Karta zawodnika

Imie: Grzegorz

Nazwisko: Kubiak

Rok urodzenia: 1963


Klasa: B1

Klub: ŁĄCK


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 Szuler 4/56,35
78 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 ILOVE YOU DU BEAUMONT 8/44,87
18 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 ILOVE YOU DU BEAUMONT 0/66,03
3 8 / 120 / Small Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Szuler 0/0/28,68
36 9 / 135 / Middle Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 ILOVE YOU DU BEAUMONT 4/54,24
20 11 / 125 / Small Round Final, two phases against the clock, art. 274.5 Szuler 0/REZ
21-23/10/2016 ZO 2*, ZRiT B-skoki Łąck
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1/ Runda Brązowa/ kl. N, zwykły art. 238.2.1 Sarcus 0/ 65,25
13 2/ Runda Srebrna/ kl. C dwufazowy art. 274.5.3 ESCORIAL 4/ 59,71
15 2/ Runda Srebrna/ kl. C dwufazowy art. 274.5.3 ASESOR / SIR NEEL 4/ 60,19
6 3/ Runda Złota kl. CC, zwykły art. 238.2.1 ILOVE YOU DU BEAUMONT 4/ 66,47
o 3/ Runda Złota kl. CC, zwykły art. 238.2.1 ELEAR rez
3 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 Luna / Ukato 0/0/ 36,64
7 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 Sarcus 0/0/ 40,24
15 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 ALOUBETTE 11/ 79,46
16 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 16/ 62,12
o 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 ESCORIAL rez
6 6/ Rund Złota kl.CC, dwufazowy art. 274.5.3 ILOVE YOU DU BEAUMONT 0/4/ 34,69
o 6/ Rund Złota kl.CC, dwufazowy art. 274.5.3 ELEAR rez
9 7/ Finał Rundy Brązowej kl. N1 dwufazowy art. 274.5.3 Sarcus 0/4/ 33,99
o 7/ Finał Rundy Brązowej kl. N1 dwufazowy art. 274.5.3 ELEAR rez
11 8/ Finał Rundy Srebrnej kl. C1 zwykły z rozg. art. 238.2.2 ASESOR / SIR NEEL 4/ 71,78
15 8/ Finał Rundy Srebrnej kl. C1 zwykły z rozg. art. 238.2.2 ESCORIAL 12/ 71,65
4 9/ Grand Pric, kl. CC1, zwykły z rozg. art. 238.2.2 ILOVE YOU DU BEAUMONT 12/ 71,01
24-25/09/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 Raul 0/62,99
31 Konkurs nr 4 - P , zwykły Art. 238.2.1 Sarcus 4/64,12
2 Konkurs nr 5 - N, zwykły Art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 0/50,80
20 Konkurs nr 5 - N, zwykły Art. 238.2.1 Raul 4/66,42
6 Konkurs nr 10 - P1 zwykły Art. 238.2.1 Sarcus 0/62,40
7 Konkurs nr 11 - N1 zwykły Art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 4/62,89
16-18/09/2016 ZO B2* Finał Polskiej Ligi Jeź. B-skoki SOWIA WOLA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 1 - N Runda Brązowa zwykły art. 238.2.1 Szuler 0/58,41
7 Konk nr 2 - C Runda Srebrna dwufazowy art. 274.5.3 ILOVE YOU DU BEAUMONT 0/4/31,86
O Konk nr 3 - CC Runda Złota zwykły art. 238.2.1 ELEAR REZ
8 Konk nr 4 - N Runda Brązowa dwufazowy art. 274.5.3 Szuler 0/0/32,18
13 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 ILOVE YOU DU BEAUMONT 4/65,72
19 Konk nr 5 - C Runda Srebrna zwykły 238.2.1 ELEAR 8/65,10
22 Konk nr 8 - N1 Finał Rundy Brązowej dwufazowy art. 274.5.3 Szuler 7/70,71
6 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ELEAR 0/4/42,17
23 Konk nr 9 - C1 Finał Rundy Srebrnej zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ILOVE YOU DU BEAUMONT 8/77,10
27-28/08/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konkurs nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 Sarcus 0/73,85
6 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 ILOVE YOU DU BEAUMONT 0/26,76/0
7 Konkurs nr 5 - N dwufazowy Art. 274.5.5 ASESOR / SIR NEEL 0/27,55/3
3 Konkurs nr 6 - C, zwykły Art.238.2.1 ALOUBETTE 0/65,65
32 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 8/65,06
33 Konkurs nr 11 - N, zwykły Art. 238.2.1 ESCORIAL 8/73,76
9 Konkurs nr 12 - C dwufazowy Art. 274.5.5 ILOVE YOU DU BEAUMONT 0/33,93/3
15 Konkurs nr 12 - C dwufazowy Art. 274.5.5 ALOUBETTE 4/58,96
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A Szuler 0
14 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A Szuler 0/89,09
5 GRAND PRIX OGIERÓW II -półfinał 140 Art.238.2.1 Tab A ELEAR 1/83,90
13 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał Szuler 6/97,11(16)=6
6 GRAND PRIX OGIERÓW I PÓŁFINAŁ ELEAR 1
O FINAŁ GRAND PRIX OGIERÓW + wynik finału ELEAR ELI
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konk nr 3 - 6-latki eli.MPMK Szuler REZ
32 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 Sarcus 4/62,34
6 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 ALOUBETTE 0/0/30,90
17 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 ELEAR 9/79,37
6 Konkurs nr 8 - 6-latki eli.MPMK Szuler 7,8
18 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 Sarcus 0/4/40,95
3 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 ALOUBETTE 0/52,48
18 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 ALOUBETTE 8/54,78
6 Konk nr 14 - 6-latki Finał RMK Szuler 4/55,21
O Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 ALOUBETTE REZ
9 Konk nr 16 - CC1 Grand Prix Finał RDiamnetowej ELEAR 1/8=9/57,91
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 87 / Silver Tour 2 / 238.2.1 - (1,20m) ASESOR / SIR NEEL 0/55,37
29 88 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) ALOUBETTE 4/62,54
O 92 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C, (1,20m) ASESOR / SIR NEEL ELI
14 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) ELEAR 0/4/26,80
19 100 / Silver Tour 2 Final / 274.5.3 (1,25m) ASESOR / SIR NEEL 4/51,96
3 101 / Silver Tour 3 / 238.2.1 - (1,30m) ELEAR 0/58,34
3 102 / Silver Tour Speed & Fun / 239/263 -(1,20m) ASESOR / SIR NEEL 58,08/4
20 104 / Gold Tour 2 / 274.5.3 Competition in two phases (1,35m) ALOUBETTE 4/49,30
1 108 / Silver Tour 3 GP / 238.2.2 -(1,35m) ELEAR 0/0/38,90
23 110 / Gold Tour 2 Final / 239/263 Table C, speed competition (1,40m) ALOUBETTE 66,77/4
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) ASESOR / SIR NEEL 4/61,33
30 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 4/74,59
9 55 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C,(1,20m) ASESOR / SIR NEEL 70,09/4
6 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) ELEAR 0/0/30,86
16 57 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1,30m) HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/4/38,54
2 63 / Silver Tour2 / 274.5..3(1,25m) ASESOR / SIR NEEL 0/0/30,01
28 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) ELEAR 4/76,76
34 66 / Gold Tour 2 / 274.5.3 1,35m) HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/56,71
10 70 / Silver Tour 3 Grand Prix / 238.2.2 (1,35m) ELEAR 0/4/34,35
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 BANQUISE DE RIVERLAND 0/60,66
31 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 CARLO / CASIRO I 0/61,53
1 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ASESOR / SIR NEEL 0/36,14/0
O Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 ASESOR / SIR NEEL REZ
25 Konkurs nr 10 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 BANQUISE DE RIVERLAND 0/74,23
1 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 0/56,33
4 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ASESOR / SIR NEEL 0/34,38/0
26-01/05/2016 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A Linze Pferde Fes B-skoki Linz/ Austria
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 03/ CSIYH 1*/ 6&7 yh 125/135 cm. dwufazowy art.274.5.6 Sarcus 4/8/ 40,77
45 08/ CSIYH 1*/ 6&7 yh/ 125/135 cm. zwykly art. 238.2.1 Sarcus 16/ 80,30
15 14/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art.238.2.1 ELEAR 4/ 80,42
4 17/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 ELEAR 0/ 65,96
14 17/ CSI 1*/ Big Tour/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 1/ 80,65
40 21/ CSIYH 1*/ 6-7yh/ 125-130 cm.dwufazowy art. 274.5.3 Sarcus 8/ 52,38
10 25/ CSI 1*/ Big Tour/ 135 cm. zwykły art. 238.2.1 ELEAR 4/ 63,81
23-24/04/2016 MAZOVIA EQUI CUP- I kwal.ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 4 - P (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 Sarcus 0/51,60
14 Konkurs nr 5 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Sarcus 0/57,07
12 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 ELEAR 10/77,70
13 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 12/62,82
5 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/51,31
38 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 4/64,86
4 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ASESOR / SIR NEEL 0/3/31,65
6 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/3/32,50
09-10/04/2016 ZR B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 4 - P zwykły Art. 238.2.1 (110 cm) Sarcus 0/58,37
8 Konk nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Szuler 0/21,99/0
35 Konk nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 ESCORIAL 12/72,16
3 Konk nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 ALOUBETTE 0/67,23
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły ESCORIAL 0/55,97
21 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły Szuler 0/68,03
42 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/62,95
7 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy ELEAR 0/4/36,29
15 Konkurs nr 4 MR-N-Dwufazowy ESCORIAL 0/4/32,12
O Konkurs nr 4 MR-N-Dwufazowy Szuler REZ
36 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 4/51,09
44 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy ESCORIAL 12/49,61
8 Konk nr 7 MR -N-Z Jokerem ESCORIAL 44/33,95
14 Konk nr 7 MR -N-Z Jokerem Szuler 44/37,25
16 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 4/52,85
15 Konkurs nr 11-CC (145) GRAND PRIX zwykły z rozg. ELEAR 8/62,16
11-13/03/2016 HZR Finał HPWiM B-skoki JÓZEFIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 6 - N1 I półfi, Senior, zwykły (art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 0/55,82
1 Konk nr 17 - N1 II półfinał, Seni, zwykły (art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 0/61,29
2 Konkurs nr 30 - 130/135cm Finał Seniorzy ASESOR / SIR NEEL 4/0/45,37
04-06/03/2016 HZO+ZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły Sarcus 0/65,40
4 Konkurs nr 2 ŚR - C - Zwykły ASESOR / SIR NEEL 0/65,52
5 Konkurs nr 4 MR - N - Dwufazowy Sarcus 0/4/33,70
8 Konkurs nr 5 ŚR - C - Dwufazowy ASESOR / SIR NEEL 0/4/31,25
4 Konkurs nr 6 DR - CC - Dwufazowy ASESOR / SIR NEEL 4/49,32
6 Konkurs nr 7 Finał MR - N - Zwykły Sarcus 4/66,80
8 Konkurs nr 8 Finał ŚR - C1 - Zwykły z rozgrywką ASESOR / SIR NEEL 4/69,68
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) ELEAR 0/0/ 35,31
68 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 11/ 55,85
53 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) ELEAR 4/67,36
76 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 17/70,61
10 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/0/37,99
35 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 ELEAR 4/42,82
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
67 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 ESCORIAL 8/61,93
59 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 8/59,73
O 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER REZ
26 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/8/63,01
12 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/0/29,49
4 7 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/53,95
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Szuler 0/57,38
8 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Szuler 0/55,49
30 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 Szuler 5/81,45
14/02/2016 HZR B-skoki SO ŁĄCK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 5, kl. P, dwufazowy(zwykły/szybkości), wys.110cm, (art.274.5 Luna / Ukato 0/0/21,30
3 Konk nr 5, kl. P, dwufazowy(zwykły/szybkości), wys.110cm, (art.274.5 Anarion D Oz 0/0/23,19
4 Konk nr 5, kl. P, dwufazowy(zwykły/szybkości), wys.110cm, (art.274.5 Sarcus 0/3/26,15
2 Konk nr 6, kl. N, dokł. z rozgrywką,wys.120cm,(art.238.1.2) Sarcus 0/5/35,04
3 Konk nr 6, kl. N, dokł. z rozgrywką,wys.120cm,(art.238.1.2) Luna / Ukato 4/66,88
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) KONNEKT 4/55,83
24 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 ELEAR 0/REZ
O 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) ELEAR REZ
19 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) KONNEKT 0/4/40,24
12 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) ELEAR 0/4/30,42
79 11 / 125 / Small Round Final, Two phases against the clock (article 27 KONNEKT 9/52,83
23-24/01/2016 HZRiT , IV Eliminacja ZPP, III Eliminacja HPWiM B-skoki Poczernin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 8, kl P, HPWiM, kategoria Junior, dwufazowy (zwykły, zwykły) Sarcus 0/0/ 30,75
2 Konk nr 10, kl N, HPWiM kategoria Senior, zwykły, wys. 120 cm (art. 2 Sarcus 0/ 54,55
13 Konk nr 10, kl N, HPWiM kategoria Senior, zwykły, wys. 120 cm (art. 2 KONNEKT 10/ 80,70
3 Konk nr 11, kl. C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) KONNEKT 5/ 62,08
5 Konk nr 19, kl P (w tym ZPP - kat. Jun. Młodsi, Juniorzy), dwufazowy Sarcus 0/0/ 28,28
2 Konk nr 20, kl N (w tym ZPP - kat. Jun, Mł Jeźdźcy, Sen.), dwufazow Sarcus 0/0/ 33,49
6 Konk nr 20, kl N (w tym ZPP - kat. Jun, Mł Jeźdźcy, Sen.), dwufazow KONNEKT 0/0/ 35,89
18-20/12/2015 HZO B-skoki Wolica
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 nr 2 - ŚR - 130 cm. zwykły HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 4/ 70,16
8 nr 3 - DR - 140 cm. zwykły ELEAR 4/ 67,01
12 nr 3 - DR - 140 cm. zwykły HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/ 79,44
6 nr 5 - ŚR - 130 cm. dwufazowy HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/0/ 42,30
1 nr 6 - DR - 140 cm. dwufazowy HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/0/ 38,85
2 nr 9 - Grand Prix - 140 cm. zwykły z rozg ELEAR 0/8/ 44,28
o nr 9 - Grand Prix - 140 cm. zwykły z rozg HELP ME BOY DU PETIT VIVIER rez
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 TANGO DU ROUET 0/54,30
42 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 ESCORIAL 4/61,75
51 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Lolita 12/65,18
4 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 ELEAR 0/0/34,14
2 4 / N / Dwufazowy Mała Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 TANGO DU ROUET 0/0/26,99
39 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 TANGO DU ROUET 4/52,13
1 7 / N / O wzr. stop trud. Mała Runda Tabela A, Art. 269.5. TANGO DU ROUET 44/35,50
11 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. ELEAR 8/85,63
19-22/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13-16 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 4
21 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 ELEAR 4/54,49
8 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 1
9 9 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 KONNEKT 0/62,53
1-11 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 0
14 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 KONNEKT 4/70,68
24 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 Apollo S 12/63,47
18 19 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 KONNEKT 8/69,59
9 21 / CC1/CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ELEAR 4/65,91
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
77 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły C ALPACZINO Z 5/79,67
10 R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Anarion D Oz 0/0/26,44
O R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Lady Canta ELI
4 R7 / P / Zwykły 238.2.1 Anarion D Oz 0/62,39
42 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy ESCORIAL 0/0/33,27
05-08/11/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 2 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 4/79,22
24 2 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Chansonette de Revel 12/77,10
22 4 / CC / Duża Runda – zwykły art.238.2.1 ELEAR 12/72,63
21 7 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 8/67,15
22 7 / N / Elim HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Chansonette de Revel 8/59,36
5 9 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 KONNEKT 0/62,32
8 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 0/62,97
22 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Chansonette de Revel 12/ 65,86
16 14 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 KONNEKT 4/68,63
4 16 / CC/CC1 / Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3 ELEAR 0/0/28,97
9 19 / C / Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1 KONNEKT 4/70,84
15 21 / CC1/CS / GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2 ELEAR 8/68,56
08-11/10/2015 VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 1 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 NEWTON JP Z 8/79,47
9 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Chansonette de Revel 0/84,02
15 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Anarion D Oz 0/86,99
23 2 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 4/89,35
17 5 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 NEWTON JP Z 0/76,18
12 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Chansonette de Revel 0/80,64
13 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 0/80,73
20 7 / N / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Anarion D Oz 4/80,75
4 9 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 ELEAR 0/63,12
7 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Sarcus 0/77,27
19 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Anarion D Oz 4/81,10
20 12 / N1 / Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 Chansonette de Revel 4/81,17
2 14 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 ELEAR 0/64,05
23 18 / L1 / Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1 NEWTON JP Z 8/72,09
3 19 / C / Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1 ELEAR 0/65,18
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) NEWTON JP Z 8.0
38 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) Hrabianka C 6,5
27 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 Anarion D Oz 4/82,67
7 5 / C1 / art. 238.2.1 zwykły - I półfinał Memoriału J.K.Dąbrowsk ELEAR 0/82,72
34-37 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) NEWTON JP Z 7,0
41-42 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) Hrabianka C 6,6
42-44 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( Anarion D Oz 12/85,16
28 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy - II półfinał Memoriału J.K. Dąb ELEAR 4/58,16
9 16 / P1/N1/C / art. 238.2.1 zwykły - Konkur pocieszenia dla koni 5,6 Anarion D Oz 4/75,11
26 11 / 4-L / art. 7 RZK - finał koni 4-letnich (105 cm) WYNIKI KOŃCOWE NEWTON JP Z 6,8
22-23/08/2015 XIV eliminacja Ligi Mazowsza B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły, wys. 120 cm TANGO DU ROUET 0/60,43
7 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły, wys. 120 cm KONNEKT 5/71,12
2 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm TANGO DU ROUET 1/69,03
4 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm KONNEKT 4/67,91
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia CLICQUOT 7,9
12 Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia Anarion D Oz 7,8
18 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/ 63,29
8 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 ANGELA DE LA CRUZ 79,74
17 Konk nr 6 - P-1 Runda MK 5 letniez oceną stylu konia art. 11.1.1.1 Anarion D Oz 6,2
18 Konk nr 6 - P-1 Runda MK 5 letniez oceną stylu konia art. 11.1.1.1 CLICQUOT 6,1
16 Konk nr 11 - N Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia art. 11.1.1.1 CLICQUOT 6,0
1 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 0/0/ 42,76
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 6 - N Dwufazowy art. 274.5.3 Lady Canta 4/ 62,18
18-19/07/2015 IV i V eliminacja Letniego Pucharu Poczernina B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 6, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm Hrabianka C 0/4/35,45
2 Konk nr 8, kl. N, zwykły, wys. 120 cm TANGO DU ROUET 0/51,34
4 Konk nr 8, kl. N, zwykły, wys. 120 cm KONNEKT 0/58,50
1 Konk nr 9, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm TANGO DU ROUET 0/0/33,34
2 Konk nr 9, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm ELEAR 0/0/35,37
12-13 Konk nr 15, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm Hrabianka C 5/57,06
1 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły, wys. 120 cm KONNEKT 0/71,20
2 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły, wys. 120 cm TANGO DU ROUET 1/76,96
1 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm TANGO DU ROUET 0/74,70
2 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm ELEAR 3/84,98
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK NEWTON JP Z 8,0
7-8 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK Anarion D Oz 7,3
53 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 4/53,50
24 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 BE MY LOVER 4/65,06
27 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/66,26
9-11 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK Anarion D Oz 7,1
29 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 8/54,63
34 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 BE MY LOVER 12/57,91
10-11 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK NEWTON JP Z 7,0
9 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni Anarion D Oz 7,1=21,5
3 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) ANGELA DE LA CRUZ 4/0=4
5 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) BE MY LOVER 4/4=8
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26-27 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK NEWTON JP Z 6,9
33 1R4L - L - 4-latki - eliminacje do MPMK Hrabianka C 6,2
5 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 BE MY LOVER 0/0/32,05
O 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ ELI
6 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 BE MY LOVER 0/64,87
O 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ REZ
23-24 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK NEWTON JP Z 6,9
32 2R4L - L1 - 4-latki - Finał MPMK Hrabianka C 5,9
16 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/63,13
32 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 12/77,99
34 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 BE MY LOVER 20/77,76
O 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 ANGELA DE LA CRUZ REZ
O 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 BE MY LOVER REZ
13/06/2015 ZR Bajardo B-skoki AUGUSTÓWEK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo Jamaica van t Valkenhof 25/52,03
O Konkurs nr 7, klasa N zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jo ELEAR ELI
2 Konkurs nr 8, klasy C, dwufazowy (dokładności, szybkości, tab.C) wy HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/0/29,92
29-31/05/2015 ZO B-skoki LEGIA KOZIELSKA Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr1- kl.P-1 5-latki na styl.eli.MPMK Anarion D Oz 8,4
20 Konk nr 4 kl.C zwykły bez rozg. art.238.2.1 tab.A ASESOR / SIR NEEL 4/70,91
7 Konk nr 5 kl.CC art.274.5.3 tab.A ANGELA DE LA CRUZ 0/4/36,67
13 Konk nr 5 kl.CC art.274.5.3 tab.A BE MY LOVER 9/70,74
1 Konk nr 6 kl P-1 5-latki na styl eli.MPMK Anarion D Oz 8,5
13 Konk nr 9 kl.C art.274.5.3 tab.A ASESOR / SIR NEEL 4/60,45
2 Konk nr 10 kl.CC art.238.2.1 tab.A ANGELA DE LA CRUZ 0/70,37
6 Konk nr 10 kl.CC art.238.2.1 tab.A BE MY LOVER 4/66,65
O Konk nr 11 kl.N 5-latki na styl finał RMK Anarion D Oz ELI
7 Kok nr 14 kl. C1 finał ŚR ASESOR / SIR NEEL 0/6/51,38
3 Konk nr 15 kl. CC art.238.2.2 TAB.A BE MY LOVER 0/4/37,31
5 Konk nr 15 kl. CC art.238.2.2 TAB.A ANGELA DE LA CRUZ 1/80,98
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 NR 10 Gold 3 CSI3* 1.40m BE MY LOVER 4/75,90
29 NR 11 Gold 4 CSI3* 1.45m ANGELA DE LA CRUZ 4/50,36
23 NR 14 Gold 1 CSI3* 1.30m ASESOR / SIR NEEL 12/72,47
31 NR 16 Gold 3 CSI3* 1.40m BE MY LOVER 4/57,49
33 NR 17 Gold 4 CSI3* 1.50m ANGELA DE LA CRUZ 16/73,88
17 NR 21 Gold 1 CSI3* 1.30m ASESOR / SIR NEEL 4/64,57
17 NR 22 Gold 2 CSI3* 1.35m BE MY LOVER 76,45/8
O NR 23 Gold 3 CSI3* 1.45m ANGELA DE LA CRUZ REZ
O NR 28 Gold 1 CSI3* 1.35m ASESOR / SIR NEEL REZ
16-17/05/2015 ZR B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 6 kl. L dwufazowy(dokładności, zwykły), Hrabianka C 0/10/52,60
4 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły TANGO DU ROUET 4/60,80
5 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły Lady Canta 4/61,40
14 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły CARLO / CASIRO I 13/78,46
2 Konkurs nr 9, kl. C, zwykły z rozgrywką TANGO DU ROUET 0/4/38,25
10 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy Hrabianka C 0/4/32,40
19-20 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy Chansonette de Revel 8/54,45
9 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy CARLO / CASIRO I 0/6s/39,66
1 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły TANGO DU ROUET 0/58,87
17 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły Lady Canta 12/68,00
5 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką Lady Canta 4/75,75
6 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką TANGO DU ROUET 4/76,82
07-10/05/2015 CSIYH 1*, CSI 2* B-skoki Samorin / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr.16 - CSI 2* - Silver Tour - 135 cm. zwykly art.238.2.1 BE MY LOVER 0/ 66,72
43 Konk nr.16 - CSI 2* - Silver Tour - 135 cm. zwykly art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/ 65,28
29 Konk nr.17 - - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/ 73,89
27 Konk nr.17 - - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly art.238.2.1 BE MY LOVER 4/ 69,54
25 Konk nr.18 - CSI 2* - Silver Tour - 140 cm. zwykly z rozg. art.238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 76,78
19 Konk nr.19 - CSI 2* - Last Chance - 135 cm. zwykły art.238.2.1 DENETOR 4/ 64,69
25 konk nr.23 - CSI 2* - Gold Tour - 140 cm. zwykły art.238.2.1 DENETOR 4/ 73,34
37 Konk nr.24 - CSI 2* - Gold Tour - 140 cm. zwykły art.238.2.1 DENETOR 12/ 77,91
28 Konk nr.25 - CSI 2* - Grand Prix - 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 BE MY LOVER 8/ 82,85
01-03/05/2015 ZR B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 3 - P zwykły Art.238.2.1 Lady Canta 0/66,31
28 Konk nr 3 - P zwykły Art.238.2.1 ESCORIAL 4/82,10
24 Konk nr 4 - N dwufazowy Art. 274.5.3 Lady Canta 4/56,81
30 Konk nr 4 - N dwufazowy Art. 274.5.3 ESCORIAL 8/56,33
1 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 BE MY LOVER 0/63,20
4 Konk nr 4A - C zwykły Art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/68,45
27 Konk nr 7 - P zwykły Art.238.2.1 ESCORIAL 4/65,10
30 Konk nr 7 - P zwykły Art.238.2.1 Lady Canta 4/72,78
10 Konk nr 8 - N dwufazowy Art. 274.5.3 Lady Canta 0//38,30
17 Konk nr 8 - N dwufazowy Art. 274.5.3 TANGO DU ROUET 0/0/47,96
19 Konk nr 8 - N dwufazowy Art. 274.5.3 ESCORIAL 0/0/49,84
1 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 0/0/28,50
9 Konk nr 8A - C zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 BE MY LOVER 0/4/29,96
2 Konk nr 12 - N zwykły Art.238.2.1 Lady Canta 0/61,76
23 Konk nr 12 - N zwykły Art.238.2.1 ESCORIAL 8/77,39
3 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 BE MY LOVER 0/0/49,85
8 Konk nr 12A - GP Grand Prix Art. 261.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/4/50,84
25-26/04/2015 ZR Puchar Sielanki I kwal. B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 konk.nr 4 - kl P(110 cm), zwykły, art. 238.2.1 ESCORIAL 8/60,17
24 konk nr 5 - kl N(120 cm), dwuf. art.274;5.5 ESCORIAL 34.05/6
15 konk nr 6 - kl C(130 cm), zwykły, art. 238.2.1 TANGO DU ROUET 12/79,91
52 konk nr 11 - kl N(120 cm), dwuf art.274;5.5 ESCORIAL 8/57,32
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 6 / CC / Szybk I Półfinał Finału HPP Senio atr. 263 BE MY LOVER 68,51/4
O 6 / CC / Szybk I Półfinał Finału HPP Senio atr. 263 DENETOR REZ
8 12 / CC1 / Zwykły - II Półf Finału HPP Seni. Art. 238.2.1 BE MY LOVER 7/81,10
15 12 / CC1 / Zwykły - II Półf Finału HPP Seni. Art. 238.2.1 DENETOR 12/71,86
6 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. BE MY LOVER 1/57,94
10 18 / CS/CS / Dwun - Finał Finału HPP Seni, Art.273.3.2 DENETOR 8/8=27,63
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 5 N zwykły KONNEKT 0/73,25
5 Konk nr 3 - C - zwykly TANGO DU ROUET 4/61,89
5 Konk nr 5 - DR - dwufazowy DENETOR 0/0/34,52
16-24 Konk nr 5 - DR - dwufazowy ANGELA DE LA CRUZ 4
10 Konk nr 10 N dwufazowy KONNEKT 0/0/30,69
39 Konk nr 7 - MR - zwykły Jane von Rocherath 8/63,74
3 Konk nr 8 - C - dwufazowy TANGO DU ROUET 0/0/37,00
10 Konk nr 10 - DR - zwykły ANGELA DE LA CRUZ 8/58,22
7 Konk nr 14 N zwykły KONNEKT 0/60,55
11 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr DENETOR 0/8/35,64
17 Konk nr 15 - DR J finał - zwy z rozgr ANGELA DE LA CRUZ 4/63,68
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 CARLO / CASIRO I 0/56,74
11 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 Jane von Rocherath 0/ 59,22
52 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 ESCORIAL 8/61,66
29 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 CARLO / CASIRO I 4/65,69
38 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 Jane von Rocherath 8/63,37
40 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 ESCORIAL 8/ 65,64
6 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 ESCORIAL 0/0/38,12
30 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 Jane von Rocherath 0/REZ
39 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 CARLO / CASIRO I 4/65,40
O 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 Jane von Rocherath 0/REZ
20 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 ESCORIAL 4/65,43
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 Jamaica van t Valkenhof 0/59,84
O 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 TANGO DU ROUET ELI
53 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/61,10
55 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 TANGO DU ROUET 8/62,64
63 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 BE MY LOVER 12/61,50
9 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. DENETOR 0/0/29,29
52 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 Jamaica van t Valkenhof 8/55,53
4 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 BE MY LOVER 0/57,95
12 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/57,86
O 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER ELI
2 10 / N / Zwykły Mała Runda - MR (RO) - seria A - Tabela A, Art. 238. Jamaica van t Valkenhof 0/53,00
20 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 8/55,35
27 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 9/64,17
13 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. BE MY LOVER 4/66,93
18 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. DENETOR 7/80,19
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 TANGO DU ROUET 0/45,20
50 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 BE MY LOVER 8/50,23
4 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/60,19
38 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 DENETOR 5/87,16
7 11 / C / ŚR - RO- dwufazowy - art.274.5.3 BE MY LOVER 0/0/30,98
20 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 DENETOR 4/72,81
23 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 4/73,66
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc ANGELA DE LA CRUZ 4/62,57
33 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc DENETOR 4/63,94
42 Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 DENETOR 14/84,60
20 10 / S&M / Middle Round art. 239 Table C Speed and Music ANGELA DE LA CRUZ 71,30/16
O 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 DENETOR REZ
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 TANGO DU ROUET 0/0/ 26,02
50 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 ESCORIAL 4 / 56,26
4 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 BE MY LOVER 0/ 52,96
3 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 DENETOR 0/0/ 30,02
4 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/0/ 30,11
4 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 TANGO DU ROUET 0/50,49
12 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 ESCORIAL 0/57,28
17 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 ALHAMBRA 4/44,34
3 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 BE MY LOVER 0/0/32,94
4 10 / DR / Zwykły 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/61,99
6 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 TANGO DU ROUET 0/0/30,58
7 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 ESCORIAL 0/0/32,38
O 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 BE MY LOVER REZ
9 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 4/66.96
O 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 DENETOR REZ
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Lady Canta 0/61,19
63 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Eskorial 0/68,96
23 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/rez
28 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 DENETOR 4/46,97
16 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Lady Canta 0/58,01
34 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 Eskorial 0/64,26
21 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/68,22
18 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Lady Canta 0/0/34,37
53 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 Eskorial 8/ 49,33
51 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BE MY LOVER 12/70,00
2 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DENETOR 0/0/44,59
15 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 5/80,29
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk. nr 1 - SR (MR-1.35), art. 238.2.1, Table A BE MY LOVER rez
80 Konk nr 2 - MR (ŚR-1.40), art. 274.5.3, ANGELA DE LA CRUZ 8/36,96
66 Konk. nr 3 - BR (DR-1.45), art. 238.2.1, Table A DENETOR 11/80,01
6-9 Konk. nr 4 - Potęga skoku, art. 262.2.2 BE MY LOVER 0/4
60 Konk. nr 5 - MR ( ŚR- 1.40), art. 238.2.1, Table A ANGELA DE LA CRUZ 8/63,32
o Konk. nr 6 - BR (DR-1.50), art. 238.2.2, Table A DENETOR rez
33 Konk. nr 8 - SM Small Round(1.35), art. 274.5.3, DENETOR 4/44,36
20 Konk. nr 9 - LCh ,Jocker (1.40 )art. 269.5 BE MY LOVER 50/63,09
25 Konk. nr 9 - LCh ,Jocker (1.40 )art. 269.5 ANGELA DE LA CRUZ 25/54,81
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 BE MY LOVER 4/46,41
45 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 DENETOR 8/47,94
18 Konk. nr 12 - Big Round(140) - art. 238.2.1 BE MY LOVER 4/72,79
31 Konk. nr 12 - Big Round(140) - art. 238.2.1 DENETOR 8/72,27
o Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) BE MY LOVER rez
19 Konk nr 18 - GRAND PRIX (Longines Rankings)145 - art. 238.2.2 DENETOR 8/77,47
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 4/80,64
23 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 ASESOR / SIR NEEL 8/64,23
4 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/67,89
10 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 ASESOR / SIR NEEL 0/4/30,19
13 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 GALAKTYKA / CLINTON 0/66,21
3 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/0/21,21
5 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 ELEAR 0/0/22.20
07-09/11/2014 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 5 - Medium Round (130)- art. 238.2.1 DENETOR 0/54,84
7 Konkurs nr 5 - Medium Round (130)- art. 238.2.1 BE MY LOVER 0/ 59,11
4 Konkurs nr 12 - Big Round(145) - art. 238.2.1 DENETOR 0/56,79
13 Konkurs nr 12 - Big Round(145) - art. 238.2.1 BE MY LOVER 4/54,33
12 Konkurs nr 17 - Medium Round (135)- art. 239 (Table C) BE MY LOVER 64,43/4
28 Konkurs nr 18 - GRAND PRIX (150) (Longines Rankings) - art. 238.2.2 DENETOR 12/ 64,82
13-14/09/2014 ZO-1* + ZR B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk. nr 3 kl. N - ZR, zwykły, art 238.2.1 TANGO DU ROUET 0/ 55,80
3 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/ 70,26
24 Konk nr 6 kl.C- ŚR, zwykły, art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/ 78,39
2 konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 ELEAR 0/ 67,11
8 konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 4/ 72,35
9 konk nr 7 kl. CC - DR, zwykły, art 238.2.1 BE MY LOVER 4/ 73,70
25 Konk nr 13 - kl.C - ŚR, dwufazowy, art. 274.5.3 BE MY LOVER 13/ 60,32
5 Konk nr 14 Kl.CC - Grand Prix - DR, zwykły, art. 238.2.2 ELEAR 4/ 70,64
9 Konk nr 14 Kl.CC - Grand Prix - DR, zwykły, art. 238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 8/ 75,38
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia Lady Canta 7,00
19 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia Lady Canta 4,5
3 GRAND PRIX OGIERÓW II kwali.zwyk-145 cm art.238.2.1 DENETOR 0/73,79
9 GRAND PRIX OGIERÓW II kwali.zwyk-145 cm art.238.2.1 ELEAR 4/77,82
6 GRAND PRIX OGIERÓW I kwali.zwyk-140 cm art.238.2.1 DENETOR 4/74,64
8 GRAND PRIX OGIERÓW I kwali.zwyk-140 cm art.238.2.1 ELEAR 4/76,84
12 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia Lady Canta 6,2
15 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL Lady Canta 17,70
3 FINAŁ GRAND PRIX OGIERÓW ELEAR 0
5 FINAŁ GRAND PRIX OGIERÓW DENETOR 4
4 WYNIKI KOŃCOWE GRAND PRIX OGIERÓW ELEAR 8
5 WYNIKI KOŃCOWE GRAND PRIX OGIERÓW DENETOR 8
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 40 Gold 1 (1.35) zwykły BE MY LOVER 0/71,68
6 Konk nr 41 Gold 2 ( 1.40) dwufazowy ELEAR 0/0/26,24
35 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy DENETOR 0/4/29,54
79 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy ANGELA DE LA CRUZ 9/57,60
9 Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C ANGELA DE LA CRUZ 64,87/4
32 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. ELEAR 4/66,43
59 Konk nr 47 Gold 2 (1.40) zwyk. BE MY LOVER 16/72,86
44 Konk nr 48 Gold 3 (1.50) dokł.z rozg. DENETOR 12/69,54
22 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy ANGELA DE LA CRUZ 4/53,03
30 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy BE MY LOVER 8/50,93
o Konk nr 53 Gold 2 (1.45) zwykł. ELEAR rez
37 Konk nr 54 Gold 3 Grand Prix (1.50) dwu-nawrotowy DENETOR 16/72,63
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy BE MY LOVER 0/4/28,24
38 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy ELEAR 4/58,39
47 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy ANGELA DE LA CRUZ 0/12/37,28
67 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy DENETOR 4/54,28
10 Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły ELEAR 0/71,48
o Konk nr 20 Gold 2 (1.35) zwykły BE MY LOVER rez
39 Konk nr 21 Gold 3 (1.40) zwykły ANGELA DE LA CRUZ 8/72,69
18 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy BE MY LOVER 0/4/29,94
31 Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły ANGELA DE LA CRUZ 8/62,26
o Konk nr 26 Gold 2 (1.40) zwykły ELEAR rez
26 Konk nr 27 Gold 3 Grand Prix (1.45) dokł z rozg. DENETOR 4/78,44
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 0/ 56,38
7 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 TANGO DU ROUET 0/ 56,48
1 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 ELEAR 0/ 50,20
56 Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/ 60,81
1 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/0/ 26,62
34 Konk nr 8 Kl.CC - DR, dwufazowy, Art. 274.5.3 DENETOR 8/ 54,54
8 Konk nr 12 Kl.N1 - RO, dwufazowy, Art.274.5.3 TANGO DU ROUET 0/0/ 24,62
3 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 ELEAR 0/0/ 27,80
37 Konk nr 13 Kl.C1 - Finał ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER 8/ 60,99
3 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg DENETOR 0/0/ 43,59
17 Konk nr 14 Kl.CC - GP CSR ZBYSZKO, Finała DR, Dokł z rozg ANGELA DE LA CRUZ 4/ 80,61
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9-14 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki Lady Canta 7,8
9 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/0/35,89
14 Konk.nr.5 - kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 WERELD OVIDIUS 0/4/31,42
3 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 BE MY LOVER 0/64,89
8 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/71,33
11 Konk nr.6-kl.CC DR zwykły.238.2.1 ELEAR 4/64,99
7-9 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl Lady Canta 7,8
3 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 BE MY LOVER 0/80,12
8 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/89,50
9 Konk.nr 10 kl.CC DR zwykły art.238.2.1 ELEAR 4/73,33
11 Konk.nr 11 - kl.C ŚR s&m szybkości art.263 WERELD OVIDIUS 65,54/4
10-11 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki Lady Canta 7,1
5 Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 BE MY LOVER 0/0/30,12
o Konk.nr.15 - kl.C1 finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 WERELD OVIDIUS rez
1 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/0=0/50,28
2 Konk.nr 16 -kl.CC1 finał DR dwunawrotowy art.273.3.3,3.3,4.3 ELEAR 0/0=0/52,10
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta ELEAR 73,29
O I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta DENETOR WYC.
7 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 DENETOR 4/74,20
o II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 ELEAR rez
6 WYNIKI KOŃCOWE- SENIORZY DENETOR 4/12 = 23,81
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 KONK NR 2 KL. P1 - RMK - 5 latki, styl konia CARLO / CASIRO I 7,10
19 KONK NR 2 KL. P1 - RMK - 5 latki, styl konia BIZARRO 4,00
15 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ 0/ 62,76
58 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 AVIATA 10 4/ 66,81
4 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 BE MY LOVER 0/0/ 33,46
12 KONK NR.7 KL.CC - DR, dwufazowy, art 274.5.3 ANGELA DE LA CRUZ 0/4/ 32,35
16 KONK NR 9 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia CARLO / CASIRO I 6,00
34 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 AVIATA 10 0/ rez
20 KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 BE MY LOVER 12/ 67,60
O KONK NR 14 KL.CC1 - DR, zwykły, Art.238.2.1 ANGELA DE LA CRUZ REZ
8 KONK NR 16 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia CARLO / CASIRO I 7,60
52 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 BE MY LOVER 4/ 58,77
14 KONK NR 21 KL.CC1- GRAND PRIX GAJEWNIK , zwykły, art 238.2.2 ANGELA DE LA CRUZ 10/ 100,46
O KONK NR 21 KL.CC1- GRAND PRIX GAJEWNIK , zwykły, art 238.2.2 ELEAR REZ
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 ELEAR REZ
26 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 DENETOR 4/63,62
11 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 ARKADIA / LURON 0/64,68
9 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 ELEAR 0/0/35,06
17 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 ARKADIA / LURON 0/4/35,45
17 Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 DENETOR 4/78,41
o Konk.nr 12-ŚR 1.40m z Jokerem aer.269.5&215 ELEAR rez
17 Konk.nr 15 -1.50m Grand Prix ,dwu nawrotowy art.261.5.3&273.2.2 DENETOR 9/81,21
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.nr. 3 - 1.40m zwykły art.238.2.1 ELEAR 0/58,93
37 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 DENETOR 8/68,91
39 Konk.nr.8 - 1.40m dwufazowy art.274.5.3 ELEAR 4/49,10
3 Konk.nr 11 -1.35m zwykły art.238.2.1 ELEAR 0/62,98
2 Konk.nr.13 1.50m dwufazowy art.274.5.3 DENETOR 0/0/30,26
13 Konk.nr 15 -1.60m GRAND PRIX dwunawrotowy art.273.3.3.1 DENETOR 4/8/59,50