Karta zawodnika

Imie: Aleksandra

Nazwisko: Wydrowska

Rok urodzenia: 1997


Klasa:

Klub: POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA


10-11/12/2016 V eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 Case 4/44,38
15 14 / C / Zwykły 238.2.1 Case 12/72,60
25-27/11/2016 IV eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 5 / N / Zwykły 238.2.1 Case 4/61,96
18 6 / C / Zwykły 238.2.1 Case 12/70,47
16 13 / C /zwykły z rozgrywką 238.2.2 Case 8/61,37
6 20 / C / Zwykły 238.2.1 Case 12/61,70
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 5 / N / Zwykły 238.2.1. Case 0/54,62
10 6 / C / Zwykły 238.2.1. Case 4/69,35
15 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/4/25,67
2 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/0/25,78
10-11/09/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 6 / N / Szybkości 269.5 Case 63,59/0
2 7 / C / Zwykły 238.2.1 Case 4/76,86
5 12 / N1 / Zwykły 238.2.1 Case 8/65,36
4 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 Case 4/52,71
23-28/08/2016 CSI 3*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 74/ CSIYH 1*/ 6yh/ 125 cm. dokładności art. 238.1.1 Case 4/ 59,05
11 77/ CSIYH 1*/ 6yh/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Case 4/4/ 37,17
14 80/ CSIH 1*/ 6yh/ 120 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Case 8/ 69,79
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 02/ CSIYH 1*/ 6yh 125 cm.dokładności art.238.1.1 Case 0/ 59,63
7 05/ CSIYH 1*/ 6 yh 125 cm. dwufazowy art. 274.5.6 Case 0/4/ 31,22
5 08/ CSIYH 1*/ 6 YH 130 cm. zwykły z rozg. art 238.2.2 Case 4/ 77,89
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konk nr 3 - 6-latki eli.MPMK Case 7,0
9 Konkurs nr 8 - 6-latki eli.MPMK Case 7,1
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 2 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia Case 6,9
10 7 / N1 / RMK 6-letnie z oceną stylu konia Case 7,0
10 13 / N1 / Finał MR zwykły art. 238.2.1 Case 0/64,96
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) Case 8.75,72
31 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) Case 0/4=4/43,96
41 45 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 + 245.3 -(1.25) Case 12/80,68
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 2 / Youngster Tour 6 y.o / 238.1.1 Case ELI
19 5 / Youngster Tour 6 y.o / 274.5.6 Case 0/4=4/42,88
17 8 / Youngster Tour 6 y.o 09:00 A / 238.2.2 + 245.3 Case 8/72,33
18-20/03/2016 FINAŁ Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/4/ 33,75
35 5 / N / Zwykły 238.2.1 Case 4/66,40
48 11 / P / Zwykły 238.2.1 Case 5/77,02
30 12 / N / Zwykły 238.2.1 Case 4/71,97
43 15 / P1 / Finał Rundy Złotej Dwufazowy 274.5.3 Case 4/47,99
26 16 / N / Finał Rundy Platynowej Dwufazowy 274.5.3 Case 4/44,73
13-15/02/2016 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 4 / P / Zwykły 238.2.1 Case 4/69,53
15 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/4/31,15
8 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/0/28,59
12 12 / N / Zwykły 238.2.1 Case 4/71,68
5 19 / N / Dwufazowy 274.5.3 Case 4/49,18
19-20/12/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
36 4 / P / Zwykły 238.2.1 Case 8/70,34
26 5 / N / Zwykły 238.2.1 Case 4/65,85
23 12 / P1 / Z wyboru trasy 271 Case 73,23/4
34 13 / N / Zwykły 238.2.1 Case 18/90,14
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 6 - P Zwykły 238.2.1 Case 0/67,32
14 nr 7 - N Zwykły 238.2.1 Case 0/70,24
25 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Case 0/4/28,16
11 nr 16 - N Dwufazowy 274.5.3 Case 0/0/31,29
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 R4 / P / Dwufazowy 274.5.3 Case 8/53,95
16 R7 / P / Zwykły 238.2.1 Case 1/76,60
18 7 / MR-N / 269.5 z jokerem Case 33/49,38
17-18/10/2015 ZR Jump Off I B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/0/33,90
43 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 Case 7/75,80
10 11 / L1 / Dwufazowy 247.5.3 Case 0/0/27,20
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 2 / L+JM I półfinał / Na styl jeźdźca Case 9
37 4 / P1+JUN I półfinał / Szybkości 269.5 Case 87,13/4
30 10 / L1 / Dokładości z trafieniem 238.1.1 Case 3/78,84
23 12 / P / Zwykły 238.2.1 Case 4/78,26
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 Case 0/0/30,19
16 4 / P / Zwykły 238.2.1 Case 2/71,82
27 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 Case 8/59,52
20 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 Case 9/72,91
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 R2 / P / Zwykły 238.2.1 DAMARA II 4/74,63
15 R3 / N / Zwykły 238.2.1 DAMARA II 4/76, 94
24 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 10/77,84
35 4 / MR / Zwykły 238.2.1 DAMARA II 9/84,94
28 7 / MR / Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 27/104,43
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 0/0/33,34
O 3 / N / Zwykły 238.2.1 DAMARA II ELI
31 6 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 0/4/26,53
O 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 DAMARA II ELI
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II ELI
9 Konk nr.6 /-kl.N o wzr. stopniu trud. z Jokerem 269.5 DAMARA II 28/49,18
49 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 DAMARA II 30/117,04
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 4/48,97
51 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 DAMARA II 8/63,40
37 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 DAMARA II 4/62,01
38 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 DAMARA II 4/53,98
48 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 DAMARA II 0/8/24,37
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 DAMARA II 0/58,18
45 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 4/50,23
43 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 4/53,93
52 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 DAMARA II 21/109,20
04-05/10/2014 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 Konkurs nr 3 - P Zwykły 238.2.1 DAMARA II 4/61,48
7 Konkurs nr 4 - N Dwufazowy 274.5.3 DAMARA II 8/47,19
7 Konkurs nr 8 - P Zwykły 238.2.1 DAMARA II 4/56,49
3 Konkurs nr 9 - N Zwykły 238.2.1 DAMARA II 0/67,32
06-07/09/2014 Mistrzostwa Woj.Pomorskiego B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr 7 - I półfinał Juniorzy kl.P zwyk.art.238.2.1 DAMARA II 0/66,77
14 Konk nr 8 - II półfinał Juniorzy kl.P1 zwykły art.238.2.1 DAMARA II 8/67,84
21-22/06/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk nr R4 -KL.P dwufazowy art.274.5.3 DAMARA II 5/55,29
13 Konk.nr R5 -KL. N wzra.stop.trud z Jokerem art.269.5 DAMARA II 30/64,21
13 Konk.nr R11 -KL.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5. DAMARA II 39/56,47
20 Konk.nr.R12 -KL.N dwufazowy art.274.5.3 DAMARA II 20/67,47
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
19 Konk.nr 3 -kl.P zwykły art.238.2.1 DAMARA II 10/80,36
20 Konk.nr. 6 -kl .N MR zwykły art.238.2.1 DAMARA II 5/74,51
10 Konk.nr 22-kl.N finał MR -dwufazowy art.247.5.3 DAMARA II 8/50,41
14 Konk nr 11-kl.P dwufazowy art.274.5.3 DAMARA II 4/51,85
10 Konk.nr 14 -kl.N MR zwykły art.238.2.1 DAMARA II 0/63,41
10-11/05/2014 ZR-B B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 Konk.nr R3 - kl.P dwufazowy art.274.5.3 DAMARA II 4/61,95
17 Konk.nr R4 -kl. N wzrast.stop.trud. z Jokerem art.269.5 DAMARA II 36/45,99
18 Konk.nr R9 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5 DAMARA II 12 /40,38
2 Konk.nr R 10 -kl.N dwufazowy art.274.5.3 DAMARA II 0/0/30,98
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 DAMARA II 4/0/34.03
6 Konk.nr.5-kl.N zwykły 238.2.1 DAMARA II 0/63.01
5 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 DAMARA II 0/56.01
19 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 DAMARA II 8/59.96