Karta zawodnika

Imie: Dominik

Nazwisko: Słodczyk

Rok urodzenia: 1995


Klasa:

Klub: ZBROSŁAWICE


08-11/09/2016 MP SEN.,MLJ,JUN. B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 CC - 140, I półfinał Młodych Jeźdźców szybkości art.263 Seaquest 77,89/4
7 CC - 140, II półfinał Młodych Jeźdźców, zwykły art.238.2.1 Seaquest 8/83,28
7 145/150 - CC1/CS - 145/150, Finał MP Młodych Jeźdźców, dwunawroto Seaquest 16/12/50,85=38,29
19-21/08/2016 ZO-2 B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 nr 1 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 Vive Le Roi 0/50,71
56 nr 1 - N Mała Runda zwykły art. 238.2.1 AMBASADOR / De Quidams 8/65,56
41 nr 2 - C Średnia Runda A dwufazowy art. 274.5.3 Vive Le Roi 12/56,06
15 nr 3 - C1 Średnia Runda B dwufazowy art. 274.5.3 Seaquest 8/55,1
3 nr 4 - CC Duża Runda zwykły art. 238.2 .1 Seaquest 0/57,31
1 nr 5 - N Mała Runda dwufazowy art. 274.5.3 Vive Le Roi 0/0/27,68
51 nr 5 - N Mała Runda dwufazowy art. 274.5.3 AMBASADOR / De Quidams 12/49,82
O nr 7 - C1 Średnia Runda B zwykły art. 238.2.1 Vive Le Roi REZ
21 nr 8 - CC Duża Runda zwykły art. 238.2.1 Seaquest 12/60,07
2 nr 9 - N1 Finał Małej Rundy dwufazowy art. 274.5.3 Vive Le Roi 0/0/29,62
11 nr 11 - CC1 Grand Prix zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Seaquest 12/71,95
20-24/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
44 27 / CSI3* / 140, Silver Round art.238.2.1 Seaquest 8/72,36
46 32 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Seaquest 8/52,29
32 43 / CSI3* / 145 Silver Round Final art.238.2.2 Seaquest 12/78,90
14-17/07/2016 SILESIA EQUESTRIAN 2016 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
30 5 / CSI3* / 140, Silver Round art. 238.2.1 Seaquest 4/52,37
28 11 / CSI3* / 140, Silver Round art.274.5.3 Seaquest 4/46,27
27 19 / CSI3* / 145, Silver Round Final LR, Speed Comp. Table C art.239 Seaquest 86,72/20
01-03/07/2016 Liga Jeździecka CSN 2* B-skoki MACHNICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7-11 1 / / EMPMK 5-latki AMBASADOR / De Quidams 7,8
25 3 / N / RB Vive Le Roi 4/60,03
2 4 / C / RS Seaquest 0/52,65
10 4 / C / RS Vive Le Roi 0/58,82
O 5 / CC / RZ Seaquest ELI
O 6 / / EMPMK 5-latki AMBASADOR / De Quidams REZ
21 8 / N / RB AMBASADOR / De Quidams 4/72,42
2 10 / CC / RZ Seaquest 0/63,20
4 11 / / DPP (ZESPOŁOWY) Vive Le Roi 8/74,55
18 12 / / EMPMK 5-latki finał AMBASADOR / De Quidams 6,4
19 14 / N1 / RB finał Vive Le Roi 4/61,41
14 15 / CC1 / RZ finał - GRAND PRIX Seaquest 12/81,03
19-22/05/2016 ZO-B2* (CSN) Eli. MPMK + ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 2 / N / 120 MR, zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi REZ
17 3 / CC / 140, DR, dwufazowy art.274.5.3 Seaquest 4/51,79
21 2 ZR / L / 100, elim. MPMK 4 letnich z oceną stylu konia art.7 Drako / Diarado 6,7
19 ZR / L / 100, Finał RMłodych Koni 4-letnich z oceną stylu konia art Drako / Diarado 5,8
13 5A / C / 130 ŚR, seria A dwufazowy art.274.5.3 Vive Le Roi 0/4/28,67
26 6 / CC / 140 Duża Runda, zwykły art.238.2.1 Seaquest 8/71,72
1-21 ZR 6 / L / 100, dokład bez rozg. art.238.1.1 Drako / Diarado 0
O ZR 6 / L / 100, dokład bez rozg. art.238.1.1 Drako / Diarado REZ
21 8 / N / 120 MR dwufazowy art.274.5.3 Vive Le Roi 0/8/27,60
O 9A / C / 130 ŚR seria A zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi REZ
5 10 / / od 150, Konkurs Sześciu Barier art.262.3 Seaquest 0/4
36 11 / N1 / 125 Finał MR zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 8/59,96
O 14 / CC1 / 145 Grand Prix dwunawrotowy art.273.3.3.1 Seaquest REZ
13-15/05/2016 ZO-B2* + ZR B-skoki GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 2 ZR / P Zwykły, art.238.2.1 AMBASADOR / De Quidams 0/76,50
2 1 ZO / P1 R.Młodych Koni 5-latki - z oceną stylu konia AMBASADOR / De Quidams 8,1
3 3 ZO / N 120cm / Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 Vive Le Roi 0/54,95
1 4 ZO / C 130cm / ŚR - zwykły art. 238.2.1 Seaquest 0/64,00
11 4 ZO / C 130cm / ŚR - zwykły art. 238.2.1 Vive Le Roi 4/63,65
5 5 ZO / CC 140cm / DR - zwykły art. 238.2.1 Seaquest 8/72,65
4 6 ZO / Klasy P1 / R Młodych koni 5-latki - z oceną stylu konia AMBASADOR / De Quidams 7,8
8 9 ZO / Klasy C / ŚR - dwufazowy art. 274.5.3 Vive Le Roi 4/63,06
4 10 ZO / Klasy CC / DR - dwufazowy art. 274.5.3 Seaquest 0/0/31,55
11 10 ZO / Klasy CC / DR - dwufazowy art. 274.5.3 Vive Le Roi 8/63,99
7 11 ZO / N 120 cm / Finał Młodych Koni 5 - latki z oceną styl konia AMBASADOR / De Quidams 1,9
12 14 ZO / C1 135cm / Finał ŚR zwykły z rozgrywką 238.2.2 Vive Le Roi 16/67,20
6 15 ZO / CC 140cm / Finał DR dwunawrotowy 273.3.3.1.4.3 Seaquest 4/12/43,52
06-08/05/2016 ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
66 Konk nr 1 kl.N zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A Vive Le Roi 8/56,75
1 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A Seaquest 0/0/26,06
33 Konk nr 2 kl.C dwufaz Art.274.5.3 Tab.A Vive Le Roi 4/47,04
16 Konk nr 3 kl.CC zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Seaquest 8/66,92
25 Konk nr 4 kl.N dwufaz.Art274.5.3 Tab.A Vive Le Roi 0/4/27,97
2 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Seaquest 0/53,36
3 Konk nr 5 kl.C zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A Vive Le Roi 0/57,45
16 Konk nr 6 kl.CC dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Seaquest 0/REZ
24 Konk nr 8 kl. N1 dwufaz.Art 274.5.3 Tab .A Vivaldi / Ro- Lex 0/12/31,10
13 Konk nr 10 kl.CC1 zwykły z rozg.Art.238.2.2Tab.A Seaquest 4/75,22
06-08/05/2016 ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
28 Konk nr 3R KL,L zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A AMBASADOR / De Quidams 1/68,15
47 Konk nr 4R KL. P zwykły bez rozg.Art.238.2.1Tab.A AMBASADOR / De Quidams 5/74,31
37 Konk nr 10R KL.L zwykły bez rozg.Art 238.2.1 Tab.A AMBASADOR / De Quidams 4/63,70
11 Konk nr 12R KL.P dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A AMBASADOR / De Quidams 0/0/29,56
25 Konk nr 19 R KL.P zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A AMBASADOR / De Quidams 4/66,30
22-24/04/2016 ZO+ZR B-skoki GLINIK ZABOROWSKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 3 / C (ZO) / ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 Seaquest 4/71,13
20 3 / C (ZO) / ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 Vive Le Roi 12/72,18
10 4 / CC (ZO) / DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.5.6 Seaquest 8/0/32,88
6 7 / C (ZO) / ŚR dwunawrotowy art.273.3.3.2 Vive Le Roi 20/4/73,83
8 8 / CC (ZO) / DUŻA RUNDA zwykły art. 238.2.1 Seaquest 4/73,68
15 R5 / P (ZR) / o wzrastającym st. z jokerem, art.269 AMBASADOR / De Quidams 56/69,99
3 R7 / P (ZR) / dwufazowy, art.274.5.3 AMBASADOR / De Quidams 0/0/17,89
7 11 / C1 (ZO) / zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Vive Le Roi 12/75,33
3 12 / CC (ZO) / GRAND PRIX Seaquest 4/0/49,11
01-03/04/2016 FINAŁ HPP B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
O 2 / C / Zwykły art. 238.2.1 Seaquest REZ
5 9 / CC / Półfinał HPP Mł.Jeź. zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Seaquest 4/69,74
5 14 / CC/CC1 / Finał HPP Mł. Jeźd dwuna art.273.3.2 (2.2)(3.2) Seaquest 16/8/47,33
18-20/03/2016 HZO - B3*(CSN) IV eliminacja HPP B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
6 Konkurs nr 1 MR - N - Zwykły Vive Le Roi 0/53,43
1 Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Seaquest 0/51,87
O Konkurs nr 2 ŚR-C-Zwykły Vive Le Roi REZ
16 Konkurs nr 3 DR -CC-Dwufazowy Seaquest 4/39,34
31 Konk nr 5 ŚR- C-Dwufazowy Vive Le Roi 4/47,45
17 Konkurs nr 6 DR-CC-Zwykły Seaquest 4/50,87
14 Konkurs nr 10 -C1-HPPJ i MJ -zwykły z rozg. Seaquest 8/60,13
18-20/03/2016 HZR B-skoki WOLICA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
12 Konkurs nr 3 L-Dwufazowy AMBASADOR / De Quidams 0/0/29,51
24 Konkurs nr 4 P- Zwykły AMBASADOR / De Quidams 8/75,34
13 Konkurs nr 8 L - dw - Dwufazowy AMBASADOR / De Quidams 0/4/30,45
24 Konkurs nr 9 P - Dwufazowy AMBASADOR / De Quidams 4/52,23
23 Konkurs nr 13 P - Zwyk AMBASADOR / De Quidams 8/70,11
10-13/03/2016 V Eliminacja HPP oraz ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27 1 - 130 - ŚR, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Vive Le Roi 4/60,84
10 2 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Seaquest 4/56,55
28 3R / L / konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) AMBASADOR / De Quidams 0/57,50
T 3R / L / konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) AMBASADOR / De Quidams 0/55,90
1 5 / 135 / Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Seaquest 0/53,26
7 6 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Seaquest 4/54,57
37 7R / L / konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) AMBASADOR / De Quidams 4/54,42
31 8R / P / konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) AMBASADOR / De Quidams 0/4/34,12
9 9 / 140 / Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) Seaquest 4/58,11
11 12R / P / konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) AMBASADOR / De Quidams 0/60,73
16 12 / 135/140 / HPP J i MJ, zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) Seaquest 8/63,49
05-06/03/2016 HZR B-skoki ZAKRZÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
27-28 KONK NR 8-KL.L dokł.bez rozg.art.238.1.1 AMBASADOR / De Quidams 5
O KONK NR 8-KL.L dokł.bez rozg.art.238.1.1 AMBASADOR / De Quidams REZ
6 KONK NR 10-KL.N dwufazowy NAUTILIUS 0/5/38,56
2 KONK NR 11 KL.C zwykły art.238.2.1 NAUTILIUS 4/62,38
21/02/2016 HZR B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 Konk nr 14 - KL.L zwykły bez rozg Art.238.2.1 Tab.A AMBASADOR / De Quidams 0/68,41
O Konk nr 14 - KL.L zwykły bez rozg Art.238.2.1 Tab.A AMBASADOR / De Quidams REZ
2 Konk nr 17 - KL.N -zwykły bez rozg Art.238.2.1 Tab.A seniorzy Vive Le Roi 0/65,11
1 Konk NR 18- KL.C zwykły bez rozg Art.238.2.1Tab.A NAUTILIUS 0/64,42
04-07/02/2016 CAVALIADA CSI2* B-skoki LUBLIN
Miejsce Konkurs Koń Wynik
42 1 / 120 / Small Round, Against the clock, (article 238.2.1) NAUTILIUS 4/57,01
13 3 / 140 / Big Round, Against the clock, (article 238.2.1) Seaquest 4/56,26
59 5 / 130 / Middle Round, Against the clock (article 238.2.1) NAUTILIUS 20/56,28
37 6 / 145 / Big Round, Against the clock with jump off (article 238.2.2) Seaquest 16/66,33
5-8 7 / 120 / Ladies vs Gentlemen , Knock-out, Against the clock (article NAUTILIUS 1/4
8 10 / 130 / Speed & Music, Middle Round, Speed competition (article 239 Seaquest 62,15/4
29-31/01/2016 HZO B-skoki DĄBRÓWKA MAŁA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
21 1 / N (MR) / Zwykły art.238.2.1 BORNFEE 12/62,87
17 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 NAUTILIUS 8/57,45
23 2 / C (ŚR) / Zwykły art.238.2.1 BORNFEE 8/66,62
2 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 NAUTILIUS 55,93/0
4 3 / CC (DR) / Szybkości art. 239 Seaquest 58,59/1
20 4 / N (MR) / Zwykły art. 238.2.1 BORNFEE 12/65,12
15 5 / C (ŚR) / Zwykły art. 238.2.1 NAUTILIUS 8/64,19
10 6 / CC (DR) / Zwykły art. 238.2.1 Seaquest 8/63,53
4-5 7 / / Sześciu barier art. 262.3 NAUTILIUS 4
13 8 / N-1 (FMR) / Dwufazowy art.274.5.3 BORNFEE 12/42,10
O 9 / C-1 (FŚR) / Zwykły art.238.2.1 NAUTILIUS REZ
5 10 / CC-1 (FDR) / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Seaquest 8/59,67
18-20/12/2015 HZO B-skoki Wolica
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 nr 1 - MR - 120 cm. zwykły NAUTILIUS 0/ 52,25
1 nr 2 - ŚR - 130 cm. zwykły Seaquest 0/ 62,29
18 nr 2 - ŚR - 130 cm. zwykły NAUTILIUS 8/ 66,50
1 nr 3 - DR - 140 cm. zwykły Seaquest 0/ 64,89
1 nr 4 - MR - 120 cm. dwufazowy NAUTILIUS 0/0/ 26,34
1 nr 5 - ŚR - 130 cm. dwufazowy Seaquest 0/0/ 34,50
o nr 5 - ŚR - 130 cm. dwufazowy NAUTILIUS rez
7 nr 6 - DR - 140 cm. dwufazowy Seaquest 4/ 47,75
10 nr 8 - ŚR - 135 cm. zwykly z rozg. NAUTILIUS 8/ 71,55
1 nr 9 - Grand Prix - 140 cm. zwykły z rozg Seaquest 0/4/ 40,80
27-29/11/2015 HZO-B2* III eli. HPP + ZR B-skoki JASZKOWO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 1 / N / Zwykły Mała Runda - Tabela A, Art. 238.2..1 NAUTILIUS 0/54.02
4 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 Seaquest 0/55,43
O 2 / C / Zwykły Średnia Runda - ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1 NAUTILIUS REZ
9 3 / CC / Dwufazowy Duża Runda - DR- Tabela A, Art. 274.5.3 Seaquest 0/REZ
1 4 / N / Dwufazowy Mała Runda - MR- Tabela A, Art. 274.5.3 NAUTILIUS 0/0/25,90
4 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 Seaquest 0/0/25,81
25 5 / C / Dwufazowy Średnia Runda - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3 NAUTILIUS 0/8/23,59
O 6 / CC / Zwykły Duża Runda - DR - Tabela A, Art. 238.2.1. Seaquest REZ
4 8 / C1 / Dwufazowy- Finał Średniejj Rundy - Tabela A, Art. 274.5.3 NAUTILIUS 0/0/28,40
25 10 / C1/CC / HPP J i MJ, Zwykły z Rozgrywką- Tabela A; Art. 238.2.2 Seaquest 12/66,84
06-08/11/2015 CSN (ZO2* i ZR) HPP B-skoki WROCŁAW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
8 1 / N / art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 120 cm) NAUTILIUS 0/44,54
2 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) Seaquest 0/44,96
10 2 / C / art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) NAUTILIUS 0/48,24
38 3 / CC / art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 140 cm) Seaquest 8/42,95
6 4 / N / art.274.5.3 dwufazowy MR (wys. 120 cm) NAUTILIUS 0/0/21,22
1 5 / CC / art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 140 cm) Seaquest 0/50,35
2 8 / C / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) NAUTILIUS 0/0/28,26
47 10 / C1 / art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 135 cm) NAUTILIUS 8/46,45
12 11 / HPP J i MJ / art. 238.2.2. zwykły z rozgrywką Seaquest 0/62,15
09-11/10/2015 HZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
10 NR 1 -KL. N dwufazowy art.274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 0/0/30,91
2 NR 2 -KL.C ŚR -A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Tab A Seaquest /55,62
35 NR 2 -KL.C ŚR -A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Tab A NAUTILIUS 8/62,27
O NR 4 -KL,CC DR zwykły bez rozg.art.238.2.1 Tab.A Seaquest REZ
3 NR 5 -KL.N MR zwykły bez rozg. art.238.2.1 Tab A NAUTILIUS 0/53,38
29 NR 6 - KL.C ŚR-A dwufazowy art.274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 4/41,56
1 NR 7 -KL.C1 dwufazowy art.274.5.3 Tab.A Seaquest 0/0/36,72
1 NR 8 -KL.CC DR zwykły bez rozg.art 238.2.1 Tab.A Seaquest 0/59,10
1 NR 9 - KL.N1 Finał MR dwufazowy art.274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 0/0/36,51
4 NR 10 - KL.C1 Finał ŚR zwykły z rozg.art.238.2.2 Tab.A Seaquest 0/4/29,01
24-27/09/2015 ZO-B2* CSN +ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 1 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, zwykły art.2 Seaquest 0/69,22
32 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 CATHARSIS 4/50,40
36 2 / N / 120 MR Srebrna, dwufazowy, art.274.5.3 NAUTILIUS 4/52,79
6 3 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 NAUTILIUS 4/64,17
O 3 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 CATHARSIS REZ
10 4 / CC / 140 DR Diamentowa o Puchar Prezesa Grupy Azoty, dwufazowy, ar Seaquest 8/56,90
14 5 / N / 120 MR Srebrna, zwykły, art.238.2.1 CATHARSIS 4/70,57
O 5 / N / 120 MR Srebrna, zwykły, art.238.2.1 NAUTILIUS REZ
15 6 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 Seaquest 8/57,74
16 6 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 NAUTILIUS 8/58,38
O 6 / C / 130 ŚR Złota, zwykły art.238.2.1 CATHARSIS REZ
6 8 / N1 / 125 Finał MR Srebrnej, zwykły, art.238.2.1 NAUTILIUS 4/60,77
26 8 / N1 / 125 Finał MR Srebrnej, zwykły, art.238.2.1 CATHARSIS 19/93,53
14 9 / C1 / 135 Finał ŚR Złotej dwufazowy, art.274.5.3 Seaquest 4/58,05
27-06/09/2015 CSI***/*/U25/J/Ch SILESIA EQUESTRIAN cz.1 B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
34 2 / CSI 1* / 120 Small Onea rt.238.2.1, Table A NAUTILIUS 4/80,93
2 7 / CSI 1* / 120 Small One art.238.2.1, Table A NAUTILIUS 0/56,21
48 11 / CSI 3* / 135 Bronze Round art.238.2.1, Table A Seaquest 8/70,69
34 14 / CSI 1* / 120 Small One Star Final CSI 1* art.274.5.3, Table A NAUTILIUS 10/58,04
24 16 / CSI 3* / 135 Bronze Round, art.274.5.3, Table A Seaquest 4/60,49
17 24 / CSI 3* / 140 Bronze Round Final art.269.5 Seaquest 33/44,89
26-28/06/2015 ZO-B2*+ZR B-skoki KRAKÓW
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 NR.2-KL.N-1 elim.MPMK 6-letnie NAUTILIUS 7,9
1 NR.3-KL.N MR dwufazowy ART.274.5.3 tab.A NAUTILIUS 0/0/29,15
3 NR.3-KL.N MR dwufazowy ART.274.5.3 tab.A Seaquest 1/71,14
4 NR.3-KL.N MR dwufazowy ART.274.5.3 tab.A CATHARSIS 4/64,09
O NR.3-KL.N MR dwufazowy ART.274.5.3 tab.A BORNFEE REZ
6 NR 4 -KL.C ŚR zwykły bez rozg. Art.238.2.1 Tab A BORNFEE 4/72,23
7 NR 4 -KL.C ŚR zwykły bez rozg. Art.238.2.1 Tab A Seaquest 4/73,57
O NR 4 -KL.C ŚR zwykły bez rozg. Art.238.2.1 Tab A CATHARSIS ELI
2 NR 7-KL.N-1 eli.MPMK 6-letnie NAUTILIUS 8,0
1 NR 8 -KL.N MR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A Seaquest 0/71,36
2 NR 8 -KL.N MR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A BORNFEE 0/75,91
O NR 8 -KL.N MR zwykły bez rozg.Art.238.2.1 Tab.A CATHARSIS ELI
1 NR 9 KL.C ŚR dwufazowy.Art.274.5.3 Tab.A Seaquest 0/0/46,39
5 NR 9 KL.C ŚR dwufazowy.Art.274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 4/56,16
14 NR 9 KL.C ŚR dwufazowy.Art.274.5.3 Tab.A CATHARSIS 12/61,88
3 NR 11 -KL.N-1 Finał MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A CATHARSIS 4/49,23
8 NR 11 -KL.N-1 Finał MR dwufazowy Art.274.5.3 Tab.A BORNFEE 5/61,63
4 NR 12 -KL.C-1 finał ŚR zwykły z rozg.Art. 238.2.2 Tab..A Seaquest 16/74,94
O NR 12 -KL.C-1 finał ŚR zwykły z rozg.Art. 238.2.2 Tab..A NAUTILIUS ELI
30-31/05/2015 ZR B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
37 nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5 Vive Le Roi 44/45,80
3 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 0/48,48
28 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 CATHARSIS 4/47,64
60 nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 BORNFEE 13/80,33
O nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1 Seaquest REZ
1 nr 7 - C (130) zwykły o Nagrodę Grupy Azoty art.238.2.1 Seaquest 0/52,05
28 nr 7 - C (130) zwykły o Nagrodę Grupy Azoty art.238.2.1 CATHARSIS 12/60,05
O nr 7 - C (130) zwykły o Nagrodę Grupy Azoty art.238.2.1 BORNFEE REZ
1 nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3 Vive Le Roi 0/0/19,44
3 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 0/53,67
24 nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1 BORNFEE 4/47,80
O nr 13 - C (130) dwunawrotowy o Nagrodę Gurpy Azoty art.273.3.3.1 Seaquest REZ
O nr 13 - C (130) dwunawrotowy o Nagrodę Gurpy Azoty art.273.3.3.1 CATHARSIS REZ
22-24/05/2015 ZO 2*+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
2 Konk nr 2 - RMK - 6l. z oceną stylu konia NAUTILIUS 7,8
1 Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 BORNFEE 0/54,01
49 Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 SEQUYLLA 4/68,73
53 Konkurs nr 3 - MR zwykły 238.2.1 NAUTILIUS 4/73,88
1 Konkurs nr 4 - ŚR-A 130 zwykły 238.2.1 Seaquest 0/56,0
51 Konkurs nr 4 - ŚR-A 130 zwykły 238.2.1 BORNFEE 15/80,09
5 Konkurs nr 5 - ŚR-B 135 zwykły 238.2.1 DE QUIDAMS 0/58,55
15 Konkurs nr 6 - DR zwykły 238.2.1 DE QUIDAMS 8/64,46
3 Konkurs nr 8 - RMK - 6l. z oceną stylu konia NAUTILIUS 7,9
31 Konkurs nr 9 - MR Zwykły 238.2.1 BORNFEE 4/61,03
39 Konkurs nr 9 - MR Zwykły 238.2.1 Seaquest 8/64,01
O Konkurs nr 9 - MR Zwykły 238.2.1 NAUTILIUS REZ
10 Konkurs nr 10 - ŚRA 130 Dwufazowy 274.5.3 BORNFEE 0/4/34,27
10 Konkurs nr 12 - DR zwykły 238.2.1 DE QUIDAMS 4/65,49
3 Konkurs nr 14 - FRMK - 6l. dwufazowy 274.5.3 NAUTILIUS 4/58,99
9 Konkurs nr 15 - FMR dwufazowy 274.5.3 BORNFEE 0/4/31,38
44 Konkurs nr 15 - FMR dwufazowy 274.5.3 Seaquest 8/59,44
2 Konkurs nr 17 - Grand Prix zwykły z rozgrywką 238.2.2 DE QUIDAMS 4/78,49
09/05/2015 ZR B-skoki PRUDNIK
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk nr.5 - N - dwufazowy art.274.5.3 NAUTILIUS 0/0/30,17
6 Konk nr.5 - N - dwufazowy art.274.5.3 Seaquest 0/4/31,93
3 Konk nr.6 - N - zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 Seaquest 0/61,5
7 Konk nr.6 - N - zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 NAUTILIUS 8/56,29
01-03/05/2015 ZR, DiM B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr 4- kl.P o wzrast.st.trud.z Jokerem art.269.5 Vive Le Roi 44/47,34
46 Konk nr 4- kl.P o wzrast.st.trud.z Jokerem art.269.5 CATHARSIS 12/52,38
1 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 BORNFEE 0/53,76
26 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 4/60,52
27 R5 / N / (120 cm) zwykły art.238.2.1 CATHARSIS 4/61,45
1 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 CATHARSIS 0/45,82
24 Konk R10 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 0/61,21
8 Konk R11 / N / (120) zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 0/49,84
22 Konk R11 / N / (120) zwykły art.238.2.1 CATHARSIS 4/45,52
O Konk R11 / N / (120) zwykły art.238.2.1 BORNFEE REZ
24 R12 / C / (130) zwykły, art.238.2.1 BORNFEE 8/53,43
O R12 / C / (130) zwykły, art.238.2.1 ŁAKONA K REZ
O R18 / C / (130) Grand Prix , zwy z rozgr art.238.2.2 ŁAKONA K REZ
5 R16 / P / (110) zwykły art.238.2.1 Vive Le Roi 0/52,08
9 R17 / N / (120) zwykły art.238.2.1 BORNFEE 4/47, 37
25 R17 / N / (120) zwykły art.238.2.1 CATHARSIS 12/54,16
24-26/04/2015 ZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
18 Konk nr 2-kl.N Runda Srebrna ART.238.2.1 Seaquest 0/60,59
46 Konk nr 2-kl.N Runda Srebrna ART.238.2.1 NAUTILIUS 4/64,16
50 Konk nr 2-kl.N Runda Srebrna ART.238.2.1 BORNFEE 8/54,10
36 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 NAUTILIUS 4/67,18
41 Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 Seaquest 8/62,13
O Konk nr 3-kl.C Rund Złota art.238.2.1 BORNFEE ELI
2 Konk nr 7 kl.N Runda Srebrna art. 238.2.1 BORNFEE 0/53,20
30 Konk nr 7 kl.N Runda Srebrna art. 238.2.1 Seaquest 4/62,85
3 Konk nr 8 -kl.C Runda Złota seria A atr.238.2.1 NAUTILIUS 0/67,03
32 Konk nr 8 -kl.C Runda Złota seria A atr.238.2.1 Seaquest 8/68,06
20 Konk.nr 15-KL.N1 Finał Rundy Srebrnej NAUTILIUS 0/8/22,97
28 Konk.nr 15-KL.N1 Finał Rundy Srebrnej BORNFEE 4/49,84
45 Konk.nr 15-KL.N1 Finał Rundy Srebrnej Seaquest 9/56,68
17-18/04/2015 HZR eli P Śląska B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Kok nr 7 kl.P-JUNIORZY CATHARSIS 0/54,07
2 Kok nr 7 kl.P-JUNIORZY Vive Le Roi 0/55,03
1 Konk nr 8 kl. N -Senior.dokł z natych. rozg. BORNFEE 0/0/36,84
3 Konk nr 8 kl. N -Senior.dokł z natych. rozg. NAUTILIUS 0/0/41,28
5 Konk nr 8 kl. N -Senior.dokł z natych. rozg. Seaquest 0/4/38,59
2 KONK NR 9- KL. C NAUTILIUS 8/76,88
2 KONK NR 20- K P FREDERIK 0/0/39,46
6 KONK NR 21- KL N Vive Le Roi 12/54,42
O KONK NR 21- KL N CATHARSIS ELI
27-29/03/2015 HZO+ZR B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
32 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 0/4/34,44
36 Konk nr.2 seria B. MR dwufaz.Art.274.5.3 Tab.A Seaquest 0/9/41,08
2 Konk nr 6- kl.C1- ŚR zwyk.bez rozg Art.238.2.1 Tab A DE QUIDAMS 0/47,86
35 Konk nr 7 - kl.CC -DR zwyk. bez rozg. Art 238.2.1Tab A DE QUIDAMS 15/77,08
46 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg Seaquest 4/65,04
70 Konk nr.9 kl.N MR zwykł.bez rozg NAUTILIUS 8/65,39
52 Konk nr 10 kl. C ŚR dwufaz.art. 274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 4/42,95
10 Konk nr 12- DR -KL.CC zwyk.bez rozg DE QUIDAMS 4/59,45
62 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A Seaquest 4/40,95
91 Konk nr 14- final MR KL.N1 art.274.5.3 Tab.A NAUTILIUS 13/60,07
4 Konk nr 16- GRAND PRIX KL.CC DE QUIDAMS 0/4/33,99
29 Konk nr 7R -KL.P zwyk.bez rozg Seaquest 0/71,13
06-08/03/2015 HZO-B kuców DiM B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1 Konk,nr 12 kl-C zwyk.bez rozg.art.238.2.1 tab A DE QUIDAMS 8/77,84
20 Konk.nr 5- kl.L OPEN zwy.bez rozg. Seaquest 0/64,29
3 Konk nr 7- kl.P Junio. zwy.bez rozg Seaquest 0/69,13
11 Konk nr 7- kl.P Junio. zwy.bez rozg CATHARSIS 4/69,88
22 Konk nr 7- kl.P Junio. zwy.bez rozg Vive Le Roi 10/84,57
10 Konk nr 8 kl. N -Senior.dokł z natych. rozg. NAUTILIUS 6/82,98
O Konk nr 9- kl.C dokł z roz. NAUTILIUS REZ
1 Konk nr 24 - kl .C DK DE QUIDAMS 1,5
19 Konk nr 14 kl L OPEN FREDERIK 0/71,05
2 Konk nr 16 -kl.P Junior dokł z naty.rozg CATHARSIS 0/0/36,60
3 Konk nr 16 -kl.P Junior dokł z naty.rozg Vive Le Roi 0/0/36,81
4 Konk nr 16 -kl.P Junior dokł z naty.rozg FREDERIK 0/0/36,96
O Konk nr 16 -kl.P Junior dokł z naty.rozg SOKRATES ? REZ
8 Konk nr 17 - kl N senior dokł z natych.rozg NAUTILIUS 0/8/35,79
14 Konk nr 17 - kl N senior dokł z natych.rozg Seaquest 4/74,59
7 Konk ,nr 25-kl.P -Juniorzy zwykł.bez rozgr Vive Le Roi 4/51,48
8 Konk ,nr 25-kl.P -Juniorzy zwykł.bez rozgr FREDERIK 8/49,44
1 Konk. nr 26- kl.N Seniorzy dokł.z natych.rozg NAUTILIUS 0/54,06
4 Konk. nr 26- kl.N Seniorzy dokł.z natych.rozg Seaquest 5/56,20
1 Konk nr 33- 135 cm Finał Rundy Młodzieżowej DE QUIDAMS 4/60,50
27-01/03/2015 HZO-B3*+ ZR - III Elim HPP B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
25 3b / C / Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3 DE QUIDAMS 0/4/31,27
51 4 / CC / Duża Runda - zwykły - art.238.2.1 DE QUIDAMS 11/95,31
51 8 / CC / DR - dwufazowy - art.274.5.3 DE QUIDAMS 8/44,37
O 14 / CC / GRAND PRIX - MJ i Seni - zwy.z rozg - art.238.2.2 DE QUIDAMS REZ
O 14a / CC / GRAND PRIX - kl. Młodych Jeźdźców DE QUIDAMS REZ
14/02/2015 HZR-I eli. do Pucharu Śląska B-skoki ZBROSŁAWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
7 konk nr 5- kl.L zwyk.bez rozg.art.238.2.1tab A SOKRATES ? 0/66,60
8 konk nr 5- kl.L zwyk.bez rozg.art.238.2.1tab A FREDERIK 1/68,38
9 konk nr 5- kl.L zwyk.bez rozg.art.238.2.1tab A Seaquest 1/68,83
5 Konk nr 7 -kl.P Juni.zwyk bez rozg. Seaquest 0/67,22
8 Konk nr 7 -kl.P Juni.zwyk bez rozg. SOKRATES ? 4/52,39
8-12 Konk nr8 -kl.N dokł. z naty. rozg art245.3 tabA NAUTILIUS 4/67,20
2 Konk. nr 9- kl.C dokł.z natych.rozg DE QUIDAMS 0/0/29,69
04-07/12/2014 CSI3*W, CSIYH1*, CSI1* B-skoki POZNAŃ -Cavaliada
Miejsce Konkurs Koń Wynik
35 Konk. nr OS1 - 130 Art. 274.5.3, DE QUIDAMS 0/6/42,35
o Konkurs nr OS4 - 130 Art. 238.2.1, DE QUIDAMS eli
21-23/11/2014 CSI2* B-skoki LESZNO
Miejsce Konkurs Koń Wynik
29 Konk.nr 6 - Big Round (140)- art. 274.5.3 DE QUIDAMS 4/44,76
o Konk. nr 12 - Big Round(140) - art. 238.2.1 DE QUIDAMS eli
53 Konk. nr 17 - FINAL Medium Round(135) - art. 239 (Table C) DE QUIDAMS 78,19/4
18/10/2014 ZR B-skoki Zbrosławice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-7 Konk nr 4-kl LL dokł.bez rozg.art.238.1.1 tab A Vive Le Roi 0
1-7 Konk nr 4-kl LL dokł.bez rozg.art.238.1.1 tab A Vive Le Roi 0
10 Konk nr 5-kl.L zwyk.bez.rozg art.238.2.1 tab A NAUTILIUS 0/73,88
12-14/09/2014 ZO-B3* (CSN) B-skoki Jakubowice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
11 Konk nr. 2 A - kl.C ŚR seria A- dwufazowy art.274.5.3 ŁAKONA K 0/0/35,54
1 Konk nr 3 -kl.CC -DR zwykły art.238.2.1 DE QUIDAMS 0/67,55
30 Konk nr 6- kl.CC1 DR -dwufazowy art.274.5.3 DE QUIDAMS 16/69,94
20 Konk nr 10 -kl.CC1 /CS Grand Prix -dwunawrotowy art.273.3.3.1 DE QUIDAMS 12/82,27
28-30/08/2014 MPMK B-skoki GAJEWNIKI
Miejsce Konkurs Koń Wynik
33-34 I- półfinał 4-latki HOD.POL. na trójkącia BRODWAY 0.97
18-20 II-półfinał 4-latki HOD.POL na styl konia BRODWAY 6,4
30 FINAŁ 4 -latki HOD.POL na styl konia BRODWAY 4,5
27 WYNIKI KOŃCOWE -4 latki HOD.POL BRODWAY 11,87
26-27/07/2014 ZO 1* B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
4 Konk nr 9 kl.C, dwufazowy, Art.274.5.3 DE QUIDAMS 0/0/ 28,77
7 Konk nr 10 Kl.CC, dwufazowy, Art. 274.5.3 DE QUIDAMS 0/4/ 25,03
26-27/07/2014 ZR B-skoki Machnice
Miejsce Konkurs Koń Wynik
3 Konk nr 7 Kl.L1 - el.MPMK - 4 latki, styl BRODWAY 8,0
11-13/07/2014 ZO+ZR+eli.MPMK B-skoki JAKUBOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
1-59 Konk R1 -kl.L.dokl.bez.rozg.art.238.1.1 BRODWAY 0/60.78
1-59 Konk R1 -kl.L.dokl.bez.rozg.art.238.1.1 BRODWAY 0/69,33
34 Konk.nr.5 -kl.CC dwufazowy art.274.5.3 DE QUIDAMS 4/51,86
04-06/07/2014 MISTRZOSTWA POLSKI B-skoki WARKA FARMA SIELANKA
Miejsce Konkurs Koń Wynik
15 I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - MŁODZI JEŹDŹCY, szybko ś ci DE QUIDAMS 80,89
o I PÓŁFINAŁ - klasa C1(135 cm) - MŁODZI JEŹDŹCY, szybko ś ci KALISTER eli
15 II PÓŁFINAŁ - klasa CC(140 cm) - MŁODZI JEŹDŹCY, zwykły, art. DE QUIDAMS 8/70,58
o II PÓŁFINAŁ - klasa CC(140 cm) - MŁODZI JEŹDŹCY, zwykły, art. KALISTER rez
14 WYNIKI KOŃCOWE-MŁODZI JEŹDŹCY DE QUIDAMS 16/- = 32,24
23-25/05/2014 ZR i ZO B-skoki MICHAŁOWICE
Miejsce Konkurs Koń Wynik
13 Konk.nr R1-kl.L zwykły bez rozgr.art.238.2.1 BRODWAY 0/62,19
49 Konk.nr.2 MR kl-N dwufazowy art.274.5.3 Lora 0/rez
2 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 DE QUIDAMS 0/51,63
58 Konk.nr 5 - kl.C ŚR zwykły bez rozg.art.238.2.1 KALISTER 8/49,82
30 Konk .r 6 - kl CC DR zwykły bez rozg. art.238.2.1 KALISTER 12/71,10
o Konk .r 6 - kl CC DR zwykły bez rozg. art.238.2.1 DE QUIDAMS REZ
4-5 Konk.nr R3 -kl.L eli MPNK 4 latki na styl BRODWAY 7,1
5 Konk.nr R4 -kl L eli.MPMK 4 latki na styl BRODWAY 6,8
1 Konk.nr 8-kl.N MR seria A zwykły bez rozg.art.238.2.1 Lora 0/62,41
32-33 Konk nr.11 -kl.C dwufazowy ŚR art.274.5.3 KALISTER 0/rez
5 Konk nr 12 -kl.CC zwykły DR art.238.2.1 DE QUIDAMS 0/78,24
o Konk nr 12 -kl.CC zwykły DR art.238.2.1 KALISTER rez
9 Konk.nr R7 -kl L zwykły art.238.2.1 BRODWAY 4/58,67
o Konk.nr 14 -kl.N1 finał MR seria A art.274.5.3 Lora rez
2 Konk.nr 17 -kl. C1 finał ŚR dwufazowy art.247.5.3 KALISTER 0/0/27,59
9 Konk nr 18 -kl CC1 GRAND PRIX dwunawrotowy DE QUIDAMS 4/4/38,62