Karta zawodnika

Imie: Dominika

Nazwisko: Bach

Rok urodzenia: 1988


Klasa: B1

Klub: SOPOCKI KJ


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
59 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CANION 9/74,45
36 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 CANION 4/58,20
30 10 / SM / Speed & Music, Middle Round, Table C, art. 239 CANION 90,93/28
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 6 / C / Zwykły 238.2.1 CANION 0/65,58
1 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 CANION 0/0/20,84
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 6 / C / Zwykły 238.2.1. CANION 0/65,11
8 6 / C / Zwykły 238.2.1. ROSA BELLA 4/63,40
6 7 / CC / Zwykły 238.2.1. ROSA BELLA 8/70,43
7 7 / CC / Zwykły 238.2.1. CANION 13/79,50
3 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/4/23,71
O 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 CANION REZ
2 14 / CC / Zwykły 238.2.1 CANION 0/67,55
O 14 / CC / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA REZ
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 ROSA BELLA 63,25/0
6 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 LAMBI 70,58/4
2 9 / C / Zwykły otwarty 238.2.1 LION / Empire 0/70,93
1 10 / CC / Zwykły otwarty 238.2.1 LION / Empire 0/84,85
1 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 LAMBI 0/66,44
2 19 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 LION / Empire 8/97,91
4 19 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 ROSA BELLA 12/95,42
2 28 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 LAMBI 0/63,57
3 29 / C1 / FINAŁ SENIORZY - Dwuna. 273.2.1-273.3.3.1-273.4.3 ROSA BELLA 4/0/56,65
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 12/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ 135 cm. zwykly art. 238.2.1 ROSA BELLA 0/ 62,17
22 13/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ 140 m. zwykły art. 238.2.1 CANION 8/ 74,96
27 20/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. zwykly art. 238.2.1 CANION 5/ 80,27
10 33/ CSI 2*/ Gold Tour 3/ final/ 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ROSA BELLA 0/4/ 38,11
38 34/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 CANION 16/ 79,92
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C CANION 74,70/0
19 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C ROSA BELLA 79,29/1
43 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C LION / Empire 105,56/0
9 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/68,94
30 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 8/59,59
5 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CANION 0/4/29,76
14 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 ROSA BELLA 4/52,09
O 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire REZ
8 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/0/32,80
4 15 / CC1 / Finał DR Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CANION 4/84,66
7 15 / CC1 / Finał DR Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ROSA BELLA 8/75,48
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
61 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 LION / Empire 4/43,01
12 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CANION 0/72,51
29 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 LION / Empire 0/76,49
O 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), CANION REZ
35 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 LION / Empire 14/83,03
O 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 CANION REZ
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 CANION 0/73,47
25 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/75,59
1 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/28,23
18 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 CANION 0/4/32,57
15 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 ROSA BELLA 8/63,42
34 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 8/66,53
4 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 ROSA BELLA 0/4/25,84
14 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 CANION 4/58,15
1 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 CANION 0/0/33,14
27 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 LION / Empire 6/68,68
3 Konk nr 16 - CC1 Grand Prix Finał RDiamnetowej ROSA BELLA 1/0=1/56,05
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
61 89 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - (1,40m) ROSA BELLA 8/65,53
37 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) LAMBI 8/69,76
63 95 / Gold Tour 3 / 274.5.3 Competition in two phases (1,40m) ROSA BELLA 12/42,22
4 101 / Silver Tour 3 / 238.2.1 - (1,30m) LAMBI 0/58,45
1 104 / Gold Tour 2 / 274.5.3 Competition in two phases (1,35m) ROSA BELLA 0/0/25,31
6 108 / Silver Tour 3 GP / 238.2.2 -(1,35m) LAMBI 4/65,63
28-29/05/2016 XII ZO Grand Prix PP Żywności B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 19/ CSI 2*/ Gold Tour 2/ dwufazowy art. 274.5.3 ROSA BELLA 0/8/ 21,56
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 12 / Gold Tour 2 13:00 B / 238.2.1 ROSA BELLA 4/58,73
11 17 / Silver Tour 3 / 274.5.3 LAMBI 4/51,88
2 19 / Gold Tour 2 / 274.5.3 (1,35m) ROSA BELLA 0/0/29,23
1 25 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) LAMBI 0/56,98
5 31 / Silver Tour 3 GP / 238.2.2 (1,35m) LAMBI 0/4/34,90
3 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) ROSA BELLA 0/0/29,42
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 ROSA BELLA 0/52,66
4 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 LION / Empire 0/0/23,03
52 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 ROSA BELLA 9/72,90
O 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 LAMBI ELI
O 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 LION / Empire ELI
O 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 LAMBI REZ
12 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 LAMBI 0/0/40,57
18 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 LION / Empire 0/0/46,09
39 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 LAMBI 8/61,93
O 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 LION / Empire ELI
5 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 ROSA BELLA 0/3/37,03
2 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/25,44
16 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 LAMBI 0/4/30,88
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 LAMBI 4/65,75
4 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/62,21
13 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 CANION 4/60,51
1 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 LAMBI 0/0/27,70
10 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LION / Empire 5/74,06
O 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CANION ELI
1 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 LAMBI 0/0/30,17
7 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 CANION 0/0/32,87
11 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) LION / Empire 12/4/52,74
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 5 / N / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 4/54,99
2 6 / C / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/55,48
5 6 / C / Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/71,75
3 7 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/64,80
9 13 / C / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 4/68,60
15 13 / C / Zwykły 238.2.1 LAMBI 4/74,03
2 14 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/61,80
2 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/24,92
2 17 / C / Finał Rundy Bursztynowej Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/56,50
11 17 / C / Finał Rundy Bursztynowej Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 8/53,90
4 18 / CC / Finał Rundy Diamentowej Zwykły 238.5.3 LION / Empire 0/61,8
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 6 / N / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/50,38
1 7 / C / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/52,83
7 7 / C / Zwykły 238.2.1 CANION 0/65,77
4 8 / CC / Zwykły 238.2.1 CANION 4/66,92
1 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/22,32
4 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 CANION 0/0/34,27
7 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/4/28,68
5 15 / CC / Zwykły 238.2.1 CANION 4/68,15
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/65,03
53 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 CANION 4/66,25
11 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/0/33,60
36 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 CANION 8/58,76
28 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/4/27,98
66 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CANION 4/56,28
23 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 CANION 4/73,24
36 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CANION 8/46,83
7 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 LION / Empire 1/77,64
06-07/02/2016 VII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 6 / N / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/45,70
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/57,35
6 7 / C / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/71,89
3 8 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/71,47
1 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/26,64
2 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/8/25,03
O 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 LION / Empire WYC
1 15 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/73,12
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1a / LL / Z trafieniem w normę czasu GOLIAT / Glucksburg 2/55,70
6 1a / LL / Z trafieniem w normę czasu GOLIAT / Glucksburg 2/73,09
5 4a / LL / Z trafieniem w normę czasu GOLIAT / Glucksburg 1/50,90
T 4a / LL / Z trafieniem w normę czasu GOLIAT / Glucksburg 1/54,66
1 7a / LL / Z trafieniem w normę czasu towarzyski S1 GOLIAT / Glucksburg 0/53,32
T 7a / LL / Z trafieniem w normę czasu towarzyski S1 GOLIAT / Glucksburg 0/51,91
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 LAMBI 0/57,10
4 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/62,56
6 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 CANION 0/63,78
6 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 LION / Empire 59,27/0
8 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 LAMBI 70,79/2
14 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 CANION 79,46/2
4 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/72,97
5 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 CANION 4/68,47
O 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 LAMBI ELI
1 7 / / Sześciu barier art. 262.3 LAMBI 0/0/0/0/0
4-5 7 / / Sześciu barier art. 262.3 CANION 4
16 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 CANION 8/75,02
8 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LAMBI 12/60,54
O 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LION / Empire ELI
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 5 / N / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/ 49,65
10 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/4/25,12
19 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 CANION 4/46,45
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 CANION 0/65,65
1 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/ 29,38
2 13 / C / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/ 52,70
25 13 / C / Zwykły 238.2.1 CANION 12/ 62,37
5 14 / CC / Zwykły 238.2.1 CANION 8/ 63,67
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 6 / N / zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 5/ 80,87
3 7 / C / zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/ 58,82
9 7 / C / zwykły art.238.2.1 LAMBI 0/ 64,20
22 7 / C / zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 5/ 82,89
1 8 / CC / zwykły art.238.2.1 LAMBI 0/ 67,05
2 8 / CC / zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/ 69,33
2 13 / N / zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 0/ 53,97
2 14 / C / zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/ 58,98
3 14 / C / zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 0/ 59,22
4 14 / C / zwykły art.238.2.1 LAMBI 0/ 67,70
1 15 / CC / zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/ 65,81
2 15 / CC / zwykły art.238.2.1 LAMBI 0/ 66,04
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 4 / P / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 4/76,37
3 5 / N / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/54,17
4 6 / C / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/59,14
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/59,02
4 12 / P1 / Z wyboru trasy 271 ROSA BELLA 55,57/0
1 13 / N / Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/55,59
6 14 / C / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/55,77
1 15 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/62,24
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 6 - P Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/66,24
2 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 CANION 0/52,81
45 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 9/95,61
1 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/62,51
18 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 CANION 4/72,78
4 nr 9 - CC Zwykły 238.2.1 LAMBI 4/73,75
7 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/25,01
4 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 ROSA BELLA 0/0/24,16
2 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/58,42
4 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 CANION 0/59,08
4 nr 18 - CC Zwykły 238.2.1 CANION 4/60,97
5 nr 18 - CC Zwykły 238.2.1 LAMBI 4/64,39
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły LION / Empire 0/70,67
88 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły LAMBI 8/91,27
21 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy LAMBI 0/4/25,21
35 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy LION / Empire 4/60,12
9 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły LION / Empire 0/80,24
29 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły LAMBI 8/80,72
16 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LION / Empire 0/0/31,61
47 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LAMBI 4/44,40
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 CANION 0/54,08
13 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 CANION 4/68,35
33 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 CANION 8/58,64
10 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 CANION 0/77,04
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 CANION 0/50,24
4 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 LION / Empire 0/0/29,58
5 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 CANION 0/0/29,76
3 5 / C / Zwykły art.238..1 LION / Empire 0/60,98
11 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 CANION 0/63,06
13 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/64,44
6 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 LION / Empire 0/4/23,96
9 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 CANION 0/4/25,89
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CANION 0/0/35,35
16 6 / N / Zwykły 238.2.1 CANION 0/64,82
20 6 / N / Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/67,97
10 7 / C / Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/81,30
6 12 / P1 / zwykły 238.2.1 CANION 0/609
5 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 CANION 44/44,25
23 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 LAMBI 36/55,39
5 14 / C / Zwykły 238.2.1 LAMBI 0/63,85
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O NR 10- 1.40m Gold 3 CSI3* LION / Empire ELI
O NR 15 - 1.35m Gold 2 CSI3* LAMBI ELI
8 NR 21 - 1.30 m Gold 1 CSI3* LAMBI 4/47,73
22 NR 22 - 1.35m Gold 2 CSI3* LION / Empire 107.29/4
16 NR 28 -1.35m Gold 1 CSI3* LAMBI 91.52/12
21 NR 28 -1.35m Gold 1 CSI3* LION / Empire 104.24/8
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/75,57
5 Konkurs nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 LAMBI 2/84,06
4 Konkurs nr 5 - C Dwufazowy art. 274.5.3 LION / Empire 0/0/31,48
8 Konkurs nr 5 - C Dwufazowy art. 274.5.3 LAMBI 4/48,52
4 Konkurs nr 9 - N O wzra. stopniu trud. z Joke. 269.5 LAMBI 44/63,56
7 Konkurs nr 9 - N O wzra. stopniu trud. z Joke. 269.5 LION / Empire 39/64,49
2 Konkurs nr 10 - C Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/72,57
6 Konkurs nr 10 - C Zwykły art. 238.2.1 LAMBI 4/72,88
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 LAMBI 0/73,68
36 Konk nr 1 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CANION 4/59,52
18 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 LAMBI 0/75,19
29 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CANION 4/68,12
36 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 4/72,60
5 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. LION / Empire 0/0/35,52
21 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 CANION 0/61,22
9 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/67,44
11 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 LAMBI 1/75,12
24 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CANION 4/69,5
10 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 4/63,64
3 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LAMBI 0/0/48,16
30 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CANION 12/75,11
O Konk nr 9 - CC DR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LION / Empire ELI
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 LAMBI 0/69,37
19 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 LAMBI 0/63,76
3 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 LION / Empire 0/0/27,29
5 6 / CC / Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 4/69,80
31 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 LAMBI 1/75,31
14 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 LAMBI 1/73,70
6 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/67,19
8 12 / CC / O wzr stopniu trud z Jokerem art. 269.5 LION / Empire 16/71,84
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27-28 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 CANION 0/69,91
42 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 CANION 4/66,99
47 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 LION / Empire 5/71,92
38 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. LION / Empire 4/48,76
9 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 LION / Empire 0/0/32,56
60 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 CANION 8/51,33
26 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 LION / Empire 4/66,97
31 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 CANION 12/60,14
32 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. LION / Empire 19/83,34
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 / C / zwykły 238.2.1 CANION 0/ 68,68
16 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 CANION 0/ 62,71
17 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 LION / Empire 0/ 63,64
9 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 LION / Empire 0/4/ 37,71
5 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 CANION 0/0/34,63
19 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 LION / Empire 0/11/50,22
14 10 / DR / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/80,89
17 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 CANION 4/65,85
18 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 LION / Empire 12/ 85,21
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CANION 0/64,30
6 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 LION / Empire 65/61,93
11 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 CANION 0/60,04
23 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 0/63,90
58 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CANION 8/63,58
33 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 LION / Empire 10/76,92
35 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CANION 4/67,02
O 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 LION / Empire ELI
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 CANION 0/9/37,43
15 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 CANION 4/ 77,01
16 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/77,53
7 Konk nr.8 kl. CC Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/80,46
3 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 CANION 0/0/27,82
4 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 CANION 0/63,03
5 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 0/64,69
7 Konk nr.16 kl. CC Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/66,92
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 LION / Empire 12/82,38
8 Konkurs nr 15 - ŚR - B finał Zwykły 238.2.1 CANION 0/77,79
2 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 ROSA BELLA 0/61,76
13 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 LION / Empire 4/72,49
7 Konkurs nr 9 - ŚR-B 135 dwufazowy art.274.5.3 ROSA BELLA 0/4/32,13
14 Konkurs nr 9 - ŚR-B 135 dwufazowy art.274.5.3 CANION 4/58,66
o Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 FANTAZJA QUIRINA rez
7 Konkurs nr 6 ZR- P1 zwykły art.238.2.1 FANTAZJA QUIRINA 0/53,32
21 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 ROSA BELLA 4/43,66
28 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 LION / Empire 8/45,58
7 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 LION / Empire 0/60,71
8 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 CANION 0/62,38
17 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 4/65,44
o Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 FANTAZJA QUIRINA eli
3 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 FANTAZJA QUIRINA 0/0/18,15
26-29/10/2014 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 1 - Young Horses Round (6 years old)1.25 - art. 238.2.1 CANION 0/56,61
1 Konk. nr 2 - Young Horses Round (7 years old)1.30 - art. 238.2.1 ROSA BELLA 0/52,47
1 Konk.nr 4 - Young Horses Round (6 years old) 1.25- art. 238.2.1 CANION 0/54,39
13 Konk nr 5 - Young Horses Round (7 years old)1.30 - art. 238.2.1 ROSA BELLA 8/52,26
8 Konkurs nr 7 - Silver Tour(1.35) - art. 238.2.1 LION / Empire 0/60,15
11 Konk.nr 10 - FINAL Young Horses Round (6 years old)(1.30) - art. 238.2 CANION 4/64,53
9 Konk. nr 11 - FINAL Young Horses Round (7 years old)1.35 - art. 238.2. ROSA BELLA 4/67,55
29 Konkurs nr 14 - Gold Tour(1.40) - art. 274.5.3 LION / Empire 0/8/33,18
40 Konkurs nr 17 - FINAL Silver Tour (1.35)- art. 238.2.1 LION / Empire 13/72,42
17-19/10/2014 HZO-B1*+ ZR B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły ROSA BELLA 0/49,81
14 Konk nr R5 -kl. N - (120) zwykły CANION 0/60,64
9-18 Konk.nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg- art.238.1.1 CANION 4
3 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 ROSA BELLA 0/59,84
17 Konk. nr 4 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 LION / Empire 0/71,79
19 Konk nr 5 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 LION / Empire 4/78,80
16-18 Konk nr 8 -kl. C II półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozg - art.238. CANION 8
6 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 CANION 0/66,50
34 Konk nr 9 -kl. C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1 ROSA BELLA 13/81,57
3 Konk. nr 10 - kl.CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3 LION / Empire 0/0/34,18
14 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 ROSA BELLA 4/51,04
19 Konk. nr 14 - C1 Finał Średniej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3 CANION 4/53,30
28 Konk. nr 15 - CC GRAND PRIX - zwy. z rozg - art.238.2.2 LION / Empire 12/77,69
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 CANION 0
16 Konk nr 4 -I półfinał 7 latki art.238.1.1 LION / Empire 1
17-25 Konk nr 4 -I półfinał 7 latki art.238.1.1 ROSA BELLA 4
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 CANION 4
12-19 Konk nr 9 -II półfinał 7 latki art.238.1.1 ROSA BELLA 4
20-21 Konk nr 9 -II półfinał 7 latki art.238.1.1 LION / Empire 7
6-9 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 CANION 4
16 Konk nr 14 - Finał i wyniki koncoew 7 latki art.238.1.1 LION / Empire 12
21 Konk nr 14 - Finał i wyniki koncoew 7 latki art.238.1.1 ROSA BELLA 24
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 I- półfinał 7-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 ROSA BELLA 8
8 II-półfinał 7-latki HOD.POL.zwyk.art.238.2.1 ROSA BELLA 4/72,75
9 FINAŁ 7 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 ROSA BELLA 12/87,63
9 WYNIKI KOŃCOWE -7 latki HOD.POL ROSA BELLA 24
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 Konk nr 29-(1.25)MK 6 latki dokł bez rozg. CANION 0/63,04
8 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły ROSA BELLA 4/65,09
8 Konk nr 32-(1.25) MK 6 latki specj.dwie fazy CANION 0/0/33,29
1 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy ROSA BELLA 0/0/31,95
7 Konk nr 35 (1.30) MK 6 latki dokł z rozg CANION 0/4/46,42
8 Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg ROSA BELLA 4/72,87
05-07/08/2014 Baltica Tour- 1-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16-21 Konk.nr.2 -(1.25) MK 6 latki CANION 4/73,24
16 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki ROSA BELLA 4/61,08
4 Konk.nr 5-(1.25) MK 6 latki dwufazowy CANION 0/0=0/33,23
12 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy ROSA BELLA 0/4=4/33,21
28 Konk nr 8 -Finał MK 6-latki (1.30) zwykły z rozg. CANION 20/80,72
1 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg ROSA BELLA 0/0/36,59
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr.3 -6L eli.MPMK - 6 latki CANION 8.1
9 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 0/66,74
12 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/0/36,96
31 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 ROSA BELLA 4/50,77
36 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 CANION 4/57,88
15 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 LION / Empire 4/72,06
9 Konk.nr 8-kl.6L eli MPMK 6-latki CANION 7,3
17 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 ROSA BELLA 0/4/33,59
20 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 LION / Empire 18/127,82
10 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 ROSA BELLA 65,33/8
o Konk.nr 14 - kl.6Lfinał RMK 6-latki dwufazowy art.274.5.3 CANION eli
19 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 ROSA BELLA 4/57,21
20 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 4/59,38
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CANION 0/68,03
46 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 LION / Empire 4/75,84
50 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 ROSA BELLA 8/62,10
10 Konk.nr 5a -1.25-1.30m dwufazowy 6 latki art.274.5.3 CANION 0/4/24,03
27 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 LION / Empire 0/0/27,66
35 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CANION 0/4/24,03
36 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 ROSA BELLA 0/4/24,71
10 Konk.nr 9 - 1.30m MK-6 latki dokład.z rozg.art.238.2.2 CANION 4/77.30
14 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 ROSA BELLA 4/73,17
31 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 LION / Empire 9/78,09
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 FANTAZJA QUIRINA 0/0/23,23
1 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 ROSA BELLA 0/44,87
7 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 FANTAZJA QUIRINA 0/48,63
37 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 ROSA BELLA 12/56,55
6 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 FANTAZJA QUIRINA 0/41,98
O Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 FANTAZJA QUIRINA REZ
20 Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 ROSA BELLA 12/62,02
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2- Konk.nr 5 - kl.N1 elim.MPMK 6-latki na styl konia CANION 8,1/68,18
2 Konk.nr. 6 -kl .N MR zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 0/54,85
8 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CANION 0/67,72
21 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 8/56,54
25 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 LION / Empire 8/63,82
14 Konk nr 8 -kl.CC DR szybkości art.239 LION / Empire 12/95.59
3 Konk nr. 21 -kl.C 6-latki dwufazowy art.274.5.3 CANION 4/47,60
6 Konk.nr 13 -kl.N1 6 latki na styl konia CANION 7,3/74.92
3 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 ROSA BELLA 0/58,71
4 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/60,72
15 Konk.nr 14 -kl.N MR zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 4/58,91
8 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 LION / Empire 0/82,01
10 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 ROSA BELLA 4/73,25
12 Konk. nr 16 -kl.CC DR zwykły art.238.2.1 LION / Empire 12/112,92
09-11/05/2014 ZO 3* B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk.nr.2 -N1 elim.do MPMK 6-latki CANION 7,3/81.35
37 Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 CANION 0/4/40.07
O Konk.nr 4- kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire ELI
27 Konk nr 5-kl.CC DR zwykły art.238.2.1 LION / Empire 12/77,72
7-10 Konk.nr 7 -kl.N1 elim.do MPMK 6-latki CANION 7,9/85,01
13 Konk.nr 8 kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/0/33,52
45 Konk nr 9 -kl.C1 ŚR -zwykły art.238.2.1 LION / Empire 5/78,67
3 Konk nr 12 kl.C finał RMK 6-latki ,dwufazowy art.274.5.3 CANION 0/0/29,84
24 Konk.nr. 14 kl.C1 finał ŚR-dwufazowy art.274.5.3 LION / Empire 0/4/36,49