Karta zawodnika

Imie: Zuzanna

Nazwisko: Żygowska

Rok urodzenia: 1997


Klasa: B2

Klub: ARPAV


28-29/01/2017 VII eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
52 4 / L / Zwykły 238.2.1 Cassiliano 4/64,65
18 11 / L / Dwufazowy 274.5.3 Cassiliano 0/0/32,47
08-09/10/2016 I eliminacja JumpOFF B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 5 / N / Zwykły 238.2.1. Qulumbus 0/56,32
12 6 / C / Zwykły 238.2.1. Qulumbus 8/68,04
O 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 Qulumbus REZ
16-18/09/2016 MISTRZOSTWA POMORZA B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 8 / N1 / I Półfinał Seniorzy - szybkości 269.5 Qulumbus 78,12/4
O 18 / C / II Półfinał Seniorzy - Zwykly 238.2.1 Qulumbus ELI
7 26 / N1 / Zwykły - otwarty 238.2.1 Qulumbus 13/92,04
16-21/08/2016 CSI 2*, CSI 1*, CSI YH 1* Baltica Equestrian Summer Tou B-skoki Ciekocinko
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 47/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. zwykły art. 238.2.1 LAUDERDALE 0/ 60,48
30 47/ CSI 1*/ Silver Tour 2 / 120 cm. zwykły art. 238.2.1 Qulumbus 4/ 65,21
o 52/ CSI 1*/ Silver Tour 2/ 120 cm. szybkości tab.C art.239/263 LAUDERDALE rez
9 60/ CSI 1*/ Silver Gold 2/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 LAUDERDALE 0/4/ 31,21
24 60/ CSI 1*/ Silver Gold 2/ 125 cm. dwufazowy art. 274.5.3 Qulumbus 8/ 54,51
13-14/08/2016 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 5 / P / Dwufazowyn 274.5.3 Qulumbus 0/0/33,76
5 6 / N / Zwykły 238.2.1 Qulumbus 0/67,83
03-05/06/2016 ZO +ZR eli.MPMK B-skoki KWIEKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 120cm MR Zwykły Art:238.2.1. LAUDERDALE 0/63,80
5 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1. LAUDERDALE 0/65,97
O 130cm ŚR Zwykły Art:238.2.1 LAUDERDALE ELI
O 135cm Finał SR Zwykły z rozgrywką Art:238.2.2 LAUDERDALE ELI
23-24/01/2016 HZR - VI Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
57 5 / N / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 8/ 85,62
6 6 / C / Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 0/0/26,81
47 12 / N / Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 9/ 75,43
20 13 / C / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 6/ 83,10
09-10/01/2016 HZR - V Eliminacja Jump Off B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 7 / C / zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 0/ 63,36
18 7 / C / zwykły art.238.2.1 RAVELLA 4/ 70,32
9 14 / C / zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 4/ 65,26
o 14 / C / zwykły art.238.2.1 RAVELLA elim
10-13/12/2015 Cavaliada CSI3* ,CSI1*, CSIYH1* B-skoki POZNAŃ
Miejsce Konkurs Koń Wynik
49 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 RAVELLA 7/67,49
55 nr OS2 - 1* BR Big Round, Two phases against the clock (article: 274.5 LAUDERDALE 8/56,08
31 nr OS5 - 1* BR Big Round , Against the clock (article: 238.2.1 LAUDERDALE 5/70,41
46 nr OS6 - 1* BR Big Round , Two phases against the clock (article: 274. LAUDERDALE 12/52,07
05-06/12/2015 III eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/64,18
27 nr 8 - C Zwykły 238.2.1 RAVELLA 12/81,30
13-15/11/2015 HZO-B2*(CSN) II eli.HPP B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 1 / MR / 238.2.1 zwykły RAVELLA 0/69,04
16 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły LAUDERDALE 0/66,05
75 2 / ŚR-C / 238.2.1 zwykły RAVELLA 4/76,52
22 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy RAVELLA 0/0/28,22
78 5 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LAUDERDALE 4/54,96
13 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy LAUDERDALE 0/0/31,23
65 8 / ŚR-C / 274.5.3 dwufazowy RAVELLA 8/64,59
07-08/11/2015 HZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/61,25
37 Konkurs nr 5 - N Zwykły 238.2.1 RAVELLA 5/79,63
6 Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/65,61
O Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 RAVELLA ELI
3 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 0/0/29,04
7 Konkurs nr 12 - N Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 0/4/27,80
7 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/61,83
17 Konkurs nr 13 - C Zwykły 238.2.1 RAVELLA 8/62,71
26-27/09/2015 MISTRZOSTWA POMORZA oraz ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości LAUDERDALE 62,69 (0/2,13)
7 6 / SEN I półfinał - szybkości / szybkości RAVELLA 66,70( 0/4,13)
14 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 4/77,31
19 7 / C+SEN II półfinał- dokładności / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 12/73,12
14 15 / C1 I nawrót SEN / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 5/86,62
9 16 / SEN / II Nawrót Finału LAUDERDALE 4/72,00
19-20/09/2015 ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 0/0/31,64
11 5 / N / Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 0/0/33,16
1 6 / C / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/61,21
10 6 / C / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/64,12
04-09/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 NR 48- 1.35m Gold 2 CSI3* LAUDERDALE 0/4/33,71
17 NR 48- 1.35m Gold 2 CSI3* RAVELLA 0/4/34,56
23 NR 55-1.35m Gold 2 CSI3* LAUDERDALE 92,31/8
O NR 55-1.35m Gold 2 CSI3* RAVELLA ELI
14 NR 61 -1.35m Gold 1 CSI3* LAUDERDALE 84,69/12
O NR 61 -1.35m Gold 1 CSI3* RAVELLA ELI
28-02/08/2015 Baltica Summer Tour B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 NR 14 - 1.30m Gold 1 CSI3* RAVELLA 0/69,12
10 NR 14 - 1.30m Gold 1 CSI3* LAUDERDALE 4/66,74
3 NR 21 - 1.30 m Gold 1 CSI3* RAVELLA 0/0/30,32
13 NR 21 - 1.30 m Gold 1 CSI3* LAUDERDALE 4/53,32
10 NR 28 -1.35m Gold 1 CSI3* RAVELLA 77,90
13 NR 28 -1.35m Gold 1 CSI3* LAUDERDALE 86,31/12
02-04/07/2015 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C RAVELLA 87,11/0
34 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, szybkości art.239 Tab.C LAUDERDALE 92,26/4
40 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 RAVELLA 17/83,35
41 II PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - JUNIORZY, zwykły, art. 238.2.1 LAUDERDALE 17/102,13
21-28 I nawrót finału RAVELLA 12
28 WYNIKI KOŃCOWE MP-JUNIORÓW RAVELLA 38,04
19-21/06/2015 ZO B-skoki OLSZA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 3 - C - Runda Złota seria A, dwufazowy art.: 274.5.3 RAVELLA 4/45,65
17 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 RAVELLA 0/8/35,00
O 4 - C1 - Runda Złota seria B, dwufazowy art.: 274.5.3 LAUDERDALE ELI
10 8 - C - Runda Złota seria A, zwykły art.:238.2.1 LAUDERDALE 0/69,81
8 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 LAUDERDALE 0/69,43
17 9 - C1 - Runda Złota seria B, zwykły art.: 238.2.1 RAVELLA 4/71,43
17 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 RAVELLA 4/72,54
O 14 - C1 - Finał Rundy Złotej, zwykły z rozgrywką art.: 238.2.2 LAUDERDALE ELI
26-31/05/2015 Baltica Spring Tour 2015 week2 B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m LAUDERDALE 0/61,30
18 NR 47 Gold 1 CSI3* 1.30m RAVELLA 14/83,26
8 NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m LAUDERDALE 0/4/27,33
O NR 54 Gold 1 CSI3* 1.30m RAVELLA ELI
O NR 61 Gold 1 CSI3* 1.35m LAUDERDALE ELI
15-17/05/2015 ZO-1*(CSN)+ZR B-skoki SOPOT
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 1 / MR / Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 0/0/26,78
5 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/63,16
O 2 / ŚR / Zwykły 238.2.1 RAVELLA ELI
5 4 / MR / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/64,42
O 4 / MR / Zwykły 238.2.1 RAVELLA ELI
17 5 / ŚR / Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 4/44,39
2 8 / ŚR Finał / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/68,93
09-10/05/2015 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 12 / N / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/64,95
3 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 4/55,43
O 13 / C / Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA ELI
4 14 / CC / Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 4/54,70
01-03/05/2015 ZR Majówka B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) RAVELLA 0/0/28,28
9 Konk nr10 - kl.N - dwufazowy (art. 274.5.3) LAUDERDALE 0/0/31,82
4 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) LAUDERDALE 0/74,62
11 Konk.nr11 - kl.C - zwykły (art. 238.2.) RAVELLA 4/68,77
3 Konk nr16 - kl.N - zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/58,40
10 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) RAVELLA 4/70,21
11 Konk nr17 -kl. C - zwykły (art. 238.2) LAUDERDALE 4/70,59
4 Konk nr18 -kl. CC - zwykły (art. 238.2) RAVELLA 4/84,31
17-19/04/2015 HZO-B3* Finał HPP+ ZR B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
14 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 RAVELLA 80,89/16
19 4 / C / Szyb. I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 LAUDERDALE 1000,30/24
4 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 RAVELLA 0/69,23
15 10 / C1 / Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juni Art. 238.2.1 LAUDERDALE 12/ 71,59
5 14 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3. LAUDERDALE 0/4/29,03
9 16 / C1/CC / Dwu - Finał Finału HPP Junio, Art.273.3.2 RAVELLA 8/8=28,88
10-12/04/2015 HZO-B3* (CSN) - elim. HPP+HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 Konk nr 2 - MR - dwufazowy RAVELLA 0/4/30,94
21 Konk nr 4 - ŚR - zwykly RAVELLA 0/61,34
40 Konk nr 4 - ŚR - zwykly LAUDERDALE 4/65,32
11 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy RAVELLA 0/0/37,42
40 Konk nr 9 - ŚR - dwufazowy LAUDERDALE 14/67,85
7 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły RAVELLA 0/60,78
26 Konk nr 14 - ŚR finał - zwykły LAUDERDALE 4/75,09
20-22/03/2015 HZO-B3*-IV elim HPP B-skoki Jaszkowo
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 2 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Ta A, Art. 238.2 RAVELLA 0/66,53
11 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 RAVELLA 0/62,91
65 3 / C / Zwykły- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 LAUDERDALE 12/63,16
8 6 / N / Zwykły - MR (RO) - seria A - Tab A, Art. 238.2 RAVELLA 0/54,67
23 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 RAVELLA 0/4/33,66
73 7 / C / Dwufazowy - ŚR- Tab A, Art. 274.5.3 LAUDERDALE 15/64,17
11 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. RAVELLA 4/61, 47
27 13 / C1 / ŚR Finał RJ- Zwykły z Rozgr- Tab A, Art. 238.2.2. LAUDERDALE 20/65,05
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
23 r2 / P / zwykły - art.238.2.1 RAVELLA 0/72,38
37 1a / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 RAVELLA 4/57,73
31 1b / N / Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 LAUDERDALE 0/59,00
54 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 LAUDERDALE 12/49,02
17 5 / N / MR - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1 RAVELLA 0/55,23
35 7a / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 RAVELLA 8/54,52
44 7b / C / ŚR- zwykły - art.238.2.1 LAUDERDALE 12/57,34
27 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 RAVELLA 12/68,66
28 13 / C1 / ŚR - Finał RJunio - zwy z rozgr - art.238.2.2 LAUDERDALE 12/69,57
13-15/02/2015 HZO-B3*(CSN) elim. HPP B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 RAVELLA 0/0/ 30,66
34 2 / MR + Amatorzy / Dwufazowy / 274.5.3 LAUDERDALE 0/4/ 29,80
39 4 / ŚR / zwykly 238.2.1 LAUDERDALE 8/ 63,28
25 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/53,09
42 7 / MR + Amatorzy / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 12/59,17
27 9 / ŚR / Dwufazowy 238.5.3 LAUDERDALE 8/ 43,08
25 13 / MR + Amatorzy / Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 4/46,00
32 14 / ŚR finał / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 21/74,73
07-08/02/2015 V eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
5 5 / N / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/59,17
13 5 / N / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 0/63,78
8 6 / C / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/50,18
19 6 / C / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 8/58,59
4 12 / N / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 0/52,13
35 12 / N / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 18/76,09
21 13 / C / Zwykły 238.2.1 RAVELLA 16/73,11
22 13 / C / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 22/82,88
24-25/01/2015 IV eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
43 6 / N / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 4/60,41
32 7 / C / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 12/66,63
14 13 / N / O wzrastającym stopniu z Jokerem 269.5 LAUDERDALE 43/41,51
16 14 / C / Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 4/64,31
20-21/12/2014 III Eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
39 Konk nr.13 kl. N Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 8/55,97
7 Konk nr 14 -kl.N Dwufazowy (nie liczy się do JumpOff) 274.5.3 LAUDERDALE 4/38,63
14-16/11/2014 HZO 2*, HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
31 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 8/44,37
42 Konkurs nr 13 - MR Finał Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 13/61,20
38 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 RAVELLA 4/67,97
52 Konkurs nr 7 - MR 120 zwykły art. 238.2.1 LAUDERDALE 8/66,09
7 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 RAVELLA 0/57, 47
29 Knkurs nr 4 ZR -P zwykły art .238.2.1 LAUDERDALE 4/54,22
12 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 RAVELLA 0/ 57,40
41 Konkurs nr 2 ZR- KL.P zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 4/56,46
21 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 LAUDERDALE 0/0/21,44
64 Konkurs nr 2- MR dwufazowy art.274.5.3 RAVELLA 8/50,73
08-09/11/2014 II eliminacja Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konkurs nr 4 - P Zwykły 238.2.1 RAVELLA 0/62,15
27 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 0/4/37,10
55 Konkurs nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 6/64,23
o Konkurs nr 6 - C Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE eli
35 Konkurs nr 11 - P Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 0/8/44,49
27 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 4/71,05
51 Konkurs nr 12 - N Zwykły 238.2.1 RAVELLA 21/105,79
18-19/10/2014 I elim. Jump Off Hipodrom B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
9 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/47,90
13 Konk.nr 4 - P Zwykły 238.2.1 RAVELLA 0/50,39
14 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 0/0/22,44
33 Konk nr 5 - N Dwufazowy 274.5.3 LAUDERDALE 8/52,19
3 Konk nr 11 - P Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 0/53,88
12 Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 RAVELLA 4/73,96
O Konk nr 12 - N Zwykły 238.2.1 LAUDERDALE ELI
16 Konk. nr 13 - C Dwufazowy 274.5.3 RAVELLA 8/49,20
13-14/09/2014 ZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 0/58,34
9 Konk nr 4 - kl.P zwykły art.238.2.1 RAVELLA 0/64,25
6 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 RAVELLA 0/0/23,26
7 Konk nr 5- kl.N dwufazowy art.274.5.3 LAUDERDALE 0/4/21,51
4 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 RAVELLA 0/61,50
5 Konk nr 11 -kl.P zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 0/61,71
3 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 RAVELLA 0/59,25
10 Konk nr 12 -kl.N zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 4/63,28
06-07/09/2014 Mistrzostwa Woj.Pomorskiego B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konk nr 7 - I półfinał Juniorzy kl.P zwyk.art.238.2.1 LAUDERDALE 0/63,73
13 Konk nr 7 - I półfinał Juniorzy kl.P zwyk.art.238.2.1 RAVELLA 0/64,60
3 Konk nr 8 - II półfinał Juniorzy kl.P1 zwykły art.238.2.1 RAVELLA 0/64,82
6 Konk nr 8 - II półfinał Juniorzy kl.P1 zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 4/58,97
1 Konk nr 16 FINAŁ JUNIORZY -otwarty kl.N dwunawrotowy art 273.4.3 RAVELLA 0/0=0/50,23
6 Konk nr 16 FINAŁ JUNIORZY -otwarty kl.N dwunawrotowy art 273.4.3 LAUDERDALE 4/0=4/50,32
08-10/08/2014 Baltica Tour CSI 2* B-skoki CIEKOCINKO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
16 Konk nr.10 Silver 1 (1.15) zwykły RAVELLA 4/80,39
21 Konk nr.10 Silver 1 (1.15) zwykły LAUDERDALE 8/77,00
20 Konk nr 16 Silver 1 (1.15) dwufazowy RAVELLA 4/62,47
o Konk nr 16 Silver 1 (1.15) dwufazowy LAUDERDALE eli
7 Konk.nr 22 Silver 1 (1.20) zwykły RAVELLA 0/75,73
02-03/08/2014 ZR VIII Grand Prix Kociewia 2014 B-skoki Damaszka
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 LAUDERDALE 4/ 52,95
14 Konk nr.3 KL. P - zwykły, Art.238.2.1 RAVELLA 4/ 54,12
15 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C LAUDERDALE 68,40
17 Konk nr 4 Kl.N - Speed&Music, szybkości , Art.239 tab.C RAVELLA 70,90
28-29/06/2014 ZR II elim.Pucharu B.B B-skoki BIAŁY BÓR
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk. nr 2, Kl. L, zwykły Art.238.2.1 RAVELLA 0/56,96
46 konk.nr 3 -kl.P wzr.stop.trud z Jokerem art. 269.5 LAUDERDALE 12/48,38
27 Konk nr.4 -kl.N dwufazowy art.274.5.2 LAUDERDALE 0/4/24,98
5 Konk.nr.7-kl.L dwufazowy art.274.5.2 RAVELLA 0/0/34,13
4 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 LAUDERDALE 0/0/30,39
25 Konk.nr 8 -kl.P dwufazowy art.274.5.2 RAVELLA 0/4/34,88
43 Konk.nr.9 -kl.N zwykły art.23.2 LAUDERDALE 8/61,36
21-22/06/2014 ZR B-skoki POŁCHOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk.nr R 10-KL..L dwufazowy art.274.5.3 RAVELLA 0/0/29,76
3 Konk.nr R11 -KL.P wzr.stop.trud z Jokerem art.269.5. LAUDERDALE 44/41,25
2 Konk.nr.R12 -KL.N dwufazowy art.274.5.3 LAUDERDALE 0/0/27,30
03-04/05/2014 ZR-B B-skoki STAROGARD GD.
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 Konk.nr.2-kl.L dwufazowy art.274.5.3 RAVELLA 0/1/43,39
o Konk.nr.3-kl.P-zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE eli
19 Konk.nr4-kl.N-wz.stpoień trud.z Jokerem art.269.5 LAUDERDALE 37/48,53
O Konk.nr.7-kl.L-dwufazowy art.274.5.3 RAVELLA ELI
16 Konk.nr 8-kl.P-zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 0/65,71
17 Konk.nr.9-kl.N-zwykły art.238.2.1 LAUDERDALE 4/74,16
12-13/04/2014 HZR B-skoki Sopot
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-14 Konk. nr.3 -kl. L dokładności 238.1.1 LAUDERDALE 0 / 62.06
9 Konk. nr.4-kl.P dwufazowy 274.5.6 LAUDERDALE 0/4/31.98
12 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 LAUDERDALE 4/53.02
16 Konk.nr.12-kl.P zwykły 238.2.1 RODEZJA / LANDOR 4/58.98
14 Konk. nr.13-kl.N dokł. z natych.rozgryw. 238.1.2 LAUDERDALE 4/61.95