Karta zawodnika

Imie: Dominika

Nazwisko: Reszuta

Rok urodzenia: 1999


Klasa: B2

Klub: LA SCALLA PRZODKOWO


10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 1 / L / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 0/63,41
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 SPARTAN L REZ
12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 3 / L / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 4/70,80
58 3 / L / Zwykły 238.2.1 Gamble 12/70,99
29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Hindoctro Fomia 0/4/33,90
36 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Gamble 4/46,92
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Hindoctro Fomia 0
36 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Gamble 4/44,41
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Hindoctro Fomia 0/0/43,72
42 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Gamble 4/54,57
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Gamble 4
T 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Hindoctro Fomia 4
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 14 / L1 / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 5/74,19
T 14 / L1 / Zwykły 238.2.1 Hindoctro Fomia 2
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 100cm L Zwykły Art:238.2.1. Hindoctro Fomia 0/59,90
1 100cm 4L Z oceną stylu konia Art:7. Hindoctro Fomia 7,8
29 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 Arwena 0/9/43,61
1-2 100cm 4L Z oceną stylu konia Art:7. Hindoctro Fomia 7,9
4 125cm N1 Zwykły Art:238.2.1 Arwena 4/62,75
06-08/05/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A PEARL NIGHT 0/60,11
51 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A PEARL NIGHT 17/52,02
O Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A PEARL NIGHT REZ
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 PEARL NIGHT 0/58,03
27 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 PEARL NIGHT 4/46,58
24 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 PEARL NIGHT 4/44,14
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 4 / P / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/ 50,98
17 5 / N / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/ 59,58
36 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 4/ 43,18
26 13 / C / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 12/ 64,69
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 6 / N / zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/ 63,38
16 7 / C / zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/ 76,49
17 13 / N / zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT 4/ 71,38
o 14 / C / zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT rez
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 1 / MR / 238.2.1 zwykły PEARL NIGHT 0/62,85
41 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy PEARL NIGHT 0/0/33,20
65 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy RONIN 0/15/59,91
O 10 / HPP J MJ - C1/CC / HPP J MJ- C1/CC 238.2.2 z rozgrywką RONIN ELI
46 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy PEARL NIGHT 4/44,39
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konkurs nr 11 - P1 Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/26,10
9 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/4/29,45
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 PEARL NIGHT 61,93/0
8 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/72,18
5 14 / JUN / II Nawrót Finału PEARL NIGHT 4/72,71
1-2 19 / JUN / I nawrót finału PEARL NIGHT 0
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 3 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 6-tetnich (1 PEARL NIGHT 0/76,94
1-10 8 / 6-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 6-letnich ( PEARL NIGHT 0
O 13 / 6-L / art. 238.1.1 - finał koni 6-letnich (130 cm) PEARL NIGHT ELI
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 NR 12 - 1.20m Silver 2 CSI1* PEARL NIGHT 0/76,73
17 NR 15 - 1.35m Gold 2 CSI3* Arkadia / Arcus 0/4/29,38
20 NR 20 - 1.25m Silver 3 CSI1* PEARL NIGHT 4/55,99
O NR 22 - 1.35m Gold 2 CSI3* Arkadia / Arcus REZ
30 NR 32 - 1.30m Silver 3 CSI1* PEARL NIGHT 12/76,94
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2 / N1 / z oceną stylu konia - eli. do MPMK dla koni 6-letnich PEARL NIGHT 8,0
14 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) PEARL NIGHT 0/0/24,15
3 6 / N1 / z oceną stylu konia - eli. do MPMK dla koni 6-letnich PEARL NIGHT 7,8
19 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) PEARL NIGHT 8/70,46
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C Arkadia / Arcus 76,24/4
43 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C RONIN 104,37/24
6 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/75,74
O II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 RONIN ELI
9-19 I nawrót finału Arkadia / Arcus 8
16-17 II nawrót finału Arkadia / Arcus 16
13 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW Arkadia / Arcus 31,61
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 KONKURSU Nr 7. KL .P zwykły art.. 238.2.1 PEARL NIGHT 0/53,86
9 KONKURSU Nr 8. KL \"N\" - SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C PEARL NIGHT 66,66/8
9 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C PEARL NIGHT 51,99/0
29 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C RONIN 84,61/0
8 KONKURSU Nr 14. KL N - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 PEARL NIGHT 4/61,64
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 NR 45 Silver 2 CSI1* 1.20m PEARL NIGHT 18/75,78
19 NR 52 Silver 1 CSI1* 1.20m PEARL NIGHT 93,20
12 NR 48 Gold 2 CSI3* 1.35m Arkadia / Arcus 0/8/31,10
12 NR 58 Silver 2 CSI1* 1.20m PEARL NIGHT 0/ELI
41 NR 62 Gold 2 CSI3* 1.40m Arkadia / Arcus 12/63,71
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/28,00
14 3 / DR / Zwykły 238.2.1 Arkadia / Arcus 12/ 71,19
19 4 / MR / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 4/65,37
11 6 / DR / Dwufazowy 274.5.3 Arkadia / Arcus 0/12/29,72
13 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/4/31,83
O 9 / DR Finał / Zwykły z rozgrywką 238.2.2 Arkadia / Arcus ELI
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 12 / N / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/73,90
2 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 Arkadia / Arcus 4/54,40
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 PEARL NIGHT 0/55,36
2 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 RONIN 57,36/0
2 7 / N / Dwufazowy -MR - Tabela A, Art. 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/38,62
6 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/65,50
O 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 RONIN ELI
6 13 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 PEARL NIGHT 4/65,94
3 16 / C1/CC / Dwu - Finał Finału HPP Junio, Art.273.3.2 Arkadia / Arcus 0/4=9,12
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A PEARL NIGHT 4/35,75
33 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A Arkadia / Arcus 12/63,23
11 Konk nr 3 R- KL.P dwufaz. PEARL NIGHT 0/0/29,34
21 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg PEARL NIGHT 0/68,89
17 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 RONIN 4/38,75
33 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg Arkadia / Arcus 12/72,96
96 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A PEARL NIGHT 21/59,23
21 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg RONIN 4/67,32
52 Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg Arkadia / Arcus 12/68,60
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 R3 / P / Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/25,75
68 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 PEARL NIGHT 8/65,29
39 4 / CC / Dwufazowy - DR- Tabela A, Art. 274.5.3. Arkadia / Arcus 8/41,04
14 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 PEARL NIGHT 0/57,10
63 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 RONIN 9/59,01
16 8 / CC / Zwykły - DR - Tab A, Art. 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/61,43
29 10 / N / Zwykły Mała Runda - MR (RO) - seria A - Tabela A, Art. 238. PEARL NIGHT 8/66,75
18 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. Arkadia / Arcus 8/65,85
O 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. RONIN ELI
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/64,53
16 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/58,36
46 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 Arkadia / Arcus 8/46,52
28 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/ 58,50
10 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 RONIN 0/56,91
45 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 Arkadia / Arcus 8/41,41
37 9 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 PEARL NIGHT 4/69,90
29 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 RONIN 12/72,27
30 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 Arkadia / Arcus 16/70,90
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 2R / P / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/69,32
39 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 PEARL NIGHT 0/4/ 33,79
11 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 Arkadia / Arcus 0/ 58,51
10 4R / P / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/57,95
14 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/59,53
22 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 4/40,82
16 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/65,36
26 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 RONIN 12/60,77
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/26,35
22 6 / N / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/64,73
15 7 / C / Zwykły 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/59,11
31 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 4/48,91
22 14 / C / Zwykły 238.2.1 Arkadia / Arcus 8/57,30
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/23,31
41 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 4/60,99
8 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Arkadia / Arcus 0/0/ 28,14
6 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/50,99
8 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/32,68
18 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 Arkadia / Arcus 8/62,39
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 C / PHIN PHIN 4/74,71
3 Konkurs nr 6 ZR- P1 zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/50,74
43 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 C / PHIN PHIN 6/85,84
46 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 PEARL NIGHT 8/59,73
13 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/57,54
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/22,45
47 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 4/ 77,24
31 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 4/50,17
9 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/32,55
26-29/10/2014 CSI3*-W / CSIYH1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konkurs nr 7 - Silver Tour(1.35) - art. 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/61,55
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/23,88
44 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 22/111,86
5 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Arkadia / Arcus 4/52,89
4 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 0/0/27,14
23 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 4/63,20
2 Konk nr 14 - CC Dwufazowy 274.5.3 Arkadia / Arcus 4/44,59
04-05/10/2014 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konkurs nr 7 - L Dwufazowy 274.5.3 PEARL NIGHT 11/63,87
2 Konkurs nr 8 - P Zwykły 238.2.1 PEARL NIGHT 0/55,94
1 Konkurs nr 10 - C Zwykły 238 2.1 Arkadia / Arcus 4/58,23
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 2B -kl.C1 ŚR seria B -dwufazowy art.274.5.3 Arkadia / Arcus 0/0/36,43
10 Konk nr 5-kl.C1 ŚR seria B -zwykły art.238.2.1 Arkadia / Arcus 0/61,83
35 Konk nr.9B - KL.C1 finał ŚR seria B -dwufazowy nart.274.5.3 Arkadia / Arcus 8/53,46
06-07/09/2014 Mistrzostwa Woj.Pomorskiego B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 2 kl.L zwyk.art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/51,18
8 Konk nr 7 - I półfinał Juniorzy kl.P zwyk.art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/61,66
5 Konk nr 12-kl.L zwyk.art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/55,36
2 Konk nr 14- kl.P -zwykły art.238.2.1 PEARL NIGHT 0/52,70
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr.10 Silver 1 (1.15) zwykły Arkadia / Arcus 0/65,25
18 Konk nr 11 Silver 2 (1.25) dwufazowy SPARTAN L 4/49,77
5 Konk nr 16 Silver 1 (1.15) dwufazowy Arkadia / Arcus 0/0/31,29
o Konk nr 17 Silver 2 (1,25) zwykły SPARTAN L eli
19 Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły Arkadia / Arcus 8/69,05
o Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły SPARTAN L eli
26-27/07/2014 ZR B-skoki Warka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk.nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Arkadia / Arcus 0/0/32,07
18 Konk.nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.5 SPARTAN L 0/0/6,59
25 Konk.nr 11 -kl.N dwufazowy art.274.5.5 SPARTAN L 4/64,65
25-27/07/2014 ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk.nr 10 -kl.P zwykły art.238.2.1 Arkadia / Arcus 0/69,10
19-20/07/2014 ZO 2* B-skoki Besiekierz Rudny
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk nr 6 Kl.N - RUNDA OTWARTA, zwykły, Art. 238.2.1 SPARTAN L 0/ 66,71
o Konk nr 7 Kl. C - ŚR, zwykły, Art.238.2.1 SPARTAN L Elim
09-10/07/2014 FINAŁ OOM B-skoki Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3-5 Konk .nr 2 -kl.P na styl jeźdź. I pólfinał -konie SPARTAN L 2,00
27 Konk.nr 4- kl. P1 na styl jeźdź. II półfinał-konie SPARTAN L 12
22 Konk.nr.6 wyniki końcowe finał OOM SPARTAN L 16
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 SPARTAN L 0/0/38,80
13 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 SPARTAN L 0/62,85
20-22/06/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk.nr 3A -kl.N -MR sybkości art.236 SPARTAN L 0/63,78
28 Konk.nr.6 -kl.P szybkości TPPŻ art.238 SPARTAN L 66,97 / 0
20 Konk. nr 8A kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 SPARTAN L 0/0/32,25
34 Konk. nr 12 A -kl. N 1 finał MR zwykły art.238.2.1 SPARTAN L 16/68,19
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk.nr R2 - kl.P zwykły bez rozg.art.238.2.1 SPARTAN L 0/66,46
8 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 SPARTAN L 0/0/29,40
15 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 SPARTAN L 0/77,76
35 Konk nr.11 -kl.C dwufazowy ŚR art.274.5.3 SPARTAN L 4/52,40
50 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 SPARTAN L 8/42,05
02-04/05/2014 ZO-B2* (CSN) B-skoki BOGUSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk.nr.1 kl.N-MR-RO zwykły 238.2.1 SPARTAN L 18/109,07
3 Konk.nr.5-kl.N-MR-RO dwufazowy art.274.5.3 SPARTAN L 0/0/40,56
O Konk.nr7 kl.C-ŚR zwykły art.238.2.1 RONIN ELI
16 Konk.nr 10 -kl.N -finał MR-RO zwykły z rozg.art 238.2.2 SPARTAN L 4/70,07
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 Konk. nr.3 -kl. L dokładności 238.1.1 PEARL NIGHT 0 / 55.99
15-18 Konk. nr.3 -kl. L dokładności 238.1.1 CAMELOT/ DŻENTELMEN 4 / 63.97
O Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 ROLAND ELI
11 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 SPARTAN L 5/79.54
1-8 Konk.nr.11-kl.L dokład.238.1.1 PEARL NIGHT 0/56.81
9-15 Konk.nr.11-kl.L dokład.238.1.1 CAMELOT/ DŻENTELMEN 4/61.03
14 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 SPARTAN L 4/55.00
6-7 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 RONIN 0/0/21.99
8 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 SPARTAN L 0/0/22.00
4 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 SPARTAN L 0/0/33.95