Karta zawodnika

Imie: Kaja

Nazwisko: GÓRECKA

Rok urodzenia: 1998


Klasa: B3

Klub: U ROBSONÓW


29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 BEGONIA 4/60,42
33 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C BEGONIA 89,27/2
40-41 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 BEGONIA 12/76,22
O 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 BEGONIA ELI
O 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 BEGONIA ELI
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 8/62,86
23 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 4/51,44
36 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 8/44,64
O Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 BEGONIA ELI
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/71,67
35 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA 4/47,72
56 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 24/81,47
O 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 BEGONIA ELI
09-10/04/2016 Finał V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 3 / P / Eliminacja Juniorów zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/56,59
27 4 / N / Elim. Seniorów zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 8/58,98
31 9 / P / Finał HPWiM Juniorów zwykły art. 238.2.2 BEGONIA 8/67,42
24 10 / N / Finał HPWiM Seniorów zwykły art. 238.2.2 BEGONIA 8/64,74
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 8/58,78
17 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/8/31,04
27 11 / N / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 8/58,27
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/54,94
2 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/0/20,34
19-20/03/2016 VI Eli. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 4/46,71
28 4 / N / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 4/47,22
5 9 / P / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 0/49,31
32 10 / N / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 9/66,55
12-13/03/2016 V eli. Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 3 - P - Dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA 0/0/23,26
7 4 - N - Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 0/63,25
22 9 - P - Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/50,12
14 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/62,22
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/57,12
31 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA 4/44,90
3 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 0/53,22
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 2 / P / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 0/59,37
31 4 / L / Zwykły art. 238.2.1 BY THE WAY 4/64,42
8 5 / P / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 0/55,40
O 7 / L1 / Zwykły art.238.2.1 BY THE WAY REZ
13-14/02/2016 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/0/24,24
23 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 4/41,37
12 8 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/8/25,37
24 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/54,54
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / N / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 0/53,52
O 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA REZ
10 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA 4/38,23
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 8/60,77
13 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 8/63,53
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 BY THE WAY 4/63,93
24 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/4/33,38
15 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/61,40
64 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 BY THE WAY 8/36,77
48 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 8/59,39
43 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 12/60,86
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
78 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) BY THE WAY 8/57,74
43 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) BY THE WAY 0/8/36,96
T/48 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) LIKIER / LEW 0/0/29,10
84 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) LIKIER / LEW 9/52,25
T 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) BY THE WAY 8
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
58 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 LIKIER / LEW 12/54,74
59 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 BY THE WAY 12/57,89
36 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 LIKIER / LEW 4/53,25
51 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 LIKIER / LEW 8/52,30
56 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 BY THE WAY 12/54,26
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 BEGONIA 0/4/34,61
15 6 / N / Zwykły 238.2.1 BEGONIA 0/61,79
23 12 / P1 / zwykły 238.2.1 BEGONIA 4/55,99
36 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 BEGONIA 1/52,70
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/60,73
20 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA 0/4/22,57
18 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 BEGONIA 4/48,73
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 BEGONIA 61,54/0
30 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 BEGONIA 21105,32
3 12 / P / Zwykły 238.2.1 BEGONIA 0/65,40
17 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 BEGONIA 4/83,26
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/ 80,77
31 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 16/ 70,66
12 Konk nr 13 - N-1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 4/ 55,06
20-21/06/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konkurs nr 2 - L Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/65,24
15 Konkurs nr 3 - P Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 1/71,10
5 Konkurs nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/0/25,17
19 Konkurs nr 8 - P Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 8/67,17
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/55,31
22 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 BEGONIA 0/8/40,68
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 3 - P zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/60,52
31 Konk nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 14/54,42
22 Konk nr 9 - P Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 4/56,43
29 Konk nr 10 - N Zwykły art.238.2.1 BEGONIA 12/57,20
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 8/42,01
25 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 12/58,24
18 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 4/49,83
25 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 9/68,47
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 BEGONIA 0/67,02
O 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 BEGONIA ELI
25 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 BEGONIA 0/ELI