Karta zawodnika

Imie: Grzegorz

Nazwisko: Psiuk

Rok urodzenia: 1968


Klasa: B1

Klub: SOBIESKI JT


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 4 / L / Zwykły 238.2.1 CASARIO DE SOIE Z ? 0/63,04
34 4 / L / Zwykły 238.2.1 CONCORD DE COEUR 0/64,94
39 4 / L / Zwykły 238.2.1 Champagne de Talma 0/66,52
26 5 / P / Zwykły 238.2.1 CASARIO DE SOIE Z ? 1/69,43
28 5 / P / Zwykły 238.2.1 MJT Gravin 1/69,90
44 5 / P / Zwykły 238.2.1 CONCORD DE COEUR 5/69,26
56 5 / P / Zwykły 238.2.1 MJT Conthargos 9/87,28
57 5 / P / Zwykły 238.2.1 Champagne de Talma 10/89,31
5 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 Celesto 0/0/27,15
17 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 MJT Gravin 0/0/36,23
20 6 / N / Dwufazowy 274.5.3 MJT Conthargos 0/0/37,75
12 11 / L / Dwufazowy 274.5.3 CASARIO DE SOIE Z ? 0/0/25,32
O 11 / L / Dwufazowy 274.5.3 Champagne de Talma ELI
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 5 / N / Zwykły 238.2.1 ARAFAT ? 0/54,27
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 ASER 4/59,03
6 11 / P / Zwykły 238.2.1 WESTA / ELF 0/46,20
5 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF 0/0/25,90
O 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ARAFAT ? ELI
7 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 CALEVO 2 1/67,52
25 19 / N / Zwykły 238.2.1 WESTA / ELF 4/66,46
29 19 / N / Zwykły 238.2.1 ARAFAT ? 8/64,87
2 21 / CC / Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 0/64,05
3 21 / CC / Zwykły 238.2.1 ASER 6/73,99
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 4 / P / Zwykły 238.2.1 ARAFAT ? 0/68,61
16 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 ARAFAT ? 0/12/32,39
6 12 / N / Zwykły 238.2.1 ARAFAT ? 0/53,78
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
64 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 ARAFAT ? 9/69,09
16 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 ARAFAT ? 0/0/25,56
1 6 / C / Zwykły 238.2.1. ASER 0/62,04
17 6 / C / Zwykły 238.2.1. LION / Empire 12/93,61
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1. LION / Empire 0/67,19
5 7 / CC / Zwykły 238.2.1. ASTER 8/63,74
23 11 / P / Zwykły 238.2.1. ARAFAT ? 0/7137
27 11 / P / Zwykły 238.2.1. DARTAGO Z 4/63,59
22 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 DARTAGO Z 4/50,73
24 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ARAFAT ? 4/51,54
12 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 LION / Empire 16/91,22
1 14 / CC / Zwykły 238.2.1 ASER 0/63,89
5 14 / CC / Zwykły 238.2.1 LION / Empire 4/64,25
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 85/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm. zwykły CALEVO 2 4/ 71,48
65 91/ CSI 3*/ Gold Tour 3/ 140 cm.dwufazowy art. 274.5.3 CALEVO 2 9/ 65,39
27 105/ CSI 3*/ Gold Tour 2 Final/ 140 cm. szybkości tab.C art. 239/263 CALEVO 2 12/ 87,57
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5-6 I polfinał konie 5-letnie na styl CRISTIANO / Falbrus 8,5
3 II półfinał konie 5-letnie na styl CRISTIANO / Falbrus 8,5
3 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału CRISTIANO / Falbrus 7,4(15-16)=24,4
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 1/ CSIYH 1*/ 5yh 115 cm. dokładności art.238.1.1 CRISTIANO / Falbrus 12/ 65,59
3 03/ CSIYH 1*/ 7 yh. 130 cm. zwykły art.238.2.1 Le CouCou 4/ 53,25
13 04/ CSIYH 1*/ 5 yh 115 cm. dwufazowy art. 274.5.6 CRISTIANO / Falbrus 10/0/ 32,431
1 06/ CSIYH 1*/ 7yh 130 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Le CouCou 0/0/ 29,56
4 07/ CSIYH 1*/ 5YH 115 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2. CRISTIANO / Falbrus 0/4/ 37,16
3 09/ CSIYH 1*/ 7 YH 140 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 Le CouCou 4/ 72,04
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 CALEVO 2 0/0/32,48
8 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 CALEVO 2 0/0/26,82
7 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 CALEVO 2 0/0/29,42
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 1 / 120 / Small Round, against the clock, art. 238.2.1 CASCALO ? 8/55,84
19 8 / 120 / Small Round art. 274.5.3 CASCALO ? 0/4/27,18
53 11 / 125 / Small Round Final,art. 238.2.1 CASCALO ? 9/81,14
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 P Dwufazowy Art:274.5.3 Celesto 5/62,79
5 120cm N Zwykły Art:238.2.1. Celesto 4/67,35
9 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. CRISTIANO / Falbrus 5,0
4 120cm N Szybkości Art:263.2 Celesto 64,20/0
1 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. CRISTIANO / Falbrus 8,1
2 125cm N1 Zwykły Art:238.2.1 Celesto 0/58,94
1 120cm Finał 5L Z oceną stylu konia Art:7. CRISTIANO / Falbrus 8,2
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 79 / Youngster Tour 7 y.o. / 238.2.1 - (1,35m) CALEVO 2 0/59,02
4 82 / Youngster Tour 7 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,35 CALEVO 2 0/0=0/29,52
4 85 / Youngster Tour Final 7 y.o. / 238.2.2(1.40) CALEVO 2 0/0/31,02
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 48 / Silver Tour 2 / 238.2.1 -(1,20m) CASCALO ? 8/74,08
O 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) CASCALO ? ELI
26 63 / Silver Tour2 / 274.5..3(1,25m) CASCALO ? 8/56,23
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 11 / Silver Tour 2 11:00 B / 238.2.1 CASCALO ? 0/64,51
12 13 / Gold Tour 3 14:30 A / 238.2.1 CALEVO 2 0/67,68
12 17 / Silver Tour 3 / 274.5.3 CASCALO ? 4/52,23
17 25 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) CASCALO ? 12/68,65
1 26 / Silver Tour Jump& Drive CASCALO ? 78,16/0
4 28 / Gold Tour 3 / 238.2.2 (1.40) CALEVO 2 0/0/38,19
4 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) CALEVO 2 0/0/30,22
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia CRISTIANO / Falbrus 7,9
16 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Le CouCou 0/62,99
9 6 - P1 - 5 latki - na styl konia CRISTIANO / Falbrus 7,9
41 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 Le CouCou 9/67,46
13 11 - N - 5 latki - na styl konia CRISTIANO / Falbrus 7,0
23 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Le CouCou 0/12/33,22
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 AMBRA ? 2/60,22
19 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Golden Flyer 3/64,45
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 Golden Flyer 0
1-32 4 - P - Dokładności 238.1.1 CRISTIANO / Falbrus 0
33-48 4 - P - Dokładności 238.1.1 CASCALO ? 4
4 5 - N - Dwufazowy 274.5.3 CASCALO ? 0/0/33,95
6 7 - CC - Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 4/61,45
21-28 11--P1 - dokładności art.238.1.1 CRISTIANO / Falbrus 4
19 12-N1-dwufazowy art.274.5.3 CASCALO ? 4/57,46
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 7 / C / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 8/58,43
2 8 / CC / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 12/55,88
4 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 8/57,64
2 15 / CC / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 12/67,47
22-27/03/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1* B-skoki San Giovanni in Marignano / Włochy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 03/ CSIYH 1*/ 7 yh. 130 cm. zwykły art.238.2.1 CALEVO 2 4/ 62,96
3 06/ CSIYH 1*/ 7yh 130 cm. dwufazowy art. 274.5.6 CALEVO 2 0/0/ 29,28
10 09/ CSIYH 1*/ 7 YH 130 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CALEVO 2 0/0/ 38,84
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus wyc
15-20/03/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSIYH1* B-skoki San Giovanni in Marignano / Włochy
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 03 / 7latki / 130 cm. zwykły art.238.2.1 CALEVO 2 0/ 67,64
14 09/ 7latki/ 130 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2 CALEVO 2 1/ 85,36
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHIRON / MALMO 4/57,55
30 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHIRON / MALMO 8/61,85
22 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) CHIRON / MALMO 8/63,08
05-06/03/2016 VIII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/20,68
17 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF 0/0/22,90
55 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 4/51,67
7 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/26,62
19 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF 0/0/31,14
53 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 4/65,81
1 6 / N / Zwykły 238.2.1 ERA L 0/48,33
40 6 / N / Zwykły 238.2.1 Desala 8/62,02
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 0/56,69
13 7 / C / Zwykły 238.2.1 ERA L 4/62,55
O 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF ELI
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF ELI
46 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CRISTIANO / Falbrus 23/89,13
O 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 WESTA / ELF WYC.
2 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 ERA L 0/0/23,11
1 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/0/27,99
9 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 ERA L 4/43,23
25-28/02/2016 CSI3* Cavaliada B-skoki Warszawa
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 8 / 130 / Small Round, two phases against the clock (Article 274.5.3) CALEVO 2 0/0/ 35,34
23 Konk. nr 1 - 130 Small Round, against the clock (Article 238.2.1) CALEVO 2 0/66,70
33 Konkurs nr 11 - 135 Small Round(Article 274.5.3 CALEVO 2 4/42,44
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 ERA L 0/46,40
42 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 CALEVO 2 0/63,06
69 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Le CouCou 8/64,00
60 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 ERA L 8/61,17
63 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Le CouCou 8/63,61
21 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CALEVO 2 0/0/38,68
37 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Le CouCou 0/4/37,48
59 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 ERA L 4/53,34
17 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CALEVO 2 0/4/36,36
21 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 ERA L 0/8/26,95
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 1 / L / Zwykły art.238.2.1 CRISTIANO / Falbrus 4/59,40
36 2 / P / Zwykły art.238.2.1 CRISTIANO / Falbrus 0/68,20
O 5 / P / Zwykły art.238.2.1 CRISTIANO / Falbrus REZ
27 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 CRISTIANO / Falbrus 5/78,57
6 9 / N-1 / Zwykły art 238.2.1 Le CouCou 0/69,55
13-15/02/2016 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Desala 4/57,14
24 4 / P / Zwykły 238.2.1 Desala 5/87,02
2 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Desala 0/0/30,29
22 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Desala 4/47,24
06-07/02/2016 VII eliminacja Jump Off B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/29,33
43 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF 9/53,30
T 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF 0
6 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Celesto 0/0/34,50
14 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/41,92
2 6 / N / Zwykły 238.2.1 ERA L 0/45,90
21 6 / N / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 9/74,57
26 6 / N / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 22/93,01
9 7 / C / Zwykły 238.2.1 CHIRON / MALMO 8/70,61
10 7 / C / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 12/76,87
O 7 / C / Zwykły 238.2.1 ERA L REZ
16 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / ELF 0/12/41,38
O 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus WYC
10 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CRISTIANO / Falbrus 0/72,85
20 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Celesto 4/73,29
24 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 WESTA / ELF 5/85,15
2 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/0/28,29
3 13 / N / Dwufazowy 274.5.3 Le CouCou 0/0/29,03
4 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 CHIRON / MALMO 0/12/37,02
6 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 ERA L 4/50,71
11 14 / C / Dwufazowy 274.5.3 Le CouCou 12/63,01
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 5 / P / zwykły art.238.2.1 Celesto 0/ 65,80
1 6 / N / zwykły art.238.2.1 ERA L 0/ 56,09
33 6 / N / zwykły art.238.2.1 Le CouCou 13/ 111,53
1 7 / C / zwykły art.238.2.1 ERA L 0/ 54,75
20 7 / C / zwykły art.238.2.1 Le CouCou 4/ 77,10
8 12 / P1 / zwykły art.238.2.1 Celesto 0/ 69,63
1 13 / N / zwykły art.238.2.1 ERA L 0/ 52,28
8 13 / N / zwykły art.238.2.1 Le CouCou 0/ 74,04
16 14 / C / zwykły art.238.2.1 Le CouCou 17/ 98,60
o 14 / C / zwykły art.238.2.1 ERA L rez
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 2 / L / Dwufazowy 274.5.3 Celesto 0/0/33,14
34 4 / P / Zwykły 238.2.1 Celesto 5/78,83
37 4 / P / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 8/77,10
19 5 / N / Zwykły 238.2.1 ERA L 4/55,14
31 5 / N / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 5/81,35
1 6 / C / Zwykły 238.2.1 ERA L 0/52,35
24 12 / P1 / Z wyboru trasy 271 Le CouCou 74,89/4
32 13 / N / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 16/82,79
2 14 / C / Zwykły 238.2.1 ERA L 0/56,47
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
76 nr YH1 - YT Youngster Tour, Two phases against the clock (article 274. CALEVO 2 4/45,10
59 nr YH2 - YT Youngster Tour, Against the clock (article 238.2.1 CALEVO 2 5/67,46
30 nr YH3 - YTF Youngster Tour Final, Two phases against the clock (artic CALEVO 2 0/5/48,97
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 nr 5 - L Dwufazowy CRISTIANO / Falbrus 0/0/27,63
46 6 - P Zwykły 238.2.1 ERA L 5/74,69
23 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 ERA L 0/73,97
13 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/61,62
21 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 5/85,45
2 nr 9 - CC Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/71,97
12 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/23,90
23 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 ERA L 0/4/38,07
13 nr 17 - C Zwykły 238.2.1 ERA L 4/66,37
9 nr 18 - CC Zwykły 238.2.1 CASSATO 8/64,39
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły CASSATO 0/54,84
73 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły CALEVO 2 4/73,47
O 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy CASSATO ELI
29 R5 / N / Dwufazowy 274.5.3 Case 4/60,86
6 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/0/34,88
1 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CASSATO 0/0/19,44
58 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CASSATO 8/44,89
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/30,50
42 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 0/55,32
55 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Golden Flyer 16/72,70
18 Konkurs nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CRISTIANO / Falbrus 0/0/38,39
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 CRISTIANO / Falbrus 4/55,34
16 12 / P1 / zwykły 238.2.1 Case 0/73,72
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18-21 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca Golden Flyer 4/58,01
22-23 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca Golden Flyer 4,25
5 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości CALEVO 2 65,30 (0/3,43)
8 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 0/80,02
22 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 Golden Flyer 2/64,39
15 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 5/86,94
7 16 / SEN / II Nawrót Finału CALEVO 2 0/71,09
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 6 / CSI 3* LR / 145 Gold Round art.238.2.1 Table A Ares / Cantanis REZ
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.2 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 26 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1 Table A CASSATO 12/79,84
36 28 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A CALEVO 2 6/87,81
27 31 / CSI 3* / 140 Silver Round art.274.5.3 Table A CASSATO 4/57,63
17 40 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1, Table A CALEVO 2 4/74,59
12 42 / CSI 3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Table A CASSATO 4/77,18
24 44 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final art.269.5 CALEVO 2 31/49,00
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Wyniki końcowe MPMK 7-letnie hod.pol. ARMANI / BALDINI II 17
2-3 I półfinał konie 7-letnie hod.pol.(1.30m) ARMANI / BALDINI II 4
3 II półfinał konie 7-letnie hod.pol (1.35m) ARMANI / BALDINI II 4/82,11
5 finał konie 7-letnie hod.pol.(1.4m) ARMANI / BALDINI II 9/92,40
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR 43 -1.40m Gold 3 CSI3* Ares / Cantanis 0/58,50
48 NR 43 -1.40m Gold 3 CSI3* ARMANI / BALDINI II 12/ 65,29
10 NR 46 -1.30m Silver 4 CSI1* CALEVO 2 0/4/33,38
31 NR 46 -1.30m Silver 4 CSI1* CADORO 8/44,04
7 NR 49 -1.40m Gold 3 CSI3* ARMANI / BALDINI II 0/0/31,06
23 NR 49 -1.40m Gold 3 CSI3* Ares / Cantanis 4/47,58
6 NR 56-1.45m Gold 3 CSI3* Ares / Cantanis 4/68,04
3 NR 60 - 1.30m Silver 4 CSI1* CALEVO 2 0/65,80
20 NR 60 - 1.30m Silver 4 CSI1* CADORO 8/67,33
24 NR 62 - 1.40m Gold 2 CSI3* ARMANI / BALDINI II 4/56,47
7 NR 65 - 1.30m Silver 3 CSI1* CALEVO 2 0/0/39,25
21 NR 65 - 1.30m Silver 3 CSI1* CADORO 8/73,16
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 NR 9 - 7-LATKI 1.40m Luna P 20/67,56
18 NR 10- 1.40m Gold 3 CSI3* ARMANI / BALDINI II 0/78,26
31 NR 12 - 1.20m Silver 2 CSI1* CALEVO 2 8/79,24
4 NR 16 - 1.40m Gold 3 CSI3* ARMANI / BALDINI II 0/0/22,85
8 NR 20 - 1.25m Silver 3 CSI1* CALEVO 2 0/0/32,63
22 NR 29 -1.40m Gold 2 CSI3* ARMANI / BALDINI II 8/60,70
4 NR 32 - 1.30m Silver 3 CSI1* CALEVO 2 0/0/37,96
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C Ares / Cantanis 68,82/4
36 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybkości art.239 Tab.C CASSATO 89,60/8
25 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 CASSATO 16/73,52
O II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Ares / Cantanis ELI
O I NAWRÓT FINAŁU Ares / Cantanis WYCOF
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 CASSATO 0/12/42,83
33 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 ARMANI / BALDINI II 8/58,11
1 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 CASSATO 0/60,13
24 5 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/72,87
2 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/61,19
14 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/67,66
22 10 - CC - Runda Diamentowa, zwykły art.: 238.2.1 CASSATO 7/89,42
21 15 - CC1 - Grand Prix Finał Rundy Diamentowej, dwunawrotowy art.: 272 CASSATO 12/74,55
27 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 ARMANI / BALDINI II 6/83,09
04-07/06/2015 CSIO 5* B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 NR 2 Table A, FEI Art. 274.5.3 Ares / Cantanis 0/0/29,71
15 NR 7 (1.50 m) Table C, FEI Art. 239 Ares / Cantanis 66,09 (58,09)
18 NR 11 (1.50 m) Table A, FEI Art. 269.5 Ares / Cantanis 57/47,30
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 NR 10 Gold 3 CSI3* 1.40m CASSATO 12/76,97
36 NR 11 Gold 4 CSI3* 1.45m Ares / Cantanis 12/ 46,07
25 NR 15 Gold 2 CSI3* 1.35m CADORO 12/58,20
22 NR 16 Gold 3 CSI3* 1.40m CASSATO 0/8/22,70
21 NR 17 Gold 4 CSI3* 1.50m Ares / Cantanis 8/58,61
25 NR 22 Gold 2 CSI3* 1.35m CADORO 84,52/12
1 NR 23 Gold 3 CSI3* 1.45m Ares / Cantanis 0/0/39,68
13 NR 29 Gold 2 CSI3* 1.40m CASSATO 4/60,80
28 NR 29 Gold 2 CSI3* 1.40m CADORO 16/73,76
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 R1 / L / Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 4/62,64
1 R2 / P / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 0/54,97
6 R3 / N / Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 0/69,82
17 R3 / N / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 8/63,49
1 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/59,57
2 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 CASSATO 0/59,79
2 3 / DR / Zwykły 238.2.1 CADORO 4/68,00
5 3 / DR / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/69,46
9 3 / DR / Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/74,90
24 4R / L / Zwykły 238.2.1 Golden Flyer 8/59,09
3 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 CALEVO 2 0/0/30,74
1 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 CASSATO 0/0/27,10
3 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/0/27,42
1 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 CASSATO 0/0/40,08
5 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 ARMANI / BALDINI II 4/79,47
11 R7 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 4/ 58,87
03/05/2015 VI Zawody Jeździeckie Młyńska Struga B-skoki MŁYŃSKA STRUGA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr. 4 kl. P zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy babell RESPECT 0/ 73,98
15 Konk nr.5 kl. N zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy JURMET ARMANI / BALDINI II 8/ 56,18
3 Konk nr.6 kl. C zwykły z rozg. art.238.2.2 o nagrodę BMW ARMANI / BALDINI II 1/ 81,29
25-26/04/2015 ZR Majówka z Koniem B-skoki Szczepankowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr.6 kl.C - dwufazowy, art.274.5.5 CASSATO 0/3/ 24,99
9 Konk nr.6 kl.C - dwufazowy, art.274.5.5 ARMANI / BALDINI II 0/0/ 25,51
4-5 Konk nr.7 - C - Barier, art.262.3 CASSATO 0/0/0/4
6-8 Konk nr.7 - C - Barier, art.262.3 ARMANI / BALDINI II 0/4
11 Konk nr 12 kl. C1 - Grand Prix - zwykły z rozg. art.238.2.2 CASSATO 8/ 53,39
16 Konk nr 12 kl. C1 - Grand Prix - zwykły z rozg. art.238.2.2 ARMANI / BALDINI II 8/ 59,93
10-12/04/2015 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CASSATO 0/60,23
5 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CADORO 0/61,78
43 Konk nr 2 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 8/73,86
1 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. Ares / Cantanis 0/0/26,39
17 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. CASSATO 11/59,37
22 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. CADORO 12/43,86
25 Konk nr 3 - CC DR Dwufazowy art. 274.5. ARMANI / BALDINI II 16/44,74
42 Konk nr 4 - N MR Zwykły art. 238.2.1 Le CouCou 4/70,83
1 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 CASSATO 0/53,93
21 Konk nr 5 - C ŚR Zwykły art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/66,38
6 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 Ares / Cantanis 4/54,69
14 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 CASSATO 8/56,45
16 Konk nr 6 - CC DR Zwykły art. 238.2.1 CADORO 8/59,87
1 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CADORO /0/41,71
8 Konk nr 8 - C ŚR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 ARMANI / BALDINI II 0/8/40,69
1 Konk nr 9 - CC DR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Ares / Cantanis 0/0/39,16
6 Konk nr 9 - CC DR Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CASSATO 8/69,17
10-12/04/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 2 - P Zwykły art. 238.2.1 Le CouCou 0/71,35
O Konk nr 6 - P 1 Zwykły art. 238.2.1 Le CouCou ELI
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A ARMANI / BALDINI II 0/60,58
19 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A CADORO 4/49,51
20 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A CASSATO 4/54,88
16 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A ARMANI / BALDINI II 0/62,51
17 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A CADORO 4/53,50
31 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A CASSATO 8/67,92
O Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A Ares / Cantanis REZ
20 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 CADORO 4/40,40
21 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 CASSATO 4/40,65
1 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg Ares / Cantanis 0/57,49
11 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg CASSATO 4/62,17
30 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg CADORO 8/75,71
32 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg ARMANI / BALDINI II 8/78,61
41 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg ARMANI / BALDINI II 5/74,67
64 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg CADORO 21.75,29
2 Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC Ares / Cantanis 0/4/31,97
28 Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC CASSATO 12/73,27
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
66 1 / L / Dwufazowy 274.5.3 Le CouCou 4/50,18
68 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 Le CouCou 1/57,67
5 3 / N / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 0/50,09
14 4 / C / Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/58,28
26 4 / C / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 9/83,10
4 5 / CC / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/72,19
6 5 / CC / Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/68,03
9 5 / CC / Zwykły 238.2.1 CADORO 16/71,15
64 6 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Le CouCou 12/54,16
67 6 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 17/78,03
67 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 8/69,84
29 8 / N / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 4/57,05
1 9 / C / Zwykły 238.2.1 CASSATO 0/57,15
15 9 / C / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/75,31
1 10 / CC / Zwykły 238.2.1 CADORO 0/70,31
3 10 / CC / Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/64,74
8 10 / CC / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 5/83,73
12-15/03/2015 CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada B-skoki WARSZAWA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 2 - 140 Middle Round, art.: 274.5.3 Ares / Cantanis 0/0/26,08
1 Konk nr 5 -140 / Middle Round, art.: 238.2.1, Table A Ares / Cantanis 0/52,50
7 Konk.nr.10 - 145 - Speed with Music, Table C, art.: 239 Ares / Cantanis 58,50/4
07-08/03/2015 V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 5 - C Zwykły art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 16/69,88
17 Konk nr 5 - C Zwykły art. 238.2.1 CASSATO 18/102,61
2 Konk nr 6 - CC Dwufazowy art. 274.5.3 CASSATO 4/73,31
O Konk nr 6 - CC Dwufazowy art. 274.5.3 ARMANI / BALDINI II ELI
1 Konk nr 11 - C wzr. stopniu trud z Jokerem art. 269.5 CASSATO 44/40,83
9 Konk nr 11 - C wzr. stopniu trud z Jokerem art. 269.5 ARMANI / BALDINI II 32/59,44
4 Konk nr 12 - CC ZwykŁy art. 238.2.1 CASSATO 12/59,87
O Konk nr 12 - CC ZwykŁy art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II ELI
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Golden Flyer 0/0/27,74
74 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Mon Cherie / Carpediem 8/62,59
68 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Mon Cherie / Carpediem 4/61,91
17 6 / C / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 16/73,73
2 7 / CC / Zwykły 238.2.1 CADORO 4/63,59
13 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Mon Cherie / Carpediem 0/0/23,59
26 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 4/64,16
59 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 RESPECT 22/113,97
18 13 / C / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 13/75,97
2 14 / CC / Zwykły 238.2.1 CADORO 0/58,56
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases ARMANI / BALDINI II 1/57,10
1 Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc Ares / Cantanis 0/54,05
O Konk nr 3 - BR (1.40)Big Round art. 238.2.1 against the cloc CASSATO REZ
11 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock CASSATO 0/52,60
O Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock ARMANI / BALDINI II REZ
5 Konkurs nr 9 - BR Big Round LR art. 238.2.2 Ares / Cantanis 0/4/33,89
O 10 / S&M / Middle Round art. 239 Table C Speed and Music CASSATO ELI
34 11 / MRF / Middle Round Final art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/62,17
O 12 / GP / Grand Prix LR art. 238.2.2 Ares / Cantanis REZ
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 BOOGIE WOOGIE 0/0/ 28,58
14 3 / C / zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 21/ 74,49
20 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 BOOGIE WOOGIE 0/ 65,42
26 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/ 60,72
40 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 CADORO 8/ 64,47
22 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 Ares / Cantanis 4/ 46,44
1-35 3R / L / Dokładności 238.1.1 Le CouCou 0
26 4R / P / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 0/69,59
41 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 DIUCORD W 11/78,22
2 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 BOOGIE WOOGIE 0/0/30,14
11 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/4/34,98
21 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 CON CONTADOR 8/ 46,53
4 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/0/35,31
13 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 CADORO 0/4/30,93
26 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 BOOGIE WOOGIE 4/ 52,06
1 10 / DR / Zwykły 238.2.1 Ares / Cantanis 0/57,72
36 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 DIUCORD W 10/60,73
4 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 BOOGIE WOOGIE 0/57,30
9 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/65,38
1 15 / DR finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Ares / Cantanis 0/0/31,65
18 6R / P1 / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 4/65,17
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Femme WV 4/49,14
31 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Luna P 0/0/33,66
15 6 / N / Zwykły 238.2.1 Luna P 0/62,72
28 6 / N / Zwykły 238.2.1 Libelius 0/67,78
5 7 / C / Zwykły 238.2.1 CASSATO 0/57,93
24 7 / C / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/69,37
27 7 / C / Zwykły 238.2.1 Libelius 4/81,67
28 7 / C / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 8/61,54
1 8 / CC / Zwykły 238.2.1 CASSATO 0/55,24
9 8 / CC / Zwykły 238.2.1 CADORO 4/67,02
O 8 / CC / Zwykły 238.2.1 Brador ELI
31 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Le CouCou 0/0/34,84
36 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Femme WV 0/1/38,90
T 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Femme WV 0/47,04
27 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 Le CouCou 0/61,28
50 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CALEVO 2 4/59,81
10 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Libelius 44/44,16
16 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 Luna P 40/49,10
1 14 / C / Zwykły 238.2.1 CASSATO 0/51,24
5 14 / C / Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 0/53,82
10 14 / C / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/61,83
26 14 / C / Zwykły 238.2.1 Libelius 8/69,86
5 15 / CC / Zwykły 238.2.1 CASSATO 4/63,61
8 15 / CC / Zwykły 238.2.1 CADORO 5/80,05
O 15 / CC / Zwykły 238.2.1 Brador REZ
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Brador 0/0/ 27,41
26 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Libelius 0/11/48,63
1 Konk nr.6 /-kl.N o wzr. stopniu trud. z Jokerem 269.5 CON CONTADOR 44/37,55
3 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 Libelius 0/70,09
9 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 Brador 4/59,54
13 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/72,65
45 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 12/53,15
5 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 Libelius 0/0/28,03
6 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 Libelius 0/66,91
11 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/72,81
16 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 Brador 8/58,13
o Konk nr.16 kl. CC Zwykły 238.2.1 Brador eli
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk. nr 3 - BR (DR-1.45), art. 238.2.1, Table A Ares / Cantanis 4/66,90
49 Konk. nr YH1 - 125/130 , art. 274.5.3, ARMANI / BALDINI II 4/37,17
18 Konk. nr 6 - BR (DR-1.50), art. 238.2.2, Table A Ares / Cantanis 4/71,43
77 Konk nr YH2 - 125/130 Youngster Tour, art. 238.2. 1 ARMANI / BALDINI II 12/65,46
72 Konk. nr YH3 - 130/135 MK Final, art. 274. 5.3 ARMANI / BALDINI II 13/47,38
45 Konk. nr 12 -Grand Prix - CEL FEI World CupTM, art. 238.2.2. Ares / Cantanis 16/61,80
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 16 - DR finał Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Ares / Cantanis 0/0/36,66
4 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/68,36
11 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 Libelius 0/4/26,36
15 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 DIUCORD W 0/4/32,74
1 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/58,59
19 Konkurs nr 10- DR 140 zwykły art.238.2.1 CADORO 12/76,01
15 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/8/34,33
22 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 DIUCORD W 0/72,72
53 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 Libelius 8/67,56
64 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 CON CONTADOR 12/66,24
1 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 Ares / Cantanis 0/0/19,11
23 Konkurs nr 5- DR dwufazowy art 238.5.3 CADORO 4/44,74
17 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 CADORO 8/55,35
25 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 Libelius 4/74,07
34 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 ARMANI / BALDINI II 8/78,48
49 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 DIUCORD W 4/64,94
12 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 CON CONTADOR 0/0/ 20,12
19 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 Libelius 0/0/20,89
27 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 DIUCORD W 0/0/23,12
33 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/0/25,62
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Libelius eli
3 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 CON CONTADOR 0/0/30,89
59 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Libelius 8/51,52
12 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 CADORO 4/69,65
54 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 Libelius 6/69,45
15 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 Libelius 0/77,37
33 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 7/98,63
2 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 CADORO 0/71,42
26-29/10/2014 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk nr 1 - Young Horses Round (6 years old)1.25 - art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/59,80
2 Konk.nr 4 - Young Horses Round (6 years old) 1.25- art. 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/54,87
24 Konk. nr 9 - Diamond Tour (Longines Rankings)1.50 - art. 238.2.1 Ares / Cantanis 8/58,90
7 Konk.nr 10 - FINAL Young Horses Round (6 years old)(1.30) - art. 238.2 ARMANI / BALDINI II 4/54,89
6 Konk nr 15 - Diamond Tour - FEI World CupTM (Longines Rankings) 1.60- Ares / Cantanis 4/71,13
18 Konk nr 19 - GRAND PRIX (Longines Rankings)1.40-1.60 - art. 238.2.2 Ares / Cantanis 8/69,86
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 CADORO 0/0/19,73
30 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 CON CONTADOR 4/50,60
3 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/55,49
15 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 4/81,55
8 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 ARMANI / BALDINI II 4/49,21
12 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 CADORO 8/45,97
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-4 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 ARMANI / BALDINI II 0
9 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/84,07
1 GRAND PRIX OGIERÓW II kwali.zwyk-145 cm art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/68,24
4 GRAND PRIX OGIERÓW I kwali.zwyk-140 cm art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/75,96
7 FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/87,20
5 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.POL ARMANI / BALDINI II 8
4 FINAŁ GRAND PRIX OGIERÓW Ares / Cantanis 4
2 WYNIKI KOŃCOWE GRAND PRIX OGIERÓW Ares / Cantanis 4/0
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk nr 40 Gold 1 (1.35) zwykły CADORO 8/78,44
26 Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy Ares / Cantanis 0/4/23,33
45 Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C CADORO 105,58/16
40 Konk nr 48 Gold 3 (1.50) dokł.z rozg. Ares / Cantanis 12/63,24
35 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy CADORO 12/54,90
29 Konk nr 54 Gold 3 Grand Prix (1.50) dwu-nawrotowy Ares / Cantanis 12/70,71
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 konk nr 13 Gold 1 (1.30) zwykły CADORO 12/82,53
32 Konk nr 15 Gold 3 ( 1.40) dwufazowy Ares / Cantanis 0/4/32,40
8 Konk nr 19 Gold 1 (1.30) zw.tab.C CADORO 69,16/0
2 Konk nr 21 Gold 3 (1.40) zwykły Ares / Cantanis 0/61,89
45 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy CADORO 10/68,79
23 Konk nr 27 Gold 3 Grand Prix (1.45) dokł z rozg. Ares / Cantanis 4/70,38
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 2 Kl.N1 - RMK - 6 latki, styl ARMANI / BALDINI II 7,80
8 Konk nr 5 Kl. N1 - RMK - 6 latki, styl ARMANI / BALDINI II 5,50
7 Konk nr 10 Kl.C FINAŁ RMK - 6 latki, dwufazowy, Art. 274.5.3 ARMANI / BALDINI II 4/ 62,64
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 I PÓŁFINAŁ - klasa CC1(145 cm) - SENIORZY, szybko ś ci art.239 Ta Ares / Cantanis 66,76
1 II PÓŁFINAŁ - klasa CS(150 cm) - SENIORZY, zwykły, art. 238.2 Ares / Cantanis 0/69,11
2 WYNIKI KOŃCOWE- SENIORZY Ares / Cantanis 8/8 = 16,55
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51-57 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 Mon Cherie / Carpediem 8/52,19
5 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 CON CONTADOR 0/0/21,75
8 Konk.nr 5-kl.C zwykły art 238.2 CADORO 0/68,81
42 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 CON CONTADOR 8/58,59
6 Konk.nr 10- kl.C zwykły art.238.2.2 CADORO 4/56,59
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 CECILE 4/0/37,83
1 Konk.nr 3 DR -1.45m zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/59,06
19 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 CECILE 4/59,44
22 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 CECILE 0/8/34,70
29 Konk.nr 11- DR 1.50m zwykły art.238.2.2 Ares / Cantanis 8/75,88
15 Konk.nr 15 -1.50m Grand Prix ,dwu nawrotowy art.261.5.3&273.2.2 Ares / Cantanis 8/78,01
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CADORO 4/68,04
51 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CECILE 8/62,46
57 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 ARMANI / BALDINI II 12/73,33
33 Konk.nr.4 1.50m zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 8/62,11
4 Konk.nr 5a -1.25-1.30m dwufazowy 6 latki art.274.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/0/24,65
8 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CADORO 0/0/22,80
20 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 ARMANI / BALDINI II 0/0/24,65
45 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CECILE 4/46,32
7 Konk.nr 9 - 1.30m MK-6 latki dokład.z rozg.art.238.2.2 ARMANI / BALDINI II 0/12/35,17
18 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 CECILE 4/75,06
19 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 CADORO 4/75,09
32 Konk.nr.13 1.50m dwufazowy art.274.5.3 Ares / Cantanis 8/39,34
1 Konk.nr.16 - 1.35m z Jokerem art.269 Ares / Cantanis 44/41,05
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 ARMANI / BALDINI II 35/68,14
13 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 POLANDOR 29/49,61
33 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 POLANDOR 18/54,82
19 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 POLANDOR 9/70,22
23 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 ARMANI / BALDINI II 18/77,15
6 Konk.nr.8- KL.C zwykły z rozgr.art.238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/4/30,00
16-18/05/2014 CSN B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.nr.6-1-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 CECILE 0/0/28,70
38 Konk.nr.6-1-kl.C ŚR dwufazowy art.274.5.3 CADORO 4/46,96
1 Konk.nr.7-kl.CC zwykły art.238.2.1 Ares / Cantanis 0/51,97
24 Konk.nr.7-kl.CC zwykły art.238.2.1 CECILE 4/65,27
O Konk.nr.7-kl.CC zwykły art.238.2.1 CADORO ELI
17 Konk.nr.13-1-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CECILE 4/54,95
18 Konk.nr.13-1-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CADORO 4/58,45
o Konk.nr14-kl.CC DR dwufazowy art.274.5.3 Ares / Cantanis rez
1 Konk.nr 17-kl.CC GRAND PRIX zwykły z rozgr.art.238.2.2 Ares / Cantanis 0/0/39,62
1 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 CECILE 0/0/26,75
12 Konk nr 20-kl. C1 ŚR finał dwufazowy art.274.5.2 CADORO 0/0/33,11
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk.nr R2-kl.L zwykły art.238.2.1 PANCHO 1/60,04
5 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 PANCHO 0/0/65,09
1 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 CECILE 44/38,92
12 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 ARMANI / BALDINI II 39/46,97
21 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 POLANDOR 31/47,95
12 Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 CECILE 4/63,02
13 Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 ARMANI / BALDINI II 4/66,03
15 Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 CON CONTADOR 15/77,05
o Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 Ares / Cantanis ELI
1 Konk.nr R6 - BIBGO Ares / Cantanis 0/0/0/0/0
3-4 Konk.nr R6 - BIBGO CADORO 0/0/0/eli
5-6 Konk.nr R6 - BIBGO CECILE 0/eli
15 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 PANCHO 27/74,99
3 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 PANCHO 0/0/33,02
14 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 ARMANI / BALDINI II 5/46,98
1 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 Ares / Cantanis 0/0/28,94
6 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 CECILE 0/4/31,02
7 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 CADORO 0/4/32,00
12 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 ARMANI / BALDINI II 6/67,02
o Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 CON CONTADOR eli
o Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 POLANDOR eli
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk. nr.3 -kl. L dokładności 238.1.1 KARO 16 /65.58
1 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 CECILE 0/0/26.00
21 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 ARMANI / BALDINI II 8/1/36.05
1 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 CECILE 0/51.02
4 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 POLANDOR 0/54.25
5 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 0/56.04
13 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 IMPERIA QUEEN 8/66.00
2 Konk.nr.6-kl.C zwykły 238.2.1 CADORO 0/69.98
3 Konk.nr.6-kl.C zwykły 238.2.1 CARMEN / ELVIS 4/65.98
4 Konk.nr.6-kl.C zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 4/70.96
5 Konk.nr.6-kl.C zwykły 238.2.1 IMPERIA QUEEN 8/80.01
24 Konk.nr.11-kl.L dokład.238.1.1 KARO 18 / 69.93
9 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 ARMANI / BALDINI II 4/49.00
1 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 CECILE 0/0/17.05
3 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 ARMANI / BALDINI II 0/0/20.00
4 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 IMPERIA QUEEN 0/0/20.01
10 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 POLANDOR 0/4/19.01
1 Konk.nr.14-kl.C zwykły 238.2.1 CARMEN / ELVIS 0/51.96
4 Konk.nr.14-kl.C zwykły 238.2.1 CON CONTADOR 4/55.97
8 Konk.nr.14-kl.C zwykły 238.2.1 IMPERIA QUEEN 8/60.99
10 Konk.nr.14-kl.C zwykły 238.2.1 CADORO 16/57.94
11-14/06/0215 CSI 4* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 YH1 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) ARMANI / BALDINI II 4/64,52
39 1 / 135 / Small Tour, Acc. to Article: 274.5.3 CADORO 0/12/35,92
1 3 / 145 / Big Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Ares / Cantanis 0/63,48
33 YH2 / 125/130 / Youngster Tour (6&7 years) ARMANI / BALDINI II 4/45,53
43 4 / 135 / Small Tour, Acc. to Article: 238.2.1 CADORO 14/84,87
24 5 / 140 / Middle Tour, Acc. to Article: 238.2.1 Ares / Cantanis 4/54,99
40 7 / 135 / Small Tour, Final Acc. to Article: 274.5.3 CADORO 8/55,30
36 YH3 / 130/135 / Yuongster Tour Final Acc. to Article: 238.2.2 ARMANI / BALDINI II 8/82,11
O 8 / 145 / Middle Tour, Final Acc. to Article: 275 Ares / Cantanis REZ