Karta zawodnika

Imie: Jacek

Nazwisko: Zagor

Rok urodzenia: 1978


Klasa: B1

Klub: NADWIŚLANIN


02-05/02/2017 CSI 2* CAVALIADA B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Vigor 8/61,97
57 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Halifax van de Heffinck 9/72,85
69 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Halifax van de Heffinck 8/61,05
21 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings, Cavaliada Tour) Vigor 8/68,01
1 10 / SM / Speed & Music, Middle Round, Table C, art. 239 Halifax van de Heffinck 53,11/0
16 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings, ), art. 238.2.2 Vigor 4/64,49
21-23/10/2016 ZO 2*, ZRiT B-skoki Łąck
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 2/ Runda Srebrna/ kl. C dwufazowy art. 274.5.3 ROSOMAK 0/0/ 31,35
16 2/ Runda Srebrna/ kl. C dwufazowy art. 274.5.3 Halifax van de Heffinck 4/ 60,56
9 3/ Runda Złota kl. CC, zwykły art. 238.2.1 Cornet Cristo 20/ 68,24
o 4/ Runda Brązowa/ kl. N dwufazowy art. 274.5.3 Cornet Cristo rez
13 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 ROSOMAK 9/ 73,27
17 5/ Runda Srebrna kl. C zwykły art. 238.2.1 Cornet Cristo 18/ 77,35
1 6/ Rund Złota kl.CC, dwufazowy art. 274.5.3 Halifax van de Heffinck 0/0/ 33,03
8 6/ Rund Złota kl.CC, dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 0/12/ 43,14
2 7/ Finał Rundy Brązowej kl. N1 dwufazowy art. 274.5.3 ROSOMAK 0/0/ 27,59
13 8/ Finał Rundy Srebrnej kl. C1 zwykły z rozg. art. 238.2.2 Halifax van de Heffinck 8/ 70,36
o 9/ Grand Pric, kl. CC1, zwykły z rozg. art. 238.2.2 Cornet Cristo rez
o 9/ Grand Pric, kl. CC1, zwykły z rozg. art. 238.2.2 Lana-F rez
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 5 / P / Dwufazowy - otwarty 274.5.3 ROSOMAK 0/0/22,63
4 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 QUALIDAM 67,39/0
5 9 / C / Zwykły otwarty 238.2.1 Cornet Cristo 4/61,40
1 17 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 ROSOMAK 0/55,60
6 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 Cornet Cristo 0/73,89
O 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 QUALIDAM REZ
1 20 / CC / Zwykły - otwarty 238.2.1 Cornet Cristo 3/93,09
4 26 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 ROSOMAK 4/55,65
1 28 / C1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Cornet Cristo 0/58,48
1 29 / C1 / FINAŁ SENIORZY - Dwuna. 273.2.1-273.3.3.1-273.4.3 QUALIDAM 0/0/55,55
08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 QUALIDAM 66,42/0
O CC1 - 145, I półfinał Seniorów szybkości art.263 Vigor REZ
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 48/ CSI 2*/ Gold Tour 2 / 135 cm. zwykły art. 238.2.1 QUALIDAM 8/ 77,24
1 50/ CSI 2*/ Gold Tour LR 1 Qualifier/ 145 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Vigor 0/0/ 30,90
30 56/ CSI 2*/ Gold Tour4 LR GP Qualifier/ 145 cm. zwykły art. 238.2.1 QUALIDAM 8/ 64,14
42 56/ CSI 2*/ Gold Tour4 LR GP Qualifier/ 145 cm. zwykły art. 238.2.1 Vigor 12/ 63,99
2 69/ CSI 2*/ Gold Tour 3 Final / 140 cm. dwufazowy art. 274.5.3 QUALIDAM 0/0/ 24,90
14 70/ CSI 2*/ Gold Tour 4 LR GP/ 145 cm. zwykły z rozg. art. 238.2.2 Vigor 0/8/ 45,10
29-31/07/2016 CSN ** B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 4 / C / ŚR szybkości art. 239 tab. C Lana-F 111,11/4
43 9 / C / ŚR zwykły art.238.2.1 Lana-F 22/103,39
13 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 QUALIDAM 4/50,27
16 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 Lana-F 4/54,28
22 14 / C1 / Finał ŚR dwufazowy art.274.5.3 Lana-F 13/65,34
1 15 / CC1 / Finał DR Grand Prix zwykły z rozgrywką art.238.2.2 QUALIDAM 0/76,27
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 Cornet Cristo 8/72,20
51 33 / CSI3* / 145, Gold Round LR art.238.2.1 Vigor 16/94,85
1 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 QUALIDAM 0/0/24,58
43 37 / CSI3* / 135 Bronze Round art.274.5.3 Cornet Cristo 4/53,82
21 38 / CSI3* / 150 Gold Round LR art.274.5.3 Vigor 0/12/31,21
3 42 / CSI3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 QUALIDAM 0/53,93
9 42 / CSI3* / 135 Bronze Round art.238.2.1 Cornet Cristo 0/56,47
21 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Vigor 8/75,26
27 47 / CSI3* / 140, Bronze Round Final art.274.5.3 QUALIDAM 4/52,37
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 Cornet Cristo 8/61,44
19 6 / CSI3* / 145, Gold Round art. 238.2.1 Vigor 4/76,80
5 15 / CSI1* / 130, Medium One Star art.274.5.3 QUALIDAM 0/0/25,99
30 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Cornet Cristo 4/47,44
9 12 / CSI3* / 150, Gold Round, art.274.5.3 Vigor 0/4/23,70
17 20 / CSI1* / 135, Medium art.238.2.1 QUALIDAM 4/58,69
O 24 / CSI3* / 160, Grand Prix Gold Round LR Vigor REZ
33 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 Cornet Cristo 93,46/20
07-10/07/2016 Cavaliada Summer Jimping B-skoki KOŁOBRZEG
Miejsce Konkurs Koń Wynik
56 2 / 130 / Middle Round, two phases against the clock, art. 274.5.3 Cornet Cristo 4/41,03
51 3 / 140 / Big Round, against the clock, art. 238.2.1 Vigor 8/73,32
49 5 / 130 / Middle Round, against the clock, art. 238.2.1 Cornet Cristo 4/69,70
7 6 / 145 / Big Round (Longines Rankings), Vigor 0/4/41,23
37 10 / 135 / Middle Round Final, winning round, art. 275 Cornet Cristo 16/70,75
19 12 / 145 / Grand Prix (Longines Rankings)art. 238.2.2 Vigor 8/72,39
01-03/07/2016 MES Gałkowo Masters ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 1 - 4-latki MPMK Cadillac 7,8
39 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 4/59,01
40 Konk nr 5 - C R Złota dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 4/62,60
19 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 8/55,65
22 Konk nr 11 - CC Diamentowa dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 16/53,39
3 Konk nr 12 - 4-latki eli.MPMK Cadillac 8,2
17 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 5/51,05
20 Konk nr 15 - C1 Finał RZłotej dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 4/52,14
17-19/06/2016 ZO+CSN B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 3 / N / MR zwykły art. 238.2.1 LA CRUZA ? 3/93,34
8 4 / C / SR szybkości art. 239 tab. C Lana-F 79,24/2
16 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Lana-F 4/55,51
22 9 / C / SR zwykły art. 238.2.1 Cornet Cristo 4/61,36
23 10 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 8/53,69
3 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/4/25,65
31 14 / C1 / Finał SR dwufazowy art. 374.5.3 Lana-F 16/71,04
10 15 / CC1 / Finał DR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Cornet Cristo 4/90,56
31-05/06/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
24 88 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) CUIDAM DE VRENDT 4/55,04
O 89 / Gold Tour 3 / 238.2.1 - (1,40m) QUALIDAM ELI
4 90 / Gold Tour 4 LR Class / 274.5.3 -(1,45m Vigor 0/0/31,66
6 93 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) Kashmir / Bajou Du Rouet 0/0/29,20
13 94 / Gold Tour 1 / 274.5.3 Competition in two phases (1,30m) CUIDAM DE VRENDT 8/55,05
18 109 / Gold Tour 1 Final / 238.2.1 - (1,35m) QUALIDAM 8/54,96
O 111 / Gold Tour 4 GP / 273.2.2 +273.3.3.1 + 273.4.3 (+ Annex VIII, Poi Vigor REZ
24-29/05/2016 BALTICA SPRING TOUR B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
38 49 / Gold Tour 2 / 238.2.1 -(1,35m) CUIDAM DE VRENDT 11/89,12
49 51 / Gold Tour 4 GP Qualifier / 238.2.2 (1.45) Vigor 14/78,51
2 56 / Silver Tour 3 / 274.5.3 (1,30m) QUALIDAM 0/0/29,65
1 57 / Gold Tour 1 / 274.5.3 (1,30m) CUIDAM DE VRENDT 0/0/31,21
32 64 / Silver Tour 3 / 238.2.1 (1.30) QUALIDAM 8/73,48
23 67 / Gold Tour 4 LR GP Qualifier / 238.2.1(1.45) Vigor 5/71,96
1 70 / Silver Tour 3 Grand Prix / 238.2.2 (1,35m) QUALIDAM 0/0/30,87
10 71 / Gold Tour 1 / 239/263 Table C, speed competition (1,30m) CUIDAM DE VRENDT 63,46/12
16 73 / Gold Tour 4 LR Grand Prix / 238.2.2 (1,45m) Vigor 4/72,69
21-22/05/2016 MAZOVIA EQUI CUP B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
40 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 Conella I 0/66,21
64 Konkurs nr 4 - P (110 cm)zwykły Art. 238.2.1 LA CRUZA ? 8/64,37
6 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Conella I 0/41,98/3
16 Konkurs nr 5 - N (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 LA CRUZA ? 0/50,64/3
2 Konkurs nr 6 - C (130 cm), zwykły Art.238.2.1 Lana-F 0/63,32
16 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 LA CRUZA ? 4/56,90
18 Konkurs nr 11 - N (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 Conella I 4/60,29
15 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 Lana-F 0/56,84/6
21 Konkurs nr 12 - C (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5 LA CRUZA ? 8/49,79
13-15/05/2016 ZO1* eli.MPMK +ZR B-skoki KOBYLARNIA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
45 1R - L/100 - zwykły art. 238.2.1 Cadillac 4/56,88
28 3 - N/120 - MR, zwykły art. 238.2.1 QUALIDAM 4/52,56
38 4 - C/130 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 QUALIDAM 0/6/49,43
1 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/56,63
O 5 - CC/140 - DR, zwykły art. 238.2.1 Dolomit REZ
12 5R - L - 4 latki - kwalifikacja do MPMK Cadillac 7,8
12 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 QUALIDAM 0/65,33
24 9 - C/130 - ŚR, zwykły 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 4/57,16
23 9R - L- 4 latki - na styl konia Cadillac 5,8
5 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 QUALIDAM 0/0/27,29
22 14 - C1/135 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/12/25,87
16-17/04/2016 ZR -I .Elim.Summer JumpOff B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 4 / L / zwykły art.238.2.1 Conella I 0/69,97
31 4 / L / zwykły art.238.2.1 GREY GRANNUS 1/73,16
17 5 / P / zwykły art.238.2.1 Conella I 0/69,08
19 5 / P / zwykły art.238.2.1 Light Blue 1/73,21
28 5 / P / zwykły art.238.2.1 GREY GRANNUS 4/69,77
35 5 / P / zwykły art.238.2.1 Interia 20/101,35
16 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 Interia 4/54,56
16 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 LA CRUZA ? 4/54,32
22 6 / N / dwufazowy art.274.5.2 Light Blue 5/59,87
2 7 / N1 / dwufazowy art.274.5.2 Lana-F 0/0/28,57
12 7 / N1 / dwufazowy art.274.5.2 LA CRUZA ? 4/52,47
9 8 / C / zwykły art.238.2.1 Lana-F 21/81,50
13 14 / P / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO GREY GRANNUS 0/68,28
28 14 / P / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Light Blue 12/61,99
1 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Conella I 0/55,86
21 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Lana-F 4/66,05
27 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Light Blue 8/69,74
29 15 / N / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Interia 16/69,19
7 16 / C / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO LA CRUZA ? 8/72,45
10 16 / C / zwykły art.238.2.1 - I Elim. BSSJO Lana-F 11/97,61
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 4/63,23
36 1 / N / Zwykły art. 238.2.1 Dolomit 8/64,85
31 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Dolomit 4/67,84
46 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 8/70,19
12 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 4/55,71
O 3 / CC / Zwykły art. 238.2.1 Vigor REZ
21 5 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 4/49,27
10 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/4/25,41
35 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Dolomit 8/47,56
40 6 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 12/54,64
9 10 / CC1 / Półfinał HPP Seniorów zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Vigor 4/70,45
2 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Dolomit 0/52,99
19 11 / N / Zwykły art.238.2.1 Lana-F 4/60,69
8 12 / C1 / Dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/4/27,44
9 15 / CC1/CS / Finał HPP Seni. dwun art.273.3.2 (2.2)(3.2) Vigor 0/8/47,32
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CUIDAM DE VRENDT 8/55,93
48 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHESTERFIELD 12/68,49
1 3 / 120 / Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) BURSZTYN / Luron 0/0/21,51
O 4 / 130 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CHESTERFIELD ELI
21 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) CUIDAM DE VRENDT 8/58,49
30 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Vigor 12/62,90
69 7 / 120 / Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) BURSZTYN / Luron 8/49,51
6 8 / 135 / Finał ŚR konkurs zwykły z rozg (art. 238.2.2) CUIDAM DE VRENDT 0/4/37,59
16 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Vigor 8/55,13
1 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) BURSZTYN / Luron 0/0/21,56
O 10 / 125 / Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) CHESTERFIELD REZ
9 13 / 145 / Grand Prix, HPP, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Vigor 4/69.70
19-21/02/2016 IV kwalifikacja HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Tajlandia 0/64,67
65 1 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 4/68,65
31 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Tajlandia 4/54,97
O 2 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F ELI
4 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 Vigor 0/0/28,07
21 3 / CC (DR) / Dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/12/26,77
44 4 / N (MR) / Dwufazowy art.274.5.3 Lana-F 4/55,77
2 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/0/25,62
41 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Tajlandia 0/8/25,07
74 5 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Lana-F 8/57,98
13 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/4/27,89
35 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Lana-F 8/45,85
37 8 / C (ŚR) / Dwufazowy art.274.5.3 Tajlandia 8/47,47
10 11 / CC-1 / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Vigor 4/68,05
19-21/02/2016 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 1 / L / Zwykły art.238.2.1 Light Blue 0/60,08
55 2 / P / Zwykły art.238.2.1 Light Blue 4/58,87
81 2 / P / Zwykły art.238.2.1 LA CRUZA ? 12/70,57
26 3 / N / Zwykły art.238.2.1 LA CRUZA ? 4/59,25
52 6 / N / Zwykły art.238.2.1 LA CRUZA ? 17/72,28
1 9 / N-1 / Zwykły art 238.2.1 LA CRUZA ? 0/61,08
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 2 / 130 / Middle Round, Two phases against the clock, (article 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 4/40,83
30 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) Vigor 8/64,63
56 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) CUIDAM DE VRENDT 16/53,13
34 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) Vigor 12/66,04
1 9 / 135 / Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) CUIDAM DE VRENDT 0/0/26,10
9 12 / 145 / Grand Prix, Against the clock with jump off (article 238.2. Vigor 4/65,22
19-20/12/2015 III Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 GREY GRANNUS 3/75,40
51 2 / L / Zwykły art. 238.2.1 Light Blue 4/80,23
10 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 LA CRUZA ? 0/0/32,96
50 3 / P / Dwufazowy art. 274.5.3 Light Blue 5/60,50
6 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 LA CRUZA ? 0/54,70
39 4 / N / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 4/73,89
8 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 0/4/40,91
20 5 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 CHESTERFIELD 12/61,44
O 6 / CC / Dwufazowy art. 274.5.3 CHESTERFIELD REZ
32 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 GREY GRANNUS 0/5/40,18
56 8 / L1 / Dwufazowy art. 274.5.3 Conella I 4/39,80
29 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 LA CRUZA ? 4/56,78
40 9 / P / Zwykły art. 238.2.1 Conella I 4/69,23
6 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 CHESTERFIELD 0/59,59
39 10 / N / Zwykły art. 238.2.1 LA CRUZA ? 8/62,94
20 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 13/79,14
O 11 / C / Zwykły art. 238.2.1 CHESTERFIELD REZ
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
50 nr 2 - MR Middle Round, Two phases against the clock (article 274.5.3) Vigor 0/12/29,11
33 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 CUIDAM DE VRENDT 0/12/30,97
54 nr 5 - MR Middle Round, Agains the clock (article 238.2.1) Vigor 4/53,41
26 nr 9 - MR Middle Round, Against the clock with the jump off (article 2 Vigor 8/67,21
2 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/58,86
13 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. CUIDAM DE VRENDT 0/4/32,50
03-06/12/2015 CSI 2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 5 / CSI2* Bronze Tour CUIDAM DE VRENDT 0/4/26,07
9 6 / CSI2* Silver Tour CHESTERFIELD 4/57,04
55 7 / CSI2* Gold Tour Vigor 8/44,25
10 10 / / CSI2* Bronze Tour CUIDAM DE VRENDT 4/54,28
39 11 / CSI2* Silver Tour CHESTERFIELD 8/41,45
35 12 / / CSI2* Gold Tour (LR) Vigor 14/82,23
15 13 / / CSI2* Bronze Tour Final CUIDAM DE VRENDT 12/67,84
O 14 / / CSI2* Silver Tour Final CHESTERFIELD REZ
24 15 / GRAND PRIX (LR) Vigor 8/68,15
28-29/11/2015 ZRiT- I elim Halowego Pucharu Warszawy i Mazowsza II el B-skoki Poczernin
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 7, kl. L, „open”, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 c Light Blue 4/ 44,48
3 Konk nr 8, kl P, dwufazowy (zwykły, zwykły) , wys. 110 cm (w tym HPW Conella I 0/0/ 32,14
12 Konk nr 8, kl P, dwufazowy (zwykły, zwykły) , wys. 110 cm (w tym HPW GREY GRANNUS 17/ 74,37
3 Konk nr 9, kl P1, dwufazowy (zwykły, szybkości), wys. 115 cm (w tym Interia 0/3s./ 33,89
1 Konk nr 10, kl N, zwykły, wys. 120 cm (w tym HPWiM Senior) Tajlandia 0/ 54,63
8 Konk nr 10, kl N, zwykły, wys. 120 cm (w tym HPWiM Senior) Interia 30/ 70,65
1 Konk nr 11, kl C, zwykły, wys. 130 cm Tajlandia 4/ 55,06
21-22/11/2015 II Elim.V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
80 2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Light Blue 10/82,91
31 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) Lana-F 1/72,07
63 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) CASHTIME 11/79,60
O 3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) LA CRUZA ? REZ
2 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) LAPIS G-T 0/0/28,78
9 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) CHESTERFIELD 0/0/32,24
11 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) CASHTIME 0/0/33,24
51 4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015) Lana-F 8/58,46
15 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) CHESTERFIELD 4/58,90
O 5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015) LAPIS G-T ELI
3 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Light Blue 0/0/24,43
6 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) LA CRUZA ? 0/0/26,17
T/36 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) LA CRUZA ? 0/2/42,44
71 8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Light Blue 4/41,03
23 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) Lana-F 0/70,41
42 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) CASHTIME 8/62,64
O 10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015) LAPIS G-T REZ
12 11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) Lana-F 0/8/29,51
18 11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) CHESTERFIELD 4/56,45
3 12 - CC - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015) CHESTERFIELD 0/0/29,62
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
53 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły CUIDAM DE VRENDT 4/53,99
2 3 / DR-CC / 274.5.3 dwufazowy Vigor 0/0/21,45
44 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CUIDAM DE VRENDT 0/4/21,48
1 6 / DR-CC / 238.2.1 zwykły Vigor 0/62,29
10 11 / 1 DR - CC1 / 238.2.2 Grand Prix Vigor 4/76,17
4 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy CUIDAM DE VRENDT 0/0/27,21
24-25/10/2015 I Elim. V Halowego Pucharu Warmii i Mazur B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 2 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 Conella I 4/55,62
3 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 JUPITER / IMPULS 0/44,21
30 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 0/69,46
31 3 / P / Zwykły art. 238.2.1 CASHTIME 0/69,66
2 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Tajlandia 0/0/28,06
19 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 Lana-F 0/4/29,36
24 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 CASHTIME 0/4/34,51
54 4 / N / Dwufazowy art. 274.5.3 JUPITER / IMPULS 8/43,42
13 5 / C / Zwykły art.238..1 CANTURO I 7/91,36
20 5 / C / Zwykły art.238..1 Tajlandia 16/75,85
3 11 / CC / Zwykły art.238.2.1 CANTURO I 4/67,39
11 7 / L / Dwufazowy art. 274.5.3 Conella I 0/4/29,39
6 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 JUPITER / IMPULS 0/44,78
32 8 / P / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 0/66,20
5 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Tajlandia 0/54,47
15 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 Lana-F 0/67,73
50 9 / N / Zwykły art. 238.2.1 CASHTIME 14/100,80
16 10 / C / Dwufazowy art. 274.5.3 CANTURO I 4/54,82
O 12 / CC CANTURO I ELI
02-04/10/2015 HZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 3 / CC / DR dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/12/22,68
1 5 / C / ŚR dwufazowy art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/0/20,56
2 8 / C / FŚR zwykły art.238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/63,21
18-20/09/2015 ZO-B1* (CSN) i ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 2R / L / art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm) CASHTIME 0/72,09
10 2R / L / art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm) Conella I 0/73,42
4 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) JUPITER / IMPULS 0/53,05
23 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) CASHTIME 4/52,97
33 3R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) Conella I 11/103,99
2 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) LAPIS G-T 0/60.33
31 4R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) JUPITER / IMPULS 4/82,69
1 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) Vigor 0/0/23,28
16 1 / C / art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm) LAPIS G-T 2/70,67
18 6R / L / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 100 cm) GREY GRANNUS 1/67,01
33 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) CASHTIME 4/65,88
36 7R / P / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) Conella I 6/75,87
33 8R / N / art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) CASHTIME 16/79,80
19 3 / C / art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) LAPIS G-T 13/116,81
14 4 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 135 cm) CUIDAM DE VRENDT 8/51,94
17 4 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 135 cm) Vigor 8/58,04
7 6 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Finał Średniej Rundy (wys. 135 cm) CUIDAM DE VRENDT 4/48,47
8 6 / C1 / art. 238.2.1 zwykły Finał Średniej Rundy (wys. 135 cm) LAPIS G-T 4/54,96
5 8 / CC / art. 238.2.2 zwykły z rozg. Grand Prix Finał Dużej Rundy ( Vigor 4/69,44
12 11R / L / art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm) GREY GRANNUS 4/69,50
5 10R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) JUPITER / IMPULS 0/57,57
21 10R / P / art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) Conella I 8/77,72
O 9R / N / art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm) JUPITER / IMPULS REZ
11-13/09/2015 VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XXI Memor B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 1 / 4-L / art. 7 PRZK I półfinał koni 4-tetnich (100 cm) GREY GRANNUS 6,1
28 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 FLASH 4/83,06
31 2 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - I półfinał koni 5-tetnich (1 CASHTIME 4/85,57
O 6 / 4-L / art. 7 RPZK - II półfinał koni 4-letnich (100 cm) GREY GRANNUS ELI
42-44 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( FLASH 12/79,65
46 7 / 5-L / art. 238.1.1 dokładności - II półfinał koni 5-letnich ( CASHTIME 15/110,80
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
46 5 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1, Table A Dolomit 16/60,39
36 8 / CSI 1* / 130 Medium One art.274.5.3, Table A CUIDAM DE VRENDT 8/52,48
41 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A Vigor 4/74,66
47 12 / CSI 3* / 145 Silver Round,art.274.5.3, Table A Dolomit 20/54,61
15 15 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A CUIDAM DE VRENDT 4/61,44
3 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A Vigor 0/0/25,45
30 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A Dolomit 4/62,42
24 19 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final CSI 1*, Fults and Time art.238 CUIDAM DE VRENDT 8/53,87
12 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 Vigor 40/46,69
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.2 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 26 / CSI 3* / 140 Silver Round art.238.2.1 Table A Dolomit REZ
39 28 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1 Table A CUIDAM DE VRENDT 8/62,83
38 31 / CSI 3* / 140 Silver Round art.274.5.3 Table A Vigor 5/62,67
25 37 / CSI 3* / 150 Gold Round art.274.5.3 Table A Vigor 4/54,85
7 40 / CSI 1* / 130 Medium One Star art.238.2.1, Table A CUIDAM DE VRENDT 0/72,76
O 42 / CSI 3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Table A Vigor REZ
1 44 / CSI 1* / 135 Medium One Star Final art.269.5 CUIDAM DE VRENDT 44/39,30
22-23/08/2015 XIV eliminacja Ligi Mazowsza B-skoki POCZERNIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konkurs nr 6, kl. L, dwufazowy wys. 100 cm JUPITER / IMPULS 0/0/33,57
12-13 Konkurs nr 6, kl. L, dwufazowy wys. 100 cm GREY GRANNUS 8/53,97
12-13 Konkurs nr 6, kl. L, dwufazowy wys. 100 cm Conella I 8/51,25
2 Konkurs nr 7, kl. P, dwufazowy(dokładności, szybkości) wys. 110 cm Conella I 0/0/28,28
3 Konkurs nr 7, kl. P, dwufazowy(dokładności, szybkości) wys. 110 cm JUPITER / IMPULS 0/0/29,31
8-11 Konkurs nr 7, kl. P, dwufazowy(dokładności, szybkości) wys. 110 cm FLASH 4/54,75
1 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły, wys. 120 cm LAPIS G-T 0/51,55
11 Konkurs nr 8, kl. N, zwykły, wys. 120 cm FLASH 17/81,05
2 Konkurs nr 9, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm LAPIS G-T 1/71,86
1 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm JOHNNY CASH GT 0/0/32,55
8 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm GREY GRANNUS 0/4/45,65
9-17 Konkurs nr 15, kl. L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm Conella I 4/49,63
1 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy (dokładności, szybkości), wys. 110 Conella I 0/0/32,34
8-17 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy (dokładności, szybkości), wys. 110 FLASH 4/52,15
27-28 Konkurs nr 16, kl. P, dwufazowy (dokładności, szybkości), wys. 110 JOHNNY CASH GT 9/57,47
3 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły, wys. 120 cm FLASH 0/66,12
12 Konkurs nr 17, kl. N, zwykły, wys. 120 cm LAPIS G-T 13/103,19
1 Konkurs nr 18, kl. C, zwykły z rozgrywką, wys. 130 cm LAPIS G-T 0/66,59
24-26/07/2015 ZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 KonK nr 4 - C Średnia Runda zwykły art. 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/ 53,47
1 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 Dolomit 70,48
5 Konk nr 5 - CC Duża Runda szybkości art. 239 Vigor 74,98
o Konk nr 14 - C-1 Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką art. 238. CUIDAM DE VRENDT rez
7 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Dolomit 4/ 79,50
8 Konk nr 15 - CC-1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Vigor 4/ 80,88
24-26/07/2015 ZR B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 Conella I 3/ 78,42
59 Konk nr 1 - L Zwykły art. 238.2.1 FLASH 6/ 75,34
6 Konk nr 2 - P Dwufazowy art. 274.5.3 FLASH 0/0/ 21,71
27 Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Conella I 0/4/ 20,66
T Konk nr 4 - L Dwufazowy art. 274.5.3 Conella I T 4/ 49,13
23 Konk nr 5 - P O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art. 269.5 FLASH 44/ 53,45
30 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 FLASH 4/ 76,33
40 Konk nr 8 - P-1 Zwykły art. 238.2.1 Conella I 9/ 95,21
10-12/07/2015 ZO 1*+ ZR B-skoki BOBROWY STAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9-10 1 / P1 / z oceną stylu konia - eli. do MPMK dla koni 5-letnich FLASH 6,9
45 3 / N / dwufazowy, art. 274.5.3 (Mała Runda) J LAWINA 6/72,69
5 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Vigor 0/56,14
6 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) J LAWINA 0/56,88
29 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) Dolomit 5/80,02
43 4 / C / zwykły, art. 238.2.1 (Średnia Runda) CUIDAM DE VRENDT 15/86,39
5-7 5 / P1 / z oceną stylu konia -eli. do MPMK dla koni 5-letnich FLASH 7,8
30 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) J LAWINA 4/53,21
36 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) Vigor 4/56,54
44 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) CUIDAM DE VRENDT 8/52,52
46 8 / C / dwufazowy, art. 274.5.3 (Średnia Runda) Dolomit 8/53,71
21 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) J LAWINA 12/66,07
26 9 / N1 / zwykły, art. 238.2.1 (Finał Małej Rundy) CUIDAM DE VRENDT 16/62,61
5 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) Vigor 2/88,95
11 10 / C1 / zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (Grand Prix) Dolomit 4/81,22
26-28/06/2015 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13-14 2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK FLASH 6,4
3 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 0/52,20
25 4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 Vigor 1/75,82
23 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 J LAWINA 0/6/39,65
50 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 4/52,98
58 5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Vigor 5/56,58
34 6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 Dolomit 8/62,27
9-11 7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK FLASH 7,1
4 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 Vigor 0/51,49
5 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/51,71
24 10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 J LAWINA 4/53,66
4 11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 Dolomit 0/0/27,32
10 13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni FLASH 7,9=21,4
16 16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) Dolomit 9/88,22
2 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 Vigor 0/0/25,89
13 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/4/25,95
38 15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 J LAWINA 8/63,06
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m CUIDAM DE VRENDT 0/58,78
3 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m Dolomit 0/61,37
2 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m Dolomit 0/0/25,18
19 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m CUIDAM DE VRENDT 4/52,23
6 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m CUIDAM DE VRENDT 62,50/4
30 NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m Dolomit 90,80/12
19-24/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR 14 Gold 1 CSI3* 1.30m Dolomit 0/64,71
25 NR 14 Gold 1 CSI3* 1.30m CUIDAM DE VRENDT 20/78,67
2 NR 21 Gold 1 CSI3* 1.30m CUIDAM DE VRENDT 0/0/21,55
15 NR 21 Gold 1 CSI3* 1.30m Dolomit 4/ 61,56
16 NR 28 Gold 1 CSI3* 1.35m Dolomit 72,20/8
O NR 28 Gold 1 CSI3* 1.35m CUIDAM DE VRENDT REZ
08-10/05/2015 ZO 3* B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konk nr 1 ZO KL.P1 RMK-5 latki na styl FLASH eli
20 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 J LAWINA 0/4/32,75
58 Konk nr 4 ZO KL.N Runda Srebrna dwufaz.art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 9/72,62
29 Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 CHESTERFIELD 8/67,73
34 Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 9/83,73
41 Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 J LAWINA 13/101,57
46 Konk nr 5 ZO KL.C Runda Złota zwykły art.238.2.1 Dolomit 22/105,35
O Konk nr 6 ZO KL.CC Runda Diamentowa zwyk.art.238.2.1 CHESTERFIELD REZ
28 Konk nr 3 ZR KL.L Dokł.bez rozg.art.238.1.1 FLASH 17
39 Konk nr 4 ZR KL.P zwykły 238.2.1 FLASH 14/84,14
1 Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 0/55,95
46 Konk nr 8 ZO KL. N Runda Srebrna zwykły art.238.2.1 Dolomit 15/87,83
23 Konk nr 9 ZO KL.C Runda ZŁOTA zwykły art.238.2.1 CHESTERFIELD 8/55,86
37 Konk nr 9 ZO KL.C Runda ZŁOTA zwykły art.238.2.1 Dolomit 10/86,06
O Konk nr 9 ZO KL.C Runda ZŁOTA zwykły art.238.2.1 J LAWINA ELI
O Konk nr 10 ZO KL.CC Runda Diamentowa art.238.2.1 CHESTERFIELD REZ
1 Konk nr 6 ZR KL.P1 dwufaz.art.274.5.3 FLASH 0/0/26,24
31 Konk nr 14 ZO KL.N1 Finał RŚ dwufaz.art.274.5.3 J LAWINA 4/62,93
34 Konk nr 14 ZO KL.N1 Finał RŚ dwufaz.art.274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 8/53,24
21 Konk nr 15 ZO KL.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 Dolomit 4/79,25
24 Konk nr 15 ZO KL.C1 Finał Rundy Złotej art.238.2.2 CHESTERFIELD 8/71,29
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-43 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 Homela 0
61-79 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 FLASH 4
80-86 Konk nr R3 - L dokł.bez rozg.art.238.1.1 FLASH 5
1 Konk nr 4- kl.P o wzrast.st.trud.z Jokerem art.269.5 Homela 44/39,87
44 Konk nr 4- kl.P o wzrast.st.trud.z Jokerem art.269.5 ELMO 12/48,14
23 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 ELMO 2/83,22
47 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 J LAWINA 10/86,61
2 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Homela 0/46,31
20 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 FLASH 0/60,12
23 Konk R11 / N / (120) zwykły art.238.2.1 ELMO 4/47,67
31 Konk R11 / N / (120) zwykły art.238.2.1 J LAWINA 4/55,26
4 R12 / C / (130) zwykły, art.238.2.1 J LAWINA 0/49,52
12 R18 / C / (130) Grand Prix , zwy z rozgr art.238.2.2 J LAWINA 4/64,39
1 R16 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Homela 0/47,53
33 R16 / P / (110) zwykły art.238.2.1 FLASH 12/66,76
2 R17 / N / (120) zwykły art.238.2.1 ELMO 0/52,65
11-12/04/2015 HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
22 Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 CONRADINA ? 4/52,79
O Konk nr 3 kl.L – zwykły art. 238.2 FLASH REZ
18 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem ELMO 41/47,82
22 Konk nr 4 kl.P – o wzr.stop trud z Jokerem Homela 30/43,84
9 Konk nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 ELMO 0/5/32,48
10-14 Konk nr 5 kl.N – dwufazowy art. 274.5.2 J LAWINA 4
1 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 Dolomit 0/67,92
7 Konk nr 6 kl.C – zwykły art. 238.2 J LAWINA 4/74,90
24 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 CONRADINA ? 4/63,21
28 Konk nr 8 kl.L – zwykły art. 238.2 FLASH 9/77,14
15-20 Konk nr 9 kl.P – dwufazowy art. 274.5.2 Homela 4
11 Konk nr 10 kl.N – zwykły art. 238.2. ELMO 5/77,27
13 Konk nr 10 kl.N – zwykły art. 238.2. J LAWINA 8/70,53
7 Konk nr 11 kl.C – zwykły art.238.2.2 J LAWINA 4/69,98
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
41 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A ELMO 5/40,13
42 Konk nr 2-kl.N-MR dwufaz.Art274.5.3 Tab.A J LAWINA 5/40,21
1 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A CUIDAM DE VRENDT 0/0/23,86
23 Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A Dolomit 0/61,88
O Konk.nr 5- kl .C ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A BURSZTYN / Luron REZ
O Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A CHESTERFIELD REZ
52 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg ELMO 4/69,79
81 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg J LAWINA 11/101,58
2 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A CUIDAM DE VRENDT 0/0/22,31
5 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A CHESTERFIELD 0/0/24,23
31 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A BURSZTYN / Luron 0/8/24,49
33 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A J LAWINA 0/8/25,99
3 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 Dolomit 0/0/25,27
23 Konk nr 11- kl. C1 ŚR Dwufaz .art.274.5.3 CHESTERFIELD 4/41,28
1 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A J LAWINA 0/0/34,61
54 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A CUIDAM DE VRENDT 4/39,52
81 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A ELMO 8/42,29
O Konk nr.15- Finał ŚR KL.C1 zwyk.z rozg Dolomit REZ
O Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC CHESTERFIELD REZ
31 Konk nr 7R -KL.P zwyk.bez rozg ELMO 0/71,50
19-22/02/2015 CSI2* Cavaliada B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 Konk nr 2 - MR(1.30)Middle Round art. 274.5.3 two phases BURSZTYN / Luron 4/54,63
84 Konk nr 6 - MR Middle Round art. 238.2.1 against the clock BURSZTYN / Luron 12/48,83
O 10 / S&M / Middle Round art. 239 Table C Speed and Music BURSZTYN / Luron REZ
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33 2R / P / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 3/91,10
8 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 J LAWINA 0/0/ 27,54
52 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 4 / 57,58
6 3 / C / zwykły 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 4/ 57,22
7 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 CHESTERFIELD 0/ 56,07
16 5 / DR/ dwufazowy 274.5.3 CHESTERFIELD 0/12/ 41,93
16 4R / P / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 0/64,90
34 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 J LAWINA 4/63,00
14 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/ELI
19 8 / C / Dwufazowy 238.5.3 CHESTERFIELD 4/55,13
21 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 CHESTERFIELD 4/46,25
1 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 J LAWINA 0/0/26,31
3 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/0/27,76
O 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 CHESTERFIELD REZ
06-08/02/2015 I Eliminacje HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 Dolomit 0/52,79
96 1 / N / MR (RO) zwykły art. 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 7/79,64
16 3 / C / O wzr stopniu trud.z Jokerem art. 269.5 CUIDAM DE VRENDT 50/56,01
1 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 BURSZTYN / Luron 0/49,88
33 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 WERELD OVIDIUS 1/69,32
75 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 Dolomit 11/79,52
83 4 / C / ŚR- zwykły art. 238.2.1 CHESTERFIELD 21/86,87
39 5 / CC / Duża Runda dwufazowy art.274.5.3 WERELD OVIDIUS 12/43,93
3 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 CHESTERFIELD 0/49,76
20 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 BURSZTYN / Luron 4/47,10
43 8 / C / ŚR zwykły art. 238.2.1 WERELD OVIDIUS 4/61,27
18 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C CUIDAM DE VRENDT 88,96/2
O 9 / C / PURSUE MUSIC szybkości art. 239 tab. C Dolomit REZ
39 10 / CC / Duża Runda zwykły art. 238.2.1 Dolomit 18/92,50
40 11 / N-1 / Finał MR dwufazowy art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 4/47,60
3 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 BURSZTYN / Luron 0/0/28,08
29 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Dolomit 4/65,17
34 13 / C-1 / Finał ŚR zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 CHESTERFIELD 4/66,65
32 14 / CC / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 WERELD OVIDIUS 16/79,85
31-01/02/2015 II EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ”-ZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 FLESH ? 0/59,36
20 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 DEJA VU / Cantos 0/65,40
26 Konk nr 2 kl. L zwykły art. 238.2 CONRADINA ? 17/88,63
20 Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 J LAWINA 29/91,26
O Konk nr 3 kl. P -o wzra. stop. trud. z joker art. 269.5 DEJA VU / Cantos ELI
17-18/01/2015 I EDYCJA PUCHARU „MIŁOSNEJ” 2015r- HZR B-skoki KWIDZYN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konkurs nr 2 kl. L zwykły art. 238.2. DEJA VU / Cantos 2/52,18
12 Konkurs nr 4 kl. N dwufazowy art. 274.5.2 Dolomit 4/43,41
O Konkurs nr 5 kl. C zwykły art. 238.2 Dolomit REZ
13 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 CONRADINA ? 0/52,19
25 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 FLASH 4/51,93
27 Konk nr 7 kl. L zwykły art. 238.2 DEJA VU / Cantos 5/60,84
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr.3 -kl. L Dwufazowy 274.5.3 SISI II 0/0/21,48
24 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 Dolomit 0/73,00
26 Konk nr.4 -kl P Zwykły 238.2.1 SISI II 0/75,99
1 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/0/ 23,97
11 Konk nr.5- kl. N Dwufazowy 274.5.3 Dolomit 0/0/30,36
18 Konk nr.7 kl.C Zwykły 238.2.1 CHESTERFIELD 8/64,64
5 Konk nr.8 kl. CC Zwykły 238.2.1 Chacclando 4/68,04
7 Konk nr.12 kl. P1 Dwufazowy 274.5.3 SISI II 0/0/32,66
40 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 SISI II 8/57,51
1 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 0/0/23,19
4 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 Dolomit 0/0/27,99
20 Konk nr.15 kl. C / Zwykły 238.2.1 CHESTERFIELD 8/71,30
1 Konk nr.16 kl. CC Zwykły 238.2.1 Chacclando 0/ 59,33
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk. nr 2 - Young Horses (7 years 130) - art. 238.2.1 CHESTERFIELD 8/ 67,39
8 Konk. nr 3 - Small Round(125) - art. 238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 1/77,16
21 Konk. nr 3 - Small Round(125) - art. 238.2.1 Dolomit 4/74,29
49 Konk. nr 5 - Medium Round(130) - art. 238.2.1 BURSZTYN / Luron 16/61,10
11 Konk. nr 8 - Young Horses (7 years 130 ) - art. 238.2.1 CHESTERFIELD 8/ 69,65
22 Konk. nr 9 - Small Round 125- art. 238.2.1 BURSZTYN / Luron 8/63,59
25 Konk. nr 9 - Small Round 125- art. 238.2.1 Dolomit 12/55,63
o Konk. nr 14 - FINAL Young Horses (7 years 135) - art. 238.2.1 CHESTERFIELD rez
22 Konk. nr 15 - FINAL Small Round(125) - art. 274.5.3 Dolomit 0/rez
28 Konk. nr 15 - FINAL Small Round(125) - art. 274.5.3 CUIDAM DE VRENDT 4/54,71
o Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) BURSZTYN / Luron rez
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
o Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 SISI II rez
70 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 SISI II 24/114,16
3 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 Homela 0/50,65
1 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 Homela 0/49,44
31 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 SISI II 0/65,45
60 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 SISI II 4/56,67
1-31 Konkurs nr 1 ZR-KL.L dokładności art. 238.1.1 Homela 0
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 Dolomit 0/0/22,87
9 Konkurs nr 3 - L Dwufazowy 274.5.3 SISI II 0/0/24,77
7 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 SISI II 0/57,59
8 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 Dolomit 0/57,91
34 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 ELMO 0/81,67
32 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 ELMO 0/4/43,45
3 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 Chacclando 0/64,69
3 Konkurs nr 10 - L1 Zwykły 238.2.1 Dolomit 0/49,47
34 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 SISI II 0/4/48,09
42 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 Dolomit 4/53,87
32 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 SISI II 7/98,38
55 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 ELMO 31/147,30
7 Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 Chacclando 67,39/0
O Konkurs nr 13 - C Szybkości 239 ELMO REZ
4 Konkurs nr 14 - CC Zwykły 238.2.1 Chacclando 4/74,86
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 POLANDOR 4/57,11
34 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 ELMO 4/74,21
2 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 Dolomit 0/58,65
9 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 ELMO 2/84,30
12 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 POLANDOR 4/66,96
8 Konk nr 13 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 Dolomit 4/59,46
12 Konk nr 13 - kl.C dwufazowy art.274.5.3 Chacclando 8/68,92
4 Konk nr 14 - kl.CC zwykły art.238.2.1 Chacclando 18/82,23
05-07/09/2014 SCPMK B-skoki Olsza
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-21 Konk nr 3 -I półfinał 6 latki art.238.1.1 Carloville S 0
17-25 Konk nr 4 -I półfinał 7 latki art.238.1.1 CHESTERFIELD 4
18-28 Konk nr 8 - II półfinał 6 latki art.238.1.1 Carloville S 4
23-24 Konk nr 9 -II półfinał 7 latki art.238.1.1 CHESTERFIELD 12
19-20 Konk nr 13 Finał i wyniki końcowe 6 latki art.238.1.1 Carloville S 13
17-19 Konk nr 14 - Finał i wyniki koncoew 7 latki art.238.1.1 CHESTERFIELD 16
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
17-18 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia Tajlandia 6,00
21 I- półfinał 5-latki HOD.POL. na styl konia WICORD 3,50
18-19 I- półfinał 5-latki HOD.ZAGR. na styl konia CONTI / CORRADO I 6,10
1-4 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 Carloville S 0
5-12 I- półfinał 6-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 PORTOS / GUIDAM 4
7-11 I- półfinał 7-latki HOD.POL. dokł.art.238.1.1 Vigor 4
11-13 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia Tajlandia 6,6
20 II-półfinał 5- latki HOD.POL na styl konia WICORD 3,9
O II-półfinał 5-latki HOD.ZAGR. na styl konia CONTI / CORRADO I B.O
5 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Carloville S 0/5,96
11 II-półfinał 6-latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 PORTOS / GUIDAM 10/98,69
9 II-półfinał 7-latki HOD.POL.zwyk.art.238.2.1 Vigor 4/75,93
4 FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia Tajlandia 7,8
o FINAŁ 5 -latki HOD.POL na styl konia WICORD wyc
9 WYNIKI KOŃCOWE -5 latki HOD.POL Tajlandia 20,40
o FINAŁ 5-latki HOD.ZAGR na styl konia CONTI / CORRADO I wyc
11 FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Carloville S 22/94,74
o FINAŁ 6 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 PORTOS / GUIDAM wyc
10 WYNIKI KOŃCOWE -6 latki HOD.POL Carloville S 22
1 FINAŁ 7 latki HOD.POL zwyk.art.238.2.1 Vigor 0/93,22
3 WYNIKI KOŃCOWE -7 latki HOD.POL Vigor 8/0
15-17/08/2014 Baltica Tour CSI 3* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 Konk nr 40 Gold 1 (1.35) zwykły Limequyl 13/99,36
o Konk nr 42 Gold 3 (1.45) dwufazowy BURSZTYN / Luron rez
o Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C BURSZTYN / Luron rez
o Konk nr 46 Gold 1 (1.35) zwykł.tab.C Limequyl rez
21 Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy Limequyl 4/52,86
o Konk nr 52 Gold 1 ( 1.40) dwufazowy BURSZTYN / Luron rez
12-14/08/2014 Baltica Tour - 2-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
26-30 Konk nr 29-(1.25)MK 6 latki dokł bez rozg. Carloville S 8/71,12
29 Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły Vigor 18/96,
o Konk nr 30-(1.35) MK 7 latki zwykły CHESTERFIELD rez
17 Konk nr 32-(1.25) MK 6 latki specj.dwie fazy Carloville S 0/4/31,28
2 Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy CHESTERFIELD 0/0/32,41
o Konk.nr 33-(1.35) MK 7 latki spec dwu fazowy Vigor rez
8 Konk nr 35 (1.30) MK 6 latki dokł z rozg Carloville S 0/8/42,15
o Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg Vigor eli
o Konk nr 36 (1.40) KM 7 latki dokł z rozg CHESTERFIELD rez
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy BURSZTYN / Luron 0/0/25,90
28 Konk nr 14 Gold 2 ( 1.35) dwufazowy Limequyl 0/4/25,65
7 Konk nr 19 Gold 1 (1.30) zw.tab.C BURSZTYN / Luron 68,93/8
10 Konk nr 19 Gold 1 (1.30) zw.tab.C Limequyl 71,54/12
2 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy BURSZTYN / Luron 0/0/26,21
34 Konk nr 25 Gold 1 (1.35) dwufazowy Limequyl 4/60,84
05-07/08/2014 Baltica Tour- 1-YH1* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16-21 Konk.nr.2 -(1.25) MK 6 latki Carloville S 4/72,50
13 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki CHESTERFIELD 0/78,55
17 Konk.nr 3 -(1.35) MK 7 latki Vigor 4/70,60
22 Konk.nr 5-(1.25) MK 6 latki dwufazowy Carloville S 4/0=4/37,54
1 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy Vigor 0/0=0/30.79
30 Konk.nr 6 -(1.35) MK 7 latki dwufazowy CHESTERFIELD 8/8=16/42,85
6 Konk nr 8 -Finał MK 6-latki (1.30) zwykły z rozg. Carloville S 0/4/35,37
12 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg CHESTERFIELD 4/82,76
15 Konk nr 9 -Finał MK 7-latki (1.40) zwykły z rozg Vigor 4/85,09
11-13/07/2014 ZO B-skoki GAŁKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 KONK NR 17 KL.C - finał RMK - 6 latki, dwufazowy, art 274.5.3 Carloville S 4/ 69,32
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 Konk.nr 3-kl.N1 6 latki na styl konia Carloville S 7,3
57 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 BURSZTYN / Luron 4/67,26
75 Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CHESTERFIELD 7/82,77
o Konk.nr 4-kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Dolomit eli
27 Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 CHESTERFIELD 0/rez
o Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 Dolomit rez
27-29/06/2014 ZO-B3* B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 KONK NR 2 KL. P1 - RMK - 5 latki, styl konia JEZIORNA 7,00
2 KONK NR 3 KL.N1 RMK - 6latki, styl konia Carloville S 8,20
o KONK NR.5 KL.N - MR seria B - OTWARTA, zwykły, art.238.2.1 Dolomit rez
4 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 CHESTERFIELD 0/ 54,41
27 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 Vigor 0/ 68,28
41 KONK NR.6 KL.C - ŚR, zwykły, art 238.2.1 Dolomit 4/ 56,75
O KONK NR 9 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia JEZIORNA ELIM
49 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 CHESTERFIELD 4/ 53,97
72 KONK NR 13 KL.C - ŚR, dwufazowy, Art.274.5.3 Dolomit 21/76,60
12 KONK NR 16 KL.P1 - RMK - 5 latki, styl konia JEZIORNA 7,20
2 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 Vigor 0/0/ 27,02
40 KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 Dolomit 4/ 51,10
O KONK NR 20 KL.C1 -FINAŁ ŚR, dwufazowy, Art. 274.5.3 CHESTERFIELD REZ
12-15/06/2014 CSI 3* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 Limequyl 0/0/29,36
33 Konk.nr 1 -MR 1.30m dwufazowy art.274.5.6 CUIDAM DE VRENDT 8/rez
23 Konk.nr 2 ŚR -1.35m zwykły art.238.2.1 BURSZTYN / Luron 4/58,18
2 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 Limequyl 0/59,05
35 Konk nr 6 MR -1.30m zwykły art.238.2.1 CUIDAM DE VRENDT 18/82,37
58 Konk nr.7 ŚR -1.40 m dwufazowy art.274.5.5 BURSZTYN / Luron 8/37,81
21 Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 Limequyl 0/8/30,16
o Konk.nr.8 MR finał 1.30m dwufazowy art.274,5,3 CUIDAM DE VRENDT eli
o Konk.nr 12-ŚR 1.40m z Jokerem aer.269.5&215 BURSZTYN / Luron REZ
05-08/06/2014 CSIO *** B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
48 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 Limequyl 8/59,31
42 Konk nr.1 -RMK 6-7 latki 1.25/1.30 m art.238.2.1 Carloville S 4/73,08
o Konk.nr. 3 - 1.40m zwykły art.238.2.1 BURSZTYN / Luron rez
12 Konk.nr 5a -1.25-1.30m dwufazowy 6 latki art.274.5.3 Carloville S 4/48,60
20 Konk.nr 6 - 1.35 m zwykły art.238.2.1 BURSZTYN / Luron 4/58,99
1 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 Limequyl 0/0/20,30
49 Konk nr.5b - 1.20-1.30m dwufazowy 7 latki art 274.5.3 Carloville S 4/48,60
9 Konk.nr 9 - 1.30m MK-6 latki dokład.z rozg.art.238.2.2 Carloville S 4/75,78
o Konk.nr 11 -1.35m zwykły art.238.2.1 BURSZTYN / Luron rez
23 Konk.nr 10 -1.35m MK-7 latki dokł.z rozg.art.238.2.2 Limequyl 4/77,01
16-18/05/2014 ZO i ZR B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk.nr 4 -kl.P1 elim.MPMK 5-latki na styl konia JEZIORNA 8,0/63,46
10 Konk.nr. 6 -kl .N MR zwykły art.238.2.1 Dolomit 0/72,39
27 Konk.nr. 6 -kl .N MR zwykły art.238.2.1 Vigor 17/108,86
14 Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Vigor 4/66,81
O Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CHESTERFIELD REZ
O Konk.nr 7 kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Limequyl REZ
2 Konk nr 8 -kl.CC DR szybkości art.239 BURSZTYN / Luron 4/65,98
O Konk.nr 20 -kl.N 5-latki na styl konia JEZIORNA eli
1 Konk.nr 22-kl.N finał MR -dwufazowy art.247.5.3 Limequyl 0/0/19,92
6 Konk.nr 22-kl.N finał MR -dwufazowy art.247.5.3 Dolomit 0/5/36,35
7 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 CHESTERFIELD 0/61,81
9 Konk.nr 23-kl.C final ŚR -dwufazowy art.274.5.3 Vigor 0/65,67
6 Konk.nr 24 -kl.CC GRAND PRIX zwykły z rozg. art.238.2.2 BURSZTYN / Luron 8/65,47
10 Konk nr.12- kl.P1 5-latki na styl konia JEZIORNA 5,8/76,96
2 Konk.nr 14 -kl.N MR zwykły art.238.2.1 CHESTERFIELD 0/50,08
13 Konk.nr 14 -kl.N MR zwykły art.238.2.1 Dolomit 0/70,67
12 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 CHESTERFIELD 4/79,97
17 Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Vigor 8/80,08
O Konk. nr.15 -kl.C ŚR zwykły art.238.2.1 Dolomit REZ
2 Konk. nr 16 -kl.CC DR zwykły art.238.2.1 BURSZTYN / Luron 0/75,06