Karta zawodnika

Imie: Tomasz

Nazwisko: Miśkiewicz

Rok urodzenia: 1992


Klasa: B1

Klub: KSPSK Kwieki


23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 85/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły Chataro 0/ 75,21
9 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Bardasz 0/0/ 34,25
16 89/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. dwufazowy art. 274.5.3 For Vito 0/4/ 34,73
11 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/ 76,30
22 97/ CSI 1*/ Silver Tour 3/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 For Vito 4/ 72,36
43 100/ CSI 3*/ Gold Tour 3 LR/ 145 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Chataro 16/ 77,41
2 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 For Vito 0/0/ 34,18
18 103/ CSI 1*/ Silver Tour 3 GP / 135 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Bardasz 12/ 78,55
17 105/ CSI 3*/ Gold Tour 2 Final/ 140 cm. szybkości tab.C art. 239/263 Chataro 75,07
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-6 Konie 4 -lettnie w reku na płycie COLINERO 1,20
5-6 I polfinał konie 5-letnie na styl Aramis / Corvallo 8,5
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A CHOCOLATE BLUE 0
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A Hajda 0
7 FINAL KONI 4- LETNE COLINERO 8,0
25 II półfinał konie 5-letnie na styl Aramis / Corvallo 6,6
4 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A CHOCOLATE BLUE 0/85,13
18 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A Hajda 0/92,23
11-12 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Aramis / Corvallo 8,4(2-3)=23,5
4 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał Hajda 0/90,86(6) 0/35,98=0
8 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał CHOCOLATE BLUE 4/83,28(8)=4
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 TINKAS BOY L ? 0/1/46,41
16 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Dimroy 0/4/43,43
17 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 DURANTE ? 0/5/45,39
37 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Carracas ? 9/57,12
T 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 Dimroy 0
4 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 SELENA ? 0/0/42,08
T 4 / L / Dwufazowyn 274.5.3 SELENA ? 9
5 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 Zet Blue 0/0/36,91
7 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 TINKAS BOY L ? 0/0/43,46
15 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 DURANTE ? 4/58,36
9 6 / N / Zwykły 238.2.1 Zet Blue 0/79,47
4 7 / C / Zwykły 238.2.1 Bardasz 4/80,17
1 8 / CC / Zwykły 238.2.1 Bardasz 4/82,77
10 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Dimroy 0/72,18
11 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 SELENA ? 0/73,61
14 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 TINKAS BOY L ? 0/77,31
26 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Carracas ? 4/77,79
T 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Dimroy 4
T 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Carracas ? 5
5 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 DURANTE ? 1/85,93
17 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 TINKAS BOY L ? 8/81,99
6 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 Zet Blue 0/4/32,37
2 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 Bardasz 0/4/26,21
2 15 / CC / Zwykły 238.2.1 Bardasz 8/69,08
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 1 / P1 / Z oceną styu konia RMK 5 letnie Aramis / Corvallo 6,0
3 2 / N1 / Z oceną styu konia RMK 6 letnie CHOCOLATE BLUE 8,2
28 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Bardasz 85,63/1
4 6 / P1 / RMK 5 letnie z oceną stylu konia Aramis / Corvallo 8,0
4 7 / N1 / RMK 6 letnie z oceną stylu konia CHOCOLATE BLUE 8,1
19 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 Bardasz 4/70,31
O 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CIVIS ELI
7 11 / N / Finał RMK 5 letnie z oceną stylu konia Aramis / Corvallo 7,2=21,2
3 12 / C / Finał RMK 6 letnie dwufazowy art.274.5.3 CHOCOLATE BLUE 0/8/28,44
4 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Bardasz 0/0/25,31
29-31/07/2016 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Diavoj 1/74,33
55 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 DUARTE ? 2/82,40
67 1 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Dimroy 3/76,99
4 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Kiavoj 0/0/29,58
7 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 Diavoj 0/0/34,33
38 2 / P / Dwufazowy art.274.5.3 DUARTE ? 14/66,16
4 3 / N / Zwykły art. 238.2.1 Diavoj 4/64,47
5 4 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 DUARTE ? 0/82,13
24 4 / L / Z trafieniem w normę czasu art. S1 Dimroy 0/75,12
31 5 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 DUARTE ? 9/68,28
15 7 / L 1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Dimroy 0/4/43,00
4 8 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 Diavoj 0/62,03
6 8 / P 1 / Zwykły art.238.2.1 DUARTE ? 0/70,81
6 9 / N / Dwufazowy art.274.5.3 Kiavoj 5/56,72
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 2 / CSI1* / 120, Small One Star CSI 1*, art.238.2.1 For Vito 0/77,55
13 8 / CSI1* / 120 Small One Star art. 238.2.1 For Vito 0/60,49
30 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 Hajda 1/71,95
41 9 / CSI1* / 130 Medium One Star art. 238.2.1 CHOCOLATE BLUE 5/69,52
23 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 Chataro 0/68,65
34 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 CIVIS 12/72,86
36 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 For Vito 4/54,14
52 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 CHOCOLATE BLUE 8/60,75
36 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Chataro 4/48,72
35 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 CIVIS 8/45,75
6 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 CHOCOLATE BLUE 0/68,16
27 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 Hajda 4/74,79
36 23 / CSI3* / 140, Bronze Round Final joker art.269.5 Chataro 12/50,23
O 24 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round LR CIVIS ELI
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia Aramis / Corvallo 8,0
2 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia CHOCOLATE BLUE 8,0
3 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia Hajda 8,0
8 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia FANTASTIC GR 7,8
23 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/84,15
O 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 Kiavoj ELI
11 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C For Vito 80,28/1
13 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C Bardasz 81,81/0
1 6 / P1 / RMK 5-letnie z oceną stylu konia Aramis / Corvallo 8,2
2 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia CHOCOLATE BLUE 8,3
5 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia Hajda 8,0
8 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia FANTASTIC GR 7,1
47 8 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 Kiavoj 10/60,40
6 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/62,54
26 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 For Vito 4/64,18
6 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CIVIS 0/0/23,69
8 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Chataro 0/0/26,26
3 11 / N / Finał RMK 5-letnie z oceną stylu konia Aramis / Corvallo 8,1
1 12 / C / Finał RMK 6-letnie dwufazowy art. 274.5.3 Hajda 0/0/32,23
5 12 / C / Finał RMK 6-letnie dwufazowy art. 274.5.3 CHOCOLATE BLUE 0/4/32,28
8 12 / C / Finał RMK 6-letnie dwufazowy art. 274.5.3 FANTASTIC GR 4/58,24
10 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 For Vito 0/8/31,59
25 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 Bardasz 8/50,98
7 15 / CC1 / Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CIVIS 4/84,90
18 15 / CC1 / Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Chataro 12/90,00
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 81 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,25 Hajda 4/6=10/44,99
7 84 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 Hajda 0/8/33,54
17 88 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) CIVIS 0/66,35
63 89 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - (1,40m) Chataro 8/67,13
19 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) For Vito 0/4/32,98
59 95 / Gold Tour 3 / 274.5.3 Competition in two phases (1,40m) Chataro 8/47,04
14 108 / Silver Tour 3 GP / 238.2.2 -(1,35m) For Vito 8/69,27
21 110 / Gold Tour 2 Final / 239/263 Table C, speed competition (1,40m) CIVIS 66,42/0
35 110 / Gold Tour 2 Final / 239/263 Table C, speed competition (1,40m) Chataro 73,31/0
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 38 / Youngster Tour 5 y.o. / 238.1.1 (1.10) Aramis / Corvallo 0/84,47
1-20 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) Hajda 0/82,50
24 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) For Vito 4/79,88
11 41 / Youngster Tour 5 y.o. / 274.5.6 (1.10) Aramis / Corvallo 0/0=0/40,30
2 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) For Vito 0/0=0/34,12
11 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) Hajda 0/0=0/37,54
7 44 / Youngster Tour Final 5 y.o. / 238.2.2 + 245.3 (1.15) Aramis / Corvallo 0/0/33,38
24 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) For Vito 4/83,13
39 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) Hajda 8/87,99
8 57 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1,30m) Chataro 0/0/41,13
21 57 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1,30m) CIVIS 4/54,10
11 65 / Gold Tour 1 / 238.2.1 (1,30m) CIVIS 4/76,68
12 65 / Gold Tour 1 / 238.2.1 (1,30m) Chataro 4/78,65
15 71 / Gold Tour 1 / 239/263 Table C, speed competition (1,30m) Chataro 71,12/0
16 71 / Gold Tour 1 / 239/263 Table C, speed competition (1,30m) CIVIS 71,89/4
21/05/2016 ZR B-skoki BRACHLEWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 Diavoj 0/5/41,26
2 nr 4 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Diavoj 0/0/34,09
10 nr 4 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Alcado 5/51,57
1 nr 5 kl.N – zwykły art. 238.2 Alcado 0/49,01
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 PRADO 0/57,24
42 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 TINKAS BOY L ? 0/61,67
43 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 DEEJAY 0/63,25
48 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 TINKAS BOY L ? 4/58,91
24 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Lambada / Clinton II 0/54,10
32 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/56,83
O 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Kiavoj ELI
20 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 Kiavoj 4/58,64
2 1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia Aramis / Corvallo 8,1
17 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia Hajda 7,5
18 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia For Vito 7,3
10 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Lambada / Clinton II 0/60,13
17 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/64,25
19 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 TANGO R 0/65,28
42 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 CIVIS 8/65,44
12 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 TANGO R 0/0/25,00
30 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Chataro 0/0/31,81
8 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 Chataro 0/73,14
23 4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 TINKAS BOY L ? 0/67,15
5 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK COLINERO 8,1
7 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK SZABLON 7,9
14 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK PRADO 7,8
17 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK DEEJAY 7,6
25 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK DASILLIO ? 7,0
18 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 Kiavoj 0/65,73
32 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 TINKAS BOY L ? 1/72,40
8 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/67,71
9 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Kiavoj 0/67,84
3 6 - P1 - 5 latki - na styl konia Aramis / Corvallo 8,1
9 7 - N1 - 6 latki - na styl konia For Vito 8,1
10 7 - N1 - 6 latki - na styl konia Hajda 8,1
22 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 CIVIS 0/0/48,66
28 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Lambada / Clinton II 4/45,36
6 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Lambada / Clinton II 0/62,00
40 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Bardasz 9/66,73
16 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 Chataro 0/ELI
O 10 - CC/140 - DR, dwufazowy art. 274.5.5 TANGO R ELI
7 9R - L- 4 latki - na styl konia DASILLIO ? 7,9
9 9R - L- 4 latki - na styl konia PRADO 7,9
10 9R - L- 4 latki - na styl konia COLINERO 7,9
14 9R - L- 4 latki - na styl konia DEEJAY 7,6
20 9R - L- 4 latki - na styl konia SZABLON 6,8
3 11 - N - 5 latki - na styl konia Aramis / Corvallo 8,0
2 12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, dwufazowy art. 274.5.3 Hajda 0/0/26,70
7 12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, dwufazowy art. 274.5.3 For Vito 0/4/25,61
2 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Lambada / Clinton II 0/51,99
12 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Bardasz 0/57,60
13 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Kiavoj 0/57,75
18 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 CIVIS 0/63,31
21 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 TANGO R 0/8/46,04
11 10R - P/110 -zwykły art. 238.2.1 TINKAS BOY L ? 0/65,05
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 SZABLON 0/1/40,34
23 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 Aramis / Corvallo 1/57,35
24 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 COLINERO 2/60,11
8 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ Aramis / Corvallo 1/72,71
5 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ For Vito 0/69,91
12 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ Hajda 4/74,04
5 Konk nr 6 kl. C- wzrast.st trud z Jokerem art.269.5 TANGO R 36/54,33
13 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ Bon Jovi 2/72,71
15 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ COLINERO 2/73,53
21 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ SZABLON 9/69,86
7 Konkurs nr 9 kl. P - o wzr.st.trud z Jokerem art.269.5 Aramis / Corvallo 44/46,92
3 Konk nr 10 kl.N zwykły /art..238.2.1 For Vito 0/62,23
5 Konk nr 10 kl.N zwykły /art..238.2.1 Hajda 1/75,84
6 Konk nr 10 kl.N zwykły /art..238.2.1 TANGO R 4/56,65
1 Konk nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 TANGO R 0/0/22,61
2 Konk nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 Chataro 0/1/27,29
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 TANGO R 4/55,75
31 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 Hajda 4/64,95
48 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 For Vito 9/74,15
51 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 TANGO R 13/74,33
11 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Hajda 0/4/26,38
4 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 TANGO R 0/0/29,24
33 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 For Vito 4/50,97
15 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Chataro 9/76,00
15 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Hajda 0/67,47
14 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 For Vito 0/4/34,84
16 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 TANGO R 0/8/30,14
13 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) Chataro 12/12/48,08
01-03/04/2016 HZR ( przy HZO-HPP) B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 1 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 Aramis / Corvallo 0/0/36,12
19 2 / P / Zwykły art. 238.2.1 Aramis / Corvallo 0/64,28
24 5 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Aramis / Corvallo 0/4/28,34
5 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Aramis / Corvallo 0/59,55
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły TANGO R 0/58,76
17 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły For Vito 0/60,32
20 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Chataro 0/68,32
32 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły TANGO R 4/61,56
22 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy Chataro 4/44,74
4 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy TANGO R 0/0/25,04
30 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy For Vito 4/47,22
12 Konk nr 7 MR -N-Z Jokerem For Vito 44/35,56
20 Konkurs nr 8 final ŚR -C1-Dwufazowy TANGO R 9/74,91
17 Konkurs nr 11-CC (145) GRAND PRIX zwykły z rozg. Chataro 9/68,40
18-20/03/2016 HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-4 Konkurs nr 2 L - Dokładnośc Aramis / Corvallo 0
13 Konkurs nr 3 L-Dwufazowy Aramis / Corvallo 0/0/30,33
12 Konkurs nr 8 L - dw - Dwufazowy Aramis / Corvallo 0/4/29,07
10 Konkurs nr 9 P - Dwufazowy Aramis / Corvallo 0/0/28,36
10 Konkurs nr 13 P - Zwyk Aramis / Corvallo 0/56,18
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 EMER 0/55,43
16 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 Aramis / Corvallo 7/68,73
T Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 Aramis / Corvallo 0/59,61
14 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 EMER 40/44,25
1 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 Hajda 0/0/33,37
11 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 For Vito 8/47,99
15 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 Aramis / Corvallo 4/64,67
T Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 Aramis / Corvallo 0/66,19
11 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 EMER 4/64,12
6 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 Hajda 0/74,77
9 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 EMER 4/71,59
11 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 For Vito 10/83,17
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Hajda 0/1/37,56
19 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 For Vito 0/65,24
2 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Wantos 0/53,02
17 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 CHOCOLATE BLUE 0/63,99
4 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Chataro 0/0/37,38
7 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Wantos 0/4/33,92
3 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 Chataro 0/4/38,31
15 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 For Vito 0/70,15
19 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 Hajda 0/72,38
29 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 CHOCOLATE BLUE 4/69,59
14 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Wantos 8/63,68
1 12 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Chataro 0/73,18
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) DIMEQUYA 0/4/27,93
52 nr 3 - BR Big Round, Against the clock (article 238.2.1) CIVIS 8/73,80
45 nr 6 - BR Big Round, Agains the clock with jump off (article 238.2.2) CIVIS 8/68,88
41 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) DIMEQUYA 0/61,93
21 nr 9 - MR Middle Round, Against the clock with the jump off (article 2 DIMEQUYA 8/65,40
43 nr 12 - GP Grand Prix CEL FEI World Cup, Big Round (article 238.2.2 CIVIS 16/60,16
05-06/12/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 Hajda 1/59,75
18 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 MJT Carnaval *36/38,79
4 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 CHOCOLATE BLUE 0/0/26,13
5 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 Wantos 0/0/26,24
13-15 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 Cardhu 4/35,06
16 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 For Vito 5/39,49
2 Konkurs nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 Wantos 1/63,09
5 Konkurs nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 Chataro 6/68,00
12 Konkurs nr 10 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Hajda 0/0/30,12
11 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 CHOCOLATE BLUE 0/66,44
12 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 MJT Carnaval 1/70,26
13 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 For Vito 1/70,95
19 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 Cardhu 4/62,96
20 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 Wantos 8/58,07
1 Konkurs nr 12 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 Chataro 0/4/32,85
2-5 Konkurs nr 12 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 Wantos 4
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 CIVIS 0/0/29,5
7 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 DIMEQUYA 0/4/37,84
5 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. CIVIS 4/67,47
6 11 / CC1 / HPP SeniorówJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2. DIMEQUYA 4/68,81
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 1 / MR / 238.2.1 zwykły CHOCOLATE BLUE 0/68,31
40 1 / MR / 238.2.1 zwykły CIVIS 0/70,87
52 1 / MR / 238.2.1 zwykły For Vito 0/74,04
3 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy DIMEQUYA 0/0/21,81
23 R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 HERMIONA 0/0/30,46
14 R7 / P / Zwykły 238.2.1 HERMIONA 0/75,07
20 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy For Vito 0/0/33,43
22 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy CHOCOLATE BLUE 0/0/33,96
27 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CIVIS 0/0/29,07
3 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix DIMEQUYA 0/0/40,03
27 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CIVIS 0/0/42,25
5 7 / MR-N / 269.5 z jokerem CHOCOLATE BLUE 44/48,35
7 7 / MR-N / 269.5 z jokerem For Vito 44/57,72
22-25/10/2015 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 7 / Gold Tour (Qualifier for competition 18) art.238.2.1 DIMEQUYA 0/67,94
3 13 / / Gold Tour art.274.5.3 DIMEQUYA 0//25,82
42 18 / / Final Gold Tour (LR) art.238.2.2 DIMEQUYA 12/80,24
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13-16 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca HERMIONA 3,5
26 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 HERMIONA 7,01/0
28 12 / P / Zwykły 238.2.1 HERMIONA 5/84,31
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 For Vito 0/82,81
15 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 CHOCOLATE BLUE 0/84,00
1-14 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( CHOCOLATE BLUE 0/81,55
1-14 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( For Vito 0/84,42
3 12 / 5-L / art. 238.1.1 - finał koni 5-letnich (120 cm) For Vito 0/4/33,35
12 12 / 5-L / art. 238.1.1 - finał koni 5-letnich (120 cm) CHOCOLATE BLUE 4/76,05=4
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 6 / CSI 3* LR / 145 Gold Round art.238.2.1 Table A DIMEQUYA 4/73,99
6 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/0/29,02
3 12 / CSI 3* / 145 Silver Round,art.274.5.3, Table A DIMEQUYA 0/0/27,85
35 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A PIA VAN DE OBOLEŃSKI 8/68,96
17 17 / CSI 3* LR / 145 Silver Round Final art.239, Table C DIMEQUYA 68,80/1
2 18 / CSI 3* LR / 150 Gold Round In two phases, art. 274.5.3. Table A Bora / AVERO 0/0/44,02
O 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 PIA VAN DE OBOLEŃSKI REZ
31 20 / CSI 3* LR / 160 Grand Prix Gold Round 261.5.3,273.2.2, Bora / AVERO 16/88,12
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 NR 34- 1.15 m 5-latki CHOCOLATE BLUE 0
1-15 NR 34- 1.15 m 5-latki For Vito 0
6 NR 37- 1.15m 5-latki For Vito 0/0/36,74
11 NR 37- 1.15m 5-latki CHOCOLATE BLUE 0/4/36,91
3 NR 40 -1.20m 5-latki For Vito 0/0/33,07
7 NR 40 -1.20m 5-latki CHOCOLATE BLUE 0/4/30,68
16 NR 44- 1.45 m Gold 4 CSI3* DIMEQUYA 0/8/34,95
9 NR 46 -1.30m Silver 4 CSI1* PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/4/31,34
26 NR 49 -1.40m Gold 3 CSI3* DIMEQUYA 4/51,52
6 NR 50 -1.50m Gold 4 CSI3* Bora / AVERO 0/0/34,73
2 NR 56-1.45m Gold 3 CSI3* DIMEQUYA 0/0/37,49
12 NR 60 - 1.30m Silver 4 CSI1* PIA VAN DE OBOLEŃSKI 4/62,92
15 NR 63 - 1.50m Gold 4 CSI3* Bora / AVERO 4/80,53
2 NR 66- 1.35m Silver 4 CSI1* PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/4/43,31
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia CHOCOLATE BLUE 8,0
13 Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia For Vito 7,1
12 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 IWIANO 0/ 72,10
9-10 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 IWIANO 80,77
9-10 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 DIMEQUYA 80,77
3 Konk nr 6 - P-1 Runda MK 5 letniez oceną stylu konia art. 11.1.1.1 CHOCOLATE BLUE 8,1
10 Konk nr 6 - P-1 Runda MK 5 letniez oceną stylu konia art. 11.1.1.1 For Vito 7,1
1 Konk nr 11 - N Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia art. 11.1.1.1 CHOCOLATE BLUE 8,2
10 Konk nr 11 - N Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia art. 11.1.1.1 For Vito 7,1
5 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DIMEQUYA 4/ 76,60
6 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 IWIANO 4/ 78,39
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C Bora / AVERO 76,86/0
20 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C DIMEQUYA 77,22/4
21 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Bora / AVERO 12/71,07
O II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 DIMEQUYA REZ
O I NAWRÓT FINAŁU Bora / AVERO REZ
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A HERMIONA 0/0/22,88
13 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A For Vito 0/0/24,85
24 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C For Vito 66,35/4
04-07/06/2015 CSIO 5* B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 NR 1 (1.40 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 DIMEQUYA 0/77,37
58 NR 2 Table A, FEI Art. 274.5.3 Bora / AVERO 8/53,34
46 NR 3 (1.50 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 CIVIS 4/75,98
29 NR 5 (1.50 m) Table A, FEI Art. 238.2.1 Bora / AVERO 4/69,43
44 NR 7 (1.50 m) Table C, FEI Art. 239 Bora / AVERO 78,87(74,87)
O NR 8 LONGINES (1.60 m) Table A, FEI Art. 238.2.2 DIMEQUYA REZ
34 NR 11 (1.50 m) Table A, FEI Art. 269.5 DIMEQUYA 25/57,01
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 NR 43 Gold 3 CSI3* 1.40m Bora / AVERO 4/70,76
9 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m DIMEQUYA 1/79,33
43 NR 50 Gold 4 CSI3* 1.50m CIVIS 15/96,69
24 NR 56 Gold 3 CSI3* 1.45m Bora / AVERO 4/70,51
22 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m DIMEQUYA 74,22/4
4 NR 63 Gold 4 CSI3* 1.50m CIVIS `0/0/49,50
23/05/2015 ZR B-skoki BRACHLEWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 3 kl. L – dwufazowy art. 274.5.2 SEXY MK 0/0/34,56
9-13 Konkurs nr 3 kl. L – dwufazowy art. 274.5.2 CHOCOLATE BLUE 0/ELI
14-18 Konkurs nr 3 kl. L – dwufazowy art. 274.5.2 For Vito 4/63,38
19 Konkurs nr 3 kl. L – dwufazowy art. 274.5.2 HERMIONA 8/59,74
1 Konkurs nr 4 kl. P – z wyborem trasy art. 271 SEXY MK 48,32/0
14-17/05/2015 CSIO 3*- W, CSI 1*, CSIYH 1* B-skoki Celje / Słowacja
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 4/0 - Gold Tour - 145 cm. zwykły art.238.2.1 CIVIS 0/ 64,51
19 4/0 - Gold Tour - 145 cm. zwykły art.238.2.1 Bora / AVERO 0/ 75,73
18 15/0 - Gold Tour Championat of Celje - 145 cm, zwykły z rozg. art.238 Bora / AVERO 9/ 75,98
3 18/0 - 140cm, wzrastajacy st. trudności art.269 Bora / AVERO 65/ 60,29
27 20/0 - Grand Prix Kap Jumping World Cup - 160 cm. zwykły z rozg. art. CIVIS 8/ 65,70
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 SEXY MK 0/52,79
19 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 CHOCOLATE BLUE 0/ 54,54
27 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 HERMIONA 27/71,19
20 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem SEXY MK 36/48,16
8 Konk nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 CONTI / CORRADO I 0/5/30,78
4 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 Bora / AVERO 0/79,63
10 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 IWIANO 8/71,10
15 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 SEXY MK 0/62,28
16 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 HERMIONA 0/62,71
25 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 CHOCOLATE BLUE 4/65,28
7 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 SEXY MK 0/0/32,98
21-22 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 CHEERIOS M ? 8
8 Konk nr 10 kl.N – zwykły art. 238.2. CONTI / CORRADO I 4/68,83
1 Konk nr 11 kl.C – zwykły art.238.2.2 IWIANO 0/0/30.46
3 Konk nr 11 kl.C – zwykły art.238.2.2 Bora / AVERO 0/0/31,37
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 DIMEQUYA 4/40,46
16 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A DIMEQUYA 0/60,89
31 Konk nr 6 - 150cm DR art.: 238.2.2 CIVIS 8/66,11
O Konk.nr.10 - 145 - Speed with Music, Table C, art.: 239 DIMEQUYA REZ
8 Konk,nr.12 - 155 - Big Round Grand Prix CIVIS 0/12/43,91
07-08/03/2015 HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. EPOSZ ? 13/71,6
31 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 LAUR 6/66,49
12 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 CONTI / CORRADO I 0/0/23,35
17-21 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 LAUR 4
2 Konk nr 5 - kl. C zwykły art. 238.2 IWIANO 0/65,82
15 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 SEXY MK 0/48,78
28 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 EPOSZ ? 8/54,07
14-20 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 LAUR 4
10 Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 CONTI / CORRADO I 4/75,39
12 Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 LAUR 5/82,75
5-9 Konk nr 10- kl. C dwufazowy art.274.5.2 IWIANO 4
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases PIA VAN DE OBOLEŃSKI 4/54,13
50 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc DIMEQUYA 8/66,23
7 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/51,02
19 Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 DIMEQUYA 4/78,56
4 10 / S&M / Middle Round art. 239 Table C Speed and Music PIA VAN DE OBOLEŃSKI 55,25/0
4 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 DIMEQUYA 0/0/42,94
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/58,45
105 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 LAUR 10/74,42
3 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/55,79
72 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 LAUR 8/67,94
1 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 DIMEQUYA 0/0/32,83
60 6 / N / MR- (RO) zwykły art. 238.2.1 LAUR 4/65,46
30 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 PIA VAN DE OBOLEŃSKI 4/54,39
61 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 LAUR 8/65,25
45 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 LAUR 4/50,23
13 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 PIA VAN DE OBOLEŃSKI 0/4/28,05
4 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 DIMEQUYA 0/0/47,07
31-01/02/2015 II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 CHACCO GOLD ? 0/68,78
O Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 CHACCO GOLD ? ELI
7 Konk nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 CONTI / CORRADO I 0/0/33,46
10 Konk nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 LAUR 4/43,06
2 Konk nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 DIMEQUYA 0/72,19
6 Konk nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 LAUR 10/80,22
20 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 CHACCO GOLD ? 1/73,26
O Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 EPOSZ ? ELI
17 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 CHACCO GOLD ? 1/50,16
6 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 CONTI / CORRADO I 1/68,25
4-6 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 LAUR 4/57,88
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 LAUR 4/64,34
2 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 IWIANO 0/4/22,80
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 CONTI / CORRADO I 0/71,15
22 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 LAUR 0/72,34
17 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 LAUR 0/0/36,43
24 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 CONTI / CORRADO I 0/7/48,78
12 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 CONTI / CORRADO I 0/67,31
12 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 LAUR 9/49,23
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konk nr 40 Gold 1 (1.35) zwykły CLASSIC CANDO 6/87,27
69 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy CIVIS 8/51,81
38 Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C CLASSIC CANDO 84,90
42 Konk nr 48 Gold 3 (1.50) dokł.z rozg. CIVIS 12/68,58
13 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy CLASSIC CANDO 0/16/36,57
41 Konk nr 54 Gold 3 Grand Prix (1.50) dwu-nawrotowy CIVIS 24/73,60
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-7 Konk nr 28 -(1.15) MK 5 latki dokł bez rozg VERSAILLES DU BUST 0/66,30
12-12 Konk nr 28 -(1.15) MK 5 latki dokł bez rozg CONTI / CORRADO I 5/74,56
16-24 Konk nr 29-(1.25)MK 6 latki dokł bez rozg. PORTOS / GUIDAM 4/64,33
2 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły DIMEQUYA 0/68,25
3 Konk nr 31-(1.15) MK 5 latki specj.dwie fazy VERSAILLES DU BUST 0/0/33,29
5 Konk nr 31-(1.15) MK 5 latki specj.dwie fazy CONTI / CORRADO I 0/0/34,58
o Konk nr 31-(1.15) MK 5 latki specj.dwie fazy CHRISTOBALDI rez
7 Konk nr 32-(1.25) MK 6 latki specj.dwie fazy PORTOS / GUIDAM 0/0/32,50
6 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy DIMEQUYA 0/0/35,06
3 Konk nr 34 ( 1.20) MK 5 latki zw.z rozg VERSAILLES DU BUST 0/0/45,73
15 Konk nr 34 ( 1.20) MK 5 latki zw.z rozg CONTI / CORRADO I 13/89,97
13 Konk nr 35 (1.30) MK 6 latki dokł z rozg PORTOS / GUIDAM 4/81,01
1 Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg DIMEQUYA 0/0/33,18
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta CIVIS 70,13
3 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 CIVIS 0/73,70
7 WYNIKI KOŃCOWE- SENIORZY CIVIS 12/16 = 30,23
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk.nr .2 - 1.35m dwufazowy art.274.5.3 CABRILLO 0/12/39,70
15 Konk.nr. 3 - 1.40m zwykły art.238.2.1 DIMEQUYA 0/69,26
19 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 CIVIS 4/66,52
36 Konk.nr 6 - 1.35 m zwykły art.238.2.1 CABRILLO 12/71,62
44 Konk.nr.8 - 1.40m dwufazowy art.274.5.3 DIMEQUYA 8/48,59
35 Konk.nr.13 1.50m dwufazowy art.274.5.3 CIVIS 8/46,59
19 Konk nr.14 - 1.40m konkurs szybkości art.239 DIMEQUYA 73,42
33 Konk.nr 15 -1.60m GRAND PRIX dwunawrotowy art.273.3.3.1 CIVIS 12/77,10
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk.nr 3 -kl.P zwykły art.238.2.1 COCOA B 0/66,16
1 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia BLUEGREY 8,4/67,51
2-3 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia BELLA BELLISSIMA 8,2/66,65
2-3 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia BELLA DONNA 106 / DIARADO 8,2/69,33
4 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia CONTI / CORRADO I 8.0/66,86
6 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia CHRISTOBALDI 7,8/65,05
7-8 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia VERSAILLES DU BUST 8,0/63,80
4 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 IWIANO 0/64,07
7 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Tomira 0/66,96
17 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CABRILLO 4/70,22
3 Konk nr 8 -kl.CC DR szybkości art.239 DIMEQUYA 0/70,73
6 Konk.nr 19- kl.P zwykły art.238.2.1 COCOA B 3/83,53
1 Konk.nr 20 -kl.N 5-latki na styl konia BELLA DONNA 106 / DIARADO 8,3/67,99
2-3 Konk.nr 20 -kl.N 5-latki na styl konia VERSAILLES DU BUST 8,2/68,24
2-3 Konk.nr 20 -kl.N 5-latki na styl konia BELLA BELLISSIMA 8,2/63,64
4 Konk.nr 20 -kl.N 5-latki na styl konia CONTI / CORRADO I 8,0/67,36
5 Konk.nr 20 -kl.N 5-latki na styl konia BLUEGREY 7,8/64,31
7-8 Konk.nr 13 -kl.N1 6 latki na styl konia COCOA B 7,1/80,29
6 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 Tomira 0/61,37
13 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 IWIANO 4/53,58
14 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 CABRILLO 4/58,22
2 Konk.nr 24 -kl.CC GRAND PRIX zwykły z rozg. art.238.2.2 DIMEQUYA 0/4/33,85
19 Konk nr 11-kl.P dwufazowy art.274.5.3 COCOA B 4/62,47
1 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia VERSAILLES DU BUST 8,5/74,86
2 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia BLUEGREY 8,3/74,20
3 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia BELLA BELLISSIMA 8,2/76,39
4 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia CONTI / CORRADO I 7,9/71,41
6 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia BELLA DONNA 106 / DIARADO 7,5/78,54
7 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia CHRISTOBALDI 7,1/69,05
2 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 IWIANO 0/70,66
5 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CABRILLO 0/75,83
18 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Tomira 9/88,25
3 Konk. nr 16 -kl.CC DR zwykły art.238.2.1 DIMEQUYA 0/77,76