04=0
5 WYNIKI KOŃCOWE 7 LATKI +wynik finalu CATALAYA 0/90.10(5)=4
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 CATALAYA 0/49,50
5 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Silvana / Stakkato 70,39/0
17 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C CATALAYA 77,68/2
5 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 Silvana / Stakkato 0/65,08
12 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 CATALAYA 0/74,93
10 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Silvana / Stakkato 4/46,69
7 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 CATALAYA 0/0/31,30
10 15 / CC1 / Finał DR Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Silvana / Stakkato 8/77,55
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 CATALAYA 0/62,00
4 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 CATALAYA 0/52,94
28 10 / CSI3* / 135 Bronze Round art. 238.2.1 Silvana / Stakkato 4/62,76
2 14 / CSI1* / 125, Small One Star Final art.274.5.3 CATALAYA 0/0/24,68
8 18 / CSI3* / 135, Bronze Round, art.274.5.3 Silvana / Stakkato 0/0/32,94
O 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 Silvana / Stakkato ELI
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Silvana / Stakkato 8/73,96
37 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), Silvana / Stakkato 8/71,67
33 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 Silvana / Stakkato 16/74,31
18-19/06/2016 ZK C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 P . Klasyfikacja łączna WATERLOO 43,5
02-05/06/2016 CSI 4*, CSICh-A, CSIYH 1* B-skoki Poznań
Miejsce Konkurs Koń Wynik
60 2/ Middle Tour / 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Silvana / Stakkato 4/ 41,62
41 5/ Middle Tour/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Silvana / Stakkato 4/ 70,78
39 8/ Middle Tour Final LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Silvana / Stakkato 16/ 94,80
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/0/24,47
22 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 JALANDAHAR 0/0/27,82
5 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/70,73
16 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 JALANDAHAR 8/75,90
2 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 Silvana / Stakkato 0/0/33,23
3 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 JALANDAHAR 0/3/35,33
14 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/4/26,48
15 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) JALANDAHAR 8/63,22
29-01/05/2016 ZK i CIC 3* C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 KL.P WATERLOO 56,3
7 CIC 1* Ambrozjo J 50,8
17 CIC 2* GRAND SUPREME 59,9
16-17/04/2016 ZK CIC** C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 L-Senior WATERLOO 45,3
9 CIC* GRAND SUPREME 60,2
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Ambrozjo J 1/61,05
18 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Ambrozjo J 4/58,04
1 7 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/52,53
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 0/57,28
1 8 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 4/55,98
3 8 / CC / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 12/63,16
6 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Ambrozjo J 0/72,79
15 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Ambrozjo J 4/81,52
3 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 JALANDAHAR 4/60,47
6 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 Silvana / Stakkato 8/59,33
1 15 / CC / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 4/75,99
3 15 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 12/72,73
01-03/04/2016 CNC 1* C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O CNC 1* GRAND SUPREME WYC
O CNC -L WATERLOO WYC
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 0/0/ 32,72
o 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO T0/ 49,99
21 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 GRAND SUPREME 0/0/ 30,80
10 5 / N / Zwykły 238.2.1 GRAND SUPREME 0/63,85
3 6 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/59,43
17 6 / C / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 8/73,75
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/64,48
8 7 / CC / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 4/71,05
34 10 / L / Finał Rundy Srebrnej Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 0/0/30,48
34 11 / P / Zwykły 238.2.1 GRAND SUPREME 4/63,16
59 11 / P / Zwykły 238.2.1 WATERLOO 11/83,59
32 12 / N / Zwykły 238.2.1 GRAND SUPREME 5/78,12
14 13 / C / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 4/73,85
18 13 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 8/64,46
5 14 / CC / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 0/73,58
9 14 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 8/76,63
50 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 12/54,93
33 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 GRAND SUPREME 4/49,99
2 18 / CC / Finał Rundy Diamentowej Zwykły 238.5.3 Silvana / Stakkato 0/59,73
9 18 / CC / Finał Rundy Diamentowej Zwykły 238.5.3 JALANDAHAR 8/58,18
12-13/03/2016 Halowy Puchar Polski Północnej A- ujeżdzenie SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs klasy C-1 WILLIAMS JUNIOR 67.059 %
3 Konkurs klasy C-2 WILLIAMS JUNIOR 66.261 %
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 0/0/30,55
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 8/62,90
4 7 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/61,26
6 7 / C / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 0/64,52
5 8 / CC / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 4/0,65
6 8 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 8/69,31
11 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 0/0/38,95
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WATERLOO 4/54,91
8 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/4/31,88
12 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 JALANDAHAR 4/55,78
2 15 / CC / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/65,09
6 15 / CC / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 4/69,12
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) Silvana / Stakkato 0/4/ 35,00
36 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) JALANDAHAR 1/ 45,81
7 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) Silvana / Stakkato 0/57,76
46 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) JALANDAHAR 4/64,26
3-4 Konkurs nr 4 - P Puissance (Article 262.2) JALANDAHAR 0/0/0/4
13 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/4/32,84
35 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 JALANDAHAR 4/42,82
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
54 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) JALANDAHAR 5/65,24
35 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 Silvana / Stakkato 4/44.76
10 4 / P / Puissance (article 262.2) JALANDAHAR 4
24 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) Silvana / Stakkato 4/53,56
6 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) JALANDAHAR 0/0/32,34
6 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 Silvana / Stakkato 61,09/4
62 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 JALANDAHAR 5/53,07
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 5 / N / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/ 62,23
34 5 / N / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 0/ 67,51
9 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 JALANDAHAR 0/0/32,22
16 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/47,29
3 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/0/ 29,21
8 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 JALANDAHAR 0/0/ 33,22
5 13 / C / Zwykły 238.2.1 JALANDAHAR 0/ 63,07
10 13 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/ 65,94
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. Hetmańska Krew 0/8/49,12
20 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 Silvana / Stakkato 0/4/34,26
91 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 Hetmańska Krew 16/60,19
1 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/56,56
73 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic Hetmańska Krew 8/45,21
35 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. Silvana / Stakkato 8/51,44
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / MR / 238.2.1 zwykły Silvana / Stakkato 0/51,53
35 1 / MR / 238.2.1 zwykły JALANDAHAR 0/68,73
69 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Hetmańska Krew 4/70,94
82 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Silvana / Stakkato 8/69,32
86 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły JALANDAHAR 8/76,67
36 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Hetmańska Krew 4/60,20
5 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy Silvana / Stakkato 0/0/28,66
33 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy JALANDAHAR 0/0/38,68
75 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Silvana / Stakkato 4/53,16
86 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy JALANDAHAR 8/55,82
34 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Hetmańska Krew 12/85,16
8 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Hetmańska Krew 0/0/29,59
35 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy JALANDAHAR 0/4/33,11
41 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Silvana / Stakkato 0/10/52,23
24-27/09/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI A- ujeżdzenie Stragona Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 I-półfinał konie 4-letnie hod.zagr. QUANTUM OF SOLACE 3,64
1 I-półfinał konie 4-letnie hod.zagr. Salvatore Ferragamo 3,79
1 II - półfinał konie 4-letnie hod.zagr. QUANTUM OF SOLACE 8,04
2 II - półfinał konie 4-letnie hod.zagr. Salvatore Ferragamo 7,62
1 FINAŁ i wynik końcowy 4-latki hod.zagr QUANTUM OF SOLACE 8,38=20,06
2 FINAŁ i wynik końcowy 4-latki hod.zagr Salvatore Ferragamo 8,42=19,83
17-20/09/2015 CH-H-YH-S B-skoki Lanaken / Belgia
Miejsce Konkurs Koń Wynik
123 02 - 6 latki - 1 kwalifikacja - 130 cm. dwufazowy art.274.5.2 CATALAYA 4
208 02 - 6 latki - 1 kwalifikacja - 130 cm. dwufazowy art.274.5.2 Silvana / Stakkato 8
23 05 - 6 latki - 2 kwalifikacja - 130 cm. zwykły art.238.2.1 CATALAYA 0/ 73,41
187 05 - 6 latki - 2 kwalifikacja - 130 cm. zwykły art.238.2.1 Silvana / Stakkato 8/ 78,78
3 09 - 6 latki - konkurs pocieszenia - 130 cm. zwykły art. 238.2.1 CATALAYA 0/ 52,11
21 09 - 6 latki - konkurs pocieszenia - 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/ 55,10
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Wyniki końcowe MPMK 6-letnie hod.zagr. CATALAYA 0
3 Wyniki końcowe MPMK 6-letnie hod.zagr. Silvana / Stakkato 4
1-9 I półfinał konie 6-letnie hod .zagr. (1.25m) CATALAYA 0
10-13 I półfinał konie 6-letnie hod .zagr. (1.25m) Silvana / Stakkato 4
3 II półfinał konie 6-letnie hod.zagr.(1.3m) CATALAYA 0/74,01
5 II półfinał konie 6-letnie hod.zagr.(1.3m) Silvana / Stakkato 0/76,90
1 finał konie 6-letnie hod.zagr.(1.3m) Silvana / Stakkato 0/77,21
2 finał konie 6-letnie hod.zagr.(1.3m) CATALAYA 0/80,15
06-09/08/2015 CIC3* MP Seniorów ZK C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 CNC-L WINTER LAKE 49,0
8 CNC-L WATERLOO 52,1
10 CIC1* WALENTINO /RYTM 43,0
18 CIC1* Acapulco 57,6
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-17 NR 2 - 6-LATKI 1,25m Silvana / Stakkato 0
1-17 NR 2 - 6-LATKI 1,25m CATALAYA 0
7 NR 3 - 7-LATKI 1.35 m Hetmańska Krew 0/68,44
2 NR 5 - 6-LATKI 1.25m CATALAYA 0/0/27,42
15 NR 5 - 6-LATKI 1.25m Silvana / Stakkato 0/4/25,14
12 NR 6 -7 -LATKI 1.35m Hetmańska Krew 8/8/37,12
7 NR 8- 6-LATKI 1.30 m Silvana / Stakkato 0/8/31,28
21 NR 8- 6-LATKI 1.30 m CATALAYA 11/93,32
7 NR 9 - 7-LATKI 1.40m Hetmańska Krew 8/72,68
17-19/07/2015 FESTIWAL JEŹDZIECKI MPJ, OOM C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 WYNIKI KOŃCOWE - CLASS CIC* Acapulco 62,60
28 WYNIKI KOŃCOWE - CLASS CIC* WALENTINO /RYTM 78,60
12 WYNIKI KOŃCOWE - CLASS CIC** GRAND SUPREME 67,50
26-28/06/2015 Horse Trials C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 CIC1*-wyniki końcowe Acapulco 47,0
14 CIC1*-wyniki końcowe GRAND SUPREME 50,50
20-21/06/2015 ZK- ELI.OOM C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 KL.P wyniki końcowe KEMARA 38,7
6 KL.L wyniki końcowe WATERLOO 57,9
14 KL.L wyniki końcowe WINTER LAKE 76,8
05-07/06/2015 ZO 1* B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1B / N1 / - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.) CATALAYA 8,1
2 1B / N1 / - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.) Silvana / Stakkato 8,0
2 3 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CATALAYA 0/56,65
20 3 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Silvana / Stakkato 8/53,74
21 3 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Hetmańska Krew 8/57,17
2 4 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 Hetmańska Krew 0/4/33,02
2-3 5B / N1 / - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.) Silvana / Stakkato 7,9
O 5B / N1 / - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.) CATALAYA ELI
1 7 / C / Dwufazowy Średnia Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/0/34,50
O 7 / C / Dwufazowy Średnia Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 CATALAYA ELI
O 8 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1 Hetmańska Krew REZ
1 R9 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 CATALAYA 0/50,47
2 9B / C / -dwufazowy - Finał Rundy Młodych Koni (6 l.) - Tabela A; Ar Silvana / Stakkato 0/4/24,16
6 11 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3. Hetmańska Krew 4/48,52
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 2 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. Silvana / Stakkato 7,8
11 Konk nr 2 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. CATALAYA 7,5
3 Konk nr 3 -kl.N MR Zwykły Art:238.2.1 Hetmańska Krew 0/53,70
5 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 Hetmańska Krew 0/62,04
19 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 CATALAYA 4/74,54
24 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 Silvana / Stakkato 8/63,42
6 Konk nr 20 RMK 6L Z oceną stylu konia Art:7. CATALAYA 7,6
1 Konk nr 12 kl.N- MR Zwykły Art:238.2.1 Silvana / Stakkato 0/46,06
1 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 Silvana / Stakkato 0/58,76
7 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 CATALAYA 0/73,40
15 Konk nr 14-kl.CC- 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 Hetmańska Krew 4/82,53
7 Konk nr 22 MR Dwufazowy Art:274.5.3 CATALAYA 0/4/39,46
8 Konk nr 22 MR Dwufazowy Art:274.5.3 Silvana / Stakkato 0/4/39,62
6 Konk nr 23 ŚR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 Hetmańska Krew 4/76,56
16-17/05/2015 ZK eli. Pucharu Polski C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 KL.P wyniki końcowe KEMARA 118.0
12 CNC* wyniki końcowe GRAND SUPREME 57,8
21 CNC* wyniki końcowe WALENTINO /RYTM 65,4
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) KEMARA 0/56,60
7 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) WALENTINO /RYTM 0/56,90
25 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) Acapulco 0/65,93
1 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) KEMARA 0/0/22,80
10 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) Acapulco 0/0/30,42
22 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) Silvana / Stakkato 0/1/36,49
43 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) CATALAYA 4/45,27
52 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) WALENTINO /RYTM 8/50,27
2 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) CATALAYA 0/59,56
4 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) Hetmańska Krew 0/64,37
36 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) Silvana / Stakkato 4/74,96
12 Konk nr5 -kl. C - zwykły (art. 238.2.) Hetmańska Krew 8/61,69
25 Konk nr8 - kl.L - dwufazowy (art. 274.5.3) WATERLOO 0/5/40,39
19 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) WALENTINO /RYTM 44/65,69
23 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) Acapulco 43/68,96
53 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) KEMARA 8/57,99
1 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) Hetmańska Krew 0/0/26,26
8 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) Silvana / Stakkato 0/0/31,31
17 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) CATALAYA 0/4/29,45
2 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) Hetmańska Krew 0/65,33
13 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) CATALAYA 4/72,24
19 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) Silvana / Stakkato 8/77,67
24 Konk nr14 -kl. L - zwykły (art. 238.2) WINTER LAKE 5/79,46
7 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) Acapulco 0/0/30,60
15 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) WALENTINO /RYTM 0/0/33,71
24 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) KEMARA 0/4/31,29
2 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) Silvana / Stakkato 0/69,69
7 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) CATALAYA 4/61,81
19 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) Hetmańska Krew 8/64,66
23-25/04/2015 CIC 1* 2* 3* CNC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 Konk nr 3 - 1* CIC GRAND SUPREME 74,2
39 Konk nr 4 - 2* CIC Ambrozjo J WYC.PO UJ
10-12/04/2015 CIC** C- wkkw JAROSZÓWKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 CIC* GRAND SUPREME 76,2
3 CIC** Ambrozjo J 58,1
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 GRAND SUPREME 0/0/42,38
34 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 KEMARA 0/4/31,59
2 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 CATALAYA 0/0/24,20
4 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 KEMARA 0/0/24,53
28 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 Ambrozjo J 0/0/ 34,62
30 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/0/35,37
89 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 GRAND SUPREME 4,50,90
3 3 / N / Zwykły 238.2.1 CATALAYA 0/47,03
20 3 / N / Zwykły 238.2.1 Ambrozjo J 0/63,34
23 3 / N / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/67,38
35 3 / N / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 4/55,34
20 4 / C / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 4/69,11
O 6 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 KEMARA ELI
2 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 KEMARA 0/50,16
20 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 Ambrozjo J 0/60,72
26 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 GRAND SUPREME 0/63,47
20 8 / N / Zwykły 238.2.1 GRAND SUPREME 0/67.65
21 8 / N / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 0/67,73
39 8 / N / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 4/62,49
42 8 / N / Zwykły 238.2.1 Ambrozjo J 4/66,18
60 8 / N / Zwykły 238.2.1 CATALAYA 16/86,07
8 9 / C / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 0/71,21
20 9 / C / Zwykły 238.2.1 CATALAYA 4/68,60
22 9 / C / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 4/70,14
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 KEMARA 0/0/ 19,32
3 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CATALAYA 0/0/27,83
4 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 KEMARA 0/0/27,90
31 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Silvana / Stakkato 0/0/39,44
64 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Hetmańska Krew 4/58,71
17 5 / N / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 0/76,89
26 5 / N / Zwykły 238.2.1 BIANOLA 4/68,43
34 5 / N / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 5/81,19
O 5 / N / Zwykły 238.2.1 CATALAYA ELI
11 6 / C / Zwykły 238.2.1 BIANOLA 8/72,63
30 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 KEMARA 0/4/19,61
2 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CATALAYA 0/50,56
25 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 KEMARA 4/63,75
35 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 4/72,88
2 12 / N / Zwykły 238.2.1 BIANOLA 0/50,16
4 12 / N / Zwykły 238.2.1 CATALAYA 0/52,37
33 12 / N / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 4/72,10
39 12 / N / Zwykły 238.2.1 Silvana / Stakkato 4/77,68
15 13 / C / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 11/80,76
16 13 / C / Zwykły 238.2.1 BIANOLA 12/59,92
21-22/02/2015 Winter Dressage Cup kwalifikacja III A- ujeżdzenie Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 1 / N – 6 / NELL 63,241%
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Hetmańska Krew 0/4/27,73
44 6 / N / Zwykły 238.2.1 BIANOLA 4/60,81
48 6 / N / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 4/67,68
31 7 / C / Zwykły 238.2.1 BIANOLA 12/61,83
42 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Hetmańska Krew 4/55,93
20 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Hetmańska Krew 38/62,04
49 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 BIANOLA 2/47,45
O 14 / C / Zwykły 238.2.1 BIANOLA REZ
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 BIANOLA 16/78,93
31 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 BIANOLA 4/45,96
o Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 BIANOLA rez
20-26 Konkurs nr 3 ZR -kl.L dokładności art. 238.1.1 Bi Bi Si 4
38 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 BIANOLA 12/ 60,43
35 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 BIANOLA 0/4/18,55
1-31 Konkurs nr 1 ZR-KL.L dokładności art. 238.1.1 Bi Bi Si 0
16-19/10/2014 MŚMK C- wkkw Le Lion d Angers (FRA)
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 konie 6 letnie Ambrozjo J 51,2
18-21/09/2014 Mistrzostwa Polski Młodych Koni C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Wyniki końcowe 5 latki Acapulco 25,80
o Wyniki końcowe 5 latki WALENTINO /RYTM wyc-przegląd
3 Wyniki końcowe 6 latki Ambrozjo J 55,9
6 Wyniki końcowe 6 latki GRAND SUPREME 57,6
05-07/09/2014 Finał Pucharu Polski C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Wyniki końcowe -kl.P KEMARA 46,9
3 Wyniki końcowe -kl.P Acapulco 50,9
4 Wyniki końcowe -kl.P WALENTINO /RYTM 51,5
10 Wyniki końcowe CNC * - Juniorzy GRAND SUPREME 64,2
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia Bi Bi Si 1,20
11-12 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia Bi Bi Si 6,8
29 FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia Bi Bi Si 5,3
21 WYNIKI KOŃCOWE -4 latki HOD.POL Bi Bi Si 13,30
07-10/08/2014 CIC 3* MP-S i MJ Zawody Krajowe C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Wyniki końcowe CIC 1* Ambrozjo J 48,7
5 Wyniki końcowe kl.P Acapulco 47,6
18-20/07/2014 FESTIWAL JEŹDZIECKI C- wkkw BABORÓWKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 wyniki końcowe -kl.P WALENTINO /RYTM 55,50
o wyniki końcowe CIC 1* Ambrozjo J REZ
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr 5-kl.C zwykły art 238.2 BANDŻI 8/50,60
13 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 Bi Bi Si 0/1/40,53
35 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 Bi Bi Si 0/46,73
36-48 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 ARMANI / LANCETNIK 4/46,45
40 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 BANDŻI /49,78
48 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 ARMANI / LANCETNIK 12/61,06
o Konk.nr 10- kl.C zwykły art.238.2.2 BANDŻI rez
26-29/06/2014 HORSE TRIALS C- wkkw STRZEGOM
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 wyniki końcowe CIC1* Ambrozjo J 55,30
20-22/06/2014 KRAJOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE A- ujeżdzenie KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 kl. N 6 NELL 64,954%
1 KL.N 7 NELL 67,941%
1 KL.N 9 NELL 65,061%
19-20/06/2014 Ogólnopolskie Zawody C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 wyniki końcowe- kl.L Tuluza 46,4
1 wyniki końcowe -kl.P WALENTINO /RYTM 44,7
2 wyniki końcowe -kl.P Acapulco 45,6
8 wyniki końcowe CNC * GRAND SUPREME 71,8
17-18/05/2014 CNC-2* C- wkkw RACOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk.nr 3-kl.P -wyniki końcowe Acapulco 41,7
5 Konk.nr.4 -kl. 1* wyniki końcowe Ambrozjo J 52,4
10-11/05/2014 ZR B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr3- kl.P wzras.stop.trud. z Jokerem art.269.5 ARMANI / LANCETNIK 44/40,10
26 Konk.nr3- kl.P wzras.stop.trud. z Jokerem art.269.5 Acapulco 36/51,19
52 Konk.nr3- kl.P wzras.stop.trud. z Jokerem art.269.5 WALENTINO /RYTM 12/51,66
O Konk.nr3- kl.P wzras.stop.trud. z Jokerem art.269.5 COSIMA ELI
11 Konk.nr 4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 COSIMA 0/4/27,58
29-33 Konk.nr 4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 ARMANI / LANCETNIK 8/44,34
29-33 Konk.nr 4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 BIANOLA 8/47,66
O Konk.nr 4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 BANDŻI ELI
3 Konk.nr 5-kl .C zwykły art.238.2 BANDŻI 4/56,68
12 Konk.nr 5-kl .C zwykły art.238.2 BIANOLA 20/65,59
5 Konk.nr7 -kl.L zwykły art.238.2.1 COSIMA 0/60,13
1 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 ARMANI / LANCETNIK 0/0/28,34
9 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 COSIMA 0/0/33,,44
14 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Acapulco 0/0/37,38
25 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Ambrozjo J 0/4/35,21
33 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 WALENTINO /RYTM 0/18/68,31
1 Konk nr 9 - kl.N zwykły art.238.2 ARMANI / LANCETNIK 0/59,64
12 Konk nr 9 - kl.N zwykły art.238.2 BANDŻI 4/58,91
13 Konk nr 9 - kl.N zwykły art.238.2 BIANOLA 4/59,44
3 Konk nr 10 - kl.C dwufazowy art.274.5.2 BANDŻI 0/4/35,65
6-10 Konk nr 10 - kl.C dwufazowy art.274.5.2 BIANOLA 4/54,34
49 Konk.nr3- kl.P wzras.stop.trud. z Jokerem art.269.5 Ambrozjo J 12/47,04
25-27/04/2014 CNC/CIC C- wkkw SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 KL .L WALENTINO /RYTM 48,9
2 kl.P Ambrozjo J 50.0
6 kl.P Acapulco 53,7
08-09/02/2014 HZR A- ujeżdzenie SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr.2-kl.L2 WALENTINO /RYTM 64,818%
1 Konk.nr11-kl.L3 WALENTINO /RYTM 69,318%