Karta zawodnika

Imie: Zuzanna

Nazwisko: Twardowska

Rok urodzenia: 1999


Klasa: B2

Klub: NADWIŚLANIN


16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 4 / L / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 ELDORADO 0/0/25,98
T 4 / L / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 ELDORADO 4
9 6 / P1 / I Półfinał Juniorzy - szybkości 269.5 CUIDAM DE VRENDT 89,06/8
10 6 / P1 / I Półfinał Juniorzy - szybkości 269.5 CORVUS Z 90,27/4
19 14 / L1 / Zwykły 238.2.1 ELDORADO 4/64,25
21 15 / P / Zwykły - otwarty 238.2.1 ELDORADO 8/73,47
O 16 / N / II Półfinał Juniorzy - Zwykly 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT ELI
O 16 / N / II Półfinał Juniorzy - Zwykly 238.2.1 CORVUS Z ELI
9 24 / L1 / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 ELDORADO 0/12/25,76
6 25 / P1 / Dwufazowy - otwarty 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/ELI
12 25 / P1 / Dwufazowy - otwarty 238.2.1 CORVUS Z 5/56,49
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 83/ CSi 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 4/ 76,15
21 88/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. szybkości atb.C art.239/263 J LAWINA (4) 92,26
12 96/ CSI 1*/ Silver Tour 2 Final/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 J LAWINA 4/ 60,73
12-14/08/2016 ZO-B2* (Liga Jeździecka) B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 1 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - zwykły, 238.2.1 J LAWINA 0/68,02
33 4 / ZO N (120 cm) / Runda Brązowa - dwufazowy, 274.5.3 J LAWINA 0/4/34,16
56 8 / ZO N1 (125 cm) / Runda Brązowa - dwufazowy, 274.5.3 J LAWINA 12/46,31
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / N / RB J LAWINA 0/68,58
17 8 / N / RB J LAWINA 4/62,74
9 14 / N1 / RB finał CORVUS Z 0/4/34,11
18-19/06/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Seniorki (N - 120cm zwykły CORVUS Z 10/77,99
5 nr 8 kl. L – zwykły art. 238.2. EL DORADO 0/59,94
7 nr 17 kl. L – zwykły art. 238.2 EL DORADO 4/59,56
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 11 / Silver Tour 2 11:00 B / 238.2.1 J LAWINA 0/63,12
12 16 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C J LAWINA 73,68/8
17 24 / Silver Tour 2 / 274.5.3 (1.25) J LAWINA 6/71,86
6 26 / Silver Tour Jump& Drive J LAWINA 81,33/4
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 0/50,55
6 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 0/52,55
31 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 4/56,15
50 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 7/80,66
30 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 12/63,93
24 8 - N/120 - MR,dwufazowy ar. 274.5.3 CORVUS Z 0/4/42,64
32 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 CORVUS Z 4/64,33
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ CORVUS Z 0/55,44
11-13/03/2016 HZO DiM-B B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 15 / N / DK na styl jeźdźca J LAWINA ELI
6 16 / C / DK na styl jeźdźca J LAWINA B.O
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konkurs nr 4 kl.P – o wzra. stopniu trud.z jokerem art.269.5 GENEWA 44/41,13
3 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 GENEWA 0/58,24
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
66 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 6/73,88
6 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 0/58,49
44 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 J LAWINA 0/8/60,95
O 10 / C1/CC HPP J i MJ / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 J LAWINA ELI
13-14/02/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konkurs nr 4 kl.P – o wzras.st trud. z Jokerem art.269.5 J LAWINA 23/53,79
6 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 J LAWINA 4/42,94
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 J LAWINA 0/64,83
13 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 J LAWINA 4/63,61
3 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 0/65,10
10 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 J LAWINA 5/78,35
16-17/01/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konkurs nr 10 kl.N – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kate J LAWINA 19/94,28
O Konkurs nr 11 kl.C – dwufazowy art. 274.5.3 J LAWINA REZ
05-06/12/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 J LAWINA 0/8/40,17
3 Konkurs nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 J LAWINA 4/56,81
1 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 J LAWINA 0/57,08
2-5 Konkurs nr 12 kl.C – dwufazowy art. 274.5.2 J LAWINA 4
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 1 / MR / 238.2.1 zwykły J LAWINA 0/72,87
O 1 / MR / 238.2.1 zwykły CORVUS Z ELI
43 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły J LAWINA 0/74,06
81 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy J LAWINA 7/68,22
21 10 / HPP J MJ - C1/CC / HPP J MJ- C1/CC 238.2.2 z rozgrywką J LAWINA 10/90,78
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 0/56,57
19 1 / N / MR zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 0/67,82
23 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 4/67,89
29 2 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 8/68,62
18 4 / N / MR dwufazowy art.274.5.3 J LAWINA 0/0/32,60
9 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 J LAWINA 0/0/30,09
19 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 CORVUS Z 4/66,78
5 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 CORVUS Z 0/0/20,36
17 7 / N / FMR dwufazowy art.274.5.3 J LAWINA 0/4/27,50
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 CORVUS Z 56,23/0
28 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 J LAWINA 77,63/0
1 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 CORVUS Z 0/62,58
10 5 / N+JUN, II półfinał / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 0/72,79
13 12 / P / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 0/75,79
9 13 / N1 / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 0/71,02
4 14 / JUN / II Nawrót Finału CORVUS Z 4/67,62
1-2 19 / JUN / I nawrót finału CORVUS Z 0
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 4 / P / Zwykły 238.2.1 CORVUS Z 0/55,33
13 4 / P / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 1/67,19
2 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CORVUS Z 0/0/27,59
13 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 J LAWINA 0/0/35,34
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 4/ 81,09
o Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z elim
5 Konk nr 13 - N-1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 CORVUS Z 0/4/ 35,36
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk nr 3 - N Zwykły art. 238.2.1 JUPITER / IMPULS 18/ 102,54
57 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 JUPITER / IMPULS 21/ 76,16
6 Konk nr 6 - N Dwufazowy art. 274.5.3 JUPITER / IMPULS 0/5/ 46,35
24 Konk nr 9 - N Dwufazowy art. 274.5.3 JUPITER / IMPULS 4/ 47,52
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) CORVUS Z 0/0/21,35
31 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) GENEWA 0/16/54,94
O 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) CHELLINA Z ELI
4 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 CORVUS Z 0/61,73
21 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 GENEWA 4/72,80
31 7 / N / zwykły, art. 238.2.1 CHELLINA Z 12/75,02
49 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) GENEWA 12/51,81
18 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) CORVUS Z 8/68,87
30 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) GENEWA 19/94,50
O 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) CHELLINA Z REZ
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 KONKURSU Nr 7. KL .P zwykły art.. 238.2.1 CORVUS Z 0/56,05
6 KONKURSU Nr 7. KL .P zwykły art.. 238.2.1 GENEWA 0/57,38
14 KONKURSU Nr 7. KL .P zwykły art.. 238.2.1 CHELLINA Z 4/49,43
1 KONKURSU Nr 8. KL \"N\" - SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C CHELLINA Z 56,44/0
2 KONKURSU Nr 8. KL \"N\" - SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C CORVUS Z 60,85/4
14 KONKURSU Nr 8. KL \"N\" - SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C GENEWA 79,10/4
4 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C CORVUS Z 47,52/0
20 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C GENEWA 60,74/8
O KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C CHELLINA Z ELI
3 KONKURSU Nr 14. KL N - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 CORVUS Z 0/8/51,25
5 KONKURSU Nr 14. KL N - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 CHELLINA Z 0/REZ
12 KONKURSU Nr 14. KL N - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 GENEWA 8/59,89
22-24/05/2015 ZO2* CSN+ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr 3 -kl.N MR Zwykły Art:238.2.1 GENEWA 4/52,06
25 Konk nr 3 -kl.N MR Zwykły Art:238.2.1 CHELLINA Z 18/98,16
26 Konk nr 4-kl.C ŚR Zwykły Art:238.2.1 GENEWA 8/77,44
12 Konk nr 12 kl.N- MR Zwykły Art:238.2.1 CHELLINA Z 4/60,22
18 Konk nr.13 kl.C- 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 GENEWA 8/71,58
O Konk nr 14-kl.CC- 140cm DR Zwykły Art:238.2.1 GENEWA ELI
16 Konk nr 22 MR Dwufazowy Art:274.5.3 CHELLINA Z 15/68,54
O Konk nr 23 ŚR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 GENEWA ELI
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CORVUS Z 0/0/30,64
37 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 GENEWA 4/54,41
39 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 GENEWA 8/78,49
15 4 / MR / Zwykły 238.2.1 CORVUS Z 0/80,10
25 4 / MR / Zwykły 238.2.1 GENEWA 4/73,83
4 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 CORVUS Z 0/0/33,98
27 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 GENEWA 5/55,97
2 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 CORVUS Z 0/0/29.02
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20 Konk nr 10 - P DK zwykły art.238.2.1 CHELLINA Z 4/58, 42
9 Konk nr11 -kl.N / DK zwykły art.238.2.1 GENEWA 0/ 52,03
14 Konk nr11 -kl.N / DK zwykły art.238.2.1 CHELLINA Z 4/56,25
22-32 Konk nr 15 - N DK na styl jeźdźca CHELLINA Z BO
22-32 Konk nr 15 - N DK na styl jeźdźca GENEWA BO
6 Konk nr 16 - C DK na styl jeźdźca GENEWA 3,0
O 33 / / Finał Rundy Junior i Mło.130/135 cm, zwy z rozgr art.238.2.2 GENEWA ELI
2 37 / / P/N DK wzrast.st.trud. art.269.1.5 zwykły CHELLINA Z 44/36,50
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem CHELLINA Z 44/34,75
10-14 Konk nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 GENEWA 4
2 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 GENEWA 0/68,87
10 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 CHELLINA Z 0/4/25,06
1 Konk nr 10 kl.N – zwykły art. 238.2. GENEWA 0/57,79
4 Konk nr 11 kl.C – zwykły art.238.2.2 GENEWA 0/3s/32,81
28-29/03/2015 Finał HP Warmii i Mazu B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
61 3 / P / Elim. Juniorski zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 12/52,27
41 4 / N / Elim. Seniorski zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 8/ 72,32
35 9 / P / Finał HPWM juniorów zwykły art. 238.2.2 CORVUS Z 4/61,26
18 10 / N / Finał HPWM seniorów zwykły art. 238.2.2 CORVUS Z 4/62,32
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 GENEWA 064,03
73 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 GENEWA 20/63,22
37 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 GENEWA 4/46,32
O 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. GENEWA ELI
07-08/03/2015 HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 CORVUS Z 44/43,77
13 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 CORVUS Z 0/4/19,65
3 Konk nr 5 - kl. C zwykły art. 238.2 GENEWA 0/69,04
14-20 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 CORVUS Z 4
17 Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 GENEWA 13/85,32
O Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 CORVUS Z REZ
1 Konk nr 10- kl. C dwufazowy art.274.5.2 GENEWA 0/0/31,17
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 CORVUS Z 0/4/21,59
3 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 GENEWA 0/49,06
21 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 8/53,50
13 Konk nr 5 - C O wzr. stop. trud .art. 269.5 GENEWA 5/42,27
1 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 0/45,69
5 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 GENEWA 0/48,59
24 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 CORVUS Z 8/61,34
8 Konk nr 11 - C Dwufazowy art. 274.5.3 GENEWA 4/42,68
13-15/02/2015 HZO DiM B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 11 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 CORVUS Z 4/67,97
5 11 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 GENEWA 8/ 66,12
1 12 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 GENEWA 15/85,94
1-3 23 - P - -z oceną stylu jeźdźca CORVUS Z 1.5
O 24 - N - -z oceną stylu jeźdźca GENEWA B.O
O 24 - N - -z oceną stylu jeźdźca CORVUS Z B.O
O 25 - C - -z oceną stylu jeźdźca GENEWA B.O
2 34 -Finał RJ i Mł - zwy z rozg130/135 cm - Art.238.2.2 GENEWA 8/60,43
1 44 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 CORVUS Z 0/46,18
31-01/02/2015 II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 CORVUS Z 40/58,46
4 Konk nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 GENEWA 0/0/31,08
13 Konk nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 CORVUS Z 5/54,31
4 Konk nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 GENEWA 8/69,16
1 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 CORVUS Z 0/0/21,53
3 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 GENEWA 0/62,94
12 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 CORVUS Z 21/83,89
4-6 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 GENEWA 4/46,37
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. CONCORDIA Z 0/43,79
17 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 GENEWA 39/38,34
25 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 CORVUS Z 30/55,89
26 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 CONCORDIA Z 18/69,49
10 Konkurs nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 GENEWA 0/REZ
14 Konkurs nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 CORVUS Z 7/59,77
30 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 CONCORDIA Z 20/86,89
1 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 CORVUS Z 0/0/26,20
18-21 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 CONCORDIA Z 4/35,74
1-2 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 GENEWA 0/53,31
12 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 CORVUS Z 8/52,14
6 Konk nr 10 kl. C dwufazowy art. 274.5.2 GENEWA 6/53,18
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konkurs nr 14 - ŚR - A Finał Zwykły 238.2.1 GENEWA 5/85,85
20 Konkurs nr 9 - ŚR-B 135 dwufazowy art.274.5.3 GENEWA 9/72,59
32 Konkurs nr 8 - ŚR-A 130 dwufazowy art.274.5.3 GENEWA 8/43,12
33 Konkurs nr 3- ŚR-A zwykły art.238.2.1 GENEWA 8/69,81
40 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 GENEWA 0/4/20,80
10-12/10/2014 ZO DiM B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk nr 10 -P DK( 110 cm) z oceną stylu jeźdź GENEWA bo
o Konk nr 11 - N DK (120 cm) z oceną stylu jeźdź GENEWA bo
3 Konk nr 24 - N DK (120 cm) dwufazowy art.274.5.3 GENEWA 0/0/25,87
4 Konk nr 25- C DK (130cm) dwufazowy art.274.5.3 GENEWA 4/47,76
6 Konk nr 34 DK Finał Jun/Mł 130 RJ/135RMł zwykł.z rozg.art.238.2.2 GENEWA 8/66,59
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 CHELLINA Z 0/70,03
06-07/09/2014 Mistrzostwa Woj.Pomorskiego B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk nr 7 - I półfinał Juniorzy kl.P zwyk.art.238.2.1 Limequyl 0/62,18
2 Konk nr 8 - II półfinał Juniorzy kl.P1 zwykły art.238.2.1 Limequyl 063,15
7 Konk nr 16 FINAŁ JUNIORZY -otwarty kl.N dwunawrotowy art 273.4.3 Limequyl 0/4=4/51,02
02-03/08/2014 ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014 B-skoki Damaszka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C CORVUS Z 66,82
1 Konk nr 5 Kl.C - dwufazowy, Art.274.5.3 tab.A CORVUS Z 0/0/ 37,42
4 Konk nr 10 KL.N1 - Grand Prix Kociewia, zwykły z rozg, Art.238.2.2 CORVUS Z 0/4/ 37,28
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 Konk.nr.4 - kl.N MR zwykły art.238.2.1 CORVUS Z 24/99,26
27 Konk.nr.9-kl.N MR dwufazowy art.274.5.3 CORVUS Z 4/56,88
15 Konk.nr.17- kl.N MR zwykły art.238.2.1 CORVUS Z 8/50,05
09-10/07/2014 FINAŁ OOM B-skoki Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8-9 Konk .nr 2 -kl.P na styl jeźdź. I pólfinał -konie CHELLINA Z 2,33
3-4 Konk.nr 4- kl. P1 na styl jeźdź. II półfinał-konie CHELLINA Z 2,50
14 Konk.nr.6 wyniki końcowe finał OOM CHELLINA Z 20,83
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr.4-kl.P zwykły z natych.rozg CORVUS Z 0/0/32,17
1 Konk.nr 5-kl.N zwykły art.283.2.1 CORVUS Z 0/56,22
2 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 CORVUS Z 44/42,68
7 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 CORVUS Z 4/68,70
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 CORVUS Z 44/35,15
1 Konk.nr 7 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 CORVUS Z 0/0/17,00
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk.nr R8 - kl. L dwufazowy art.274.5.3 CORVUS Z 0/0/22,00
4 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 CORVUS Z 40/42,98