Karta zawodnika

Imie: Jacek

Nazwisko: Grzywacz

Rok urodzenia: 1974


Klasa: B1

Klub: POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 5 / P / Zwykły 238.2.1 Grassi 0/55,82
12 5 / P / Zwykły 238.2.1 CZAKRA / Lord Star 0/57,72
2 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/0/25,91
16 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 0/0/34,88
29 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/4/28,40
1 7 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/52,04
13 7 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/62,17
1 8 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/52,46
7 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/0/30,02
52 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 8/47,80
3 13 / N / Zwykły 283.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/56,06
30 13 / N / Zwykły 283.2.1 CZAKRA / Lord Star 4/75,04
36 13 / N / Zwykły 283.2.1 Grassi 11/85,02
1 14 / C / Zwykły 283.2.1 DORAVELLA 0/53,81
14 14 / C / Zwykły 283.2.1 ZET ŻĄDŁO 8/61,43
1 15 / CC / Zwykły 283.2.1 DORAVELLA 0/55,78
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/0/21,19
30 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 4/38,54
2 5 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/51,58
9 5 / N / Zwykły 238.2.1 Grassi 0/58,58
20 5 / N / Zwykły 238.2.1 Zetina 4/60,42
10 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/56,16
11 6 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/59,43
1 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/63,42
6 11 / P / Zwykły 238.2.1 Grassi 0/51,72
13 11 / P / Zwykły 238.2.1 Zetina 0/61,36
2 12 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/56,29
24 12 / N / Zwykły 238.2.1 Grassi 12/57,68
29 12 / N / Zwykły 238.2.1 Zetina 17/ 71,25
29 12 / N / Zwykły 238.2.1 Zetina 17/71,25
3 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/22,54
4 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/0/24,84
2 14 / CC / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 4/40,03
10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 2 / P / Zwykły 238.2.1 Grassi 0/56,31
60 2 / P / Zwykły 238.2.1 Zetina 8/65,49
6 5 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/58,15
35 5 / N / Zwykły 238.2.1 Zetina 4/74,08
39 5 / N / Zwykły 238.2.1 Grassi 8/64,66
5 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/24,44
19 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 4/49,22
1 7 / CC / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/22,50
8 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 0/0/24,60
25 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/4/23,77
2 13 / N / Zwykły 238.2.1 Grassi 0/51,98
35 13 / N / Zwykły 238.2.1 Zetina 4/63,91
44 13 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 8/59,31
1 14 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/58,78
3 14 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/67,15
1 15 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/63,14
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 0/0/23,78
8 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 0/0/26,10
32 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 5/48,32
39 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 8/46,10
2 5 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/53,27
3 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/58,14
4 6 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/61,64
1 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/59,52
19 11 / P / Zwykły 238.2.1 Zetina 0/54,32
45 11 / P / Zwykły 238.2.1 CZAKRA / Lord Star 4/61,78
3 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 ZET ŻĄDŁO 0/0/38,41
8 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 DORAVELLA 4/59,88
4 18 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 0/0/36,56
12 18 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 0/8/40,57
1 20 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/60,37
1 21 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/54,45
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 0/0/26,40
19 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 0/0/27,35
22 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CZAKRA / Lord Star 0/0/28,83
26 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Zetina 0/5/31,36
12 5 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/59,09
1 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/61,73
9 6 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 8/72,62
1 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/66,97
21 10 / L / Zwykły 238.2.1 CZAKRA / Lord Star 0/58,38
38 10 / L / Zwykły 238.2.1 Zetina 4/58,61
23 11 / P / Zwykły 238.2.1 Zetina 1/81,89
26 11 / P / Zwykły 238.2.1 CZAKRA / Lord Star 4/73,25
19 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/8/25,95
1 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/27,23
2 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/4/25,73
O 14 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA REZ
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 5 / N / Zwykły 238.2.1. ZET ŻĄDŁO 0/53,29
4 6 / C / Zwykły 238.2.1. ZET ŻĄDŁO 0/68,95
O 6 / C / Zwykły 238.2.1. DORAVELLA ELI
1 7 / CC / Zwykły 238.2.1. DORAVELLA 0/60,98
5 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/0/24,25
7 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 8/58,11
9 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 9/63,83
4 14 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/59,30
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 DORAVELLA 60,13/0
7 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 ZET ŻĄDŁO 71,97/0
7 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 DORAVELLA 4/64,01
10 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/75,44
2 26 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/62,86
2 29 / C1 / FINAŁ SENIORZY - Dwuna. 273.2.1-273.3.3.1-273.4.3 DORAVELLA 0/0/58,47
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) Grassi 8/62,96
37 88 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) DORAVELLA 12/53,43
15 92 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C, (1,20m) Grassi 86,40/12
25 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) Grassi 12/53,55
12 104 / Gold Tour 2 / 274.5.3 Competition in two phases (1,35m) DORAVELLA 0/4/26,21
30 110 / Gold Tour 2 Final / 239/263 Table C, speed competition (1,40m) DORAVELLA 71,04/12
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) ZET ŻĄDŁO 12/74,46
26 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) DORAVELLA 4/58,62
14 55 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C,(1,20m) ZET ŻĄDŁO 74,16/4
10 58 / Gold Tour 2 / 239/263 Table C, (1,35m) DORAVELLA 66,58/8
25 63 / Silver Tour2 / 274.5..3(1,25m) ZET ŻĄDŁO 8/53,72
25 66 / Gold Tour 2 / 274.5.3 1,35m) DORAVELLA 4/48,05
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Grassi 0/52,56
14 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Arnat 4/51,71
16 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/54,83
21 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia Arnat 7,0
24 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia ZET ŻĄDŁO 6,7
32 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Grassi 4/60,65
2 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 DORAVELLA 0/0/22,92
11 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 DORAVELLA 4/58,81
1 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/56,25
5 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Grassi 0/64,35
18 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Arnat 4/59,85
14 7 - N1 - 6 latki - na styl konia ZET ŻĄDŁO 7,8
O 7 - N1 - 6 latki - na styl konia Arnat B.O
31 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Grassi 4/50,01
1 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/51,69
19 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 DORAVELLA 8/40,08
8 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/55,56
27 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Arnat 4/56,54
34 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Grassi 8/62,21
4 15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) DORAVELLA 0/4/34,30
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 Grassi 0
33-48 4 - P - Dokładności 238.1.1 Arnat 4
17 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/1/45,24
22 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/6/46,20
30 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 Arnat 4/60,41
20 6 - C - Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 8/69,96
1-19 11--P1 - dokładności art.238.1.1 Grassi 0
21-28 11--P1 - dokładności art.238.1.1 Arnat 4
2 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/0/32,63
16 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 Arnat 4/55,44
23 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 Grassi 12/78,64
6 13-c-dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/ELI
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Segrina 0/0/28,27
9 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FOTIK 0/0/30,54
2 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Segrina 0/0/22,45
3 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 HELIOS 155 0/0/23,37
17 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 SANTI / SANTINO 4/56,77
8 6 / N / Zwykły 238.2.1 SANTI / SANTINO 4/70,57
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 FOTIK 0/0/ 25,10
8 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/0/ 25,73
3 5 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 0/55,42
1 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/53,93
11 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 12/72,32
37 12 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 8/59,05
1 13 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/58,32
23 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/8/28,07
41 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 Meg 12/42,82
6 17 / C / Finał Rundy Bursztynowej Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/55,09
6 18 / CC / Finał Rundy Diamentowej Zwykły 238.5.3 DORAVELLA 4/58,41
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FOTIK 0/0/24,27
35 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/0/28,86
2 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/0/23,19
38 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 0/4/34,35
6 6 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 0/54,20
16 6 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/58,34
11 7 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/51,63
15 7 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/63,47
3 8 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/55,60
2 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Meg 0/46,27
O 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Grassi DYSK.
4 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/0/23,87
26 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 4/50,35
33 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 Grassi 8/50,27
5 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/4/26,62
13 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 8/50,61
1 15 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/62,27
06-07/02/2016 VII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FERRA 0/0/25,79
38 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FOTIK 4/41,56
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FERRA O
15 6 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/55,02
1 7 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/53,70
12 7 / C / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 16/111,88
1 8 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/55,64
4 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FERRA 0/0/33,38
O 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FERRA WYC
11 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/4/28,38
7 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 4/54,42
10 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 8/58,68
3 15 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/61,02
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 0/0/ 33,17
56 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 FERRA 4/ 58,05
40 4 / P / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/ 53,59
9 5 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/ 56,10
1 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/22,86
1 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/63,04
54 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FERRA 16/ 68,72
T 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FERRA T 0/ 45,26
13 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/0/ 28,09
21 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/4/ 35,75
1 13 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/ 51,23
3 14 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/ 54,52
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 5 / P / zwykły art.238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/ 60,34
16 6 / N / zwykły art.238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/ 65,78
2 7 / C / zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 0/ 56,90
4 8 / CC / zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 8/ 64,56
7 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/ 63,12
13 13 / N / zwykły art.238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/ 68,08
1 14 / C / zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 0/ 54,64
4 15 / CC / zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 4/ 60,05
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 4 / P / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/67,74
11 5 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/67,65
7 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/47,70
1 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/54,84
17 12 / P1 / Z wyboru trasy 271 ZET ŻĄDŁO 65,82/4
9 13 / N / Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 0/64,03
1 14 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/50,49
2 15 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/54,57
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 nr 5 - L Dwufazowy Drosera 0/0/27,66
54 6 - P Zwykły 238.2.1 Drosera 8/67,10
22 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 8/65,80
28 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 Drosera 0/4/25,26
49 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Drosera 8/63,38
8 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/53,87
3 nr 18 - CC Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/57,57
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły DORAVELLA 0/52,69
16 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy DORAVELLA 0/4/22,43
34 R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/4/30,45
34 R5 / N / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 8/58,00
21 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/4/36,42
65 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy FANTAZJA / ARAVEL II 4/56,40
O 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy DORAVELLA REZ
38 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły DORAVELLA 20/70,50
30 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy DORAVELLA 0/4/30,30
22 7 / MR-N / 269.5 z jokerem FANTAZJA / ARAVEL II 19/49,34
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/73,90
13 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 KALART 0/63,57
31 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 ZET ŻĄDŁO 4/71,06
1 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/55,99
23 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 KALART 12/69,38
7 Konkurs nr 7 - CC Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 12/69,66
12 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 0/0/25,34
18 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 4/56,85
1 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/52,91
2 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/60,96
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 Meg 58,41/0
23 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 Meg 8/70,84
2 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości DORAVELLA 59,07 (0/0,32)
10 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/67,88
18 12 / P / Zwykły 238.2.1 Meg 4/62,33
19 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 Meg 8/64,07
4 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/75,69
1 16 / SEN / II Nawrót Finału DORAVELLA 0/62,50
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 ZET ŻĄDŁO 8/84,85
10 4 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 7-tetnich (1 DORAVELLA 5/78,03
47 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( ZET ŻĄDŁO 16/114,73
1-8 9 / 7-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 7-letnich ( DORAVELLA 0
4 16 / P1/N1/C / art. 238.2.1 zwykły - Konkur pocieszenia dla koni 5,6 ZET ŻĄDŁO 0/75,50
12 14 / 7-L / art. 238.1.1 - finał koni 7-letnich (135 cm) DORAVELLA 12/73,75=17
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Wyniki końcowe MPMK 7-letnie hod.pol. DORAVELLA 8
2-3 I półfinał konie 7-letnie hod.pol.(1.30m) DORAVELLA 4
4 II półfinał konie 7-letnie hod.pol (1.35m) DORAVELLA 4/83,36
1 finał konie 7-letnie hod.pol.(1.4m) DORAVELLA 0/78,91
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 NR 36 -1.35m 7-latki DORAVELLA 4/59,90
4 NR 39 -1.35m 7-latki DORAVELLA 0/0/ 33,43
3 NR 42 -1.40 m 7-latki DORAVELLA 4/72,02
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 NR 3 - 7-LATKI 1.35 m DORAVELLA 0/63,05
5 NR 6 -7 -LATKI 1.35m DORAVELLA 4/0/35,65
3 NR 9 - 7-LATKI 1.40m DORAVELLA 0/4/34,37
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Meg 4/57,35
5 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 DORAVELLA 0/0/26,26
39 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Meg 4/50,57
1 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 DORAVELLA 0/57,52
33 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 Meg 8/48,54
2 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 DORAVELLA 0/50,27
33 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Meg 4/61,19
7 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 DORAVELLA 0/0/29,64
11 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) DORAVELLA 8/80,49
24 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Meg 4/59,25
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 NR 36 7y old horses 1.35m DORAVELLA 8/64,24
6 NR 39 7y old horses 1.35m DORAVELLA 0/0/36,65
7 NR 42 7y old horses 1.40m DORAVELLA 4/71,97
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 NR 3 7y old horses 1.35m DORAVELLA 4/59,02
18 NR 6 7y old horses 1.35m DORAVELLA 4/4/28,67
18 NR 9 7y old horses 1.40m DORAVELLA 8/64,24
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 4 / P / Zwykły 238.2.1 Meg 25/80,31
12 5 / N / Dwufazowy Meg 4/ 43,04
3 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/66,30
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/69, 64
1 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Meg 0/53,03
13 12 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 12/ 82,67
1 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 4/52,76
1 14 / CC / Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/28,18
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) ODYSEUSZ ? 7/78,76
29 Konk nr.2 -kl. L - zwykły (art. 238.2.) Arnat 1/68,94
5 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) J DAISY 0/0/25,44
35 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) FANTAZJA / ARAVEL II 0/4/33,56
54 Konk nr3 -kl. P - dwufazowy (art. 274.5.3) Arnat 10/75,10
39 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) FANTAZJA / ARAVEL II 8/77,93
40 Konk nr4 - kl.N - zwykły (art. 238.2.) J DAISY 12/68,99
3 Konk nr5 -kl. C - zwykły (art. 238.2.) DORAVELLA 0/59,38
3 Konk nr6 -kl. CC - zwykły (art. 238.2.) DORAVELLA 4/60,18
36 Konk nr8 - kl.L - dwufazowy (art. 274.5.3) Arnat 4/56,74
12 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) Arnat 44/56,75
41 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) J DAISY 33/50,56
44 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) FANTAZJA / ARAVEL II 29/55,71
46 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) FANTAZJA / ARAVEL II 8/55,82
49 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) J DAISY 12/ 51,00
1 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) DORAVELLA 0/60,20
5 Konk nr12 - kl.CC - zwykły (art. 238.2.) DORAVELLA 12/ 72,65
19 Konk nr14 -kl. L - zwykły (art. 238.2) Arnat 4/67,56
30 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) J DAISY 4/55,55
35 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) FANTAZJA / ARAVEL II 4/64,00
39 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) Arnat 8/56,89
17 Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 J DAISY 4/66,92
26 Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 8/68,39
1 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) DORAVELLA 0/63,53
2 Konk nr18 -kl. CC - zwykły (art. 238.2) DORAVELLA 4/77,76
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 London Cup 0/0/41,09
33 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/1/48,04
67 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 1/56,78
91 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 J DAISY 4/53,26
1 3 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/46,17
53 3 / N / Zwykły 238.2.1 J DAISY 8/56,95
1 4 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/62,25
40 6 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 2/67,59
53 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 4/66,99
O 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 J DAISY REZ
2 8 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/52,70
34 8 / N / Zwykły 238.2.1 J DAISY 4/6081
5 9 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/63,22
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk nr 1 - 130 Small Round, art.: 238.2.1, Table A DORAVELLA 8/60,49
30 Konk.nr 8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3 DORAVELLA 4/46,44
14 Konk nr.11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3 DORAVELLA 0/4/23,81
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
68 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 4/64,19
6 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 J DAISY 0/0/29,26
75 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 8/60,02
3 5 / N / Zwykły 238.2.1 J DAISY 0/60,29
O 5 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA REZ
3 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/57,35
33 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 0/4/26,72
44 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 J DAISY 8/51,56
49 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 FANTAZJA / ARAVEL II 9./75,33
1 12 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/46,74
21 12 / N / Zwykły 238.2.1 J DAISY 4/61,14
5 13 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/47,96
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 Meg 0/4/ 27,13
7 3 / C / zwykły 238.2.1 Meg 4/ 58,72
12 3 / C / zwykły 238.2.1 DORAVELLA 11/ 84,60
3 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 DORAVELLA 0/ 50,88
3 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 Meg 0/50,48
3 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 DORAVELLA 0/0/31,08
16 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 Meg 4/43,00
16 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 DORAVELLA 0/8/31,70
8 11 / C / Z Jokerem 269.5 Meg 23/66,94
3 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/56,45
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Meg 4/45,92
1 5 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/46,83
4 5 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 0/56,40
10 6 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/50,39
1 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Meg 0/46,67
1 12 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/43,87
24 12 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 4/62,85
14 13 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 8/60,45
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 ZET ŻĄDŁO 4/49,07
66 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 12/59,75
5 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/0/23,28
69 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 FANTAZJA / ARAVEL II 15/67,00
3 6 / N / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/52,15
12 6 / N / Zwykły 238.2.1 Meg 0/59,10
14 7 / C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/53,39
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
77 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 Drosera 8/61,00
6 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 Meg 0/54,09
56 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 J DAISY 12/54,82
3 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/25,24
36 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Meg 4/45,34
45 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 J DAISY 8/45,94
12 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/ 63,20
58 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 Drosera 8/68,57
63 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 Drosera 16/68,75
2 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 J DAISY 0/0/31,33
22 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/4/36,00
1 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/49,16
24 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 Meg 4/62,11
41 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 J DAISY 8/63,73
12 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/57,96
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, DORAVELLA 4/38,38
10 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 DORAVELLA 0/54,77
33 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 DORAVELLA 4/42,52
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 4/60,99
22 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 Meg 4/45,81
22 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 DORAVELLA 4/42,52
2 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 DORAVELLA 0/52,05
17 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 Meg 0/66,84
30 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Meg 4/ 54,84
27-30 Konkurs nr 3 ZR -kl.L dokładności art. 238.1.1 Czardżil 8
1 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 0/58,20
o Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 Meg eli
36 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Meg 0/4/19,13
37 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 DORAVELLA 0/4/19,23
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/29,26
28 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/4/37,53
5 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/67,56
20 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Meg 12/94,19
O Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 Meg ELI
O Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 DORAVELLA ELI
2 Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 DORAVELLA 60,56/4
17 Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 Meg 92,27/20
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CARMEN / HELANIS 0/0/19,28
1 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Meg 0/41,95
8 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 J DAISY 0/46,80
28 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 CARMEN / HELANIS 4/48,21
3 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/19,14
9 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Meg 0/0/20,64
35 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 J DAISY 14/67,16
15 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 8/50,98
19 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CARMEN / HELANIS 4/42,24
21 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 J DAISY 4/59,60
28 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 CARMEN / HELANIS 4/68,76
o Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 Meg eli
1 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 DORAVELLA 0/68,61
9 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 Meg 4/69,91
O Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 J DAISY ELI
3 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 DORAVELLA 0/0/31,46
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 Meg 0/0/18,72
2 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 DORAVELLA 0/0/19,52
7 Konk nr 6 -kl.C zwykły art.238.2.1 Meg 8/68,53
8 Konk nr 6 -kl.C zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 12/67,02
28 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 11/86,01
11 Konk nr 13 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 DORAVELLA 4/68,45
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22-29 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 DORAVELLA 4
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 DORAVELLA 4
12-14 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 DORAVELLA 8
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia Alczento 8,20
1 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia Alczento 8,2
1 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia Alczento 8,2
1 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL Alczento 24,60
23-24/08/2014 ZR B-skoki Stado Starogard
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 3- kl.P zwykły art.238.2.1 Meg 0/60,34
1 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 DORAVELLA 0/0/27,52
4 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 Meg 0/4/27,39
2 Konk nr 5 -kl.C zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 4/59,45
1 Konk nr 9 -kl.N szybkości art.239 tab.C Meg 0/58,56
2 Konk nr 9 -kl.N szybkości art.239 tab.C DORAVELLA 0/58,66
2 Konk nr 10- kl.C zwykły art.238.2.1 DORAVELLA 4/65,27
4 Konk nr 10- kl.C zwykły art.238.2.1 Meg 8/68,52
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8-11 Konk nr 28 -(1.15) MK 5 latki dokł bez rozg Alczento 4/65,37
12 Konk nr 31-(1.15) MK 5 latki specj.dwie fazy Alczento 0/4/36,49
9 Konk nr 34 ( 1.20) MK 5 latki zw.z rozg Alczento 2/91,45
25-27/07/2014 ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 KONK NR 3A- elim.MPMK, 4 latki, styl Czardżil 7,00
3 KONK NR 3R-B-KL.L1, elim MPMK, 4 latki, styl Czardżil ELIM
2 KONK NR 8R-A- KL.L1, elim.MPMK, 4 latki, styl Czardżil 7,00
2 KONK NR 8R-B- KL.L1, elim.MPMK, 4 latki, styl Czardżil 6,20
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6-8 Konk nr.1 -kl.4L eli.MPMK 4-latki Czardżil 7.8
1 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki Alczento 8,5
12 Konk.nr.3 -6L eli.MPMK - 6 latki DORAVELLA 5,3
12-14 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl Alczento 7,1
8 Konk.nr 8-kl.6L eli MPMK 6-latki DORAVELLA 7,3
10 Konk nr 12-kl. 4L eli.MPMK 4-latki na styl Czardżil 7,6
1 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki Alczento 8,2
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg Meg 0/0/31,17
5 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg WILD ROSE 0/0/83,71
12 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 Meg 8/67,82
17 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 WILD ROSE 22/103,64
1 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 Meg 44/42,25
12 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 WILD ROSE 44/54,77
10 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 WILD ROSE 4/78,07
12 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 Meg 8/69,33
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr.2.kl- P dwufazowy art.274.5.3 Meg 0/0/22,38
3 Konk.nr.2.kl- P dwufazowy art.274.5.3 WILD ROSE 0/0/25,44
1 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 DORAVELLA 44/42.36
4 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 WILD ROSE 44/52,07
14 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 Meg 14/76,40
2 Konk.nr.4 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 DORAVELLA 0/0/31,28
17 Konk.nr.1 - kl.L zwykły art.238.2.1 DRACENA ? 4/67,51
15 Konk.nr.2.kl- P dwufazowy art.274.5.3 DRACENA ? 4/64,22
25 Konk.nr.5- kl.L dwufazowy art.274.5.3 DRACENA ? 4/52,41
1 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 Meg 44/33,66
8 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 WILD ROSE 44/40,69
26 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 DRACENA ? 32/43,78
4 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 Meg 0/0/18,76
6 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 DORAVELLA 0/0/19,22
21 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 WILD ROSE 11/65,56
11 Konk.nr.8- KL.C zwykły z rozgr.art.238.2.1 DORAVELLA 4/75,00
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 WILD ROSE 0/0/34,95
4 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 WILD ROSE 44/43,99
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 WILD ROSE 0/4/35.97
14 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 WILD ROSE 11/98.02