Karta zawodnika

Imie: Dariusz

Nazwisko: Reszuta

Rok urodzenia: 1970


Klasa: B2

Klub: LA SCALLA PRZODKOWO


13-15/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 3 / L / Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Hindoctro Fomia 4,5
10 3 / L / Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Hindoctro Fomia 4,5
09-10/04/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 BRANDO GRAND 5/61,62
14 6 / N / Zwykły 238.2.1 BRANDO GRAND 8/75,49
22 11 / L1 / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 4/96,01
19 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 BRANDO GRAND 8/80,95
13 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 RONIN 29/66,79
O 13 / N1 / Dwufazowy 274.5.3 BRANDO GRAND ELI
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
76 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 SPARTAN L 22/ 89,88
52 10 / L / Finał Rundy Srebrnej Dwufazowy 274.5.3 Hindoctro Fomia 4/45,52
O 11 / P / Zwykły 238.2.1 SPARTAN L ELI
29 19 / L / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 14/83,05
T 19 / L / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 5/66,31
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy RONIN 12/83,88
30 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły RONIN 8/81,87
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 RONIN 0/59,14
5 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 RONIN 0/75,45
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 14 / C / Zwykły 238.2.1 RONIN 0/66,53
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 12 / N / Zwykły 238.2.1 RONIN 0/66,82
2 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 RONIN 0/0/31,34
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 KONKURSU Nr 8. KL \"N\" - SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C RONIN 66.99/4
11 KONKURSU Nr 14. KL N - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 RONIN 5/67,02
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O NR 48 Gold 2 CSI3* 1.35m RONIN ELI
33 NR 55 Gold 2 CSI3* 1.35m RONIN 75,82/4
10 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m RONIN 67,71/0
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 RONIN 8/73,80
15 3 / DR / Zwykły 238.2.1 RONIN 13/88,75
O 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 RONIN ELI
10 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 RONIN 8/77,84
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/68,09
7 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 RONIN 10/67,84
O 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 SPARTAN L ELI
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 2 / C / Dwufa. ŚR - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 SPARTAN L 0/0/ 36,93
1 8 / C / Zwykły (ŚR) - Tab A, Art. 238.2..1 SPARTAN L 0/57,90
9 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. RONIN 4/54,82
13 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. SPARTAN L 9/ 75,19
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A SPARTAN L 0/58,50
13 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A SPARTAN L 0/59,48
32 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A RONIN 12/58,89
O Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg SPARTAN L ELI
38 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg SPARTAN L 4/71,82
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 SPARTAN L 4/68,99
13 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 SPARTAN L 0/64,04
40 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. RONIN 8/44,10
10 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 SPARTAN L 0/0/33,06
18 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 RONIN 4/62,24
26 11 / C / Dwufazowy - ŚR- RO - Tab.A, Art. 274.5.3 SPARTAN L 8/60,58
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 SPARTAN L 0/58,66
42 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 RONIN 8/70,78
O 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 SPARTAN L ELI
19 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 RONIN 0/4/22,65
6 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 SPARTAN L 0/59,71
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 RONIN 4/ 64,14
2 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 RONIN 0/48,16
29 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 RONIN 8/ 44,91
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 RONIN 0/0/23,91
4 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 RONIN 44/35,81
43 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 PEARL NIGHT 12/36,56
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 8/68,28
40 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 Mon Cherie / Carpediem 4/52,49
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 6 ZR- P1 zwykły art.238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 0/53,04
51 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 12/65,61
43 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 4/59,70
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Mon Cherie / Carpediem 0/0/23,75
49 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 8/63,21
4 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 Mon Cherie / Carpediem 0/50,52
28 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 Mon Cherie / Carpediem 0/4/33,73
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 SPARTAN L 4/56,60
39 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 SPARTAN L 20/91,27
16 Konk nr 5-kl.C1 ŚR seria B -zwykły art.238.2.1 SPARTAN L 4/62,13
21 Konk nr.9B - KL.C1 finał ŚR seria B -dwufazowy nart.274.5.3 SPARTAN L 4/55,01
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 Konk nr.4- kl.C I półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. RONIN 10/85,55
31 Konk.nr.5-kl. C1 I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły RONIN 15/88,46
36 Konk nr.9 kl.C II półfinał Grand Prix Wielkopolski zwykły art.238. RONIN 18/81,82
24 Konk.nr 13 -kl.C1 finał Grand Prix Wielkopolski dwunawrotowy art.237 RONIN 20/-
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 SPARTAN L 0/67,50
34 Konk.nr .2 - 1.35m dwufazowy art.274.5.3 RONIN 4/38,23
26 Konk.nr 6 - 1.35 m zwykły art.238.2.1 RONIN 4/74,39
9 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 SPARTAN L 0/0/23,16
10 Konk.nr 11 -1.35m zwykły art.238.2.1 RONIN 0/72,67
O Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 SPARTAN L ELI
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 PEARL NIGHT 44/41,85
3 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 RONIN 0/0/18,72
22 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 PEARL NIGHT 12/62,81
9 Konk.nr.8- KL.C zwykły z rozgr.art.238.2.1 RONIN 0/4/32,08
02-04/05/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 SPARTAN L 0/0/47,84
39 Konk.nr3-kl.C-ŚR dwufazowy art.274.5.3 RONIN 4/45,12
21 Konk.nr.4-kl.CC DR dwufazowy art.274.5.3 RONIN 12/66,27
o Konk.nr 8 kl.CC DR zwykły art.238..2.1 RONIN ELI
25 Konk nr 12 -kl C1- Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 RONIN 12/109,87
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk. nr.3 -kl. L dokładności 238.1.1 SWEET SURPRISE 28 / 62.52
19 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 PEARL NIGHT 4/4/33.02
20 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 CAMELOT/ DŻENTELMEN 8/8/36.95
1 Konk.nr.6-kl.C zwykły 238.2.1 RONIN 0/69.02
1 Konk.nr7-kl.CC zwykły 238.2.1 RONIN 0/74.95
21-22 Konk.nr.11-kl.L dokład.238.1.1 SWEET SURPRISE 12/53.94
O Konk.nr.11-kl.L dokład.238.1.1 SWEET SURPRISE T-12/54.96
20 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 8/49.93
23 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 CAMELOT/ DŻENTELMEN 12/55.04
2 Konk.nr.14-kl.C zwykły 238.2.1 RONIN 0/55.02