Karta zawodnika

Imie: Daniel

Nazwisko: WRÓBLEWSKI

Rok urodzenia: 2000


Klasa: A3 B3

Klub: NADWIŚLANIN


29-30/10/2016 II eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Visage ELI
39 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 ASHLEY S 4/51,70
O 5 / N / Zwykły 238.2.1 ASHLEY S REZ
9 11 / P / Zwykły 238.2.1 ASHLEY S 0/64,16
6 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 ASHLEY S 0/0/25,63
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 6 / P1 / I Półfinał Juniorzy - szybkości 269.5 ASHLEY S 69,23/0
6 16 / N / II Półfinał Juniorzy - Zwykly 238.2.1 ASHLEY S 8/68,83
5 27 / N1 / FINAŁ JUNIORZY- Dwun. 273.2.1-273.3.3.1-273.4.3 ASHLEY S 8/0/51,45
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 88/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. szybkości atb.C art.239/263 ASHLEY S 73,32
24 96/ CSI 1*/ Silver Tour 2 Final/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 ASHLEY S 8/ 64,82
18-19/06/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 nr 8 kl. L – zwykły art. 238.2. Visage 0/57,65
1 nr 9a kl. P – zwykły art. 238.2. ASHLEY S 0/56,21
5 nr 9a kl. P – zwykły art. 238.2. Visage 1/71,11
2 nr 10a kl. N – zwykły art. 238.2 ASHLEY S 4/60,28
6 nr 17 kl. L – zwykły art. 238.2 Visage 4/56,62
1 nr 18 kl. P – zwykły art. 238.2 ASHLEY S 0/50,88
3 nr 18 kl. P – zwykły art. 238.2 Visage 0/56,48
2 nr 19 kl. N – zwykły art. 238.2 ASHLEY S 4/49,95
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 11 / Silver Tour 2 11:00 B / 238.2.1 ASHLEY S 4/69,09
10 16 / Silver Tour 2 / 239/263 Table C ASHLEY S 7,88/8
19 24 / Silver Tour 2 / 274.5.3 (1.25) ASHLEY S 8/52,59
5 26 / Silver Tour Jump& Drive ASHLEY S 81,17/2
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Visage 0/48,73
T 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Visage 4
22 2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 ASHLEY S 0/53,70
22 3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 ASHLEY S 8/53,81
2 4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 Visage 0/49,05
42 6R - P/110 - zwykły art. 238.2.1 ASHLEY S 4/66,25
11 7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 ASHLEY S 0/68,37
01/05/2016 ZR B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 3 kl.L -dwufaz.art.274.5.3 tab.A Visage 0/0/25,92
20 Konk Nr 4. KL P - zwykły art.238.2.1 ASHLEY S 4/52,91
10 Konk Nr 5. KL N- SPEED&MUSIC szybkości Art.: 239 Tab. C ASHLEY S 65,18/8
3 Konk Nr 9. KL L - zwykły art..274.5.3 tab.A Visage 0/51,55
11 Konk Nr 10. KL P - szybkości Art.: 239 Tab. C ASHLEY S 54,91/4
13 Konk Nr 11. KL N-1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ art.. 238.2.2 ASHLEY S 8/59,30
16-17/04/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 ASHLEY S 0/1/39,37
10 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ WESTA / VANDAMME 4/53,79
17 Konk n 4 P zwykły /art..238.2.1/ ASHLEY S 5/73,93
12 Konk nr 8 L- zwykły /art..238.2.1/ Visage 0/66,16
05-06/03/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 ASHLEY S 0/65,90
14 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 9/74,18
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
64 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 WESTA / VANDAMME 4/64,60
32 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 WESTA / VANDAMME 4/45,24
10 9 / N-1 HPP Open / Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 WESTA / VANDAMME 8/63,07
13-14/02/2016 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konkurs nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 Visage 4/44,92
1 Konkurs nr 4 kl.P – o wzras.st trud. z Jokerem art.269.5 WESTA / VANDAMME 44/34,91
10 Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 Visage 4/51,71
T Konkurs nr 9 kl.L – zwykły art.238.2.1 Visage 0/53,25
3 Konkurs nr 10 kl.P – zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 0/46,18
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 22/84,36
10 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 WESTA / VANDAMME 4/66,26
11 8 / N-1 (FMR) / Dwufazowy art.274.5.3 WESTA / VANDAMME 8/41,69
16-17/01/2016 ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konkurs nr 3 kl.P – o wzr. stopniu trud. z jokerem art.269.5 WESTA / VANDAMME 44/36,85
6 Konkurs nr 4 kl.N – dwufazowy art. 274.5.3 WESTA / VANDAMME 4/39,58
4 Konkurs nr 9 kl.P – zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja do HP w kateg WESTA / VANDAMME 4/47,99
05-06/12/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 Konkurs nr 4 kl.P – o wzr. stopniu trud z jokerem art.269.5 WESTA / VANDAMME 12/30,35
1 Konkurs nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 WESTA / VANDAMME 0/0/23,41
1 Konkurs nr 10 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 WESTA / VANDAMME 0/0/23,69
15 Konkurs nr 11 kl.N – zwykły art. 238.2 WESTA / VANDAMME 4/57,99
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
57 1 / MR / 238.2.1 zwykły WESTA / VANDAMME 4/56,28
1 R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / VANDAMME 0/0/22,39
58 4 / MR-N / 274.5.3 dwufazowy WESTA / VANDAMME 4/48,03
35 9 / HPP Open - N1 / 238.2.2. z rozgrywką WESTA / VANDAMME 8/61,92
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-6 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca WESTA / VANDAMME 2.5
3 3 / JM II półfinał / Na styl jeźdźca WESTA / VANDAMME 2,25
2 11 / JM / II Nawrót Finału WESTA / VANDAMME 0/58,31
1-3 18 / JM / pierwszy nawrót finału WESTA / VANDAMME 0
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 4 / P / Zwykły 238.2.1 WESTA / VANDAMME 14/71,81
28 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / VANDAMME 8/63,28
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 Konk nr 3 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 WESTA / VANDAMME 26/ 105,26
25 Konk nr 8 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 WESTA / VANDAMME 8/ 64,71
17 Konk nr 13 - N-1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 WESTA / VANDAMME 9/ 69,07
03-04/07/2015 ZR B-skoki Kwidzyn
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o konk 3 - kl.L, zwykły art.238.2.1 Visage elim
18 konk 4 kl.P - wzrast. st. trud. z jockerem art.269 WESTA / VANDAMME 37/ 71,10
12 konk 5 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 WESTA / VANDAMME 0/8/ 27,56
20-21/06/2015 ZK,eli.OOM B-skoki DAMASZKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4-6 KONKURSU Nr 2. - I półfinał eliminacji OOM - DUŻE KONIE WESTA / VANDAMME 0.83
6-7 KONKURSU Nr 4. - II półfinał eliminacji OOM - DUŻE KONIE WESTA / VANDAMME 3,00
6 KONKURSUNr 6. KL .L dwufazowy art..274.5.3 tab.A Visage 0/0/31,94
19 KONKURSU Nr 7. KL .P zwykły art.. 238.2.1 Visage 4/59,07
5 KONKURSU Nr 10 . F I N A Ł DUŻE KONIE-dwunawrotowy art.. 273.3.2 WESTA / VANDAMME 2/2=7,83
37 KONKURSUNr 12. KL.L - dwufazowy art..274.5.3 tab.A Visage 4/57,43
12 KONKURSU Nr 13. KL .P szybkości Art.: 239 Tab. C Visage 53,17/4
29-31/05/2015 ZR i eli.MPMK B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 NR.7 - KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 CORVUS Z 4/63,49
33 NR.7 - KL.L Dwufazowy Art:274.5.3 Visage 5/66,21
14 NR.11 - KL.P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art:269.5 Visage 44/52,08
22 NR.11 - KL.P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art:269.5 WESTA / VANDAMME 32/55,58
28 NR.11 - KL.P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art:269.5 CORVUS Z 24/80,61
35 NR.12 - KL.N Zwykły Art:238.2.1 WESTA / VANDAMME 27/99,14
8 NR.16 - KL.L- 100cm L Dwufazowy Art:274.5.3 Visage 0/0/30,52
12 NR.19 -KL.P- 110cm P Zwykły Art:238.2.1 CORVUS Z 0/63,20
28 NR.19 -KL.P- 110cm P Zwykły Art:238.2.1 Visage 19/104,13
O NR.19 -KL.P- 110cm P Zwykły Art:238.2.1 WESTA / VANDAMME ELI
24 NR 20 -KL.N- 120cm N O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art: CORVUS Z 26/74,61
26 NR 20 -KL.N- 120cm N O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art: WESTA / VANDAMME 19/66,12
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 WESTA / VANDAMME ELI
40 4 / MR / Zwykły 238.2.1 WESTA / VANDAMME 19,94,06
5 R9 / N / Zwykły 238.2.1 WESTA / VANDAMME 8/62,69
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-11 Konk nr 9 - L DK dokładności art.238.1.1 Visage 0
12-15 Konk nr 9 - L DK dokładności art.238.1.1 WESTA / VANDAMME 4
7 Konk nr 10 - P DK zwykły art.238.2.1 Visage 0/50,77
22 Konk nr 10 - P DK zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 8/46,55
1-5 Konk nr 13 - L DK na styl jeźdźca Visage 2,5
O Konk nr 14 - KL.P DK na styl jeźdźca WESTA / VANDAMME BO
O Konk nr 14 - KL.P DK na styl jeźdźca Visage BO
22-32 Konk nr 15 - N DK na styl jeźdźca WESTA / VANDAMME BO
10 37 / / P/N DK wzrast.st.trud. art.269.1.5 zwykły Visage 12/43,62
8 37 / / P/N DK wzrast.st.trud. art.269.1.5 zwykły WESTA / VANDAMME 28/51,29
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 WESTA / VANDAMME 0/41,31
12 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 Visage 0/51,16
2 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem WESTA / VANDAMME 44/35,36
29 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem Visage 6/44,47
19 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 WESTA / VANDAMME 4/57,31
21 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 Visage 4/59,88
11 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 WESTA / VANDAMME 0/4/29,40
O Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Visage REZ
14/03/2015 ZR B-skoki JARUŻYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr 3 kl.L – dwufazowy art. 274.5.2 WESTA / VANDAMME 0/0/21,24
3 Konk nr 4 kl.P – zwykły art. 238.2. WESTA / VANDAMME 0/42,92
5 Konk nr 4 kl.P – zwykły art. 238.2. Visage 0/46,51
O Konk.nr 5 kl.N – o wzr. stop trud.z jokerem art. 269.5 Visage ELI
07-08/03/2015 HZR - III EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. WESTA / VANDAMME 4/55,96
4 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 WESTA / VANDAMME 44/45,02
10 Konk nr 3- kl.P wzra.st trud z Jokerem art.269.5 Visage 41/51,05
6 Konk nr 4 - kl. N dwufazowy art.274.5.2 Visage 0/0/21,15
19 Konk nr.7 -kl.L zwykły art.238.2 WESTA / VANDAMME 4/41,99
12 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 Visage 0/8/25,81
14-20 Konk nr 8 -kl. P dwufazowy art.274.5.2 WESTA / VANDAMME 4
O Konk nr.9-kl.N zwykły art.238.2 Visage REZ
21-22/02/2015 IV Elim. HP Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 WESTA / VANDAMME 0/0/23,06
26 Konk nr 3 - P-1 Dwufazowy art. 274.5.3 Visage 4/42,58
23 Konk nr 4 - N Zwykły art. 238.2.1 Visage 9/71,05
29 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 Visage 8/53,27
32 Konk nr 9 - P Zwykły art. 238.2.1 WESTA / VANDAMME 8/61,39
13 Konk nr 10 - N Zwykły art. 238.2.1 Visage 4/54,76
13-15/02/2015 HZO DiM B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 10 - P - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 Visage 8/71,69
8 11 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 Visage 12/67,27
O 22 - L - -z oceną stylu jeźdźca WESTA / VANDAMME B.O
5-9 23 - P - -z oceną stylu jeźdźca WESTA / VANDAMME 2,5
O 23 - P - -z oceną stylu jeźdźca Visage B.O
O 24 - N - -z oceną stylu jeźdźca Visage B.O
3 44 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 Visage 4/52,53
O 44 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 WESTA / VANDAMME ELI
31-01/02/2015 II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 Visage 39/57,80
8 Konk nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 Visage 0/4/32,78
3 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 Visage 0/0/22,78
8 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 Visage 4/63,07
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 3 kl. P -o wzr st trud z jokerem art. 269.5 Visage 44/43,76
11 Konkurs nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 Visage 4/41,25
18-21 Konk nr 8 kl. P dwufazowy art. 274.5.2 Visage 4/36,70
14 Konk nr 9 kl. N zwykły art. 238.2 Visage 12/54,06
10-12/10/2014 ZO DiM B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk nr 9 -L DK (100cm) z oceną stylu jeźdź WICORD bo
o Konk nr 9 -L DK (100cm) z oceną stylu jeźdź Visage bo
o Konk nr 10 -P DK( 110 cm) z oceną stylu jeźdź WICORD bo
o Konk nr 10 -P DK( 110 cm) z oceną stylu jeźdź Visage bo
o Konk nr 11 - N DK (120 cm) z oceną stylu jeźdź WESTA / VANDAMME bo
1-7 Konk nr 22 -L DK (100cm) dokładności art.238.1.1 WICORD 0/59,74
1-7 Konk nr 22 -L DK (100cm) dokładności art.238.1.1 Visage 0/60,78
8 Konk nr 23 -P DK (110cm) dwufazowy art. 274.5.3 Visage 4/45,95
14 Konk nr 23 -P DK (110cm) dwufazowy art. 274.5.3 WICORD 8/45,32
22 Konk nr 24 - N DK (120 cm) dwufazowy art.274.5.3 WESTA / VANDAMME 12/40,26
2-4 Konk nr 31 -DK Dzieci II Finał 110 cm dokł z rozg. art.238.1.2 Visage 4/65,51
5-7 Konk nr 31 -DK Dzieci II Finał 110 cm dokł z rozg. art.238.1.2 WICORD 8/78,85
06-07/09/2014 Mistrzostwa Woj.Pomorskiego B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-2 Konk nr 3- I półfinał KUCE- ocena styl.jeźd. Sonia / kuc 1,8
2 Konk nr 4- II półfinał KUCE - ocena styl.jeźd Sonia / kuc 1,7
1-2 Konk nr 5 -I półfinał Juniorzy Młodsi -ocena styl.jeźd. WESTA / VANDAMME 1,2
6-7 Konk nr 5 -I półfinał Juniorzy Młodsi -ocena styl.jeźd. Visage 4,7
5-6 Konk nr 6- II połfinał Juniorzy Młodsi - ocena styl.jeźd WESTA / VANDAMME 3,7
7 Konk nr 6- II połfinał Juniorzy Młodsi - ocena styl.jeźd Visage 3,8
9 Konk nr 12-kl.L zwyk.art.238.2.1 Visage 4/51,04
1-6 Konk nr 13 FINAŁ KUCE -kl.L dwunawrotowy art.273.3.2 Sonia / kuc 0/0=0
9 Konk nr 14- kl.P -zwykły art.238.2.1 Visage 9/65,57
1 Konk nr 15 FINAŁ JUNIORZY MŁODSI-otwarty kl.P dwunawrotowy art.273.4 WESTA / VANDAMME 0/0=0/38,99
09-10/07/2014 FINAŁ OOM B-skoki Strzegom
Miejsce Konkurs Koń Wynik
20-21 Konk .nr 2 -kl.P na styl jeźdź. I pólfinał -konie WESTA / VANDAMME 4,83
28-29 Konk.nr 4- kl. P1 na styl jeźdź. II półfinał-konie WESTA / VANDAMME 13,33
27 Konk.nr.6 wyniki końcowe finał OOM WESTA / VANDAMME 24,16
31-01/06/2014 ZR i eli.MPMK B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konk .nr 10 - kl.P wzrast st.trud.z JOKEREM art.269.5 WESTA / VANDAMME 12/45,41
8 Konk nr.11- kl.N zwykły 238.2.1 WESTA / VANDAMME 4/71,83
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 WESTA / VANDAMME 12/38,01
6 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 WESTA / VANDAMME 0/4/26,94
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 4/53,88
19 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 4/50,99
27 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 WESTA / VANDAMME 15/86,57
26 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 WESTA / VANDAMME 30/63,80