Karta zawodnika

Imie: Karolina

Nazwisko: Hartman

Rok urodzenia: 1983


Klasa: B3

Klub: NADWIŚLANIN


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 5 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/54,99
38 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 4/43,68
23 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/4/28,06
8 13 / N / Zwykły 283.2.1 CULUMBUS 0/60,89
07-08/01/2017 VI eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 11 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/54,65
9 12 / N / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/68,13
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 11 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/44,82
21 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/4/32,66
3 18 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/0/20,19
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / L / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/48,39
2 4 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/50,24
30 10 / L / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/4/29,07
4 11 / P / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/0/28,51
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/0/21,55
6 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/0/22,50
1 10 / L / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/47,91
2 11 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 0/56,71
27-28/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 5 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 4/61,34
13 6 / N / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 8/68,25
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 6 / N / Zwykły 238.2.1 COLUMBUS 64 4/76,80
18-19/06/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Seniorki (N - 120cm zwykły CULUMBUS 1/71,44
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 0/48,39
16 Konk Nr 5. KL N- SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C CULUMBUS 82,16/12
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ CULUMBUS 0/68,48
4 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ CULUMBUS 0/67,40
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 Portofina 4/52,72
O 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 Portofina ELI
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 CULUMBUS 44/39,73
4 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 CULUMBUS 0/0/39,45
5 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 0/61,44
5 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 0/73,84
13-14/02/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konkurs nr 4 kl.P – o wzras.st trud. z Jokerem art.269.5 Portofina REZ
4 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 0/48,71
6 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 0/60,63
29-31/01/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 5 / P-1 / O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 CULUMBUS 43/46,33
9 6 / N / Dwufazowy art.274.5.3 CULUMBUS 4/51,44
11 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 4/58,86
5 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 CULUMBUS 0/4/34,33
16-17/01/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 3 kl.P – o wzr. stopniu trud. z jokerem art.269.5 Portofina 44/40,41
8 Konkurs nr 3 kl.P – o wzr. stopniu trud. z jokerem art.269.5 CULUMBUS 44/44,62
2 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 Portofina 0/0/32,51
3 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 CULUMBUS 0/0/32,60
6 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate CULUMBUS 4/58,22
10 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate Portofina 16/83,39
05-06/12/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 CULUMBUS 4/46,18
2 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 Portofina 44/30,99
25 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 CULUMBUS 8/35,74
13-15 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 Portofina 4/32,64
9 Konkurs nr 10 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 CULUMBUS 0/0/26,47
4 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 CULUMBUS 0/61,56
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 0/0/28,57
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 Portofina 0/47,93
22 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 CULUMBUS 0/53,67
34 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Portofina 4/37,70
35 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 CULUMBUS 4/39,41
38 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Portofina 4/45,68
56 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 CULUMBUS 4/69,24
37 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 CULUMBUS 8/67,02
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 4 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 5/68,08
20 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 4/51,96
21 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 9/74,47
20 12 / N / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 13/75,69
05-06/09/2015 ZR B-skoki JARUŻYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konkurs nr 4 kl. P – o wzras. stop. trudności z jokerem art.269.5 CULUMBUS 44/44,09
4 Konkurs nr 5 kl. N – zwykły art. 238.2.1 CULUMBUS 0/50,69
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 Portofina 44/ 40,43
7 Konk nr 6 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Portofina 0/8/ 34,09
35 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Portofina 7/ 68,37
03-04/07/2015 ZR B-skoki Kwidzyn
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 konk 4 kl.P - wzrast. st. trud. z jockerem art.269 CULUMBUS 44/ 53,92
14-15 konk 5 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 CULUMBUS 4/ 61,63
21 konk 9 - kl.P dwufazowy art.274.5.2 CULUMBUS 7/ 61,66
7 konk 10 - kl.N - zwykły art.238.2.1 CULUMBUS 4/ 68,59
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 CULUMBUS 0/0/29,87
11 Konk nr 17 -kl.P Zwykły Art:238.2.1 CULUMBUS 31/99,05
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 / L / Dwufazowy CULUMBUS 0/0/27,40
4 4 / P / Zwykły 238.2.1 Portofina 0/57,01
28 4 / P / Zwykły 238.2.1 CULUMBUS 12/64,48
8 5 / N / Dwufazowy Portofina 0/8/35,14
25-26/04/2015 ZR- I eli. Pucharu KJ Dilmar B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk kl.L dwyfaz.art.274.5.3 CULUMBUS 0/0/39,26
29 Konk kl.L dwyfaz.art.274.5.3 Portofina 0/4/38,16
18 Konk kl.P o wzras.stop.trud.z Jokerem art.269.5 CULUMBUS 43/55,07
O Konk kl.N zwykły art.238.2.1 Portofina REZ
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 CULUMBUS 0/50,00
17 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 GWIAZDA NILU 0/52,73
3 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem Portofina 44/38,22
21 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem CULUMBUS 33/44,11
3 Konk nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 Portofina 0/0/26,72
17 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 CULUMBUS 0/62,89
15-20 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 CULUMBUS 4
O Konk nr 10 kl.N – zwykły art. 238.2. Portofina REZ
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 Portofina 4/51,54
49 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 CULUMBUS 5/76,50
36 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 Portofina 8/60,27
41 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 CULUMBUS 4/65,96
17 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 Portofina 4/59,71
07-08/03/2015 HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. CULUMBUS 0/59,50
2 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 Portofina 44/44,36
24 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 CULUMBUS 24/77,39
16 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 Portofina 0/ELI
10 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 CULUMBUS 0/45,74
14-20 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 CULUMBUS 4
3 Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 Portofina 0/69,56
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Portofina 0/0/22,77
7 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 Portofina 0/ 52,40
30 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 CULUMBUS 8/55,19
18 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 Portofina 8/51,49
06-08/02/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 3 / L / Zwykły art.238.2.1 Portofina 0/47,12
33 4 / P 1 / O wzras stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 Portofina 12/40,76
1 5 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Portofina 0/0/26,20
31-01/02/2015 II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 CULUMBUS 0/61,16
21 Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 Portofina 28/79,50
10 Konk nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 Portofina 4/40,62
15 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 CULUMBUS 0/67,95
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. Portofina 0/37,79
21 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. CULUMBUS 0/44,96
23 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 Portofina 35/65,42
3 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 Portofina 0/44,04
31 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 CULUMBUS 24/86,77
2 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 Portofina 0/0/28,14
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Portofina 4/70,17
36 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Portofina 4/59,23
1 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 Portofina 0/48,23
7 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 Portofina 0/0/31,71
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CULUMBUS 4/50,17
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 Portofina 0/63,23
24 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 Portofina 6/71,12
17 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 Portofina 4/60,05
o Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 Portofina rez
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr.2- kl.L dwufazowy art.274.5.3 Portofina 0/0/24,83
2 Konk.nr 3 -kl.P zwykły art.238.2.1 Portofina 0/50,10
3 Konk.nr 19- kl.P zwykły art.238.2.1 Portofina 0/57,64
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 Portofina 0/59.16
3 Konk nr 11-kl.P dwufazowy art.274.5.3 Portofina 0/0/31.49