Karta zawodnika

Imie: Aneta

Nazwisko: Wysocka

Rok urodzenia: 1990


Klasa: B2

Klub: CIEKOCINKO


12-13/11/2016 III eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 3 / L / Zwykły 238.2.1 Daytona 500 0/70,93
28 3 / L / Zwykły 238.2.1 Sahilou 0/72,84
10 4 / P / Zwykły 238.2.1 CHAMP ACCOR 0/59,26
28 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CHAMP ACCOR 5/58,92
18 10 / L / Dwufazowy 274.5.3 Daytona 500 0/0/33,63
22 10 / L / Dwufazowy 274.5.3 Sahilou 0/0/35,20
26 12 / N / Zwykły 238.2.1 CHAMP ACCOR 4/57,30
19-21/08/2016 Mistrzostwa Polski Młodych Koni B-skoki DRZONKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konie 4 -lettnie w reku na płycie Daytona 500 1,10
3-5 FINAL KONI 4- LETNE Daytona 500 8,2
09-14/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 04/ CSIYH 1*/ 5 yh 115 cm. dwufazowy art. 274.5.6 CHAMP ACCOR 0/0/ 33,47
8 07/ CSIYH 1*/ 5YH 115 cm. zwykły z rozg. art.238.2.2. CHAMP ACCOR 4/ 83,09
29 11/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. zwykły art. 238.2.1 CUPCAKE GIRL 8/ 66,48
11 16/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. szybkości tab. C art. 239/263 CUPCAKE GIRL 65,09
o 24/ CSI 1*/ Silver Tour 2 Final /125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 CUPCAKE GIRL elim
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr 1 - 4-latki MPMK Latifa 7,8
9 Konk nr 1 - 4-latki MPMK Daytona 500 7,2
7 Konk nr 2 - 5-latki eli.MPMK CHAMP ACCOR 7,0
2 Konkurs nr 7 - 5-latki eli.MPMK CHAMP ACCOR 8,0
1 Konk nr 12 - 4-latki eli.MPMK Daytona 500 8,5
9 Konk nr 12 - 4-latki eli.MPMK Latifa 7,3
1 Konk nr 13 - 5-latki Finał RMK Konie 5-letnie CHAMP ACCOR 8,3
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-9 77 / Youngster Tour 5 y.o. / 238.1.1 -(1,15m) CHAMP ACCOR 0/63,69
17-27 78 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 -(1,25m) Vanilla Sky 4/62,94
2 80 / Youngster Tour 5 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,15 CHAMP ACCOR 0/0=0/32,58
10 81 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 - Competition in two phases (1,25 Vanilla Sky 0/0=0/32,45
11 83 / Youngster Tour Final 5 y.o. / 238.2.2( 1.20) CHAMP ACCOR 8/85,72
11 84 / Youngster Tour Final 6 y.o. / 238.2.2 Vanilla Sky 4/63,65
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 39 / Youngster Tour 6 y.o. / 238.1.1 (1,20) Vanilla Sky 8/82,45
7 41 / Youngster Tour 5 y.o. / 274.5.6 (1.10) CHAMP ACCOR 0/0=0/39,40
41 42 / Youngster Tour 6 y.o. / 274.5.6 (1.20) Vanilla Sky 4/8=12/43,10
16 44 / Youngster Tour Final 5 y.o. / 238.2.2 + 245.3 (1.15) CHAMP ACCOR 8/80,80
18 62 / Silver Tour 1 / 238.2.2 (1,10m) CUPCAKE GIRL 11/92,19
17-22/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-15 1 / Youngster Tour 5 y.o / 238.1.1 CHAMP ACCOR 0/64,20
20-22 2 / Youngster Tour 6 y.o / 238.1.1 Vanilla Sky 8/63,79
8 4 / Youngster Tour 5 y.o / 274.5.6 CHAMP ACCOR 0/0/=0/41,67
22 5 / Youngster Tour 6 y.o / 274.5.6 Vanilla Sky 4/4=8/45,31
7 7 / Youngster Tour 5 y.o 14:45 B / 238.2.2 + 245.3 CHAMP ACCOR 0/0/37,90
8 8 / Youngster Tour 6 y.o 09:00 A / 238.2.2 + 245.3 Vanilla Sky 4/66,89
07-08/05/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
69 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Sahilou 6,5/62,26
87 3 - L - Dokładności na styl jeźdźca 238.1.1 Daytona 500 9/70,56
1-35 10-L1-dokładności art.238.1.1 Sahilou 0
36-51 10-L1-dokładności art.238.1.1 Latifa 4
53-63 10-L1-dokładności art.238.1.1 Sahilou 8
53-63 10-L1-dokładności art.238.1.1 Latifa 8
13-15/02/2016 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CHAMP ACCOR 1/65,54
22 4 / P / Zwykły 238.2.1 CHAMP ACCOR 4/84,43
25 4 / P / Zwykły 238.2.1 Vanilla Sky 5/87,75
17 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 4/40,73
7 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CHAMP ACCOR 0/0/35,43
11 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 CHAMP ACCOR 0/0/29,78
15 11 / P1 / Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 0/4/29,40
3 12 / N / Zwykły 238.2.1 Vanilla Sky 0/62,12
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 nr 5 - L Dwufazowy Vanilla Sky 0/0/35,19
31 nr 5 - L Dwufazowy GIRO DE LA LUNA 0/0/35,31
35 nr 5 - L Dwufazowy CHAMP ACCOR 0/1/41,13
29 6 - P Zwykły 238.2.1 Vanilla Sky 0/70,79
43 6 - P Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 4/70,07
O nr 7 - N Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL ELI
15 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 0/0/24,66
21 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CHAMP ACCOR 0/0/29,22
30 nr 14 - L1 Dwufazowy 274.5.3 GIRO DE LA LUNA 0/4/28,13
29 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 CHAMP ACCOR 0/4/31,98
38 nr 15 - P1 Dwufazowy 274.5.3 Vanilla Sky 4/59,51
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 GIRO DE LA LUNA 0/4/27,12
12 4 / P / Zwykły 238.2.1 LAMARCK 0/65,34
18 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CONTESSA II 0/4/36,46
24 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 LAMARCK 5/67,58
O 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL ELI
24 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 GIRO DE LA LUNA 4/55,92
26 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 26/94,82
13 12 / N / Zwykły 238.2.1 CONTESSA II 5/77,84
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 NR 45 -1.20m Silver 2 CSI1* CUPCAKE GIRL 4/67,07
20 NR 52 - 1.20m Silver 2 CSI1* CUPCAKE GIRL 86,35/4
12 NR 58- 1.20m Silver 2 CSI1* CUPCAKE GIRL 6/66,75
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 NR 12 - 1.20m Silver 2 CSI1* CUPCAKE GIRL 8/82,43
18 NR 19 -1.20m Silver 2 CSI1* CUPCAKE GIRL 79,90/8
6 NR 25 - 1.20 m Silver 2 CSI1* CUPCAKE GIRL 0/4/36,53
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 R2 / P / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 0/69,60
9 R2 / P / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 0/72,18
5 R3 / N / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 0/68,59
22 R3 / N / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 12/68,43
9 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/29,99
25 5R / P / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 4/52,49
7 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/37,31
25 6R / N / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 12/53,17
12 R8 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 8/80,05
7 R9 / N / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 15/94,12
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / L / Dwufazowy CUPCAKE GIRL 0/0/29,74
27 4 / P / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 9/80,51
20 10 / L1 / Dwufazowy CUPCAKE GIRL 8/57,97
14 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 4/70, 87
21-22/03/2015 FINAŁ Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/32,63
78 2 / P / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 4/48,26
57 3 / N / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 9/69,59
50 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 4/65,40
O 7 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL ELI
28-01/03/2015 VI eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 0/0/34,32
61 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 4/56,71
24 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 4/62,87
56 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 19/85,23
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52-53 1R / L / Dokładności 238.1.1 CUPCAKE GIRL 8
O 1R / L / Dokładności 238.1.1 CANDYMAN ELI
8 2R / P / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 0/66,87
9 2R / P / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 0/67,42
39 4R / P / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 5/72,17
42 4R / P / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 6/78,04
7 6R / P1 / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 0/58,24
24 6R / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 8/56,84
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/36,18
52 3 / L / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 0/4/36,555
36 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/4/37,61
63 4 / P / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 8/ 50,43
7 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/30,98
12 10 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 0/0/ 31,94
38 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 10/76,82
37 11 / P1 / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 10/76,37
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/4/27,64
51 4 / L / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 4/48,55
27 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 0/0/32,16
58 5 / P / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 4/49,24
20 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/28,72
24 11 / L1 / Dwufazowy 274.5.3 CANDYMAN 0/0/30,16
46 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 4/58,37
51 12 / P1 / Zwykły 238.2.1 CANDYMAN 4/59,98
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 Konk nr 11 kl. L1 Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 0/67,50
47 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 5/57,00
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 CUPCAKE GIRL rez
35 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 CUPCAKE GIRL 1/71,12
1-31 Konkurs nr 1 ZR-KL.L dokładności art. 238.1.1 CUPCAKE GIRL 0
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/4/28.29
52 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 8/75,76
48 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 8/73,60
20 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/43,13
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk. nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/0/26,17
15 Konk nr 10 - L1 Dwufazowy 274.5.3 CUPCAKE GIRL 0/4/40,88
18 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 CUPCAKE GIRL 1/74,64
24-25/05/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk.nr.1 - kl.L zwykły art.238.2.1 CARYENTA 0/65,88
19 Konk.nr.1 - kl.L zwykły art.238.2.1 Moulin Rouge G 8/69,88
19 Konk.nr.6 -kl.P wzrast.stop.trud z Jokerem art.269 CARYENTA 41/47,50
10-11/05/2014 ZR B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk nr.2. -kl.L zwykły art.238.2.1 CALYENTA 1/66,38
29 Konk.nr3- kl.P wzras.stop.trud. z Jokerem art.269.5 CALYENTA 36/61,16
34 Konk.nr7 -kl.L zwykły art.238.2.1 CALYENTA 4/71,73
34 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 CALYENTA 0/eli