Karta zawodnika

Imie: Konrad

Nazwisko: Pawłowski

Rok urodzenia: 1994


Klasa: B1

Klub: ARPAV


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 LAUR 4/49,07
18 7 / C / Zwykły 238.2.1 LAUR 9/76,80
18 13 / N / Zwykły 283.2.1 LAUR 0/70,46
16 14 / C / Zwykły 283.2.1 LAUR 8/63,57
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 LAUR 0/4/27,20
7 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 LAUR 8/44,44
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 18/ CSI 2*/ Gold Tour 1/ 130 m. dwufazowy art. 274.5.3 LAUR 4/ 55,93
9 26/ CSI 2*/ Gold Tour 1/ 130 cm. szybkości tab.C art. 293/263 LAUR (8) 70,18
9 31/ CSI 2*/ Gold Tour 1 Final/ 130 cm. zwykły art. 238.2.1 LAUR 21/ 84,76
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 LAUR 4/75,34
46 3 / N / MR zwykły art.238.2.1 TANGO R 8/74,56
40 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C LAUR 101,27/3
10 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 TANGO R 0/4/24,90
22-35 8 / N / MR dwufazowy art. 274.5.2 LAUR 4/61,09
36 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 LAUR 8/81,29
33 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 TANGO R 20/68,85
23 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 LAUR 18/68,58
13-15/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 18 / P1 / Dwufazowy 238.2.1 LAUR 4/50,90
9 19 / N1 / Dwufazowy 238.2.1 LAUR 9/62,55
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 6 / N / zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/ 56,57
6 7 / C / zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/ 62,93
10 7 / C / zwykły art.238.2.1 LORD / Landino 0/ 69,85
10 13 / N / zwykły art.238.2.1 TANGO R 4/ 65,43
11 14 / C / zwykły art.238.2.1 TANGO R 4/ 68,61
o 14 / C / zwykły art.238.2.1 LORD / Landino rez
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 TANGO R REZ
32 nr OS3 - 1* SR Small Round, Two phases against the clock (article: 274 TANGO R 0/8/32,31
33 nr OS4 - 1* SRF Small Round Final, Against the clock (article: 238.2.1 TANGO R 4/70,09
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/54,49
14 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 TANGO R 4/63,48
25 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 12/72,74
10 nr 9 - CC Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 20/83,67
19 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 0/4/27,04
1 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 0/56,78
15 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 TANGO R 8/70,48
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Qulumbus 8/59,28
56 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 LORD / Landino 20/61,68
38 4 / N / Dwufazowy Mała Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 LORD / Landino 4/49,90
10 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Qulumbus 0/0/27,93
56 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 LORD / Landino 16/53,05
21 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 LORD / Landino 8/56,60
25 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 Qulumbus 16/55,73
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 1 / MR / 238.2.1 zwykły TANGO R 0/63,87
79 1 / MR / 238.2.1 zwykły LAUR 6/82,15
95 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły TANGO R 12/73,99
96 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły LORD / Landino 12/75,09
43 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 LAUR 8/56,42
23 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy LORD / Landino 0/0/34,18
73 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy LAUR 8/54,23
80 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy TANGO R 5/62,09
84 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LORD / Landino 8/52,91
4 7 / MR-N / 269.5 z jokerem LORD / Landino 44/43,13
9 7 / MR-N / 269.5 z jokerem TANGO R 40/43,13
21 7 / MR-N / 269.5 z jokerem LAUR 27/72,54
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 LAUR 5/79,68
17 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 0/69,31
39 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 LAUR 6/83,63
43 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 TANGO R 8/91,49
O Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 LORD / Landino REZ
21 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 LAUR 0/4/26,33
32 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 8/57,28
37 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 LAUR 8/64,93
19 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 8/66,83
21 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 TANGO R 8/69,33
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości Qulumbus 58,44 (0/0)
10 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości LORD / Landino 68,12 (0/4,84)
12 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/74,39
16 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 8/63,28
10 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 4/69,58
16 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 5/87,36
4 16 / SEN / II Nawrót Finału LORD / Landino 0/69,08
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O NR 48- 1.35m Gold 2 CSI3* Qulumbus ELI
8 NR 53 - 1.25m Silver 3 CSI1* LORD / Landino 0/8/36,17
12 NR 54 - 1.30m Gold 1 CSI3* Qulumbus 4/37,66
18 NR 59 - 1.25 m Silver 3 CSI1* LORD / Landino 71.25/8
16 NR 61 -1.35m Gold 1 CSI3* Qulumbus 88,41/12
20 NR 65 - 1.30m Silver 3 CSI1* LORD / Landino 8/71,47
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 LORD / Landino 4/ 76,36
2 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 Qulumbus 0/ 55,01
14 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 LORD / Landino 4/ 60,15
15 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 LORD / Landino 4/ 62,34
6 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. Qulumbus 4/ 66,04
13 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. LORD / Landino 8/ 76,49
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 TANGO R 0/59,60
39 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 LORD / Landino 4/69,40
48 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 TANGO R 4/52,45
16 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 LORD / Landino 0/4/31,38
19 9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 TANGO R 0/8/51,65
48 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 TANGO R 9/89,47
18 17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 LORD / Landino 9/75,92
45 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 TANGO R 15/74,41
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
57 NR 43 Gold 3 CSI3* 1.40m Qulumbus 12/71,64
11 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m TANGO R 4/70,94
27 NR 49 Gold 3 CSI3* 1.40m Qulumbus 0/12/41,50
14 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m TANGO R 4/47,35
O NR 56 Gold 3 CSI3* 1.45m Qulumbus ELI
23 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m TANGO R 79,14/16
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 R3 / N / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/77,31
24 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/33,91
41 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 4/56,63
38 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 TANGO R 8/77,57
7 3 / DR / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 4/70,93
16 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 4/52,46
7 4 / MR / Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/67,26
21 4 / MR / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/71,45
25 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 4/51,52
7 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 Qulumbus 0/4/28,85
24 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 8/ 60,78
8 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 TANGO R 4/73,10
8 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Qulumbus 8/74,54
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 5 / N / Dwufazowy LORD / Landino 4/47,48
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konk nr9 - kl.P - o wzr st trud z jokerem (art. 269.5) LORD / Landino 42/74,59
14 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) LORD / Landino 0/1/38,35
18 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) TANGO R 0/4/30,09
18 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) TANGO R 8/62,36
2 Konk nr12 - kl.CC - zwykły (art. 238.2.) Qulumbus 4/70,21
32 Konk nr15 - kl.P - dwufazowy (art. 274.5.3) LORD / Landino 4/58,75
23 Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 LORD / Landino 8/60,65
O Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 TANGO R ELI
20 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) TANGO R 8/73,08
1 Konk nr18 -kl. CC - zwykły (art. 238.2) Qulumbus 4/75,05
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 R3 / P / Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 LORD / Landino 4/55,27
29 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 LORD / Landino 0/70,58
62 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 TANGO R 6/75,56
20 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 TANGO R 0/66,39
23 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. Qulumbus 4/40,63
31 R6 / P / Zwykły Tab A, Art. 238.2.1 LORD / Landino 0/67,44
6 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 TANGO R 0/53,44
66 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 LORD / Landino 12/59,88
2 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 TANGO R 0/0/30,13
5 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 Qulumbus 0/59,53
20 10 / N / Zwykły Mała Runda - MR (RO) - seria A - Tabela A, Art. 238. LORD / Landino 4/64,19
11 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 TANGO R 0/8/29,94
29 14 / CC / Grand Prix- MJ i Seniorzy Zwy.z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. Qulumbus 12/70,43
14-15/03/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk. Nr .5 - P - Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/52,69
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 TANGO R 4/ 54,38
45 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 TANGO R 12/ 66,52
23 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 Qulumbus 4/ 46,68
27 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 TANGO R 4/56,64
24 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 TANGO R 4/49,25
24 10 / DR / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 20/63,44
30 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 4/49,31
21 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 8/60,02
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/36,84
40 5 / N / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 8/78,54
41 5 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO R 13/96,64
14 6 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO R 4/57,75
7 7 / CC / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 8/57,04
29 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/71,47
8 12 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/53,37
31 12 / N / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 10/76,34
17 13 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO R 8/69,09
4 14 / CC / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 4/57,25
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/1/34,39
34 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/35,03
4 6 / N / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 0/52,56
11 6 / N / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 0/58,27
13 6 / N / Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/60,53
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 0/55,54
23 7 / C / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/67,43
30 7 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO R 8/73,88
12 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/26,94
53 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/64,31
1 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Qulumbus 44/33,40
11 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 TANGO R 44/45,00
21 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 RAVELLA 37/41,40
12 14 / C / Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/67,28
14 14 / C / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/58,85
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 4/77,62
9 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 0/0/28,71
14 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 0/0/33,35
5 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 RAVELLA 0/ 78,00
8 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 Qulumbus 4/ 59,43
23 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 TANGO R 12/85,07
31 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 1/59,52
30 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/69,65
31 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 TANGO R 4/69,70
15 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/77,00
O Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 TANGO R ELI
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 Qulumbus 8/65,00
12 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 0/4/26,93
38 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 8/47,94
20 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 Qulumbus 4/40,34
37 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 TANGO R 4/67,58
50 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 LORD / Landino 8/62,84
4 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 TANGO R 0/51,40
5 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 LORD / Landino 0/56,51
o Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 Qulumbus rez
20 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 LORD / Landino 0/59,44
18 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 0/0/ 20,73
66 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 TANGO R 8/ 52,08
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 0/66,98
2 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 0/0/29,82
12 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/34,53
1 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Qulumbus 0/62,13
19 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 TANGO R 12/66,76
4 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/28,22
1 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/61,67
42 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 12/72,03
O Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 TANGO R REZ
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 0/0/18,85
2 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 TANGO R 0/42,78
4 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 0/44,72
2 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 TANGO R 0/0/18,90
20 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 LORD / Landino 4/45,48
10 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 LORD / Landino 0/66,45
27 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 TANGO R 15/95,88
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konk,nr 3 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 0/1/44,67
21 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 TANGO R 4/58,87
14 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 TANGO R 4/53,24
42 Konk nr 10- kl.L dwufazowy 274.5.3 2 LORD / Landino 4/67,93
1 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/60,51
37 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 LORD / Landino 4/77,78
1 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/58,27
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr 5- kl.C1 -I półfinał Mem.Jana K.Dąbrowskiego art.238.2.1 Qulumbus 4/61,30
21 Konk,nr 10 -kl.C1 II półfinał Mem,Jana K.Dąbrowskiego art.274.5.3 Qulumbus 4/40,84
o Konk nr 15- kl.CC Finał Mem.Jana K.Dąbrowskiego art.273.2.2(3.3)(4.3 Qulumbus eli
23-24/08/2014 ZR B-skoki Stado Starogard
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 0/0/35,92
5 Konk nr 3- kl.P zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/65,51
12 Konk nr 3- kl.P zwykły art.238.2.1 LORD / Landino 8/79,73
3 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 TANGO R 0/0/28,11
11 Konk.nr 8-kl.P zwykły art.238.2.1 LORD / Landino 4/71,67
4 Konk nr 9 -kl.N szybkości art.239 tab.C TANGO R 4/62,74
3 Konk nr 10- kl.C zwykły art.238.2.1 TANGO R 4/65,36
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konk nr.10 Silver 1 (1.15) zwykły TANGO R 4/69,15
15 Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy Qulumbus 4/47,69
9 Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły Qulumbus 4/61,89
1 Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły TANGO R 0/63,77
1 Konk nr.23 Silver 2(1.30) zwy.tab C Qulumbus 62,75
02-03/08/2014 ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014 B-skoki Damaszka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 2 Kl. L - dwufazowy, Art 274.5.3 tab.A LORD / Landino 0/0/ 42,82
17 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 LORD / Landino 5/ 67,13
1 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C TANGO R 49,87
2 Konk nr 5 Kl.C - dwufazowy, Art.274.5.3 tab.A TANGO R 0/4/ 33,41
6 Konk nr 7 Kl. L - dwufazowy, Art274.5.3 tab.A LORD / Landino 0/1/ 48,78
11 Kokn nr 8 Kl.P - szybkości , Art.239 tab.C LORD / Landino 90,82
9 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 TANGO R 4/ 67,13
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 TANGO R 0/57,52
43 KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 Qulumbus 4/55,53
46 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 TANGO R 4/ 59,55
4 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 Qulumbus 0/0/ 34,48
9 KONK NR 12 KL.N - MR seria B - OTWARTA, dwufazowy, Art. 274.5 TANGO R 0/0/ 36,76
39 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 TANGO R 4/ 47,98
6 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności Qulumbus 65/ 53,53
20 KONK NR 19 KL.N1 - FINAŁ MR seria B OTWARTA, o wzrast. st. trudności TANGO R 57/ 56,27
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 TANGO R 11/57,87
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk.nr.2- kl.L dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 0/0/38,80
17 Konk.nr. 6 -kl .N MR zwykły art.238.2.1 TANGO R 4/60,94
5 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/64/72
8 Konk.nr 18 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 0/0/41,21
21 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 TANGO R 21/94,49
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 LORD / Landino 0/61,70
1-25 Konk nr 10-kl.L dokładności art.238.1.1 LORD / Landino 0/64,13
3 Konk.nr 14 -kl.N MR zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/53,98
20 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 TANGO R 12/75,58
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 TANGO R 8/42,04
o Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 TANGO R eli
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 0/0/41,21
32 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 TANGO R 4/63,54
6 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 TANGO R 44/45,31
32 Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 LORD / Landino 4/59,48
3 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 TANGO R 0/63,24
2 Konk.nr 10-kl.C-zwykły z rozg.art.238.2.2 TANGO R 0/4/34,68
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 TANGO R 0/0/30.09
3 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 TANGO R 0/53.99
13 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 TANGO R 4/61.02
3 Konk.nr.14-kl.C zwykły 238.2.1 TANGO R 0/62.02