Karta zawodnika

Imie: Marek

Nazwisko: Lewicki

Rok urodzenia: 1974


Klasa: B1

Klub: CZAHARY Pogorzelica


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 PHILADELPHIA 0/57,39
26 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 CODETIA VDL 0/4/21,32
40 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Abigej 6/77,29
1 4 / P / Puissance, art. 262.2 Quirados As 0/0/0/0
32 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 CODETIA VDL 4/54,56
1 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) Abigej 0/0/39,35
7 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 PHILADELPHIA 0/0/30,13
11 10 / SM / Speed & Music, Middle Round, Table C, art. 239 CODETIA VDL 58,59/8
1 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 PHILADELPHIA 0/0/28,22
12 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 Abigej 4/63,81
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 Abigej 71,33/4
28 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 CORRADO X 89,29/20
2 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 Abigej 0/75,49
24 CS - 150, II półfinał Seniorów zwykły art.238.2.1 CORRADO X 12/79,70
4 CS1 - 155, Finał MP Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 Abigej 4/12/47,08=18,62
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 85/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły Abigej 0/ 67,37
49 86/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CORRADO X 11/ 72,86
22 92/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 150 cm. zwykły aty. 238.2.1 CORRADO X 8/ 71,56
16 100/ CSI 3*/ Gold Tour 3 LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Abigej 4/ 70,41
o 106/ CSI 3*/ Gold Tour 4 LR/ 150 cm. dwunawrotowy art. 273.2.2 CORRADO X rez
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 I polfinał konie 5-letnie na styl PHILADELPHIA 8,8
30-31 I polfinał konie 5-letnie na styl Elan Blue Z 5,8
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A Chacco Nann 0
2 II półfinał konie 5-letnie na styl PHILADELPHIA 8,8
26-28 II półfinał konie 5-letnie na styl Elan Blue Z 6,5
7 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A Chacco Nann 0/87,08
4 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału PHILADELPHIA 6,6(25)=24,2
26 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Elan Blue Z 8,0(9-10)=20,3
1 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał Chacco Nann 0/85,00(2) 0/31,30=0
28-31/07/2016 CSIO3*, CSI 2, CSIYH 1*, CSIU25* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 N°22 / Silver Tour / 140 cm. zwykły art. 238.2.1 CODETIA VDL 0/ 62,25
38 N°22 / Silver Tour / 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quirados As 8/ 62,27
28 N°26 / Welcom Stakes/ 140 cm. zwykły art. 238.2.1 CORRADO X 4/ 69,34
34 N°23 / Silver Tour / 140 cm. zwykly art. 238.2.1 CODETIA VDL 8/ 70,09
42 N°23 / Silver Tour / 140 cm. zwykly art. 238.2.1 Quirados As 16/ 88,59
13 N°28 / Nations Cup / 150 cm. dwufazowy art. 264 CORRADO X 8
27 N°24 / Silver Tour / 145 cm. art. 276.2-2.5 CODETIA VDL 8/ 64,22
4 N°29 / Gold Tour / 150 cm. zwykły art. 238.2.1 CORRADO X 0/ 69,35
20 N°25 / Consolation Prix / 140 cm. zwykły art. 238.2.1 Quirados As 12/ 68,05
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 Quirados As 0/61,91
14 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 CORRADO X 0/4/30,17
46 33 / CSI3* / 145, Gold Round LR art.238.2.1 CODETIA VDL 12/74,11
34 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 Quirados As 4/48,22
39 38 / CSI3* / 150 Gold Round LR art.274.5.3 CORRADO X 6/55,95
18 42 / CSI3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 CODETIA VDL 4/52,84
26 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Quirados As 8/76,94
O 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 CODETIA VDL REZ
31 48 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round Final LR CORRADO X 12/72,41
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Quirados As 0/0/30,01
3 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CORRADO X 0/61,40
39 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 CODETIA VDL 8/56,21
1-3 4 / Puissance / art. 262.2 CORRADO X 0/0/0/0/4
1-3 4 / Puissance / art. 262.2 Quirados As 0/0/0/0/4
32 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Quirados As 4/55,06
27 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), CODETIA VDL 8/67,41
24 9 / Joker Cup / Accumulator, art. 269.5 & 215 (135 cm) CODETIA VDL 25/50,12
14 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 Quirados As 4/67,00
2 3K / CF / Sztafeta CODETIA VDL 62,42/0
4 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 CORRADO X 0/0/38,25
02-03/07/2016 ZR Sedina Horse Show B-skoki SZCZECIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 5 / P / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 GULLIT H 0/0/40,35
15 5 / P / konkurs dwufazowy art. 274.5.3 PHILADELPHIA 0/8/33,56
1 6 / N / konkurs z wyboru przeszkód, art. 270 (12.1) (wys. 120cm) Chacco Nann 1230/64,91
6 6 / N / konkurs z wyboru przeszkód, art. 270 (12.1) (wys. 120cm) GULLIT H 890/65,91
17 6 / N / konkurs z wyboru przeszkód, art. 270 (12.1) (wys. 120cm) PHILADELPHIA 140/80,12
5 7 / C / Konkurs zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 4/60,89
12 7 / C / Konkurs zwykły art. 238.2.1 Nakita 8/70,91
13 7 / C / Konkurs zwykły art. 238.2.1 Quirados As 12/64,23
3 8 / Bariery / Konkurs barier art. 262.3 (wysokość od 120 cm) Quirados As 0/0/0/4
4 8 / Bariery / Konkurs barier art. 262.3 (wysokość od 120 cm) Nakita 0/0/4
2 13 / P / Konkurs o nagrodę JKS Tornado Szczecin PHILADELPHIA 44/40,81
23 13 / P / Konkurs o nagrodę JKS Tornado Szczecin GULLIT H 12/40,50
1 14 / C / Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Quirados As 0/0/32,99
8 14 / C / Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Chacco Nann 4/78,51
O 14 / C / Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Nakita REZ
4 15 / N / Konkurs zwykły art. 238.2.1 GULLIT H 0/63,99
12 15 / N / Konkurs zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 8/66,58
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 38 / Youngster Tour 5 y.o. / 238.1.1 (1.10) PHILADELPHIA 0/84,63
1-14 38 / Youngster Tour 5 y.o. / 238.1.1 (1.10) GULLIT H 0/81,57
1-20 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) Chacco Nann 0/81,22
4 41 / Youngster Tour 5 y.o. / 274.5.6 (1.10) PHILADELPHIA 0/0-0/37,94
20 41 / Youngster Tour 5 y.o. / 274.5.6 (1.10) GULLIT H 4/1=5/46,31
7 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) Chacco Nann 0/0=0/35,46
1 44 / Youngster Tour Final 5 y.o. / 238.2.2 + 245.3 (1.15) GULLIT H 0/0/29,97
O 44 / Youngster Tour Final 5 y.o. / 238.2.2 + 245.3 (1.15) PHILADELPHIA ELI
1 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) Chacco Nann 0/0/28,82
O 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) Mr Quality REZ
7 50 / Gold Tour 3 / 238.2.1 -(1,40m) Quirados As 0/64,79
15 51 / Gold Tour 4 GP Qualifier / 238.2.2 (1.45) CODETIA VDL 4/69,39
2 58 / Gold Tour 2 / 239/263 Table C, (1,35m) Mr Quality 60,63/4
45 59 / Gold Tour 3 / 274.5.3 (1,40m) Quirados As 4/54,48
14 66 / Gold Tour 2 / 274.5.3 1,35m) Mr Quality 0/4/27,44
27 67 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1(1.45) CODETIA VDL 8/60,52
26 72 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - Competition against the clock (1,40m) Quirados As 4/55,03
41 73 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) CODETIA VDL 12/73,15
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 1 / Youngster Tour 5 y.o / 238.1.1 GULLIT H 0/53,87
1-15 1 / Youngster Tour 5 y.o / 238.1.1 PHILADELPHIA 0/56,04
1-15 2 / Youngster Tour 6 y.o / 238.1.1 Chacco Nann 0/59,42
5 4 / Youngster Tour 5 y.o / 274.5.6 GULLIT H 0/0/=0/40,16
14 4 / Youngster Tour 5 y.o / 274.5.6 PHILADELPHIA 0/4=4/36,02
1 5 / Youngster Tour 6 y.o / 274.5.6 Chacco Nann 0/0=0/35,82
2 7 / Youngster Tour 5 y.o 14:45 B / 238.2.2 + 245.3 GULLIT H 0/0/32,42
14 7 / Youngster Tour 5 y.o 14:45 B / 238.2.2 + 245.3 PHILADELPHIA 4/80,32
2 8 / Youngster Tour 6 y.o 09:00 A / 238.2.2 + 245.3 Chacco Nann 0/0/30,16
31 12 / Gold Tour 2 13:00 B / 238.2.1 Mr Quality 8/62,70
5 13 / Gold Tour 3 14:30 A / 238.2.1 Quirados As 0/60,15
27 14 / Gold Tour 4 16:30 A / 274.5.3 CODETIA VDL 4/43,26
24 19 / Gold Tour 2 / 274.5.3 (1,35m) Mr Quality 4/47,18
17 20 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1 (1.45) CODETIA VDL 8/61,16
20 28 / Gold Tour 3 / 238.2.2 (1.40) Quirados As 8/73,43
21 33 / Gold Tour 2 / 239/263(1,35m) Mr Quality 100,31/8
5 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) Quirados As 0/0/30,40
4 35 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) CODETIA VDL 0/4/35,44
23-24/04/2016 MAJÓWKA Z KONIEM B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 5R / N / konkurs zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 0/47,41
1 6R / C / konkurs dwufazowy art. 275.5.5 Quirados As 0//29,12/0
4 6R / C / konkurs dwufazowy art. 275.5.5 Chacco Nann 0//31,59/0
12 6R / C / konkurs dwufazowy art. 275.5.5 CODETIA VDL 0//35,89/3
3-4 8R / C / konkurs barier art. 262.3 Quirados As 0/0/0/4
5 11R / N / konkurs szybkości art. 263 Chacco Nann 56,65/0
7 13R / C1 / Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2 Quirados As 1/71,04
16 13R / C1 / Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2 CODETIA VDL 8/65,39
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Quirados As 0/58,15
3 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Quirados As 0/0/29,22
7 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CODETIA VDL 4/67,66
25 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 Quirados As 4/44,17
6 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) CODETIA VDL 4/4/47,74
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 0/53,45
1 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 0/55,67
1 6 / N / Zwykły art.238.2.1 PHILADELPHIA 0/54,25
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Chacco Nann 0/54,80
10 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Quirados As 0/57,88
9 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy CODETIA VDL 0/8/31,37
20 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy Quirados As 4/41,65
3 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy Quirados As 0/0/23,04
15 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy Chacco Nann 0/4/26,04
3 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły CODETIA VDL 0/51,70
18 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły Quirados As 4/54,36
21 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy Quirados As 12/49,41
22 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy Chacco Nann 14/63,50
5 Konkurs nr 11-CC (145) GRAND PRIX zwykły z rozg. CODETIA VDL 4/58,25
03-06/03/2016 Halowy Puchar Leszna HZO-1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 0/75,55
28 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 4/77,37
6 3 / C / Średnia Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 0/61,62
11 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 PHILADELPHIA 0/4/28,56
2 8 / C / Średnia Runda 1- dwufazowy art. 274.5.3 Chacco Nann 0/0/26,34
6 12 / N / Finał Małej Rundy 2 - zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 0/63,78
11 13 / C / Finał Średniej Rundy 1 - zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 4/65,66
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) Quirados As 4/ 42,52
58 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) Quirados As 8/61,69
3 Konk. nr 2 - 140 Middle Round(Article 274.5.3) CODETIA VDL 0/0/28,04
9 Konkurs nr 4 - P Puissance (Article 262.2) Quirados As 0/0/WYC
41 Konkurs nr 5 - 140 Middle Round(Article 238.2.1) CODETIA VDL 8/54,83
11 Konkurs nr 10 - S&M Speed & Music Middle Round (1.45) CODETIA VDL 65,12/8
51 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 Quirados As 8/41,60
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Quirados As 0/58,98
39 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 0/62,22
47 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Quirados As 4/64,13
48 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Chacco Nann 4/64,20
26 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 CODETIA VDL 4/50,05
3 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Quirados As 0/0/25,93
10 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Chacco Nann 0/0/28,29
1 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 CODETIA VDL 0/55,94
10 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Quirados As 0/0/36,02
O 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Chacco Nann ELI
4 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 CODETIA VDL 0/4/42,02
11-14/02/2016 HZO-B1* Halowy Puchar Leszna B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 0/68,13
26 1 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Elan Blue Z 6/83,83
25 2 / N / Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 Colin Casall A 1/76,79
15 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Elan Blue Z 0/0/41,95
16 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 Colin Casall A 0/0/45,95
31 7 / N / Mała Runda 2 - dwufazowy art. 274.5.3 PHILADELPHIA 4/51,38
2 15 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Elan Blue Z 0/61,43
4 15 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 PHILADELPHIA 0/62,74
5 15 / P1 / Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 Colin Casall A 0/65,47
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) CODETIA VDL 0/0/25,75
2 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) CODETIA VDL 0/51,81
12 nr 10 - S&M Middle Round, Speed competition (article 239) CODETIA VDL 57,31/4
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 Chacco Nann 0/62,68
26 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Quirados As 4/59,37
5 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 CODETIA VDL 0/4/28,20
1-12 R2 / L / Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 G-STAR SL 0
1-21 R5 / L / Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1 G-STAR SL 0
6 R6 / P / Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 Chacco Nann 0/64,70
14 4 / N / Dwufazowy Mała Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 Chacco Nann 0/0/32,61
38 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Quirados As 4/52,02
1 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. CODETIA VDL 0/58,17
7 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 Quirados As 0/4/33,10
4 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. CODETIA VDL 4/66,38
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-8 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0
1-8 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0
17 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 5
1-8 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0
1-8 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0
16 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 5
1-11 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 0
1-7 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0
1-7 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
61 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły Quirados As 4/68,62
30 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy CODETIA VDL 4/56,39
50 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Quirados As 0/4/25,19
14 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły CODETIA VDL 4/60,48
7 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix CODETIA VDL 0/4/40,23
49 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy Quirados As 4/44,46
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / L1 / Elim. HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0/62,46
9 1 / L1 / Elim. HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0/66,97
11 2 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 0/78,12
2 5 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0/66,30
12 5 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 4/65,79
19 6 / N / Mała Runda – zwykły art.238.2.1 Quirados As 0/65,38
15 7 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 0/68,80
17 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 4/64,53
24 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Quirados As 12/65,32
1 18 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0/57,29
14 18 / L1 / Elim HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 4/59,73
13 19 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Quirados As 8/64,53
15-18/10/2015 CSI2*/CSI1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 2 /CSI1* Medium Round art.238.2.1 Landliebe 8/64,21
18 4 /CSI1* Medium Round art.274.5.3 Landliebe 0/8/31,93
36 7 /CSI2* Gold Tour art.274.5.3 CODETIA VDL 4/42,73
13 9 / CSI1* Medium Round Final art.274.5.3 Landliebe 0/4/33,11
23 12 / CSI2* Gold Tour (LR) art.238.2.2 CODETIA VDL 8/69,22
23 15 /GRAND PRIX (LR) art.238.2.2 CODETIA VDL 8/76,59
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0/74,64
23 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 7/97,35
11 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 0/84,12
3 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0/69,62
6 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0/71,43
22 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 4/81,56
3 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Colin Casall A 0/76,54
3 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 PHILADELPHIA 0/64,79
5 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 G-STAR SL 0/65,52
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 Chacco Nann 4/85,72
55 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 Colin Casall A 30/112,01
4 3 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 6-tetnich (1 Landliebe 0/71,23
1 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk CODETIA VDL 0/65,09
1-14 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( Chacco Nann 0/29,28
50-51 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( Colin Casall A 19/96,31
22-27 8 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 6-letnich ( Landliebe 8
4-6 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb CODETIA VDL 0/0/22,57
9 12 / 5-L / art. 238.1.1 - finał koni 5-letnich (120 cm) Chacco Nann 0/78,58=4
10 13 / 6-L / art. 238.1.1 - finał koni 6-letnich (130 cm) Landliebe 0/85,79=8
7 15 / CC / art. 273.2.2(3.3)(4.3) dwunawrotowy - Finał Memoriału J.K. CODETIA VDL 0/8/49,51
31-02/08/2015 CSI 3*, CSIYH1*, CSIAm, CSI 1* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 CSI 3* - 19 - Platinum Tour gr.B - 140 cm. zwykły art.238.2.1 Abigej 0/ 73,82
o CSI 3* - 21 - Platinum Tour Final - 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2 Abigej wyc.
o CSI 3* - 24 - Diamond Tour - 145 cm. zwykły art. 238.2.1 Abigej elim
5 CSI 3* - Puchar Narodów - 140-160 cm. dwunawrotowy art.264 Abigej 13/0
08-12/07/2015 CSIO 5* B-skoki Falsterbo / Szwecja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 2 - Vellinge Kommun Prize - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Abigej 4/ 70,32
8 5 - Furusiyya FEI Nations Cup - pierwszy nawrót- 160 cm dwunarot. art Abigej 4
8 5 - Furusiyya FEI Nations Cup - drugi nawrót- 160 cm dwunarot. art.26 Abigej 12
27 6 - Runsten Equestrian Trophy - 150 cm. zwykły, art 238.2.1 Abigej 4/ 77,83
28 9 - Longines Falsterbo Grand Prix - 160 cm. dwunawrotowy, art Abigej 8/ 82,65
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12-15 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Elan Blue Z 7,8
2-3 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK Colin Casall A 8,3
25 1MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje MPMK Chacco Nann 5,5
4-6 2MK6L - N1 - 6-latki - elimnacje do MPMK Landliebe 8,1
2 2 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 CANALETTO 0/56,43
7-13 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Elan Blue Z 7,9
3-4 3MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje do MPMK Colin Casall A 8,1
6-9 3MK5L - P1 - 5-latki - eliminacje do MPMK Chacco Nann 7,9
13 4MK6L - N1 - 6-latki - eliminacje do MPMK Landliebe 6,9
3 7 - N - Runda Srebrna, zwykły art.: 238.2.1 CANALETTO 0/56,11
1 6MK6L - C - 6-latki - Finał MPMK Landliebe 0/0/26,79
04-07/06/2015 CSIO 5* B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 NR 3 (1.50 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 Abigej 0/74,56
dru?? 3-5 NR 6 I nawrót FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™1,60 cm Abigej 6/87,27
fin 4-5 nr 6 a II nawrót FURUSIYYA FEI NATIONS CUP 1.60 cm Abigej 12/79,64
26 NR 10 GRAND PRIX 1.60 Table A, FEI Art. 273.3.3.1 Abigej 4/85,85
16-17/05/2015 ZR B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Kok nr 4 - kl.P o wzr.st trud.(art. 269.5) Colin Casall A 42/50,03
1 Konk nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 DELANO 0/0/25,76
11 Konk nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 Colin Casall A 0/12/53,15
13 Konk nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.3 Landliebe 0/rez
6 Konk nr 6 - kl.C zwykły (art. 238.2.1) DELANO 10/90,45
7 Konk nr 6 - kl.C zwykły (art. 238.2.1) Landliebe 16/73,84
07-10/05/2015 CSIO 4* B-skoki Linz-Ebelsberg / Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
69 02 - CSIO 4* - Silver Tour - 140 cm. zwykły art.238.2.1 CODETIA VDL 8/ 67,58
o 03 - CSIO 4* - Gold Tour - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Abigej elim
38 04 - CSIO 4* - Silver Tour - 145 cm. dwufazowy art.274.5.3 CODETIA VDL 4/ 46,43
2 05 - CSIO 4* - Puchar Narodów - 1 nawrót Abigej [16/ 72,93]
4 05 - CSIO 4* - Puchar Narodów - 2 nawrót Abigej 0/ 73,89
15 07 - CSIO 4* - Gold Tour - 155 cm. zwykły art. 238.2.1 Abigej 4/ 76,33
o 08 - CSIO 4* - Silver Tour Final - 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CODETIA VDL rez
29-03/05/2015 CSI3* CSIYH1* CSICh-A MAGNA RACINO Spring Tour Week 3 B-skoki Ebreichsdorf/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 79/0 - Diamond Tour - 150 cm. zwykły art.238.2.1 Abigej 4/ 68,62
26 86/0 - Gold Tour - 135 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CODETIA VDL 0/4/ 34,77
30 96/0 - Diamond Tour - 150 cm., zwykły art.238.2.1 Abigej 4/ 68,47
26 100/0 - Gold Tour - 135 cm., zwykły art.238.2.1 CODETIA VDL 4/ 70,32
2 101/0 - Finał Gold Tour - 140 cm., zwykły z rozg. art.238.2.2 CODETIA VDL 0/0/ 36,04
6 103/0 - Finał Diamond Tour - 155 cm., zwykły z rozg. art.238.2.2 Abigej 0/4/ 79,07
25-26/04/2015 ZR Majówka z Koniem B-skoki Szczepankowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 4 kl.P - dwufazowy, art.274.5.3 Colin Casall A 0/0/ 30,17
5 Konk nr.5 kl.N - zwykły, aty.238.2.1 DELANO 0/ 49,40
27 Konk nr.5 kl.N - zwykły, aty.238.2.1 Landliebe 4/ 47,11
31 Konk nr.5 kl.N - zwykły, aty.238.2.1 Colin Casall A 4/ 50,55
19 Konk nr.6 kl.C - dwufazowy, art.274.5.5 DELANO 4/ 42,80
22 Konk nr.6 kl.C - dwufazowy, art.274.5.5 Landliebe 4/ 44,08
37 Konk nr.9 kl. L - zwykły, art.238.2.1 Colin Casall A 7/ 74,84
18 Konk nr.10 kl. N1 - z jockerem, art.269.5 DELANO 39/ 60,37
19 Konk nr.10 kl. N1 - z jockerem, art.269.5 Colin Casall A 38/ 43,39
26 Konk nr 12 kl. C1 - Grand Prix - zwykły z rozg. art.238.2.2 Landliebe 22/ 70,54
18/04/2015 ZR B-skoki BARLINEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr 5, Kl. N dwufazowy (Art. 274.5.2 DELANO 0/43,81
7 Konk nr 6 , Kl. C, zwykły (Art. 238.2.1 DELANO 4/57,21
1 Konk nr 11, Kl. N szybkosci (Art. 239, tab.C Elan Blue Z 0/54,35
11 Konk nr 12, Kl. C, zwykły z rozg(Art. 238.2.2 Tab. A) Elan Blue Z 10/82,58
31-05/04/2015 Toscana Tour - week 3 B-skoki Arezzo / Włochy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 128 - CSIYH 1* - 5-latki 115 cm., dokładności art.238.1.1 Chacco Nann 0
3 130 - CSIYH 1* - 7-latki - 130 cm., zwykły art.238.2.1 DELANO 0/ 59,48
1 134 - CSIYH 1* - 5-latki - 120 cm., dokładnosci art.238.1.1 Chacco Nann 0
12 136 - CSIYH 1* - 7-latki - 130/135 cm., dwyfazowy art.274.5.6 DELANO 0/0/ 34,03
o 139 - CSIYH 1* - 7-latki - 130/135 cm., dokładności z rozg. art.238. DELANO rez
12 137 - CSIYH 1* - 5-latki - 115 cm., dwufazowy art.274.5.1 Chacco Nann 0/4/
3 141 - CSI 3* - Silver Tour - 135 cm., zwykły art.238.2.1 CODETIA VDL 0/ 62,42
57 150 - CSI 3* - Silver Tour - 140 cm., dwufazowy art.274.5.6 CODETIA VDL 4/ 2 faza/ 33,16
3 153 - CSI 3* - Gold Tour - 145 cm., zwykły art.238.2.1 Abigej 0/ 64,22
76 165 - CSi 3* - Silver Tour - 140 cm., zwykły art.238.2.1 CODETIA VDL 8/ 61,63
25 168 - CSI 3* - Gold Tour FEI LR - 150 cm., dwufazowy art.274.5.6 Abigej 4/ 2 faza/ 35,18
14 184 - CSI 3* - Gold Tour Grand Prix LR - 150 cm., art.273.3.3.1,2.2,4. Abigej 0/12/ 49,00
o 180 - CSI 3* - Silver Tour - 135 cm., ywzkz art.238.2.1 CODETIA VDL rez
04-29/03/2015 Toscana Tour - week 2 B-skoki Arezzo / Włochy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 64 - CSIYH 1* - 5 latki - 115cm., dokładności art. 238.1.1 Chacco Nann 0
56 66 - CSIYH 1* - 7 latki - 130cm., zwykły art. 238.2.1 DELANO 4/ 76,36
1 70 - CSIYH 1* - 5 latki - 120cm., dokładności, art. 238.1.1 Chacco Nann 0
32 72 - CSIYH 1* - 7 latki - 130/135 cm., dwufazowy art. 274.5.6 DELANO 0/4/ 43,19
1 73 - CSIYH 1* - 5 latki - 115 cm., dwufazowy, art. 274.5.1 Chacco Nann 0/0
1 76 - CSI 3* - Silver Tour - 135cm., zwykły, art.238.2.1 CODETIA VDL 0/ 54,60
7 77 - CSI 3* - Gold Tour - 145 cm., dwufazowy art. 274.5.6 Abigej 0/0/ 35,50
55 85 - CSI 3* - Silver Tour - 140 cm., dwufazowy art. 274.5.6 CODETIA VDL 0/4/ 33,61
45 101 - CSI 3* - Silver Tour - 140 cm., zwykły art. 238.2.1 CODETIA VDL 4/ 63,70
13-15/03/2015 HZO-B1* + RZ B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk. nr r2 - L - (100) dokł.bez rozg. Chacco Nann 8
7 Konk nr r3 - L1 - (105) dokł. bez rozgr Landliebe 0/72,25
21 Konk nr r4 - P - (110) zwykły Chacco Nann 0/79,13
35 Konk nr r4 - P - (110) zwykły Landliebe 4/62,41
12 Konk nr r9 - P - (110) zwykły Landliebe 0/69,32
30 Konk nr r9 - P - (110) zwykły Chacco Nann 1/84,05
20 Konk nr r10 - N - (120) zwykły Landliebe 4/67,39
8 Konk nr r14 - P - (110) zwykły Chacco Nann 0/70,93
3 Konk nr r15 - N - (120) zwykły Landliebe 053,86
06-08/03/2015 CSI2* / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 2 / / Young Horses Round (7 years) DELANO 8/65,04
7 4 / / Medium Round Abigej 0/57,03
25 5 / / Big Round- dwufazowy CODETIA VDL 0/4/29,04
15 7 / / Young Horses Round (7 years) DELANO 8/74,07
4 9 / / Medium Round( 1.30) Abigej 0/0/25,30
28 10 / / Big Round (1,45) CODETIA VDL 8/61,40
o 12 / / FINAL Young Horses Round (7 years) DELANO rez
1 14 / / FINAL Medium Round (1.35) Abigej 0/0/28,32
30 15 / / GRAND PRIX (Longines Ranking Points)(1.45) CODETIA VDL 16/76,92
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
75 Konk nr 1 - SR Small Round art. 238.2.1 Scrabble A 14/69,25
66 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases DELANO 9/59,09
3 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc CODETIA VDL 0/58,48
o Konk nr 4 - Potęga Skoku art. 262.2 Scrabble A rez
19 Konk nr 5 - SR Small Round art. 274.5.3 DELANO 0/0/38,68
O Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock Scrabble A REZ
19 Konk nr 8 - SRF Small Round Final art. 274.5.3 two phases DELANO 0/0/41,94
15 Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 CODETIA VDL 4/74,31
35 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 CODETIA VDL 15/78,59
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-37 1R / L / Dokładności 238.1.1 Light Blue 0
1-37 1R / L / Dokładności 238.1.1 Light Blue 0
1-37 1R / L / Dokładności 238.1.1 Chambertino 0
1-37 1R / L / Dokładności 238.1.1 Chambertino 0
1-35 3R / L / Dokładności 238.1.1 BELLA DONNA 106 / DIARADO 0
1-35 3R / L / Dokładności 238.1.1 Chambertino 0
1-35 3R / L / Dokładności 238.1.1 BELLA DONNA 106 / DIARADO 0
37-41 3R / L / Dokładności 238.1.1 Chambertino 4
1-4 5R / L1 / Dokładności 238.1.1 Light Blue 0
5-11 5R / L1 / Dokładności 238.1.1 Chambertino 4
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 DELANO 0/64,72
3 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 DELANO 65/56,83
12 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 Scrabble A 58/53,23
9 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 Scrabble A 0/59,03
35 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 CODETIA VDL 4/52,06
3 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 CODETIA VDL 0/0/33,83
O 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 DELANO ELI
16 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C Scrabble A 78,91
1 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 CODETIA VDL 0/62,53
48 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Scrabble A 12/65,41
O 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DELANO REZ
3 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CODETIA VDL 0/0/47,01
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49-50 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, CODETIA VDL 4/33,97
53 Konk. nr 3 - BR (DR-1.45), art. 238.2.1, Table A Abigej 8/64,87
30 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A CODETIA VDL 4/55,06
o Konk. nr 6 - BR (DR-1.50), art. 238.2.2, Table A Abigej rez
28 Konk. nr 10 - MR ( ŚR-1.40) art. 238.2.2, T CODETIA VDL 4/ 65,63
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr 40 Gold 1 (1.35) zwykły CODETIA VDL 8/69,89
o Konk nr 41 Gold 2 ( 1.40) dwufazowy Lupino 17 eli
6 Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C Lupino 17 62,39
20 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. CODETIA VDL 0/71,36
11 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy Lupino 17 0/8/30.78
30 Konk nr 53 Gold 2 (1.45) zwykł. CODETIA VDL 4/62,34
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16-24 Konk nr 29-(1.25)MK 6 latki dokł bez rozg. DELANO 4/63,30
25 Konk nr 32-(1.25) MK 6 latki specj.dwie fazy DELANO 4/1/38,24
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta Abigej 71,18
29 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta Lupino 17 98,67
13 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 Abigej 8/75,40
o II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 Lupino 17 wyco.
8 WYNIKI KOŃCOWE- SENIORZY Abigej 4/16 = 30,76
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 konk.nr 3 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art. 269.5 Landliebe 44/44,23
45 konk.nr 3 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art. 269.5 DELANO 12/45,96
8 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 DONJUAN H 0/0/22,03
25 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 Landliebe 0/4/21,43
37 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 DELANO 0/8/29,98
16 Konk.nr 5-kl.C zwykły art 238.2 DONJUAN H 8/58,65
1 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 Landliebe 0/49,15
22 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 DELANO 0/4/29,84
36-48 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Landliebe 4/56,24
26 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 DONJUAN H 4/61,31
44 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 DELANO 8/64,44
9 Konk.nr 10- kl.C zwykły art.238.2.2 DONJUAN H 4/65,89
21-22/06/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr R3 kl. L zwykły art.238.2.1 All Inclusive / Acadius 6/73,89
14 Konk nr R4 -KL.P dwufazowy art.274.5.3 Landliebe 4/44,65
15 Konk nr R4 -KL.P dwufazowy art.274.5.3 DELANO 4/46,27
16 Konk nr R4 -KL.P dwufazowy art.274.5.3 All Inclusive / Acadius 4/47,09
1 Konk.nr R5 -KL. N wzra.stop.trud z Jokerem art.269.5 Landliebe 44/42,88
o Konk.nr R5 -KL. N wzra.stop.trud z Jokerem art.269.5 DELANO eli
13 Konk.nr R 10-KL..L dwufazowy art.274.5.3 All Inclusive / Acadius 10/50,43
1 Konk.nr R11 -KL.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5. Landliebe 44/35,99
2 Konk.nr R11 -KL.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5. DELANO 44/40,65
5 Konk.nr R11 -KL.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5. All Inclusive / Acadius 44/47,80
6 Konk.nr.R12 -KL.N dwufazowy art.274.5.3 DELANO 0/4/26,22
7 Konk.nr.R12 -KL.N dwufazowy art.274.5.3 Landliebe 0/4/26,38
5 Konk ,nr R13 -KL.C Grand Prix -zwykły DONJUAN H 8/64,51
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 CODETIA VDL 0/4/28,83
44 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 Lupino 17 8/62,84
27 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 Abigej 4/64,01
21 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 CODETIA VDL 4/64,90
29 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 Lupino 17 0/9/43,22
5 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 CODETIA VDL 0/0/30,13
28 Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 Abigej 8/75,69
20 Konk.nr 12-ŚR 1.40m z Jokerem aer.269.5&215 Lupino 17 25/59,25
o Konk.nr 15 -1.50m Grand Prix ,dwu nawrotowy art.261.5.3&273.2.2 Abigej rez
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr .2 - 1.35m dwufazowy art.274.5.3 Lupino 17 0/0/29,26
8 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CODETIA VDL 0/64,10
45 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 Abigej 8/73,55
27 Konk.nr 6 - 1.35 m zwykły art.238.2.1 Lupino 17 4/74,52
2 Konk nr.7 PUCHAR NARODÓW 1.60m Abigej 12/74,43 - 8/71,35
3 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CODETIA VDL 0/0/22,07
25 Konk.nr 11 -1.35m zwykły art.238.2.1 Lupino 17 8/71,33
33 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 CODETIA VDL 12/71,55
17 Konk.nr 15 -1.60m GRAND PRIX dwunawrotowy art.273.3.3.1 Abigej 5/79,32
24-25/05/2014 ZR B-skoki POZNAŃ - SZCZEPANKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr 1R-kl.L zwykły art.238.2.1 Landliebe 0/64,84
6 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 DELANO 0/0/24,97
16 Konk.nr.2R-kl.P dwufazowy art.274.5.3 Landliebe 0/0/30,13
35 Konk.nr.3R-kl.N zwykły art .238.2.1 DELANO 4/57,49
4 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 Lupino 17 0/4/37,89
35 Konk.nr.4R-kl.C1 zwykły z rozgr.art.238.2.2 CODETIA VDL 10/71,36
21 Konk.nr 6R- kl.P zwykły art.238.2.1 Landliebe 0/48,14
12 Konk.nr .7R- kl.N dwufazowy art.2745.3 DELANO 0/0/22,27
14 Konk.nr.8R - kl.C1 GRAND PRIX zwykły z rozg.238.2.2 Lupino 17 4/66,59
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 YH1 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) DONJUAN H 0/61,27
37 3 / 145 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Abigej 4/68,49
39 YH2 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) DONJUAN H 12/41,87
3 6 / 150 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.2 Abigej 0/0/37,83
14 YH3 / 130/135 / Yuongster Tour Final Acc. to Article: 238.2.2 DONJUAN H 4/70,48
8 9 / 160 / Grand Prix, Acc. to Article: 261.5.3 & 273.2.2 & 273.3.3.1 & Abigej 4/4=8