Karta zawodnika

Imie: Beniamin

Nazwisko: Tomaszewski

Rok urodzenia: 1987


Klasa:

Klub: LEŚNA PODKOWA


10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 2 / P / Zwykły 238.2.1 CLASA 0/68,13
34 5 / N / Zwykły 238.2.1 BE BALOU 4/70,60
2 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 Contendro World 0/0/23,79
14 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 VENUS 1/55,91
2 7 / CC / Dwufazowy 274.5.3 DUKE 0/4/25,65
17 12 / P / Dwufazowy 274.5.3 CLASA 0/0/30,31
8 13 / N / Zwykły 238.2.1 BE BALOU 0/58,34
17 13 / N / Zwykły 238.2.1 Contendro World 0/61,65
5 14 / C / Zwykły 238.2.1 VENUS 0/72,64
8 14 / C / Zwykły 238.2.1 DUKE 4/71,80
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33-34 Konie 4 -lettnie w reku na płycie Cadillac 1,07
3 I polfinał konie 5-letnie na styl Casvelle 8,7
8 I polfinał konie 5-letnie na styl Argentina Z 8,3
1-21 I półfinał konie 6-letnie Art 238.1.1 Tab A VENUS 0
31-32 FINAL KONI 4- LETNE Cadillac 6,9
17-19 II półfinał konie 5-letnie na styl Casvelle 7,4
29 II półfinał konie 5-letnie na styl Argentina Z 6,3
1 II półfinał konie 6 letnie Art.238.2.1 Tab.A VENUS 0/82,94
5 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Casvelle 8,0(9-10) =24,1
21 WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 LAT + wynik finału Argentina Z 7,1(21-22)=21,7
10 WYNIKI KOŃCOWE 6 LATKI + finał VENUS 4/84,04(10)=4
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 2 - 5-latki eli.MPMK Casvelle 7,9
5 Konk nr 2 - 5-latki eli.MPMK Argentina Z 7,8
9 Konk nr 2 - 5-latki eli.MPMK Calandria 7,0
4 Konk nr 3 - 6-latki eli.MPMK VENUS 7,9
5 Konk nr 3 - 6-latki eli.MPMK ALCARINA II 7,4
41 Konk nr 4 - N RSrebrna (Mała) -zwykły art. 238.2.1 SIR ALVAREZ 4/73,45
3 Konk nr 4B - N/ZR zwykły art. 238.2.1 CACHADILLO 0/58,83
37 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 COX 4/57,15
47 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Contendro World 8/60,05
6 Konk nr 6 - CC R Diamentowa zwykły art. 238.2.1 DUKE 1/78,25
5 Konkurs nr 7 - 5-latki eli.MPMK Casvelle 7,9
12 Konkurs nr 7 - 5-latki eli.MPMK Calandria 7,3
13 Konkurs nr 7 - 5-latki eli.MPMK Argentina Z 6,9
4 Konkurs nr 8 - 6-latki eli.MPMK VENUS 7,9
11 Konkurs nr 8 - 6-latki eli.MPMK ALCARINA II 6,2
21 Konk nr 9 - N RSrebrna dwufazowy art. 274.5.3 SIR ALVAREZ 0/4/44,39
23 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 Contendro World 4/65,16
24 Konk nr 10 - C R Złota zwykły art. 238.2.1 COX 4/67,67
6 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 DUKE 0/5/43,74
5 Konk nr 9B - N/ZR dwufazowy art. 274.5.3 CACHADILLO 0/0/33,36
4 Konk nr 13 - 5-latki Finał RMK Konie 5-letnie Casvelle 7,8
8 Konk nr 13 - 5-latki Finał RMK Konie 5-letnie Argentina Z 6,0
9 Konk nr 13 - 5-latki Finał RMK Konie 5-letnie Calandria 6,0
1 Konk nr 14 - 6-latki Finał RMK VENUS 0/0/43,58
4 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 DUKE 0/0/35,28
18 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 Contendro World 4/51,24
18-19/06/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 nr 8 kl. L – zwykły art. 238.2. CORTINELLA 0/57,61
6 nr 8 kl. L – zwykły art. 238.2. CYRKON 1/61,34
7 nr 8 kl. L – zwykły art. 238.2. GAME BOY 2/66,98
4 nr 9a kl. P – zwykły art. 238.2. COLA CAO 0/66,68
1 nr 10a kl. N – zwykły art. 238.2 Contendro World 0/65,79
3 nr 17 kl. L – zwykły art. 238.2 CYRKON 0/53,33
4 nr 17 kl. L – zwykły art. 238.2 CORTINELLA 0/54,67
1 nr 19 kl. N – zwykły art. 238.2 Contendro World 0/62,43
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 P Dwufazowy Art:274.5.3 BALOU SON 0/0/28,80
10 P Dwufazowy Art:274.5.3 CACHADILLO 0/0/29,68
1 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. Argentina Z 8,0
2-3 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. Calandria 7,9
4-5 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. Casvelle 7,8
2-3 125cm 6L Z oceną stylu konia Art:7. ALCARINA II 7,8
2-3 125cm 6L Z oceną stylu konia Art:7. VENUS 7,8
6 120cm MR Zwykły Art:238.2.1. DELAY B 0/66,89
14 120cm MR Zwykły Art:238.2.1. SIR ALVAREZ 4/73,28
3 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. SIR ALVAREZ 0/61,10
8 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. COX 4/69,45
5 140cm DR Szybkości Art:263.2 DUKE 75,65/0
48 110cm P Dwufazowy Art:274.5.3 BALOU SON 6/68,29
2 120cm N Szybkości Art:263.2 CACHADILLO 63,28
4-7 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. Calandria 7,8
4-7 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. Casvelle 7,8
8-9 115cm 5L Z oceną stylu konia Art:7. Argentina Z 7,3
2-4 125cm 6L Z oceną stylu konia Art:7 ALCARINA II 7,9
5 125cm 6L Z oceną stylu konia Art:7 VENUS 7,8
15 120cm MR Zwykły Art:238.2.1 DELAY B 4/68,94
17 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 COX 8/63,15
18 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 SIR ALVAREZ 12/71,01
5 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 DUKE 4/75,12
12 115cm P1 Dwufazowy Art:274.5.3 BALOU SON 0/0/35,12
21 115cm P1 Dwufazowy Art:274.5.3 CACHADILLO 0/4/30,61
2-3 120cm Finał 5L Z oceną stylu konia Art:7. Argentina Z 7,9
7 120cm Finał 5L Z oceną stylu konia Art:7. Casvelle 7,6
8 120cm Finał 5L Z oceną stylu konia Art:7. Calandria 5,7
3 130cm Fin6L Dwufazowy Art:274.5.3 VENUS 0/0/34,74
4 130cm Fin6L Dwufazowy Art:274.5.3 ALCARINA II 4/52,58
4 125cm Finał MR Dwufazowy Art:274.5.3 COX 0/0/31,07
8 125cm Finał MR Dwufazowy Art:274.5.3 DELAY B 0/4/38,99
1 135cm Finał SR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 DUKE 0/0/37,23
6 135cm Finał SR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 SIR ALVAREZ 0/ELI
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 11 / Silver Tour 2 11:00 B / 238.2.1 Contendro World 9/85,91
36 12 / Gold Tour 2 13:00 B / 238.2.1 DUKE 12/75,33
17 17 / Silver Tour 3 / 274.5.3 Contendro World 8/56,51
22 19 / Gold Tour 2 / 274.5.3 (1,35m) DUKE 4/45,85
20 24 / Silver Tour 2 / 274.5.3 (1.25) Contendro World 8/56,46
18 34 / Gold Tour 3 / 274.5.3(1,40m) DUKE 0/6/53,53
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia VENUS 7,8
20 2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia ALCARINA II 7,1
15 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 SIR ALVAREZ 0/62,34
21 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 Contendro World 1/66,96
45 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 COX 4/47,15
17 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 DUKE 8/89,87
12 7 - N1 - 6 latki - na styl konia ALCARINA II 8,0
15 7 - N1 - 6 latki - na styl konia VENUS 7,8
17 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 DUKE 0/0/45,54
20 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 SIR ALVAREZ 0/0/46,81
21 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 Contendro World 0/0/48,43
31 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 SIR ALVAREZ 4/63,43
37 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 COX 5/69,08
12 12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, dwufazowy art. 274.5.3 VENUS 4/46,33
5 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 ALCARINA II 0/53,89
6 13 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 COX 0/54,37
11 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 SIR ALVAREZ 0/0/35,68
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A Argentina Z 0/0/25,38
17 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A COLA CAO 0/1/33,14
23 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A CYRKON 0/5/34,31
36 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A GAME BOY 4/56,22
T Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A CYRKON 0/5/34,53
T Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A GAME BOY 4
1 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 CACHADILLO 0/47,00
12 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 Calandria 4/46,30
16 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 Argentina Z 4/50,28
21 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 Casvelle 5/56,97
28 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 BALOU SON 14/59,53
9 Konk Nr 5. KL N- SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C WICORD 64,49/8
3 Konk Nr 6. KL C - zwykły art.. 238.2.1 DUKE 74,70/5
15 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A CYRKON 0/69,13
17 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A GAME BOY 0/72,19
T Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A CYRKON 1/75,34
1 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C Argentina Z 50,76/0
3 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C CACHADILLO 51,63/0
9 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C Calandria 54,75/4
15 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C Casvelle 58,50/0
24 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C BALOU SON 66,24/0
8 Konk Nr 11. KL N-1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 WICORD 0/8/36,44
11 Konk Nr 11. KL N-1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 Contendro World 8/58,33
3 Konk Nr 12. KL C- zwykły art.. 238.2.1 Contendro World 4/64,41
4 Konk Nr 12. KL C- zwykły art.. 238.2.1 DUKE 4/67,83
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 CYRKON 0/0/30,58
6 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 CORTINELLA 0/0/32,02
10 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 Mavanda 0/0/32,88
22 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 GAME BOY 0/4/36,25
18 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ COLA CAO 5/73,97
2 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ WICORD 0/64,74
16 Konk nr 5 kl.N zwykły /art..238.2.1/ Contendro World 12/73,70
2 Konk nr 6 kl. C- wzrast.st trud z Jokerem art.269.5 DUKE 44/41,67
6 Konk nr 6 kl. C- wzrast.st trud z Jokerem art.269.5 COX 27/42,63
10 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ Mavanda 0/65,21
11 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ CYRKON 0/65,25
14 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ ELBRUS ? 2/72,86
4 Konk nr 10 kl.N zwykły /art..238.2.1 Contendro World 0/64,00
3 Konk nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 VENUS 0/5/25,55
5 Konk nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 DUKE 5/51,63
18-20/03/2016 HZO-B1* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 COX 0/0/32,86
15 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 VENUS 0/0/33,18
17 1 / N / Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3 Contendro World 0/0/34,44
16 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 VENUS 0/60,61
24 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 COX 0/62,21
88 4 / N / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Contendro World 12/67,83
12 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 COX 0/0/25,99
13 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 VENUS 0/0/26,05
37 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 ALCARINA II 4/51,47
41 7 / N / Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3 Contendro World 4/53,40
18-20/03/2016 HZR (przy HZO-B1*) B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16-28 3 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALCARINA II 4
10 4 / P / zwykły art.238.2.1 CACHADILLO 0/58,79
11 4 / P / zwykły art.238.2.1 Calandria 0/59,80
31 4 / P / zwykły art.238.2.1 Argentina Z 4/57,88
33 4 / P / zwykły art.238.2.1 BALOU SON 4/59,70
38 4 / P / zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 4/64,62
1-32 7 / L1 / dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 ALCARINA II 0
13 8 / P / zwykły art.238.2.1 Argentina Z 0/62,13
21 8 / P / zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 0/65,77
42 8 / P / zwykły art.238.2.1 CACHADILLO 4/59,62
45 8 / P / zwykły art.238.2.1 BALOU SON 4/61,94
62 8 / P / zwykły art.238.2.1 Calandria 8/62,34
2 12 / P / zwykły art.238.2.1 Argentina Z 0/53,20
6 12 / P / zwykły art.238.2.1 CACHADILLO 0/54,97
22 12 / P / zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 0/64,84
32 12 / P / zwykły art.238.2.1 Calandria 4/60,28
34 12 / P / zwykły art.238.2.1 BALOU SON 4/62,02
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 Mavanda 0/57,28
9 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 CORTINELLA 0/58,22
T Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 CORTINELLA 1/60,34
T Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2.1 Mavanda 4/55,94
9 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 COLA CAO 44/44,72
12 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 Hokus 40/41,89
3 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 WICORD 0/0/39,21
5 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 VENUS 0/0/41,00
9 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 CORTINELLA 1/68,58
14 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 LOTHAR ? 4/64,11
19 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 Mavanda 8/65,03
20 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 ELBRUS ? 24/98,10
T Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 Mavanda 4/66,36
T Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 CORTINELLA 1/70,61
T Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 ELBRUS ? 9/68,76
2 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 WICORD 0/68,57
4 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 COX 0/73,41
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 WICORD 0/54,79
25 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 DUKE 0/67,20
10 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 DELAY B 0/0/32,72
46 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 WICORD 8/43,74
38 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 DUKE 0/4/37,92
30 6 / CC DR) / Zwykły art.238.2.1 DELAY B 12/70,16
9 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 DUKE 0/0/32,44
15 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 DELAY B 0/4/29,69
13 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 WICORD 8/64,33
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
51 1 / L / Zwykły art.238.2.1 COLA CAO 4/61,02
41 2 / P / Zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 0/70,88
18 3 / N / Zwykły art.238.2.1 Contendro World 0/66,84
9 4 / L / Zwykły art. 238.2.1 COLA CAO 0/56,58
28 4 / L / Zwykły art. 238.2.1 HEBRON / SKANDAL ? 4/56,87
52 5 / P / Zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 8/61,97
16 6 / N / Zwykły art.238.2.1 Contendro World 0/62,42
7 7 / L1 / Zwykły art.238.2.1 COLA CAO 0/57,25
21 7 / L1 / Zwykły art.238.2.1 HEBRON / SKANDAL ? 8/59,72
10 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 0/76,45
18 8 / P-1 / Zwykły art.238.2.1 Contendro World 4/73,25
13-14/02/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 CORTINELLA 0/49,14
10 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 COLA CAO 0/50,30
12 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 Casvelle 0/52,44
T Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 CORTINELLA 0/50,22
T Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 COLA CAO 0/52,10
T Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 Casvelle 0/53,37
6 Konkurs nr 4 kl.P – o wzras.st trud. z Jokerem art.269.5 CACHADILLO 44/43,28
17 Konkurs nr 4 kl.P – o wzras.st trud. z Jokerem art.269.5 Contendro World 12/40,45
2 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 WICORD 0/0/24,62
7 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 VENUS 0/0/26,49
15 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 Contendro World 6/48,06
8 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 CORTINELLA 0/55,00
T Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 CORTINELLA 0/57,22
3 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 WICORD 0/54,41
7 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art.238.2.1 COX 0/61,02
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) DUKE 1/63,97
32 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 DELAY B 4/44,07
34 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) DELAY B 4/59,26
55 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) DUKE 12/62,11
46 8 / 120 / Small Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) DUKE 4/45,12
34 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) DELAY B 4/48,92
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 GOLDMAN S 0/0/ 38,80
16 4 / P / Zwykły 238.2.1 Contendro World 0/ 54,72
57 4 / P / Zwykły 238.2.1 GOLDMAN S 5/ 67,41
32 5 / N / Zwykły 238.2.1 SIR ALVAREZ 0/ 65,41
45 5 / N / Zwykły 238.2.1 DUKE 4/ 67,95
17 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 SIR ALVAREZ 4/44,38
21 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 DELAY B 4/46,97
41 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 GOLDMAN S 4/ 50,27
16 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Contendro World 0/0/ 28,72
20 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 GOLDMAN S 0/0/ 30,64
4 13 / C / Zwykły 238.2.1 DELAY B 0/ 61,79
12 13 / C / Zwykły 238.2.1 DUKE 0/ 68,61
14 13 / C / Zwykły 238.2.1 SIR ALVAREZ 4/ 63,62
16-17/01/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konkurs nr 2 kl.L – zwykły art. 238.2. CACHADILLO 0/43,53
19 Konkurs nr 2 kl.L – zwykły art. 238.2. BALOU SON 0/44,40
20 Konkurs nr 2 kl.L – zwykły art. 238.2. GOLDMAN S 0/46,92
T Konkurs nr 2 kl.L – zwykły art. 238.2. CACHADILLO 0
T Konkurs nr 2 kl.L – zwykły art. 238.2. BALOU SON 4
12 Konkurs nr 3 kl.P – o wzr. stopniu trud. z jokerem art.269.5 GOLDMAN S 32/57,09
17 Konkurs nr 3 kl.P – o wzr. stopniu trud. z jokerem art.269.5 Contendro World 12/44,94
1 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 WICORD 0/0/32,25
4 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 VENUS 0/0/32,84
8 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 COX 4/39,92
6 Konkurs nr 8 kl.L – zwykły art.238.2.1 Argentina Z 0/45,79
9 Konkurs nr 8 kl.L – zwykły art.238.2.1 Calandria 1/53,48
17 Konkurs nr 8 kl.L – zwykły art.238.2.1 GOLDMAN S 13/55,47
T Konkurs nr 8 kl.L – zwykły art.238.2.1 Calandria 1
T Konkurs nr 8 kl.L – zwykły art.238.2.1 Argentina Z 1
3 Konkurs nr 9 kl.P – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kateg Contendro World 1/60,42
10 Konkurs nr 9 kl.P – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kateg GOLDMAN S 4/59,55
3 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate COX 0/61,32
7 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate WICORD 4/60,37
9 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate VENUS 8/60,58
2 Konkurs nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.3 SIR ALVAREZ 0/12/33,59
05-06/12/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 COLLER ? 5/60,72
5 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 WICORD 44/31,56
11 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 Ever For Luck 44/35,64
12 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 CLASA 43/41,79
19 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 Contendro World *36/38,88
7 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 VENUS 0/0/26,73
8 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 COX 0/0/27,10
4 Konkurs nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 DELAY B 4/61,80
6 Konkurs nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 SIR ALVAREZ 10/69,88
19 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art. 238.2. COLLER ? 12/88,63
11 Konkurs nr 10 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Contendro World 0/0/29,87
15-20 Konkurs nr 10 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 CLASA 4/42,16
15-20 Konkurs nr 10 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Ever For Luck 4/39,38
3 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 COX 0/61,42
10 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 VENUS 0/66,23
18 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 WICORD 4/62,31
2-5 Konkurs nr 12 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 DELAY B 4
6 Konkurs nr 12 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 SIR ALVAREZ 8
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 1 / MR / 238.2.1 zwykły DUKE 0/70,17
12 R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 WICORD 0/0/27,01
8 R5 / N / Dwufazowy 274.5.3 WICORD 0/0/29,24
26 R10 / N / Dwufazowy 274.5.3 WICORD 0/8/33,16
16 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy DELAY B 0/0/31,94
77 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy DUKE 4/53,85
17 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką DUKE 1/74,40
24 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką DELAY B 4/62,60
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca CACHADILLO 3,25
39 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca BALOU SON 7,5
32 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 COX 79,56/0
35 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 WICORD 84,33/4
15 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości DELAY B 70,83 ( 4/6,20)
16 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości DUKE 76,80(0/9,18)
5 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 DELAY B 0/75,12
O 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 DUKE WYC
11 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 CLASA 0/71,07
18 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 Contendro World 1/68,68
14 12 / P / Zwykły 238.2.1 COX 0/77,81
22 12 / P / Zwykły 238.2.1 WICORD 4/75,43
1 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 DELAY B 0/5997
9 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 DUKE 2/91,08
6 16 / SEN / II Nawrót Finału DUKE 0/70,60
21-23/08/2015 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol Florencja / Carry Son 16,58
7 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.pol Argentina Z 16,48
8 Wyniki końcowe MPMK 4-letnie hod.zagr. Calandria 16,13
14 Wyniki końcowe MPMK 5- letnir hod.pol. ALCARINA II 20,7
9 Wyniki końcowe MPMK 5-letnie hod.zagr. VENUS 22,1
7-8 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie Argentina Z 1,18
15-18 4-letnie konie hod.pol. ocena na płycie i trójkącie Florencja / Carry Son 1,08
9-11 4-letnie konie hod.zagr.ocena na płycie i trójkącie Calandria 1,13
13-14 I półfinał konie 5-letnie hod.pol. na styl ( 1.15m) ALCARINA II 7,10
11-12 I półfinał konie 5-letnie hod.zagr.na styl (1.15m) VENUS 7,2
6 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) Florencja / Carry Son 7,8
15-18 półfinał konie 4-letnie hod.pol (1.0m) Argentina Z 7,3
7-8 półfinał konie 4-letnie hod.zagr (1.0m) Calandria 7,7
18 II półfinał konie 5-letnie hod.pol.z oceną stylu konia(1.2m) ALCARINA II 6,2
14-15 II półfinał konie 5-letnie hod.zagr.z ocena stylu konia (1.2m) VENUS 6,7
4 finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) Argentina Z 8,0
9-10 finał konie 4-letnie hod.pol. z oceną stylu konia ( 1.0m) Florencja / Carry Son 7,7
9 finał konie 4-letnie hod.zagr.z oceną stylu konia (1.0m) Calandria 7,3
10 finał konie 5-letnie hod,pol. z oceną stylu konia (1.2m) ALCARINA II 7,4
3-4 finał konie 5-letnie hod,zagr. z oceną stylu konia (1.2m) VENUS 8,2
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 1 - P-1 Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia VENUS 7,8
28 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 DUKE 5/ 87,88
14 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 DELAY B 89,12
5 Konk nr 6 - P-1 Runda MK 5 letniez oceną stylu konia art. 11.1.1.1 VENUS 8,0
10 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 DUKE 0/ 70,59
5 Konk nr 11 - N Runda MK 5 letnie z oceną stylu konia art. 11.1.1.1 VENUS 8,0
3 Konk nr 13 - N-1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 DUKE 0/0/ 42,29
9 Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. DELAY B 4/ 81,88
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 WICORD 0/ 62,44
57 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Visage 5/ 71,02
50 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 WICORD 4/ 60,63
21 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Florencja / Carry Son 0/0/ 29,85
59 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Visage 8/ 55,58
21 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 WICORD 44/ 49,71
18 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Visage 0/4/ 28,92
28 Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Florencja / Carry Son 4/ 48,55
T Konk nr 7 - L-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Florencja / Carry Son T 4/ 49,85
28 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 WICORD 4/ 74,74
03-04/07/2015 ZR B-skoki Kwidzyn
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 konk 3 - kl.L, zwykły art.238.2.1 BALOU SON 1/ 72,50
11 konk 3 - kl.L, zwykły art.238.2.1 Florencja / Carry Son 2/ 73,67
12 konk 3 - kl.L, zwykły art.238.2.1 CACHADILLO 2/ 74,37
17 konk 3 - kl.L, zwykły art.238.2.1 WICORD 12/ 99,99
12 konk 4 kl.P - wzrast. st. trud. z jockerem art.269 COX 42/ 64,51
13 konk 4 kl.P - wzrast. st. trud. z jockerem art.269 WICORD 41/ 69,93
6 konk 5 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 SIR ALVAREZ 0/0/ 29,41
7 konk 5 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 DUKE 0/1/ 31,67
8 konk 5 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 Ajax 0/1/ 32,67
4 konk 6 - kl. C, zwykły art.238.2.1 Magnat / Castillo 4/ 69,26
13 konk 8 - kl.L, zwykły art.238.2.1 WICORD 0/ 75,52
14 konk 8 - kl.L, zwykły art.238.2.1 Florencja / Carry Son 0/ 79,10
14-20 konk 9 - kl.P dwufazowy art.274.5.2 COX 4/ 46,81
22-23 konk 9 - kl.P dwufazowy art.274.5.2 WICORD 8/ 44,11
4 konk 10 - kl.N - zwykły art.238.2.1 DUKE 0/ 69,72
3 konk 11 kl.C dwufazowy art.274.5.2 Ajax 0/9/ 36,65
4 konk 11 kl.C dwufazowy art.274.5.2 SIR ALVAREZ 4/ 48,81
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2-4 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Calandria 7,9
5-8 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Argentina Z 7,8
12 1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Casvelle 6,7
5-6 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK VENUS 7,8
9-10 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK ALCARINA II 7,1
17 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 DELAY B 0/0/31,08
39 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Cruzor 12/65,68
3-4 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK VENUS 7,9
12 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK ALCARINA II 7,0
19 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 DELAY B 0/67,03
25 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 Cruzor 4/56,02
2-5 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Calandria 8,0
2-5 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Casvelle 8,0
9 12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK Argentina Z 7,1
2 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni VENUS 8,4=24,1
8 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni ALCARINA II 8,0=22,1
20 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 DELAY B 1/66,19
31 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Cruzor 4/62,97
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 KONKURSUNr 6. KL .L dwufazowy art..274.5.3 tab.A Calandria 0/0/32,75
10 KONKURSUNr 6. KL .L dwufazowy art..274.5.3 tab.A Argentina Z 0//34,25
27 KONKURSUNr 6. KL .L dwufazowy art..274.5.3 tab.A BALOU SON 4/5,00
15 KONKURSU Nr 7. KL .P zwykły art.. 238.2.1 Ambasador / SONG 4/52,71
12 KONKURSU Nr 8. KL \"N\" - SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C Ambasador / SONG 73,30/12
8 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A Calandria 0/0/23,96
11 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A Casvelle 0/0/24,57
17 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A CACHADILLO 0/0/28,71
20 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A BALOU SON 0/4/24,17
7 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C Ambasador / SONG 49,74/0
6 KONKURSU Nr 14. KL N - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 Ambasador / SONG 1/67,04
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 7- kl.L dwufaz.atr.274.5.3 COX 5/60,22
9-10 Konk nr 1 RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. ALCARINA II 7.8
11-12 Konk nr 1 RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. COX 7.5
4 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 Cruzor 0/61,40
16 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 DELAY B 0/75,03
14 Konk nr 19 -115cm RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. COX 7.0
15 Konk nr 19 -115cm RMK 5L Z oceną stylu konia Art:7. ALCARINA II 6,3
13 Konk nr 10 -kl.L Zwykły Art:238.2.1. Calandria 1/72,04
20 Konk nr 10 -kl.L Zwykły Art:238.2.1. Argentina Z 5/69,69
8 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 DELAY B 0/77,28
10 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 Cruzor 0/80,97
9 Konk nr 18- 5L Z oceną stylu konia Art:7 ALCARINA II 7,8
13 Konk nr 18- 5L Z oceną stylu konia Art:7 COX 7,0
3 Konk nr 23 ŚR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 DELAY B 0/4/43,72
15 Konk nr 23 ŚR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 Cruzor 14/115,92
10 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 Calandria 0/0/32,8
11 Konk nr 16 -kl.L Dwufazowy Art:274.5.3 Argentina Z 0/0/36,75
09-10/05/2015 ZR A- ujeżdzenie KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 1 klasy L-1 GAME BOY 69,736%
02-03/05/2015 ZR Starogardzka Majówka B-skoki Starogard Gdański
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr.7 kl.C - zwykły art.238.2.1 Cruzor 4/ 69,36
11 Konk nr.8 kl.P - z wyboru trasy art.271 tab.C CHERY DŻAHIL 97,23
23 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 CHERY DŻAHIL 10/ 74,10
1 Konk nr.10 kl.C - zwykły z rozg. art. 238.2.2 Cruzor 0/0/ 85,29
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem VENUS 44/47,77
16 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem ALCARINA II 44/49,80
17 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem CHERY DŻAHIL 44/51,42
19 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem COX 36/48,15
7 Konk nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 SIR ALVAREZ 0/4/29,37
5 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 Ajax 2/88,68
11 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 DELAY B 8/82,33
12 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 Cruzor 9/84,30
8 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 VENUS 0/0/33,45
9 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 COX 0/0/35,02
13 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 ALCARINA II 0/4/33,67
14 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 CHERY DŻAHIL 0/8/35,55
12 Konk nr 10 kl.N – zwykły art. 238.2. SIR ALVAREZ 5/77,30
2 Konk nr 11 kl.C – zwykły art.238.2.2 DELAY B 0/0/30,67
5 Konk nr 11 kl.C – zwykły art.238.2.2 Cruzor 4/69,09
07-08/03/2015 HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. TREZOR 0/69,35
16 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. COX 0/69,60
8 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 CHERY DŻAHIL 43/60,34
17 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 COX 36/57,54
18 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 VENUS 36/58,31
19 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 ALCARINA II 35/60,50
29 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 TREZOR 12/55,94
11 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 DELAY B 0/0/22,83
15 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 Ajax 0/4/27,31
17-21 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 SIR ALVAREZ 4
5 Konk nr 5 - kl. C zwykły art. 238.2 EVER FOR POWER 4/68,65
6 Konk nr 5 - kl. C zwykły art. 238.2 Cruzor 4/72,34
7 Konk nr 5 - kl. C zwykły art. 238.2 Magnat / Castillo 4/74,84
11 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 TREZOR 0/46,69
17 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 COX 0/53,13
5 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 COX 0/0/31,03
6 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 VENUS 0/0/32,33
7 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 ALCARINA II 0/0/34,16
9 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 TREZOR 0/4/34.48
14-20 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 CHERY DŻAHIL 4
6 Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 SIR ALVAREZ 0/81,32
11 Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 DELAY B 4/80,99
2 Konk nr 10- kl. C dwufazowy art.274.5.2 EVER FOR POWER 0/0/36,22
3 Konk nr 10- kl. C dwufazowy art.274.5.2 Cruzor 0/6/47,24
10 Konk nr 10- kl. C dwufazowy art.274.5.2 Ajax 12
31-01/02/2015 II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 TREZOR 0/60,78
17 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 VENUS 0/62,96
18 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 COX 0/64,77
5 Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 TREZOR 44/62,51
15 Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 CHERY DŻAHIL 33/70,38
O Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 SIR ALVAREZ DYSK.
3 Konk nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 Cruzor 4/72,19
5 Konk nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 EVER FOR POWER 8/69,31
8 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 TREZOR 0/60,35
14 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 VENUS 0/66,12
17 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 COX 0/68,83
8 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 SIR ALVAREZ 0/0/26,33
14 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 CHERY DŻAHIL 0/4/30,00
15 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 TREZOR 0/5/34,09
5 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 Ajax 1/65,55
4-6 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 EVER FOR POWER 4/54,43
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. TREZOR 0/46,70
27 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. VENUS 1/51,17
30 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. ALCARINA II 2/52,92
31 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. CHERY DŻAHIL 2/53,94
38 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. COX 13/67,39
19 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 SIR ALVAREZ 38/52,37
21 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 TREZOR 35/50,12
4 Konkurs nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 Magnat / Castillo 0/0/21,18
8 Konkurs nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 Ajax 0/4/25,03
2 Konkurs nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 EVER FOR POWER 0/58,34
5 Konkurs nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 Cruzor 8/55,29
14 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 TREZOR 0/52,23
15 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 VENUS 0/53,41
16 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 COX 0/54,58
18 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 CHERY DŻAHIL 0/57,25
19 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 ALCARINA II 0/57,89
15 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 TREZOR 0/8/49,18
4 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 Cruzor 0/54,29
5 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 SIR ALVAREZ 0/60,56
4-5 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 Magnat / Castillo 4/39,59
4-5 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 Ajax 4/40,72
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 Landrat L 12/67,45
37 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 ERA L 8/47,49
13 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 Landrat L 0/4/33.34
32 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 ERA L 4/65,60
26 Konk nr 4- ŚR-B zwykły art.238,2,1 Landrat L 12/63,73
20-26 Konkurs nr 3 ZR -kl.L dokładności art. 238.1.1 Zabou 4
16 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 ERA L 0/0/20,51
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 BURBAY 0/4/26,31
33 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 For Vito 4/57,48
13 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 Cruzor 0/0/22,10
18 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 EVER FOR POWER 0/0/23,86
16 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Cruzor 8/55,50
18 Konk. nr 6 - C Zwykły 238.2.1 EVER FOR POWER 12/60,96
7 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 BURBAY 0/0/30,56
10 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 For Vito 0/0/32,81
9 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 EVER FOR POWER 4/49,35
15 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 Cruzor 8/49,10
06-07/09/2014 Mistrzostwa Woj.Pomorskiego B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 7 - I półfinał Juniorzy kl.P zwyk.art.238.2.1 ERA L 0/55,36
11 Kon nr 9 - I półfinał SENIORZY kl.N zwyk.art.238.2.1 Landrat L 4/66,80
16 Kon nr 9 - I półfinał SENIORZY kl.N zwyk.art.238.2.1 Ambasador / SONG 10/78,83
5 Konk nr 10 - II półfinał SENIORZY kl.C zwykły art.238.2.1 Landrat L 4/62,88
13 Konk nr 10 - II półfinał SENIORZY kl.C zwykły art.238.2.1 Ambasador / SONG 12/63,59
5 Konk nr 14- kl.P -zwykły art.238.2.1 ERA L 4/50,21
5 Konk nr 16 FINAŁ JUNIORZY -otwarty kl.N dwunawrotowy art 273.4.3 Ambasador / SONG 4/0=4/49,34
8 Konk nr 17 FINAŁ SENIORZY -otwarty kl.C dwunawrotowy art.273.4.3 Landrat L 4/4=8/48,12
23-24/08/2014 ZR B-skoki Stado Starogard
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 COLANDOR 0/0/40,67
20 konk nr 2 -kl.L dwufazowy art.274.5.3 Zabou 4/47,40
5 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 Aramis/ Song 0/4/29,01
6 Konk.nr 4 -kl.N zwykły z rozg.art.238.2.2 ERA L 0/4/29,38
02-03/08/2014 ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014 B-skoki Damaszka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 2 Kl. L - dwufazowy, Art 274.5.3 tab.A Zabou 4/ 59,53
1 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 ERA L 0/ 49,87
5 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 Ambasador / SONG 0/ 52,33
2 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C DRACENA / ORKISZ 52,25
3 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C Landrat L 53,46
4 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C Ambasador / SONG 54,25
14 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C ERA L 67,98
3 Konk nr 5 Kl.C - dwufazowy, Art.274.5.3 tab.A Landrat L 0/4/ 37,23
18 Konk nr 7 Kl. L - dwufazowy, Art274.5.3 tab.A Zabou 8/ 5303
3 Kokn nr 8 Kl.P - szybkości , Art.239 tab.C ERA L 62,08
5 Kokn nr 8 Kl.P - szybkości , Art.239 tab.C Ambasador / SONG 63,97
2 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 Landrat L 0/0/ 37,87
11 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 Ambasador / SONG 4/ 71,88
18 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 ERA L 16/ 76,66
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9-14 Konk nr.2- 5L eli.MPMK 5-latki Tajlandia 7,8
19 Konk.nr.7 -kl.5L eli.MPMK 5-latki na styl Tajlandia 5,6
3-5 Konk.nr 13 - kl. 5L finał RMK 5-latki Tajlandia 8,0
19-20/06/2014 Ogólnopolskie Zawody C- wkkw KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 wyniki końcowe-kl.LL DORMA 50,8
15 wyniki końcowe-kl.LL Des Deslos 83,4
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
47 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 CONCRETO BOY 4/76,36
53 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 CONCRETO BOY 4/51,42
17 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 CONCRETO BOY 4/74,99
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk.nr.2.kl- P dwufazowy art.274.5.3 CURATIRA 4/66,12
9 Konk.nr.2.kl- P dwufazowy art.274.5.3 Ajax 0/0/29,19
3 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 CURATIRA 44/47,72
18 Konk.nr.3.kl-N o wzr.stop.trud.art.269 Magnat / Castillo 10/56,48
13 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 CURATIRA 44/44,31
25 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 Ajax 35/51,25
10 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 CURATIRA 0/4/20,04
15 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 Magnat / Castillo 7/68,35
8 Konk.nr.8- KL.C zwykły z rozgr.art.238.2.1 CONCRETO BOY 0/4/31,42
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr R2-kl.L zwykły art.238.2.1 ERA L 0/47,02
10 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 ERA L 0/4/31,01
15 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 Ambasador / SONG 0/11/50,95
4 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 CENTURIA / MAZZEL 0/0/30,59
8 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 Ambasador / SONG 43/46,07
10 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 Morena / Mywill 40/47,08
11 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 DRACENA / ORKISZ 40/54,21
6 Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 CONCRETO BOY 0/4/24,06
8 Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 DRACENA / ORKISZ 4/58,01
9 Konk.nr R5-kl.C dwufazowy art.274.5.3 Landrat L 4/59,93
3-4 Konk.nr R6 - BIBGO Landrat L 0/0/0/eli
3 Konk.nr R8 - kl. L dwufazowy art.274.5.3 ERA L 0/0/26,98
1 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 ERA L 44/40,02
7 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 Ambasador / SONG 39/56,98
9 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 CENTURIA / MAZZEL 4/40,99
11 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 Ambasador / SONG 4/42,04
12 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 Morena / Mywill 4/42,98
4 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 Landrat L 0/4/30,04
9 Konk.nr R11 -kl.C GRAND PRIX zwykły z rozg.art.238.2.2 DRACENA / ORKISZ 4/55,97
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 PRETY CENTO 0/0/37,59
11 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 EVER FOR POWER 0/60,30
19 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 Cruzor 0/67,03
23 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 CURATIRA 2/75,77
16 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 CURATIRA 42/56,50
35 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 Cruzor 12/53,37
36 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 EVER FOR POWER 10/52,81
5 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 Cruzor 0/56,05
11 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 EVER FOR POWER 0/61,73
20 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 Cruzor 8/68,95
22 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 EVER FOR POWER 8/73,12